vu_logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

Egzaminavimo centras
2019.09.09 -- 2019.09.15


Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
ITTC 108 09:00 - 11:00
Taikomoji elektronika I/II d. (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 2

Linas Minkevičius, Asist., Dr.
09:00 - 11:00
Taikomoji elektronika I/II d. (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 2

Linas Minkevičius, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 1k. 1gr. 1gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
Komentarai: Lectures are held in English

14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 5gr. 6gr. 7gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.

14:00 - 15:00
Makroekonominės politikos analizė (Privalomasis)
EES 1k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
ITTC 108 15:00 - 16:30
rezervuota (antradienis)

Andrius Gudauskas, Doc., Dr.
Komentarai: ŽB 3 kurso studentų Mediologijos egzamino perlaikymas
15:00 - 16:30
rezervuota (antradienis)

Andrius Gudauskas, Doc., Dr.
Komentarai: ŽB 3 kurso studentų Mediologijos egzamino perlaikymas

16:00 - 17:00
Rinkodaros tyrimų pagrindai (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr. 1gr.

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.

16:30 - 17:30
Apskaitos ir audito pagrindai (Privalomasis)
VVA (S) 2k. 1gr.

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
Komentarai: 2 dalis. Mokesčių pagrindai

16:30 - 17:30
Finansinės ataskaitos (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.

16:30 - 17:30
Apskaitos ir audito pagrindai (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
Komentarai: The Fundamentals of Taxation
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
ITTC 108 10:00 - 11:00
Tarptautinis verslas (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr.

Asta Fominienė, Doc., Dr.

10:00 - 11:00
Tarptautinis verslas (Pasirenkamasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Asta Fominienė, Doc., Dr.

10:00 - 11:00
Tarptautinis verslas (Privalomasis)
VO (S) 3k. 2gr.

Asta Fominienė, Doc., Dr.

10:00 - 11:00
Tarptautinis verslas (Privalomasis)
VO (S) 3k. 2gr.

Asta Fominienė, Doc., Dr.
12:00 - 13:00
Apskaitos ir audito pagrindai (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Rasa Subačienė, Prof., Dr.
Komentarai: The Fundamentals of Accounting

13:00 - 14:00
rezervuota (trečiadienis)

Zenona Ona Atkočiūnienė, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: VIVB 2 kurso studentų Žinių vadybos egzamino perlaikymas
15:00 - 16:00
rezervuota (trečiadienis)

Guoda Litvaitienė, Partn. Doc.
Žygintas Pečiulis, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: ŽB 1 kurso studentų Audiovizualinės žiniasklaidos egzamino perlaikymas
Ketvirtadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
ITTC 108 11:00 - 13:00
Studijų įgūdžiai ir darbo sauga (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Rytis Kazakevičius, M. Darbuot., Dr.
11:00 - 13:00
Studijų įgūdžiai ir darbo sauga (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Rytis Kazakevičius, M. Darbuot., Dr.
Penktadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
ITTC 108 16:00 - 17:00
Skolos vertybiniai popieriai (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 1k. 1gr.

Ieva Astrauskaitė, Doc., Dr.
Šeštadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
ITTC 108
Sekmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
ITTC 108