vu_logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

I rūmai
2019.10.07 -- 2019.10.13


Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
102
202
203 09:00 - 10:30
Kūrybos ekonomika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k. 4gr.

Rusnė Kregždaitė, Asist., Dr.
09:00 - 10:30
Kūrybos ekonomika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k. 4gr.

Rusnė Kregždaitė, Asist., Dr.

11:00 - 12:30
Kūrybos ekonomika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k. 2gr.

Rusnė Kregždaitė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Kūrybos ekonomika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k. 2gr.

Rusnė Kregždaitė, Asist., Dr.

13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k. 1gr. 2gr.

Leonora Norvilienė, Lekt.
Komentarai: 1 grupė
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k. 1gr. 2gr.

Leonora Norvilienė, Lekt.
Komentarai: 1 grupė

15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k. 1gr. 2gr.

Leonora Norvilienė, Lekt.
Komentarai: 2 grupė

15:00 - 16:30
Žiniasklaidos kalba ir stilius I/II d. (Privalomasis)
Žurnalistika 1k. 2gr.

Laimutis Laužikas, Lekt.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k. 1gr. 2gr.

Leonora Norvilienė, Lekt.
Komentarai: 2 grupė

15:00 - 16:30
Žiniasklaidos kalba ir stilius I/II d. (Privalomasis)
Žurnalistika 1k. 2gr.

Laimutis Laužikas, Lekt.

17:00 - 18:30
Komunikacinės kompetencijos ugdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k. 3gr.

Lina Murinienė, Doc., Dr.
Komentarai: 3 grupė
17:00 - 18:30
Komunikacinės kompetencijos ugdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k. 3gr.

Lina Murinienė, Doc., Dr.
Komentarai: 3 grupė

19:00 - 20:30
Medijų raiškos ir kultūra (Privalomasis)
Medijos ir skaitmeninė leidyba 1k. 1gr.

Aušra Navickienė, Prof., Dr.
19:00 - 20:30
Medijų raiškos ir kultūra (Privalomasis)
Medijos ir skaitmeninė leidyba 1k. 1gr.

Aušra Navickienė, Prof., Dr.
205 09:00 - 10:30
Balso lavinimas ir retorika (Privalomasis)
Žurnalistika 2k. 1gr. 2gr. 3gr.

Lina Murinienė, Doc., Dr.
09:00 - 10:30
Balso lavinimas ir retorika (Privalomasis)
Žurnalistika 2k. 1gr. 2gr. 3gr.

Lina Murinienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Tarptautinė verslo aplinka (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1k. 1gr.

Miglė Eleonora Černikovaitė, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Tarptautinė verslo aplinka (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1k. 1gr.

Miglė Eleonora Černikovaitė, Lekt., Dr.
17:00 - 18:30
Unikalusis paveldas (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2k. 1gr.

Tomas Petreikis, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Unikalusis paveldas (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2k. 1gr.

Tomas Petreikis, Asist., Dr.

19:00 - 20:30
Unikalusis paveldas (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2k. 1gr.

Tomas Petreikis, Asist., Dr.
19:00 - 20:30
Unikalusis paveldas (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2k. 1gr.

Tomas Petreikis, Asist., Dr.
206
216
302
303
310
311
312
313
401
403
404
405
407
412
414
505
507 11:00 - 12:30
Komunikacijos istorija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 1gr.

Kšištof Tolkačevski, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Komunikacijos istorija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 1gr.

Kšištof Tolkačevski, Asist., Dr.

13:00 - 14:30
Komunikacijos istorija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 2gr.

Kšištof Tolkačevski, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Komunikacijos istorija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 2gr.

Kšištof Tolkačevski, Asist., Dr.

15:00 - 16:30
Komunikacinės kompetencijos ugdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k. 1gr.

Lina Murinienė, Doc., Dr.
Komentarai: 1 grupė
15:00 - 16:30
Komunikacinės kompetencijos ugdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k. 1gr.

Lina Murinienė, Doc., Dr.
Komentarai: 1 grupė

17:00 - 18:30
Teatro meno seminaras (Pasirenkamasis)
Analitinė žurnalistika 1k. 1gr.

Martynas Petrikas, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Teatro meno seminaras (Pasirenkamasis)
Analitinė žurnalistika 1k. 1gr.

Martynas Petrikas, Doc., Dr.

19:00 - 20:30
Teatro meno seminaras (Pasirenkamasis)
Analitinė žurnalistika 1k. 1gr.

Martynas Petrikas, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Teatro meno seminaras (Pasirenkamasis)
Analitinė žurnalistika 1k. 1gr.

Martynas Petrikas, Doc., Dr.
514a
514b
515 15:00 - 16:30
Korporatyvinė komunikacija (Privalomasis)
Ryšiai su visuomene 1k. 1gr. 1gr.

Renata Matkevičienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Korporatyvinė komunikacija (Privalomasis)
Ryšiai su visuomene 1k. 1gr. 1gr.

Renata Matkevičienė, Doc., Dr.
516
517
601
602
604
605
609
701
703
705
707
709
710
711
712
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
102
202
203 13:00 - 14:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k. 2gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k. 2gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.
205 09:00 - 10:30
Žiniasklaidos teisė (Privalomasis)
Žurnalistika 2k. 1gr. 2gr. 3gr.

Jolanta Mažylė, Doc., Dr.
09:00 - 10:30
Žiniasklaidos teisė (Privalomasis)
Žurnalistika 2k. 1gr. 2gr. 3gr.

Jolanta Mažylė, Doc., Dr.

11:00 - 12:30
Vadybos teorija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k. 1gr.

Erika Janiūnienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Vadybos teorija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k. 1gr.

Erika Janiūnienė, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
Vadybos teorija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k. 2gr.

Erika Janiūnienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Vadybos teorija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k. 2gr.

Erika Janiūnienė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Pasirenkamasis)
Ryšiai su visuomene 1k. 1gr. 1gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.

19:00 - 20:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k. 1gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Pasirenkamasis)
Ryšiai su visuomene 1k. 1gr. 1gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.

19:00 - 20:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k. 1gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.
206
216
302
303
310
311
312
313
401
403
404
405
407
412
414
505
507 11:00 - 12:30
Šiuolaikinio teatro studijos (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Martynas Petrikas, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinio teatro studijos (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Martynas Petrikas, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
Šiuolaikinio teatro studijos (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Martynas Petrikas, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinio teatro studijos (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Martynas Petrikas, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Tarptautinė žurnalistika (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Gintaras Aleknonis, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Tarptautinė žurnalistika (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Gintaras Aleknonis, Prof., Dr.
514a
514b
515
516
517
601
602
604
605
609
701
703
705
707
709
710
711
712
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
102
202
203 09:00 - 10:30
Informacinės paslaugos (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2k. 1gr. 2gr.

Saulė Jokūbauskienė, Lekt., Dr.
09:00 - 10:30
Informacinės paslaugos (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2k. 1gr. 2gr.

Saulė Jokūbauskienė, Lekt., Dr.

11:00 - 12:30
Žiniasklaidos kalba ir stilius I/II d. (Privalomasis)
Žurnalistika 1k. 1gr.

Lina Murinienė, Doc., Dr.

11:00 - 12:30
Transnacionalinis kinas (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Žiniasklaidos kalba ir stilius I/II d. (Privalomasis)
Žurnalistika 1k. 1gr.

Lina Murinienė, Doc., Dr.

11:00 - 12:30
Transnacionalinis kinas (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
Leidinio dizainas ir reklama (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 2

Linas Spurga, Lekt.
13:00 - 14:30
Leidinio dizainas ir reklama (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 2

Linas Spurga, Lekt.

15:00 - 16:30
Rinkodara (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k. 2gr.

Sigita Kiršė, J. Asist.
15:00 - 16:30
Rinkodara (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k. 2gr.

Sigita Kiršė, J. Asist.

17:00 - 18:30
Rinkodara (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2k. 2gr.

Sigita Kiršė, J. Asist.
17:00 - 18:30
Rinkodara (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2k. 2gr.

Sigita Kiršė, J. Asist.

19:00 - 20:30
Ryšiai su žiniasklaida (Privalomasis)
Ryšiai su visuomene 1k. 1gr.

Rūta Merčaitienė, Lekt.
19:00 - 20:30
Ryšiai su žiniasklaida (Privalomasis)
Ryšiai su visuomene 1k. 1gr.

Rūta Merčaitienė, Lekt.
205 11:00 - 12:30
Teisiniai viešosios kūrybos komunikacijos pagrindai (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3k. 2gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Teisiniai viešosios kūrybos komunikacijos pagrindai (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3k. 2gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
Rinkodara (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Sigita Kiršė, J. Asist.
13:00 - 14:30
Rinkodara (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Sigita Kiršė, J. Asist.

15:00 - 16:30
Naujų IT verslų kūrimas (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k. 1gr.

Tadas Limba, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Naujų IT verslų kūrimas (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k. 1gr.

Tadas Limba, Prof., Dr.
206
216
302
303
310
311
312
313
401
403
404
405
407
412
414
505
507 11:00 - 12:30
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 3k. 1gr.

Liudmila Lobanova, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 3k. 1gr.

Liudmila Lobanova, Lekt., Dr.

13:00 - 14:30
Komunikacijos etika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 1gr.

Audrius Dabrovolskas, Lekt.
13:00 - 14:30
Komunikacijos etika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 1gr.

Audrius Dabrovolskas, Lekt.

15:00 - 16:30
Komunikacijos etika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 3gr.

Audrius Dabrovolskas, Lekt.
15:00 - 16:30
Komunikacijos etika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 3gr.

Audrius Dabrovolskas, Lekt.
514a
514b
515
516
517
601
602
604
605 09:00 - 12:00
Įvadas į baudžiamąją justiciją II dalis
Kriminologija 2k. 1gr. 2gr.

Andrej Gorbatkov, Doc., Dr.
Aurelijus Gutauskas, Prof., Dr.
Remigijus Merkevičius, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Įvadas į baudžiamąją justiciją II dalis
Kriminologija 2k. 1gr. 2gr.

Andrej Gorbatkov, Doc., Dr.
Aurelijus Gutauskas, Prof., Dr.
Remigijus Merkevičius, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Kriminologija
Kriminologija 2k. 1gr. 2gr.

Gintautas Sakalauskas, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Kriminologija
Kriminologija 2k. 1gr. 2gr.

Gintautas Sakalauskas, Doc., Dr.
609
701
703
705
707
709
710
711
712
Ketvirtadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
102
202
203 11:00 - 12:30
Leidybos informacijos analitika ir tvarkyba (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k. 1gr. 2gr.

Tomas Petreikis, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Leidybos informacijos analitika ir tvarkyba (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k. 1gr. 2gr.

Tomas Petreikis, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Quality and Evaluation of Information services (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Jurgita Rudžionienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Quality and Evaluation of Information services (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Jurgita Rudžionienė, Asist., Dr.

17:00 - 18:30
Quality and Evaluation of Information services (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Jurgita Rudžionienė, Asist., Dr.
Komentarai: Seminarams studentai skiriami į dvi grupes, kurioms užsiėmimai vyksta kas antrą savaitę
17:00 - 18:30
Quality and Evaluation of Information services (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Jurgita Rudžionienė, Asist., Dr.
Komentarai: Seminarams studentai skiriami į dvi grupes, kurioms užsiėmimai vyksta kas antrą savaitę

19:00 - 20:30
Medijų tyrimų metodika (Privalomasis)
Medijos ir skaitmeninė leidyba 1k. 1gr.

Aušra Navickienė, Prof., Dr.
19:00 - 20:30
Medijų tyrimų metodika (Privalomasis)
Medijos ir skaitmeninė leidyba 1k. 1gr.

Aušra Navickienė, Prof., Dr.
205 11:00 - 12:30
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2k. 1gr. 2gr. 3gr.

Guoda Litvaitienė, Partn. Doc.
11:00 - 12:30
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2k. 1gr. 2gr. 3gr.

Guoda Litvaitienė, Partn. Doc.

13:00 - 14:30
Dailės ir dizaino įvadas (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Žilvinė Gaižutytė-Filipavičienė, Doc., Dr.
Komentarai: 2 grupė
13:00 - 14:30
Dailės ir dizaino įvadas (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Žilvinė Gaižutytė-Filipavičienė, Doc., Dr.
Komentarai: 2 grupė

15:00 - 16:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.
206
216
302
303
310
311
312
313
401
403
404
405
407
412
414
505
507 11:00 - 12:30
Komunikacijos filosofija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 3gr.

Kęstutis Kirtiklis, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Komunikacijos filosofija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 3gr.

Kęstutis Kirtiklis, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
Leidybos informacijos analitika ir tvarkyba (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k. 2gr.

Tomas Petreikis, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Leidybos informacijos analitika ir tvarkyba (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k. 2gr.

Tomas Petreikis, Asist., Dr.

15:00 - 16:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (kokybiniai metodai) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 3k. 1gr.

Giedrė Plepytė-Davidavičienė, J. Asist.
15:00 - 16:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (kokybiniai metodai) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 3k. 1gr.

Giedrė Plepytė-Davidavičienė, J. Asist.

17:00 - 18:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Ryšiai su visuomene 1k. 1gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Ryšiai su visuomene 1k. 1gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.

19:00 - 20:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k. 1gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.
19:00 - 20:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k. 1gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.
514a
514b
515
516
517
601 15:00 - 16:30
Estetika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Jonas Čiurlionis, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Estetika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Jonas Čiurlionis, Asist., Dr.

17:00 - 18:30
Estetika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Jonas Čiurlionis, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Estetika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Jonas Čiurlionis, Asist., Dr.
602
604 15:00 - 16:30
Etika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Arūnas Mickevičius, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Etika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Arūnas Mickevičius, Doc., Dr.
605 09:00 - 11:15
Įvadas į baudžiamąją politiką (Pasirenkamasis)
Kriminologija 3k. 1gr. 2gr.

Gintaras Švedas, Prof., Habil. dr.
09:00 - 11:15
Įvadas į baudžiamąją politiką (Pasirenkamasis)
Kriminologija 3k. 1gr. 2gr.

Gintaras Švedas, Prof., Habil. dr.
609
701
703
705
707
709
710
711
712
Penktadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
102
202
203 09:00 - 10:30
Vartotojų elgsena (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 3k. 1gr.

Lina Markevičiūtė, Lekt., Dr.

09:00 - 10:30
Kino ir televizijos dramaturgija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3k. 3gr.

Birutė Kapustinskaitė, Lekt.
09:00 - 10:30
Vartotojų elgsena (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 3k. 1gr.

Lina Markevičiūtė, Lekt., Dr.

09:00 - 10:30
Kino ir televizijos dramaturgija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3k. 3gr.

Birutė Kapustinskaitė, Lekt.

11:00 - 12:30
Kino ir televizijos dramaturgija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Birutė Kapustinskaitė, Lekt.
11:00 - 12:30
Kino ir televizijos dramaturgija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Birutė Kapustinskaitė, Lekt.

13:00 - 14:30
Kino ir televizijos dramaturgija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3k. 1gr.

Birutė Kapustinskaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Kino ir televizijos dramaturgija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3k. 1gr.

Birutė Kapustinskaitė, Lekt.
205 09:00 - 10:30
Žiniasklaidos kalba ir stilius I/II d. (Privalomasis)
Žurnalistika 1k. 1gr. 2gr. 3gr.

Lina Murinienė, Doc., Dr.
09:00 - 10:30
Žiniasklaidos kalba ir stilius I/II d. (Privalomasis)
Žurnalistika 1k. 1gr. 2gr. 3gr.

Lina Murinienė, Doc., Dr.
13:00 - 17:00
rezervuota (penktadienis)

Povilas Šklėrius
Komentarai: Filmo peržiūra ir aptarimas
13:00 - 17:00
rezervuota (penktadienis)

Povilas Šklėrius
Komentarai: Filmo peržiūra ir aptarimas
13:00 - 17:00
rezervuota (penktadienis)

Povilas Šklėrius
Komentarai: Filmo peržiūra ir aptarimas
206
216
302
303
310
311
312
313
401
403
404
405
407
412 09:00 - 11:00
Ūkinė baudžiamoji teisė (Pasirenkamasis)
Verslas ir teisė 4k. 1gr.

Darius Prapiestis, Lekt.
09:00 - 11:00
Ūkinė baudžiamoji teisė (Pasirenkamasis)
Verslas ir teisė 4k. 1gr.

Darius Prapiestis, Lekt.

11:15 - 12:45
Ūkinė baudžiamoji teisė (Pasirenkamasis)
Verslas ir teisė 4k. 1gr.

Darius Prapiestis, Lekt.
11:15 - 12:45
Ūkinė baudžiamoji teisė (Pasirenkamasis)
Verslas ir teisė 4k. 1gr.

Darius Prapiestis, Lekt.
414
505
507 09:00 - 10:30
Profesinė kalba (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 2gr.

Vilmantė Sinkevičienė, Lekt.
09:00 - 10:30
Profesinė kalba (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 2gr.

Vilmantė Sinkevičienė, Lekt.

11:00 - 12:30
Profesinė kalba (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 3gr.

Vilmantė Sinkevičienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Profesinė kalba (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 3gr.

Vilmantė Sinkevičienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Profesinė kalba (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 1gr.

Vilmantė Sinkevičienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Profesinė kalba (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 1gr.

Vilmantė Sinkevičienė, Lekt.

17:00 - 18:30
Informacinių sistemų projektavimas (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k. 1gr.

Rimvydas Laužikas, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Informacinių sistemų projektavimas (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k. 1gr.

Rimvydas Laužikas, Prof., Dr.
514a
514b
515
516
517
601
602
604 15:00 - 16:30
Mokslo filosofija ir istorija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Jonas Čiurlionis, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Mokslo filosofija ir istorija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Jonas Čiurlionis, Asist., Dr.

17:00 - 18:30
Mokslo filosofija ir istorija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Jonas Čiurlionis, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Mokslo filosofija ir istorija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Jonas Čiurlionis, Asist., Dr.
605
609
701
703
705
707
709
710
711
712
Šeštadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
102
202
203 09:00 - 10:30
Socialiniai ir politiniai diskursai šiuolaikiniame kine (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2k. 1gr.

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.
09:00 - 10:30
Socialiniai ir politiniai diskursai šiuolaikiniame kine (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2k. 1gr.

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.

11:00 - 12:30
Socialiniai ir politiniai diskursai šiuolaikiniame kine (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2k. 1gr.

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Socialiniai ir politiniai diskursai šiuolaikiniame kine (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2k. 1gr.

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
Socialiniai ir politiniai diskursai šiuolaikiniame kine (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2k. 1gr.

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Socialiniai ir politiniai diskursai šiuolaikiniame kine (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2k. 1gr.

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.
205
206
216
302
303
310
311
312
313
401
403
404
405
407
412
414
505
507
514a
514b
515
516
517
601
602
604
605
609
701
703
705
707
709
710
711
712
Sekmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
102
202
203
205
206
216
302
303
310
311
312
313
401
403
404
405
407
412
414
505
507
514a
514b
515
516
517
601
602
604
605
609
701
703
705
707
709
710
711
712