vu_logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

II rūmai
2019.09.09 -- 2019.09.15


Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
108
208
209
210 08:00 - 10:00
Globalus elektroninis verslas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 4 k. 1gr.

Danielius Šeibakas, Lekt.
10:00 - 12:00
Globalus elektroninis verslas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 4 k. 1gr.

Danielius Šeibakas, Lekt.
17:30 - 20:45
Intelektualios informacinės sistemos (Privalomasis)
SISV 1 k. 1gr.

Svetlana Nemitko, J. Asist.
17:30 - 20:45
Intelektualios informacinės sistemos (Privalomasis)
SISV 1 k. 1gr.

Svetlana Nemitko, J. Asist.
17:30 - 20:45
Intelektualios informacinės sistemos (Privalomasis)
SISV 1 k. 1gr.

Svetlana Nemitko, J. Asist.
302
303 12:00 - 14:00
Verslo analitika ir sprendimai (Pasirenkamasis)
BAA 4 k. 1gr. 1gr.
Finansai 3 k. 1gr. 2gr.

Eglė Staišiūnienė, Lekt.

12:00 - 14:00
Verslo analitika ir sprendimai (Privalomasis)
VO 4 k. 1gr.

Eglė Staišiūnienė, Lekt.
304
305 10:00 - 12:00
Verslo analitika ir sprendimai (Pasirenkamasis)
BAA 4 k. 1gr. 1gr.
Finansai 3 k. 1gr. 2gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)

10:00 - 12:00
Verslo analitika ir sprendimai (Privalomasis)
VIS 4 k. 1gr. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
306
307
308
309
310 10:00 - 12:00
Kompiuterizuota finansinė apskaita (Privalomasis)
BAA 3 k. 1gr.

Kastytis Senkus, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Kompiuterizuota finansinė apskaita (Privalomasis)
BAA 3 k. 1gr.

Kastytis Senkus, Doc., Dr.
402
403
404
406
408
409
410
411
412
501
502
503
504 14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vitalijus Gricius, Lekt.
16:00 - 17:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Vitalijus Gricius, Lekt.
505
506 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2 k. 1gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2 k. 2gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Vadyba (Privalomasis)
Vadyba 1 k. 4gr.

Jolanta Berdikšlienė, Lekt.
17:30 - 19:00
Strateginis finansų valdymas (Pasirenkamasis)
Fin. ir bank. 2 k. 1gr.

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Strateginis finansų valdymas (Pasirenkamasis)
Fin. ir bank. 2 k. 1gr.

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.

19:10 - 20:45
Strateginis finansų valdymas (Pasirenkamasis)
Fin. ir bank. 2 k. 1gr.

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.
19:10 - 20:45
Strateginis finansų valdymas (Pasirenkamasis)
Fin. ir bank. 2 k. 1gr.

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.
507 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
ER tvarkaraštis

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.

08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1 k. 1gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1 k. 1gr. 2gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1 k. 2gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis)
VIS 2 k. 1gr.

Regina Paliulytė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis)
VVA 2 k. 1gr.

Regina Paliulytė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Finansų etika (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1 k. 1gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Finansų etika (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1 k. 1gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
508
511
512
513 11:45 - 13:15
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
11:45 - 13:15
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
16:30 - 18:00
Informacinių sistemų analizė (Privalomasis)
VIS (a.k.) 2 k. 1gr.

Erika Matulytė, Lekt.
18:00 - 19:30
Informacinių sistemų analizė (Privalomasis)
VIS (a.k.) 2 k. 1gr.

Erika Matulytė, Lekt.
514 08:00 - 10:00
Prekybos ir paslaugų verslas (Pasirenkamasis)
VVA 2 k. 1gr.

Birutė Vilčiauskaitė, J. Asist.
10:00 - 12:00
Prekybos ir paslaugų verslas (Pasirenkamasis)
VVA 2 k. 1gr.

Birutė Vilčiauskaitė, J. Asist.
12:00 - 14:00
Prekybos įmonės valdymas (Privalomasis)
Kom. 3 k. 1gr.

Birutė Vilčiauskaitė, J. Asist.
16:30 - 18:00
Informacinių sistemų analizė (Privalomasis)
VIS 2 k. 1gr.

Akvilė Rykovė, Lekt.
18:00 - 19:30
Informacinių sistemų analizė (Privalomasis)
VIS 2 k. 1gr.

Akvilė Rykovė, Lekt.
515
519
601
602 10:00 - 12:00
Prievolių teisė: bendroji dalis (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2 k. 1gr.

Stasys Drazdauskas, Lekt., Dr.

10:00 - 12:00
Prievolių teisė: bendroji dalis (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2 k. 1gr.

Stasys Drazdauskas, Lekt., Dr.
14:00 - 16:00
Skirtingų veiklos rūšių apskaita (Privalomasis)
BAA 4 k. 1gr.

Kastytis Senkus, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Vadybos informacinių sistemų studijų įvadas (Privalomasis)
VIS 1 k. 1gr.

Jonas Lankutis, Lekt.
17:30 - 19:00
Vadybos informacinių sistemų studijų įvadas (Privalomasis)
VIS 1 k. 1gr.

Jonas Lankutis, Lekt.
603
604
605 10:00 - 12:00
Finansų istorija (Pasirenkamasis)
Finansai 4 k. 3gr.

Nerijus Činčikas, Lekt.
12:00 - 14:00
Finansų istorija (Pasirenkamasis)
Finansai 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Nerijus Činčikas, Lekt.
14:00 - 16:00
Globalus elektroninis verslas (Pasirenkamasis)
Kom. 4 k. 2gr. 1gr.

Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
606
607
608 08:00 - 10:00
Turto ekonomika ir vertinimas (Pasirenkamasis)
Bank. 3 k. 4gr.
BAA 4 k. 1gr.

Arūnas Burinskas, Asist., Dr.
10:00 - 12:00
Turto ekonomika ir vertinimas (Pasirenkamasis)
Bank. 3 k. 4gr.
BAA 4 k. 1gr.

Arūnas Burinskas, Asist., Dr.
17:30 - 19:00
Ekonominių procesų analizės seminaras (Privalomasis)
Ek. anal. 2 k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Ekonominių procesų analizės seminaras (Privalomasis)
Ek. anal. 2 k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)

19:10 - 20:45
Ekonominių procesų analizės seminaras (Privalomasis)
Ek. anal. 2 k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
19:10 - 20:45
Ekonominių procesų analizės seminaras (Privalomasis)
Ek. anal. 2 k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
609 10:00 - 12:00
Socialinės apsaugos ekonomika (Pasirenkamasis)
BAA 4 k. 1gr.
Ek. analizė 3 k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

10:00 - 12:00
Socialinės apsaugos ekonomika (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3 k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Socialinės apsaugos ekonomika (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3 k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

12:00 - 14:00
Socialinės apsaugos ekonomika (Pasirenkamasis)
BAA 4 k. 1gr.
Ek. analizė 3 k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

12:00 - 14:00
Socialinės apsaugos ekonomika (Pasirenkamasis)
BAA 4 k. 1gr.
Ek. analizė 3 k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Turizmo verslas (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2 k. 1gr.

Kęstutis Kazlauskas, Lekt.
610
611 12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Vadyba 1 k. 4gr.

Danguolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Vadyba 1 k. 1gr.

Danguolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Vadyba 1 k. 2gr.

Danguolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
612
613
614
616
701
702
703
704
705
706
707 10:00 - 12:00
Įvadas į teisinę sistemą (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1 k. 1gr.

Giedrė Lastauskienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Įvadas į teisinę sistemą (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1 k. 1gr.

Dovilė Valančienė, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Įvadas į teisinę sistemą (Privalomasis)

Dovilė Valančienė, Asist., Dr.
17:30 - 19:00
Makroekonomika (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 1 k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Makroekonomika (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 1 k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.

19:15 - 20:45
Makroekonomika (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 1 k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
19:15 - 20:45
Makroekonomika (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 1 k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
708
710
711 14:00 - 16:00
Turizmo verslas (Pasirenkamasis)
VVA 2 k. 1gr.

Aida Mačerinskienė, Prof., Dr.
17:30 - 20:45
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Privalomasis)
ŽIV 1 k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Privalomasis)
ŽIV 1 k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Privalomasis)
ŽIV 1 k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
712
713 10:00 - 12:00
Tarptautinė politika (Privalomasis)
Tarpt.ek. 4 k. 2gr.

Ona Marija Vyšniauskaitė, Lekt.
12:00 - 14:00
Europos ekonominė integracija (Pasirenkamasis)
Finansai 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Ona Marija Vyšniauskaitė, Lekt.

12:00 - 14:00
Europos ekonominė integracija (Privalomasis)
Tarpt.ek. 4 k. 1gr. 2gr.

Ona Marija Vyšniauskaitė, Lekt.
14:00 - 16:00
Tarptautinė politika (Privalomasis)
Tarpt.ek. 4 k. 1gr. 2gr.

Ona Marija Vyšniauskaitė, Lekt.
16:00 - 17:30
Tarptautinė politika (Privalomasis)
Tarpt.ek. 4 k. 1gr.

Ona Marija Vyšniauskaitė, Lekt.

17:30 - 19:00
Statistinės informacijos šaltiniai (Privalomasis)
Ek. analizė 4 k. 1gr.

Kristina Zitikytė, J. Asist.
17:30 - 19:00
Statistinės informacijos šaltiniai (Privalomasis)
Ek. analizė 4 k. 1gr.

Kristina Zitikytė, J. Asist.
714
715
716
801 10:00 - 13:00
Statistikos teorija I/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1 k. 1gr.

Povilas Lastauskas, M. Darbuot., Dr.
10:00 - 13:00
Statistikos teorija I/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1 k. 1gr.

Povilas Lastauskas, M. Darbuot., Dr.
17:30 - 20:45
Pokyčių vadyba (Privalomasis)
VPV (VOV) 2 k. 1gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.

17:30 - 20:45
Pokyčių vadyba (Pasirenkamasis)
SISV 2 k. 1gr. 1gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.
17:30 - 20:45
Pokyčių vadyba (Privalomasis)
VPV (VOV) 2 k. 1gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.

17:30 - 20:45
Pokyčių vadyba (Pasirenkamasis)
SISV 2 k. 1gr. 1gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.
17:30 - 20:45
Pokyčių vadyba (Privalomasis)
VPV (VOV) 2 k. 1gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.

17:30 - 20:45
Pokyčių vadyba (Pasirenkamasis)
SISV 2 k. 1gr. 1gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.
802
803 12:00 - 14:00
Verslo strategijos (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3 k. 1gr.

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Verslas kylančiose ekonomikose (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3 k. 1gr.

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.
16:00 - 17:30
Verslas kylančiose ekonomikose (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3 k. 1gr.

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.

17:30 - 19:00
Verslo procesų valdymas (Privalomasis)
VPV 1 k. 1gr.

Saulius Gudas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Verslo procesų valdymas (Privalomasis)
VPV 1 k. 1gr.

Saulius Gudas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)

19:15 - 20:45
Verslo procesų valdymas (Privalomasis)
VPV 1 k. 1gr.

Saulius Gudas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
19:15 - 20:45
Verslo procesų valdymas (Privalomasis)
VPV 1 k. 1gr.

Saulius Gudas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
804 09:00 - 12:00
Ekonometrijos teorija ir praktinis taikymas I (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2 k. 1gr.

Dinh Minh Anh Nguyen, M. Darbuot., Dr.
09:00 - 12:00
Ekonometrijos teorija ir praktinis taikymas I (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2 k. 1gr.

Dinh Minh Anh Nguyen, M. Darbuot., Dr.
14:00 - 17:00
Lyginamoji ekonomika (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2 k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
14:00 - 17:00
Lyginamoji ekonomika (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2 k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
805 10:00 - 12:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2 k. 1gr. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2 k. 1gr. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
ES konkurencijos politika (Privalomasis)
EES 2 k. 1gr.

Rimantas Antanas Stanikūnas, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
ES konkurencijos politika (Privalomasis)
EES 2 k. 1gr.

Rimantas Antanas Stanikūnas, Prof., Dr.

19:10 - 20:45
ES konkurencijos politika (Privalomasis)
EES 2 k. 1gr.

Rimantas Antanas Stanikūnas, Prof., Dr.
19:10 - 20:45
ES konkurencijos politika (Privalomasis)
EES 2 k. 1gr.

Rimantas Antanas Stanikūnas, Prof., Dr.
806
807
808
809
811
813
814
815
816
817
818
819
820
906
907
908
909
914
ESEC
Egzam.centras
Katedrose
iir
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
108
208
209
210 12:00 - 14:00
Civilinė ir darbo teisė (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2 k. 1gr.

Vida Petrylaitė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Verslo kūrimas ir valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1 k. 1gr. 2gr.

Paulius Nezabitauskas, Partn. Doc.

14:00 - 16:00
Verslo kūrimas ir valdymas (Pasirenkamasis)
VIS (a.k.) 2 k. 1gr.

Paulius Nezabitauskas, Partn. Doc.

14:00 - 16:00
Verslo kūrimas ir valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2 k. 1gr.

Paulius Nezabitauskas, Partn. Doc.
16:00 - 17:30
Verslo kūrimas ir valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1 k. 2gr.

Paulius Nezabitauskas, Partn. Doc.
302 08:00 - 10:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 2 k. 1gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 2 k. 2gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 2 k. 3gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
303 08:00 - 10:00
Verslo analitika ir sprendimai (Privalomasis)
VIS 4 k. 1gr.

Eglė Staišiūnienė, Lekt.
304
305 16:00 - 17:30
Verslo kūrimas ir valdymas (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1 k. 1gr.

Erika Vaiginienė, Doc., Dr.
306
307
308
309
310 12:00 - 14:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 2 k. 4gr.

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 2 k. 5gr.

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 2 k. 6gr.

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
402
403
404
406
408
409
410
411
412
501
502
503 08:00 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
VIS 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Rasa Bačiulienė, Lekt.
10:00 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
VIS 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Rasa Bačiulienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 5

Auksė Kuokštienė, Lekt.
16:00 - 17:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 6

Auksė Kuokštienė, Lekt.
504 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1 k. 2gr. Pogrupiai: 2

Vitalijus Gricius, Lekt.
505 08:00 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Ekonomika 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 1

Rūta Montvilienė, Lekt.
10:00 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Ekonomika 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 2

Rūta Montvilienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Ekonomika 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 3

Rūta Montvilienė, Lekt.
506 08:00 - 10:00
Investicijos (Privalomasis)
Finansai 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2 k. 1gr.

Regina Paliulytė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Tarptautinių finansų pagrindai (Privalomasis)
Finansai 3 k. 2gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Tarptautinių finansų pagrindai (Privalomasis)
Tarpt.ek. 3 k. 2gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Tarptautinių finansų pagrindai (Privalomasis)
Tarpt.ek. 3 k. 2gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
507 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2 k. 4gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2 k. 5gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2 k. 6gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Ekonomikos teorija (makroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2 k. 3gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Finansinės atskaitomybės analizė (Pasirenkamasis)
Ek. anal. 2 k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Finansinės atskaitomybės analizė (Privalomasis)
Fin. ir bank. 2 k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Finansinės atskaitomybės analizė (Pasirenkamasis)
Ek. anal. 2 k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Finansinės atskaitomybės analizė (Privalomasis)
Fin. ir bank. 2 k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.

19:10 - 20:45
Finansinės atskaitomybės analizė (Pasirenkamasis)
Ek. anal. 2 k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.

19:10 - 20:45
Finansinės atskaitomybės analizė (Privalomasis)
Fin. ir bank. 2 k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.
19:10 - 20:45
Finansinės atskaitomybės analizė (Pasirenkamasis)
Ek. anal. 2 k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.

19:10 - 20:45
Finansinės atskaitomybės analizė (Privalomasis)
Fin. ir bank. 2 k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.
508
511
512
513
514 14:00 - 16:00
Eksporto valdymas (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4 k. 1gr.

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
515
519
601
602
603
604
605 08:00 - 12:00
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis)
Kom. 4 k. 2gr. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019.10.01
08:00 - 12:00
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis)
Kom. 4 k. 2gr. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019.10.01

10:00 - 12:00
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis)
VO 4 k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis)
Kom. 4 k. 2gr. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Rinkodara (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3 k. 1gr.

Rasa Paulienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Rinkodara (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3 k. 1gr.

Rasa Paulienė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Makroekonomika (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1 k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Makroekonomika (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1 k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.

19:10 - 20:40
Makroekonomika (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1 k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
19:10 - 20:40
Makroekonomika (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1 k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
606
607
608 14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 2

Diana Snapkauskaitė, Lekt.
16:00 - 17:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 3

Diana Snapkauskaitė, Lekt.
609 10:00 - 12:00
Viešųjų pirkimų valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4 k. 1gr.

Karolis Šerpytis, Lekt., Dr.
12:00 - 14:00
Viešųjų pirkimų valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4 k. 1gr.

Karolis Šerpytis, Lekt., Dr.
14:00 - 16:00
Viešųjų pirkimų valdymas (Pasirenkamasis)
BAA 4 k. 1gr. 2gr.

Karolis Šerpytis, Lekt., Dr.

14:00 - 16:00
Viešųjų pirkimų valdymas (Privalomasis)
VO 4 k. 1gr.

Karolis Šerpytis, Lekt., Dr.
610
611 14:00 - 16:00
Intelektinė nuosavybė (Privalomasis)
Verslas ir teisė 4 k. 1gr.

Ramūnas Birštonas, Partn. Prof., Dr.
16:00 - 17:30
Civilinė ir darbo teisė (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2 k. 1gr.

Simona Cirtautaitė-Kaminskienė, Lekt.

17:30 - 19:00
Mikroekonometrija (Privalomasis)
Ek. anal. 1 k. 1gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Mikroekonometrija (Privalomasis)
Ek. anal. 1 k. 1gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

19:10 - 20:40
Mikroekonometrija (Privalomasis)
Ek. anal. 1 k. 1gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
19:10 - 20:40
Mikroekonometrija (Privalomasis)
Ek. anal. 1 k. 1gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
612
613
614
616
701
702
703
704
705
706
707 08:00 - 09:30
Įvadas į teisines institucijas ir ekonominę teisės analizę (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1 k. 1gr.

Donatas Murauskas, Asist., Dr.

09:45 - 11:15
Įvadas į teisines institucijas ir ekonominę teisės analizę (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1 k. 1gr.

Donatas Murauskas, Asist., Dr.
09:45 - 11:15
Įvadas į teisines institucijas ir ekonominę teisės analizę (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1 k. 1gr.

Donatas Murauskas, Asist., Dr.

11:30 - 13:00
Įvadas į teisines institucijas ir ekonominę teisės analizę (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1 k. 1gr.

Donatas Murauskas, Asist., Dr.
11:30 - 13:00
Įvadas į teisines institucijas ir ekonominę teisės analizę (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1 k. 1gr.

Donatas Murauskas, Asist., Dr.
708
710
711 12:00 - 14:00
Verslo kūrimas ir valdymas (Privalomasis)
Vadyba 1 k. 2gr.

Erika Vaiginienė, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Privalomasis)
ŽIV 1 k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Privalomasis)
ŽIV 1 k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Privalomasis)
ŽIV 1 k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
712
713 17:30 - 19:00
ES regionų plėtros politika (Pasirenkamasis)
Ek. anal. 2 k. 1gr.

Giedrė Dzemydaitė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
ES regionų plėtros politika (Privalomasis)
EES 2 k. 1gr.

Giedrė Dzemydaitė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
ES regionų plėtros politika (Pasirenkamasis)
Ek. anal. 2 k. 1gr.

Giedrė Dzemydaitė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
ES regionų plėtros politika (Privalomasis)
EES 2 k. 1gr.

Giedrė Dzemydaitė, Doc., Dr.

19:10 - 20:45
ES regionų plėtros politika (Pasirenkamasis)
Ek. anal. 2 k. 1gr.

Giedrė Dzemydaitė, Doc., Dr.

19:10 - 20:45
ES regionų plėtros politika (Privalomasis)
EES 2 k. 1gr.

Giedrė Dzemydaitė, Doc., Dr.
19:10 - 20:45
ES regionų plėtros politika (Pasirenkamasis)
Ek. anal. 2 k. 1gr.

Giedrė Dzemydaitė, Doc., Dr.

19:10 - 20:45
ES regionų plėtros politika (Privalomasis)
EES 2 k. 1gr.

Giedrė Dzemydaitė, Doc., Dr.
714
715
716
801 09:00 - 12:00
Ekonomikos pagrindai I/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1 k. 1gr.

Linas Tarasonis, J. M. Darbuot., Dr.
09:00 - 12:00
Ekonomikos pagrindai I/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1 k. 1gr.

Linas Tarasonis, J. M. Darbuot., Dr.
13:00 - 16:00
Matematiniai metodai I/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1 k. 1gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Matematiniai metodai I/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1 k. 1gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Aukštoji matematika (Privalomasis)
Ekonomika 1 k. 4gr.

Kristina Kaulakytė, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019 09 04

17:30 - 19:00
Aukštoji matematika (Privalomasis)
Ekonomika 1 k. 3gr.

Kristina Kaulakytė, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019 09 04
17:30 - 19:00
Aukštoji matematika (Privalomasis)
Ekonomika 1 k. 3gr.

Kristina Kaulakytė, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019 09 04
802
803
804 14:00 - 17:00
Ekonomikos teorija I (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2 k. 1gr.

Justina Klimavičiūtė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
14:00 - 17:00
Ekonomikos teorija I (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2 k. 1gr.

Justina Klimavičiūtė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
805 10:00 - 12:00
Tarptautinė ekonomika (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3 k. 1gr.

Viktorija Cohen, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Tarptautinė ekonomika (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3 k. 1gr.

Viktorija Cohen, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Optimizaciniai metodai (Privalomasis)
Ek. analizė 3 k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
16:00 - 17:30
Optimizaciniai metodai (Privalomasis)
Ek. analizė 3 k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

17:30 - 19:00
Aukštesnioji mikroekonomika (Privalomasis)
Ek. analizė 3 k. 1gr.

Mantas Mendelevičius, Lekt.
17:30 - 19:00
Aukštesnioji mikroekonomika (Privalomasis)
Ek. analizė 3 k. 1gr.

Mantas Mendelevičius, Lekt.
806
807
808
809
811
813
814
815
816
817
818
819
820
906
907
908
909
914
ESEC
Egzam.centras
Katedrose
iir
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
108
208 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1 k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
10:00 - 12:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1 k. 2gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1 k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
VIS 1 k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
16:00 - 17:30
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1 k. 4gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
209
210 10:00 - 12:00
Finansų rinkos (Privalomasis)
Tarpt.ek. 3 k. 2gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Finansų rinkos (Privalomasis)
Finansai 3 k. 2gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Finansų rinkos (Pasirenkamasis)
Ek. analizė 3 k. 1gr. 1gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.

16:00 - 17:30
Finansų rinkos (Pasirenkamasis)
BAA 3 k. 1gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.
302 17:30 - 19:00
Didelių duomenų analizės metodai (Pasirenkamasis)
SISV 2 k. 1gr.

Dalia Krikščiūnienė, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
Didelių duomenų analizės metodai (Pasirenkamasis)
SISV 2 k. 1gr.

Dalia Krikščiūnienė, Prof., Dr.

19:10 - 20:45
Didelių duomenų analizės metodai (Pasirenkamasis)
SISV 2 k. 1gr.

Dalia Krikščiūnienė, Prof., Dr.
19:10 - 20:45
Didelių duomenų analizės metodai (Pasirenkamasis)
SISV 2 k. 1gr.

Dalia Krikščiūnienė, Prof., Dr.
303 19:10 - 20:45
Laiko eilučių ekonometrija II (Privalomasis)
Ek. anal. 2 k. 1gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
19:10 - 20:45
Laiko eilučių ekonometrija II (Privalomasis)
Ek. anal. 2 k. 1gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
304
305 10:00 - 12:00
Verslo analitika ir sprendimai (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4 k. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Strateginių sprendimų paramos sistemos (Privalomasis)
SISV 1 k. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Strateginių sprendimų paramos sistemos (Privalomasis)
SISV 1 k. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)

19:10 - 20:40
Strateginių sprendimų paramos sistemos (Privalomasis)
SISV 1 k. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
19:10 - 20:40
Strateginių sprendimų paramos sistemos (Privalomasis)
SISV 1 k. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
306
307
308
309
310
402
403
404
406
408
409
410
411
412
501
502
503
504 08:00 - 10:00
Įmonės veiklos vertinimas (Privalomasis)
Kom. 3 k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019.10.02
10:00 - 12:00
Įmonės veiklos vertinimas (Privalomasis)
Kom. 3 k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
505
506 14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1 k. 3gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Tarptautinių finansų pagrindai (Privalomasis)
Bank. 3 k. 4gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Finansinių institucijų veiklos analizė (Privalomasis)
Finansai 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Finansinių institucijų veiklos analizė (Privalomasis)
Finansai 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.

19:10 - 20:45
Finansinių institucijų veiklos analizė (Privalomasis)
Finansai 4 k. 3gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
19:10 - 20:45
Finansinių institucijų veiklos analizė (Privalomasis)
Finansai 4 k. 3gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
507 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Vadyba 1 k. 3gr.

Danguolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Finansų teorija (Privalomasis)
Ekonomika 2 k. 3gr. 4gr.

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)
19:10 - 20:40
Tarptautinė bankininkystė (Privalomasis)
Bank. 3 k. 4gr.

Ieva Astrauskaitė, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019 09 27
19:10 - 20:40
Tarptautinė bankininkystė (Privalomasis)
Bank. 3 k. 4gr.

Ieva Astrauskaitė, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019 09 27
508
511
512
513 08:00 - 10:00
Eksporto valdymas (Pasirenkamasis)
Kom. 4 k. 2gr. 1gr.

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Eksporto valdymas (Pasirenkamasis)
Kom. 4 k. 2gr. 1gr.

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4 k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4 k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
514 09:00 - 10:00
Finansinė apskaita II (Privalomasis)
BAA 3 k. 1gr.

Rasa Subačienė, Prof., Dr.
10:00 - 12:00
Finansinė apskaita II (Privalomasis)
BAA 3 k. 1gr.

Rasa Subačienė, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Verslo ekonomika (Privalomasis)
Ekonomika 2 k. 1gr. 2gr.

Asta Fominienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Verslo ekonomika (Privalomasis)
Ekonomika 2 k. 3gr. 4gr.

Asta Fominienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Ekonomikos globalizavimas (Privalomasis)
EES 2 k. 1gr.

Algirdas Miškinis, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Ekonomikos globalizavimas (Privalomasis)
EES 2 k. 1gr.

Algirdas Miškinis, Prof., Dr. (HP)

19:10 - 20:40
Ekonomikos globalizavimas (Privalomasis)
EES 2 k. 1gr.

Algirdas Miškinis, Prof., Dr. (HP)
19:10 - 20:40
Ekonomikos globalizavimas (Privalomasis)
EES 2 k. 1gr.

Algirdas Miškinis, Prof., Dr. (HP)
515
519
601
602 14:00 - 17:30
Mokslinio teksto rašymas ir pristatymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1 k. 1gr. 2gr.

Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
14:00 - 17:30
Mokslinio teksto rašymas ir pristatymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1 k. 1gr. 2gr.

Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.

17:30 - 19:00
Įmonių finansai (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1 k. 1gr.

Arvydas Paškevičius, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
Įmonių finansai (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1 k. 1gr.

Arvydas Paškevičius, Prof., Dr.
603
604
605 08:00 - 10:00
Apskaitos pagrindai (Privalomasis)
Ekonomika 1 k. 2gr.

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
10:00 - 12:00
Apskaitos pagrindai (Privalomasis)
Ekonomika 1 k. 1gr.

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
17:30 - 19:00
Laiko eilučių ekonometrija II (Privalomasis)
Ek. anal. 2 k. 1gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Laiko eilučių ekonometrija II (Privalomasis)
Ek. anal. 2 k. 1gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
606
607
608 12:00 - 14:00
Lyginamoji ekonomika (Privalomasis)
Ek. analizė 4 k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
14:00 - 16:00
Lyginamoji ekonomika (Privalomasis)
Ek. analizė 4 k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 17:30
Makroekonominiai modeliai (Privalomasis)
Ek. analizė 4 k. 1gr.

Laura Mociūnaitė, Lekt.
609 12:00 - 14:00
Valdymo apskaita (Pasirenkamasis)
Kom. 4 k. 2gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.

12:00 - 14:00
Valdymo apskaita (Privalomasis)
Verslas ir teisė 4 k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Finansinė apskaita (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2 k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
16:00 - 17:30
Finansinė apskaita (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2 k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.

17:30 - 19:00
Finansų valdymas I (Privalomasis)
AFV 1 k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
Finansų valdymas I (Privalomasis)
AFV 1 k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.

19:15 - 20:45
Finansų valdymas I (Privalomasis)
AFV 1 k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
19:15 - 20:45
Finansų valdymas I (Privalomasis)
AFV 1 k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
610
611 08:00 - 10:00
Apskaita viešajame sektoriuje (Privalomasis)
BAA 4 k. 1gr.

Irma Kamarauskienė, Asist., Dr.
10:00 - 12:00
Audito procedūros (Privalomasis)
BAA 4 k. 1gr.

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
12:00 - 14:00
Audito procedūros (Privalomasis)
BAA 4 k. 1gr.

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
612
613
614
616
701
702
703
704
705
706
707 10:00 - 12:00
Teisiniai ginčų sprendimo būdai (Privalomasis)
Verslas ir teisė 4 k. 1gr.

Vytautas Nekrošius, Prof., Habil. dr.
708
710
711 08:00 - 10:00
Verslo etika (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2 k. 1gr.

Julija Šarupičiūtė, Asist., Dr.
10:00 - 12:00
Tarpkultūrinės vadybos principai (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3 k. 1gr.

Danuta Diskienė, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Tarpkultūrinės vadybos principai (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3 k. 1gr.

Danuta Diskienė, Prof., Dr. (HP)
14:00 - 16:00
Vadyba (Privalomasis)
VVA 2 k. 1gr. 1gr.

Jolanta Berdikšlienė, Lekt.
17:30 - 20:45
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Privalomasis)
ŽIV 1 k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Privalomasis)
ŽIV 1 k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Privalomasis)
ŽIV 1 k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
712
713 12:00 - 14:00
Projektų valdymas (Privalomasis)
VIS 4 k. 1gr.
Verslas ir teisė 3 k. 1gr. 2gr.

Rasuolė Andrulienė, J. Asist.
Aida Mačerinskienė, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Projektų valdymas (Privalomasis)
Verslas ir teisė 3 k. 2gr.

Rasuolė Andrulienė, J. Asist.
Aida Mačerinskienė, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
Mikroekonominė analizė (Privalomasis)
Ek. anal. 1 k. 1gr.

Mantas Mendelevičius, Lekt.
17:30 - 19:00
Mikroekonominė analizė (Privalomasis)
Ek. anal. 1 k. 1gr.

Mantas Mendelevičius, Lekt.
714
715
716
801 13:00 - 16:00
Ekonomikos pagrindai I/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1 k. 1gr.

Linas Tarasonis, J. M. Darbuot., Dr.
13:00 - 16:00
Ekonomikos pagrindai I/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1 k. 1gr.

Linas Tarasonis, J. M. Darbuot., Dr.
17:30 - 20:45
Pokyčių vadyba (Privalomasis)
VPV (VOV) 2 k. 1gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.

17:30 - 20:45
Pokyčių vadyba (Pasirenkamasis)
SISV 2 k. 1gr. 1gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.
17:30 - 20:45
Pokyčių vadyba (Privalomasis)
VPV (VOV) 2 k. 1gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.

17:30 - 20:45
Pokyčių vadyba (Pasirenkamasis)
SISV 2 k. 1gr. 1gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.
17:30 - 20:45
Pokyčių vadyba (Privalomasis)
VPV (VOV) 2 k. 1gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.

17:30 - 20:45
Pokyčių vadyba (Pasirenkamasis)
SISV 2 k. 1gr. 1gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.
802
803 08:30 - 10:00
Įmonių finansų pagrindai (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 4 k. 1gr.

Arvydas Paškevičius, Prof., Dr.
10:00 - 12:00
Įmonių finansų pagrindai (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 4 k. 1gr.

Arvydas Paškevičius, Prof., Dr.
804 09:00 - 12:00
Finansai I (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2 k. 1gr.

Patrick Gruening, M. Darbuot., Dr.
09:00 - 12:00
Finansai I (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2 k. 1gr.

Patrick Gruening, M. Darbuot., Dr.
805 08:00 - 10:00
Vartotojų elgsena (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3 k. 1gr.

Karina Adomavičiūtė, Asist., Dr.
806
807
808
809
811
813
814
815
816
817
818
819
820
906
907
908
909
914
ESEC
Egzam.centras
Katedrose
iir
Ketvirtadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
108
208
209
210 10:00 - 12:00
Civilinė ir darbo teisė (Pasirenkamasis)
Ekonomika 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Arūnas Šuminas, Lekt.
12:00 - 14:00
Informacinės technologijos (Pasirenkamasis)
Ekonomika 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
19:10 - 20:40
Laiko eilučių ekonometrija I (Privalomasis)
Ek. anal. 1 k. 1gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
19:10 - 20:40
Laiko eilučių ekonometrija I (Privalomasis)
Ek. anal. 1 k. 1gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
302 08:00 - 10:00
Duomenų analizės įvadas (Pasirenkamasis)
Ekonomika 1 k. 1gr. 2gr.

Saulius Preidys, Asist., Dr.
10:00 - 12:00
Duomenų analizės įvadas (Pasirenkamasis)
Ekonomika 1 k. 3gr. 4gr.

Saulius Preidys, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Informacinės technologijos (Pasirenkamasis)
Ekonomika 1 k. 3gr. 4gr.

Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
303 10:00 - 12:00
Programinė įranga (Privalomasis)
VIS 2 k. 1gr.

Tomas Petkus, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Programinė įranga (Privalomasis)
VIS 2 k. 1gr.

Tomas Petkus, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Programinė įranga (Privalomasis)
VIS 2 k. 1gr.

Tomas Petkus, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Informacinės sistemos II/II (Privalomasis)
VIS 4 k. 1gr.

Tadas Makčinskas, Lekt.

17:30 - 19:00
Informacinės sistemos II/II (Privalomasis)
VIS 4 k. 1gr.

Tadas Makčinskas, Lekt.
17:30 - 19:00
Informacinės sistemos II/II (Privalomasis)
VIS 4 k. 1gr.

Tadas Makčinskas, Lekt.
304 10:00 - 12:00
Informacinės technologijos (Pasirenkamasis)
Ekonomika 1 k. 1gr. 2gr.

Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Programinė įranga (Privalomasis)
VIS (a.k.) 2 k. 1gr.

Andrej Gavrilov, Lekt.
16:00 - 17:30
Programinė įranga (Privalomasis)
VIS (a.k.) 2 k. 1gr.

Andrej Gavrilov, Lekt.

17:30 - 19:00
Programinė įranga (Privalomasis)
VIS (a.k.) 2 k. 1gr.

Andrej Gavrilov, Lekt.
17:30 - 19:00
Programinė įranga (Privalomasis)
VIS (a.k.) 2 k. 1gr.

Andrej Gavrilov, Lekt.
305 10:00 - 12:00
Informacinės sistemos (Privalomasis)
BAA 4 k. 1gr.

Gediminas Rumšas, J. Asist.

10:00 - 12:00
Informacinės sistemos (Pasirenkamasis)
Ekonomika 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr. 1gr.

Gediminas Rumšas, J. Asist.
12:00 - 14:00
Informacinės sistemos (Pasirenkamasis)
Ekonomika 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr. 1gr.

Gediminas Rumšas, J. Asist.

12:00 - 14:00
Informacinės sistemos (Privalomasis)
BAA 4 k. 1gr.

Gediminas Rumšas, J. Asist.
306
307
308 14:00 - 16:00
Ekonometrija (Privalomasis)
Ek. analizė 3 k. 1gr.

Vita Karpuškienė, Doc., Dr.
309
310 19:10 - 20:40
Laiko eilučių ekonometrija I (Privalomasis)
Ek. anal. 1 k. 1gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
19:10 - 20:40
Laiko eilučių ekonometrija I (Privalomasis)
Ek. anal. 1 k. 1gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
402
403
404
406
408
409
410
411
412
501
502
503
504
505
506 08:00 - 10:00
Fiskalinė politika (Privalomasis)
Finansai 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Brigita Šidlauskaitė-Riazanova, Lekt., Dr.
10:00 - 12:00
Fiskalinė politika (Privalomasis)
Finansai 4 k. 2gr.

Brigita Šidlauskaitė-Riazanova, Lekt., Dr.
507 10:00 - 12:00
Tarptautinė ekonomika (Privalomasis)
Finansai 4 k. 3gr.

Viktorija Cohen, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Tarptautinė ekonomika (Privalomasis)
Ek. analizė 4 k. 1gr.

Viktorija Cohen, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Viešojo sektoriaus finansai (Privalomasis)
Ek. analizė 4 k. 1gr.

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)

14:00 - 16:00
Viešojo sektoriaus finansai (Pasirenkamasis)
BAA 4 k. 1gr.

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Nuosavybės vertybiai popieriai (Privalomasis)
Fin. ir bank. 2 k. 1gr.

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Nuosavybės vertybiai popieriai (Privalomasis)
Fin. ir bank. 2 k. 1gr.

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)

19:10 - 20:45
Nuosavybės vertybiai popieriai (Privalomasis)
Fin. ir bank. 2 k. 1gr.

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)
19:10 - 20:45
Nuosavybės vertybiai popieriai (Privalomasis)
Fin. ir bank. 2 k. 1gr.

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)
508
511
512
513 14:00 - 15:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.

15:45 - 17:15
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
15:45 - 17:15
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
514
515
519
601
602 08:00 - 10:00
Verslo matematika (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1 k. 1gr.

Pranas Katauskis, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Verslo matematika (Privalomasis)
Vadyba 1 k. 4gr.

Pranas Katauskis, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Verslo matematika (Privalomasis)
Vadyba 1 k. 2gr.

Pranas Katauskis, Prof., Dr.
18:00 - 22:00
Įmonių finansai (Privalomasis)
Ekonomika 4 k. 1gr. 1gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.
18:00 - 22:00
Įmonių finansai (Privalomasis)
Ekonomika 4 k. 1gr. 1gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.
603
604
605 12:00 - 14:00
Vadyba (Privalomasis)
Vadyba 1 k. 2gr.

Jolanta Berdikšlienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Gerovės valstybių modeliai (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3 k. 1gr.

Romas Lazutka, Prof., Dr. (HP)

14:00 - 16:00
Gerovės valstybių modeliai (Pasirenkamasis)
Tarpt.ek. 3 k. 1gr. 2gr.

Romas Lazutka, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 17:30
Gerovės valstybių modeliai (Pasirenkamasis)
Tarpt.ek. 3 k. 1gr. 2gr.

Romas Lazutka, Prof., Dr. (HP)

16:00 - 17:30
Gerovės valstybių modeliai (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3 k. 1gr.

Romas Lazutka, Prof., Dr. (HP)
606
607
608 14:00 - 16:00
Prekybos analitika (Privalomasis)
Kom. 4 k. 2gr.

Deivydas Liučvaitis, Lekt.
16:00 - 17:30
Prekybos analitika (Privalomasis)
Kom. 4 k. 2gr.

Deivydas Liučvaitis, Lekt.
609 17:30 - 19:00
Finansų valdymas I (Privalomasis)
AFV 1 k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
Finansų valdymas I (Privalomasis)
AFV 1 k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.

19:15 - 20:45
Finansų valdymas I (Privalomasis)
AFV 1 k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
19:15 - 20:45
Finansų valdymas I (Privalomasis)
AFV 1 k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
610
611 08:00 - 10:00
Finansinė analizė II/II d. (Privalomasis)
BAA 4 k. 1gr.

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
10:00 - 12:00
Žmogaus socialinė raida (Pasirenkamasis)
Ekonomika 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Vita Karpuškienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Žmogaus socialinė raida (Pasirenkamasis)
Ekonomika 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Vita Karpuškienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Finansinė atskaitomybė ir analizė (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 2 k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Finansinė atskaitomybė ir analizė (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 2 k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.

19:15 - 20:45
Finansinė atskaitomybė ir analizė (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 2 k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.
19:15 - 20:45
Finansinė atskaitomybė ir analizė (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 2 k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.
612
613
614
616
701 10:00 - 12:00
Įmonės išlaidų valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4 k. 1gr.

Daiva Tamulevičienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Išlaidų apskaita (Privalomasis)
BAA 3 k. 1gr.

Daiva Tamulevičienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Išlaidų apskaita (Privalomasis)
BAA 3 k. 1gr.

Daiva Tamulevičienė, Doc., Dr.
702
703
704
705
706
707 17:30 - 19:00
Makroekonomika (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 1 k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00