vu_logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

II rūmai
2020.04.13 -- 2020.04.19


Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
108
208
209
210
302
303
304
305
306
307
308
309
310
402
403
404
405
406
408
409
410
411
412
501
502
503
504
505
506
507
508
511
512
513
514
515
519
601
602
603
604
605
606
607
608
609
610
611
612
613
614
616
701
702
703
704
705
706
707
708
710
711
712
713
714
715
716
801
802
803
804
805
806
807
808
809
811
813
814
815
816
817
818
819
820
822
906
907
908
909
914
ESEC
Egzam.centras
Katedrose
iir
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
108 12:00 - 13:00
Atsiskaitymas

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
208
209
210 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 3gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 4gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 5gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
302 08:00 - 10:00
Statistinės informacijos šaltiniai (Privalomasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Kristina Zitikytė, J. Asist.
12:00 - 14:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 4gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 3gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 2gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
303 16:00 - 17:30
Verslo statistika (Privalomasis)
Vadyba 1k. 2gr.

Jonas Martinavičius, Prof., Dr.
304 12:00 - 14:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr.

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Informacinės technologijos (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
305
306
307
308 08:00 - 10:00
Ekonometrija (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 4gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Ekonometrija (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 3gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonometrija (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 6gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
309
310 12:00 - 14:00
Verslo statistika (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Gindrutė Kasnauskienė, Prof., Dr.
16:00 - 17:30
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 3gr.

Šarūnas Eirošius, Lekt., Dr.
402
403
404
405
406
408
409
410
411
412
501 16:00 - 17:00
konsultacija

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.
502 11:30 - 12:30
konsultacija

Asta Fominienė, Doc., Dr.
11:30 - 12:30
konsultacija

Asta Fominienė, Doc., Dr.
503
504
505
506 14:00 - 16:00
Finansų pagrindai (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 2gr.

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Skolos vertybiniai popieriai (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Ieva Bužienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Skolos vertybiniai popieriai (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Ieva Bužienė, Doc., Dr.
507 16:00 - 17:30
Finansinės technologijos (Privalomasis)
Bank. 3k. 4gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
508 09:00 - 10:00
konsultacija

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto suderinti el. paštu antanas.laurinavicius@evaf.vu.lt

09:00 - 10:00
konsultacija

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu algislaur@gmail.com
15:30 - 16:30
konsultacija

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: būtinqa suderinti el. paštu preiš dvi dienas rasa.kanapickiene@evaf.vu.lt
15:30 - 16:30
konsultacija

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: būtinqa suderinti el. paštu preiš dvi dienas rasa.kanapickiene@evaf.vu.lt
511 11:30 - 12:00
konsultacija

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
13:00 - 13:30
konsultacija

Romas Lazutka, Prof., Dr. (HP)

13:30 - 14:00
konsultacija

Regina Paliulytė, Doc., Dr.
512
513
514 10:00 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 2gr.

Vitalijus Gricius, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 2gr.

Vitalijus Gricius, Lekt.
515
519 16:00 - 17:00
konsultacija

Vincentas Rolandas Giedraitis, Prof., Dr.
601 09:00 - 12:00
Kompiuterinis modeliavimas ir duomenų analizė (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Vaidotas Zemlys-Balevičius, Asist., Dr.
09:00 - 12:00
Kompiuterinis modeliavimas ir duomenų analizė (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Vaidotas Zemlys-Balevičius, Asist., Dr.
13:00 - 16:15
Finansų rinkos (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Patrick Gruening, M. Darbuot., Dr.
13:00 - 16:15
Finansų rinkos (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Patrick Gruening, M. Darbuot., Dr.
13:00 - 16:15
Finansų rinkos (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Patrick Gruening, M. Darbuot., Dr.
602 12:00 - 14:00
Ekonominės minties istorija (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr. 1gr.

Vincentas Rolandas Giedraitis, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonominės minties istorija (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr. 1gr.

Vincentas Rolandas Giedraitis, Prof., Dr.
603 12:30 - 13:30
konsultacija

Rasa Subačienė, Prof., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu rasa.subaciene@evaf.vu.lt
604
605
606
607 14:00 - 15:00
konsultacija

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu daiva.raziuniene@evaf.vu.lt
608 08:00 - 09:30
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 1

Diana Snapkauskaitė, Lekt.

09:30 - 11:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 2

Diana Snapkauskaitė, Lekt.
09:30 - 11:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 2

Diana Snapkauskaitė, Lekt.

11:00 - 12:30
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 3

Diana Snapkauskaitė, Lekt.
11:00 - 12:30
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 3

Diana Snapkauskaitė, Lekt.

12:30 - 14:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 4

Diana Snapkauskaitė, Lekt.
609
610
611 10:00 - 12:00
Finansinė analizė I/II d. (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
12:00 - 14:00
Finansinės ataskaitos (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Finansinės ataskaitos (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
612
613
614
616 13:30 - 14:00
konsultacija

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu ramune.budrionyte@evaf.vu.lt
15:30 - 16:00
konsultacija

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu ramune.budrionyte@evaf.vu.lt
701 11:00 - 12:30
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 5

Auksė Kuokštienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 5

Auksė Kuokštienė, Lekt.

12:30 - 14:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 6

Auksė Kuokštienė, Lekt.
16:30 - 18:00
Informacinių sistemų projektavimas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VIS (a.k.) 2k. 1gr.

Erika Matulytė, Lekt.
Komentarai: perkelta iš 2020 03 23, sekite tvarkaraštį
18:15 - 19:45
Informacinių sistemų projektavimas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VIS (a.k.) 2k. 1gr.

Erika Matulytė, Lekt.
Komentarai: perkelta iš 2020 03 23, sekite tvarkaraštį
702
703
704 09:00 - 10:30
konsultacija

Dalius Serafinas, Prof., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu dalius.serafinas@evaf.vu.lt
09:00 - 10:30
konsultacija

Dalius Serafinas, Prof., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu dalius.serafinas@evaf.vu.lt
705
706
707 10:00 - 12:00
Civilinės teisės bendroji dalis (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Vytautas Nekrošius, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Civilinės teisės bendroji dalis (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Albertas Šekštelo, Lekt.
708
710 09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.

10:45 - 12:15
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
10:45 - 12:15
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.

12:30 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
14:15 - 15:45
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
711 08:00 - 10:00
Investicijų į socialinius projektus analizė (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3k. 1gr.

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)
10:00 - 12:00
Aplinkos ekonomika (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)

10:15 - 12:00
Aplinkos ekonomika (Pasirenkamasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Investicijų į socialinius projektus analizė (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3k. 1gr.

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.

19:15 - 20:45
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
19:15 - 20:45
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
712
713 08:00 - 10:00
Globalus verslas (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr. 1gr.

Andrius Jaržemskis, Doc.
10:00 - 12:00
Globalus verslas (Privalomasis)
Verslas ir teisė 3k. 2gr.

Andrius Jaržemskis, Doc.
12:00 - 14:00
Verslo rizikos valdymas (Privalomasis)
Kom. 3k. 1gr.

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.

12:00 - 14:00
Verslo rizikos valdymas (Pasirenkamasis)
Verslas ir teisė 3k. 1gr. 2gr.

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Verslo rizikos valdymas (Pasirenkamasis)
Verslas ir teisė 3k. 1gr. 2gr.

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.
714 12:00 - 13:00
konsultacija

Jonas Martinavičius, Prof., Dr.
715
716
801 09:00 - 12:00
Matematiniai metodai II/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
09:00 - 12:00
Matematiniai metodai II/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Eksporto valdymas (Pasirenkamasis)
R ir GV 3k. 1gr.

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
802
803 10:00 - 12:00
Rinkodaros tyrimų pagrindai (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
Strateginė rinkodara (Privalomasis)
RIK 1k. 1gr.

Janina Filimon, J. Asist.
Algis Gaižutis, Doc., Dr.
Komentarai: 2 val.
17:30 - 19:00
Strateginė rinkodara (Privalomasis)
RIK 1k. 1gr.

Janina Filimon, J. Asist.
Algis Gaižutis, Doc., Dr.
Komentarai: 2 val.

19:15 - 20:45
Strateginė rinkodara (Privalomasis)
RIK 1k. 1gr.

Janina Filimon, J. Asist.
Algis Gaižutis, Doc., Dr.
Komentarai: 2 val.
19:15 - 20:45
Strateginė rinkodara (Privalomasis)
RIK 1k. 1gr.

Janina Filimon, J. Asist.
Algis Gaižutis, Doc., Dr.
Komentarai: 2 val.
804 10:00 - 12:00
Verslo statistika (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Gindrutė Kasnauskienė, Prof., Dr.
14:00 - 17:00
Ekonomikos pagrindai II/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Guillermo Hausmann Guil, Dr.
Benjamin Ming Kit Hemingway, J. M. Darbuot.
Aurelija Proškutė, Asist., Dr.
14:00 - 17:00
Ekonomikos pagrindai II/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Guillermo Hausmann Guil, Dr.
Benjamin Ming Kit Hemingway, J. M. Darbuot.
Aurelija Proškutė, Asist., Dr.

17:30 - 19:00
Kaštų-naudos analizė (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Kaštų-naudos analizė (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
805 10:00 - 12:00
Valstybės ekonominė politika (Privalomasis)
Tarpt.ek. 3k. 1gr. 2gr.

Agnė Laužadytė-Tutlienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Valstybės ekonominė politika (Privalomasis)
Tarpt.ek. 3k. 1gr. 2gr.

Agnė Laužadytė-Tutlienė, Doc., Dr.
806
807 13:00 - 14:00
konsultacija

Brigita Šidlauskaitė-Riazanova, Lekt., Dr.
14:00 - 15:00
konsultacija

Agnė Laužadytė-Tutlienė, Doc., Dr.
808
809 13:30 - 14:00
konsultacija

Gindrutė Kasnauskienė, Prof., Dr.
811
813 17:30 - 18:00
konsultacija

Šarūnas Eirošius, Lekt., Dr.
814
815
816
817
818
819
820
822 11:00 - 12:00
konsultacija

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
906
907
908
909
914
ESEC
Egzam.centras
Katedrose
iir
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
108
208 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 2gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
10:00 - 12:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 4gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
17:30 - 19:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
17:30 - 19:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
209
210 08:00 - 10:00
Aukštoji matematika (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 4gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Aukštoji matematika (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 3gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonominės minties istorija (Privalomasis)
Finansai 3k. 1gr.

Vincentas Rolandas Giedraitis, Prof., Dr.
302 12:00 - 14:00
Informacinės technologijos (Privalomasis)
Vadyba 1k. 4gr.

Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Informacinės technologijos (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr.

Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
303 12:00 - 14:00
Verslo statistika (Privalomasis)
Vadyba 1k. 3gr.

Jonas Martinavičius, Prof., Dr.
304 12:00 - 14:00
Informacijos ir komunikacijos technologijos (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Gediminas Rumšas, Asist.
14:00 - 16:00
Informacijos ir komunikacijos technologijos (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Gediminas Rumšas, Asist.
16:00 - 17:30
Informacijos ir komunikacijos technologijos (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Gediminas Rumšas, Asist.
305
306
307
308 12:00 - 14:00
Kompiuterizuota valdymo apskaita (Pasirenkamasis)
BAA 3k. 1gr.

Kastytis Senkus, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Kompiuterizuota valdymo apskaita (Pasirenkamasis)
BAA 3k. 1gr.

Kastytis Senkus, Doc., Dr.
309 17:00 - 17:30
konsultacija

Danielius Šeibakas, Lekt.
Komentarai: būtina iš anksto susiderinti su dėstytoju el. paštu danielius.seibakas@ef.vu.lt
310 10:00 - 12:00
Verslo statistika (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1k. 2gr.

Gindrutė Kasnauskienė, Prof., Dr.
402
403
404
405
406
408
409 11:00 - 12:00
konsultacija

Gediminas Rumšas, Asist.
410
411
412
501
502
503
504
505
506 12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Vadyba 1k. 2gr.

Dangolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 3gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
507
508 18:00 - 19:00
konsultacija

Arvydas Paškevičius, Prof., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto suderinti el.paštu arba telefonu arvydas@paskevicius.com, 8 687 38766
511 11:30 - 12:00
konsultacija

Dangolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
13:30 - 14:00
konsultacija

Neringa Ramanauskė, Lekt.
512
513
514 16:00 - 17:30
anglų k. mokymai

Ina Bernotaitė
515
519 11:00 - 12:00
konsultacija

Loreta Rastenienė, Asist., Dr.
601 14:00 - 17:00
Finansai II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Eglė Jakučionytė, J. M. Darbuot., Dr.
14:00 - 17:00
Finansai II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Eglė Jakučionytė, J. M. Darbuot., Dr.
602 10:00 - 12:00
Informacija valdymo sprendimams priimti (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Daiva Tamulevičienė, Doc., Dr.
603
604
605
606 17:00 - 18:00
konsultacija

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
607 15:00 - 16:00
konsultacija

Daiva Tamulevičienė, Doc., Dr.
608
609
610 13:00 - 14:00
konsultacija

Gerda Jurkonienė, Asist., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu G.jurkoniene@gmail.com arba tel. 8 645 72775
611 10:00 - 12:00
Verslo operacijų valdymas (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2k. 1gr.

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
612
613
614
616 13:00 - 14:00
konsultacija

Kastytis Senkus, Doc., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti tel. 8 612 10824
701
702
703
704
705
706
707
708
710
711 17:30 - 19:00
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.

19:15 - 20:45
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
19:15 - 20:45
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
712
713 10:00 - 12:00
Rinkodara (BUS, LT) (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Ramūnas Časas, Doc., Dr.
714
715
716 16:00 - 17:30
konsultacija

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.
Komentarai: į konsultaciją būtina iš anksto užsiregistruoti el.paštu g.keliuotyte@gmail.com
801 17:30 - 19:00
Strateginė rinkodara (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
RIK (anglų k.) 1k. 1gr.

Janina Filimon, J. Asist.
Algis Gaižutis, Doc., Dr.
Komentarai: 2 val.
17:30 - 19:00
Strateginė rinkodara (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
RIK (anglų k.) 1k. 1gr.

Janina Filimon, J. Asist.
Algis Gaižutis, Doc., Dr.
Komentarai: 2 val.

19:15 - 20:45
Strateginė rinkodara (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
RIK (anglų k.) 1k. 1gr.

Janina Filimon, J. Asist.
Algis Gaižutis, Doc., Dr.
Komentarai: 2 val.
19:15 - 20:45
Strateginė rinkodara (Privalomasis)
ER (angl.k.) tvarkaraštis
RIK (anglų k.) 1k. 1gr.

Janina Filimon, J. Asist.
Algis Gaižutis, Doc., Dr.
Komentarai: 2 val.
802
803 10:00 - 12:00
Rinkodaros tyrimų pagrindai (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2020 03 17
12:00 - 13:30
Rinkodaros valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Sigitas Urbonavičius, Prof., Dr. (HP)
14:00 - 15:30
Rinkodaros valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Sigitas Urbonavičius, Prof., Dr. (HP)
18:00 - 19:30
Baigiamojo darbo projekto II rengimas (Privalomasis)
RIK 1k. 1gr.

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.
804 12:00 - 14:00
Verslo statistika (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. 2gr.

Gindrutė Kasnauskienė, Prof., Dr.
14:00 - 17:00
Ekonomikos pagrindai II/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Guillermo Hausmann Guil, Dr.
Benjamin Ming Kit Hemingway, J. M. Darbuot.
Aurelija Proškutė, Asist., Dr.
14:00 - 17:00
Ekonomikos pagrindai II/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Guillermo Hausmann Guil, Dr.
Benjamin Ming Kit Hemingway, J. M. Darbuot.
Aurelija Proškutė, Asist., Dr.
805 10:00 - 12:00
Rinkodara (Privalomasis)
VVA 2k. 1gr.

Sigita Kiršė, J. Asist.

10:00 - 12:00
Rinkodara (Pasirenkamasis)
Bank. 3k. 4gr. 1gr. 2gr.

Sigita Kiršė, J. Asist.
14:00 - 16:00
Rinkodara (Pasirenkamasis)
Ek. analizė 3k. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Sigita Kiršė, J. Asist.
806
807
808
809
811
813 10:00 - 11:00
konsultacija

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
814 13:00 - 14:00
konsultacija

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
815
816
817
818
819
820 11:00 - 12:00
konsultacija

Vilius Savickas, J. Asist.
Komentarai: būtina iš anksto susiderinti su dėstytoju tel. 8 655 04210
822
906
907
908
909
914
ESEC
Egzam.centras
Katedrose
iir
Ketvirtadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
108
208 16:00 - 18:15
Taikomosios programos (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
VIS 2k. 1gr. 1gr.

Indrius Sirtautas, Lekt.
16:00 - 18:15
Taikomosios programos (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
VIS 2k. 1gr. 1gr.

Indrius Sirtautas, Lekt.
209 12:00 - 14:00
Komercinė bankininkystė (Privalomasis)
Bank. 3k. 4gr.

Julija Staroselskaja, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Komercinė bankininkystė (Privalomasis)
Bank. 3k. 4gr.

Julija Staroselskaja, Asist., Dr.
210
302 16:00 - 17:30
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 6gr.

Šarūnas Eirošius, Lekt., Dr.

17:30 - 19:00
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 4gr.

Šarūnas Eirošius, Lekt., Dr.
17:30 - 19:00
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 4gr.

Šarūnas Eirošius, Lekt., Dr.
303
304
305 15:00 - 16:30
Informacinės sistemos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 16:30
Informacinės sistemos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
306
307
308
309 14:00 - 15:00
konsultacija

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)

14:30 - 15:00
konsultacija

Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
310
402
403
404 14:00 - 15:00
konsultacija

Roma Adomaitienė, Doc., Dr.
405
406
408
409
410
411
412
501
502
503
504
505
506 10:00 - 12:00
Draudimas (Privalomasis)
Bank. 3k. 4gr. 1gr. 2gr.

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Finansinė analizė (Privalomasis)
Finansai 3k. 2gr.

Nerijus Činčikas, Lekt.
507 15:00 - 16:30
Organizacijų vadyba (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Virginijus Tamaševičius, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Organizacijų vadyba (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Virginijus Tamaševičius, Doc., Dr.
508 09:30 - 10:00
konsultacija

Nerijus Činčikas, Lekt.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el.paštu nerijus.cincikas@evaf.vu.lt
11:30 - 12:30
konsultacija

Julija Staroselskaja, Asist., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto suderinti el. paštu julija.staroselskaja@ef.vu.lt
11:30 - 12:30
konsultacija

Julija Staroselskaja, Asist., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto suderinti el. paštu julija.staroselskaja@ef.vu.lt
16:00 - 17:00
konsultacija

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
Komentarai: būtina registracija el. paštu deimante.teresiene@evaf.vu.lt
511
512
513
514
515
519
601 10:00 - 13:00
Ekonomikos teorija II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Benjamin Ming Kit Hemingway, J. M. Darbuot.
Valentin Bernard Jouvanceau, Lekt.
10:00 - 13:00
Ekonomikos teorija II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Benjamin Ming Kit Hemingway, J. M. Darbuot.
Valentin Bernard Jouvanceau, Lekt.
17:30 - 19:00
Verslo vertinimas (Pasirenkamasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Arūnas Burinskas, Asist., Dr.
17:30 - 19:00
Verslo vertinimas (Pasirenkamasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Arūnas Burinskas, Asist., Dr.
602 10:00 - 12:00
Apskaitos pagrindai (Privalomasis)
VVA 2k. 1gr. 1gr.

Daiva Tamulevičienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Apskaitos pagrindai (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Daiva Tamulevičienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Apskaitos pagrindai (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Daiva Tamulevičienė, Doc., Dr.
603
604
605 08:00 - 10:00
Regioninė ekonomika ir politika (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3k. 1gr. 1gr. 2gr.

Donatas Burneika, Prof., Dr.
10:00 - 12:00
Regioninė ekonomika ir politika (Privalomasis)
Tarpt.ek. 3k. 2gr.

Donatas Burneika, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Regioninė ekonomika ir politika (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3k. 1gr.

Donatas Burneika, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Kokybės vadyba (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Roma Adomaitienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Kokybės vadyba (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Roma Adomaitienė, Doc., Dr.

16:30 - 17:15
Kokybės vadyba (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Roma Adomaitienė, Doc., Dr.
606
607
608 08:00 - 09:30
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 1

Diana Snapkauskaitė, Lekt.

09:30 - 11:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 2

Diana Snapkauskaitė, Lekt.
09:30 - 11:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 2

Diana Snapkauskaitė, Lekt.

11:00 - 12:30
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 3

Diana Snapkauskaitė, Lekt.
11:00 - 12:30
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 3

Diana Snapkauskaitė, Lekt.

12:30 - 14:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 4

Diana Snapkauskaitė, Lekt.
609
610 15:00 - 16:00
konsultacija

Audrius Masiulevičius, J. Asist.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el.paštu audrius.masiulevicius@evaf.vu.lt
611 12:00 - 14:00
Draudimas (Privalomasis)
Finansai 3k. 1gr.

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.
612
613
614
616
701 11:00 - 12:30
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 5

Auksė Kuokštienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 5

Auksė Kuokštienė, Lekt.

12:30 - 14:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 6

Auksė Kuokštienė, Lekt.
702
703 15:00 - 16:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
VIS 4k. 1gr.

Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
VIS 4k. 1gr.

Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.

16:45 - 18:15
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
VIS 4k. 1gr.

Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
16:45 - 18:15
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
VIS 4k. 1gr.

Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
704
705
706
707 15:00 - 16:30
Kokybės vadyba (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Juozas Ruževičius, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 16:30
Kokybės vadyba (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Juozas Ruževičius, Prof., Dr. (HP)
708 13:00 - 15:00
konsultacija

Virginijus Tamaševičius, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
konsultacija

Virginijus Tamaševičius, Doc., Dr.
710 14:00 - 17:00
Papildomi kiekybiniai metodai (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
14:00 - 17:00
Papildomi kiekybiniai metodai (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
711 12:00 - 15:00
Ekonomikos pagrindai II/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Guillermo Hausmann Guil, Dr.
Benjamin Ming Kit Hemingway, J. M. Darbuot.
Aurelija Proškutė, Asist., Dr.
12:00 - 15:00
Ekonomikos pagrindai II/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Guillermo Hausmann Guil, Dr.
Benjamin Ming Kit Hemingway, J. M. Darbuot.
Aurelija Proškutė, Asist., Dr.
16:00 - 17:30
Organizacinė elgsena (Pasirenkamasis)
VVA 2k. 1gr.

Marija Miselytė, Lekt.

17:30 - 19:00
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.

19:15 - 20:45
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
19:15 - 20:45
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
712
713 08:00 - 10:00
Gyventojai ir ekonominė plėtra (Pasirenkamasis)
Ekonomika 1k. 1gr. 2gr.

Gindrutė Kasnauskienė, Prof., Dr.
10:00 - 12:00
Gyventojai ir ekonominė plėtra (Pasirenkamasis)
Ekonomika 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Verslas ir teisė 2k. 1gr.
VIS 1k. 1gr.

Gindrutė Kasnauskienė, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Gyventojai ir ekonominė plėtra (Pasirenkamasis)
Verslas ir teisė 2k. 1gr.
VIS 1k. 1gr.

Gindrutė Kasnauskienė, Prof., Dr.
14:00 - 17:30
Bakalauro baigiamųjų darbų rengimas (Privalomasis)
R ir GV 4k. 1gr.

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.
14:00 - 17:30
Bakalauro baigiamųjų darbų rengimas (Privalomasis)
R ir GV 4k. 1gr.

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.
18:00 - 19:30
Baigiamojo darbo projekto II rengimas (Privalomasis)
RIK (anglų k.) 1k. 1gr.

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.
714
715 14:00 - 15:00
konsultacija

Juozas Ruževičius, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu juozas.ruzevicius@evaf.vu.lt
716
801 15:00 - 16:30
Globali ekonomika (BUS anglų k.) (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Viktorija Cohen, Doc., Dr.
Algirdas Miškinis, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 16:30
Globali ekonomika (BUS anglų k.) (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Viktorija Cohen, Doc., Dr.
Algirdas Miškinis, Prof., Dr. (HP)

16:30 - 17:15
Globali ekonomika (BUS anglų k.) (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Viktorija Cohen, Doc., Dr.
Algirdas Miškinis, Prof., Dr. (HP)
802
803 08:00 - 10:00
Rinkodaros tyrimų pagrindai (Pasirenkamasis)
Kom. 3k. 1gr.

Indrė Radavičienė, J. Asist.
10:00 - 12:00
Rinkodaros tyrimų pagrindai (Pasirenkamasis)
Kom. 3k. 1gr.

Indrė Radavičienė, J. Asist.
17:30 - 19:00
Strateginė rinkodara (Privalomasis)
RIK 1k. 1gr.

Janina Filimon, J. Asist.
Algis Gaižutis, Doc., Dr.
Komentarai: 2 val.
17:30 - 19:00
Strateginė rinkodara (Privalomasis)
RIK 1k. 1gr.

Janina Filimon, J. Asist.
Algis Gaižutis, Doc., Dr.
Komentarai: 2 val.

19:15 - 20:45
Strateginė rinkodara (Privalomasis)
RIK 1k. 1gr.

Janina Filimon, J. Asist.
Algis Gaižutis, Doc., Dr.
Komentarai: 2 val.
19:15 - 20:45
Strateginė rinkodara (Privalomasis)
RIK 1k. 1gr.

Janina Filimon, J. Asist.
Algis Gaižutis, Doc., Dr.
Komentarai: 2 val.
804 08:00 - 10:00
Aukštesnioji makroekonomika (Privalomasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
Komentarai: perkelta iš 2020 03 19

08:00 - 10:00
Aukštesnioji makroekonomika (Privalomasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Sveikatos ekonomika (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3k. 1gr.

Justina Klimavičiūtė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
17:30 - 19:00
Matematiniai ekonominės analizės metodai (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
Matematiniai ekonominės analizės metodai (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
805 12:00 - 14:00
Kokybės vadyba (Privalomasis)
Verslas ir teisė 3k. 1gr. 2gr.

Rimvydas Labanauskis, J. Asist.

12:00 - 14:00
Kokybės vadyba (Pasirenkamasis)
Kom. 3k. 1gr.

Rimvydas Labanauskis, J. Asist.
14:00 - 16:00
Kokybės vadyba (Privalomasis)
Verslas ir teisė 3k. 2gr.

Rimvydas Labanauskis, J. Asist.
806
807
808
809
811 12:00 - 13:00
konsultacija

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
813
814
815 14:00 - 15:00
konsultacija

Algirdas Miškinis, Prof., Dr. (HP)
816
817
818
819
820
822
906
907
908
909
914
ESEC
Egzam.centras
Katedrose
iir
Penktadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
108
208
209
210
302
303
304
305
306
307
308
309
310
402 11:00 - 17:00
projekto grupės susitikimas

Aistė Simanavičienė
11:00 - 17:00
projekto grupės susitikimas

Aistė Simanavičienė
11:00 - 17:00
projekto grupės susitikimas

Aistė Simanavičienė
11:00 - 17:00
projekto grupės susitikimas

Aistė Simanavičienė