flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Domus Philologiae
2019.11.04 -- 2019.11.10


Pirmadienis
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:00
107 (Azerbaidžano) aud. 09:00 - 10:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 2gr.

Ana Marija Mackevič, J. Asist.
09:00 - 10:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 2gr.

Ana Marija Mackevič, J. Asist.
11:00 - 12:30
Anglų literatūra: XX a. (Privalomasis)
Anglų filologija 4k. 1gr. 2gr.

Linara Bartkuvienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Anglų literatūra: XX a. (Privalomasis)
Anglų filologija 4k. 1gr. 2gr.

Linara Bartkuvienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 2k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Rasa Bačiulienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 2k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Rasa Bačiulienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Kognityvinės lingvistikos įvadas (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr.

Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Kognityvinės lingvistikos įvadas (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr.

Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
108 (Estų) aud. 09:00 - 10:30
Etimologija (Pasirenkamasis)
Bendroji kalbotyra 1k. 1gr. 1gr. 1gr.

Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.

09:00 - 20:00
REZERVUOTA

Drąsutis Smolskas
Komentarai: Naujų baldų montavimas
09:00 - 10:30
Etimologija (Pasirenkamasis)
Bendroji kalbotyra 1k. 1gr. 1gr. 1gr.

Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.

09:00 - 20:00
REZERVUOTA

Drąsutis Smolskas
Komentarai: Naujų baldų montavimas
09:00 - 20:00
REZERVUOTA

Drąsutis Smolskas
Komentarai: Naujų baldų montavimas

11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 1gr.

Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
09:00 - 20:00
REZERVUOTA

Drąsutis Smolskas
Komentarai: Naujų baldų montavimas

11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 1gr.

Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
09:00 - 20:00
REZERVUOTA

Drąsutis Smolskas
Komentarai: Naujų baldų montavimas

13:00 - 14:30
Užsienio kalba (estų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Eve Raeste, Dr.
09:00 - 20:00
REZERVUOTA

Drąsutis Smolskas
Komentarai: Naujų baldų montavimas

13:00 - 14:30
Užsienio kalba (estų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Eve Raeste, Dr.
09:00 - 20:00
REZERVUOTA

Drąsutis Smolskas
Komentarai: Naujų baldų montavimas

15:00 - 16:30
Konstitucinės ir administracinės teisės kalba (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k. 1gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2k. 1gr.

Vaidotas Vaičaitis, Doc., Dr.
09:00 - 20:00
REZERVUOTA

Drąsutis Smolskas
Komentarai: Naujų baldų montavimas

15:00 - 16:30
Konstitucinės ir administracinės teisės kalba (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k. 1gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2k. 1gr.

Vaidotas Vaičaitis, Doc., Dr.
09:00 - 20:00
REZERVUOTA

Drąsutis Smolskas
Komentarai: Naujų baldų montavimas

17:00 - 18:30
Estų kalba A2 (Laisvasis)

Eve Raeste, Dr.
Komentarai: MVG
09:00 - 20:00
REZERVUOTA

Drąsutis Smolskas
Komentarai: Naujų baldų montavimas

17:00 - 18:30
Estų kalba A2 (Laisvasis)

Eve Raeste, Dr.
Komentarai: MVG
09:00 - 20:00
REZERVUOTA

Drąsutis Smolskas
Komentarai: Naujų baldų montavimas

19:00 - 20:30
Estų kalba B1 (Laisvasis)

Eve Raeste, Dr.
Komentarai: MVG
19:00 - 20:30
Estų kalba B1 (Laisvasis)

Eve Raeste, Dr.
Komentarai: MVG
109 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 2gr.

Deividas Zibalas, J. Asist.
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 2gr.

Deividas Zibalas, J. Asist.
11:00 - 12:30
Kitų skandinavų kalbų pagrindai ir kultūrinis kontekstas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 4k. 1gr. 1gr.

Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
Komentarai: dėst. M. Hjortfors
11:00 - 12:30
Kitų skandinavų kalbų pagrindai ir kultūrinis kontekstas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 4k. 1gr. 1gr.

Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
Komentarai: dėst. M. Hjortfors
13:00 - 14:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 2gr.

Deividas Zibalas, J. Asist.
13:00 - 14:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 2gr.

Deividas Zibalas, J. Asist.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Pasirenkamasis)
Vertimas 4k. 1gr. 2gr.

Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Pasirenkamasis)
Vertimas 4k. 1gr. 2gr.

Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
110 aud. 09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. 09:00 - 10:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 1gr.

Paulius Garbačiauskas, Lekt.
09:00 - 10:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 1gr.

Paulius Garbačiauskas, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba V/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 3k. 1gr.

Davide Castiglione, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba V/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 3k. 1gr.

Davide Castiglione, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k. 2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k. 2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
15:00 - 16:30
Semiotikos teorija (Privalomasis)
Semiotika 1k. 1gr.

Jurgita Katkuvienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Semiotikos teorija (Privalomasis)
Semiotika 1k. 1gr.

Jurgita Katkuvienė, Asist., Dr.
113 aud. 09:00 - 10:30
Svetimųjų kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo teorija ir praktika (Privalomasis)
Taikomoji kalbotyra 2k. 1gr.

Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
09:00 - 10:30
Svetimųjų kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo teorija ir praktika (Privalomasis)
Taikomoji kalbotyra 2k. 1gr.

Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Svetimųjų kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo teorija ir praktika (Privalomasis)
Taikomoji kalbotyra 2k. 1gr.

Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Svetimųjų kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo teorija ir praktika (Privalomasis)
Taikomoji kalbotyra 2k. 1gr.

Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 1gr.

Dovilė Kuzminskaitė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 1gr.

Dovilė Kuzminskaitė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Antikinė estetika ir meno teorija (Privalomasis)
Klasikinė filologija 2k. 1gr.

Naglis Kardelis, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Antikinė estetika ir meno teorija (Privalomasis)
Klasikinė filologija 2k. 1gr.

Naglis Kardelis, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Danguolė Straižytė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Danguolė Straižytė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. 11:00 - 12:30
Romanų filologijos įvadas (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Dainius Būrė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Romanų filologijos įvadas (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Dainius Būrė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.
Lenkų filologija 2k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.
Lenkų filologija 2k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (italų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.
Lenkų filologija 3k. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (italų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.
Lenkų filologija 3k. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (turkų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Galina Miškinienė, Doc., Dr.

17:00 - 18:30
Turkų kalba A1 (Laisvasis)

Galina Miškinienė, Doc., Dr.
Komentarai: MVG ir NPD

17:00 - 18:30
Šiuolaikinė turkų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir turkų kalba 1k. 1gr.

Galina Miškinienė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (turkų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Galina Miškinienė, Doc., Dr.

17:00 - 18:30
Turkų kalba A1 (Laisvasis)

Galina Miškinienė, Doc., Dr.
Komentarai: MVG ir NPD

17:00 - 18:30
Šiuolaikinė turkų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir turkų kalba 1k. 1gr.

Galina Miškinienė, Doc., Dr.

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
115A aud. 09:00 - 10:30
Rusų kalba B1 (Privalomasis)

Natalja Kapočė, Lekt., Dr.
09:00 - 10:30
Rusų kalba B1 (Privalomasis)

Natalja Kapočė, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Rusų avangardas (Privalomasis)
Rusistika 2k. 1gr.

Galina Michailova, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Rusų avangardas (Privalomasis)
Rusistika 2k. 1gr.

Galina Michailova, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (rusų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Regina Čičinskaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (rusų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Regina Čičinskaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k. 1gr.

Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
Komentarai: leksikologija
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k. 1gr.

Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
Komentarai: leksikologija
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
115B aud. 09:00 - 10:30
Rusų literatūros įvadas I/II d. (Privalomasis)
Rusų filologija 1k. 1gr.
Rusų literatūra 2k. 1gr.

Galina Michailova, Prof., Dr.
09:00 - 10:30
Rusų literatūros įvadas I/II d. (Privalomasis)
Rusų filologija 1k. 1gr.
Rusų literatūra 2k. 1gr.

Galina Michailova, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Rusų filologija 1k. 1gr.

Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
Komentarai: rašyba
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Rusų filologija 1k. 1gr.

Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
Komentarai: rašyba
13:00 - 14:30
XX a. lietuvių literatūra (Privalomasis)
Lietuvių filologija 3k. 1gr. 2gr.

Rita Tūtlytė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
XX a. lietuvių literatūra (Privalomasis)
Lietuvių filologija 3k. 1gr. 2gr.

Rita Tūtlytė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (rusų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (rusų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Sigita Balaišienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Sigita Balaišienė, Lekt.
116 (Antano Salio) aud. 09:00 - 10:30
Vokiečių kalbos istorinė raida (Privalomasis)
Vokiečių filologija 3k. 1gr.
Vokiečių filologija 4k. 1gr.

Aleksej Burov, Doc., Dr.
09:00 - 10:30
Vokiečių kalbos istorinė raida (Privalomasis)
Vokiečių filologija 3k. 1gr.
Vokiečių filologija 4k. 1gr.

Aleksej Burov, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
REZERVUOTA

Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš 108 aud.
11:00 - 12:30
REZERVUOTA

Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš 108 aud.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k. 1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Justina Daunorienė, Asist., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k. 1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Justina Daunorienė, Asist., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 1gr.

Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 1gr.

Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
18:30 - 20:00
Vokiečių kalba A1 (Laisvasis)

Vita Banionytė, Asist., Dr.
Komentarai: NPD
18:30 - 20:00
Vokiečių kalba A1 (Laisvasis)

Vita Banionytė, Asist., Dr.
Komentarai: NPD
117 aud. 10:30 - 12:30
REZERVUOTA

Komentarai: ( rezervavo ADRIANA BICIULAITIENE )Pasiruošimas taikomosios kalbotyros dalyko semestrinio darbo pristatymui, grupinis projektas
10:30 - 12:30
REZERVUOTA

Komentarai: ( rezervavo ADRIANA BICIULAITIENE )Pasiruošimas taikomosios kalbotyros dalyko semestrinio darbo pristatymui, grupinis projektas
10:30 - 12:30
REZERVUOTA

Komentarai: ( rezervavo ADRIANA BICIULAITIENE )Pasiruošimas taikomosios kalbotyros dalyko semestrinio darbo pristatymui, grupinis projektas
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 2gr.

Diana Sroda, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 2gr.

Diana Sroda, Lekt.
15:00 - 16:30
Lithuanian Literature: from ethnic tradition to modern culture (Laisvasis)

Regimantas Tamošaitis, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Lithuanian Literature: from ethnic tradition to modern culture (Laisvasis)

Regimantas Tamošaitis, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. 11:00 - 12:30
Literatūros teorija ir praktika (Privalomasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Literatūros teorija ir praktika (Privalomasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Pasirenkamasis)
Vertimas 4k. 1gr. 2gr.

Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr.
Lietuvių literatūra 2k. 1gr.

Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Pasirenkamasis)
Vertimas 4k. 1gr. 2gr.

Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr.
Lietuvių literatūra 2k. 1gr.

Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
LDK ir Prūsų Lietuvos literatūra (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Darius Kuolys, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
LDK ir Prūsų Lietuvos literatūra (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Darius Kuolys, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Šiuolaikinės kalbotyros kryptys (ir tyrimas) (Privalomasis)
Bendroji kalbotyra 1k. 1gr. 1gr. 1gr.

Aksel Holvoet, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.

17:00 - 18:30
Kalbos, kultūros ir literatūros tyrimų kryptys ir metodai (Privalomasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Aksel Holvoet, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
17:00 - 18:30
Šiuolaikinės kalbotyros kryptys (ir tyrimas) (Privalomasis)
Bendroji kalbotyra 1k. 1gr. 1gr. 1gr.

Aksel Holvoet, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.

17:00 - 18:30
Kalbos, kultūros ir literatūros tyrimų kryptys ir metodai (Privalomasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Aksel Holvoet, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
119 (Adomo Mickevičiaus) aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 2k. 1gr.

Inga Šerniuvienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 2k. 1gr.

Inga Šerniuvienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Etnolingvistika (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr.

Birutė Jasiūnaitė, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 14:30
Etnolingvistika (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr.

Birutė Jasiūnaitė, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (kroatų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Josip Vuckovic, lekt.

17:00 - 18:30
Kroatų kalba A1 (Laisvasis)

Josip Vuckovic, lekt.
Komentarai: MVG ir NPD
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (kroatų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Josip Vuckovic, lekt.

17:00 - 18:30
Kroatų kalba A1 (Laisvasis)

Josip Vuckovic, lekt.
Komentarai: MVG ir NPD

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
120 (Rusų) aud. 11:00 - 12:30
Rusų literatūra (XX a.) I/II d. (Privalomasis)
Rusų filologija 3k. 1gr.

Regina Čičinskaitė, Lekt.
11:00 - 12:30
Rusų literatūra (XX a.) I/II d. (Privalomasis)
Rusų filologija 3k. 1gr.

Regina Čičinskaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Rusų filologija 2k. 1gr.
Rusų kalba 3k. 1gr.

Jelena Konickaja, Doc., Dr.
Komentarai: komunikacija
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Rusų filologija 2k. 1gr.
Rusų kalba 3k. 1gr.

Jelena Konickaja, Doc., Dr.
Komentarai: komunikacija
121 (Roberto Šumano) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k. 1gr.

Lina Perkauskytė, Lekt.
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k. 1gr.

Lina Perkauskytė, Lekt.
11:00 - 12:30
Prancūzų kalbos morfologija (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1k. 1gr.
Prancūzų kalba ir kultūra (pažengusiesiems) 2k. 1gr.

Lina Perkauskytė, Lekt.
11:00 - 12:30
Prancūzų kalbos morfologija (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1k. 1gr.
Prancūzų kalba ir kultūra (pažengusiesiems) 2k. 1gr.

Lina Perkauskytė, Lekt.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (prancūzų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.
Lenkų filologija 2k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (prancūzų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.
Lenkų filologija 2k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 2gr.

Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 2gr.

Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
122 (Suomių) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k. 2gr.

Olivier Francois Roger Morere, Lekt.
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k. 2gr.

Olivier Francois Roger Morere, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k. 2gr.

Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k. 2gr.

Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 2gr.

Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 2gr.

Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k. 2gr.

Lina Perkauskytė, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k. 2gr.

Lina Perkauskytė, Lekt.
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (prancūzų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.
Lenkų filologija 3k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Komentarai: Užsiėmimai prasidės rugsėjo 18 d.
Pedagogo komentarai: kartu su NPD studentais
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (prancūzų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.
Lenkų filologija 3k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Komentarai: Užsiėmimai prasidės rugsėjo 18 d.
Pedagogo komentarai: kartu su NPD studentais

18:30 - 20:00
Prancūzų kalba A1 (Laisvasis)

Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Komentarai: NPD
18:30 - 20:00
Prancūzų kalba A1 (Laisvasis)

Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Komentarai: NPD
123 (Stepono Batoro) aud. 09:00 - 10:30
Sovietmečio lietuvių literatūra (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 3k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr.

Jurgita Raškevičiūtė-Andriukonienė, Asist., Dr.
09:00 - 10:30
Sovietmečio lietuvių literatūra (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 3k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr.

Jurgita Raškevičiūtė-Andriukonienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k. 1gr.

Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k. 1gr.

Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Eve Raeste, Dr.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš 108 aud.
13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Eve Raeste, Dr.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš 108 aud.
15:45 - 16:30
Vengrų kalba A2 (Laisvasis)

Komentarai: consultation by agreement
15:45 - 16:30
Vengrų kalba A2 (Laisvasis)

Komentarai: consultation by agreement
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (vengrų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.


17:00 - 18:30
Vengrų kalba A1 (Laisvasis)

Komentarai: MVG ir NPD
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (vengrų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.


17:00 - 18:30
Vengrų kalba A1 (Laisvasis)

Komentarai: MVG ir NPD
127 (Valerijaus Čekmono) aud. 09:00 - 10:30
Lenkų kalba ir kultūra II/IV d. (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr.

Regina Jakubėnas, Asist., Dr.
09:00 - 10:30
Lenkų kalba ir kultūra II/IV d. (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr.

Regina Jakubėnas, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 4k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 4k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Rusų kalbos raida (Privalomasis)
Rusų filologija 3k. 1gr.

Jelena Konickaja, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Rusų kalbos raida (Privalomasis)
Rusų filologija 3k. 1gr.

Jelena Konickaja, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (slovėnų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Jelena Konickaja, Doc., Dr.

17:00 - 18:30
Slovėnų kalba A1 (Laisvasis)

Jelena Konickaja, Doc., Dr.
Komentarai: MVG ir NPD
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (slovėnų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Jelena Konickaja, Doc., Dr.

17:00 - 18:30
Slovėnų kalba A1 (Laisvasis)

Jelena Konickaja, Doc., Dr.
Komentarai: MVG ir NPD
128 (Taraso Ševčenkos) aud. 09:00 - 10:30
Kalbotyra I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr.

Asta Laugalienė, J. Asist.
09:00 - 10:30
Kalbotyra I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr.

Asta Laugalienė, J. Asist.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas II/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 4k. 1gr.

Agnietė Pranckūnienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas II/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 4k. 1gr.

Agnietė Pranckūnienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Rusų filologija 1k. 1gr.

Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Rusų filologija 1k. 1gr.

Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (vokiečių) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.
Lenkų filologija 3k. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Diana Babušytė, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 2k. 1gr. 2gr.

Diana Babušytė, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (vokiečių) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.
Lenkų filologija 3k. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Diana Babušytė, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 2k. 1gr. 2gr.

Diana Babušytė, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Komentarai: Lektorius iš Ispanijos
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Komentarai: Lektorius iš Ispanijos
129 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė italų kalba (morfologija ir leksikologija) III/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 2k. 1gr. 2gr.
Italų kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Alessandra Cali, Lekt.
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė italų kalba (morfologija ir leksikologija) III/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 2k. 1gr. 2gr.
Italų kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Alessandra Cali, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Ispanų kalbos fonetika ir fonologija (Privalomasis)
Ispanų filologija 2k. 2gr.

Miguel Karl Villanueva Svensson, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Ispanų kalbos fonetika ir fonologija (Privalomasis)
Ispanų filologija 2k. 2gr.

Miguel Karl Villanueva Svensson, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
REZERVUOTA

Komentarai: Lenkijos institutas
17:30 - 19:00
REZERVUOTA

Komentarai: Lenkijos institutas
130 aud. 09:00 - 10:30
Ispanų literatūra (XIX-XX a.a.) (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4k. 1gr. 2gr.

Alfonso Rascon Caballero, J. Asist.
09:00 - 10:30
Ispanų literatūra (XIX-XX a.a.) (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4k. 1gr. 2gr.

Alfonso Rascon Caballero, J. Asist.
11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 1gr.

Deividas Zibalas, J. Asist.
11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 1gr.

Deividas Zibalas, J. Asist.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Komentarai: Ispanų kalba
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Komentarai: Ispanų kalba
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (ispanų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (ispanų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
17:30 - 19:00
REZERVUOTA

Komentarai: Lenkijos institutas
17:30 - 19:00
REZERVUOTA

Komentarai: Lenkijos institutas
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. 11:00 - 12:30
Vokiečių kalbos fonetika (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k. 1gr.

Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems

11:00 - 12:30
Vokiečių kalbos fonetika (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 4k. 1gr. 1gr.

Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Vokiečių kalbos fonetika (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k. 1gr.

Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems

11:00 - 12:30
Vokiečių kalbos fonetika (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 4k. 1gr. 1gr.

Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Vokiečių kalbos istorinė raida (Privalomasis)
Vokiečių filologija 3k. 1gr.
Vokiečių filologija 4k. 1gr.

Aleksej Burov, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Birutė Spraunienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Vokiečių kalbos istorinė raida (Privalomasis)
Vokiečių filologija 3k. 1gr.
Vokiečių filologija 4k. 1gr.

Aleksej Burov, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Birutė Spraunienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Prancūzų kalbos fonetika (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 1gr.

Estera Zingerytė, Lekt.
15:00 - 16:30
Prancūzų kalbos fonetika (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 1gr.

Estera Zingerytė, Lekt.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. 09:00 - 10:30
Vertimo seminaras (Privalomasis)
Vertimas 3k. 2gr.

Nijolė Burkšaitienė, Prof., Dr.
09:00 - 10:30
Vertimo seminaras (Privalomasis)
Vertimas 3k. 2gr.

Nijolė Burkšaitienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Vertimo seminaras (Privalomasis)
Vertimas 3k. 1gr.

Nijolė Burkšaitienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Vertimo seminaras (Privalomasis)
Vertimas 3k. 1gr.

Nijolė Burkšaitienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Birutė Spraunienė, Asist., Dr.

13:00 - 14:30
Kiekybiniai ir kokybiniai tyrimų metodai (Privalomasis)
Bendroji kalbotyra 1k. 1gr. 1gr. 1gr.

Laura Vilkaitė-Lozdienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Birutė Spraunienė, Asist., Dr.

13:00 - 14:30
Kiekybiniai ir kokybiniai tyrimų metodai (Privalomasis)
Bendroji kalbotyra 1k. 1gr. 1gr. 1gr.

Laura Vilkaitė-Lozdienė, Asist., Dr.
17:30 - 19:00
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k. 2gr.

Valentina Belokon, Lekt.
Komentarai: morfologija
17:30 - 19:00
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k. 2gr.

Valentina Belokon, Lekt.
Komentarai: morfologija
A6 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k. 1gr.

Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k. 1gr.

Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
11:00 - 12:30
Lenkijos istorija ir kultūra (Pasirenkamasis)
Lenkų filologija 2k. 1gr.

Regina Jakubėnas, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Lenkijos istorija ir kultūra (Pasirenkamasis)
Lenkų filologija 2k. 1gr.

Regina Jakubėnas, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Rusų avangardas (Privalomasis)
Rusistika 2k. 1gr.

Galina Michailova, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Rusų avangardas (Privalomasis)
Rusistika 2k. 1gr.

Galina Michailova, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Konsultacija (Laisvasis)

Vitalija Kazlauskienė, Asist., Dr.
Komentarai: Filosofijos fakulteto studentams pasirinkusiems didaktiką mūsų fakultete konsultacijoms.
17:00 - 18:30
Konsultacija (Laisvasis)

Vitalija Kazlauskienė, Asist., Dr.
Komentarai: Filosofijos fakulteto studentams pasirinkusiems didaktiką mūsų fakultete konsultacijoms.
A7 (Kanados studijų) aud. 11:00 - 12:30
Vokiečių literatūra: XIX a. 2 p. – XX a. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 3k. 1gr.
Vokiečių filologija 4k. 1gr.

Violeta Katinienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Vokiečių literatūra: XIX a. 2 p. – XX a. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 3k. 1gr.
Vokiečių filologija 4k. 1gr.

Violeta Katinienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Literatūros teorija ir praktika (Privalomasis)
Anglų filologija 3k. 3gr. 4gr.

Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Literatūros teorija ir praktika (Privalomasis)
Anglų filologija 3k. 3gr. 4gr.

Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba III/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k. 2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba III/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k. 2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
A8 aud. 09:00 - 10:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 1gr.

Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
Komentarai: prezentacijos
09:00 - 10:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 1gr.

Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
Komentarai: prezentacijos
11:00 - 12:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 2gr.

Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
Komentarai: prezentacijos
11:00 - 12:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 2gr.

Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
Komentarai: prezentacijos
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos kultūra I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1k. 1gr.

Joana Pribušauskaitė, Lekt.

13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos kultūra (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k. 1gr. 2gr.

Elvyra Kutanovienė, Lekt.
Joana Pribušauskaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos kultūra I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1k. 1gr.

Joana Pribušauskaitė, Lekt.

13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos kultūra (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k. 1gr. 2gr.

Elvyra Kutanovienė, Lekt.
Joana Pribušauskaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
Vokiškai kalbančių šalių visuomenė ir kultūra (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k. 2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Violeta Katinienė, Asist., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
15:00 - 16:30
Vokiškai kalbančių šalių visuomenė ir kultūra (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1k. 2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Violeta Katinienė, Asist., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
A9 (Germanistikos studijų kabinetas 1) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba III/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k. 1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Lina Plaušinaitytė, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba III/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k. 1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Lina Plaušinaitytė, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
11:00 - 12:30
Senieji raštai vokiečių kalba (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 2k. 1gr. 2gr.

Justina Daunorienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Senieji raštai vokiečių kalba (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 2k. 1gr. 2gr.

Justina Daunorienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas (Germanistika) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Aleksej Burov, Doc., Dr.
Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas (Germanistika) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Aleksej Burov, Doc., Dr.
Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lolita Vaškelienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lolita Vaškelienė, Lekt.
A9 (Germanistikos studijų kabinetas 2) aud. 13:00 - 14:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.
Lenkų filologija 2k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Violeta Katinienė, Asist., Dr.
Komentarai: A1 - visiškai nesimokiusiems vokiečių kalbos

13:00 - 14:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/II d. (Pasirenkamasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k. 1gr.

Violeta Katinienė, Asist., Dr.
Komentarai: A1 - visiškai nesimokiusiems vokiečių kalbos
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.
Lenkų filologija 2k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Violeta Katinienė, Asist., Dr.
Komentarai: A1 - visiškai nesimokiusiems vokiečių kalbos

13:00 - 14:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/II d. (Pasirenkamasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k. 1gr.

Violeta Katinienė, Asist., Dr.
Komentarai: A1 - visiškai nesimokiusiems vokiečių kalbos
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba III/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k. 1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba III/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k. 1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
Anglų filologijos katedra
ISC (Italų studijų centras) aud. 09:00 - 10:30
REZERVUOTA

Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš 108 aud.
09:00 - 10:30
REZERVUOTA

Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš 108 aud.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k. 2gr.

Alessandra Cali, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k. 2gr.

Alessandra Cali, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k. 1gr.
Italų kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Paola Fertoli, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k. 1gr.
Italų kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Paola Fertoli, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė italų kalba (morfologija ir leksikologija) III/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 2k. 1gr. 2gr.
Italų kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Paola Fertoli, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė italų kalba (morfologija ir leksikologija) III/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 2k. 1gr. 2gr.
Italų kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Paola Fertoli, Lekt.
17:00 - 18:30
Italų kalba A1 (Laisvasis)

Luca Pavan, Lekt.
Komentarai: NPD
17:00 - 18:30
Italų kalba A1 (Laisvasis)

Luca Pavan, Lekt.
Komentarai: NPD
K1 (Jono Dumčiaus) aud. 09:00 - 10:30
Graikų autoriai ir antikinė eilėdara I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k. 1gr.

Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
09:00 - 10:30
Graikų autoriai ir antikinė eilėdara I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k. 1gr.

Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Lotynų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 4k. 1gr.

Alius Jaskelevičius, J. Asist.
11:00 - 12:30
Lotynų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 4k. 1gr.

Alius Jaskelevičius, J. Asist.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k. 1gr.

Eglė Židonienė, Lekt.
Komentarai: morfologija
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k. 1gr.

Eglė Židonienė, Lekt.
Komentarai: morfologija
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1k. 1gr.
Prancūzų kalba ir kultūra (pažengusiesiems) 2k. 1gr.

Diana Sroda, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1k. 1gr.
Prancūzų kalba ir kultūra (pažengusiesiems) 2k. 1gr.

Diana Sroda, Lekt.
K2 aud. 09:00 - 10:30
Lotynų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 4k. 1gr.

Alius Jaskelevičius, J. Asist.
09:00 - 10:30
Lotynų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 4k. 1gr.

Alius Jaskelevičius, J. Asist.
11:00 - 12:30
Lotynų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.

Dovilė Keršienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Lotynų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.

Dovilė Keršienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k. 1gr. 2gr. 1gr.

Irena Štikonaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k. 1gr. 2gr. 1gr.

Irena Štikonaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
REZERVUOTA

Justina Bružaitė-Liseckienė, J. Asist.
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
15:00 - 16:30
REZERVUOTA

Justina Bružaitė-Liseckienė, J. Asist.
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
18:00 - 19:30
REZERVUOTA

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
18:00 - 19:30
REZERVUOTA

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
K3 aud. 11:00 - 12:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 2gr.

Irena Štikonaitė, Lekt.
11:00 - 12:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 2gr.

Irena Štikonaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 2k. 1gr.

Inga Šerniuvienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 2k. 1gr.

Inga Šerniuvienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas (Skandinavistika: švedų) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Alma Braškytė, Lekt.
15:00 - 16:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas (Skandinavistika: švedų) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Alma Braškytė, Lekt.
17:00 - 18:30
Vertimo raštu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1k. 1gr. 2gr.

Daina Valentinavičienė, Lekt.
Komentarai: EN

17:00 - 18:30
Vertimo raštu metodologija I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1k. 1gr.

Daina Valentinavičienė, Lekt.
Komentarai: EN
17:00 - 18:30
Vertimo raštu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1k. 1gr. 2gr.

Daina Valentinavičienė, Lekt.
Komentarai: EN

17:00 - 18:30
Vertimo raštu metodologija I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1k. 1gr.

Daina Valentinavičienė, Lekt.
Komentarai: EN
K4 aud. 11:00 - 12:30
REZERVUOTA

Brigita Speičytė, Prof., Dr.
Komentarai: LLK ir Greimo centro jungtinis posėdis
11:00 - 12:30
REZERVUOTA

Brigita Speičytė, Prof., Dr.
Komentarai: LLK ir Greimo centro jungtinis posėdis
Klasikinės filologijos katedra 11:00 - 12:30
Graikų kalba ir autoriai III/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3k. 1gr.

Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Graikų kalba ir autoriai III/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3k. 1gr.

Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Graikų literatūros istorija (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.

Vytautas Ališauskas, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Graikų literatūros istorija (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.

Vytautas Ališauskas, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Graikų archaika ir klasika: kultūros paradigmos (Privalomasis)
Klasikinės studijos 1k. 1gr.

Vytautas Ališauskas, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Graikų archaika ir klasika: kultūros paradigmos (Privalomasis)
Klasikinės studijos 1k. 1gr.

Vytautas Ališauskas, Prof., Dr.
Prancūzų filologijos katedra 13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Lina Perkauskytė, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Lina Perkauskytė, Lekt.
Rusų filologijos katedra
SHM aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k. 1gr.

Jelena Kirejeva, Lekt.
Komentarai: leksika
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k. 1gr.

Jelena Kirejeva, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1k. 1gr. 2gr.

Jelena Kirejeva, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1k. 1gr. 2gr.

Jelena Kirejeva, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Aktualioji sakinio skaida ir vertimas (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Eglė Petronienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Aktualioji sakinio skaida ir vertimas (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Eglė Petronienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Bendrinė lietuvių kalba: nuostatos ir vartosena (Privalomasis)
Vertimas 2k. 1gr. 2gr.

Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Bendrinė lietuvių kalba: nuostatos ir vartosena (Privalomasis)
Vertimas 2k. 1gr. 2gr.

Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Olga Kudirkienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Olga Kudirkienė, Lekt.
UKI A5 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1k. 1gr. 2gr.

Viktorija Makarova, Doc., Dr.
Komentarai: morfologija
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1k. 1gr. 2gr.

Viktorija Makarova, Doc., Dr.
Komentarai: morfologija
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k. 1gr.

Svetlana Kosova, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k. 1gr.

Svetlana Kosova, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k. 1gr.

Svetlana Kosova, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k. 1gr.

Svetlana Kosova, Lekt.
Komentarai: leksika
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k. 2gr.

Svetlana Kosova, Lekt.
Komentarai: leksika
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k. 2gr.

Svetlana Kosova, Lekt.
Komentarai: leksika
UKI Romanų kalbų katedra 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 2k. 1gr.