vu-logo.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Fizikos fakultetas

Fizikos fakultetas
2019.10.07 -- 2019.10.13


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
201
207 14:00 - 16:00
UNIX operacinės sistemos (Pasirenkamasis)
Fizika 2k. 1gr.

Andrius Juodagalvis, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
14:00 - 16:00
UNIX operacinės sistemos (Pasirenkamasis)
Fizika 2k. 1gr.

Andrius Juodagalvis, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
211 09:00 - 11:00
Saulės energetika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 3k. 1gr.

Vincas Tamošiūnas, Prof., Dr.
11:00 - 12:00
Saulės energetika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 3k. 1gr.

Vincas Tamošiūnas, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Bendroji fizika III/VI d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 2k. 2gr.

Stasys Tamošiūnas, Dr.
14:00 - 16:00
Bendroji fizika III/VI d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 2k. 2gr.

Stasys Tamošiūnas, Dr.
212 11:00 - 13:00
Mechanika ir termodinamika (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 1k. 1gr.

Kęstutis Arlauskas, Prof., Dr. (HP)
Kęstutis Svirskas, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Medžiagų mikroskopijos metodai (Privalomasis)
Aplinkos ir cheminė fizika 2k. 1gr.
Optoelektronikos medžiagos ir technologijos 1k. 1gr.

Roland Tomašiūnas, Prof., Dr.
16:00 - 20:00
Medžiagų mikroskopijos metodai (Privalomasis)
Aplinkos ir cheminė fizika 2k. 1gr.
Optoelektronikos medžiagos ir technologijos 1k. 1gr.

Roland Tomašiūnas, Prof., Dr.
16:00 - 20:00
Medžiagų mikroskopijos metodai (Privalomasis)
Aplinkos ir cheminė fizika 2k. 1gr.
Optoelektronikos medžiagos ir technologijos 1k. 1gr.

Roland Tomašiūnas, Prof., Dr.
213 11:00 - 13:00
Kietojo kūno fizika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr.

Ramūnas Aleksiejūnas, Doc., Dr.
Tadas Malinauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
13:00 - 16:00
Kietojo kūno fizika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 1

Mažena Mackoit-Sinkevičienė, J. Asist.
13:00 - 16:00
Kietojo kūno fizika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 1

Mažena Mackoit-Sinkevičienė, J. Asist.
214 09:00 - 11:00
Informacijos teorija (Privalomasis)
Taikomoji fizika 2k. 2gr.

Jonas Matukas, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 13:00
Aukštoji matematika I/II d. (Privalomasis)
Fizika 1k. 1gr.

Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 18:00
Radijo sąsaja judriojo ryšio sistemose (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Evaldas Stankevičius, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Radijo sąsaja judriojo ryšio sistemose (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Evaldas Stankevičius, Doc., Dr.
215 09:00 - 11:00
Aukštoji matematika I/II d. (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr.

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
11:00 - 13:00
Aukštoji matematika I/II d. (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
13:00 - 15:00
Aukštoji matematika I/II d. (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
301 11:00 - 14:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 1,2

Vytautas Dūdėnas, J. M. Darbuot., Dr.
Ernestas Žąsinas, Doc., Dr.
11:00 - 14:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 1,2

Vytautas Dūdėnas, J. M. Darbuot., Dr.
Ernestas Žąsinas, Doc., Dr.

14:00 - 17:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 3,4

Valdemaras Aleksa, Doc., Dr.
Ernestas Žąsinas, Doc., Dr.
14:00 - 17:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 3,4

Valdemaras Aleksa, Doc., Dr.
Ernestas Žąsinas, Doc., Dr.
302
303
309
310
311 12:00 - 13:00
Įvadas į neutronų ir branduolinių reaktorių fiziką (Privalomasis)
Energetikos fizika 4k. 6gr.

Artūras Plukis, Doc., Dr.
15:00 - 19:00
Kvantinė informacija ir kriptografija (Pasirenkamasis)
Teorinė fizika ir astrofizika 2k. 1gr.

Mindaugas Mačernis, Doc., Dr.
15:00 - 19:00
Kvantinė informacija ir kriptografija (Pasirenkamasis)
Teorinė fizika ir astrofizika 2k. 1gr.

Mindaugas Mačernis, Doc., Dr.
312 11:00 - 14:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Taikomoji fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Daiva Janavičienė, Lekt.
11:00 - 14:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Taikomoji fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Daiva Janavičienė, Lekt.

14:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Taikomoji fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Daiva Janavičienė, Lekt.
14:00 - 17:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Taikomoji fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Daiva Janavičienė, Lekt.
313
314 11:00 - 15:00
Kvantinė relaksacijos teorija (Pasirenkamasis)
Teorinė fizika ir astrofizika 2k. 1gr.

Darius Abramavičius, Prof., Dr.
11:00 - 15:00
Kvantinė relaksacijos teorija (Pasirenkamasis)
Teorinė fizika ir astrofizika 2k. 1gr.

Darius Abramavičius, Prof., Dr.
401 09:00 - 11:00
Elektrodinamika (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 3k. 3gr.

Rimvydas Aleksiejūnas, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Įvadas į mikrovaldiklius (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 3k. 3gr.

Vytautas Jonkus, Doc., Dr.
404 11:00 - 13:00
Kompiuterių tinklai (Pasirenkamasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 3k. 4gr.

Feliksas Kuliešius, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Kompiuterių tinklai (Pasirenkamasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 3k. 4gr.

Feliksas Kuliešius, Doc., Dr.

13:00 - 15:00
Kompiuterių tinklai Pro II/III d. (Pasirenkamasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 4k. 4gr. 5gr.

Feliksas Kuliešius, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Kompiuterių tinklai Pro II/III d. (Pasirenkamasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 4k. 4gr. 5gr.

Feliksas Kuliešius, Doc., Dr.
407
423
424 09:00 - 12:00
Fizika II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k. 1gr. 2gr.

Vidita Urbonienė, Doc., Dr.
Komentarai: 1/3 jungtinė grupė
09:00 - 12:00
Fizika II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k. 1gr. 2gr.

Vidita Urbonienė, Doc., Dr.
Komentarai: 1/3 jungtinė grupė
16:00 - 19:00
Optika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 1

Lina Davulienė, Asist., Dr.
16:00 - 19:00
Optika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 1

Lina Davulienė, Asist., Dr.
510 Prof. Adolfo Jucio auditorija 09:00 - 12:00
Spektroskopija (Pasirenkamasis)
Taikomoji fizika 4k. 2gr.

Vytautas Balevičius, Prof., Habil. dr.
Justinas Čeponkus, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Spektroskopija (Pasirenkamasis)
Taikomoji fizika 4k. 2gr.

Vytautas Balevičius, Prof., Habil. dr.
Justinas Čeponkus, Doc., Dr.
511
516
517
519/520 / Fizikos fakultetas, Saulėtekio al. 9, III rūmai 12:00 - 13:30
Sveikatos fizika (Privalomasis)
Visuomenės sveikata 1k. 1gr.

Jolanta Jurkienė, Lekt.
Violeta Karenauskaitė, Lekt., Dr.
12:00 - 13:30
Sveikatos fizika (Privalomasis)
Visuomenės sveikata 1k. 1gr.

Jolanta Jurkienė, Lekt.
Violeta Karenauskaitė, Lekt., Dr.

14:00 - 15:30
Sveikatos fizika (Privalomasis)

Jolanta Jurkienė, Lekt.
Violeta Karenauskaitė, Lekt., Dr.
14:00 - 15:30
Sveikatos fizika (Privalomasis)

Jolanta Jurkienė, Lekt.
Violeta Karenauskaitė, Lekt., Dr.

15:30 - 17:00
Sveikatos fizika (Privalomasis)

Valdemaras Aleksa, Doc., Dr.
Saulius Raudeliūnas, J. M. Darbuot.
520 laboratorija
522
604 09:00 - 12:00
Kietojo kūno elektronika (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 4k. 5gr. Pogrupiai: 2

Nerijus Nekrašas, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Kietojo kūno elektronika (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 4k. 5gr. Pogrupiai: 2

Nerijus Nekrašas, Doc., Dr.
605 09:00 - 12:00
Bendroji fizika V/VI d. (Privalomasis)
Fizika 3k. 1gr.

Danas Buožius, J. Asist.
09:00 - 12:00
Bendroji fizika V/VI d. (Privalomasis)
Fizika 3k. 1gr.

Danas Buožius, J. Asist.

12:00 - 15:00
Bendroji fizika V/VI d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 3k. 2gr. Pogrupiai: 1

Andrius Poškus, Doc., Dr.
12:00 - 15:00
Bendroji fizika V/VI d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 3k. 2gr. Pogrupiai: 1

Andrius Poškus, Doc., Dr.
613
615
619 09:00 - 11:00
Kompiuterizuotieji fizikiniai ir technologiniai matavimai (Pasirenkamasis)
Fizika 2k. 1gr.
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 3k. 4gr.

Mindaugas Viliūnas, Doc., Dr.
621
704 09:00 - 12:00
Įvadas į neutronų ir branduolinių reaktorių fiziką (Privalomasis)
Energetikos fizika 4k. 6gr.

Artūras Plukis, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Įvadas į neutronų ir branduolinių reaktorių fiziką (Privalomasis)
Energetikos fizika 4k. 6gr.

Artūras Plukis, Doc., Dr.
706 12:00 - 14:00
Saulės energetika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 3k. 1gr. Pogrupiai: 2

Algirdas Novičkovas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Saulės energetika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 3k. 1gr. Pogrupiai: 2

Algirdas Novičkovas, Asist., Dr.
708
710
806 09:00 - 13:00
Kompiuterinis modeliavimas astrofizikoje II/II d. (Pasirenkamasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 4k. 4gr.

Kastytis Zubovas, Doc., Dr.
09:00 - 13:00
Kompiuterinis modeliavimas astrofizikoje II/II d. (Pasirenkamasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 4k. 4gr.

Kastytis Zubovas, Doc., Dr.
807 18:00 - 20:00
Radijo sąsaja judriojo ryšio sistemose (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Martynas Kinka, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Evaldas Stankevičius, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Radijo sąsaja judriojo ryšio sistemose (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Martynas Kinka, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Evaldas Stankevičius, Doc., Dr.
808 18:00 - 20:00
Radijo sąsaja judriojo ryšio sistemose (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Martynas Kinka, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Evaldas Stankevičius, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Radijo sąsaja judriojo ryšio sistemose (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Martynas Kinka, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Evaldas Stankevičius, Doc., Dr.
809 13:00 - 16:00
Taikomoji elektronika I/II d. (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 2

Romualdas Rimeika, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Taikomoji elektronika I/II d. (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 2

Romualdas Rimeika, Doc., Dr.
814
815
816
DFA 09:00 - 11:00
Aukštoji matematika I/II d. (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 14:00
Matematinės fizikos lygtys (Privalomasis)
Fizika 2k. 1gr. 4gr. 5gr. 2gr. 3gr.

Kazimieras Glemža, Doc., Dr.
11:00 - 14:00
Matematinės fizikos lygtys (Privalomasis)
Fizika 2k. 1gr. 4gr. 5gr. 2gr. 3gr.

Kazimieras Glemža, Doc., Dr.

14:00 - 16:00
Optika (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 2k. 4gr. 5gr. 3gr.

Aidas Matijošius, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Optika (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 2k. 4gr. 5gr. 3gr.

Aidas Matijošius, Prof., Dr.
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
201 09:00 - 11:00
Bendroji fizika V/VI d. (Privalomasis)
Fizika 3k. 1gr.

Gintaras Valiulis, Prof., Dr. (HP)
Mikas Vengris, Prof., Dr.
11:00 - 13:00
Bendroji fizika V/VI d. (Privalomasis)
Fizika 3k. 1gr. 2gr.

Gintaras Valiulis, Prof., Dr. (HP)
Mikas Vengris, Prof., Dr.
207 09:00 - 12:00
Specialybės kalba (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 3k. 4gr.

Evaldas Švageris, Asist., Dr.
09:00 - 12:00
Specialybės kalba (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 3k. 4gr.

Evaldas Švageris, Asist., Dr.

12:00 - 15:00
Specialybės kalba (Privalomasis)
Fizika 4k. 1gr.

Evaldas Švageris, Asist., Dr.
12:00 - 15:00
Specialybės kalba (Privalomasis)
Fizika 4k. 1gr.

Evaldas Švageris, Asist., Dr.
15:00 - 17:00
Mikrobanginė elektronika (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 2k. 8gr.

Alvydas Lisauskas, Prof., Dr.
211 11:00 - 13:00
Studijų įgūdžiai ir kompiuterinis raštingumas fizikams (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr.

Jonas Jurkevičius, Asist., Dr.
Simona Pūkienė, J. Asist.
13:00 - 15:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Leonora Norvilienė, Lekt.
15:00 - 17:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Leonora Norvilienė, Lekt.
17:00 - 19:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr. Pogrupiai: 3

Leonora Norvilienė, Lekt.
212 09:00 - 11:00
Mechanika ir termodinamika (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 1k. 1gr.

Kęstutis Arlauskas, Prof., Dr. (HP)
Vidmantas Kalendra, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
11:00 - 13:00
Informacijos teorija (Privalomasis)
Taikomoji fizika 2k. 2gr. 3gr.

Jonas Matukas, Prof., Dr. (HP)
213 09:00 - 11:00
Kietojo kūno fizika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 11

Ramūnas Aleksiejūnas, Doc., Dr.
Tadas Malinauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
11:00 - 14:00
Kietojo kūno fizika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 2

Mažena Mackoit-Sinkevičienė, J. Asist.
11:00 - 14:00
Kietojo kūno fizika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 2

Mažena Mackoit-Sinkevičienė, J. Asist.
214 09:00 - 11:00
Matematinės fizikos lygtys (Privalomasis)
Taikomoji fizika 2k. 2gr.

Kazimieras Glemža, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Matematinės fizikos lygtys (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 2k. 4gr.

Kazimieras Glemža, Doc., Dr.
13:00 - 17:00
Astrofizika (Pasirenkamasis)
Fizika 2k. 1gr. 2gr.

Vladas Vansevičius, Prof., Dr. (HP)

13:00 - 17:00
Astrofizika (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 2k. 4gr.

Vladas Vansevičius, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 17:00
Astrofizika (Pasirenkamasis)
Fizika 2k. 1gr. 2gr.

Vladas Vansevičius, Prof., Dr. (HP)

13:00 - 17:00
Astrofizika (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 2k. 4gr.

Vladas Vansevičius, Prof., Dr. (HP)
215 09:00 - 13:00
Aukštoji matematika I/II d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 1k. 1gr.

Giedrius Alkauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
09:00 - 13:00
Aukštoji matematika I/II d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 1k. 1gr.

Giedrius Alkauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
13:00 - 15:00
Kietojo kūno elektronika (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 4k. 5gr. 3gr.

Nerijus Nekrašas, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Kietojo kūno elektronika (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 4k. 3gr.

Nerijus Nekrašas, Doc., Dr.
301 09:00 - 12:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Stasys Tamošiūnas, Dr.
09:00 - 12:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Stasys Tamošiūnas, Dr.

12:00 - 14:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 2,3

Pavel Rynkun, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Stasys Tamošiūnas, Dr.
12:00 - 14:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 2,3

Pavel Rynkun, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Stasys Tamošiūnas, Dr.
15:00 - 18:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr. Pogrupiai: 3,4

Saulius Daugėla, Asist.
Algirdas Mekys, Asist., Dr.
15:00 - 18:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr. Pogrupiai: 3,4

Saulius Daugėla, Asist.
Algirdas Mekys, Asist., Dr.
302
303
309
310
311 16:00 - 20:00
Lygiagrečiųjų skaičiavimų metodai fizikoje (Privalomasis)
Teorinė fizika ir astrofizika 1k. 1gr.

Juozas Šulskus, Prof., Dr.
16:00 - 20:00
Lygiagrečiųjų skaičiavimų metodai fizikoje (Privalomasis)
Teorinė fizika ir astrofizika 1k. 1gr.

Juozas Šulskus, Prof., Dr.
16:00 - 20:00
Lygiagrečiųjų skaičiavimų metodai fizikoje (Privalomasis)
Teorinė fizika ir astrofizika 1k. 1gr.

Juozas Šulskus, Prof., Dr.
312 09:00 - 12:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Daiva Janavičienė, Lekt.
09:00 - 12:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Daiva Janavičienė, Lekt.

12:00 - 15:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Daiva Janavičienė, Lekt.
12:00 - 15:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Daiva Janavičienė, Lekt.
313 10:00 - 11:00
Kompiuterinės telekomunikacijų technologijos (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 2k. 3gr.

Kęstutis Svirskas, Doc., Dr.
314
401 09:00 - 11:00
Organinė optoelektronika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 3k. 1gr.

Saulius Antanas Juršėnas, Prof., Habil. dr.
11:00 - 12:00
Organinė optoelektronika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 3k. 1gr.

Saulius Antanas Juršėnas, Prof., Habil. dr.

12:00 - 14:00
Šiuolaikinės apšvietimo technologijos ir šviesos dizainas (Pasirenkamasis)
Šviesos technologijos 3k. 1gr.

Pranciškus Vitta, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
12:00 - 14:00
Šiuolaikinės apšvietimo technologijos ir šviesos dizainas (Pasirenkamasis)
Šviesos technologijos 3k. 1gr.

Pranciškus Vitta, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
15:00 - 17:00
Eksperimento automatizavimas (Pasirenkamasis)
Energetikos fizika 4k. 6gr. 1gr. 2gr.

Justinas Čeponkus, Doc., Dr.
404 09:00 - 11:00
Studijų įgūdžiai ir darbo sauga (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Edvardas Kazakevičius, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Kompiuterių tinklai I/II d. (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 2k. 5gr.

Feliksas Kuliešius, Doc., Dr.
407 09:00 - 12:00
Eksperimento automatizavimas (Pasirenkamasis)
Fizika 4k. 1gr. Pogrupiai: 2

Justinas Čeponkus, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Eksperimento automatizavimas (Pasirenkamasis)
Fizika 4k. 1gr. Pogrupiai: 2

Justinas Čeponkus, Doc., Dr.

12:00 - 15:00
Eksperimento automatizavimas (Pasirenkamasis)
Energetikos fizika 4k. 6gr. 2gr. Pogrupiai: 1

Justinas Čeponkus, Doc., Dr.
12:00 - 15:00
Eksperimento automatizavimas (Pasirenkamasis)
Energetikos fizika 4k. 6gr. 2gr. Pogrupiai: 1

Justinas Čeponkus, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Eksperimento automatizavimas (Pasirenkamasis)
Fizika 4k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 2

Justinas Čeponkus, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Eksperimento automatizavimas (Pasirenkamasis)
Fizika 4k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 2

Justinas Čeponkus, Doc., Dr.
423 14:00 - 16:00
Optinė spektroskopija (Pasirenkamasis)
Šviesos technologijos 3k. 1gr.

Sonata Adomavičiūtė, Lekt.
14:00 - 16:00
Optinė spektroskopija (Pasirenkamasis)
Šviesos technologijos 3k. 1gr.

Sonata Adomavičiūtė, Lekt.
424 14:00 - 17:00
Optika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 2

Lina Davulienė, Asist., Dr.
14:00 - 17:00
Optika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 2

Lina Davulienė, Asist., Dr.
510 Prof. Adolfo Jucio auditorija 09:00 - 11:00
Optika (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 2k. 4gr. Pogrupiai: 3

Aidas Matijošius, Prof., Dr.
13:00 - 15:00
Optika (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 2k. 5gr. 3gr.

Vygandas Jarutis, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Biofotonika (Privalomasis)
Aplinkos ir cheminė fizika 2k. 1gr.

Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
16:00 - 19:00
Biofotonika (Privalomasis)
Aplinkos ir cheminė fizika 2k. 1gr.

Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
511 09:00 - 13:00
Aplinkos taršos tyrimo metodai (Pasirenkamasis)
Taikomoji fizika 4k. 2gr.

Agnė Kalnaitytė, Asist., Dr.
Arūnas Maršalka, Doc., Dr.
09:00 - 13:00
Aplinkos taršos tyrimo metodai (Pasirenkamasis)
Taikomoji fizika 4k. 2gr.

Agnė Kalnaitytė, Asist., Dr.
Arūnas Maršalka, Doc., Dr.

12:00 - 14:00
Optinė spektroskopija (Pasirenkamasis)
Šviesos technologijos 3k. 1gr.

Valdas Šablinskas, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Optinė spektroskopija (Pasirenkamasis)
Šviesos technologijos 3k. 1gr.

Valdas Šablinskas, Prof., Dr. (HP)
516
517
519/520 / Fizikos fakultetas, Saulėtekio al. 9, III rūmai
520 laboratorija
522
604 10:00 - 13:00
Kietojo kūno elektronika (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 4k. 3gr. Pogrupiai: 2

Jonas Nekrasovas, J. M. Darbuot.
10:00 - 13:00
Kietojo kūno elektronika (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 4k. 3gr. Pogrupiai: 2

Jonas Nekrasovas, J. M. Darbuot.
605 08:30 - 11:00
Bendroji fizika V/VI d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 3k. 2gr. Pogrupiai: 2

Andrius Poškus, Doc., Dr.
613
615
619 11:00 - 13:00
Vizualusis programavimas (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 1

Saulius Nargelas, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Vizualusis programavimas (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 2

Saulius Nargelas, Doc., Dr.
621
704 16:00 - 18:00
Skaitmeninių sistemų analizė ir modeliavimas (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Sandra Pralgauskaitė, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Skaitmeninių sistemų analizė ir modeliavimas (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Sandra Pralgauskaitė, Doc., Dr.
706
708
710 10:00 - 13:00
Bendroji fizika III/VI d. (Privalomasis)
Fizika 2k. 1gr.

Robertas Maldžius, Doc., Dr.
Česlovas Pavasaris, Lekt., Dr.
10:00 - 13:00
Bendroji fizika III/VI d. (Privalomasis)
Fizika 2k. 1gr.

Robertas Maldžius, Doc., Dr.
Česlovas Pavasaris, Lekt., Dr.
806
807
808 18:00 - 20:00
Skaitmeninių sistemų analizė ir modeliavimas (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Sandra Pralgauskaitė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Skaitmeninių sistemų analizė ir modeliavimas (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Sandra Pralgauskaitė, Doc., Dr.

19:00 - 20:00
Taikomoji elektrodinamika (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 2k. 8gr.

Mindaugas Žilinskas, Doc., Dr.
809
814 09:00 - 13:00
Skaitmeninė elektronika (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 3k. 3gr. Pogrupiai: 2

Džiugas Jablonskas, Asist., Dr.
09:00 - 13:00
Skaitmeninė elektronika (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 3k. 3gr. Pogrupiai: 2

Džiugas Jablonskas, Asist., Dr.
815 17:00 - 19:00
Taikomoji elektrodinamika (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 2k. 8gr.

Mindaugas Žilinskas, Doc., Dr.
816
DFA 09:00 - 11:00
Fizika II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr.

Vidita Urbonienė, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Mechanika ir termodinamika (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr. 1gr. 1gr.

Kęstutis Arlauskas, Prof., Dr. (HP)
Sergejus Balčiūnas, J. M. Darbuot.
13:00 - 16:00
Elektrodinamika (Privalomasis)
Fizika 3k. 1gr. 4gr. 5gr. 2gr. 3gr.

Rimvydas Aleksiejūnas, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Elektrodinamika (Privalomasis)
Fizika 3k. 1gr. 4gr. 5gr. 2gr. 3gr.

Rimvydas Aleksiejūnas, Doc., Dr.
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
201 09:00 - 11:00
Bendroji fizika V/VI d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 3k. 2gr.

Gintaras Valiulis, Prof., Dr. (HP)
Mikas Vengris, Prof., Dr.
11:00 - 13:00
Bendroji fizika V/VI d. (Privalomasis)
Fizika 3k. 1gr. 2gr.

Gintaras Valiulis, Prof., Dr. (HP)
Mikas Vengris, Prof., Dr.
207 10:00 - 13:00
Cheminė fizika (Privalomasis)
Aplinkos ir cheminė fizika 2k. 1gr.

Vytautas Balevičius, Prof., Habil. dr.
10:00 - 13:00
Cheminė fizika (Privalomasis)
Aplinkos ir cheminė fizika 2k. 1gr.

Vytautas Balevičius, Prof., Habil. dr.
15:00 - 18:00
Technologijų vadyba (Privalomasis)
Optoelektronikos medžiagos ir technologijos 2k. 7gr.

Kęstutis Arlauskas, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 18:00
Technologijų vadyba (Privalomasis)
Optoelektronikos medžiagos ir technologijos 2k. 7gr.

Kęstutis Arlauskas, Prof., Dr. (HP)
211 09:00 - 11:00
Bendroji fizika III/VI d. (Privalomasis)
Fizika 2k. 1gr.

Stasys Tamošiūnas, Dr.
11:00 - 12:00
Techninė grafika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr.

Paulius Ragulis, M. Darbuot., Dr.

12:00 - 13:00
Vizualusis programavimas (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr.

Saulius Nargelas, Doc., Dr.
212 09:00 - 13:00
Aukštoji matematika I/II d. (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
09:00 - 13:00
Aukštoji matematika I/II d. (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Vytas Zacharovas, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Mechanika ir termodinamika (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Kęstutis Arlauskas, Prof., Dr. (HP)
Tomas Šalkus, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Gyvybės sinergetika (Pasirenkamasis)
Aplinkos ir cheminė fizika 2k. 1gr.
Teorinė fizika ir astrofizika 1k. 1gr.

Olga Rancova, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Gyvybės sinergetika (Pasirenkamasis)
Aplinkos ir cheminė fizika 2k. 1gr.
Teorinė fizika ir astrofizika 1k. 1gr.

Olga Rancova, Doc., Dr.
213 09:00 - 11:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr. Pogrupiai: 1,2,3,4

Sergejus Balčiūnas, J. M. Darbuot.
Jonas Jurkevičius, Asist., Dr.
11:00 - 13:00
Branduolio ir elementariųjų dalelių fizika (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 3k. 4gr. 5gr.

Andrius Poškus, Doc., Dr.
15:30 - 18:30
Elektronikos ir fotonikos rinka (Privalomasis)
Lazerinė fizika ir optinės technologijos 2k. 4gr. 5gr.

Gintautas Tamulaitis, Prof., Habil. dr.
15:30 - 18:30
Elektronikos ir fotonikos rinka (Privalomasis)
Lazerinė fizika ir optinės technologijos 2k. 4gr. 5gr.

Gintautas Tamulaitis, Prof., Habil. dr.
214 09:00 - 11:00
Matematinės fizikos lygtys (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 2k. 3gr.

Kazimieras Glemža, Doc., Dr.

09:00 - 11:00
Matematinės fizikos lygtys (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 2k. 5gr.

Kazimieras Glemža, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Matematinės fizikos lygtys (Privalomasis)
Fizika 2k. 1gr.

Kazimieras Glemža, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Fizikinė kinetika (Privalomasis)
Gyvybės ir cheminė fizika 1k. 1gr. 1gr.

Andrius Gelžinis, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Fizikinė kinetika (Privalomasis)
Gyvybės ir cheminė fizika 1k. 1gr. 1gr.

Andrius Gelžinis, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Molekuliniai vyksmai ir kinetinė spektroskopija (Pasirenkamasis)
Gyvybės ir cheminė fizika 1k. 1gr.

Vidmantas Gulbinas, Prof., Habil. dr.
17:00 - 20:00
Molekuliniai vyksmai ir kinetinė spektroskopija (Pasirenkamasis)
Gyvybės ir cheminė fizika 1k. 1gr.

Vidmantas Gulbinas, Prof., Habil. dr.
215 09:00 - 13:00
Aukštoji matematika I/II d. (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 1k. 1gr.

Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 13:00
Aukštoji matematika I/II d. (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 1k. 1gr.

Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 17:00
Aukštoji matematika I/II d. (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 1k. 1gr.

Erikas Karikovas, Asist., Dr.
13:00 - 17:00
Aukštoji matematika I/II d. (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 1k. 1gr.

Erikas Karikovas, Asist., Dr.
301 10:00 - 13:00
Mechanika ir termodinamika (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 1k. 1gr. Pogrupiai: 1,2

Arūnas Baronas, Lekt.
Algirdas Mekys, Asist., Dr.
10:00 - 13:00
Mechanika ir termodinamika (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 1k. 1gr. Pogrupiai: 1,2

Arūnas Baronas, Lekt.
Algirdas Mekys, Asist., Dr.
13:00 - 16:00
Mechanika ir termodinamika (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 1k. 1gr.

Arūnas Baronas, Lekt.
Stasys Tamošiūnas, Dr.
13:00 - 16:00
Mechanika ir termodinamika (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 1k. 1gr.

Arūnas Baronas, Lekt.
Stasys Tamošiūnas, Dr.
302
303
309
310
311 09:00 - 13:00
Dirbtinis intelektas (Privalomasis)
Teorinė fizika ir astrofizika 2k. 1gr.

Stepas Toliautas, Asist., Dr.
09:00 - 13:00
Dirbtinis intelektas (Privalomasis)
Teorinė fizika ir astrofizika 2k. 1gr.

Stepas Toliautas, Asist., Dr.
13:00 - 15:00
Duomenų bazių valdymas (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 2k. 4gr.

Mindaugas Mačernis, Doc., Dr.
312 10:00 - 13:00
Specialybės kalba (Privalomasis)
Taikomoji fizika 4k. 2gr.

Evaldas Švageris, Asist., Dr.
10:00 - 13:00
Specialybės kalba (Privalomasis)
Taikomoji fizika 4k. 2gr.

Evaldas Švageris, Asist., Dr.
16:00 - 19:00
Energetikos teisiniai pagrindai (Privalomasis)
Energetikos fizika 4k. 6gr.

Ugnė Adomaitytė, Lekt.
16:00 - 19:00
Energetikos teisiniai pagrindai (Privalomasis)
Energetikos fizika 4k. 6gr.

Ugnė Adomaitytė, Lekt.
313 11:00 - 13:00
Kompiuterinės telekomunikacijų technologijos (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 2k. 3gr.

Kęstutis Svirskas, Doc., Dr.
13:00 - 14:00
Plačiųjų telekomunikacinių tinklų technologijos (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 3k. 3gr.

Kęstutis Svirskas, Doc., Dr.

14:00 - 16:00
Plačiųjų telekomunikacinių tinklų technologijos (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 3k. 3gr.

Kęstutis Svirskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Plačiųjų telekomunikacinių tinklų technologijos (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 3k. 3gr.

Kęstutis Svirskas, Doc., Dr.
314
401 09:00 - 11:00
Elektrodinamika (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 3k. 4gr. 5gr.

Vytautas Jonkus, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Elektrodinamika (Privalomasis)
Fizika 3k. 1gr.

Vytautas Jonkus, Doc., Dr.
404 09:00 - 11:00
Kibernetinė sauga (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 4k. 4gr.

Feliksas Kuliešius, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Kibernetinė sauga (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 4k. 4gr.

Feliksas Kuliešius, Doc., Dr.
407
423
424 10:00 - 13:00
Optika (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 2k. 4gr.

Alytis Gruodis, Doc., Dr.
10:00 - 13:00
Optika (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 2k. 4gr.

Alytis Gruodis, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Optika (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 2k. 3gr.

Alytis Gruodis, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Optika (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 2k. 3gr.

Alytis Gruodis, Doc., Dr.
510 Prof. Adolfo Jucio auditorija 09:00 - 11:00
Lazerių technologijos (Privalomasis)
Šviesos technologijos 3k. 1gr.

Ona Balachninaitė, Doc., Dr.
11:00 - 12:00
Lazerių technologijos (Privalomasis)
Šviesos technologijos 3k. 1gr.

Ona Balachninaitė, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Kosmoso technologijų pagrindai (Pasirenkamasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 3k. 5gr.

Liudas Tumonis, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
13:00 - 16:00
Kosmoso technologijų pagrindai (Pasirenkamasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 3k. 5gr.

Liudas Tumonis, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
511
516 09:00 - 12:00
Aplinkos fizika (Privalomasis)
Gyvybės ir cheminė fizika 1k. 1gr.

Arūnas Maršalka, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Aplinkos fizika (Privalomasis)
Gyvybės ir cheminė fizika 1k. 1gr.

Arūnas Maršalka, Doc., Dr.

12:00 - 13:00
Aplinkos fizika (Privalomasis)
Gyvybės ir cheminė fizika 1k. 1gr.

Arūnas Maršalka, Doc., Dr.
517
519/520 / Fizikos fakultetas, Saulėtekio al. 9, III rūmai
520 laboratorija
522
604
605 13:00 - 16:00
Bendroji fizika V/VI d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 3k. 2gr. Pogrupiai: 3

Andrius Poškus, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Bendroji fizika V/VI d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 3k. 2gr. Pogrupiai: 3

Andrius Poškus, Doc., Dr.
613
615
619 13:00 - 15:00
Kompiuterizuotieji fizikiniai ir technologiniai matavimai (Pasirenkamasis)
Fizika 2k. 1gr.
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 3k. 4gr.

Mindaugas Viliūnas, Doc., Dr.
621
704 11:00 - 13:00
Virpesiai ir bangos (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 3k. 3gr.

Gytis Sliaužys, Dr.
13:00 - 16:00
Puslaidininkių fizikos įvadas (Pasirenkamasis)
Taikomoji fizika 4k. 2gr.

Edmundas Kuokštis, Prof., Habil. dr.
13:00 - 16:00
Puslaidininkių fizikos įvadas (Pasirenkamasis)
Taikomoji fizika 4k. 2gr.

Edmundas Kuokštis, Prof., Habil. dr.
706
708 10:00 - 12:00
Kietojo kūno fizika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 1

Akvilė Zabiliūtė-Karaliūnė, Asist., Dr.
10:00 - 12:00
Kietojo kūno fizika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 1

Akvilė Zabiliūtė-Karaliūnė, Asist., Dr.
710 09:00 - 12:00
Bendroji fizika III/VI d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 2k. 2gr. Pogrupiai: 1

Česlovas Pavasaris, Lekt., Dr.
09:00 - 12:00
Bendroji fizika III/VI d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 2k. 2gr. Pogrupiai: 1

Česlovas Pavasaris, Lekt., Dr.
806 09:00 - 13:00
Duomenų analizės metodai (Pasirenkamasis)
Teorinė fizika ir astrofizika 1k. 1gr.

Donatas Narbutis, Doc., Dr.
09:00 - 13:00
Duomenų analizės metodai (Pasirenkamasis)
Teorinė fizika ir astrofizika 1k. 1gr.

Donatas Narbutis, Doc., Dr.
13:00 - 17:00
Astronomijos įvadas (Pasirenkamasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 3k. 4gr.

Donatas Narbutis, Doc., Dr.
Rima Stonkutė, Doc., Dr.
Vladas Vansevičius, Prof., Dr. (HP)
Kastytis Zubovas, Doc., Dr.
13:00 - 17:00
Astronomijos įvadas (Pasirenkamasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 3k. 4gr.

Donatas Narbutis, Doc., Dr.
Rima Stonkutė, Doc., Dr.
Vladas Vansevičius, Prof., Dr. (HP)
Kastytis Zubovas, Doc., Dr.
807
808 13:00 - 15:00
Paskirstytųjų skaičiavimų taikymai telekomunikacinių tinklų modeliavimui (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 2k. 8gr.

Rimvydas Aleksiejūnas, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Paskirstytųjų skaičiavimų taikymai telekomunikacinių tinklų modeliavimui (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 2k. 8gr.

Rimvydas Aleksiejūnas, Doc., Dr.
809 09:00 - 12:00
Taikomoji elektronika I/II d. (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 4

Romualdas Rimeika, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Taikomoji elektronika I/II d. (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 4

Romualdas Rimeika, Doc., Dr.
814
815 09:00 - 11:00
Netiesinė optika (Privalomasis)
Lazerinė fizika ir optinės technologijos 1k. 1gr. 1gr.

Audrius Dubietis, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
11:00 - 15:00
Optiniai informacijos apdorojimo metodai (Privalomasis)
Lazerinė fizika ir optinės technologijos 1k. 1gr. 1gr.

Vytautas Jukna, Doc., Dr.
11:00 - 15:00
Optiniai informacijos apdorojimo metodai (Privalomasis)
Lazerinė fizika ir optinės technologijos 1k. 1gr. 1gr.

Vytautas Jukna, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Informacinių technologijų medžiagos (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Jūras Banys, Prof., Habil. dr.
816 17:00 - 19:30
Informacinių technologijų medžiagos (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Ieva Vanskevičė, M. Darbuot., Dr.
17:00 - 19:30
Informacinių technologijų medžiagos (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Ieva Vanskevičė, M. Darbuot., Dr.
DFA 09:00 - 13:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Fizika 1k. 1gr. 1gr.

Kęstutis Arlauskas, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 13:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Fizika 1k. 1gr. 1gr.

Kęstutis Arlauskas, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 15:00
Optika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr.

Aidas Matijošius, Prof., Dr.
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
201 09:00 - 11:00
Kvantinė mechanika I/II d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 3k. 2gr.

Vytautas Butkus, Lekt., Dr.
207 09:00 - 12:00
Biofotonika (Privalomasis)
Lazerinė fizika ir optinės technologijos 1k. 1gr.

09:00 - 12:00
Biofotonika (Privalomasis)
Lazerinė fizika ir optinės technologijos 1k. 1gr.

211 09:00 - 11:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Leonora Norvilienė, Lekt.
11:00 - 13:00
Chemijos pagrindai (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr.

Andrius Laurikėnas, Lab., Dr.
13:00 - 15:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Leonora Norvilienė, Lekt.
15:00 - 17:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr. Pogrupiai: 3

Leonora Norvilienė, Lekt.
212 09:00 - 11:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 1k. 1gr.

Kęstutis Arlauskas, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 13:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Fizika 1k. 1gr.

Kęstutis Arlauskas, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 17:00
Mechanika ir termodinamika (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 1k. 1gr.

Kęstutis Arlauskas, Prof., Dr. (HP)
Kęstutis Svirskas, Doc., Dr.
213 09:00 - 11:00
Taikomoji elektronika I/II d. (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr.

Vincas Tamošiūnas, Prof., Dr.
11:00 - 13:00
Signalai ir tiesinės grandinės (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 2k. 3gr.

Česlovas Pavasaris, Lekt., Dr.
13:00 - 15:00
Elektrodinamika (Privalomasis)
Taikomoji fizika 3k. 2gr.

Vytautas Jonkus, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
IT projektų valdymo įvadas (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 4k. 4gr.

Viktoras Bulavas, Dok.
17:00 - 19:00
IT projektų valdymo įvadas (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 4k. 4gr.

Viktoras Bulavas, Dok.
214 09:00 - 11:00
Informacijos teorija (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 2k. 3gr.

Jonas Matukas, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 13:00
Programavimo įvadas (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 1k. 1gr.

Stepas Toliautas, Asist., Dr.
13:00 - 15:00
Kvantinė mechanika I/II d. (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 3k. 5gr. 3gr.

Jevgenij Chmeliov, Doc., Dr.
215 09:00 - 11:00
Kvantinė mechanika I/II d. (Privalomasis)
Fizika 3k. 1gr. 4gr.

Jevgenij Chmeliov, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Šiuolaikiniai puslaidininkių prietaisai - fizika ir technologija (Pasirenkamasis)
Optoelektronikos medžiagos ir technologijos 1k. 1gr.

Vaidotas Kažukauskas, Prof., Habil. dr.
301 10:00 - 13:00
Mechanika ir termodinamika (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Arūnas Baronas, Lekt.
Stasys Tamošiūnas, Dr.
10:00 - 13:00
Mechanika ir termodinamika (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Arūnas Baronas, Lekt.
Stasys Tamošiūnas, Dr.
13:00 - 16:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr. Pogrupiai: 1,2

Saulius Daugėla, Asist.
Algirdas Mekys, Asist., Dr.
13:00 - 16:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr. Pogrupiai: 1,2

Saulius Daugėla, Asist.
Algirdas Mekys, Asist., Dr.
302
303
309 13:00 - 16:00
Bangų fizika (Privalomasis)
Fizika 4k. 1gr.

Vygintas Jankauskas, Prof., Dr.
13:00 - 16:00
Bangų fizika (Privalomasis)
Fizika 4k. 1gr.

Vygintas Jankauskas, Prof., Dr.
310
311 12:00 - 14:00
UNIX operacinės sistemos (Pasirenkamasis)
Fizika 2k. 1gr.

Andrius Juodagalvis, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
12:00 - 14:00
UNIX operacinės sistemos (Pasirenkamasis)
Fizika 2k. 1gr.

Andrius Juodagalvis, Vyresn. M. Darbuot., Dr.

14:00 - 16:00
Duomenų bazių valdymas (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 2k. 5gr.

Mindaugas Mačernis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Duomenų bazių valdymas (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 2k. 5gr.

Mindaugas Mačernis, Doc., Dr.
312 09:00 - 11:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Daiva Janavičienė, Lekt.
11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Taikomoji fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Daiva Janavičienė, Lekt.
13:00 - 17:00
Nelokalioji matematinė fizika (Pasirenkamasis)
Teorinė fizika ir astrofizika 1k. 1gr.

Darius Abramavičius, Prof., Dr.
13:00 - 17:00
Nelokalioji matematinė fizika (Pasirenkamasis)
Teorinė fizika ir astrofizika 1k. 1gr.

Darius Abramavičius, Prof., Dr.
313
314
401 09:00 - 11:00
Skaitmeninė elektronika (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 3k. 3gr.

Džiugas Jablonskas, Asist., Dr.
11:00 - 12:00
Bendroji fizika III/VI d. (Privalomasis)
Fizika 2k. 1gr. 2gr.

Tadas Malinauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.

12:00 - 14:00
Kompiuterių tinklai I/II d. (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 2k. 4gr. 5gr.

Feliksas Kuliešius, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Kompiuterių tinklai I/II d. (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 2k. 4gr. 5gr.

Feliksas Kuliešius, Doc., Dr.
404 10:00 - 12:00
Kompiuterių tinklai I/II d. (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 2k. 4gr.

Feliksas Kuliešius, Doc., Dr.
10:00 - 12:00
Kompiuterių tinklai I/II d. (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 2k. 4gr.

Feliksas Kuliešius, Doc., Dr.
407
423
424 09:00 - 12:00
Optika (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 2k. 5gr.

Alytis Gruodis, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Optika (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 2k. 5gr.

Alytis Gruodis, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Optika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 3

Lina Davulienė, Asist., Dr.
13:00 - 16:00
Optika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 3

Lina Davulienė, Asist., Dr.
510 Prof. Adolfo Jucio auditorija 09:00 - 11:00
Puslaidininkinės auginimo technologijos (Privalomasis)
Šviesos technologijos 3k. 1gr.

Renata Butkutė, Doc., Dr.
Tomas Grinys, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
11:00 - 13:00
Puslaidininkinės auginimo technologijos (Privalomasis)
Šviesos technologijos 3k. 1gr.

Renata Butkutė, Doc., Dr.
Tomas Grinys, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
13:00 - 16:00
Biosistemų fotofizika ir technologijos (Pasirenkamasis)
Gyvybės ir cheminė fizika 1k. 1gr.

Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
13:00 - 16:00
Biosistemų fotofizika ir technologijos (Pasirenkamasis)
Gyvybės ir cheminė fizika 1k. 1gr.

Saulius Bagdonas, Prof., Dr.

16:00 - 19:00
Taikomoji biofizika (Privalomasis)
Gyvybės ir cheminė fizika 1k. 1gr.

Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
16:00 - 19:00
Taikomoji biofizika (Privalomasis)
Gyvybės ir cheminė fizika 1k. 1gr.

Saulius Bagdonas, Prof., Dr.
511 09:00 - 13:00
Bangų fizika (Privalomasis)
Fizika 4k. 1gr.

Vygandas Jarutis, Doc., Dr.
09:00 - 13:00
Bangų fizika (Privalomasis)
Fizika 4k. 1gr.

Vygandas Jarutis, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Linux įterptinės sistemos (Pasirenkamasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Vytautas Jonkus, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Linux įterptinės sistemos (Pasirenkamasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Vytautas Jonkus, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Linux įterptinės sistemos (Pasirenkamasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Vytautas Jonkus, Doc., Dr.
516 09:00 - 12:00
Masių spektrometrija (Pasirenkamasis)
Gyvybės ir cheminė fizika 1k. 1gr.

Andrius Garbaras, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Masių spektrometrija (Pasirenkamasis)
Gyvybės ir cheminė fizika 1k. 1gr.

Andrius Garbaras, Doc., Dr.
517
519/520 / Fizikos fakultetas, Saulėtekio al. 9, III rūmai 13:00 - 14:30
Sveikatos fizika (Privalomasis)

Valdemaras Aleksa, Doc., Dr.
Saulius Raudeliūnas, J. M. Darbuot.
520 laboratorija
522 14:00 - 18:00
Kietojo kūno lazeriai (Privalomasis)
Lazerinė fizika ir optinės technologijos 1k. 1gr.

Rytis Butkus, Doc., Dr.
Arūnas Čiburys, Lekt.
14:00 - 18:00
Kietojo kūno lazeriai (Privalomasis)
Lazerinė fizika ir optinės technologijos 1k. 1gr.

Rytis Butkus, Doc., Dr.
Arūnas Čiburys, Lekt.
14:00 - 18:00
Kietojo kūno lazeriai (Privalomasis)
Lazerinė fizika ir optinės technologijos 1k. 1gr.

Rytis Butkus, Doc., Dr.
Arūnas Čiburys, Lekt.
604
605 13:00 - 16:00
Branduolio ir elementariųjų dalelių fizika (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 3k. 4gr.

Andrius Poškus, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Branduolio ir elementariųjų dalelių fizika (Privalomasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 3k. 4gr.

Andrius Poškus, Doc., Dr.
613
615
619 11:00 - 13:00
Vizualusis programavimas (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 3

Saulius Nargelas, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Vizualusis programavimas (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 4

Saulius Nargelas, Doc., Dr.
621
704 11:00 - 13:00
Medžiagotyra (Pasirenkamasis)
Taikomoji fizika 4k. 2gr.

Eugenijus Gaubas, Prof., Habil. dr.
13:00 - 16:00
Nanoelektronika (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Kristijonas Genevičius, Vyr. M. Darbuot., Dr.
13:00 - 16:00
Nanoelektronika (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Kristijonas Genevičius, Vyr. M. Darbuot., Dr.

16:00 - 19:00
Šilumos ir masės mainų fizika (Pasirenkamasis)
Aplinkos ir cheminė fizika 2k. 1gr.

Lina Davulienė, Asist., Dr.
16:00 - 19:00
Šilumos ir masės mainų fizika (Pasirenkamasis)
Aplinkos ir cheminė fizika 2k. 1gr.

Lina Davulienė, Asist., Dr.
706
708 11:00 - 13:00
Kietojo kūno fizika (Privalomasis)
Šviesos technologijos 2k. 7gr. Pogrupiai: 2

Akvilė Zabiliūtė-Karaliūnė, Asist., Dr.
13:00 - 17:00
Medžiagotyra (Pasirenkamasis)
Taikomoji fizika 4k. 2gr.

Eugenijus Gaubas, Prof., Habil. dr.
13:00 - 17:00
Medžiagotyra (Pasirenkamasis)
Taikomoji fizika 4k. 2gr.

Eugenijus Gaubas, Prof., Habil. dr.
710 12:00 - 15:00
Bendroji fizika III/VI d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 2k. 2gr. Pogrupiai: 2,3

Robertas Maldžius, Doc., Dr.
Marius Maskoliūnas, M. Darbuot., Dr.
12:00 - 15:00
Bendroji fizika III/VI d. (Privalomasis)
Taikomoji fizika 2k. 2gr. Pogrupiai: 2,3

Robertas Maldžius, Doc., Dr.
Marius Maskoliūnas, M. Darbuot., Dr.
806 09:00 - 13:00
Galaktikų fizika (Pasirenkamasis)
Teorinė fizika ir astrofizika 2k. 1gr.

Vladas Vansevičius, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 13:00
Galaktikų fizika (Pasirenkamasis)
Teorinė fizika ir astrofizika 2k. 1gr.

Vladas Vansevičius, Prof., Dr. (HP)
807
808 11:00 - 13:00
Skaitmeninių signalų procesoriai (Pasirenkamasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 4k. 4gr. Pogrupiai: 1

Mindaugas Viliūnas, Doc., Dr.

11:00 - 13:00
Skaitmeninių signalų procesoriai (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 4k. 3gr. Pogrupiai: 1

Mindaugas Viliūnas, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Skaitmeninių signalų procesoriai (Pasirenkamasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 4k. 4gr. Pogrupiai: 2

Mindaugas Viliūnas, Doc., Dr.

13:00 - 15:00
Skaitmeninių signalų procesoriai (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 4k. 3gr. Pogrupiai: 2

Mindaugas Viliūnas, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Bevielio ryšio kanalo modeliavimas (Pasirenkamasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Edvardas Kazakevičius, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Bevielio ryšio kanalo modeliavimas (Pasirenkamasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Edvardas Kazakevičius, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Bevielio ryšio kanalo modeliavimas (Pasirenkamasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr.

Edvardas Kazakevičius, Doc., Dr.
809
814
815 09:00 - 11:00
Skaitmeninių signalų procesoriai (Pasirenkamasis)
Kompiuterinė fizika ir modeliavimas 4k. 4gr.

Mindaugas Viliūnas, Doc., Dr.

09:00 - 11:00
Skaitmeninių signalų procesoriai (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 4k. 3gr.

Mindaugas Viliūnas, Doc., Dr.
816 17:00 - 19:00
Mikrobanginė elektronika (Privalomasis)
Telekomunikacijų fizika ir elektronika 2k. 8gr. Pogrupiai: 1

Alvydas Lisauskas, Prof., Dr.
DFA 09:00 - 11:00
Bendroji fizika III/VI d. (Privalomasis)
Fizika 2k. 1gr. 2gr.

Tadas Malinauskas, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
11:00 - 13:00
Kvantinė mechanika I/II d. (Privalomasis)
Fizika 3k. 1gr. 4gr. 5gr. 2gr. 3gr.

Jevgenij Chmeliov, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Studijų įgūdžiai ir darbo sauga (Privalomasis)
Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Jonas Jurkevičius, Asist., Dr.
Martynas Velička, Lekt.
Pranciškus Vitta, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
201
207
211
212 13:00 - 15:00
Mechanika ir termodinamika (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 1k. 1gr.

Kęstutis Arlauskas, Prof., Dr. (HP)
Vidmantas Kalendra, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
213
214 09:00 - 11:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Sergejus Balčiūnas, J. M. Darbuot.
11:00 - 13:00
Aukštoji matematika I/II d. (Privalomasis)
Fizika 1k. 1gr.

Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
215
301 11:00 - 14:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr. Pogrupiai: 5,6

Dovydas Banevičius, J. M. Darbuot.
Edvinas Radiunas
11:00 - 14:00
Bendroji fizika I/IV d. (Privalomasis)
Šviesos technologijos 1k. 1gr. Pogrupiai: 5,6

Dovydas Banevičius, J. M. Darbuot.
Edvinas Radiunas
302
303
309
310
311
312 11:00 - 13:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Taikomoji fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Daiva Janavičienė, Lekt.
13:00 - 15:00
Dalykinė anglų kalba (Privalomasis)
Fizika 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Daiva Janavičienė, Lekt.
313
314
401
404
407
423
424 09:00 - 11:00
Fizika II/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k. 1gr. 2gr.

Rasa Platakytė, Lekt.
Komentarai: 1/3 jungtinė grupė
11:00 - 13:00
Fizika II/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k. 1gr. 2gr.

Dovilė Lengvinaitė, Lekt.
Komentarai: 1/3 jungtinė grupė
13:00 - 15:00
Fizika II/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k. 1gr. 2gr.

Dovilė Lengvinaitė, Lekt.
Komentarai: 1/3 jungtinė grupė
510 Prof. Adolfo Jucio auditorija
511
516
517
519/520 / Fizikos fakultetas, Saulėtekio al. 9, III rūmai
520 laboratorija
522
604
605 09:00 - 12:00
Branduolio ir elementariųjų dalelių fizika (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 3k. 5gr.

Julius Vengelis, Asist., Dr.
09:00 - 12:00
Branduolio ir elementariųjų dalelių fizika (Privalomasis)
Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba 3k. 5gr.

Julius Vengelis, Asist., Dr.
613
615