vu_logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

II rūmai
2020.03.30 -- 2020.04.05


Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
108
208 08:00 - 09:00
VPA Egzaminas

Vaida Pukinaitė, J. Asist.
209 12:00 - 14:00
Verslo derybų ir psichologijos pagrindai (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Rasa Paulienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Verslo derybų ir psichologijos pagrindai (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Rasa Paulienė, Doc., Dr.
210 12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 6gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 1gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Ekonomikos teorija (makroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 2gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
302 12:00 - 14:00
Informacinės technologijos (Privalomasis)
Vadyba 1k. 3gr.

Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Informacinės technologijos (Privalomasis)
Vadyba 1k. 2gr.

Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Informacinės technologijos (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr.

Andrej Gavrilov, Lekt.
303 14:00 - 16:00
Informacinės technologijos (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 2gr.

Andrej Gavrilov, Lekt.
304
305 12:00 - 14:00
Informacijos vadyba (Pasirenkamasis)
VIS 2k. 1gr. 1gr.

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
306 19:30 - 20:30
konsultacija

Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu mindaugas.krutinis@evaf.vu.lt
19:30 - 20:30
konsultacija

Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu mindaugas.krutinis@evaf.vu.lt
307
308 12:00 - 14:00
Ekonometrija (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 5gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonometrija (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 2gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Ekonometrija (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 1gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
309 15:30 - 16:00
konsultacija

Akvilė Rykovė, Lekt.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu akvile.rykove@gmail.com
310 13:30 - 15:00
Statistikos teorija II/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Dinh Minh Anh Nguyen, M. Darbuot., Dr.
13:30 - 15:00
Statistikos teorija II/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Dinh Minh Anh Nguyen, M. Darbuot., Dr.
402
403
404
405 09:00 - 10:00
konsultacija

Eglė Staišiūnienė, Lekt.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu egle.staisiuniene@evaf.vu.lt
406
408
409
410 10:00 - 11:00
konsultacija

Julija Šarupičiūtė, Asist., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu julija.sarupiciute@evaf.vu.lt
411
412
501
502
503
504
505
506 10:00 - 12:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Vadyba 1k. 3gr.

Dangolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr.

Dangolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Vadyba 1k. 4gr.

Dangolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
507 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 2gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. 2gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
508
511
512
513
514 08:00 - 10:00
Elektroninis verslas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VIS (a.k.) 2k. 1gr.

Danielius Šeibakas, Lekt.
10:00 - 12:00
Elektroninis verslas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VIS (a.k.) 2k. 1gr.

Danielius Šeibakas, Lekt.
16:30 - 18:00
Informacinių sistemų projektavimas (Privalomasis)
VIS 2k. 1gr.

Akvilė Rykovė, Lekt.
18:15 - 19:45
Informacinių sistemų projektavimas (Privalomasis)
VIS 2k. 1gr.

Akvilė Rykovė, Lekt.
515
519
601 10:00 - 13:00
Ekonometrijos teorija ir praktinis taikymas II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Povilas Lastauskas, M. Darbuot., Dr.
10:00 - 13:00
Ekonometrijos teorija ir praktinis taikymas II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Povilas Lastauskas, M. Darbuot., Dr.
14:00 - 17:00
Ekonomikos teorija II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Benjamin Ming Kit Hemingway, J. M. Darbuot.
Valentin Bernard Jouvanceau, Lekt.
14:00 - 17:00
Ekonomikos teorija II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Benjamin Ming Kit Hemingway, J. M. Darbuot.
Valentin Bernard Jouvanceau, Lekt.
602
603
604
605 10:00 - 12:00
Aukštoji matematika (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Aukštoji matematika (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 2gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Antroji užsienio kalba (rusų) (Pasirenkamasis)
Ekonomika 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Liudmila Garbul, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Antroji užsienio kalba (rusų) (Pasirenkamasis)
Ekonomika 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Liudmila Garbul, Doc., Dr.
606
607
608
609 12:00 - 14:00
Verslo modeliai ir tinklaveika (Pasirenkamasis)
Kom. 3k. 1gr.

Aurelija Ulbinaitė, Doc., Dr.
610
611
612
613
614
616
701 16:30 - 18:00
Informacinių sistemų projektavimas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VIS (a.k.) 2k. 1gr.

Erika Matulytė, Lekt.
18:15 - 19:45
Informacinių sistemų projektavimas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VIS (a.k.) 2k. 1gr.

Erika Matulytė, Lekt.
702
703 13:00 - 14:30
anglų k. mokymai

Ina Bernotaitė
13:00 - 14:30
anglų k. mokymai

Ina Bernotaitė
704 17:00 - 17:30
konsultacija

Darius Klimas, Lekt., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti tel. 8 685 27548
705
706 15:30 - 16:00
konsultacija

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
707
708
710 16:00 - 17:30
Organizacinė elgsena (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Marija Miselytė, Lekt.

17:30 - 19:00
Organizacinė elgsena (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Marija Miselytė, Lekt.
17:30 - 19:00
Organizacinė elgsena (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Marija Miselytė, Lekt.
711 12:00 - 14:00
Personalo vadyba (Privalomasis)
VVA 2k. 1gr. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Ekonominės minties istorija (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2k. 1gr.

Vincentas Rolandas Giedraitis, Prof., Dr.

17:30 - 18:30
Tarpkultūrinė vadyba (Privalomasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Danuta Diskienė, Prof., Dr. (HP)

17:30 - 18:30
Tarpkultūrinė vadyba (Pasirenkamasis)
RIK 1k. 1gr. 1gr.

Danuta Diskienė, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 18:30
Tarpkultūrinė vadyba (Privalomasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Danuta Diskienė, Prof., Dr. (HP)

17:30 - 18:30
Tarpkultūrinė vadyba (Pasirenkamasis)
RIK 1k. 1gr. 1gr.

Danuta Diskienė, Prof., Dr. (HP)
712
713 10:00 - 12:00
Globalus verslas (Privalomasis)
Vadyba 1k. 2gr.

Asta Fominienė, Doc., Dr.
Andrius Jaržemskis, Doc.
12:00 - 14:00
Globalus verslas (Privalomasis)
Tarpt.ek. 3k. 2gr.

Asta Fominienė, Doc., Dr.
Andrius Jaržemskis, Doc.
14:00 - 16:00
Globalus verslas (Privalomasis)
Vadyba 1k. 3gr.

Asta Fominienė, Doc., Dr.
Andrius Jaržemskis, Doc.
714
715
716 15:00 - 16:00
konsultacija

Alfreda Šapkauskienė, Doc., Dr.
Komentarai: būtina informuoti iš anksto apie atvykimą alfreda.sapkauskiene@evaf.vu .lt
801 09:00 - 12:00
Statistikos teorija II/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Dinh Minh Anh Nguyen, M. Darbuot., Dr.
09:00 - 12:00
Statistikos teorija II/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Dinh Minh Anh Nguyen, M. Darbuot., Dr.
802
803
804 12:00 - 14:00
Sveikatos ekonomika (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3k. 1gr.

Justina Klimavičiūtė, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
17:30 - 19:00
Makroekonominė analizė II (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Eglė Jakučionytė, J. M. Darbuot., Dr.
17:30 - 19:00
Makroekonominė analizė II (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Eglė Jakučionytė, J. M. Darbuot., Dr.

19:15 - 20:45
Makroekonominė analizė II (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Eglė Jakučionytė, J. M. Darbuot., Dr.
19:15 - 20:45
Makroekonominė analizė II (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Eglė Jakučionytė, J. M. Darbuot., Dr.
805 08:00 - 10:00
Valstybės ekonominė politika (Privalomasis)
Tarpt.ek. 3k. 2gr.

Ona Marija Vyšniauskaitė, Lekt.
12:00 - 14:00
Inovacijų valdymas (Pasirenkamasis)
Bank. 3k. 4gr. 1gr. 1gr. 2gr.
VIS 1k. 1gr.

Viktorija Cohen, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Inovacijų valdymas (Pasirenkamasis)
Bank. 3k. 4gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Viktorija Cohen, Doc., Dr.
806 14:30 - 15:30
konsultacija

Laimutė Urbšienė, Doc., Dr.
Komentarai: susitarti iš anksto
807 09:00 - 10:00
konsultacija

Viktorija Cohen, Doc., Dr.

09:30 - 10:30
konsultacija

Ona Marija Vyšniauskaitė, Lekt.
09:30 - 10:30
konsultacija

Ona Marija Vyšniauskaitė, Lekt.
808
809
811
813 11:00 - 12:00
konsultacija

Vita Karpuškienė, Doc., Dr.
814
815
816
817
818
819
820
822
906
907
908
909
914
ESEC
Egzam.centras
Katedrose
iir
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
108
208
209
210 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 3gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 4gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (makroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 5gr.

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
302 08:00 - 10:00
Statistinės informacijos šaltiniai (Privalomasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Kristina Zitikytė, J. Asist.
12:00 - 14:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 4gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 3gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 2gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
303 16:00 - 17:30
Verslo statistika (Privalomasis)
Vadyba 1k. 4gr.

Jonas Martinavičius, Prof., Dr.
304 12:00 - 14:00
Statistika (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr.

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Informacinės technologijos (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
305 17:30 - 19:00
Informacinių sistemų projektavimo metodai (Privalomasis)
SISV 1k. 1gr.

Jonas Lankutis, Lekt.
17:30 - 19:00
Informacinių sistemų projektavimo metodai (Privalomasis)
SISV 1k. 1gr.

Jonas Lankutis, Lekt.

19:15 - 20:45
Informacinių sistemų projektavimo metodai (Privalomasis)
SISV 1k. 1gr.

Jonas Lankutis, Lekt.
19:15 - 20:45
Informacinių sistemų projektavimo metodai (Privalomasis)
SISV 1k. 1gr.

Jonas Lankutis, Lekt.
306
307
308 08:00 - 10:00
Ekonometrija (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 4gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Ekonometrija (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 3gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Ekonometrija (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 6gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
309
310 12:00 - 14:00
Verslo statistika (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Gindrutė Kasnauskienė, Prof., Dr.
16:00 - 17:30
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 5gr.

Šarūnas Eirošius, Lekt., Dr.

17:30 - 19:00
verslo procesų duomenų analizė ir vertinimas (Privalomasis)
VPV (VOV) 1k. 1gr.

Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
verslo procesų duomenų analizė ir vertinimas (Privalomasis)
VPV (VOV) 1k. 1gr.

Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.

19:15 - 20:45
verslo procesų duomenų analizė ir vertinimas (Privalomasis)
VPV (VOV) 1k. 1gr.

Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
19:15 - 20:45
verslo procesų duomenų analizė ir vertinimas (Privalomasis)
VPV (VOV) 1k. 1gr.

Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
402
403
404
405
406
408
409
410
411
412
501 16:00 - 17:00
konsultacija

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.
502 11:30 - 12:30
konsultacija

Asta Fominienė, Doc., Dr.
11:30 - 12:30
konsultacija

Asta Fominienė, Doc., Dr.
503
504
505
506 12:00 - 14:00
Finansų pagrindai (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 3gr.

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)
14:00 - 16:00
Finansų pagrindai (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr.

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)

14:00 - 16:00
Finansų pagrindai (Pasirenkamasis)
VVA 2k. 1gr.

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 17:30
Finansų pagrindai (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 4gr.

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)

17:30 - 19:00
Skolos vertybiniai popieriai (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Ieva Bužienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Skolos vertybiniai popieriai (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Ieva Bužienė, Doc., Dr.

19:15 - 20:45
Skolos vertybiniai popieriai (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Ieva Bužienė, Doc., Dr.
19:15 - 20:45
Skolos vertybiniai popieriai (Privalomasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Ieva Bužienė, Doc., Dr.
507 16:00 - 17:30
Finansinės technologijos (Privalomasis)
Bank. 3k. 4gr.

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
508 09:00 - 10:00
konsultacija

Antanas Laurinavičius, Doc., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto suderinti el. paštu antanas.laurinavicius@evaf.vu.lt

09:00 - 10:00
konsultacija

Algimantas Laurinavičius, Doc., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu algislaur@gmail.com
13:30 - 14:00
konsultacija

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)
Pedagogo komentarai: būtina suderinti el.paštu prieš dvi dienas rasa.kanapickiene@evaf.vu.lt
15:30 - 16:00
konsultacija

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)
Pedagogo komentarai: būtina suderinti el.paštu prieš dvi dienas rasa.kanapickiene@evaf.vu.lt
511 11:30 - 12:00
konsultacija

Erstida Ulvidienė, Doc., Dr.
13:00 - 13:30
konsultacija

Romas Lazutka, Prof., Dr. (HP)

13:30 - 14:00
konsultacija

Regina Paliulytė, Doc., Dr.
512
513
514 10:00 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 2gr.

Vitalijus Gricius, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 2gr.

Vitalijus Gricius, Lekt.
515
519 16:00 - 17:00
konsultacija

Vincentas Rolandas Giedraitis, Prof., Dr.
601 09:00 - 12:00
Kompiuterinis modeliavimas ir duomenų analizė (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Vaidotas Zemlys-Balevičius, Asist., Dr.
09:00 - 12:00
Kompiuterinis modeliavimas ir duomenų analizė (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Vaidotas Zemlys-Balevičius, Asist., Dr.
13:00 - 16:15
Finansų rinkos (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Patrick Gruening, M. Darbuot., Dr.
13:00 - 16:15
Finansų rinkos (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Patrick Gruening, M. Darbuot., Dr.
13:00 - 16:15
Finansų rinkos (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Patrick Gruening, M. Darbuot., Dr.
602 14:00 - 16:00
Ekonominės minties istorija (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr. 1gr.

Vincentas Rolandas Giedraitis, Prof., Dr.
603 12:30 - 13:30
konsultacija

Rasa Subačienė, Prof., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu rasa.subaciene@evaf.vu.lt
604
605
606
607 14:00 - 15:00
konsultacija

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu daiva.raziuniene@evaf.vu.lt
608 08:00 - 09:30
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 1

Diana Snapkauskaitė, Lekt.

09:30 - 11:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 2

Diana Snapkauskaitė, Lekt.
09:30 - 11:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 2

Diana Snapkauskaitė, Lekt.

11:00 - 12:30
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 3

Diana Snapkauskaitė, Lekt.
11:00 - 12:30
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 3

Diana Snapkauskaitė, Lekt.

12:30 - 14:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 4

Diana Snapkauskaitė, Lekt.
609
610
611 10:00 - 12:00
Finansinė analizė I/II d. (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
12:00 - 14:00
Finansinė analizė I/II d. (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
14:00 - 16:00
Finansinės ataskaitos (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.

14:00 - 16:00
Auditas (Pasirenkamasis)
Finansai (S) 3k. 4gr.

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
Komentarai: egz.vyks nuotoliniu būdu

14:00 - 16:00
Apskaitos ir audito pagrindai (Privalomasis)
VO (S) 4k. 2gr.

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
Komentarai: Audito pagrindai dalis, egz. vyks nuotoliniu būdu
612
613
614
616 13:30 - 14:00
konsultacija

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu ramune.budrionyte@evaf.vu.lt
15:30 - 16:00
konsultacija

Ramunė Budrionytė, Asist., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu ramune.budrionyte@evaf.vu.lt
701 11:00 - 12:30
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 5

Auksė Kuokštienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 5

Auksė Kuokštienė, Lekt.

12:30 - 14:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 6

Auksė Kuokštienė, Lekt.
16:30 - 18:00
Informacinių sistemų projektavimas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VIS (a.k.) 2k. 1gr.

Erika Matulytė, Lekt.
Komentarai: perkelta iš 2020 03 16, sekite tvarkaraštį
18:15 - 19:45
Informacinių sistemų projektavimas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VIS (a.k.) 2k. 1gr.

Erika Matulytė, Lekt.
Komentarai: perkelta iš 2020 03 16, sekite tvarkaraštį
702
703
704 09:00 - 10:30
konsultacija

Dalius Serafinas, Prof., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu dalius.serafinas@evaf.vu.lt
09:00 - 10:30
konsultacija

Dalius Serafinas, Prof., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu dalius.serafinas@evaf.vu.lt
705
706
707 10:00 - 12:00
Civilinės teisės bendroji dalis (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Vytautas Nekrošius, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Civilinės teisės bendroji dalis (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Albertas Šekštelo, Lekt.
708
710 09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.

10:45 - 12:15
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
10:45 - 12:15
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.

12:30 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
14:15 - 15:45
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Vilma Asijavičiūtė, Lekt.
711 08:00 - 10:00
Investicijų į socialinius projektus analizė (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3k. 1gr.

Rasa Kanapickienė, Prof., Dr. (HP)
10:00 - 12:00
Aplinkos ekonomika (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)

10:15 - 12:00
Aplinkos ekonomika (Pasirenkamasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Aplinkos ekonomika (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)

12:00 - 14:00
Aplinkos ekonomika (Pasirenkamasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.

19:15 - 20:45
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
19:15 - 20:45
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
712
713 08:00 - 10:00
Globalus verslas (Privalomasis)
VVA 2k. 1gr.

Asta Fominienė, Doc., Dr.
Andrius Jaržemskis, Doc.
10:00 - 12:00
Globalus verslas (Privalomasis)
Verslas ir teisė 3k. 1gr.

Asta Fominienė, Doc., Dr.
Andrius Jaržemskis, Doc.
12:00 - 14:00
Verslo rizikos valdymas (Privalomasis)
Kom. 3k. 1gr.

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.

12:00 - 14:00
Verslo rizikos valdymas (Pasirenkamasis)
Verslas ir teisė 3k. 1gr. 2gr.

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Verslo rizikos valdymas (Privalomasis)
Kom. 3k. 1gr.

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.
714 12:00 - 13:00
konsultacija

Jonas Martinavičius, Prof., Dr.
715
716
801 09:00 - 12:00
Matematiniai metodai II/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
09:00 - 12:00
Matematiniai metodai II/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Eksporto valdymas (Pasirenkamasis)
R ir GV 3k. 1gr.

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Eksporto valdymas (Pasirenkamasis)
R ir GV 3k. 1gr.

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
802
803 10:00 - 12:00
Rinkodaros tyrimų pagrindai (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Rinkodaros tyrimų pagrindai (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Vytautas Dikčius, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
Auditas ir užtikrinimas II (Privalomasis)
AFV 1k. 1gr.

Audrius Masiulevičius, J. Asist.
Komentarai: egzaminas bus perkeltas, sekite tvarkaraštį
17:30 - 19:00
Auditas ir užtikrinimas II (Privalomasis)
AFV 1k. 1gr.

Audrius Masiulevičius, J. Asist.
Komentarai: egzaminas bus perkeltas, sekite tvarkaraštį
804 10:00 - 12:00
Verslo statistika (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Gindrutė Kasnauskienė, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
Kaštų-naudos analizė (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
17:30 - 19:00
Kaštų-naudos analizė (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)

19:15 - 20:45
Kaštų-naudos analizė (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
19:15 - 20:45
Kaštų-naudos analizė (Privalomasis)
Ek. anal. 1k. 1gr.

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
805
806
807 13:00 - 14:00
konsultacija

Brigita Šidlauskaitė-Riazanova, Lekt., Dr.
808
809 13:30 - 14:00
konsultacija

Gindrutė Kasnauskienė, Prof., Dr.
811
813 17:30 - 18:00
konsultacija

Šarūnas Eirošius, Lekt., Dr.
814
815
816
817
818
819
820
822 11:00 - 12:00
konsultacija

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
906
907
908
909
914
ESEC
Egzam.centras
Katedrose
iir
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
108
208 08:00 - 10:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 2gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
10:00 - 12:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 4gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
17:30 - 19:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
17:30 - 19:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
209
210 08:00 - 10:00
Aukštoji matematika (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 4gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Aukštoji matematika (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 3gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonominės minties istorija (Privalomasis)
Finansai 3k. 2gr.

Vincentas Rolandas Giedraitis, Prof., Dr.
302 10:00 - 12:00
Elektroninis verslas (Privalomasis)
VIS 2k. 1gr.

Tomas Petkus, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Informacinės technologijos (Privalomasis)
Vadyba 1k. 4gr.

Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.

13:30 - 15:00
Statistikos teorija II/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Dinh Minh Anh Nguyen, M. Darbuot., Dr.
13:30 - 15:00
Statistikos teorija II/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Dinh Minh Anh Nguyen, M. Darbuot., Dr.

14:00 - 16:00
Elektroninis verslas (Privalomasis)
VIS 2k. 1gr.

Tomas Petkus, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Informacinės technologijos (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr.

Mindaugas Krutinis, Doc., Dr.
303 12:00 - 14:00
Verslo statistika (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr.

Jonas Martinavičius, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Verslo statistika (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Jonas Martinavičius, Prof., Dr.
304 12:00 - 14:00
Informacijos ir komunikacijos technologijos (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Gediminas Rumšas, Asist.
14:00 - 16:00
Informacijos ir komunikacijos technologijos (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Gediminas Rumšas, Asist.
16:00 - 17:30
Informacijos ir komunikacijos technologijos (Privalomasis)
VIS 1k. 1gr.

Gediminas Rumšas, Asist.
305
306
307
308 12:00 - 14:00
Elektroninis verslas (Privalomasis)
VIS 2k. 1gr.

Tomas Petkus, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Kompiuterizuota valdymo apskaita (Pasirenkamasis)
BAA 3k. 1gr.

Kastytis Senkus, Doc., Dr.
309 17:00 - 17:30
konsultacija

Danielius Šeibakas, Lekt.
Komentarai: būtina iš anksto susiderinti su dėstytoju el. paštu danielius.seibakas@ef.vu.lt
310 14:00 - 16:00
Verslo statistika (Privalomasis)
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr.

Gindrutė Kasnauskienė, Prof., Dr.
402
403
404
405
406
408
409 11:00 - 12:00
konsultacija

Gediminas Rumšas, Asist.
410
411
412
501
502
503
504
505
506 12:00 - 14:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Vadyba 1k. 2gr.

Dangolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Ekonomikos teorija (mikroekonomika) II/II d. (Privalomasis)
Ekonomika 1k. 3gr.

Aušrytė Rastenienė, Doc., Dr.
507
508 18:00 - 19:00
konsultacija

Arvydas Paškevičius, Prof., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto suderinti el.paštu arba telefonu arvydas@paskevicius.com, 8 687 38766
511 11:30 - 12:00
konsultacija

Dangolė Klimašauskienė, Doc., Dr.
13:30 - 14:00
konsultacija

Neringa Ramanauskė, Lekt.
512
513
514 16:00 - 17:30
anglų k. mokymai

Ina Bernotaitė
515
519 11:00 - 12:00
konsultacija

Loreta Rastenienė, Asist., Dr.
601 14:00 - 17:00
Finansai II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Eglė Jakučionytė, J. M. Darbuot., Dr.
14:00 - 17:00
Finansai II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Eglė Jakučionytė, J. M. Darbuot., Dr.
602 10:00 - 12:00
Informacija valdymo sprendimams priimti (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Daiva Tamulevičienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Informacija valdymo sprendimams priimti (Privalomasis)
BAA 3k. 1gr.

Daiva Tamulevičienė, Doc., Dr.
603
604
605
606 17:00 - 18:00
konsultacija

Lionius Gaižauskas, Prof., Dr.
607 15:00 - 16:00
konsultacija

Daiva Tamulevičienė, Doc., Dr.
608
609 09:30 - 11:00
Kursinių darbų rengimas (Privalomasis)
Kom. 3k. 1gr.

Asta Fominienė, Doc., Dr.
09:30 - 11:00
Kursinių darbų rengimas (Privalomasis)
Kom. 3k. 1gr.

Asta Fominienė, Doc., Dr.
610 13:00 - 14:00
konsultacija

Gerda Jurkonienė, Asist., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el. paštu G.jurkoniene@gmail.com arba tel. 8 645 72775
611 10:00 - 12:00
Verslo operacijų valdymas (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2k. 1gr.

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Verslo operacijų valdymas (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2k. 1gr.

Gražina Jatuliavičienė, Doc., Dr.
612
613
614
616 13:00 - 14:00
konsultacija

Kastytis Senkus, Doc., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti tel. 8 612 10824
701
702
703
704
705
706
707
708
710
711 17:30 - 19:00
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.

19:15 - 20:45
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
19:15 - 20:45
Atlyginimų politika (Pasirenkamasis)
ŽIV 1k. 1gr.

Asta Stankevičienė, Doc., Dr.
712
713 10:00 - 12:00
Rinkodara (BUS, LT) (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Ramūnas Časas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Rinkodara (BUS, LT) (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
VVA (a.k.) 2k. 1gr.

Ramūnas Časas, Doc., Dr.
714
715
716 16:00 - 17:30
konsultacija

Greta Keliuotytė-Staniulėnienė, Doc., Dr.
Komentarai: į konsultaciją būtina iš anksto užsiregistruoti el.paštu g.keliuotyte@gmail.com
801 09:00 - 12:00
Statistikos teorija II/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Dinh Minh Anh Nguyen, M. Darbuot., Dr.
09:00 - 12:00
Statistikos teorija II/II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 1k. 1gr.

Dinh Minh Anh Nguyen, M. Darbuot., Dr.
802
803 12:00 - 14:00
Rinkodaros valdymas (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
R ir GV 3k. 1gr.

Sigitas Urbonavičius, Prof., Dr. (HP)
804 12:00 - 14:00
Verslo statistika (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Vadyba (a.k.) 1k. 1gr. 2gr.

Gindrutė Kasnauskienė, Prof., Dr.
805
806
807
808
809
811
813 10:00 - 11:00
konsultacija

Teodoras Medaiskis, Prof., Dr.
814 13:00 - 14:00
konsultacija

Linas Čekanavičius, Prof., Dr. (HP)
815
816
817
818
819
820 11:00 - 12:00
konsultacija

Vilius Savickas, J. Asist.
Komentarai: būtina iš anksto susiderinti su dėstytoju tel. 8 655 04210
822
906
907
908
909
914
ESEC
Egzam.centras
Katedrose
iir
Ketvirtadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
108
208 16:00 - 18:15
Taikomosios programos (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
VIS 2k. 1gr. 1gr.

Indrius Sirtautas, Lekt.
16:00 - 18:15
Taikomosios programos (Pasirenkamasis)
ER tvarkaraštis
VIS 2k. 1gr. 1gr.

Indrius Sirtautas, Lekt.
209 12:00 - 14:00
Komercinė bankininkystė (Privalomasis)
Bank. 3k. 4gr.

Julija Staroselskaja, Asist., Dr.
210
302 16:00 - 17:30
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 2gr.

Šarūnas Eirošius, Lekt., Dr.

17:30 - 19:00
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 1gr.

Šarūnas Eirošius, Lekt., Dr.
17:30 - 19:00
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
Ekonomika 2k. 1gr.

Šarūnas Eirošius, Lekt., Dr.
303
304
305 15:00 - 16:30
Informacinės sistemos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 16:30
Informacinės sistemos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)

16:30 - 18:00
Informacinės sistemos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)
306
307
308
309 14:00 - 15:00
konsultacija

Rimvydas Skyrius, Prof., Dr. (HP)

14:30 - 15:00
konsultacija

Gintarė Giriūnienė, Doc., Dr.
310 08:00 - 10:00
Rinkodaros tyrimų pagrindai (Pasirenkamasis)
Kom. 3k. 1gr.

Indrė Radavičienė, J. Asist.
10:00 - 12:00
Aukštesnioji makroekonomika (Privalomasis)
Ek. analizė 3k. 1gr.

Algirdas Bartkus, Doc., Dr.
16:00 - 17:30
Mokslinių tyrimų pagrindai (Pasirenkamasis)
Ekonomika 2k. 4gr. 5gr. 6gr.

Indrė Radavičienė, J. Asist.
402
403
404 14:00 - 15:00
konsultacija

Roma Adomaitienė, Doc., Dr.
405
406
408
409
410
411
412
501
502
503
504
505
506 10:00 - 12:00
Draudimas (Privalomasis)
Bank. 3k. 4gr. 1gr. 2gr.

Larisa Belinskaja, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Finansinė analizė (Privalomasis)
Verslas ir teisė 2k. 1gr.

Nerijus Činčikas, Lekt.
14:00 - 16:00
Finansinė analizė (Privalomasis)
Finansai 3k. 1gr.

Nerijus Činčikas, Lekt.
507 15:00 - 16:30
Organizacijų vadyba (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Virginijus Tamaševičius, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Organizacijų vadyba (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Virginijus Tamaševičius, Doc., Dr.

16:30 - 18:00
Organizacijų vadyba (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Virginijus Tamaševičius, Doc., Dr.
508 09:30 - 10:00
konsultacija

Nerijus Činčikas, Lekt.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el.paštu nerijus.cincikas@evaf.vu.lt
11:30 - 12:30
konsultacija

Julija Staroselskaja, Asist., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto suderinti el. paštu julija.staroselskaja@ef.vu.lt
11:30 - 12:30
konsultacija

Julija Staroselskaja, Asist., Dr.
Komentarai: būtina iš anksto suderinti el. paštu julija.staroselskaja@ef.vu.lt
16:00 - 17:00
konsultacija

Deimantė Teresienė, Doc., Dr.
Komentarai: būtina registracija el. paštu deimante.teresiene@evaf.vu.lt
511
512
513
514
515
519
601 10:00 - 13:00
Ekonomikos teorija II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Benjamin Ming Kit Hemingway, J. M. Darbuot.
Valentin Bernard Jouvanceau, Lekt.
10:00 - 13:00
Ekonomikos teorija II (Privalomasis)
ER tvarkaraštis
Kiekyb.ek. (a.k.) 2k. 1gr.

Benjamin Ming Kit Hemingway, J. M. Darbuot.
Valentin Bernard Jouvanceau, Lekt.
17:30 - 19:00
Verslo vertinimas (Pasirenkamasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Arūnas Burinskas, Asist., Dr.
17:30 - 19:00
Verslo vertinimas (Pasirenkamasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Arūnas Burinskas, Asist., Dr.

19:15 - 20:45
Verslo vertinimas (Pasirenkamasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Arūnas Burinskas, Asist., Dr.
19:15 - 20:45
Verslo vertinimas (Pasirenkamasis)
Fin. ir bank. 1k. 1gr.

Arūnas Burinskas, Asist., Dr.
602 11:08 - 11:30
Apskaitos pagrindai (Privalomasis)
VVA 2k. 1gr. 1gr.

Daiva Tamulevičienė, Doc., Dr.
13:30 - 15:00
Apskaitos pagrindai (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Daiva Tamulevičienė, Doc., Dr.
13:30 - 15:00
Apskaitos pagrindai (Privalomasis)
Verslas ir teisė 1k. 1gr.

Daiva Tamulevičienė, Doc., Dr.
603
604
605 08:00 - 10:00
Regioninė ekonomika ir politika (Privalomasis)
Gerovės valst.ek. 3k. 1gr. 1gr. 2gr.

Donatas Burneika, Prof., Dr.
10:00 - 12:00
Regioninė ekonomika ir politika (Privalomasis)
Tarpt.ek. 3k. 1gr.

Donatas Burneika, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Kokybės vadyba (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Roma Adomaitienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Kokybės vadyba (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Roma Adomaitienė, Doc., Dr.

16:30 - 17:15
Kokybės vadyba (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Roma Adomaitienė, Doc., Dr.
606
607
608 08:00 - 09:30
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 1

Diana Snapkauskaitė, Lekt.

09:30 - 11:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 2

Diana Snapkauskaitė, Lekt.
09:30 - 11:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 2

Diana Snapkauskaitė, Lekt.

11:00 - 12:30
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 3

Diana Snapkauskaitė, Lekt.
11:00 - 12:30
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 3

Diana Snapkauskaitė, Lekt.

12:30 - 14:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Vadyba 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 4

Diana Snapkauskaitė, Lekt.
609 08:00 - 10:00
Auditas (Pasirenkamasis)
Ekonomika 2k. 4gr. 5gr. 6gr.

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
12:00 - 14:00
Auditas (Pasirenkamasis)
Ekonomika 2k. 1gr. 2gr. 3gr.

Daiva Raziūnienė, J. Asist.
610 15:00 - 16:00
konsultacija

Audrius Masiulevičius, J. Asist.
Komentarai: būtina iš anksto susitarti el.paštu audrius.masiulevicius@evaf.vu.lt
611