106 aud. |
|
|
|
|
|
|
|
107 (Azerbaidžano) aud. |
09:00 - 10:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k.
2gr.
Ana Marija Mackevič, Dok.
|
11:00 - 12:30
Anglų literatūra: XX a. (Privalomasis)
Anglų filologija 4k.
1gr.
2gr.
Linara Bartkuvienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 2k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Rasa Bačiulienė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Kognityvinės lingvistikos įvadas (LT) (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
|
|
|
|
108 (Estų) aud. |
09:00 - 10:30
Etimologija (Pasirenkamasis)
Bendroji kalbotyra 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k.
1gr.
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (estų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Eve Raeste, Dr.
|
15:00 - 16:30
Konstitucinės ir administracinės teisės kalba (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k.
1gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2k.
1gr.
Vaidotas Vaičaitis, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Estų kalba A2 (Laisvasis)
Eve Raeste, Dr.
Matomi komentarai: MVG
|
19:00 - 20:30
Estų kalba B1 (Laisvasis)
Eve Raeste, Dr.
Matomi komentarai: MVG
|
|
109 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
2gr.
Deividas Zibalas, J. Asist.
|
11:00 - 12:30
Kitų skandinavų kalbų pagrindai ir kultūrinis kontekstas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 4k.
1gr.
1gr.
Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
Matomi komentarai: dėst. M. Hjortfors
|
13:00 - 14:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
2gr.
Deividas Zibalas, J. Asist.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Pasirenkamasis)
Vertimas 4k.
1gr.
2gr.
Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
110 aud. |
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
|
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. |
09:00 - 10:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k.
1gr.
Paulius Garbačiauskas, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba V/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 3k.
1gr.
Davide Castiglione, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pradedantiesiems
|
15:00 - 16:30
Semiotikos teorija (Privalomasis)
Semiotika 1k.
1gr.
Jurgita Katkuvienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
113 aud. |
09:00 - 10:30
Svetimųjų kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo teorija ir praktika (Privalomasis)
Taikomoji kalbotyra 2k.
1gr.
Loreta Vilkienė, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Svetimųjų kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo teorija ir praktika (Privalomasis)
Taikomoji kalbotyra 2k.
1gr.
Loreta Vilkienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k.
1gr.
Dovilė Kuzminskaitė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Antikinė estetika ir meno teorija (Privalomasis)
Klasikinė filologija 2k.
1gr.
Naglis Kardelis, Prof., Dr.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Danguolė Straižytė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Danguolė Straižytė, Lekt.
|
|
114 (Balio Sruogos) aud. |
|
11:00 - 12:30
Romanų filologijos įvadas (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Dainius Būrė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Lenkų filologija 2k.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (italų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k.
1gr.
Lenkų filologija 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (turkų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Galina Miškinienė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Turkų kalba A1 (Laisvasis)
Galina Miškinienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: MVG ir NPD
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė turkų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir turkų kalba 1k.
1gr.
Galina Miškinienė, Doc., Dr.
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
|
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
|
|
115A aud. |
09:00 - 10:30
Rusų kalba B1 (Privalomasis)
Natalja Kapočė, Lekt., Dr.
|
11:00 - 12:30
Rusų avangardas (Privalomasis)
Rusistika 2k.
1gr.
Galina Michailova, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (rusų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Regina Čičinskaitė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k.
1gr.
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
Matomi komentarai: leksikologija
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
|
|
115B aud. |
09:00 - 10:30
Rusų literatūros įvadas I/II d. (Privalomasis)
Rusų filologija 1k.
1gr.
Rusų literatūra 2k.
1gr.
Galina Michailova, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Rusų filologija 1k.
1gr.
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
Matomi komentarai: rašyba
|
13:00 - 14:30
XX a. lietuvių literatūra (Privalomasis)
Lietuvių filologija 3k.
1gr.
2gr.
Regimantas Tamošaitis, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (rusų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Sigita Balaišienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Sigita Balaišienė, Lekt.
|
|
116 (Antano Salio) aud. |
09:00 - 10:30
Vokiečių kalbos istorinė raida (Privalomasis)
Vokiečių filologija 3k.
1gr.
Vokiečių filologija 4k.
1gr.
Aleksej Burov, Doc., Dr.
|
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Justina Daunorienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k.
1gr.
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Naujųjų laikų literatūra: religinės sąmonės antropologija (Privalomasis)
Literatūros antropologija ir kultūra 2k.
1gr.
Dainora Pociūtė-Abukevičienė, Prof., Dr. (HP)
18:30 - 20:00
Vokiečių kalba A1 (Bendrosios universitetinės studijos)
Vita Banionytė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: NPD
|
18:30 - 20:00
Vokiečių kalba A1 (Bendrosios universitetinės studijos)
Vita Banionytė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: NPD
|
|
117 aud. |
|
11:00 - 12:30
REZERVUOTA
Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Matomi komentarai: gretutinių studijų studento mokymas
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k.
2gr.
Diana Sroda, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Lithuanian Literature: from ethnic tradition to modern culture (Laisvasis)
Regimantas Tamošaitis, Asist., Dr.
|
|
|
|
118 (Vinco Krėvės) aud. |
09:00 - 10:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
3gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Literatūros teorija ir praktika (Privalomasis)
Anglų filologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Pasirenkamasis)
Vertimas 4k.
1gr.
2gr.
Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Lietuvių literatūra 2k.
1gr.
Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
LDK ir Prūsų Lietuvos literatūra (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Dainora Pociūtė-Abukevičienė, Prof., Dr. (HP)
|
17:00 - 18:30
Šiuolaikinės kalbotyros kryptys (ir tyrimas) (Privalomasis)
Bendroji kalbotyra 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
Aksel Holvoet, Habil. dr.
17:00 - 18:30
Kalbos, kultūros ir literatūros tyrimų kryptys ir metodai (Privalomasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k.
1gr.
Aksel Holvoet, Habil. dr.
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
|
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
|
|
119 (Adomo Mickevičiaus) |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 2k.
1gr.
Inga Šerniuvienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Etnolingvistika (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Lietuvių filologija 4k.
1gr.
2gr.
Birutė Jasiūnaitė, Prof., Dr. (HP)
|
|
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (kroatų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Josip Vuckovic, lekt.
17:00 - 18:30
Kroatų kalba A1 (Laisvasis)
Josip Vuckovic, lekt.
Matomi komentarai: MVG ir NPD
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
|
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
|
|
120 (Rusų) aud. |
|
11:00 - 12:30
Rusų literatūra (XX a.) I/II d. (Privalomasis)
Rusų filologija 3k.
1gr.
Regina Čičinskaitė, Lekt.
|
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Rusų filologija 2k.
1gr.
Rusų kalba 3k.
1gr.
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
Matomi komentarai: komunikacija
|
|
|
|
121 (Roberto Šumano) aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k.
1gr.
Lina Perkauskytė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Prancūzų kalbos morfologija (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1k.
1gr.
Prancūzų kalba ir kultūra (pažengusiesiems) 2k.
1gr.
Lina Perkauskytė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (prancūzų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Lenkų filologija 2k.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k.
2gr.
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
|
|
|
|
122 (Suomių) aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k.
2gr.
Olivier Francois Roger Morere, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k.
2gr.
Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k.
2gr.
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k.
2gr.
Lina Perkauskytė, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (prancūzų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k.
1gr.
Lenkų filologija 3k.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Matomi komentarai: Užsiėmimai prasidės rugsėjo 18 d.
Pedagogo komentarai: kartu su NPD studentais
18:30 - 20:00
Prancūzų kalba A1 (Laisvasis)
Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Matomi komentarai: NPD
|
18:30 - 20:00
Prancūzų kalba A1 (Laisvasis)
Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Matomi komentarai: NPD
|
|
123 (Stepono Batoro) aud. |
09:00 - 10:30
Sovietmečio lietuvių literatūra (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Lietuvių filologija 3k.
1gr.
2gr.
Lietuvių filologija 4k.
1gr.
2gr.
Jurgita Žana Raškevičiūtė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k.
1gr.
Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
|
|
15:45 - 16:30
Vengrų kalba A2 (Laisvasis)
Matomi komentarai: consultation by agreement
|
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (vengrų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
17:00 - 18:30
Vengrų kalba A1 (Laisvasis)
Matomi komentarai: MVG ir NPD
|
|
|
127 (Valerijaus Čekmono) aud. |
09:00 - 10:30
Lenkų kalba ir kultūra II/IV d. (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Regina Jakubėnas, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 4k.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Rusų kalbos raida (Privalomasis)
Rusų filologija 3k.
1gr.
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
|
|
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (slovėnų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Slovėnų kalba A1 (Laisvasis)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
Matomi komentarai: MVG ir NPD
|
|
|
128 (Taraso Ševčenkos) aud. |
09:00 - 10:30
Kalbotyra I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k.
1gr.
Asta Laugalienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas II/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 4k.
1gr.
Agnietė Pranckūnienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Rusų filologija 1k.
1gr.
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (vokiečių) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k.
1gr.
Lenkų filologija 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Diana Babušytė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 2k.
1gr.
2gr.
Diana Babušytė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
|
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Matomi komentarai: Lektorius iš Ispanijos
|
|
|
129 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė italų kalba (morfologija ir leksikologija) III/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 2k.
1gr.
2gr.
Italų kalba ir kultūra 3k.
1gr.
Alessandra Cali, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Ispanų kalbos fonetika ir fonologija (Privalomasis)
Ispanų filologija 2k.
2gr.
Miguel Karl Villanueva Svensson, Doc., Dr.
|
17:30 - 19:00
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Lenkijos institutas
|
|
|
130 aud. |
09:00 - 10:30
Ispanų literatūra (XIX-XX a.a.) (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4k.
1gr.
2gr.
Alfonso Rascon Caballero, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
1gr.
Deividas Zibalas, J. Asist.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Matomi komentarai: Ispanų kalba
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (ispanų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
|
17:30 - 19:00
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Lenkijos institutas
|
|
|
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. |
|
11:00 - 12:30
Vokiečių kalbos fonetika (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
1gr.
Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
11:00 - 12:30
Vokiečių kalbos fonetika (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 4k.
1gr.
1gr.
Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Vokiečių kalbos istorinė raida (Privalomasis)
Vokiečių filologija 3k.
1gr.
Vokiečių filologija 4k.
1gr.
Aleksej Burov, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Prancūzų kalbos fonetika (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k.
1gr.
Estera Zingerytė, Lekt.
|
|
|
|
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. |
09:00 - 10:30
Vertimo seminaras (Privalomasis)
Vertimas 3k.
2gr.
Nijolė Burkšaitienė, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Vertimo seminaras (Privalomasis)
Vertimas 3k.
1gr.
Nijolė Burkšaitienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Kiekybiniai ir kokybiniai tyrimų metodai (Privalomasis)
Bendroji kalbotyra 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
Laura Vilkaitė-Lozdienė, Doc., Dr.
|
|
17:30 - 19:00
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k.
2gr.
Valentina Belokon-Telksnienė, Lekt.
Matomi komentarai: morfologija
|
|
|
A6 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k.
1gr.
Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
|
11:00 - 12:30
Lenkijos istorija ir kultūra (Pasirenkamasis)
Lenkų filologija 2k.
1gr.
Regina Jakubėnas, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Rusų avangardas (Privalomasis)
Rusistika 2k.
1gr.
Galina Michailova, Prof., Dr.
|
|
17:00 - 18:30
Konsultacija (Laisvasis)
Vitalija Kazlauskienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Filosofijos fakulteto studentams pasirinkusiems didaktiką mūsų fakultete konsultacijoms.
|
|
|
A7 (Kanados studijų) aud. |
|
11:00 - 12:30
Vokiečių literatūra: XIX a. 2 p. – XX a. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 3k.
1gr.
Vokiečių filologija 4k.
1gr.
Violeta Katinienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Literatūros teorija ir praktika (Privalomasis)
Anglų filologija 3k.
3gr.
4gr.
Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba III/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k.
2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 3k.
1gr.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pradedantiesiems
|
|
|
|
A8 aud. |
09:00 - 10:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
1gr.
Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: prezentacijos
|
11:00 - 12:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
2gr.
Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: prezentacijos
|
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos kultūra I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1k.
1gr.
Joana Pribušauskaitė, J. M. Darbuot.
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos kultūra (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k.
1gr.
2gr.
Elvyra Kutanovienė, Lekt.
Joana Pribušauskaitė, J. M. Darbuot.
|
15:00 - 16:30
Vokiškai kalbančių šalių visuomenė ir kultūra (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Violeta Katinienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Pradedantiesiems
|
|
|
|
A9 (Germanistikos studijų kabinetas ) aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba III/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k.
1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 3k.
1gr.
Lina Plaušinaitytė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
|
11:00 - 12:30
Senieji raštai vokiečių kalba (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 2k.
1gr.
2gr.
Justina Daunorienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas (Germanistika) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k.
1gr.
Aleksej Burov, Doc., Dr.
Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
|
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Lolita Vaškelienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Lolita Vaškelienė, Lekt.
|
|
Anglų filologijos katedra |
|
|
|
|
|
|
|
ISC (Italų studijų centras) aud. |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k.
2gr.
Alessandra Cali, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k.
1gr.
Italų kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Paola Fertoli, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė italų kalba (morfologija ir leksikologija) III/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 2k.
1gr.
2gr.
Italų kalba ir kultūra 3k.
1gr.
Paola Fertoli, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Italų kalba A1 (Laisvasis)
Luca Pavan, Lekt.
Matomi komentarai: NPD
|
|
|
K1 (Jono Dumčiaus) aud. |
09:00 - 10:30
Graikų autoriai ir antikinė eilėdara I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k.
1gr.
Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Lotynų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 4k.
1gr.
Alius Jaskelevičius, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k.
1gr.
Eglė Židonienė, Lekt.
Matomi komentarai: morfologija
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1k.
1gr.
Prancūzų kalba ir kultūra (pažengusiesiems) 2k.
1gr.
Diana Sroda, Lekt.
|
|
|
|
K2 aud. |
09:00 - 10:30
Lotynų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 4k.
1gr.
Alius Jaskelevičius, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Lotynų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Dovilė Keršienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
Irena Štikonaitė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
REZERVUOTA
Justina Bružaitė-Liseckienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
18:00 - 19:30
REZERVUOTA
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
|
18:00 - 19:30
REZERVUOTA
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
|
|
K3 aud. |
|
11:00 - 12:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k.
2gr.
Irena Štikonaitė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 2k.
1gr.
Inga Šerniuvienė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas (Skandinavistika: švedų) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k.
1gr.
Alma Braškytė, J. Asist.
|
17:00 - 18:30
Vertimo raštu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1k.
1gr.
2gr.
Daina Valentinavičienė, Lekt.
Matomi komentarai: EN
17:00 - 18:30
Vertimo raštu metodologija I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1k.
1gr.
Daina Valentinavičienė, Lekt.
Matomi komentarai: EN
|
|
|
K4 aud. |
|
|
|
|
|
|
|
Klasikinės filologijos katedra |
|
11:00 - 12:30
Graikų kalba ir autoriai III/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k.
1gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3k.
1gr.
Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Graikų literatūros istorija (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k.
1gr.
Vytautas Ališauskas, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Graikų archaika ir klasika: kultūros paradigmos (Privalomasis)
Klasikinės studijos 1k.
1gr.
Vytautas Ališauskas, Doc., Dr.
|
|
|
|
Prancūzų filologijos katedra |
|
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Lina Perkauskytė, Lekt.
|
|
|
|
|
Rašytojų menė |
|
|
|
|
|
|
|
SHM aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k.
1gr.
Jelena Kirejeva, Asist., Dr.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1k.
1gr.
2gr.
Jelena Kirejeva, Asist., Dr.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Aktualioji sakinio skaida ir vertimas (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Eglė Petronienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Bendrinė lietuvių kalba: nuostatos ir vartosena (Privalomasis)
Vertimas 2k.
1gr.
2gr.
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Olga Kudirkienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Olga Kudirkienė, Lekt.
|
|
Slavistikos katedra |
|
|
|
|
|
|
|
UKI A5 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1k.
1gr.
2gr.
Viktorija Makarova, Doc., Dr.
Matomi komentarai: morfologija
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k.
1gr.
Svetlana Kosova, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k.
1gr.
Svetlana Kosova, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k.
2gr.
Svetlana Kosova, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
|
|
|
UKI Romanų kalbų katedra |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 2k.
1gr.
Daiva Mickūnaitytė, Doc., Dr.
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3k.
1gr.
Daiva Mickūnaitytė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3k.
1gr.
Hannah Lucy Shipman-Griciene, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k.
1gr.
Hannah Lucy Shipman-Griciene, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Elina Sidorovič, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Elina Sidorovič, Lekt.
|
|
Vokiečių filologijos katedra |
|
|
|
|
|
|
|
Vokiečių kabinetas UKI |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k.
2gr.
Svetlana Kosova, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k.
1gr.
Gitana Irnienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k.
2gr.
Gitana Irnienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k.
2gr.
Lina Inčiuraitė-Noreikienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: leksikologija ir leksikografija
16:00 - 17:30
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k.
2gr.
Valentina Belokon-Telksnienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
16:00 - 17:30
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k.
2gr.
Valentina Belokon-Telksnienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Inga Piščikienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Inga Piščikienė, Lekt.
|
|
106 aud. |
|
|
|
|
|
|
|
107 (Azerbaidžano) aud. |
09:00 - 10:30
Mokslinio diskurso ypatumai (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Anglų filologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Jolanta Šinkūnienė, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Atidirbamos paskaitos (Laisvasis)
Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Sociolingvistikos įvadas (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 3k.
1gr.
Vokiečių filologija 4k.
1gr.
2gr.
Daumantas Katinas, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k.
2gr.
Lenkų kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Viktorija Ušinskienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pradedantiesiems
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
|
108 (Estų) aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
1gr.
Deividas Zibalas, J. Asist.
|
11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k.
2gr.
Audronė Šolienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Frazinė gramatika
|
13:00 - 14:30
Mokslo tiriamasis darbas (Privalomasis)
Taikomoji kalbotyra 2k.
1gr.
Loreta Vilkienė, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas II/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 4k.
1gr.
Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Antikos kultūra ir menas: Graikija (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k.
1gr.
Vokiečių filologija 2k.
1gr.
2gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3k.
1gr.
Stasė Paškonytė, Lekt.
|
|
|
109 aud. |
09:00 - 10:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k.
3gr.
Anna Ruskan, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
3gr.
Deividas Zibalas, J. Asist.
|
13:00 - 14:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k.
4gr.
Anna Ruskan, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1k.
1gr.
Prancūzų kalba ir kultūra (pažengusiesiems) 2k.
1gr.
Diana Sroda, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Autobiografinė literatūra (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Lietuvių filologija 3k.
1gr.
2gr.
Lietuvių filologija 4k.
1gr.
2gr.
Rita Tūtlytė, Dr.
|
|
|
110 aud. |
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
|
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. |
09:00 - 10:30
Spaudos žanrai (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 3k.
1gr.
Vokiečių filologija 4k.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
Vaiva Žeimantienė, Doc., Dr.
|
12:15 - 14:30
Hermeneutika (Pasirenkamasis)
Semiotika 1k.
1gr.
Semiotika 2k.
1gr.
Arūnas Sverdiolas, Dr. (HP)
|
12:15 - 14:30
Hermeneutika (Pasirenkamasis)
Semiotika 1k.
1gr.
Semiotika 2k.
1gr.
Arūnas Sverdiolas, Dr. (HP)
|
15:00 - 16:30
Psichoanalitinė meno kritika (Pasirenkamasis)
Intermedialios literatūros studijos 1k.
1gr.
1gr.
Semiotika 2k.
1gr.
Birutė Meržvinskytė, Dr.
|
17:00 - 18:30
Ideologijos analizė (Pasirenkamasis)
Semiotika 2k.
1gr.
Nijolė Keršytė, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Ideologijos analizė (Pasirenkamasis)
Semiotika 2k.
1gr.
Nijolė Keršytė, Doc., Dr.
|
|
113 aud. |
09:00 - 10:30
Skandinavijos šalių istorija (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k.
1gr.
2gr.
Neringa Dambrauskaitė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Antikinė literatūra (Privalomasis)
Rusų filologija 1k.
1gr.
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Italijos istorija ir kultūra I/II d. (Pasirenkamasis)
Italų filologija 2k.
1gr.
2gr.
Dainius Būrė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
REZERVUOTA
Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 19oji italų kalbos pasaulyje savaitė
|
15:00 - 16:30
XX a. lietuvių prozos studijos (Pasirenkamasis)
Literatūros antropologija ir kultūra 2k.
1gr.
Regimantas Tamošaitis, Asist., Dr.
|
|
|
|
114 (Balio Sruogos) aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pradedantiesiems
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k.
1gr.
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Drama tarp literatūros ir teatro (Privalomasis)
Intermedialios literatūros studijos 1k.
1gr.
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
|
|
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
|
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
|
|
115A aud. |
09:00 - 10:30
Rusų literatūros įvadas I/II d. (Privalomasis)
Rusų filologija 1k.
1gr.
Rusų literatūra 2k.
1gr.
Galina Michailova, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k.
2gr.
Alessandra Cali, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k.
1gr.
2gr.
Italų kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Diego Ardoino, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Kalbos psichosociologija (Pasirenkamasis)
Rusistika 2k.
1gr.
Rusistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k.
1gr.
Ala Lichačiova, Dr.
|
18:00 - 19:30
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k.
1gr.
2gr.
Valentina Belokon-Telksnienė, Lekt.
Matomi komentarai: morfologija
|
18:00 - 19:30
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k.
1gr.
2gr.
Valentina Belokon-Telksnienė, Lekt.
Matomi komentarai: morfologija
|
|
115B aud. |
09:00 - 10:30
Prancūzų literatūra (XIX a.) (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Genovaitė Dručkutė, Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 3k.
1gr.
Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 2k.
1gr.
2gr.
Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k.
2gr.
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Prancūzijos kultūros istorija (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3k.
1gr.
Ilana Subačienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Gitana Irnienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Gitana Irnienė, Lekt.
|
|
116 (Antano Salio) aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
4gr.
Jurga Kasteckienė, Lekt.
Matomi komentarai: Rašytinis akademinis diskursas
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
1gr.
Jurga Kasteckienė, Lekt.
Matomi komentarai: Rašytinis akademinis diskursas
|
13:00 - 14:30
Klasikinė lietuvių proza (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Lietuvių filologija 3k.
1gr.
2gr.
Lietuvių filologija 4k.
1gr.
2gr.
Regimantas Tamošaitis, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Lietuvių kalbos rašyba (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Lietuvių kalba 4k.
1gr.
Laimutis Laužikas, Lekt.
|
18:30 - 20:00
Vokiečių kalba A2 (Bendrosios universitetinės studijos)
Vita Banionytė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: NPD
|
18:30 - 20:00
Vokiečių kalba A2 (Bendrosios universitetinės studijos)
Vita Banionytė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: NPD
|
|
117 aud. |
|
11:00 - 12:30
Literatūros mokslo metodologija (Privalomasis)
Rusistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k.
1gr.
1gr.
Galina Michailova, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Bendroji ir tipologinė kalbotyra (Privalomasis)
Rusistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k.
1gr.
1gr.
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
118 (Vinco Krėvės) aud. |
09:00 - 10:30
Literatūros teorijos įvadas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Paulius Vaidotas Subačius, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Anglų literatūra: XX a. (Privalomasis)
Anglų filologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Regina Rudaitytė, Dr. (HP)
|
13:00 - 14:30
Akademinis skaitymas ir rašymas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Klasikinis rusų romanas (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Ispanų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Ispanų filologija 4k.
1gr.
2gr.
Italų filologija 2k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
3gr.
Lietuvių filologija 3k.
1gr.
2gr.
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k.
1gr.
2gr.
1gr.
Rusų filologija 4k.
1gr.
Skandinavistika (danų) 2k.
1gr.
Skandinavistika (danų) 4k.
1gr.
Skandinavistika (norvegų) 2k.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Rusų filologija 4k.
1gr.
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
|
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
|
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
|
|
119 (Adomo Mickevičiaus) |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Justina Daunorienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 3k.
1gr.
Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
Matomi komentarai: dėst. M. Hjortfors
|
15:00 - 16:30
Aktualieji lietuvių literatūros aspektai (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
Ispanų filologija 4k.
1gr.
2gr.
Vokiečių filologija 2k.
1gr.
2gr.
Vokiečių filologija 3k.
1gr.
Neringa Klišienė, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Kroatų kalba A2.1 (Laisvasis)
Josip Vuckovic, lekt.
Matomi komentarai: MVG
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
|
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
|
|
120 (Rusų) aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Rusų filologija 2k.
1gr.
Rusų kalba 3k.
1gr.
Regina Čičinskaitė, Lekt.
Matomi komentarai: gramatika
|
11:00 - 12:30
Rusų poezija (Privalomasis)
Rusų filologija 2k.
1gr.
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
121 (Roberto Šumano) aud. |
09:00 - 10:30
Lotynų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k.
2gr.
Dalia Andziulytė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Teksto poetika (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 2k.
1gr.
1gr.
2gr.
Genovaitė Dručkutė, Dr.
|
13:00 - 14:30
Kultūra ir vertimas (Privalomasis)
Vertimas 3k.
1gr.
2gr.
Rimas Edvard Užgiris, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Medievistika (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 2k.
1gr.
2gr.
Aleksej Burov, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 2k.
1gr.
Inga Šerniuvienė, Lekt.
|
|
|
122 (Suomių) aud. |
09:00 - 10:30
REZERVUOTA
Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš SHM aud.
|
11:00 - 12:30
Romanų filologijos įvadas (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Dainius Būrė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Antikinė literatūra (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k.
1gr.
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Lotynų kalba I/II d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Dalia Andziulytė, Lekt.
|
|
|
|
123 (Stepono Batoro) aud. |
09:00 - 10:30
REZERVUOTA
Rita Migauskienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k.
1gr.
2gr.
Kinga Geben, Doc., Dr.
|
|
|
17:00 - 18:30
Vengrų kalba B1 (Laisvasis)
Matomi komentarai: MVG
|
19:00 - 20:30
Vengrų kalba A2 (Laisvasis)
|
|
127 (Valerijaus Čekmono) aud. |
09:00 - 10:30
REZERVUOTA
Povilas Birbilas, J. Asist.
|
11:00 - 12:30
Rusų kalba B1 (Privalomasis)
Natalja Kapočė, Lekt., Dr.
|
13:00 - 14:30
Rusų kalbos leksikologija ir retorikos pagrindai (Privalomasis)
Rusų filologija 1k.
1gr.
Regina Čičinskaitė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Rusų kalbos raida (Privalomasis)
Rusų filologija 3k.
1gr.
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Rusų kalbos frazeologija (Pasirenkamasis)
Rusų filologija 2k.
1gr.
Rusų filologija 3k.
1gr.
Rusų filologija 4k.
1gr.
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
|
|
|
128 (Taraso Ševčenkos) aud. |
09:00 - 10:30
Teorinė italų kalbos gramatika (Privalomasis)
Italų filologija 3k.
1gr.
Paola Fertoli, Lekt.
09:00 - 10:30
Teorinė italų kalbos gramatika (Pasirenkamasis)
Italų kalba ir kultūra 4k.
1gr.
Paola Fertoli, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Lenkų kalbos istorinė raida (Privalomasis)
Lenkų filologija 3k.
1gr.
Viktorija Ušinskienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k.
2gr.
Olivier Francois Roger Morere, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Lietuvių literatūros autoriai (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Lietuvių filologija 4k.
1gr.
2gr.
Darius Kuolys, Doc., Dr.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Sigita Balaišienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Sigita Balaišienė, Lekt.
|
|
129 aud. |
09:00 - 10:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
Audronė Šolienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Frazinė gramatika
|
11:00 - 12:30
Italų literatūros istorija II/III d. (XVII-XIX a.) (Privalomasis)
Italų filologija 3k.
1gr.
Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Italų literatūros istorija II/III d. (XVII-XIX a.) (Pasirenkamasis)
Italų kalba ir kultūra 4k.
1gr.
Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Ispanų literatūra (XIX-XX a.a.) (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4k.
1gr.
2gr.
Alfonso Rascon Caballero, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k.
2gr.
Anna Ruskan, Doc., Dr.
|
17:30 - 19:00
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Lenkijos institutas
|
|
|
130 aud. |
09:00 - 10:30
Sakytinio teksto suvokimas (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 2k.
1gr.
1gr.
2gr.
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 3k.
1gr.
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Literatūros teorijos įvadas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k.
2gr.
Paulius Vaidotas Subačius, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė italų kalba V/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 3k.
1gr.
Alessandra Cali, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k.
1gr.
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
|
17:30 - 19:00
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Lenkijos institutas
|
|
|
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 3k.
1gr.
Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 2k.
1gr.
2gr.
Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Vokiečių kalbos morfologija I/II d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
2gr.
Daumantas Katinas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pradedantiesiems
|
13:00 - 14:30
Vokiečių kalbos fonetika (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
2gr.
Diana Šileikaitė-Kaishauri, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pradedantiesiems
|
15:00 - 16:30
Lenkų Nobelio premijos laureatų kūryba (Pasirenkamasis)
Lenkų filologija 3k.
1gr.
Lenkų filologija 4k.
1gr.
Irena Fedorovič, Doc., Dr.
|
|
|
|
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. |
09:00 - 10:30
Lenkijos kultūra ir menas (Pasirenkamasis)
Lenkų filologija 3k.
1gr.
Kinga Geben, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Teisės vokiečių kalba (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 3k.
1gr.
Vokiečių filologija 4k.
1gr.
2gr.
Vokiečių filologija 3k.
1gr.
Vokiečių filologija 4k.
1gr.
Virginija Masiulionytė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k.
1gr.
Diana Sroda, Lekt.
|
|
|
|
|
A6 aud. |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k.
1gr.
Viktorija Makarova, Doc., Dr.
Matomi komentarai: teksto kūrimas
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė lenkų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 2k.
1gr.
Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
A7 (Kanados studijų) aud. |
09:00 - 10:30
Šekspyro seminaras (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Linara Bartkuvienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Mokslinio teksto kūrimas (Pasirenkamasis)
Anglistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k.
1gr.
Aurelija Usonienė, Habil. dr.
|
13:00 - 14:30
Multikultūralizmas literatūroje: teorija ir interpretacija (Privalomasis)
Anglistika 2k.
1gr.
Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Multikultūralizmas literatūroje: teorija ir interpretacija (Privalomasis)
Anglistika 2k.
1gr.
Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
REZERVUOTA
Lietuvių filologija 1k.
2gr.
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
Matomi komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš spalio 24 d.
|
|
|
A8 aud. |
09:00 - 10:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
3gr.
Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: prezentacijos
|
11:00 - 12:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
4gr.
Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: prezentacijos
|
13:00 - 14:30
Semantika (Privalomasis)
Anglistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k.
1gr.
1gr.
Aurelija Usonienė, Habil. dr.
|
15:00 - 16:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Anglų filologija 4k.
3gr.
4gr.
Jolanta Šinkūnienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: lingvistams
|
17:00 - 18:30
Konstitucinės ir administracinės teisės kalba (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k.
1gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2k.
1gr.
Modestas Talačka, Lekt.
|
|
|
A9 (Germanistikos studijų kabinetas ) aud. |
09:00 - 10:30
Vokiečių kalba V/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 3k.
1gr.
2gr.
Daumantas Katinas, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Vokiečių kalbos sintaksė (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k.
2gr.
Vokiečių filologija 3k.
1gr.
1gr.
Vaiva Žeimantienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pradedantiesiems
|
13:00 - 14:30
Vokiečių kalbos sintaksė (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k.
1gr.
Vokiečių filologija 3k.
1gr.
1gr.
Vaiva Žeimantienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
|
|
17:00 - 18:30
Tarptautinės ir ES teisės kalba (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k.
2gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2k.
2gr.
Aleksej Burov, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Tarptautinės ir ES teisės kalba (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k.
2gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2k.
2gr.
Aleksej Burov, Doc., Dr.
|
|
Anglų filologijos katedra |
|
|
|
|
|
|
|
ISC (Italų studijų centras) aud. |
09:00 - 10:30
Italų literatūros kritika (XX a.) (Pasirenkamasis)
Italų filologija 4k.
1gr.
Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba (morfologija ir leksikologija) III/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 2k.
1gr.
2gr.
Italų kalba ir kultūra 3k.
1gr.
Diego Ardoino, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Žiniasklaidos rusų kalba (Pasirenkamasis)
Rusų filologija 2k.
1gr.
Rusų filologija 3k.
1gr.
Rusų literatūra 4k.
1gr.
Ala Lichačiova, Dr.
|
15:00 - 16:30
Literatūros teorijos įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 1k.
1gr.
Paulius Jevsejevas, Asist., Dr.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Inga Piščikienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Inga Piščikienė, Lekt.
|
|
K1 (Jono Dumčiaus) aud. |
09:00 - 10:30
Klasikinių studijų įvadas: Antikos mitologija ir tekstologijos pagrindai (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 2k.
1gr.
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Graikų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Naujoji graikų kalba 3k.
1gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 2k.
1gr.
Nijolė Juchnevičienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Graikų kalba ir autoriai III/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k.
1gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3k.
1gr.
Tomas Veteikis, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Lotynų autoriai ir antikinė retorika I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k.
1gr.
Paulius Garbačiauskas, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Metaforos teorija (Pasirenkamasis)
Klasikinės studijos 1k.
1gr.
Fatima Eloeva, Prof., Dr.
|
|
|
K2 aud. |
09:00 - 10:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k.
1gr.
Alius Jaskelevičius, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Lotynų autoriai ir antikinė retorika I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k.
1gr.
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Lotynų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Dovilė Keršienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Lotynų kalba ir autoriai III/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k.
1gr.
Dovilė Keršienė, Asist., Dr.
|
18:00 - 19:30
Užsienio kalba (graikų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Lenkų filologija 2k.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3k.
1gr.
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
Matomi komentarai: Graikų A1
Pedagogo komentarai: Klasikinės (lotynų ir senovės graikų) filologijos I kurso studentams užsiėmimai prasideda rugsėjo antrą savaitę
18:00 - 19:30
Naujoji graikų kalba I/V d. (Privalomasis)
Naujoji graikų kalba 2k.
1gr.
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
18:00 - 19:30
Naujoji graikų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir naujoji graikų kalba 1k.
1gr.
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
|
18:00 - 19:30
Užsienio kalba (graikų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Lenkų filologija 2k.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3k.
1gr.
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
Matomi komentarai: Graikų A1
Pedagogo komentarai: Klasikinės (lotynų ir senovės graikų) filologijos I kurso studentams užsiėmimai prasideda rugsėjo antrą savaitę
18:00 - 19:30
Naujoji graikų kalba I/V d. (Privalomasis)
Naujoji graikų kalba 2k.
1gr.
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
18:00 - 19:30
Naujoji graikų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir naujoji graikų kalba 1k.
1gr.
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
|
|
K3 aud. |
09:00 - 10:30
Italijos šalityra: geografija, visuomenė, kultūra (Privalomasis)
Italų filologija 2k.
1gr.
2gr.
Aušra Gataveckaitė, Lekt., Dr.
09:00 - 10:30
Italijos šalityra: geografija, visuomenė, kultūra (Pasirenkamasis)
Italų kalba ir kultūra 4k.
1gr.
Aušra Gataveckaitė, Lekt., Dr.
|
11:00 - 12:30
Prancūzų kalbos fonetika (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1k.
1gr.
Olivier Francois Roger Morere, Lekt.
11:00 - 12:30
REZERVUOTA
Lietuvių filologija 1k.
3gr.
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
Matomi komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš spalio 24 d.
|
13:00 - 14:30
Vokiečių kalbos morfologija I/II d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
1gr.
Vokiečių filologija 2k.
1gr.
Virginija Masiulionytė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
|
15:00 - 16:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k.
3gr.
Stasė Paškonytė, Lekt.
|
|
|
|
K4 aud. |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k.
2gr.
Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Graikų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 4k.
1gr.
Dalia Andziulytė, Lekt.
|
|
|
|
|
Klasikinės filologijos katedra |
|
|
|
15:00 - 16:30
Naujoji graikų kalba III/III d. (Privalomasis)
Naujoji graikų kalba 3k.
1gr.
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
|
|
|
|
Prancūzų filologijos katedra |
|
|
|
|
|
|
|
Rašytojų menė |
|
|
|
|
|
|
|
SHM aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k.
1gr.
Anglų kalba 3k.
1gr.
Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: leksika, Gretutinių studijų studentai gali rinktis kitą seminaro laiką
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
Grant Matthew Rosson, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Teksto analizė
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k.
1gr.
Eglė Židonienė, Lekt.
Matomi komentarai: morfologija
|
15:00 - 16:30
Literatūrinis vertimas II/II d. (Pasirenkamasis)
Vertimas raštu 2k.
1gr.
Agnė Zolubienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Rūta Kalytienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Rūta Kalytienė, Lekt.
|
|
Slavistikos katedra |
|
|
|
|
|
|
|
UKI A5 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k.
1gr.
Andrius Ledas, Dok.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k.
1gr.
Ilana Subačienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k.
1gr.
Birutė Ona Palovienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k.
1gr.
Nadežda Petrauskienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
|
|
|
UKI Romanų kalbų katedra |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k.
2gr.
Eglė Girniuvienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k.
1gr.
Eglė Girniuvienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k.
2gr.
Ilana Subačienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k.
1gr.
Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: leksika
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Rasa Tamošaitienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Rasa Tamošaitienė, Lekt.
|
|
Vokiečių filologijos katedra |
|
|
|
|
|
|
|
Vokiečių kabinetas UKI |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
1gr.
Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k.
2gr.
Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k.
1gr.
Nora Strikauskaitė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k.
1gr.
Eglė Židonienė, Lekt.
Matomi komentarai: morfologija
16:30 - 18:00
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k.
1gr.
Valentina Belokon-Telksnienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
16:30 - 18:00
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k.
1gr.
Valentina Belokon-Telksnienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Virginija Jūratė Pukevičiūtė, Doc., Dr.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Virginija Jūratė Pukevičiūtė, Doc., Dr.
|
|
106 aud. |
|
|
|
|
|
|
|
107 (Azerbaidžano) aud. |
09:00 - 10:30
Kitų skandinavų kalbų pagrindai ir kultūrinis kontekstas (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 4k.
1gr.
Emil Jonas Slott, Lekt.
|
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 2k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Rasa Bačiulienė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Tiriamasis projektas (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 4k.
1gr.
Vuk Vukotic, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Tarptautinės ir ES teisės kalba (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k.
1gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2k.
1gr.
Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
|
|
|
108 (Estų) aud. |
09:00 - 10:30
Antikinė literatūra (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
3gr.
Dovilė Čitavičiūtė, J. Asist.
|
11:00 - 12:30
Kultūros semiotika (Privalomasis)
Semiotika 2k.
1gr.
Jurgita Katkuvienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (estų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Eve Raeste, Dr.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas II/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 4k.
1gr.
Alma Braškytė, J. Asist.
|
17:00 - 18:30
Estų kalba A2 (Laisvasis)
Eve Raeste, Dr.
Matomi komentarai: MVG
|
19:00 - 20:30
Estų kalba B1 (Laisvasis)
Eve Raeste, Dr.
Matomi komentarai: MVG
|
|
109 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k.
2gr.
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Semantikos įvadas (Privalomasis)
Anglų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Birutė Ryvitytė, Dr.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k.
3gr.
Lietuvių literatūra 2k.
1gr.
Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Gretutinių studijų studentai gali rinktis kitą seminaro laiką
Pedagogo komentarai: Spalio 2 d. užsiėmimas perkeliamas į spalio 18 d.
13:00 - 14:30
REZERVUOTA
Daina Valentinavičienė, Lekt.
Matomi komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš 92 aud.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k.
1gr.
Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
Pedagogo komentarai: Spalio 2 d. užsiėmimas perkeliamas į spalio 18 d.
|
17:00 - 18:30
Konstitucinės ir administracinės teisės kalba (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k.
2gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2k.
2gr.
Egidijus Šileikis, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
110 aud. |
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
|
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. |
09:00 - 10:30
Semiotikos teorija (Privalomasis)
Semiotika 1k.
1gr.
Jurgita Katkuvienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:15
Hermeneutinė kultūros teorija (Privalomasis)
Semiotika 1k.
1gr.
Arūnas Sverdiolas, Dr. (HP)
|
11:00 - 13:15
Hermeneutinė kultūros teorija (Privalomasis)
Semiotika 1k.
1gr.
Arūnas Sverdiolas, Dr. (HP)
13:30 - 15:45
Humanitarinių mokslų metodologija (Privalomasis)
Semiotika 2k.
1gr.
Arūnas Sverdiolas, Dr. (HP)
|
13:30 - 15:45
Humanitarinių mokslų metodologija (Privalomasis)
Semiotika 2k.
1gr.
Arūnas Sverdiolas, Dr. (HP)
|
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė norvegų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1k.
1gr.
Matomi komentarai: leksika, dėst. V. Gercmanienė
|
|
|
113 aud. |
09:00 - 10:30
Rytai ir Vakarai rusų kultūroje (Privalomasis)
Rusistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k.
1gr.
1gr.
Pavel Lavrinec, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k.
2gr.
Alessandra Cali, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k.
2gr.
Davide Trezzi, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k.
1gr.
Italų kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Davide Trezzi, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (turkų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Galina Miškinienė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Turkų kalba A1 (Laisvasis)
Galina Miškinienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: MVG ir NPD
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė turkų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir turkų kalba 1k.
1gr.
Galina Miškinienė, Doc., Dr.
|
|
|
114 (Balio Sruogos) aud. |
09:00 - 10:30
Verslo anglų kalba (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Anglų filologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Jurga Kasteckienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
2gr.
Jurga Kasteckienė, Lekt.
Matomi komentarai: Rašytinis akademinis diskursas
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Justina Daunorienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
|
15:00 - 16:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k.
1gr.
Paulius Garbačiauskas, Lekt.
|
17:00 - 18:30
REZERVUOTA
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
Matomi komentarai: atidirbamos paskaitos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
|
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
|
|
115A aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 3k.
1gr.
Cristobal Domingo Jimenez Calvente, Lekt.
Matomi komentarai: Gretutinių studijų studentai prisijungia jiems tinkamu laiku į vieną grupę
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 2k.
2gr.
Cristobal Domingo Jimenez Calvente, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k.
2gr.
Dovilė Kuzminskaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Romanų kalbų istorinė gramatika (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Ispanų filologija 4k.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
Antanas Keturakis, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Bendroji ir tipologinė kalbotyra (Privalomasis)
Rusistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k.
1gr.
1gr.
Ala Lichačiova, Dr.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
|
|
115B aud. |
09:00 - 10:30
Rusų kalbos žodžių daryba ir morfologija (Privalomasis)
Rusų filologija 2k.
1gr.
Liudmila Garbul, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Rusų visuomenė ir kultūra (Privalomasis)
Rusų filologija 1k.
1gr.
Rusų literatūra 2k.
1gr.
Pavel Lavrinec, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (rusų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Regina Čičinskaitė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (rusų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Sigita Balaišienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Sigita Balaišienė, Lekt.
|
|
116 (Antano Salio) aud. |
09:00 - 10:30
Baltų filologijos įvadas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2k.
1gr.
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
LDK ir Prūsų Lietuvos literatūra (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2k.
1gr.
1gr.
Dainora Pociūtė-Abukevičienė, Prof., Dr. (HP)
Matomi komentarai: Gretutinių studijų studentai gali rinktis kitą seminaro laiką
|
13:00 - 14:30
Akademinis skaitymas ir rašymas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k.
2gr.
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Naujųjų laikų literatūra: religinės sąmonės antropologija (Privalomasis)
Literatūros antropologija ir kultūra 2k.
1gr.
Dainora Pociūtė-Abukevičienė, Prof., Dr. (HP)
|
18:30 - 20:00
Vokiečių kalba A1 (Bendrosios universitetinės studijos)
Vita Banionytė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: NPD
|
18:30 - 20:00
Vokiečių kalba A1 (Bendrosios universitetinės studijos)
Vita Banionytė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: NPD
|
|
117 aud. |
09:00 - 10:30
Konsultacija (Laisvasis)
Vitalija Kazlauskienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1k.
1gr.
Vitalija Kazlauskienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k.
2gr.
Vitalija Kazlauskienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k.
1gr.
Vitalija Kazlauskienė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:00
Konsultacija (Laisvasis)
Vitalija Kazlauskienė, Doc., Dr.
|
|
|
118 (Vinco Krėvės) aud. |
09:00 - 10:30
Lietuvių kalbos leksikologija (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Lietuvių filologija ir užsienio (latvių) kalba 2k.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Daiva Sinkevičiūtė-Villanueva Svensson, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Lietuvių kalbos istorija ir dialektologija (Privalomasis)
Lietuvių filologija 3k.
1gr.
2gr.
Vytautas Kardelis, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Bendrinė lietuvių kalba (teksto lingvistika, retorika, stilistika ir kalbos norma) (Privalomasis)
Lietuvių filologija 3k.
1gr.
2gr.
Lietuvių kalba 4k.
1gr.
Irena Smetonienė, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
Lietuvių kalba nuo seniausių laikų iki dabar (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
Ispanų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Ispanų filologija 4k.
1gr.
2gr.
Italų filologija 2k.
1gr.
2gr.
Italų filologija 3k.
1gr.
1gr.
Prancūzų filologija 2k.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
REZERVUOTA
Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Matomi komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš K. Donelaičio aud.
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
|
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
|
|
119 (Adomo Mickevičiaus) |
|
11:00 - 12:30
Rusų literatūra (XIX-XXI a.a.) (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 4k.
1gr.
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 2k.
1gr.
Inga Šerniuvienė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 2k.
1gr.
Inga Šerniuvienė, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (kroatų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Josip Vuckovic, lekt.
17:00 - 18:30
Kroatų kalba A1 (Laisvasis)
Josip Vuckovic, lekt.
Matomi komentarai: MVG ir NPD
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
|
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
|
|
120 (Rusų) aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Rusų filologija 1k.
1gr.
Regina Čičinskaitė, Lekt.
Matomi komentarai: gramatika
|
11:00 - 12:30
Literatūros mokslo metodologija (Privalomasis)
Rusistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k.
1gr.
1gr.
Regina Čičinskaitė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Mokslinio teksto kūrimas (Privalomasis)
Rusistika 2k.
1gr.
Pavel Lavrinec, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Semantika ir pragmatika (Privalomasis)
Rusistika 2k.
1gr.
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
|
|
|
|
121 (Roberto Šumano) aud. |
09:00 - 10:30
XX a. Vakarų Europos romano tendencijos (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 2k.
1gr.
1gr.
2gr.
Vytautas Bikulčius, Dr. (HP)
|
11:00 - 12:30
Naujausių laikų prancūzų ir frankofoniškoji literatūra (Privalomasis)
Prancūzų filologija 4k.
1gr.
2gr.
Vytautas Bikulčius, Dr. (HP)
|
13:00 - 14:30
Kalbotyros semestrinis rašto darbas (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Miroslav Stasilo, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Konstitucinės ir administracinės teisės kalba (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k.
2gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2k.
2gr.
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 3k.
1gr.
Inga Šerniuvienė, Lekt.
|
|
|
122 (Suomių) aud. |
09:00 - 10:30
Prancūzų literatūra (XIX a.) (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3k.
2gr.
Genovaitė Dručkutė, Dr.
|
11:00 - 12:30
Romanų filologijos įvadas (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k.
1gr.
Antanas Keturakis, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (prancūzų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Lenkų filologija 2k.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
Matomi komentarai: Klasikinės (lotynų ir senovės graikų) filologijos I kurso studentams užsiėmimai prasideda rugsėjo antrą savaitę
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k.
2gr.
Lenkų kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Kristina Rutkovska, Prof., Dr.
Matomi komentarai: Pradedantiesiems
|
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (prancūzų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k.
1gr.
Lenkų filologija 3k.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Matomi komentarai: Užsiėmimai prasidės rugsėjo 18 d.
Pedagogo komentarai: kartu su NPD studentais
18:30 - 20:00
Prancūzų kalba A1 (Laisvasis)
Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Matomi komentarai: NPD
|
18:30 - 20:00
Prancūzų kalba A1 (Laisvasis)
Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Matomi komentarai: NPD
|
|
123 (Stepono Batoro) aud. |
09:00 - 10:30
Lenkų literatūra: XX a. (Privalomasis)
Lenkų filologija 3k.
1gr.
Teresa Dalecka, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas (Skandinavistika: norvegų) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k.
1gr.
Vibeke Groven, Lekt.
|
|
15:45 - 16:30
Vengrų kalba A2 (Laisvasis)
Matomi komentarai: consultation by agreement
|
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (vengrų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
17:00 - 18:30
Vengrų kalba A1 (Laisvasis)
Matomi komentarai: MVG ir NPD
|
|
|
127 (Valerijaus Čekmono) aud. |
09:00 - 10:30
Lenkų kalba ir kultūra II/IV d. (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Regina Jakubėnas, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Lenkų literatūra: viduramžiai – XVIII a. (Pasirenkamasis)
Lenkų filologija 2k.
1gr.
Regina Jakubėnas, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Rusų literatūra (XIX-XXI a.a.) (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 4k.
1gr.
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Rusų filologija 1k.
1gr.
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
Matomi komentarai: komunikacija
|
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (slovėnų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Slovėnų kalba A1 (Laisvasis)
Jelena Konickaja, Doc., Dr.
Matomi komentarai: MVG ir NPD
|
|
|
128 (Taraso Ševčenkos) aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Matomi komentarai: Lektorius iš Ispanijos
|
11:00 - 12:30
Ispanų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k.
2gr.
Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Matomi komentarai: Lektorius iš Ispanijos
|
13:00 - 14:30
Italų kinas (Pasirenkamasis)
Italų filologija 4k.
1gr.
1gr.
Paola Fertoli, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 2k.
1gr.
2gr.
Diana Babušytė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Dovilė Kuzminskaitė, Doc., Dr.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Danguolė Straižytė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Danguolė Straižytė, Lekt.
|
|
129 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė italų kalba (morfologija ir leksikologija) III/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 2k.
1gr.
2gr.
Italų kalba ir kultūra 3k.
1gr.
Alessandra Cali, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Kontrastyvistika (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Audronė Šolienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pradedantiesiems
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k.
1gr.
Lina Inčiuraitė-Noreikienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: leksikologija ir leksikografija (8 val.)
|
17:30 - 19:00
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Lenkijos institutas
|
|
|
130 aud. |
09:00 - 10:30
Literatūros teorijos įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1k.
1gr.
Paulius Vaidotas Subačius, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Literatūros teorijos įvadas (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir latvių kalba 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
Paulius Vaidotas Subačius, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Matomi komentarai: Ispanų kalba
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (ispanų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
|
17:30 - 19:00
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Lenkijos institutas
|
|
|
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. |
09:00 - 10:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
4gr.
Giedrė Balčytytė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: fonetika
|
11:00 - 12:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
3gr.
Giedrė Balčytytė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: fonetika
|
13:00 - 14:30
Alternatyvūs užsienio kalbų mokymo metodai (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Giedrė Balčytytė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 3k.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
Rasa Bačiulienė, Lekt.
|
|
|
|
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. |
|
11:00 - 12:30
Lenkų kalbos fonetika (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k.
1gr.
2gr.
Kristina Rutkovska, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Lenkų kalbos fonetika (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k.
1gr.
2gr.
Kristina Rutkovska, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k.
2gr.
Stasė Paškonytė, Lekt.
|
|
|
|
A6 aud. |
09:00 - 10:30
Graikų autoriai ir antikinė eilėdara I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k.
1gr.
Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Rusų filologija 2k.
1gr.
Rusų kalba 3k.
1gr.
Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
Matomi komentarai: rašyba
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (švedų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Antroji kalba ir kultūra (švedų) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k.
1gr.
Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
A7 (Kanados studijų) aud. |
09:00 - 10:30
Įvadas į germanų filologiją (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Rūta Šileikytė-Zukienė, J. Asist.
|
11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
4gr.
Rūta Šileikytė-Zukienė, J. Asist.
|
13:00 - 14:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
3gr.
Rūta Šileikytė-Zukienė, J. Asist.
|
15:00 - 16:30
Vertinimo dimensijos diskurse (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Anna Ruskan, Doc., Dr.
|
|
|
|
A8 aud. |
09:00 - 10:30
Kultūros studijos (Privalomasis)
Anglistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k.
1gr.
1gr.
Almantas Liudas Samalavičius, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Postkolonializmas ir literatūra (Pasirenkamasis)
Anglistika 2k.
1gr.
Anglistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k.
1gr.
Almantas Liudas Samalavičius, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Variantiškumas kalboje (Privalomasis)
Anglistika 2k.
1gr.
Birutė Ryvitytė, Dr.
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (italų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k.
1gr.
Lenkų filologija 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Kalba ir kultūra (Pasirenkamasis)
Bendroji kalbotyra 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
Kristina Rutkovska, Prof., Dr.
|
|
|
A9 (Germanistikos studijų kabinetas ) aud. |
09:00 - 10:30
Vokiečių kalbos istorinė raida (Privalomasis)
Vokiečių filologija 3k.
1gr.
Vokiečių filologija 4k.
1gr.
Aleksej Burov, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
1gr.
2gr.
Justina Daunorienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas (Skandinavistika: norvegų) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k.
1gr.
Vuk Vukotic, Asist., Dr.
|
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Lolita Vaškelienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Lolita Vaškelienė, Lekt.
|
|
Anglų filologijos katedra |
|
|
|
|
|
|
|
ISC (Italų studijų centras) aud. |
|
11:00 - 12:30
Italų kalbos dialektologija (Pasirenkamasis)
Italų filologija 3k.
1gr.
Italų filologija 4k.
1gr.
Diego Ardoino, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Italų dialektologija ir geolingvistika (Privalomasis)
Gretinamoji kalbotyra (italų kalbotyra) 1k.
1gr.
Diego Ardoino, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Italų dialektologija ir geolingvistika (Privalomasis)
Gretinamoji kalbotyra (italų kalbotyra) 1k.
1gr.
Diego Ardoino, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Italų kalba A1 (Laisvasis)
Luca Pavan, Lekt.
Matomi komentarai: NPD
|
|
|
K1 (Jono Dumčiaus) aud. |
09:00 - 10:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
Irena Štikonaitė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Graikų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Naujoji graikų kalba 3k.
1gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 2k.
1gr.
Nijolė Juchnevičienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Lenkų filologija 2k.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Lotynų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k.
2gr.
Dalia Andziulytė, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Atidirbamos paskaitos (Laisvasis)
Antanas Keturakis, Asist., Dr.
|
|
|
K2 aud. |
09:00 - 10:30
Lotynų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Dovilė Keršienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k.
2gr.
Irena Štikonaitė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k.
1gr.
Alius Jaskelevičius, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Respublikos laikotarpio romėnų literatūra ir kultūra (Privalomasis)
Tomas Veteikis, Doc., Dr.
|
18:00 - 19:30
REZERVUOTA
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
|
18:00 - 19:30
REZERVUOTA
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
|
|
K3 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k.
2gr.
Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Teksto redagavimas (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3k.
1gr.
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
REZERVUOTA
Emil Jonas Slott, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Vokiškai kalbančių šalių visuomenė ir kultūra (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
1gr.
Vokiečių filologija 2k.
1gr.
1gr.
Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
|
|
|
|
K4 aud. |
|
11:00 - 12:30
Graikų kalba ir autoriai III/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k.
1gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3k.
1gr.
Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Lotynų kalba ir autoriai III/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k.
1gr.
Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
14:30 - 18:30
REZERVUOTA
Kęstutis Bredelis, Lekt.
Matomi komentarai: Didaktikos paskaitos PPS studentams
|
14:30 - 18:30
REZERVUOTA
Kęstutis Bredelis, Lekt.
Matomi komentarai: Didaktikos paskaitos PPS studentams
|
14:30 - 18:30
REZERVUOTA
Kęstutis Bredelis, Lekt.
Matomi komentarai: Didaktikos paskaitos PPS studentams
|
|
|
Klasikinės filologijos katedra |
|
11:00 - 12:30
Graikų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 4k.
1gr.
Dalia Andziulytė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Graikijos politinė istorija (Pasirenkamasis)
Nijolė Juchnevičienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
Prancūzų filologijos katedra |
|
|
|
|
|
|
|
Rašytojų menė |
|
|
|
|
|
|
|
SHM aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k.
1gr.
Svetlana Kosova, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k.
2gr.
Eglė Židonienė, Lekt.
Matomi komentarai: morfologija
|
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k.
1gr.
Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k.
1gr.
Birutė Ona Palovienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Olga Kudirkienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Olga Kudirkienė, Lekt.
|
|
Slavistikos katedra |
|
|
|
|
|
|
|
UKI A5 aud. |
09:00 - 10:30
Teksto redagavimas (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k.
2gr.
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
|
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k.
2gr.
Svetlana Kosova, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
15:00 - 16:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
2gr.
Rita Juknevičienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
UKI Romanų kalbų katedra |
|
11:00 - 12:30
Reprezentacijos krizė britų ir airių brandžiajame modernizme (Pasirenkamasis)
Skandinavistika (danų) 4k.
1gr.
1gr.
Skandinavistika (švedų) 3k.
1gr.
Jūratė Levina, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k.
1gr.
Elina Sidorovič, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė norvegų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k.
1gr.
Matomi komentarai: leksika
Pedagogo komentarai: V. Gercmanienė
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Elina Sidorovič, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Elina Sidorovič, Lekt.
|
|
Vokiečių filologijos katedra |
|
|
|
|
|
|
|
Vokiečių kabinetas UKI |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k.
2gr.
Elina Sidorovič, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k.
2gr.
Elina Sidorovič, Lekt.
Matomi komentarai: morfologija
|
13:00 - 14:30
REZERVUOTA
Danguolė Melnikienė, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k.
2gr.
Eglė Židonienė, Lekt.
Matomi komentarai: morfologija
16:30 - 18:00
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k.
1gr.
Valentina Belokon-Telksnienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
16:30 - 18:00
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k.
1gr.
Valentina Belokon-Telksnienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Inga Piščikienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Inga Piščikienė, Lekt.
|
|
106 aud. |
|
|
|
|
|
|
|
107 (Azerbaidžano) aud. |
09:00 - 10:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k.
3gr.
Audronė Šolienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Frazinė gramatika
|
11:00 - 12:30
Žiniasklaidos diskursas (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Anglų filologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Anna Ruskan, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k.
1gr.
Ana Marija Mackevič, Dok.
|
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
|
108 (Estų) aud. |
09:00 - 10:30
Tiriamasis projektas (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 4k.
1gr.
Mikael Schultz Rasmussen, J. Asist.
Matomi komentarai: M. Rasmussen
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
Greta Maslauskienė, J. Asist.
Matomi komentarai: Akademinio diskurso konstravimas
11:00 - 12:30
REZERVUOTA
Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Matomi komentarai: gretutinių studijų studento mokymas
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 1k.
1gr.
Skandinavistika (norvegų) 2k.
1gr.
Rima Rudienė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Dalykinės kalbos teorija (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k.
2gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2k.
2gr.
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
REZERVUOTA
Bonifacas Stundžia, Prof., Habil. dr.
Matomi komentarai: Erasmus
|
|
|
109 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k.
2gr.
Alfonso Rascon Caballero, Asist., Dr.
Matomi komentarai: morfologija
|
11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
4gr.
Rūta Šileikytė-Zukienė, J. Asist.
|
13:00 - 14:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
3gr.
Rūta Šileikytė-Zukienė, J. Asist.
|
|
17:00 - 18:30
Teorinė italų kalbos gramatika (Privalomasis)
Italų filologija 3k.
1gr.
Paola Fertoli, Lekt.
|
|
|
110 aud. |
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
15:00 - 16:30
REZERVUOTA
Justina Bružaitė-Liseckienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
|
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė norvegų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1k.
1gr.
Valentina Belokon-Telksnienė, Lekt.
Matomi komentarai: morfologija
|
11:00 - 12:30
Ispanų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k.
1gr.
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k.
1gr.
Stasė Paškonytė, Lekt.
14:30 - 16:45
Šiuolaikinės kultūros teorijos: fenomenologija, antropologija, poststruktūralizmas (Privalomasis)
Intermedialios literatūros studijos 1k.
1gr.
Jūratė Levina, Doc., Dr.
Arūnas Sverdiolas, Dr. (HP)
|
14:30 - 16:45
Šiuolaikinės kultūros teorijos: fenomenologija, antropologija, poststruktūralizmas (Privalomasis)
Intermedialios literatūros studijos 1k.
1gr.
Jūratė Levina, Doc., Dr.
Arūnas Sverdiolas, Dr. (HP)
|
17:00 - 18:30
Literatūra ir kinas: adaptacijos studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Irina Melnikova, Prof., Dr.
|
19:00 - 20:30
Naratologija: literatūra, kinas, reklama (Privalomasis)
Intermedialios literatūros studijos 1k.
1gr.
Nijolė Keršytė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: seminarai nuo spalio mėn.
|
|
113 aud. |
09:00 - 10:30
Diskurso analizės įvadas (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 4k.
1gr.
2gr.
Miroslav Stasilo, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė suomių kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 1k.
1gr.
Sirkka Sisko Tellervo Ojaniemi
|
|
|
17:00 - 18:30
Rusų kalba A2 (Privalomasis)
Julija Snežko, Asist., Dr.
|
|
|
114 (Balio Sruogos) aud. |
09:00 - 10:30
Kūrybinis rašymas (Pasirenkamasis)
Rusų filologija 2k.
1gr.
Rusų filologija 3k.
1gr.
Rusų filologija 4k.
1gr.
1gr.
Rusų kalba 3k.
1gr.
Rusų literatūra 4k.
1gr.
Natalja Kapočė, Lekt., Dr.
|
11:00 - 12:30
Italijos istorija ir kultūra I/II d. (Pasirenkamasis)
Italų filologija 2k.
1gr.
2gr.
Dainius Būrė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Semantikos įvadas (Privalomasis)
Anglų filologija 3k.
3gr.
4gr.
Birutė Ryvitytė, Dr.
|
15:00 - 16:30
REZERVUOTA
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
Matomi komentarai: atidirbamos paskaitos
|
17:00 - 18:30
REZERVUOTA
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
Matomi komentarai: atidirbamos paskaitos
17:00 - 18:30
Antikinių ir krikščioniškųjų šaltinių sankirtos (Privalomasis)
Klasikinė filologija 2k.
1gr.
Ona Dilytė-Čiurinskienė, Doc., Dr.
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 21:00
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choras
Pedagogo komentarai: nuo 2021-05-03 atnaujinamos VU chorų repeticijos mažomis grupelėmis.
|
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 21:00
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choras
Pedagogo komentarai: nuo 2021-05-03 atnaujinamos VU chorų repeticijos mažomis grupelėmis.
|
|
115A aud. |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k.
2gr.
Diana Sroda, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Anglų kalbos stilistika (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Davide Castiglione, Doc., Dr.
|
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Gitana Irnienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Gitana Irnienė, Lekt.
|
|
115B aud. |
|
11:00 - 12:30
Ispanų moterų literatūra (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Ispanų filologija 4k.
1gr.
2gr.
1gr.
Dovilė Kuzminskaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 2k.
1gr.
Cristobal Domingo Jimenez Calvente, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Medijų lingvistika I/III d. (Privalomasis)
Rusistika (medijų lingvistika) 1k.
1gr.
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Medijų lingvistika I/III d. (Privalomasis)
Rusistika (medijų lingvistika) 1k.
1gr.
Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
|
|
|
116 (Antano Salio) aud. |
09:00 - 10:30
Baltų filologijos įvadas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2k.
2gr.
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
3gr.
Jurga Kasteckienė, Lekt.
Matomi komentarai: Rašytinis akademinis diskursas
|
13:00 - 14:30
LDK ir Prūsų Lietuvos literatūra (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2k.
2gr.
Dainora Pociūtė-Abukevičienė, Prof., Dr. (HP)
|
15:00 - 16:30
LDK ir Prūsų Lietuvos literatūra (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2k.
3gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Dainora Pociūtė-Abukevičienė, Prof., Dr. (HP)
|
18:30 - 20:00
Vokiečių kalba A2 (Bendrosios universitetinės studijos)
Vita Banionytė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: NPD
|
18:30 - 20:00
Vokiečių kalba A2 (Bendrosios universitetinės studijos)
Vita Banionytė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: NPD
|
|
117 aud. |
|
11:00 - 12:30
REZERVUOTA
Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
Matomi komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš lapkričio 12 d. 9 val.
|
13:00 - 14:30
Teksto redagavimas (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k.
1gr.
Inga Hilbig, Doc., Dr.
Joana Pribušauskaitė, J. M. Darbuot.
|
|
|
|
|
118 (Vinco Krėvės) aud. |
09:00 - 10:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
1gr.
2gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Romanų filologijos įvadas (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Antanas Keturakis, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Kasdienybės refleksija: lietuvių eseistika (Pasirenkamasis)
Intermedialios literatūros studijos 1k.
1gr.
Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Literatūra ir kinas: adaptacijos studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Irina Melnikova, Prof., Dr.
|
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 21:00
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choras
Pedagogo komentarai: nuo 2021-05-03 atnaujinamos VU chorų repeticijos mažomis grupelėmis.
|
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 21:00
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choras
Pedagogo komentarai: nuo 2021-05-03 atnaujinamos VU chorų repeticijos mažomis grupelėmis.
|
|
119 (Adomo Mickevičiaus) |
|
11:00 - 12:30
Antikos mokslas (Pasirenkamasis)
Klasikinė filologija 2k.
1gr.
Naglis Kardelis, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Tiriamasis projektas (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 4k.
1gr.
Mikael Schultz Rasmussen, J. Asist.
Matomi komentarai: M. Rasmussen
|
15:00 - 16:30
Kroatų kalba B1 (Laisvasis)
Josip Vuckovic, lekt.
Matomi komentarai: MVG
|
17:00 - 18:30
Kroatų kalba A2.1 (Laisvasis)
Josip Vuckovic, lekt.
Matomi komentarai: MVG
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 21:00
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choras
Pedagogo komentarai: nuo 2021-05-03 atnaujinamos VU chorų repeticijos mažomis grupelėmis.
|
18:30 - 20:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 21:00
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Choras
Pedagogo komentarai: nuo 2021-05-03 atnaujinamos VU chorų repeticijos mažomis grupelėmis.
|
|
120 (Rusų) aud. |
|
11:00 - 12:30
Rusų kalbos leksikologija ir retorikos pagrindai (Privalomasis)
Rusų filologija 1k.
1gr.
Regina Čičinskaitė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Rusų literatūra (XX a.) I/II d. (Privalomasis)
Rusų filologija 3k.
1gr.
Regina Čičinskaitė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Stačiatikių kultūra ir Vakarai (Privalomasis)
Literatūros antropologija ir kultūra 2k.
1gr.
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
|
|
|
|
121 (Roberto Šumano) aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Olivier Francois Roger Morere, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Marcelio Prousto pasaulis (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Prancūzų filologija 4k.
1gr.
2gr.
Vytautas Bikulčius, Dr. (HP)
|
13:00 - 14:30
Naujausių laikų prancūzų ir frankofoniškoji literatūra (Privalomasis)
Prancūzų filologija 4k.
2gr.
Vytautas Bikulčius, Dr. (HP)
|
15:00 - 16:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k.
3gr.
Stasė Paškonytė, Lekt.
|
|
|
|
122 (Suomių) aud. |
09:00 - 10:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
Anna Ruskan, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 3k.
1gr.
Cristobal Domingo Jimenez Calvente, Lekt.
Matomi komentarai: Gretutinių studijų studentai prisijungia jiems tinkamu laiku į vieną grupę
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 2k.
2gr.
Cristobal Domingo Jimenez Calvente, Lekt.
|
|
15:00 - 16:30
Meninis vertimas (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 4k.
1gr.
2gr.
Jūratė Navakauskienė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
|
|
123 (Stepono Batoro) aud. |
09:00 - 10:30
Prancūzų kalbos morfologija (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1k.
1gr.
Prancūzų kalba ir kultūra (pažengusiesiems) 2k.
1gr.
Lina Perkauskytė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k.
1gr.
Kinga Geben, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k.
1gr.
Viktorija Ušinskienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
|
|
17:00 - 18:30
Vengrų kalba B1 (Laisvasis)
Matomi komentarai: MVG
|
|
|
127 (Valerijaus Čekmono) aud. |
09:00 - 10:30
Lenkų kalbos morfologija (Privalomasis)
Lenkų filologija 2k.
1gr.
Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Lenkų kalbos istorinė raida (Privalomasis)
Lenkų filologija 3k.
1gr.
Viktorija Ušinskienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Lenkų literatūra: viduramžiai – XVIII a. (Pasirenkamasis)
Lenkų filologija 2k.
1gr.
Regina Jakubėnas, Doc., Dr.
|
15:00 - 19:30
REZERVUOTA
Kęstutis Bredelis, Lekt.
Matomi komentarai: Didaktikos paskaitos PPS studentams
|
15:00 - 19:30
REZERVUOTA
Kęstutis Bredelis, Lekt.
Matomi komentarai: Didaktikos paskaitos PPS studentams
|
15:00 - 19:30
REZERVUOTA
Kęstutis Bredelis, Lekt.
Matomi komentarai: Didaktikos paskaitos PPS studentams
|
|
128 (Taraso Ševčenkos) aud. |
|
11:00 - 12:30
Prancūzų kalbos fonetika (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1k.
1gr.
Olivier Francois Roger Morere, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 1k.
1gr.
Skandinavistika (švedų) 2k.
1gr.
Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
Matomi komentarai: dėst. M. Hjortfors
|
15:00 - 16:30
Prancūzų kalbos fonetika (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k.
1gr.
Estera Zingerytė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Sigita Balaišienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Sigita Balaišienė, Lekt.
|
|
129 aud. |
09:00 - 10:30
Literatūros teorijos įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Elžbieta Kmitaitė-Kizielė, Lekt.
Ieva Steponavičiūtė-Aleksiejūnienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Vietoje lapkr. 13d. 13val. ir 15 val., 14d. 9val. paskaitų vyks I atsiskaitymas lapkr. 13d. nuo13val. iki 17val..Vietoje gruodžio 18 d.13val.ir 15val., 19d. 9val. paskaitų vyks II atsiskaitymas gruodžio 18 d. nuo 15 iki 17val. Saulėtekyje, 1 ir 2 aud.
Pedagogo komentarai: Paskaitos perkialiamos: rugsėjo 11d. 13 val. į rugsėjo 24 d. 17 val. rugsėjo 11d. 15 val. į rugsėjo 20 d. 9 val. rugsėjo 12d. 9 val. į rugsėjo 26 d. 17 val.
|
11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k.
4gr.
Audronė Šolienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Frazinė gramatika
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k.
1gr.
Diana Sroda, Lekt.
|
|
17:30 - 19:00
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Lenkijos institutas
|
|
|
130 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
XX a. lietuvių literatūra (Privalomasis)
Lietuvių filologija 3k.
1gr.
Regimantas Tamošaitis, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
XX a. lietuvių literatūra (Privalomasis)
Lietuvių filologija 3k.
2gr.
Regimantas Tamošaitis, Asist., Dr.
|
|
17:30 - 19:00
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Lenkijos institutas
|
|
|
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. |
09:00 - 10:30
Teisės vokiečių kalba (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 3k.
1gr.
Vokiečių filologija 4k.
1gr.
2gr.
Vokiečių filologija 3k.
1gr.
Vokiečių filologija 4k.
1gr.
Virginija Masiulionytė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
2gr.
Giedrė Balčytytė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: fonetika
|
13:00 - 14:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
1gr.
Giedrė Balčytytė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: fonetika
|
15:00 - 16:30
Vokiečių kalbos fonetika (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
2gr.
Diana Šileikaitė-Kaishauri, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pradedantiesiems
|
17:00 - 18:30
REZERVUOTA
Estera Zingerytė, Lekt.
Matomi komentarai: atidirbamos paskaitos
|
|
|
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. |
|
11:00 - 12:30
Rusų poezija (Privalomasis)
Rusų filologija 2k.
1gr.
Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Vokiečių kalbos morfologija I/II d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
2gr.
Daumantas Katinas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pradedantiesiems
|
15:00 - 16:30
Vokiškai kalbančių šalių visuomenė ir kultūra (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
1gr.
Vokiečių filologija 2k.
1gr.
1gr.
Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
|
|
|
|
A6 aud. |
08:00 - 09:30
REZERVUOTA
Liudmila Garbul, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Rusų kalba C1
|
11:00 - 12:30
REZERVUOTA
Ramutė Bingelienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Rusų kalbos žodžių daryba ir morfologija (Privalomasis)
Rusų filologija 2k.
1gr.
Liudmila Garbul, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k.
1gr.
Kinga Geben, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
|
|
|
|
A7 (Kanados studijų) aud. |
09:00 - 10:30
Anglų kalbos akcentai ir dialektai Didžiojoje Britanijoje (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Anglų filologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Rūta Šileikytė-Zukienė, J. Asist.
|
11:00 - 12:30
Viktorijos epochos romanas ir jo šiuolaikinės transformacijos (Privalomasis)
Anglistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k.
1gr.
1gr.
Regina Rudaitytė, Dr. (HP)
|
13:00 - 14:30
Semantika (Privalomasis)
Anglistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k.
1gr.
1gr.
Aurelija Usonienė, Habil. dr.
|
15:00 - 16:30
Gramatikos teorija (Pasirenkamasis)
Bendroji kalbotyra 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Aksel Holvoet, Habil. dr.
|
|
|
|
A8 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k.
2gr.
Greta Maslauskienė, J. Asist.
Matomi komentarai: Akademinio diskurso konstravimas
|
11:00 - 12:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
1gr.
Rita Juknevičienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
4gr.
Rita Juknevičienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Dalykinės kalbos teorija (Pasirenkamasis)
Anglistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k.
1gr.
Birutė Ryvitytė, Dr.
15:00 - 16:30
Dalykinės kalbos teorija (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k.
1gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2k.
1gr.
Birutė Ryvitytė, Dr.
Matomi komentarai: Anglų
|
17:00 - 18:30
Kalbos, kultūros ir literatūros tyrimų kryptys ir metodai (Privalomasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k.
1gr.
Jūratė Levina, Doc., Dr.
|
|
|
A9 (Germanistikos studijų kabinetas ) aud. |
09:00 - 10:30
Medievistika (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 2k.
1gr.
2gr.
Aleksej Burov, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Viešasis kalbėjimas (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 3k.
1gr.
Vokiečių filologija 4k.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Vokiečių literatūra: viduramžiai – XIX a. 1 p. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k.
1gr.
2gr.
Vokiečių filologija 3k.
1gr.
Aleksej Burov, Doc., Dr.
|
|
17:00 - 18:30
Mokslo tiriamasis darbas II/II d. (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 2k.
2gr.
Eglė Kontutytė, Doc., Dr.
|
|
|
Anglų filologijos katedra |
|
|
|
|
|
|
|
ISC (Italų studijų centras) aud. |
09:00 - 10:30
Italų literatūros istorija II/III d. (XVII-XIX a.) (Privalomasis)
Italų filologija 3k.
1gr.
Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
09:00 - 10:30
Italų literatūros istorija II/III d. (XVII-XIX a.) (Pasirenkamasis)
Italų kalba ir kultūra 4k.
1gr.
Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba V/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 3k.
1gr.
Davide Castiglione, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Italų Renesanso ir Baroko dailė (Pasirenkamasis)
Italų filologija 2k.
1gr.
2gr.
Italų filologija 3k.
1gr.
Italų filologija 4k.
1gr.
1gr.
Paola Fertoli, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k.
1gr.
Italų kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Paola Fertoli, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Inga Piščikienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Inga Piščikienė, Lekt.
|
|
K1 (Jono Dumčiaus) aud. |
09:00 - 10:30
Lotynų kalba II/II d. (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 2k.
1gr.
2gr.
Ispanų filologija 4k.
1gr.
2gr.
Dalia Andziulytė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Graikų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Naujoji graikų kalba 3k.
1gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 2k.
1gr.
Nijolė Juchnevičienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Lotynų autoriai ir antikinė retorika I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k.
1gr.
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Klasikinių studijų įvadas: Antikos mitologija ir tekstologijos pagrindai (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 2k.
1gr.
Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
K2 aud. |
|
11:00 - 12:30
Lotynų kalba ir autoriai III/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k.
1gr.
Dovilė Keršienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Lotynų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Dovilė Keršienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Naujoji graikų kalba III/III d. (Privalomasis)
Naujoji graikų kalba 3k.
1gr.
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
|
18:00 - 19:30
Užsienio kalba (graikų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Lenkų filologija 2k.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3k.
1gr.
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
Matomi komentarai: Graikų A1
Pedagogo komentarai: Klasikinės (lotynų ir senovės graikų) filologijos I kurso studentams užsiėmimai prasideda rugsėjo antrą savaitę
18:00 - 19:30
Naujoji graikų kalba I/V d. (Privalomasis)
Naujoji graikų kalba 2k.
1gr.
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
18:00 - 19:30
Naujoji graikų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir naujoji graikų kalba 1k.
1gr.
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
|
18:00 - 19:30
Užsienio kalba (graikų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Lenkų filologija 2k.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3k.
1gr.
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
Matomi komentarai: Graikų A1
Pedagogo komentarai: Klasikinės (lotynų ir senovės graikų) filologijos I kurso studentams užsiėmimai prasideda rugsėjo antrą savaitę
18:00 - 19:30
Naujoji graikų kalba I/V d. (Privalomasis)
Naujoji graikų kalba 2k.
1gr.
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
18:00 - 19:30
Naujoji graikų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir naujoji graikų kalba 1k.
1gr.
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
|
|
K3 aud. |
|
11:00 - 12:30
Vokiečių kalbos morfologija I/II d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
1gr.
Vokiečių filologija 2k.
1gr.
Virginija Masiulionytė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
|
13:00 - 14:30
Vokiečių kalbos fonetika (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
1gr.
Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
13:00 - 14:30
Vokiečių kalbos fonetika (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 4k.
1gr.
1gr.
Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Vertimo įvadas (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Rita Juknevičienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
K4 aud. |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė norvegų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k.
2gr.
Matomi komentarai: leksika
Pedagogo komentarai: V. Gercmanienė
|
13:00 - 14:30
REZERVUOTA
Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Matomi komentarai: gretutinių studijų studento mokymas
|
|
|
|
|
Klasikinės filologijos katedra |
|
11:00 - 12:30
Graikų archaika ir klasika: kultūros paradigmos (Privalomasis)
Klasikinės studijos 1k.
1gr.
Vytautas Ališauskas, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Graikų literatūros istorija (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k.
1gr.
Vytautas Ališauskas, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
Prancūzų filologijos katedra |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k.
1gr.
Lina Perkauskytė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k.
2gr.
Lina Perkauskytė, Lekt.
|
|
|
|
|
Rašytojų menė |
|
|
|
|
|
|
|
SHM aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k.
1gr.
Elina Sidorovič, Lekt.
Matomi komentarai: morfologija
|
11:00 - 12:30
Ispanų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4k.
1gr.
2gr.
Alfonso Rascon Caballero, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k.
1gr.
Anglų kalba 3k.
1gr.
Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: leksika, Gretutinių studijų studentai gali rinktis kitą seminaro laiką
|
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Rūta Kalytienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Rūta Kalytienė, Lekt.
|
|
Slavistikos katedra |
|
|
|
|
|
|
|
UKI A5 aud. |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k.
2gr.
Birutė Ona Palovienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k.
2gr.
Jelena Kirejeva, Asist., Dr.
Matomi komentarai: leksika
|
15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija III/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 2k.
1gr.
Neringa Terleckaitė, Lekt.
Matomi komentarai: ES
|
|
|
|
UKI Romanų kalbų katedra |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k.
2gr.
Elina Sidorovič, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1k.
1gr.
2gr.
Nadežda Petrauskienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Rasa Tamošaitienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Rasa Tamošaitienė, Lekt.
|
|
Vokiečių filologijos katedra |
|
|
|
|
|
|
|
Vokiečių kabinetas UKI |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k.
2gr.
Ilana Subačienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k.
2gr.
Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Prancūzų kalbos fonetika (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k.
2gr.
Estera Zingerytė, Lekt.
14:30 - 17:30
REZERVUOTA
|
14:30 - 17:30
REZERVUOTA
|
14:30 - 17:30
REZERVUOTA
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Virginija Jūratė Pukevičiūtė, Doc., Dr.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Virginija Jūratė Pukevičiūtė, Doc., Dr.
|
|
106 aud. |
|
|
|
|
|
|
|
107 (Azerbaidžano) aud. |
|
11:00 - 12:30
Ispanų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k.
2gr.
Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Matomi komentarai: Lektorius iš Ispanijos
|
13:00 - 14:30
Antikinė literatūra (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Lietuvių filologija 3k.
1gr.
2gr.
Lietuvių filologija 4k.
1gr.
2gr.
Vertimas 2k.
1gr.
2gr.
Dovilė Čitavičiūtė, J. Asist.
|
|
|
|
|
108 (Estų) aud. |
09:00 - 10:30
Antikos kultūra ir menas: Graikija (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k.
1gr.
Vokiečių filologija 2k.
1gr.
2gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3k.
1gr.
Stasė Paškonytė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
XX a. drama (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Svetozar Postic, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
109 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1k.
1gr.
Prancūzų kalba ir kultūra (pažengusiesiems) 2k.
1gr.
Diana Sroda, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k.
3gr.
Greta Maslauskienė, J. Asist.
Matomi komentarai: Akademinio diskurso konstravimas
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k.
4gr.
Greta Maslauskienė, J. Asist.
Matomi komentarai: Akademinio diskurso konstravimas
|
|
|
|
|
110 aud. |
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
09:00 - 20:30
REZERVUOTA
Lina Blauzdavičiūtė
Matomi komentarai: Lituanistinių studijų katedra
|
|
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. |
09:00 - 10:30
Fenomenologijos pagrindai (Pasirenkamasis)
Intermedialios literatūros studijos 1k.
1gr.
1gr.
Semiotika 2k.
1gr.
Mintautas Gutauskas, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Fenomenologijos pagrindai (Pasirenkamasis)
Intermedialios literatūros studijos 1k.
1gr.
1gr.
Semiotika 2k.
1gr.
Mintautas Gutauskas, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Intertekstualumas: teorija ir praktika (Pasirenkamasis)
Semiotika 1k.
1gr.
1gr.
Irina Melnikova, Prof., Dr.
|
|
|
|
|
113 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
2gr.
Eglė Girniuvienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Rusų visuomenė ir kultūra (Privalomasis)
Rusų filologija 1k.
1gr.
Rusų literatūra 2k.
1gr.
Pavel Lavrinec, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Rytai ir Vakarai rusų kultūroje (Privalomasis)
Rusistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k.
1gr.
1gr.
Pavel Lavrinec, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
114 (Balio Sruogos) aud. |
09:00 - 10:30
Ispanų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k.
1gr.
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Ispanų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k.
1gr.
Maria Sebastia Saez, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Veiksmažodžių komplementacija (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 3k.
1gr.
2gr.
Lietuvių filologija 4k.
1gr.
2gr.
Erika Jasionytė-Mikučionienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
115A aud. |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 2k.
1gr.
Cristobal Domingo Jimenez Calvente, Lekt.
|
|
|
|
|
|
115B aud. |
09:00 - 10:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Italų filologija 1k.
2gr.
Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k.
2gr.
Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: leksika (Paskutinį mėnesio penktadienį užsiėmimas vyks 15 val.)
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3k.
1gr.
Hannah Lucy Shipman-Griciene, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
|
|
|
|
116 (Antano Salio) aud. |
|
11:00 - 12:30
Psicholingvistikos įvadas (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Anglų filologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Davide Castiglione, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Kūrybinis rašymas (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Anglų filologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Davide Castiglione, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
117 aud. |
|
11:00 - 12:30
Lenkų literatūra: XX a. (Privalomasis)
Lenkų filologija 3k.
1gr.
Teresa Dalecka, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|
118 (Vinco Krėvės) aud. |
|
|
13:00 - 14:30
Antikinė literatūra (Privalomasis)
Italų filologija 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
119 (Adomo Mickevičiaus) |
|
|
|
|
|
|
|
120 (Rusų) aud. |
|
|
|
|
|
|
|
121 (Roberto Šumano) aud. |
|
11:00 - 12:30
Prancūzų kalba III/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 2k.
2gr.
Diana Sroda, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Anglų kalbos mokomojo dalyko modulis 1k.
1gr.
Lina Inčiuraitė-Noreikienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 3k.
1gr.
Povilas Birbilas, J. Asist.
|
|
|
|
122 (Suomių) aud. |
09:00 - 10:30
Medijų lingvistika I/III d. (Privalomasis)
Anglistika (medijų lingvistika) 1k.
1gr.
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k.
2gr.
Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k.
2gr.
Olivier Francois Roger Morere, Lekt.
|
|
|
|
|
123 (Stepono Batoro) aud. |
09:00 - 16:00
REZERVUOTA
Kęstutis Bredelis, Lekt.
Matomi komentarai: Didaktikos paskaitos PPS studentams
|
09:00 - 16:00
REZERVUOTA
Kęstutis Bredelis, Lekt.
Matomi komentarai: Didaktikos paskaitos PPS studentams
|
09:00 - 16:00
REZERVUOTA
Kęstutis Bredelis, Lekt.
Matomi komentarai: Didaktikos paskaitos PPS studentams
|
09:00 - 16:00
REZERVUOTA
Kęstutis Bredelis, Lekt.
Matomi komentarai: Didaktikos paskaitos PPS studentams
|
17:00 - 18:30
Vengrų kalba A2 (Laisvasis)
|
|
|
127 (Valerijaus Čekmono) aud. |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k.
2gr.
Lenkų kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Irena Fedorovič, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pradedantiesiems
|
|
|
|
|
|
128 (Taraso Ševčenkos) aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė italų kalba (morfologija ir leksikologija) III/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 2k.
1gr.
2gr.
Italų kalba ir kultūra 3k.
1gr.
Paola Fertoli, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k.
1gr.
Olivier Francois Roger Morere, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Vokiečių kalbos sintaksė (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k.
2gr.
Vokiečių filologija 3k.
1gr.
1gr.
Vaiva Žeimantienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pradedantiesiems
|
15:00 - 17:00
Anglų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų kalbos mokomojo dalyko modulis 1k.
1gr.
Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
129 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Matomi komentarai: Lektorius iš Ispanijos
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k.
1gr.
Eglė Židonienė, Lekt.
Matomi komentarai: morfologija
|
13:00 - 14:30
Lotynų kalba II/II d. (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 2k.
1gr.
2gr.
Ispanų filologija 4k.
1gr.
2gr.
Dalia Andziulytė, Lekt.
|
|
|
|
|
130 aud. |
09:00 - 10:30
Atidirbamos paskaitos (Laisvasis)
Deividas Zibalas, J. Asist.
|
11:00 - 12:30
Prancūzų kalbos sintaksė (Privalomasis)
Prancūzų filologija 2k.
1gr.
Rasa Tamošaitienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 2k.
1gr.
Rasa Tamošaitienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3k.
1gr.
Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Matomi komentarai: sintaksė
|
13:00 - 14:30
Ispanų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k.
2gr.
Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Matomi komentarai: Lektorius iš Ispanijos
|
|
|
|
|
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. |
09:00 - 10:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k.
2gr.
Ana Marija Mackevič, Dok.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k.
2gr.
Jelena Kirejeva, Asist., Dr.
Matomi komentarai: leksika
|
|
15:00 - 16:30
REZERVUOTA
Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
Matomi komentarai: vokiečių kalbos testai
|
|
|
|
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. |
|
11:00 - 12:30
Politikos vokiečių kalba (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 3k.
1gr.
Vokiečių filologija 4k.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
Lina Plaušinaitytė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
A6 aud. |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė lenkų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 2k.
1gr.
Kinga Geben, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
A7 (Kanados studijų) aud. |
|
11:00 - 12:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
3gr.
Rita Juknevičienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
2gr.
Rita Juknevičienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
A8 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k.
1gr.
Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
2gr.
Deividas Zibalas, J. Asist.
|
13:00 - 14:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
1gr.
Deividas Zibalas, J. Asist.
|
|
|
|
|
A9 (Germanistikos studijų kabinetas ) aud. |
|
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba III/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k.
1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 3k.
1gr.
Lina Plaušinaitytė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pažengusiesiems
|
|
|
|
|
Anglų filologijos katedra |
|
|
|
|
|
|
|
ISC (Italų studijų centras) aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k.
1gr.
Italų kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Davide Trezzi, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k.
1gr.
Italų kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Paola Fertoli, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 3k.
1gr.
Cristobal Domingo Jimenez Calvente, Lekt.
Matomi komentarai: Gretutinių studijų studentai prisijungia jiems tinkamu laiku į vieną grupę
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 2k.
2gr.
Cristobal Domingo Jimenez Calvente, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Romanų filologijos įvadas (Privalomasis)
Italų filologija 1k.
1gr.
Antanas Keturakis, Asist., Dr.
|
|
|
|
K1 (Jono Dumčiaus) aud. |
09:00 - 10:30
Lotynų kalba I/II d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Dalia Andziulytė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Respublikos laikotarpio romėnų literatūra ir kultūra (Privalomasis)
Tomas Veteikis, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Antanas Keturakis, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Antikinė literatūra (Privalomasis)
Italų filologija 1k.
2gr.
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
|
|
|
|
K2 aud. |
09:00 - 10:30
Kultūros semiotika (Privalomasis)
Semiotika 2k.
1gr.
Jurgita Katkuvienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Antikinė literatūra (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k.
2gr.
Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Lotynų kalba ir autoriai III/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k.
1gr.
Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
K3 aud. |
09:00 - 10:30
Vertimo įvadas (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Rita Juknevičienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
REZERVUOTA
Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
Matomi komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš lapkričio 7 d. 9 val.
|
|
|
|
|
|
K4 aud. |
|
11:00 - 12:30
Graikų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 4k.
1gr.
Dalia Andziulytė, Lekt.
|
|
|
|
|
|
Klasikinės filologijos katedra |
09:00 - 10:30
Naujoji graikų kalba I/V d. (Privalomasis)
Naujoji graikų kalba 2k.
1gr.
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
09:00 - 10:30
Naujoji graikų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir naujoji graikų kalba 1k.
1gr.
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Lotynų autoriai ir antikinė retorika I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k.
1gr.
Paulius Garbačiauskas, Lekt.
11:00 - 12:30
Naujoji graikų kalba I/V d. (Privalomasis)
Naujoji graikų kalba 2k.
1gr.
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
11:00 - 12:30
Naujoji graikų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir naujoji graikų kalba 1k.
1gr.
Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
|
|
|
|
|
|
Prancūzų filologijos katedra |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k.
1gr.
Vita Valiukienė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|
Rašytojų menė |
|
|
|
|
|
|
|
SHM aud. |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k.
1gr.
Gitana Irnienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Anglų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4k.
1gr.
2gr.
Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
Slavistikos katedra |
|
|
|
|
|
|
|
UKI A5 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė norvegų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1k.
1gr.
Simona Kamarauskaitė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė norvegų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k.
1gr.
Simona Kamarauskaitė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
|
|
|
|
|
UKI Romanų kalbų katedra |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k.
1gr.
Hannah Lucy Shipman-Griciene, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k.
2gr.
Hannah Lucy Shipman-Griciene, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k.
1gr.
Eglė Girniuvienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
|
|
|
|
Vokiečių filologijos katedra |
|
|
|
|
|
|
|
Vokiečių kabinetas UKI |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
1gr.
Alfonso Rascon Caballero, Asist., Dr.
Matomi komentarai: fonetika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
2gr.
Alfonso Rascon Caballero, Asist., Dr.
Matomi komentarai: fonetika
|
13:00 - 14:30
Rusų kalba A2 (Privalomasis)
Julija Snežko, Asist., Dr.
|
|
|
|
|