vu_logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

II rūmai
2019.11.04 -- 2019.11.10


Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
108
208
209
210 08:00 - 10:00
Globalus elektroninis verslas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 4k. 1gr.

Danielius Šeibakas, Lekt.
10:00 - 12:00
Globalus elektroninis verslas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 4k. 1gr.

Danielius Šeibakas, Lekt.
17:30 - 20:45
Intelektualios informacinės sistemos (Privalomasis)
SISV 1k. 1gr.

Svetlana Nemitko, J. Asist., Dr.
17:30 - 20:45
Intelektualios informacinės sistemos (Privalomasis)
SISV 1k. 1gr.

Svetlana Nemitko, J. Asist., Dr.
17:30 - 20:45
Intelektualios informacinės sistemos (Privalomasis)
SISV 1k. 1gr.

Svetlana Nemitko, J. Asist., Dr.
302
303 12:00 - 14:00
Verslo analitika ir sprendimai (Pasirenkamasis)
BAA 4k. 1gr. 1gr.
Finansai 3k. 1gr. 2gr.

Eglė Staišiūnienė, Lekt.
304
305 10:00 - 12:00
Verslo analitika ir sprendimai (Privalomasis)
VIS 4k. 1gr. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)

10:00 - 12:00
Verslo analitika ir sprendimai (Pasirenkamasis)
Ek. analizė 4k. 1gr.
Finansai 3k. 1gr. 2gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 20:40
Analitinės informacinės technologijos (Privalomasis)
SISV 2k. 1gr.

Michail Kazimianec, Asist., Dr.
17:30 - 20:40
Analitinės informacinės technologijos (Privalomasis)
SISV 2k. 1gr.

Michail Kazimianec, Asist., Dr.
17:30 - 20:40
Analitinės informacinės technologijos (Privalomasis)
SISV 2k. 1gr.

Michail Kazimianec, Asist., Dr.
306
307
308
309 17:00 - 17:30
konsultacija

Michail Kazimianec, Asist., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu kmichailas@gmail.com

17:00 - 17:30
konsultacija

Jonas Lankutis, Lekt.
310 10:00 - 12:00
Kompiuterizuota finansinė apskaita (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Kastytis Senkus, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Kompiuterizuota finansinė apskaita (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Kastytis Senkus, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Apklausos duomenų statistinė analizė naudojant SPSS (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
RIK (anglų k.) 2k. 1gr.

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
Apklausos duomenų statistinė analizė naudojant SPSS (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
RIK (anglų k.) 2k. 1gr.

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.

19:15 - 20:45
Apklausos duomenų statistinė analizė naudojant SPSS (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
RIK (anglų k.) 2k. 1gr.

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.
19:15 - 20:45
Apklausos duomenų statistinė analizė naudojant SPSS (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
RIK (anglų k.) 2k. 1gr.

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.
402 09:00 - 17:00
Rinkimai į VU Tarybą

Palmyra Jucaitienė
09:00 - 17:00
Rinkimai į VU Tarybą

Palmyra Jucaitienė
09:00 - 17:00
Rinkimai į VU Tarybą

Palmyra Jucaitienė
09:00 - 17:00
Rinkimai į VU Tarybą

Palmyra Jucaitienė
09:00 - 17:00
Rinkimai į VU Tarybą

Palmyra Jucaitienė
403 13:00 - 13:30
Savaitinis susitikimas su studijų administratorėmis

Roma Adomaitienė, Doc., Dr.
404
405
406
408
409
410 10:00 - 11:00
konsultacija

Julija Šarupičiūtė, Asist., Dr.
411
412
501
502 13:30 - 15:00
konsultacija

Birutė Vilčiauskaitė, J. Asist.
13:30 - 15:00
konsultacija

Birutė Vilčiauskaitė, J. Asist.

15:30 - 16:00
konsultacija

Rasuolė Andrulienė, J. Asist.
503 14:00 - 16:00
Verslo projektai (Pasirenkamasis)
Kom. 3k. 1gr.

Rasuolė Andrulienė, J. Asist.
504 14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vitalijus Gricius, Lekt.
16:00 - 17:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Vitalijus Gricius, Lekt.
505
506 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 1gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 2gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Papildomas seminaras I k. Ekonomikos programos 3 gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Strateginis finansų valdymas (Pasirenkamasis)
Fin. ir bank. 2k. 1gr.

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Strateginis finansų valdymas (Pasirenkamasis)
Fin. ir bank. 2k. 1gr.

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.
507 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
ER tvarkaraštis

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.

08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. 2gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 2gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis)
VIS 2k. 1gr.

Regina Paliulytė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis)
VVA 2k. 1gr.

Regina Paliulytė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Finansų etika (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Finansų etika (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
508 11:30 - 12:00
konsultacija

Nerijus Činčikas, Lekt.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el paštu ukmede@yahoo.com arba te. 8 611 35311
19:00 - 19:15
konsultacija

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el paštu antanaslaur@gmail.com
511 13:30 - 14:00
konsultacija

Dangolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
512
513 11:45 - 13:15
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
11:45 - 13:15
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
16:30 - 18:00
Informacinių sistemų analizė (Privalomasis)
VIS (a.k.) 2k. 1gr.

Erika Matulytė, Lekt.
18:00 - 19:30
Informacinių sistemų analizė (Privalomasis)
VIS (a.k.) 2k. 1gr.

Erika Matulytė, Lekt.
514 16:30 - 18:00
Informacinių sistemų analizė (Privalomasis)
VIS 2k. 1gr.

Akvilė Rykovė, Lekt.
18:00 - 19:30
Informacinių sistemų analizė (Privalomasis)
VIS 2k. 1gr.

Akvilė Rykovė, Lekt.
515
519
601
602 10:00 - 12:00
Prievolių teisė: bendroji dalis (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2k. 1gr.

Stasys Drazdauskas, Lekt., Dr.

10:00 - 12:00
Prievolių teisė: bendroji dalis (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2k. 1gr.

Stasys Drazdauskas, Lekt., Dr.
17:30 - 19:00
Vadybos informacinių sistemų studijų įvadas (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Jonas Lankutis, Lekt.
17:30 - 19:00
Vadybos informacinių sistemų studijų įvadas (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Jonas Lankutis, Lekt.
603
604
605 10:00 - 12:00
Finansų istorija (Pasirenkamasis)
Finansai 4k. 3gr.

Nerijus Činčikas, Lekt.
12:00 - 14:00
Finansų istorija (Pasirenkamasis)
Finansai 4k. 1gr. 2gr. 3gr.

Nerijus Činčikas, Lekt.
14:00 - 16:00
Globalus elektroninis verslas (Pasirenkamasis)
Kom. 4k. 2gr. 1gr.

Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
606
607
608 08:00 - 10:00
Turto ekonomika ir vertinimas (Pasirenkamasis)
Bank. 3k. 4gr.
BAA 4k. 1gr.

Arūnas Burinskas, Asist., Dr.
10:00 - 12:00
Turto ekonomika ir vertinimas (Pasirenkamasis)
Bank. 3k. 4gr.
BAA 4k. 1gr.

Arūnas Burinskas, Asist., Dr.
17:30 - 19:00
Makroekonominė analizė II (Privalomasis)
Ek. anal. 2k. 1gr.

Tomas Baležentis, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
Makroekonominė analizė II (Privalomasis)
Ek. anal. 2k. 1gr.

Tomas Baležentis, Prof., Dr.
609 10:00 - 12:00
Socialinės apsaugos ekonomika (Pasirenkamasis)
BAA 4k. 1gr.
Ek. analizė 3k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

10:00 - 12:00
Socialinės apsaugos ekonomika (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Socialinės apsaugos ekonomika (Pasirenkamasis)
BAA 4k. 1gr.
Ek. analizė 3k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

12:00 - 14:00
Socialinės apsaugos ekonomika (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

12:00 - 14:00
Socialinės apsaugos ekonomika (Pasirenkamasis)
BAA 4k. 1gr.
Ek. analizė 3k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Turizmo verslas (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Kęstutis Kazlauskas, Lekt.
610
611 12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Vadyba 1k. 4gr.

Dangolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr.

Dangolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Vadyba 1k. 2gr.

Dangolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
612
613
614
616
701
702
703
704 16:00 - 17:00
konsultacija

Darius Ruželė, Asist., Dr.

16:00 - 17:00
konsultacija

Dalius Serafinas, Prof., Dr.
19:00 - 19:30
konsultacija

Darius Klimas, Lekt., Dr.
Komentarai: dėl konsultacijos susitarti iš anksto tel. 8 68527548
705
706
707 10:00 - 12:00
Įvadas į teisinę sistemą (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Giedrė Lastauskienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Įvadas į teisinę sistemą (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Dovilė Valančienė, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Įvadas į teisinę sistemą (Privalomasis)

Dovilė Valančienė, Asist., Dr.
17:30 - 19:00
Įmonių finansai (Privalomasis)
Fin. ir bank. (angl.) 1k. 1gr.

Arvydas Paškevičius, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
Įmonių finansai (Privalomasis)
Fin. ir bank. (angl.) 1k. 1gr.

Arvydas Paškevičius, Prof., Dr.
708
710
711 14:00 - 16:00
Turizmo verslas (Pasirenkamasis)
VVA 2k. 1gr.

Aida Mačerinskienė, Prof., Dr.
712
713 10:00 - 12:00
Tarptautinė politika (Privalomasis)
Tarpt.ek. 4k. 2gr.

Ona Marija Vyšniauskaitė, Lekt.
12:00 - 14:00
Europos ekonominė integracija (Pasirenkamasis)
Finansai 4k. 1gr. 2gr. 3gr.

Ona Marija Vyšniauskaitė, Lekt.

12:00 - 14:00
Europos ekonominė integracija (Privalomasis)
Tarpt.ek. 4k. 1gr. 2gr.

Ona Marija Vyšniauskaitė, Lekt.
14:00 - 16:00
Tarptautinė politika (Privalomasis)
Tarpt.ek. 4k. 1gr. 2gr.

Ona Marija Vyšniauskaitė, Lekt.
16:00 - 17:30
Tarptautinė politika (Privalomasis)
Tarpt.ek. 4k. 1gr.

Ona Marija Vyšniauskaitė, Lekt.

17:30 - 19:00
Statistinės informacijos šaltiniai (Privalomasis)
Ek. analizė 4k. 1gr.

Kristina Zitikytė, J. Asist.
17:30 - 19:00
Statistinės informacijos šaltiniai (Privalomasis)
Ek. analizė 4k. 1gr.

Kristina Zitikytė, J. Asist.
714
715
716
801 16:00 - 17:30


Eglė Gudavičienė, Asist., Dr.

17:30 - 20:45
Lyderystė (Privalomasis)
ŽIV 2k. 1gr.

Žygimantas Grakauskas, Lekt., Dr.

17:30 - 20:45
Lyderystė (Pasirenkamasis)
Kokyb.vad. 2k. 1gr.

Žygimantas Grakauskas, Lekt., Dr.
17:30 - 20:45
Lyderystė (Privalomasis)
ŽIV 2k. 1gr.

Žygimantas Grakauskas, Lekt., Dr.

17:30 - 20:45
Lyderystė (Pasirenkamasis)
Kokyb.vad. 2k. 1gr.

Žygimantas Grakauskas, Lekt., Dr.
17:30 - 20:45
Lyderystė (Privalomasis)
ŽIV 2k. 1gr.

Žygimantas Grakauskas, Lekt., Dr.

17:30 - 20:45
Lyderystė (Pasirenkamasis)
Kokyb.vad. 2k. 1gr.

Žygimantas Grakauskas, Lekt., Dr.
802
803 10:00 - 12:00
Verslo strategijos (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Verslo strategijos (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Verslas kylančiose ekonomikose (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.
16:00 - 17:30
Verslas kylančiose ekonomikose (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.
804 09:00 - 12:00
Elgsenos ir eksperimentinė ekonomika (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Matthias Gerhard Weber, Dr.
09:00 - 12:00
Elgsenos ir eksperimentinė ekonomika (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Matthias Gerhard Weber, Dr.
14:00 - 18:30
Elgsenos ir eksperimentinė ekonomika (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Matthias Gerhard Weber, Dr.
14:00 - 18:30
Elgsenos ir eksperimentinė ekonomika (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Matthias Gerhard Weber, Dr.
14:00 - 18:30
Elgsenos ir eksperimentinė ekonomika (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Matthias Gerhard Weber, Dr.
805 10:00 - 12:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Vadyba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 4gr.

Jolanta Berdikšlienė
17:30 - 19:00
ES konkurencijos politika (Privalomasis)
EES 2k. 1gr.

Rimantas Antanas Stanikūnas, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
ES konkurencijos politika (Privalomasis)
EES 2k. 1gr.

Rimantas Antanas Stanikūnas, Prof., Dr.
806
807 16:30 - 17:00
konsultacija

Kristina Zitikytė, J. Asist.
Komentarai: iš anksto susitarus

17:30 - 18:00
konsultacija

Brigita Šidlauskaitė-Riazanova, Lekt., Dr.
808 12:00 - 13:00
konsultacija

Arūnas Burinskas, Asist., Dr.
Komentarai: vytautasgavelis@rygveda.lt
17:00 - 17:30
konsultacija

Rimantas Antanas Stanikūnas, Prof., Dr.
809
811
813
814
815 13:00 - 14:00
konsultacija

Algirdas Miškinis, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: dėstytojas konsultuoja ir trečiad. bei ketvirtad. 17-17:30, susitarti iš anksto
816
817
818
819
820
822
906
907
908
909
914
ESEC
Egzam.centras
Katedrose
iir
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
108
208
209 17:30 - 19:00
Verslo ir IT architektūra (Privalomasis)
SISV 2k. 1gr.

Alvydas Simanaitis, Partn. Doc.
Komentarai: perkelta iš 2019 11 12
17:30 - 19:00
Verslo ir IT architektūra (Privalomasis)
SISV 2k. 1gr.

Alvydas Simanaitis, Partn. Doc.
Komentarai: perkelta iš 2019 11 12

19:10 - 20:45
Verslo ir IT architektūra (Privalomasis)
SISV 2k. 1gr.

Alvydas Simanaitis, Partn. Doc.
Komentarai: perkelta iš 2019 11 12
19:10 - 20:45
Verslo ir IT architektūra (Privalomasis)
SISV 2k. 1gr.

Alvydas Simanaitis, Partn. Doc.
Komentarai: perkelta iš 2019 11 12
210 12:00 - 14:00
Civilinė ir darbo teisė (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Vida Petrylaitė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Verslo kūrimas ir valdymas (Pasirenkamasis)
VIS (a.k.) 2k. 1gr.

Paulius Nezabitauskas, Partn. Doc.

14:00 - 16:00
Verslo kūrimas ir valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. 2gr.

Paulius Nezabitauskas, Partn. Doc.

14:00 - 16:00
Verslo kūrimas ir valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Paulius Nezabitauskas, Partn. Doc.
16:00 - 17:30
Verslo kūrimas ir valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1k. 2gr.

Paulius Nezabitauskas, Partn. Doc.
302 08:00 - 10:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 1gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 2gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 3gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
303 08:00 - 10:00
Verslo analitika ir sprendimai (Privalomasis)
VIS 4k. 1gr.

Eglė Staišiūnienė, Lekt.
304
305 16:00 - 17:30
Verslo kūrimas ir valdymas (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr.

Erika Vaiginienė, Doc., Dr.
306
307
308
309
310 08:00 - 10:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 6gr.

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 4gr.

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 5gr.

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
402 09:00 - 17:00
Rinkimai į VU Tarybą

Palmyra Jucaitienė
09:00 - 17:00
Rinkimai į VU Tarybą

Palmyra Jucaitienė
09:00 - 17:00
Rinkimai į VU Tarybą

Palmyra Jucaitienė
09:00 - 17:00
Rinkimai į VU Tarybą

Palmyra Jucaitienė
09:00 - 17:00
Rinkimai į VU Tarybą

Palmyra Jucaitienė
403 13:00 - 16:00


Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
13:00 - 16:00


Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
404
405
406
408
409
410
411
412
501
502 18:30 - 19:30
konsultacija

Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
503 08:00 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Rasa Bačiulienė, Lekt.
10:00 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Rasa Bačiulienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 5

Auksė Kuokštienė, Lekt.
16:00 - 17:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 6

Auksė Kuokštienė, Lekt.
504 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 2gr. Pogrupiai: 2

Vitalijus Gricius, Lekt.
17:30 - 20:45
Paslaugų rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis)
VPV (VOV) 2k. 1gr.

Karolis Šerpytis, Lekt., Dr.
17:30 - 20:45
Paslaugų rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis)
VPV (VOV) 2k. 1gr.

Karolis Šerpytis, Lekt., Dr.
17:30 - 20:45
Paslaugų rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis)
VPV (VOV) 2k. 1gr.

Karolis Šerpytis, Lekt., Dr.
505 08:00 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 1

Rūta Montvilienė, Lekt.
10:00 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 2

Rūta Montvilienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 3

Rūta Montvilienė, Lekt.
506 08:00 - 10:00
Investicijos (Privalomasis)
Finansai 4k. 1gr. 2gr. 3gr.

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Investicijos (Privalomasis)
Finansai 4k. 1gr.

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2k. 1gr.

Regina Paliulytė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Tarptautinių finansų pagrindai (Privalomasis)
Finansai 3k. 2gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Tarptautinių finansų pagrindai (Privalomasis)
Tarpt.ek. 3k. 2gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Tarptautinių finansų pagrindai (Privalomasis)
Tarpt.ek. 3k. 2gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
507 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 4gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 5gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 6gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Ekonomikos teorija (makroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 3gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
508 11:30 - 12:00
konsultacija

Julija Staroselskaja, Asist., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el paštu julija.staroselskaja@evaf.vu.lt
15:00 - 16:00
konsultacija

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el paštu deimante.teresiene@evaf.vu.lt
18:00 - 18:45
konsultacija

Egidijus Bikas, Doc., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el paštu egidijusln@gmail.com
511 13:00 - 13:30
konsultacija

Regina Paliulytė, Doc., Dr.
512 09:00 - 10:00
konsultacija

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto informuoti
513 08:00 - 09:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 4

Loreta Zavadskienė, J. Asist.
10:00 - 11:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 5

Loreta Zavadskienė, J. Asist.
12:00 - 13:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 6

Loreta Zavadskienė, J. Asist.
14:00 - 16:00
Anglų k. mokymai

Ina Bernotaitė
514 14:00 - 16:00
Eksporto valdymas (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4k. 1gr.

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
515 09:00 - 10:00
konsultacija

Erika Vaiginienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
konsultacija

Erika Vaiginienė, Doc., Dr.
519
601
602
603
604
605 10:00 - 12:00
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis)
VO 4k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis)
Kom. 4k. 2gr. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Rinkodara (BUS, LT) (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Rasa Paulienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Rinkodara (BUS, LT) (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Rasa Paulienė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Makroekonomika (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Makroekonomika (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.

19:10 - 20:40
Makroekonomika (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019 09 24
19:10 - 20:40
Makroekonomika (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019 09 24
606
607
608 14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 2

Diana Snapkauskaitė, Lekt.
16:00 - 17:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 3

Diana Snapkauskaitė, Lekt.
609 10:00 - 12:00
Viešųjų pirkimų valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4k. 1gr.

Karolis Šerpytis, Lekt., Dr.
12:00 - 14:00
Viešųjų pirkimų valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4k. 1gr.

Karolis Šerpytis, Lekt., Dr.
14:00 - 16:00
Viešųjų pirkimų valdymas (Pasirenkamasis)
Kom. 4k. 2gr.

Karolis Šerpytis, Lekt., Dr.

14:00 - 16:00
Viešųjų pirkimų valdymas (Privalomasis)
VO 4k. 1gr.

Karolis Šerpytis, Lekt., Dr.
16:00 - 17:30
Intelektinė nuosavybė (Privalomasis)
Verslas ir teisė 4k. 1gr.

Ramūnas Birštonas, Prof., Dr.
Komentarai: pakeistas laikas
610 15:00 - 16:00
konsultacija

Audrius Masiulevičius, J. Asist.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu audrius.masiulevicius@evaf.vu.lt
611 14:00 - 16:00
Intelektinė nuosavybė (Privalomasis)
Verslas ir teisė 4k. 1gr.

Ramūnas Birštonas, Prof., Dr.
16:00 - 17:30
Civilinė ir darbo teisė (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Simona Cirtautaitė-Kaminskienė, Lekt.

17:30 - 19:00
Mikroekonometrija (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Mikroekonometrija (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
612 12:00 - 13:00
konsultacija

Eglė Staišiūnienė, Lekt.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el.paštu egle.staisiuniene@ef.vu.lt
613
614
616
701 17:30 - 19:00
Tarptautinio verslo vadybos ir ekonomikos seminaras (Privalomasis)
TVVE (anglų k.) 2k. 1gr.

17:30 - 19:00
Tarptautinio verslo vadybos ir ekonomikos seminaras (Privalomasis)
TVVE (anglų k.) 2k. 1gr.


19:15 - 20:45
Tarptautinio verslo vadybos ir ekonomikos seminaras (Privalomasis)
TVVE (anglų k.) 2k. 1gr.

19:15 - 20:45
Tarptautinio verslo vadybos ir ekonomikos seminaras (Privalomasis)
TVVE (anglų k.) 2k. 1gr.

702
703
704
705
706
707 08:00 - 09:30
Įvadas į teisines institucijas ir ekonominę teisės analizę (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Donatas Murauskas, M. Darbuot., Dr.

09:45 - 11:15
Įvadas į teisines institucijas ir ekonominę teisės analizę (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Donatas Murauskas, M. Darbuot., Dr.
09:45 - 11:15
Įvadas į teisines institucijas ir ekonominę teisės analizę (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Donatas Murauskas, M. Darbuot., Dr.

11:30 - 13:00
Įvadas į teisines institucijas ir ekonominę teisės analizę (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Donatas Murauskas, M. Darbuot., Dr.
11:30 - 13:00
Įvadas į teisines institucijas ir ekonominę teisės analizę (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Donatas Murauskas, M. Darbuot., Dr.
708
710
711 12:00 - 14:00
Verslo kūrimas ir valdymas (Privalomasis)
Vadyba 1k. 2gr.

Erika Vaiginienė, Doc., Dr.
712
713 13:00 - 15:00
Regioninė ekonomika ir politika (Pasirenkamasis)
Tarpt.ek. 4k. 1gr. 2gr.

Donatas Burneika, Prof., Dr.
13:00 - 15:00
Regioninė ekonomika ir politika (Pasirenkamasis)
Tarpt.ek. 4k. 1gr. 2gr.

Donatas Burneika, Prof., Dr.
714
715
716
801 09:00 - 12:00
Ekonomikos pagrindai I/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Guillermo Hausmann Guil, J. Asist., Dr.
Justina Klimavičiūtė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Linas Tarasonis, J. M. Darbuot., Dr.
09:00 - 12:00
Ekonomikos pagrindai I/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Guillermo Hausmann Guil, J. Asist., Dr.
Justina Klimavičiūtė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Linas Tarasonis, J. M. Darbuot., Dr.
13:00 - 16:00
Matematiniai metodai I/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Matematiniai metodai I/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Organizacinė psichologija (Pasirenkamasis)
AFV 1k. 1gr.
RIK 2k. 1gr. 1gr.

Dalia Bagdžiūnienė, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Organizacinė psichologija (Pasirenkamasis)
AFV 1k. 1gr.
RIK 2k. 1gr. 1gr.

Dalia Bagdžiūnienė, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Organizacinė psichologija (Pasirenkamasis)
AFV 1k. 1gr.
RIK 2k. 1gr. 1gr.

Dalia Bagdžiūnienė, Doc., Dr.
802
803 13:30 - 17:30
Baigiamojo darbo projektas I/II d. (Privalomasis)
RIK (anglų k.) 1k. 1gr.

Sigitas Urbonavičius, Prof., Dr. (HP)
13:30 - 17:30
Baigiamojo darbo projektas I/II d. (Privalomasis)
RIK (anglų k.) 1k. 1gr.

Sigitas Urbonavičius, Prof., Dr. (HP)
13:30 - 17:30
Baigiamojo darbo projektas I/II d. (Privalomasis)
RIK (anglų k.) 1k. 1gr.

Sigitas Urbonavičius, Prof., Dr. (HP)
804 09:00 - 12:00
Elgsenos ir eksperimentinė ekonomika (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Matthias Gerhard Weber, Dr.
09:00 - 12:00
Elgsenos ir eksperimentinė ekonomika (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Matthias Gerhard Weber, Dr.
14:00 - 18:30
Elgsenos ir eksperimentinė ekonomika (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Matthias Gerhard Weber, Dr.
14:00 - 18:30
Elgsenos ir eksperimentinė ekonomika (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Matthias Gerhard Weber, Dr.

17:30 - 19:00
Tyrimo metodai (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
GVE (anglų k.) 1k. 1gr. 1gr.

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.
14:00 - 18:30
Elgsenos ir eksperimentinė ekonomika (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Matthias Gerhard Weber, Dr.

17:30 - 19:00
Tyrimo metodai (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
GVE (anglų k.) 1k. 1gr. 1gr.

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.

19:15 - 20:45
Tyrimo metodai (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
GVE (anglų k.) 1k. 1gr. 1gr.

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.
19:15 - 20:45
Tyrimo metodai (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
GVE (anglų k.) 1k. 1gr. 1gr.

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.
805 10:00 - 12:00
Tarptautinė ekonomika (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Viktorija Cohen, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Tarptautinė ekonomika (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Viktorija Cohen, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Optimizaciniai metodai (Privalomasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
16:00 - 17:30
Optimizaciniai metodai (Privalomasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

17:30 - 19:00
Aukštesnioji mikroekonomika (Privalomasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Mantas Mendelevičius, Lekt.
17:30 - 19:00
Aukštesnioji mikroekonomika (Privalomasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Mantas Mendelevičius, Lekt.
806 16:30 - 17:15
konsultacija

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
Komentarai: registruotis el. paštu l.urbsiene.studentai@gmail.com arba tel. 2193272
807
808
809
811
813 17:30 - 18:00
konsultacija

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
814
815
816 16:00 - 17:00
konsultacija

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.
817
818
819 12:00 - 13:00
konsultacija

Ignas Zimaitis, J. Asist.

13:00 - 14:00
konsultacija

Rasa Paulienė, Doc., Dr.
820 16:30 - 17:30
konsultacija

Algis Gaižutis, Doc., Dr.
822
906
907
908
909
914 15:00 - 17:00
konsultacija

Žygimantas Grakauskas, Lekt., Dr.
15:00 - 17:00
konsultacija

Žygimantas Grakauskas, Lekt., Dr.
ESEC
Egzam.centras
Katedrose
iir
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
108
208 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
10:00 - 12:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 2gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
16:00 - 17:30
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 4gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
209 17:30 - 19:00
Finansinė atskaitomybė I (Privalomasis)
AFV 1k. 1gr.

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
17:30 - 19:00
Finansinė atskaitomybė I (Privalomasis)
AFV 1k. 1gr.

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.

19:15 - 20:45
Finansinė atskaitomybė I (Privalomasis)
AFV 1k. 1gr.

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
19:15 - 20:45
Finansinė atskaitomybė I (Privalomasis)
AFV 1k. 1gr.

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
210 10:00 - 12:00
Finansų rinkos (Privalomasis)
Tarpt.ek. 3k. 2gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Finansų rinkos (Privalomasis)
Finansai 3k. 2gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Finansų rinkos (Pasirenkamasis)
Ek. analizė 3k. 1gr. 1gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.
302 17:30 - 19:00
Didelių duomenų analizės metodai (Pasirenkamasis)
SISV 2k. 1gr.

Dalia Krikščiūnienė, Prof., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019 09 18
17:30 - 19:00
Didelių duomenų analizės metodai (Pasirenkamasis)
SISV 2k. 1gr.

Dalia Krikščiūnienė, Prof., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019 09 18

19:10 - 20:45
Didelių duomenų analizės metodai (Pasirenkamasis)
SISV 2k. 1gr.

Dalia Krikščiūnienė, Prof., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019 09 18
19:10 - 20:45
Didelių duomenų analizės metodai (Pasirenkamasis)
SISV 2k. 1gr.

Dalia Krikščiūnienė, Prof., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019 09 18
303
304
305 10:00 - 12:00
Verslo analitika ir sprendimai (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4k. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Strateginių sprendimų paramos sistemos (Privalomasis)
SISV 1k. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Strateginių sprendimų paramos sistemos (Privalomasis)
SISV 1k. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)

19:10 - 20:40
Strateginių sprendimų paramos sistemos (Privalomasis)
SISV 1k. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
19:10 - 20:40
Strateginių sprendimų paramos sistemos (Privalomasis)
SISV 1k. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
306
307
308
309 08:00 - 08:30
konsultacija

Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti tel. 8 64825777
14:00 - 15:00
konsultacija

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
310 17:30 - 20:45
Tarptautinė elektroninė komercija ir elektroninė rinkodara (Pasirenkamasis)
RIK 2k. 1gr.

Ignas Zimaitis, J. Asist.
17:30 - 20:45
Tarptautinė elektroninė komercija ir elektroninė rinkodara (Pasirenkamasis)
RIK 2k. 1gr.

Ignas Zimaitis, J. Asist.
17:30 - 20:45
Tarptautinė elektroninė komercija ir elektroninė rinkodara (Pasirenkamasis)
RIK 2k. 1gr.

Ignas Zimaitis, J. Asist.
402
403
404
405
406
408
409
410
411
412
501 09:30 - 10:30
konsultacija

Asta Fominienė, Doc., Dr.
09:30 - 10:30
konsultacija

Asta Fominienė, Doc., Dr.
502
503 16:00 - 19:30
Ekonomikos didaktika

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
16:00 - 19:30
Ekonomikos didaktika

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
504 08:00 - 10:00
Prekybos įmonės valdymas (Privalomasis)
Kom. 3k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Įmonės veiklos vertinimas (Privalomasis)
Kom. 3k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Prekių identifikavimas ir asortimento valdymas (Pasirenkamasis)
Kom. 3k. 1gr.

Juozas Ruževičius, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 20:45
Paslaugų rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis)
VPV (VOV) 2k. 1gr.

Karolis Šerpytis, Lekt., Dr.
17:30 - 20:45
Paslaugų rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis)
VPV (VOV) 2k. 1gr.

Karolis Šerpytis, Lekt., Dr.
17:30 - 20:45
Paslaugų rinkodaros valdymas (Pasirenkamasis)
VPV (VOV) 2k. 1gr.

Karolis Šerpytis, Lekt., Dr.
505 17:30 - 20:45
Verslo diagnostika (Pasirenkamasis)
VPV 1k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Verslo diagnostika (Pasirenkamasis)
VPV 1k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Verslo diagnostika (Pasirenkamasis)
VPV 1k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
506 10:00 - 12:00
Viešieji finansai (Privalomasis)
Finansai 3k. 2gr.

Egidijus Bikas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Viešieji finansai (Privalomasis)
Bank. 3k. 4gr.

Egidijus Bikas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 3gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Tarptautinių finansų pagrindai (Privalomasis)
Bank. 3k. 4gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Finansinių institucijų veiklos analizė (Privalomasis)
Finansai 4k. 1gr. 2gr. 3gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Finansinių institucijų veiklos analizė (Privalomasis)
Finansai 4k. 1gr. 2gr. 3gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.

19:10 - 20:45
Finansinių institucijų veiklos analizė (Privalomasis)
Finansai 4k. 3gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
19:10 - 20:45
Finansinių institucijų veiklos analizė (Privalomasis)
Finansai 4k. 3gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
507 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Vadyba 1k. 3gr.

Dangolė Klimašauskienė, Doc., Dr.

08:00 - 10:00
Viešieji finansai (Privalomasis)
Finansai 3k. 1gr.

Egidijus Bikas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Finansų teorija (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 3gr. 4gr.

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)
508 16:30 - 17:30
konsultacija

Arvydas Paškevičius, Prof., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el paštu arvydas@paskevicius.com
511 09:30 - 10:00
konsultacija

Neringa Ramanauskė, Lekt.
512
513 12:00 - 12:45
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
Komentarai: pakeistas laikas
Pedagogo komentarai: dėstytojos laiškas2019 10 22

12:45 - 15:00
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
Komentarai: pakeistas laikas
Pedagogo komentarai: dėstytojos laiškas 2019 10 22
12:45 - 15:00
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
Komentarai: pakeistas laikas
Pedagogo komentarai: dėstytojos laiškas 2019 10 22

15:00 - 17:30
doktorantūros egzaminas

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
15:00 - 17:30
doktorantūros egzaminas

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
514 09:00 - 10:00
Finansinė apskaita II (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Rasa Subačienė, Prof., Dr.
10:00 - 12:00
Finansinė apskaita II (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Rasa Subačienė, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Verslo ekonomika (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 1gr. 2gr.

Asta Fominienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Verslo ekonomika (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 3gr. 4gr.

Asta Fominienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Tarptautinė prekybos politika (Pasirenkamasis)
EES 2k. 1gr.

Algirdas Miškinis, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Tarptautinė prekybos politika (Pasirenkamasis)
EES 2k. 1gr.

Algirdas Miškinis, Prof., Dr. (HP)
515 10:00 - 12:00
konsultacija

Andrius Jaržemskis, Doc.
519 11:00 - 12:00
konsultacija

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
601
602 17:30 - 19:00
Įmonių finansai (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Arvydas Paškevičius, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
Įmonių finansai (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Arvydas Paškevičius, Prof., Dr.
603 12:00 - 13:00
konsultacija

Rasa Subačienė, Prof., Dr.
604
605
606 17:30 - 18:30
konsultacija

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
17:30 - 18:30
konsultacija

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
607
608 16:00 - 17:30
Makroekonominiai modeliai (Privalomasis)
Ek. analizė 4k. 1gr.

Laura Mociūnaitė, Lekt.
609 12:00 - 14:00
Valdymo apskaita (Privalomasis)
Verslas ir teisė 4k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.

12:00 - 14:00
Valdymo apskaita (Pasirenkamasis)
Kom. 4k. 2gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Finansinė apskaita (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
16:00 - 17:30
Finansinė apskaita (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.

17:30 - 20:45
Tarptautinė elektroninė komercija ir elektroninė rinkodara (Pasirenkamasis)
RIK 2k. 1gr.

Ignas Zimaitis, J. Asist.
17:30 - 20:45
Tarptautinė elektroninė komercija ir elektroninė rinkodara (Pasirenkamasis)
RIK 2k. 1gr.

Ignas Zimaitis, J. Asist.
17:30 - 20:45
Tarptautinė elektroninė komercija ir elektroninė rinkodara (Pasirenkamasis)
RIK 2k. 1gr.

Ignas Zimaitis, J. Asist.
610
611 08:00 - 10:00
Apskaita viešajame sektoriuje (Privalomasis)
BAA 4k. 1gr.

Irma Kamarauskienė, Asist., Dr.
10:00 - 12:00
Audito procedūros (Privalomasis)
BAA 4k. 1gr.

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
12:00 - 14:00
Audito procedūros (Privalomasis)
BAA 4k. 1gr.

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
14:00 - 16:00
Skirtingų veiklos rūšių apskaita (Privalomasis)
BAA 4k. 1gr.

Kastytis Senkus, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Investicinio portfelio analizė (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 2k. 1gr.

17:30 - 19:00
Investicinio portfelio analizė (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 2k. 1gr.


19:15 - 20:45
Investicinio portfelio analizė (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 2k. 1gr.

19:15 - 20:45
Investicinio portfelio analizė (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 2k. 1gr.

612
613
614 12:00 - 13:00
konsultacija

Irma Kamarauskienė, Asist., Dr.
616 11:30 - 12:30
konsultacija

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
11:30 - 12:30
konsultacija

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
701 10:00 - 12:00
Verslo etika (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Julija Šarupičiūtė, Asist., Dr.
13:30 - 17:30
Baigiamojo darbo projektas I/II d. (Privalomasis)
RIK 1k. 1gr.

Sigitas Urbonavičius, Prof., Dr. (HP)
13:30 - 17:30
Baigiamojo darbo projektas I/II d. (Privalomasis)
RIK 1k. 1gr.

Sigitas Urbonavičius, Prof., Dr. (HP)
13:30 - 17:30
Baigiamojo darbo projektas I/II d. (Privalomasis)
RIK 1k. 1gr.

Sigitas Urbonavičius, Prof., Dr. (HP)
702
703
704
705 13:30 - 14:00
konsultacija

Danuta Diskienė, Prof., Dr. (HP)
706 11:30 - 12:00
konsultacija

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el paštu g.keliuotyte@gmail.com
707 10:00 - 12:00
Teisiniai ginčų sprendimo būdai (Privalomasis)
Verslas ir teisė 4k. 1gr.

Vytautas Nekrošius, Prof., Habil. dr.
708
710
711 08:00 - 10:00
Verslo etika (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Julija Šarupičiūtė, Asist., Dr.
10:00 - 12:00
Tarpkultūrinės vadybos principai (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Danuta Diskienė, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Tarpkultūrinės vadybos principai (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Danuta Diskienė, Prof., Dr. (HP)
14:00 - 16:00
Vadyba (Privalomasis)
VVA 2k. 1gr. 1gr.

Jolanta Berdikšlienė
17:30 - 20:45
Strateginis valdymas (Pasirenkamasis)

Renata Korsakienė, Doc., Dr.

17:30 - 20:45
Strateginis valdymas (Privalomasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Renata Korsakienė, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Strateginis valdymas (Pasirenkamasis)

Renata Korsakienė, Doc., Dr.

17:30 - 20:45
Strateginis valdymas (Privalomasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Renata Korsakienė, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Strateginis valdymas (Pasirenkamasis)

Renata Korsakienė, Doc., Dr.

17:30 - 20:45
Strateginis valdymas (Privalomasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Renata Korsakienė, Doc., Dr.
712
713