vu_logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

II rūmai
2019.09.09 -- 2019.09.15


Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
108
208
209
210 08:00 - 10:00
Globalus elektroninis verslas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 4k. 1gr.

Danielius Šeibakas, Lekt.
10:00 - 12:00
Globalus elektroninis verslas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 4k. 1gr.

Danielius Šeibakas, Lekt.
17:30 - 20:45
Intelektualios informacinės sistemos (Privalomasis)
SISV 1k. 1gr.

Svetlana Nemitko, J. Asist., Dr.
17:30 - 20:45
Intelektualios informacinės sistemos (Privalomasis)
SISV 1k. 1gr.

Svetlana Nemitko, J. Asist., Dr.
17:30 - 20:45
Intelektualios informacinės sistemos (Privalomasis)
SISV 1k. 1gr.

Svetlana Nemitko, J. Asist., Dr.
302
303 12:00 - 14:00
Verslo analitika ir sprendimai (Pasirenkamasis)
BAA 4k. 1gr. 1gr.
Finansai 3k. 1gr. 2gr.

Eglė Staišiūnienė, Lekt.

12:00 - 14:00
Verslo analitika ir sprendimai (Privalomasis)
VO 4k. 1gr.

Eglė Staišiūnienė, Lekt.
304
305 10:00 - 12:00
Verslo analitika ir sprendimai (Privalomasis)
VIS 4k. 1gr. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)

10:00 - 12:00
Verslo analitika ir sprendimai (Pasirenkamasis)
Ek. analizė 4k. 1gr.
Finansai 3k. 1gr. 2gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
306
307
308
309
310 10:00 - 12:00
Kompiuterizuota finansinė apskaita (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Kastytis Senkus, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Kompiuterizuota finansinė apskaita (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Kastytis Senkus, Doc., Dr.
402 13:00 - 13:30
studijų administratorių susitikimas

Roma Adomaitienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Projekto komandos susitikimas

Jūratė Jaraitė-Kažukauskė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
16:00 - 17:00
Rimvydo Baltaduonio mokslinis seminaras

Julija Šarupičiūtė, Asist., Dr.
403
404
406
408
409
410 10:00 - 11:00
konsultacija

Julija Šarupičiūtė, Asist., Dr.
411
412
501
502 13:00 - 14:00
Verslo rizikos valdymas (Privalomasis)
VO (S) 3k. 2gr.

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.

13:00 - 14:00
Verslo rizikos valdymas (Privalomasis)
Kom. 3k. 1gr. 1gr.

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.
503
504 14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vitalijus Gricius, Lekt.
16:00 - 17:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Vitalijus Gricius, Lekt.
505
506 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 1gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 2gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Strateginis finansų valdymas (Pasirenkamasis)
Fin. ir bank. 2k. 1gr.

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Strateginis finansų valdymas (Pasirenkamasis)
Fin. ir bank. 2k. 1gr.

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.

19:10 - 20:45
Strateginis finansų valdymas (Pasirenkamasis)
Fin. ir bank. 2k. 1gr.

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.
19:10 - 20:45
Strateginis finansų valdymas (Pasirenkamasis)
Fin. ir bank. 2k. 1gr.

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.
507 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
ER tvarkaraštis

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.

08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. 2gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 2gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis)
VIS 2k. 1gr.

Regina Paliulytė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis)
VVA 2k. 1gr.

Regina Paliulytė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Finansų etika (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Finansų etika (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
508 11:30 - 12:00
konsultacija

Nerijus Činčikas, Lekt.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el paštu ukmede@yahoo.com arba te. 8 611 35311
19:00 - 19:15
konsultacija

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el paštu antanaslaur@gmail.com
511
512
513 11:45 - 13:15
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
11:45 - 13:15
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
16:30 - 18:00
Informacinių sistemų analizė (Privalomasis)
VIS (a.k.) 2k. 1gr.

Erika Matulytė, Lekt.
18:00 - 19:30
Informacinių sistemų analizė (Privalomasis)
VIS (a.k.) 2k. 1gr.

Erika Matulytė, Lekt.
514 12:00 - 14:00
Prekybos įmonės valdymas (Privalomasis)
Kom. 3k. 1gr.

Birutė Vilčiauskaitė, J. Asist.
16:30 - 18:00
Informacinių sistemų analizė (Privalomasis)
VIS 2k. 1gr.

Akvilė Rykovė, Lekt.
18:00 - 19:30
Informacinių sistemų analizė (Privalomasis)
VIS 2k. 1gr.

Akvilė Rykovė, Lekt.
515
519
601 09:00 - 10:00
Prievolių teisė: sutarčių ir deliktų teisė (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2k. 1gr. 2gr.

Sigitas Barakauskas, Lekt., Dr.
13:00 - 14:00
Civilinės teisės bendroji dalis (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Vytautas Nekrošius, Prof., Habil. dr.
602 10:00 - 12:00
Prievolių teisė: bendroji dalis (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2k. 1gr.

Stasys Drazdauskas, Lekt., Dr.

10:00 - 12:00
Prievolių teisė: bendroji dalis (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2k. 1gr.

Stasys Drazdauskas, Lekt., Dr.
14:00 - 16:00
Skirtingų veiklos rūšių apskaita (Privalomasis)
BAA 4k. 1gr.

Kastytis Senkus, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Vadybos informacinių sistemų studijų įvadas (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Jonas Lankutis, Lekt.
17:30 - 19:00
Vadybos informacinių sistemų studijų įvadas (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Jonas Lankutis, Lekt.
603
604
605 10:00 - 12:00
Finansų istorija (Pasirenkamasis)
Finansai 4k. 3gr.

Nerijus Činčikas, Lekt.
12:00 - 14:00
Finansų istorija (Pasirenkamasis)
Finansai 4k. 1gr. 2gr. 3gr.

Nerijus Činčikas, Lekt.
14:00 - 16:00
Globalus elektroninis verslas (Pasirenkamasis)
Kom. 4k. 2gr. 1gr.

Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
606
607
608 08:00 - 10:00
Turto ekonomika ir vertinimas (Pasirenkamasis)
Bank. 3k. 4gr.
BAA 4k. 1gr.

Arūnas Burinskas, Asist., Dr.
10:00 - 12:00
Turto ekonomika ir vertinimas (Pasirenkamasis)
Bank. 3k. 4gr.
BAA 4k. 1gr.

Arūnas Burinskas, Asist., Dr.
17:30 - 19:00
Ekonominių procesų analizės seminaras (Privalomasis)
Ek. anal. 2k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Ekonominių procesų analizės seminaras (Privalomasis)
Ek. anal. 2k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)

19:10 - 20:45
Ekonominių procesų analizės seminaras (Privalomasis)
Ek. anal. 2k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
19:10 - 20:45
Ekonominių procesų analizės seminaras (Privalomasis)
Ek. anal. 2k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
609 10:00 - 12:00
Socialinės apsaugos ekonomika (Pasirenkamasis)
BAA 4k. 1gr.
Ek. analizė 3k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

10:00 - 12:00
Socialinės apsaugos ekonomika (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Socialinės apsaugos ekonomika (Pasirenkamasis)
BAA 4k. 1gr.
Ek. analizė 3k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

12:00 - 14:00
Socialinės apsaugos ekonomika (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

12:00 - 14:00
Socialinės apsaugos ekonomika (Pasirenkamasis)
BAA 4k. 1gr.
Ek. analizė 3k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Turizmo verslas (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Kęstutis Kazlauskas, Lekt.
610
611 11:00 - 12:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Danguolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Vadyba 1k. 4gr.

Danguolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr.

Danguolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Vadyba 1k. 2gr.

Danguolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
612
613
614
616
701 17:30 - 19:00
Tarpkultūrinė rinkodara (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
TVVE (anglų k.) (Vadyba) 1k. 1gr.

17:30 - 19:00
Tarpkultūrinė rinkodara (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
TVVE (anglų k.) (Vadyba) 1k. 1gr.

702
703
704 16:00 - 17:00
konsultacija

Darius Ruželė, J. Asist.

16:00 - 17:00
Vadyba (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr. 7gr. 8gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.

16:00 - 17:00
konsultacija

Dalius Serafinas, Prof., Dr.
19:00 - 19:30
konsultacija

Darius Klimas, Lekt., Dr.
Komentarai: dėl konsultacijos susitarti iš anksto tel. 8 68527548
705
706 16:15 - 17:15
Personalo vadyba (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Renata Korsakienė, Doc., Dr.
707 10:00 - 12:00
Įvadas į teisinę sistemą (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Giedrė Lastauskienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Įvadas į teisinę sistemą (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Dovilė Valančienė, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Įvadas į teisinę sistemą (Privalomasis)

Dovilė Valančienė, Asist., Dr.
17:30 - 19:00
Makroekonomika (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 1k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Tarptautinė prekyba ir tiesioginės užsienio investicijos (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
TVVE (anglų k.) (Ekon.) 1k. 1gr.

17:30 - 19:00
Makroekonomika (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 1k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Tarptautinė prekyba ir tiesioginės užsienio investicijos (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
TVVE (anglų k.) (Ekon.) 1k. 1gr.


19:15 - 20:45
Makroekonomika (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 1k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
19:15 - 20:45
Makroekonomika (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 1k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
708
710
711 14:00 - 16:00
Turizmo verslas (Pasirenkamasis)
VVA 2k. 1gr.

Aida Mačerinskienė, Prof., Dr.
17:30 - 20:45
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Privalomasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Privalomasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Privalomasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
712
713 10:00 - 12:00
Tarptautinė politika (Privalomasis)
Tarpt.ek. 4k. 2gr.

Ona Marija Vyšniauskaitė, Lekt.
12:00 - 14:00
Europos ekonominė integracija (Pasirenkamasis)
Finansai 4k. 1gr. 2gr. 3gr.

Ona Marija Vyšniauskaitė, Lekt.

12:00 - 14:00
Europos ekonominė integracija (Privalomasis)
Tarpt.ek. 4k. 1gr. 2gr.

Ona Marija Vyšniauskaitė, Lekt.
14:00 - 16:00
Tarptautinė politika (Privalomasis)
Tarpt.ek. 4k. 1gr. 2gr.

Ona Marija Vyšniauskaitė, Lekt.
16:00 - 17:30
Tarptautinė politika (Privalomasis)
Tarpt.ek. 4k. 1gr.

Ona Marija Vyšniauskaitė, Lekt.

17:30 - 19:00
Ekonominės sistemos analizė (Pasirenkamasis)
Ekonomika 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr. 7gr.

Kristina Zitikytė, J. Asist.

17:30 - 19:00
Statistinės informacijos šaltiniai (Privalomasis)
Ek. analizė 4k. 1gr.

Kristina Zitikytė, J. Asist.
17:30 - 19:00
Ekonominės sistemos analizė (Pasirenkamasis)
Ekonomika 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr. 7gr.

Kristina Zitikytė, J. Asist.

17:30 - 19:00
Statistinės informacijos šaltiniai (Privalomasis)
Ek. analizė 4k. 1gr.

Kristina Zitikytė, J. Asist.
714
715
716
801 10:00 - 13:00
Statistikos teorija I/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Povilas Lastauskas, M. Darbuot., Dr.
10:00 - 13:00
Statistikos teorija I/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Povilas Lastauskas, M. Darbuot., Dr.
17:30 - 20:45
Pokyčių vadyba (Privalomasis)
VPV (VOV) 2k. 1gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.

17:30 - 20:45
Pokyčių vadyba (Pasirenkamasis)
SISV 2k. 1gr. 1gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.
17:30 - 20:45
Pokyčių vadyba (Privalomasis)
VPV (VOV) 2k. 1gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.

17:30 - 20:45
Pokyčių vadyba (Pasirenkamasis)
SISV 2k. 1gr. 1gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.
17:30 - 20:45
Pokyčių vadyba (Privalomasis)
VPV (VOV) 2k. 1gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.

17:30 - 20:45
Pokyčių vadyba (Pasirenkamasis)
SISV 2k. 1gr. 1gr.

Dalius Serafinas, Prof., Dr.
802
803 12:00 - 14:00
Verslo strategijos (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Verslas kylančiose ekonomikose (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.
16:00 - 17:30
Verslas kylančiose ekonomikose (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.

17:30 - 19:00
Verslo procesų valdymas (Privalomasis)
VPV 1k. 1gr.

Saulius Gudas, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Verslo procesų valdymas (Privalomasis)
VPV 1k. 1gr.

Saulius Gudas, Prof., Dr. (HP)

19:15 - 20:45
Verslo procesų valdymas (Privalomasis)
VPV 1k. 1gr.

Saulius Gudas, Prof., Dr. (HP)
19:15 - 20:45
Verslo procesų valdymas (Privalomasis)
VPV 1k. 1gr.

Saulius Gudas, Prof., Dr. (HP)
804 09:00 - 12:00
Ekonometrijos teorija ir praktinis taikymas I (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Soroosh Soofi Siavash, J. M. Darbuot., Dr.
09:00 - 12:00
Ekonometrijos teorija ir praktinis taikymas I (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Soroosh Soofi Siavash, J. M. Darbuot., Dr.
14:00 - 17:00
Lyginamoji ekonomika (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
14:00 - 17:00
Lyginamoji ekonomika (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
805 10:00 - 12:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Vadyba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 4gr.

Jolanta Berdikšlienė, Lekt.
17:30 - 19:00
ES konkurencijos politika (Privalomasis)
EES 2k. 1gr.

Rimantas Antanas Stanikūnas, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
ES konkurencijos politika (Privalomasis)
EES 2k. 1gr.

Rimantas Antanas Stanikūnas, Prof., Dr.

19:10 - 20:45
ES konkurencijos politika (Privalomasis)
EES 2k. 1gr.

Rimantas Antanas Stanikūnas, Prof., Dr.
19:10 - 20:45
ES konkurencijos politika (Privalomasis)
EES 2k. 1gr.

Rimantas Antanas Stanikūnas, Prof., Dr.
806
807 17:30 - 19:00
ES pinigų ir fiskalinė politika (Privalomasis)
EES 1k. 1gr.

Brigita Šidlauskaitė-Riazanova, Lekt., Dr.
17:30 - 19:00
ES pinigų ir fiskalinė politika (Privalomasis)
EES 1k. 1gr.

Brigita Šidlauskaitė-Riazanova, Lekt., Dr.
808
809
811
813 13:30 - 14:30
Matematiniai ekonominės analizės metodai (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

13:30 - 14:30
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

13:30 - 14:30
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 5gr. 6gr. 7gr. 8gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

13:30 - 14:30
Matematiniai metodai II/II (Privalomasis)
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

13:30 - 14:30
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
Ekonomika (S) 2k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
13:30 - 14:30
Matematiniai ekonominės analizės metodai (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

13:30 - 14:30
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

13:30 - 14:30
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 5gr. 6gr. 7gr. 8gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

13:30 - 14:30
Matematiniai metodai II/II (Privalomasis)
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

13:30 - 14:30
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
Ekonomika (S) 2k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
814
815
816
817
818
819
820 16:00 - 17:00
Apskaitos ir audito pagrindai (Privalomasis)
VVA (S) 2k. 1gr.

Vilius Savickas, J. Asist.
Komentarai: 1 dalis. Apskaitos pagrindai
822
906
907
908
909
914
ESEC
Egzam.centras
Katedrose
iir
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
108
208
209
210 12:00 - 14:00
Civilinė ir darbo teisė (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Vida Petrylaitė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Verslo kūrimas ir valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. 2gr.

Paulius Nezabitauskas, Partn. Doc.

14:00 - 16:00
Verslo kūrimas ir valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Paulius Nezabitauskas, Partn. Doc.

14:00 - 16:00
Verslo kūrimas ir valdymas (Pasirenkamasis)
VIS (a.k.) 2k. 1gr.

Paulius Nezabitauskas, Partn. Doc.
16:00 - 17:30
Verslo kūrimas ir valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1k. 2gr.

Paulius Nezabitauskas, Partn. Doc.
302 08:00 - 10:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 1gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 2gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 3gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
303 08:00 - 10:00
Verslo analitika ir sprendimai (Privalomasis)
VIS 4k. 1gr.

Eglė Staišiūnienė, Lekt.
304
305 16:00 - 17:30
Verslo kūrimas ir valdymas (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr.

Erika Vaiginienė, Doc., Dr.
306
307
308
309
310 12:00 - 14:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 4gr.

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 5gr.

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 6gr.

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
402 13:30 - 16:00
EVAF Tarybos posėdis

Laima Sakanienė
13:30 - 16:00
EVAF Tarybos posėdis

Laima Sakanienė
16:00 - 17:00
Matthias Sollner mokslinis seminaras

Julija Šarupičiūtė, Asist., Dr.
403
404
406 17:30 - 19:00
Makroekonominė analizė (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Eglė Jakučionytė, J. M. Darbuot., Dr.
17:30 - 19:00
Makroekonominė analizė (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Eglė Jakučionytė, J. M. Darbuot., Dr.
408
409
410
411
412
501
502 11:00 - 12:00
Mažojo verslo organizavimas (Pasirenkamasis)
VVA, 3 k. 3k. 2gr.

Erika Vaiginienė, Doc., Dr.

11:00 - 12:00
Mažojo verslo organizavimas (Pasirenkamasis)
Ekonomika 3k. 2gr.

Erika Vaiginienė, Doc., Dr.

11:00 - 12:00
Mažojo verslo organizavimas (Pasirenkamasis)
Ekonomika 3k. 1gr. 1gr.

Erika Vaiginienė, Doc., Dr.
503 08:00 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Rasa Bačiulienė, Lekt.
10:00 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Rasa Bačiulienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 5

Auksė Kuokštienė, Lekt.
16:00 - 17:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 6

Auksė Kuokštienė, Lekt.
504 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 2gr. Pogrupiai: 2

Vitalijus Gricius, Lekt.
505 08:00 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 1

Rūta Montvilienė, Lekt.
10:00 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 2

Rūta Montvilienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 3

Rūta Montvilienė, Lekt.
506 08:00 - 10:00
Investicijos (Privalomasis)
Finansai 4k. 1gr. 2gr. 3gr.

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Investicijos (Privalomasis)
Finansai 4k. 1gr.

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2k. 1gr.

Regina Paliulytė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Tarptautinių finansų pagrindai (Privalomasis)
Finansai 3k. 2gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Tarptautinių finansų pagrindai (Privalomasis)
Tarpt.ek. 3k. 2gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Tarptautinių finansų pagrindai (Privalomasis)
Tarpt.ek. 3k. 2gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
507 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 4gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
10:00 - 11:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 5gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 6gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Ekonomikos teorija (makroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 3gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Finansinės atskaitomybės analizė (Pasirenkamasis)
Ek. anal. 2k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Finansinės atskaitomybės analizė (Privalomasis)
Fin. ir bank. 2k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Finansinės atskaitomybės analizė (Pasirenkamasis)
Ek. anal. 2k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Finansinės atskaitomybės analizė (Privalomasis)
Fin. ir bank. 2k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.

19:10 - 20:45
Finansinės atskaitomybės analizė (Privalomasis)
Fin. ir bank. 2k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.

19:10 - 20:45
Finansinės atskaitomybės analizė (Pasirenkamasis)
Ek. anal. 2k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.
19:10 - 20:45
Finansinės atskaitomybės analizė (Privalomasis)
Fin. ir bank. 2k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.

19:10 - 20:45
Finansinės atskaitomybės analizė (Pasirenkamasis)
Ek. anal. 2k. 1gr.

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.
508 11:30 - 12:00
konsultacija

Julija Staroselskaja, Asist., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el paštu julija.staroselskaja@evaf.vu.lt
15:00 - 16:00
konsultacija

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el paštu deimante.teresiene@evaf.vu.lt
18:00 - 18:45
konsultacija

Egidijus Bikas, Doc., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el paštu egidijusln@gmail.com
511
512
513
514 14:00 - 16:00
Eksporto valdymas (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4k. 1gr.

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
515
519
601 17:30 - 19:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis)
Ekonomika (S) 2k. 1gr.

Regina Paliulytė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 5gr. 6gr. 7gr. 8gr.

Regina Paliulytė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) (Privalomasis)
Ekonomika (S) 2k. 1gr.

Regina Paliulytė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 5gr. 6gr. 7gr. 8gr.

Regina Paliulytė, Doc., Dr.
602
603
604
605 08:00 - 12:00
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis)
Kom. 4k. 2gr. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019.10.01
08:00 - 12:00
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis)
Kom. 4k. 2gr. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019.10.01

10:00 - 12:00
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis)
VO 4k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis)
Kom. 4k. 2gr. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Rinkodara (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Rasa Paulienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Rinkodara (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Rasa Paulienė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Makroekonomika (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Makroekonomika (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.

19:10 - 20:40
Makroekonomika (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
19:10 - 20:40
Makroekonomika (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
606
607
608 14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 2

Diana Snapkauskaitė, Lekt.
16:00 - 17:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 3

Diana Snapkauskaitė, Lekt.
609 10:00 - 12:00
Viešųjų pirkimų valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4k. 1gr.

Karolis Šerpytis, Lekt., Dr.
12:00 - 14:00
Viešųjų pirkimų valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4k. 1gr.

Karolis Šerpytis, Lekt., Dr.
14:00 - 16:00
Viešųjų pirkimų valdymas (Pasirenkamasis)
Kom. 4k. 2gr.

Karolis Šerpytis, Lekt., Dr.

14:00 - 16:00
Viešųjų pirkimų valdymas (Privalomasis)
VO 4k. 1gr.

Karolis Šerpytis, Lekt., Dr.
610 15:00 - 16:00
konsultacija

Audrius Masiulevičius, Dok.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu audrius.masiulevicius@evaf.vu.lt
611 14:00 - 16:00
Intelektinė nuosavybė (Privalomasis)
Verslas ir teisė 4k. 1gr.

Ramūnas Birštonas, Partn. Prof., Dr.
16:00 - 17:30
Civilinė ir darbo teisė (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Simona Cirtautaitė-Kaminskienė, Lekt.

17:30 - 19:00
Mikroekonometrija (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Mikroekonometrija (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.

19:10 - 20:40
Mikroekonometrija (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
19:10 - 20:40
Mikroekonometrija (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
612
613 12:00 - 13:00
Verslo operacijų valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Lectures are held in English

12:00 - 13:00
Verslo operacijų valdymas (Privalomasis)
VVA 2k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.

12:00 - 13:00
Verslo operacijų valdymas (Privalomasis)
VVA (S) 2k. 1gr.

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
614
616
701 10:00 - 11:00
Baigiamojo darbo projektas II/II d. (Privalomasis)
Fin. ir bank. (angl.) 1k. 1gr.

702
703
704
705
706
707 08:00 - 09:30
Įvadas į teisines institucijas ir ekonominę teisės analizę (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Donatas Murauskas, Asist., Dr.

09:45 - 11:15
Įvadas į teisines institucijas ir ekonominę teisės analizę (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Donatas Murauskas, Asist., Dr.
09:45 - 11:15
Įvadas į teisines institucijas ir ekonominę teisės analizę (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Donatas Murauskas, Asist., Dr.

11:30 - 13:00
Įvadas į teisines institucijas ir ekonominę teisės analizę (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Donatas Murauskas, Asist., Dr.
11:30 - 13:00
Įvadas į teisines institucijas ir ekonominę teisės analizę (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Donatas Murauskas, Asist., Dr.
708
710
711 12:00 - 14:00
Verslo kūrimas ir valdymas (Privalomasis)
Vadyba 1k. 2gr.

Erika Vaiginienė, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Privalomasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Privalomasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
17:30 - 20:45
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Privalomasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
712
713 17:30 - 19:00
ES regionų plėtros politika (Pasirenkamasis)
Ek. anal. 2k. 1gr.

Giedrė Dzemydaitė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
ES regionų plėtros politika (Privalomasis)
EES 2k. 1gr.

Giedrė Dzemydaitė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
ES regionų plėtros politika (Pasirenkamasis)
Ek. anal. 2k. 1gr.

Giedrė Dzemydaitė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
ES regionų plėtros politika (Privalomasis)
EES 2k. 1gr.

Giedrė Dzemydaitė, Doc., Dr.

19:10 - 20:45
ES regionų plėtros politika (Pasirenkamasis)
Ek. anal. 2k. 1gr.

Giedrė Dzemydaitė, Doc., Dr.

19:10 - 20:45
ES regionų plėtros politika (Privalomasis)
EES 2k. 1gr.

Giedrė Dzemydaitė, Doc., Dr.
19:10 - 20:45
ES regionų plėtros politika (Pasirenkamasis)
Ek. anal. 2k. 1gr.

Giedrė Dzemydaitė, Doc., Dr.

19:10 - 20:45
ES regionų plėtros politika (Privalomasis)
EES 2k. 1gr.

Giedrė Dzemydaitė, Doc., Dr.
714
715
716
801 09:00 - 12:00
Ekonomikos pagrindai I/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Guillermo Hausmann Guil, J. M. Darbuot., Dr.
Justina Klimavičiūtė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Linas Tarasonis, J. M. Darbuot., Dr.
09:00 - 12:00
Ekonomikos pagrindai I/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Guillermo Hausmann Guil, J. M. Darbuot., Dr.
Justina Klimavičiūtė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Linas Tarasonis, J. M. Darbuot., Dr.
13:00 - 16:00
Matematiniai metodai I/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Matematiniai metodai I/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Aukštoji matematika (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 4gr.

Kristina Kaulakytė, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019 09 04

16:00 - 17:30
Aukštoji matematika (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 5gr. 6gr. 7gr.

Kristina Kaulakytė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Aukštoji matematika (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 3gr.

Kristina Kaulakytė, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019 09 04
17:30 - 19:00
Aukštoji matematika (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 3gr.

Kristina Kaulakytė, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019 09 04
802
803
804 09:00 - 10:00
Statistikos teorija II/II (Privalomasis)
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

14:00 - 17:00
Ekonomikos teorija I (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Justina Klimavičiūtė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
14:00 - 17:00
Ekonomikos teorija I (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Justina Klimavičiūtė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
805 10:00 - 12:00
Tarptautinė ekonomika (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Viktorija Cohen, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Tarptautinė ekonomika (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Viktorija Cohen, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Optimizaciniai metodai (Privalomasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
16:00 - 17:30
Optimizaciniai metodai (Privalomasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.

17:30 - 19:00
Aukštesnioji mikroekonomika (Privalomasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Mantas Mendelevičius, Lekt.
17:30 - 19:00
Aukštesnioji mikroekonomika (Privalomasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Mantas Mendelevičius, Lekt.
806
807
808
809
811
813
814
815
816 16:00 - 17:00
konsultacija

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.
817
818
819 12:00 - 13:00
konsultacija

Ignas Zimaitis, J. Asist.

13:00 - 14:00
konsultacija

Rasa Paulienė, Doc., Dr.
820 16:30 - 17:30
konsultacija

Algis Gaižutis, Doc., Dr.
822
906
907
908
909
914 15:00 - 17:00
konsultacija

Žygimantas Grakauskas, Lekt., Dr.
15:00 - 17:00
konsultacija

Žygimantas Grakauskas, Lekt., Dr.
ESEC
Egzam.centras
Katedrose
iir
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
108
208 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
10:00 - 12:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 2gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
16:00 - 17:30
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 4gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
209
210 10:00 - 12:00
Finansų rinkos (Privalomasis)
Tarpt.ek. 3k. 2gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Finansų rinkos (Privalomasis)
Finansai 3k. 2gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Finansų rinkos (Pasirenkamasis)
Ek. analizė 3k. 1gr. 1gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.

17:30 - 18:00
Išvestinės finansinės priemonės (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
Fin. ir bank. (angl.) 1k. 1gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.

17:30 - 18:30
Viešieji finansai (Privalomasis)
Ekonomika 3k. 1gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.

17:30 - 18:30
Viešieji finansai (Privalomasis)
Ekonomika 3k. 2gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Išvestinės finansinės priemonės (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.
17:30 - 18:30
Viešieji finansai (Privalomasis)
Ekonomika 3k. 1gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.

17:30 - 18:30
Viešieji finansai (Privalomasis)
Ekonomika 3k. 2gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Išvestinės finansinės priemonės (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.
302 17:30 - 19:00
Didelių duomenų analizės metodai (Pasirenkamasis)
SISV 2k. 1gr.

Dalia Krikščiūnienė, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
Didelių duomenų analizės metodai (Pasirenkamasis)
SISV 2k. 1gr.

Dalia Krikščiūnienė, Prof., Dr.

19:10 - 20:45
Didelių duomenų analizės metodai (Pasirenkamasis)
SISV 2k. 1gr.

Dalia Krikščiūnienė, Prof., Dr.
19:10 - 20:45
Didelių duomenų analizės metodai (Pasirenkamasis)
SISV 2k. 1gr.

Dalia Krikščiūnienė, Prof., Dr.
303 11:00 - 12:00
Informacijos ir komunikacijos technologijos (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr. 1gr.

Gediminas Rumšas, Asist., Dr.
19:10 - 20:45
Laiko eilučių ekonometrija II (Privalomasis)
Ek. anal. 2k. 1gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
19:10 - 20:45
Laiko eilučių ekonometrija II (Privalomasis)
Ek. anal. 2k. 1gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
304
305 10:00 - 12:00
Verslo analitika ir sprendimai (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4k. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Strateginių sprendimų paramos sistemos (Privalomasis)
SISV 1k. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Strateginių sprendimų paramos sistemos (Privalomasis)
SISV 1k. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)

19:10 - 20:40
Strateginių sprendimų paramos sistemos (Privalomasis)
SISV 1k. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
19:10 - 20:40
Strateginių sprendimų paramos sistemos (Privalomasis)
SISV 1k. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
306
307
308
309
310
402 14:00 - 17:00
MGV kursinių darbų gynimai

Jolita Morkūnienė
14:00 - 17:00
MGV kursinių darbų gynimai

Jolita Morkūnienė
403
404
406
408
409
410
411
412
501
502
503
504 08:00 - 10:00
Įmonės veiklos vertinimas (Privalomasis)
Kom. 3k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019.10.02
10:00 - 12:00
Įmonės veiklos vertinimas (Privalomasis)
Kom. 3k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
505
506 14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 3gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Tarptautinių finansų pagrindai (Privalomasis)
Bank. 3k. 4gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Finansinių institucijų veiklos analizė (Privalomasis)
Finansai 4k. 1gr. 2gr. 3gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Finansinių institucijų veiklos analizė (Privalomasis)
Finansai 4k. 1gr. 2gr. 3gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.

19:10 - 20:45
Finansinių institucijų veiklos analizė (Privalomasis)
Finansai 4k. 3gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
19:10 - 20:45
Finansinių institucijų veiklos analizė (Privalomasis)
Finansai 4k. 3gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
507 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) I/II d. (Privalomasis)
Vadyba 1k. 3gr.

Danguolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Finansų teorija (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 3gr. 4gr.

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)
19:10 - 20:40
Tarptautinė bankininkystė (Privalomasis)
Bank. 3k. 4gr.

Ieva Astrauskaitė, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019 09 27
19:10 - 20:40
Tarptautinė bankininkystė (Privalomasis)
Bank. 3k. 4gr.

Ieva Astrauskaitė, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2019 09 27
508 16:30 - 17:30
konsultacija

Arvydas Paškevičius, Prof., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el paštu arvydas@paskevicius.com
511
512
513 12:00 - 14:00
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Paslaugų proceso valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VO (anglų kalba) (šaka) 4k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
514 09:00 - 10:00
Finansinė apskaita II (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Rasa Subačienė, Prof., Dr.
10:00 - 12:00
Finansinė apskaita II (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Rasa Subačienė, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Verslo ekonomika (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 1gr. 2gr.

Asta Fominienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Verslo ekonomika (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 3gr. 4gr.

Asta Fominienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Ekonomikos globalizavimas (Privalomasis)
EES 2k. 1gr.

Algirdas Miškinis, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Ekonomikos globalizavimas (Privalomasis)
EES 2k. 1gr.

Algirdas Miškinis, Prof., Dr. (HP)

19:10 - 20:40
Ekonomikos globalizavimas (Privalomasis)
EES 2k. 1gr.

Algirdas Miškinis, Prof., Dr. (HP)
19:10 - 20:40
Ekonomikos globalizavimas (Privalomasis)
EES 2k. 1gr.

Algirdas Miškinis, Prof., Dr. (HP)
515
519
601 14:00 - 15:00
Auditas (Pasirenkamasis)
Ekonomika (S) 2k. 1gr.

Daiva Raziūnienė, J. Asist.

14:00 - 15:00
Apskaitos ir audito pagrindai (Privalomasis)
VVA (S) 2k. 1gr.

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
Komentarai: 3 dalis. Audito pagrindai

14:00 - 15:00
Apskaitos ir audito pagrindai (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
Komentarai: The Fundamentals of Auditing

14:00 - 15:00
Finansinė analizė (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
17:00 - 18:30
Finansinė matematika (Pasirenkamasis)
Ekonomika 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr. 7gr. 8gr.

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Finansinė matematika (Pasirenkamasis)
Ekonomika 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr. 7gr. 8gr.

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
602 14:00 - 17:30
Mokslinio teksto rašymas ir pristatymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. 2gr.

Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
14:00 - 17:30
Mokslinio teksto rašymas ir pristatymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. 2gr.

Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.

17:30 - 19:00
Įmonių finansai (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Arvydas Paškevičius, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
Įmonių finansai (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Arvydas Paškevičius, Prof., Dr.
603 12:00 - 13:00
konsultacija

Rasa Subačienė, Prof., Dr.
604
605 08:15 - 10:00
Apskaitos pagrindai (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 2gr.

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
10:00 - 12:00
Apskaitos pagrindai (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr.

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
15:30 - 16:30
Aukštesnioji makroekonomika (Privalomasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.

15:30 - 16:30
Ekonometrija (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 5gr. 6gr. 7gr. 8gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
15:30 - 16:30
Aukštesnioji makroekonomika (Privalomasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.

15:30 - 16:30
Ekonometrija (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 5gr. 6gr. 7gr. 8gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.

17:30 - 19:00
Laiko eilučių ekonometrija II (Privalomasis)
Ek. anal. 2k. 1gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Laiko eilučių ekonometrija II (Privalomasis)
Ek. anal. 2k. 1gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
606 17:30 - 18:30
konsultacija

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
17:30 - 18:30
konsultacija

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
607
608 12:00 - 14:00
Lyginamoji ekonomika (Privalomasis)
Ek. analizė 4k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
14:00 - 16:00
Lyginamoji ekonomika (Privalomasis)
Ek. analizė 4k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 17:30
Makroekonominiai modeliai (Privalomasis)
Ek. analizė 4k. 1gr.

Laura Mociūnaitė, Lekt.
609 12:00 - 14:00
Valdymo apskaita (Privalomasis)
Verslas ir teisė 4k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.

12:00 - 14:00
Valdymo apskaita (Pasirenkamasis)
Kom. 4k. 2gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Finansinė apskaita (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
16:00 - 17:30
Finansinė apskaita (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.

17:30 - 19:00
Finansų valdymas I (Privalomasis)
AFV 1k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
Finansų valdymas I (Privalomasis)
AFV 1k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.

19:15 - 20:45
Finansų valdymas I (Privalomasis)
AFV 1k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
19:15 - 20:45
Finansų valdymas I (Privalomasis)
AFV 1k. 1gr.

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
610
611 08:00 - 10:00
Apskaita viešajame sektoriuje (Privalomasis)
BAA 4k. 1gr.

Irma Kamarauskienė, Asist., Dr.
10:00 - 12:00
Audito procedūros (Privalomasis)
BAA 4k. 1gr.

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
12:00 - 14:00
Audito procedūros (Privalomasis)
BAA 4k. 1gr.

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
612
613
614 12:00 - 13:00
konsultacija

Irma Kamarauskienė, Asist., Dr.
616 11:30 - 12:30
konsultacija

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
11:30 - 12:30
konsultacija

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
701 10:00 - 12:00
Verslo etika (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Julija Šarupičiūtė, Asist., Dr.
14:00 - 15:00
Baigiamojo darbo projektas I/II d. (Privalomasis)
TVVE (anglų k.) (Ekon.) 1k. 1gr.


14:00 - 15:00
Baigiamojo darbo projektas I/II d. (Privalomasis)