flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Domus Philologiae
2019.11.04 -- 2019.11.10


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
107 (Azerbaidžano) aud. 09:00 - 10:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1 k. 2gr.

Ana Marija Mackevič, J. Asist.
11:00 - 12:30
Anglų literatūra: XX a. (Privalomasis)
Anglų filologija 4 k. 1gr. 2gr.

Linara Bartkuvienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Rasa Bačiulienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Kognityvinės lingvistikos įvadas (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4 k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr.

Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
108 (Estų) aud. 09:00 - 10:30
Etimologija (Pasirenkamasis)
Bendroji kalbotyra 1 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.

09:00 - 20:00
REZERVUOTA

Drąsutis Smolskas
Komentarai: Naujų baldų montavimas
09:00 - 20:00
REZERVUOTA

Drąsutis Smolskas
Komentarai: Naujų baldų montavimas

11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1 k. 1gr.

Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
09:00 - 20:00
REZERVUOTA

Drąsutis Smolskas
Komentarai: Naujų baldų montavimas

13:00 - 14:30
Užsienio kalba (estų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Eve Raeste, Dr.
09:00 - 20:00
REZERVUOTA

Drąsutis Smolskas
Komentarai: Naujų baldų montavimas

15:00 - 16:30
Konstitucinės ir administracinės teisės kalba (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1 k. 1gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2 k. 1gr.

Vaidotas Vaičaitis, Doc., Dr.
09:00 - 20:00
REZERVUOTA

Drąsutis Smolskas
Komentarai: Naujų baldų montavimas

17:00 - 18:30
Estų kalba A2 (Laisvasis)

Eve Raeste, Dr.
Komentarai: MVG
09:00 - 20:00
REZERVUOTA

Drąsutis Smolskas
Komentarai: Naujų baldų montavimas

19:00 - 20:30
Estų kalba B1 (Laisvasis)

Eve Raeste, Dr.
Komentarai: MVG
109 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1 k. 2gr.

Deividas Zibalas, Lekt.
11:00 - 12:30
Kitų skandinavų kalbų pagrindai ir kultūrinis kontekstas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 4 k. 1gr. 1gr.

Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
Komentarai: dėst. M. Hjortfors
13:00 - 14:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1 k. 2gr.

Deividas Zibalas, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Pasirenkamasis)
Vertimas 4 k. 1gr. 2gr.

Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1 k. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
110 aud. 09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. 09:00 - 10:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1 k. 1gr.

Paulius Garbačiauskas, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba V/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 3 k. 1gr.

Davide Castiglione, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1 k. 2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2 k. 1gr.

Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
15:00 - 16:30
Semiotikos teorija (Privalomasis)
Semiotika 1 k. 1gr.

Jurgita Katkuvienė, Asist., Dr.
113 aud. 09:00 - 10:30
Svetimųjų kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo teorija ir praktika (Privalomasis)
Taikomoji kalbotyra 2 k. 1gr.

Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Svetimųjų kalbų mokymosi, mokymo ir vertinimo teorija ir praktika (Privalomasis)
Taikomoji kalbotyra 2 k. 1gr.

Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1 k. 1gr.

Dovilė Kuzminskaitė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Antikinė estetika ir meno teorija (Privalomasis)
Klasikinė filologija 2 k. 1gr.

Naglis Kardelis, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Danguolė Straižytė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Danguolė Straižytė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. 11:00 - 12:30
Romanų filologijos įvadas (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3 k. 1gr. 2gr.

Dainius Būrė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1 k. 1gr.
Lenkų filologija 2 k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (italų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2 k. 1gr.
Lenkų filologija 3 k. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Ieva Kirilauskaitė, Lekt.
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (turkų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Galina Miškinienė, Doc., Dr.

17:00 - 18:30
Turkų kalba A1 (Laisvasis)

Galina Miškinienė, Doc., Dr.
Komentarai: MVG ir NPD

17:00 - 18:30
Šiuolaikinė turkų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir turkų kalba 1 k. 1gr.

Galina Miškinienė, Doc., Dr.

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
115A aud. 09:00 - 10:30
Rusų kalba B1 (Privalomasis)

Natalja Kapočė, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Rusų avangardas (Privalomasis)
Rusistika 2 k. 1gr.

Galina Michailova, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (rusų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Regina Čičinskaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2 k. 1gr.

Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
Komentarai: leksikologija
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
115B aud. 09:00 - 10:30
Rusų literatūros įvadas I/II d. (Privalomasis)
Rusų filologija 1 k. 1gr.
Rusų literatūra 2 k. 1gr.

Galina Michailova, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Rusų filologija 1 k. 1gr.

Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
Komentarai: rašyba
13:00 - 14:30
XX a. lietuvių literatūra (Privalomasis)
Lietuvių filologija 3 k. 1gr. 2gr.

Rita Tūtlytė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (rusų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Valentina Stankevičiūtė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Sigita Balaišienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Sigita Balaišienė, Lekt.
116 (Antano Salio) aud. 09:00 - 10:30
Vokiečių kalbos istorinė raida (Privalomasis)
Vokiečių filologija 3 k. 1gr.
Vokiečių filologija 4 k. 1gr.

Aleksej Burov, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
REZERVUOTA

Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš 108 aud.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1 k. 1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2 k. 1gr.

Justina Daunorienė, Asist., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1 k. 1gr.

Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
18:30 - 20:00
Vokiečių kalba A1 (Laisvasis)

Vita Banionytė, Asist., Dr.
Komentarai: NPD
18:30 - 20:00
Vokiečių kalba A1 (Laisvasis)

Vita Banionytė, Asist., Dr.
Komentarai: NPD
117 aud. 10:30 - 12:30
REZERVUOTA

Komentarai: ( rezervavo ADRIANA BICIULAITIENE )Pasiruošimas taikomosios kalbotyros dalyko semestrinio darbo pristatymui, grupinis projektas
10:30 - 12:30
REZERVUOTA

Komentarai: ( rezervavo ADRIANA BICIULAITIENE )Pasiruošimas taikomosios kalbotyros dalyko semestrinio darbo pristatymui, grupinis projektas
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1 k. 2gr.

Diana Sroda, Lekt.
15:00 - 16:30
Lithuanian Literature: from ethnic tradition to modern culture (Laisvasis)

Regimantas Tamošaitis, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. 11:00 - 12:30
Literatūros teorija ir praktika (Privalomasis)
Anglų filologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Pasirenkamasis)
Vertimas 4 k. 1gr. 2gr.

Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr.
Lietuvių literatūra 2 k. 1gr.

Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
LDK ir Prūsų Lietuvos literatūra (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Darius Kuolys, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Šiuolaikinės kalbotyros kryptys (ir tyrimas) (Privalomasis)
Bendroji kalbotyra 1 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Aksel Holvoet, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.

17:00 - 18:30
Kalbos, kultūros ir literatūros tyrimų kryptys ir metodai (Privalomasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1 k. 1gr.

Aksel Holvoet, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
119 (Adomo Mickevičiaus) aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 2 k. 1gr.

Inga Šerniuvienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Etnolingvistika (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 4 k. 1gr. 2gr.

Birutė Jasiūnaitė, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (kroatų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Josip Vuckovic, lekt.

17:00 - 18:30
Kroatų kalba A1 (Laisvasis)

Josip Vuckovic, lekt.
Komentarai: MVG ir NPD

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
120 (Rusų) aud. 11:00 - 12:30
Rusų literatūra (XX a.) I/II d. (Privalomasis)
Rusų filologija 3 k. 1gr.

Regina Čičinskaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Rusų filologija 2 k. 1gr.
Rusų kalba 3 k. 1gr.

Jelena Konickaja, Doc., Dr.
Komentarai: komunikacija
121 (Roberto Šumano) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2 k. 1gr.

Lina Perkauskytė, Lekt.
11:00 - 12:30
Prancūzų kalbos morfologija (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1 k. 1gr.
Prancūzų kalba ir kultūra (pažengusiesiems) 2 k. 1gr.

Lina Perkauskytė, Lekt.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (prancūzų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1 k. 1gr.
Lenkų filologija 2 k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1 k. 2gr.

Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
122 (Suomių) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2 k. 2gr.

Olivier Francois Roger Morere, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2 k. 2gr.

Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1 k. 2gr.

Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2 k. 2gr.

Lina Perkauskytė, Lekt.
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (prancūzų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2 k. 1gr.
Lenkų filologija 3 k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Komentarai: Užsiėmimai prasidės rugsėjo 18 d.
Pedagogo komentarai: kartu su NPD studentais

18:30 - 20:00
Prancūzų kalba A1 (Laisvasis)

Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Komentarai: NPD
18:30 - 20:00
Prancūzų kalba A1 (Laisvasis)

Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Komentarai: NPD
123 (Stepono Batoro) aud. 09:00 - 10:30
Sovietmečio lietuvių literatūra (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 3 k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 4 k. 1gr. 2gr.

Jurgita Raškevičiūtė-Andriukonienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1 k. 1gr.

Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Eve Raeste, Dr.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš 108 aud.
15:45 - 16:30
Vengrų kalba A2 (Laisvasis)

Noemi Bulla, dr.
Komentarai: consultation by agreement
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (vengrų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Noemi Bulla, dr.

17:00 - 18:30
Vengrų kalba A1 (Laisvasis)

Noemi Bulla, dr.
Komentarai: MVG ir NPD
127 (Valerijaus Čekmono) aud. 09:00 - 10:30
Lenkų kalba ir kultūra II/IV d. (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Regina Jakubėnas, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 4 k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Rusų kalbos raida (Privalomasis)
Rusų filologija 3 k. 1gr.

Jelena Konickaja, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (slovėnų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Jelena Konickaja, Doc., Dr.

17:00 - 18:30
Slovėnų kalba A1 (Laisvasis)

Jelena Konickaja, Doc., Dr.
Komentarai: MVG ir NPD
128 (Taraso Ševčenkos) aud. 09:00 - 10:30
Kalbotyra I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3 k. 1gr.

Asta Laugalienė, J. Asist.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas II/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 4 k. 1gr.

Agnietė Merkliopaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Rusų filologija 1 k. 1gr.

Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (vokiečių) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2 k. 1gr.
Lenkų filologija 3 k. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Diana Babušytė, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 2 k. 1gr. 2gr.

Diana Babušytė, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 2 k. 1gr.

Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Komentarai: Lektorius iš Ispanijos
129 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė italų kalba (morfologija ir leksikologija) III/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 2 k. 1gr. 2gr.
Italų kalba ir kultūra 3 k. 1gr.

Alessandra Cali, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 3 k. 1gr. 2gr.

Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 3 k. 1gr. 2gr.

Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Ispanų kalbos fonetika ir fonologija (Privalomasis)
Ispanų filologija 2 k. 2gr.

Miguel Karl Villanueva Svensson, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
REZERVUOTA

Komentarai: Lenkijos institutas

17:30 - 19:00
REZERVUOTA

Komentarai: Lenkijos institutas
130 aud. 09:00 - 10:30
Ispanų literatūra (XIX-XX a.a.) (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4 k. 1gr. 2gr.

Alfonso Rascon Caballero, J. Asist.
11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1 k. 1gr.

Deividas Zibalas, Lekt.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (ispanų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Komentarai: Ispanų kalba
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (ispanų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
17:30 - 19:00
REZERVUOTA

Komentarai: Lenkijos institutas

17:30 - 19:00
REZERVUOTA

Komentarai: Lenkijos institutas
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. 11:00 - 12:30
Vokiečių kalbos fonetika (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1 k. 1gr.

Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems

11:00 - 12:30
Vokiečių kalbos fonetika (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 4 k. 1gr. 1gr.

Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Vokiečių kalbos istorinė raida (Privalomasis)
Vokiečių filologija 3 k. 1gr.
Vokiečių filologija 4 k. 1gr.

Aleksej Burov, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Birutė Spraunienė, Asist., Dr.

13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Birutė Spraunienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Prancūzų kalbos fonetika (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1 k. 1gr.

Estera Zingerytė, Lekt.
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. 09:00 - 10:30
Vertimo seminaras (Privalomasis)
Vertimas 3 k. 2gr.

Nijolė Burkšaitienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Vertimo seminaras (Privalomasis)
Vertimas 3 k. 1gr.

Nijolė Burkšaitienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Birutė Spraunienė, Asist., Dr.

13:00 - 14:30
Kiekybiniai ir kokybiniai tyrimų metodai (Privalomasis)
Bendroji kalbotyra 1 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Laura Vilkaitė-Lozdienė, Asist., Dr.

13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Birutė Spraunienė, Asist., Dr.
17:30 - 19:00
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2 k. 2gr.

Valentina Belokon, Lekt.
Komentarai: morfologija
A5 (Domus Philologiae) aud. 09:00 - 10:30
Konsultacija (Laisvasis)

Vitalija Kazlauskienė, Asist., Dr.
Komentarai: Filosofijos fakulteto studentams pasirinkusiems didaktiką mūsų fakultete konsultacijoms.
11:00 - 12:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Italų filologija 1 k. 1gr.

Ana Marija Mackevič, J. Asist.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1 k. 1gr.

Vita Valiukienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
REZERVUOTA

Fatima Eloeva, Prof., Dr.
Komentarai: atidirbamos paskaitos
A6 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1 k. 1gr.

Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
11:00 - 12:30
Lenkijos istorija ir kultūra (Pasirenkamasis)
Lenkų filologija 2 k. 1gr.

Regina Jakubėnas, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Rusų avangardas (Privalomasis)
Rusistika 2 k. 1gr.

Galina Michailova, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Konsultacija (Laisvasis)

Vitalija Kazlauskienė, Asist., Dr.
Komentarai: Filosofijos fakulteto studentams pasirinkusiems didaktiką mūsų fakultete konsultacijoms.
A7 (Kanados studijų) aud. 11:00 - 12:30
Vokiečių literatūra: XIX a. 2 p. – XX a. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 3 k. 1gr.
Vokiečių filologija 4 k. 1gr.

Violeta Katinienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Literatūros teorija ir praktika (Privalomasis)
Anglų filologija 3 k. 3gr. 4gr.

Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba III/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2 k. 2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 3 k. 1gr.

Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
A8 aud. 09:00 - 10:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1 k. 1gr.

Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
Komentarai: prezentacijos
11:00 - 12:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1 k. 2gr.

Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
Komentarai: prezentacijos
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos kultūra I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1 k. 1gr.

Joana Pribušauskaitė, Lekt.

13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos kultūra (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1 k. 1gr. 2gr.

Elvyra Kutanovienė, Lekt.
Joana Pribušauskaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
Vokiškai kalbančių šalių visuomenė ir kultūra (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1 k. 2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2 k. 1gr.

Violeta Katinienė, Asist., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
A9 (1) Germanistikos studijų kabinetas 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba III/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2 k. 1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 3 k. 1gr.

Lina Plaušinaitytė, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
11:00 - 12:30
Senieji raštai vokiečių kalba (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 2 k. 1gr. 2gr.

Justina Daunorienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas I.(Germanistika) (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1 k. 1gr.

Aleksej Burov, Doc., Dr.
Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lolita Vaškelienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lolita Vaškelienė, Lekt.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas 13:00 - 14:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1 k. 1gr.
Lenkų filologija 2 k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Violeta Katinienė, Asist., Dr.
Komentarai: A1 - visiškai nesimokiusiems vokiečių kalbos

13:00 - 14:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/II d. (Pasirenkamasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3 k. 1gr.

Violeta Katinienė, Asist., Dr.
Komentarai: A1 - visiškai nesimokiusiems vokiečių kalbos
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba III/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2 k. 1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 3 k. 1gr.

Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
Anglų filologijos katedra
ISC (Italų studijų centras) 09:00 - 10:30
REZERVUOTA

Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš 108 aud.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1 k. 2gr.

Alessandra Cali, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1 k. 1gr.
Italų kalba ir kultūra 2 k. 1gr.

Paola Fertoli, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė italų kalba (morfologija ir leksikologija) III/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 2 k. 1gr. 2gr.
Italų kalba ir kultūra 3 k. 1gr.

Paola Fertoli, Lekt.
17:00 - 18:30
Italų kalba A1 (Laisvasis)

Luca Pavan, Lekt.
Komentarai: NPD
K1 (Jono Dumčiaus) aud. 09:00 - 10:30
Graikų autoriai ir antikinė eilėdara I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3 k. 1gr.

Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Lotynų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 4 k. 1gr.

Alius Jaskelevičius, J. Asist.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2 k. 1gr.

Eglė Židonienė, Lekt.
Komentarai: morfologija
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1 k. 1gr.
Prancūzų kalba ir kultūra (pažengusiesiems) 2 k. 1gr.

Diana Sroda, Lekt.
17:00 - 18:30
Antikinių ir krikščioniškųjų šaltinių sankirtos (Pasirenkamasis)
Klasikinė filologija 2 k. 1gr.

Ona Dilytė-Čiurinskienė, Asist., Dr.
K2 09:00 - 10:30
Lotynų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 4 k. 1gr.

Alius Jaskelevičius, J. Asist.
11:00 - 12:30
Lotynų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1 k. 1gr.

Dovilė Keršienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1 k. 1gr. 2gr. 1gr.

Irena Štikonaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
REZERVUOTA

Justina Bružaitė-Liseckienė, J. Asist.
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
18:00 - 19:30
REZERVUOTA

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
18:00 - 19:30
REZERVUOTA

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
K3 11:00 - 12:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1 k. 2gr.

Irena Štikonaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 2 k. 1gr.

Inga Šerniuvienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas I.(Skandinavistika(švedų)) (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1 k. 1gr.

Alma Braškytė, Lekt.
17:00 - 18:30
Vertimo raštu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1 k. 1gr. 2gr.

Daina Valentinavičienė, Lekt.
Komentarai: EN

17:00 - 18:30
Vertimo raštu metodologija I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1 k. 1gr.

Daina Valentinavičienė, Lekt.
Komentarai: EN
K4 11:00 - 12:30
REZERVUOTA

Brigita Speičytė, Prof., Dr.
Komentarai: LLK ir Greimo centro jungtinis posėdis
Klasikinės filologijos katedra 11:00 - 12:30
Graikų kalba ir autoriai III/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2 k. 1gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3 k. 1gr.

Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Graikų literatūros istorija (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2 k. 1gr.

Vytautas Ališauskas, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Graikų archaika ir klasika: kultūros paradigmos (Privalomasis)
Klasikinės studijos 1 k. 1gr.

Vytautas Ališauskas, Prof., Dr.
Prancūzų filologijos katedra 13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3 k. 1gr. 2gr.

Lina Perkauskytė, Lekt.
Rusų filologijos katedra
SHM aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2 k. 1gr.

Jelena Kirejeva, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1 k. 1gr. 2gr.

Jelena Kirejeva, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Aktualioji sakinio skaida ir vertimas (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4 k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Eglė Petronienė, Lektorius
15:00 - 16:30
Bendrinė lietuvių kalba: nuostatos ir vartosena (Privalomasis)
Vertimas 2 k. 1gr. 2gr.

Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Olga Kudirkienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Olga Kudirkienė, Lekt.
UKI A5 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1 k. 1gr. 2gr.

Viktorija Makarova, Doc., Dr.
Komentarai: morfologija
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1 k. 1gr.

Svetlana Kosova, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2 k. 1gr.

Svetlana Kosova, Lekt.
Komentarai: leksika
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2 k. 2gr.

Svetlana Kosova, Lekt.
Komentarai: leksika
UKI Romanų kalbų katedra 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 2 k. 1gr.

Daiva Mickūnaitytė, Doc., Dr.

09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3 k. 1gr.

Daiva Mickūnaitytė, Doc., Dr.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3 k. 1gr.

Hannah Lucy Shipman, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3 k. 1gr.

Hannah Lucy Shipman, Lekt.
Komentarai: leksika
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Elina Sidorovič, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Elina Sidorovič, Lekt.
Vokiečių filologijos katedra
Vokiečių kabinetas UKI 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1 k. 2gr.

Svetlana Kosova, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3 k. 1gr.

Gitana Irnienė, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3 k. 2gr.

Gitana Irnienė, Lekt.
Komentarai: leksika
16:00 - 17:30
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2 k. 2gr.

Valentina Belokon, Lekt.
Komentarai: leksika
16:00 - 17:30
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2 k. 2gr.

Valentina Belokon, Lekt.
Komentarai: leksika

18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Inga Piščikienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Inga Piščikienė, Lekt.
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
107 (Azerbaidžano) aud. 09:00 - 10:30
Mokslinio diskurso ypatumai (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Anglų filologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė kalbotyra: kalbos tyrimo metodai ir teorijos (Privalomasis)
Anglų filologija 2 k. 3gr. 4gr.

Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė kalbotyra: kalbos tyrimo metodai ir teorijos (Privalomasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr.

Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1 k. 2gr.
Lenkų kalba ir kultūra 2 k. 1gr.

Viktorija Ušinskienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Gracija Pleikienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Gracija Pleikienė, Lekt.
108 (Estų) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1 k. 1gr.

Deividas Zibalas, Lekt.
11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2 k. 2gr.

Audronė Šolienė, Asist., Dr.
Komentarai: Frazinė gramatika
13:00 - 14:30
Mokslo tiriamasis darbas (Privalomasis)
Taikomoji kalbotyra 2 k. 1gr.

Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas II/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 4 k. 1gr.

Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
17:00 - 18:30
Antikos kultūra ir menas: Graikija (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3 k. 1gr.
Vokiečių filologija 2 k. 1gr. 2gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3 k. 1gr.

Stasė Paškonytė, Lekt.
109 aud. 09:00 - 10:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2 k. 3gr.

Anna Ruskan, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1 k. 3gr.

Deividas Zibalas, Lekt.
13:00 - 14:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2 k. 4gr.

Anna Ruskan, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1 k. 1gr.
Prancūzų kalba ir kultūra (pažengusiesiems) 2 k. 1gr.

Diana Sroda, Lekt.
17:00 - 18:30
Autobiografinė literatūra (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 3 k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 4 k. 1gr. 2gr.

Rita Tūtlytė, Doc., Dr.
110 aud. 09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. 09:00 - 10:30
Spaudos žanrai (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 3 k. 1gr.
Vokiečių filologija 4 k. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr.

Vaiva Žeimantienė, Doc., Dr.
12:15 - 14:30
Hermeneutika (Pasirenkamasis)
Semiotika 1 k. 1gr.
Semiotika 2 k. 1gr.

Arūnas Sverdiolas, Prof., Dr. (HP)
12:15 - 14:30
Hermeneutika (Pasirenkamasis)
Semiotika 1 k. 1gr.
Semiotika 2 k. 1gr.

Arūnas Sverdiolas, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 16:30
Psichoanalitinė meno kritika (Pasirenkamasis)
Intermedialios literatūros studijos 1 k. 1gr. 1gr.
Semiotika 2 k. 1gr.

Birutė Meržvinskytė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Ideologijos analizė (Pasirenkamasis)
Semiotika 2 k. 1gr.

Nijolė Keršytė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Ideologijos analizė (Pasirenkamasis)
Semiotika 2 k. 1gr.

Nijolė Keršytė, Doc., Dr.
113 aud. 09:00 - 10:30
Skandinavijos šalių istorija (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3 k. 1gr. 2gr.

Neringa Dambrauskaitė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Antikinė literatūra (Privalomasis)
Rusų filologija 1 k. 1gr.

Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Italijos istorija ir kultūra I/II d. (Pasirenkamasis)
Italų filologija 2 k. 1gr. 2gr.

Dainius Būrė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
XX a. lietuvių prozos studijos (Pasirenkamasis)
Literatūros antropologija ir kultūra 2 k. 1gr.

Regimantas Tamošaitis, Doc., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1 k. 2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2 k. 1gr.

Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1 k. 1gr.

Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
13:00 - 14:30
Drama tarp literatūros ir teatro (Privalomasis)
Intermedialios literatūros studijos 1 k. 1gr.

Neringa Klišienė, Asist., Dr.
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
115A aud. 09:00 - 10:30
Rusų literatūros įvadas I/II d. (Privalomasis)
Rusų filologija 1 k. 1gr.
Rusų literatūra 2 k. 1gr.

Galina Michailova, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1 k. 2gr.

Alessandra Cali, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1 k. 1gr. 2gr.
Italų kalba ir kultūra 2 k. 1gr.

Diego Ardoino, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Kalbos psichosociologija (Pasirenkamasis)
Rusistika 2 k. 1gr.
Rusistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1 k. 1gr.

Ala Lichačiova, Prof., Dr.
18:00 - 19:30
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2 k. 1gr. 2gr.

Valentina Belokon, Lekt.
Komentarai: morfologija
18:00 - 19:30
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2 k. 1gr. 2gr.

Valentina Belokon, Lekt.
Komentarai: morfologija
115B aud. 09:00 - 10:30
Prancūzų literatūra (XIX a.) (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3 k. 1gr. 2gr.

Genovaitė Dručkutė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 3 k. 1gr.

Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.

11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 2 k. 1gr. 2gr.

Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1 k. 2gr.

Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
15:00 - 16:30
Prancūzijos kultūros istorija (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3 k. 1gr.

Ilana Subačienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Gitana Irnienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Gitana Irnienė, Lekt.
116 (Antano Salio) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1 k. 4gr.

Jurga Kasteckienė, Lekt.
Komentarai: Rašytinis akademinis diskursas
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1 k. 1gr.

Jurga Kasteckienė, Lekt.
Komentarai: Rašytinis akademinis diskursas
13:00 - 14:30
Klasikinė lietuvių proza (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 3 k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 4 k. 1gr. 2gr.

Regimantas Tamošaitis, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Lietuvių kalbos rašyba (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių kalba 4 k. 1gr.

Laimutis Laužikas, Lekt.
18:30 - 20:00
Vokiečių kalba A2 (Laisvasis)

Vita Banionytė, Asist., Dr.
Komentarai: NPD
18:30 - 20:00
Vokiečių kalba A2 (Laisvasis)

Vita Banionytė, Asist., Dr.
Komentarai: NPD
117 aud. 11:00 - 12:30
Literatūros mokslo metodologija (Privalomasis)
Rusistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1 k. 1gr. 1gr.

Galina Michailova, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Bendroji ir tipologinė kalbotyra (Privalomasis)
Rusistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1 k. 1gr. 1gr.

Jelena Konickaja, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. 09:00 - 10:30
Literatūros teorijos įvadas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Paulius Vaidotas Subačius, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Anglų literatūra: XX a. (Privalomasis)
Anglų filologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Regina Rudaitytė, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 14:30
Akademinis skaitymas ir rašymas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Klasikinis rusų romanas (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Ispanų filologija 3 k. 1gr. 2gr.
Ispanų filologija 4 k. 1gr. 2gr.
Italų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 3 k. 1gr. 2gr.
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2 k. 1gr. 2gr. 1gr.
Rusų filologija 4 k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 4 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 2 k. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.
Rusų filologija 4 k. 1gr.

Dagnė Beržaitė, Doc., Dr.
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
119 (Adomo Mickevičiaus) aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1 k. 1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2 k. 1gr.

Justina Daunorienė, Asist., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 3 k. 1gr.

Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
Komentarai: dėst. M. Hjortfors
15:00 - 16:30
Aktualieji lietuvių literatūros aspektai (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr.
Ispanų filologija 4 k. 1gr. 2gr.
Vokiečių filologija 2 k. 1gr. 2gr.
Vokiečių filologija 3 k. 1gr.

Neringa Klišienė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Kroatų kalba A2 (Laisvasis)

Josip Vuckovic, lekt.
Komentarai: MVG

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
120 (Rusų) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Rusų filologija 2 k. 1gr.
Rusų kalba 3 k. 1gr.

Regina Čičinskaitė, Lekt.
Komentarai: gramatika
11:00 - 12:30
Rusų poezija (Privalomasis)
Rusų filologija 2 k. 1gr.

Regina Čičinskaitė, Lekt.
121 (Roberto Šumano) aud. 09:00 - 10:30
Lotynų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Italų filologija 1 k. 2gr.

Dalia Andziulytė, Lekt.
11:00 - 12:30
Teksto poetika (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 2 k. 1gr. 1gr. 2gr.

Genovaitė Dručkutė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Kultūra ir vertimas (Privalomasis)
Vertimas 3 k. 1gr. 2gr.

Rimas Edvard Užgiris, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3 k. 1gr.

Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
Komentarai: leksika
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 2 k. 1gr.

Inga Šerniuvienė, Lekt.
122 (Suomių) aud. 09:00 - 10:30
Medijų lingvistika I/III d. (Privalomasis)
Anglistika (medijų lingvistika) 1 k. 1gr.

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Romanų filologijos įvadas (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3 k. 1gr. 2gr.

Dainius Būrė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Antikinė literatūra (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1 k. 1gr.

Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Lotynų kalba I/II d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Dalia Andziulytė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Roma Valiukienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Roma Valiukienė, Lekt.
123 (Stepono Batoro) aud. 09:00 - 10:30
REZERVUOTA

Rita Migauskienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Lenkų filologija 1 k. 1gr. 2gr.

Kinga Geben, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Vengrų kalba B2 (Laisvasis)

Noemi Bulla, dr.
Komentarai: MVG
19:00 - 20:30
Vengrų kalba A2 (Laisvasis)

Noemi Bulla, dr.
127 (Valerijaus Čekmono) aud. 11:00 - 12:30
Rusų kalba B1 (Privalomasis)

Natalja Kapočė, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Rusų kalbos leksikologija ir retorikos pagrindai (Privalomasis)
Rusų filologija 1 k. 1gr.

Regina Čičinskaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
Rusų kalbos raida (Privalomasis)
Rusų filologija 3 k. 1gr.

Jelena Konickaja, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Rusų kalbos frazeologija (Pasirenkamasis)
Rusų filologija 2 k. 1gr.
Rusų filologija 3 k. 1gr.
Rusų filologija 4 k. 1gr.

Jelena Konickaja, Doc., Dr.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. 09:00 - 10:30
Teorinė italų kalbos gramatika (Pasirenkamasis)
Italų kalba ir kultūra 4 k. 1gr.

Paola Fertoli, Lekt.

09:00 - 10:30
Teorinė italų kalbos gramatika (Privalomasis)
Italų filologija 3 k. 1gr.

Paola Fertoli, Lekt.
11:00 - 12:30
Lenkų kalbos istorinė raida (Privalomasis)
Lenkų filologija 3 k. 1gr.

Viktorija Ušinskienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2 k. 2gr.

Olivier Francois Roger Morere, Lekt.
15:00 - 16:30
Lietuvių literatūros autoriai (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 4 k. 1gr. 2gr.

Darius Kuolys, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Sigita Balaišienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Sigita Balaišienė, Lekt.
129 aud. 09:00 - 10:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr.

Audronė Šolienė, Asist., Dr.
Komentarai: Frazinė gramatika
11:00 - 12:30
Italų literatūros istorija II/III d. (XVII-XIX a.) (Privalomasis)
Italų filologija 3 k. 1gr.

Novella Di Nunzio, Doc., Dr.

11:00 - 12:30
Italų literatūros istorija II/III d. (XVII-XIX a.) (Pasirenkamasis)
Italų kalba ir kultūra 4 k. 1gr.

Novella Di Nunzio, Doc., Dr.

11:00 - 12:30
REZERVUOTA

Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Ispanų literatūra (XIX-XX a.a.) (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4 k. 1gr. 2gr.

Alfonso Rascon Caballero, J. Asist.

13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Liudmila Arcimavičienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2 k. 2gr.

Anna Ruskan, Asist., Dr.
17:30 - 19:00
REZERVUOTA

Komentarai: Lenkijos institutas

17:30 - 19:00
REZERVUOTA

Komentarai: Lenkijos institutas
130 aud. 09:00 - 10:30
Sakytinio teksto suvokimas (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 2 k. 1gr. 1gr. 2gr.
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 3 k. 1gr.

Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Literatūros teorijos įvadas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1 k. 2gr.

Paulius Vaidotas Subačius, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė italų kalba V/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 3 k. 1gr.

Alessandra Cali, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1 k. 1gr.

Carlos Garcia Fernandez, Lekt.
17:30 - 19:00
REZERVUOTA

Komentarai: Lenkijos institutas

17:30 - 19:00
REZERVUOTA

Komentarai: Lenkijos institutas
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 3 k. 1gr.

Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.

09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 2 k. 1gr. 2gr.

Gustaw Ferdynand Juzala-Deprati, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Vokiečių kalbos morfologija I/II d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1 k. 2gr.

Daumantas Katinas, Asist., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
13:00 - 14:30
Vokiečių kalbos fonetika (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1 k. 2gr.

Diana Šileikaitė-Kaishauri, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
15:00 - 16:30
Lenkų Nobelio premijos laureatų kūryba (Pasirenkamasis)
Lenkų filologija 3 k. 1gr.
Lenkų filologija 4 k. 1gr.

Irena Fedorovič, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
REZERVUOTA

Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
Komentarai: vokiečių kalbos testai
A4 (Kalbų laboratorija 2) aud. 09:00 - 10:30
Lenkijos kultūra ir menas (Pasirenkamasis)
Lenkų filologija 3 k. 1gr.

Kinga Geben, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Teisės vokiečių kalba (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 3 k. 1gr.
Vokiečių filologija 4 k. 1gr. 2gr.
Vokiečių filologija 3 k. 1gr.
Vokiečių filologija 4 k. 1gr.

Virginija Masiulionytė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2 k. 1gr.

Diana Sroda, Lekt.
A5 (Domus Philologiae) aud. 11:00 - 12:30
Lotynų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 4 k. 1gr.

Alius Jaskelevičius, J. Asist.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų kalba ir kultūra (pradedantiesiems) 2 k. 1gr.

Inga Šerniuvienė, Lekt.
A6 aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2 k. 1gr.

Viktorija Makarova, Doc., Dr.
Komentarai: teksto kūrimas
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė lenkų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 2 k. 1gr.

Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. 09:00 - 10:30
Šekspyro seminaras (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Linara Bartkuvienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Mokslinio teksto kūrimas (Pasirenkamasis)
Anglistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1 k. 1gr.

Aurelija Usonienė, Prof., Habil. dr.
13:00 - 14:30
Multikultūralizmas literatūroje: teorija ir interpretacija (Privalomasis)
Anglistika 2 k. 1gr.

Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Multikultūralizmas literatūroje: teorija ir interpretacija (Privalomasis)
Anglistika 2 k. 1gr.

Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
A8 aud. 09:00 - 10:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1 k. 3gr.

Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
Komentarai: prezentacijos
11:00 - 12:30
Anglų kalbos fonetika ir prezentacijos (Privalomasis)
Anglų filologija 1 k. 4gr.

Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
Komentarai: prezentacijos
13:00 - 14:30
Semantika (Privalomasis)
Anglistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1 k. 1gr. 1gr.

Aurelija Usonienė, Prof., Habil. dr.
15:00 - 16:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Anglų filologija 4 k. 3gr. 4gr.

Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
Komentarai: lingvistams
17:00 - 18:30
Konstitucinės ir administracinės teisės kalba (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1 k. 1gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2 k. 1gr.

Modestas Talačka, Lekt.
A9 (1) Germanistikos studijų kabinetas 09:00 - 10:30
Vokiečių kalba V/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 3 k. 1gr. 2gr.

Daumantas Katinas, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Vokiečių kalbos sintaksė (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2 k. 2gr.
Vokiečių filologija 3 k. 1gr. 1gr.

Vaiva Žeimantienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
13:00 - 14:30
Vokiečių kalbos sintaksė (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2 k. 1gr.
Vokiečių filologija 3 k. 1gr. 1gr.

Vaiva Žeimantienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
17:00 - 18:30
Tarptautinės ir ES teisės kalba (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1 k. 2gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2 k. 2gr.

Aleksej Burov, Doc., Dr.
A9 (2) Germanistikos studijų kabinetas 13:00 - 14:30
Sociolingvistikos įvadas (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 3 k. 1gr.
Vokiečių filologija 4 k. 1gr. 2gr.

Daumantas Katinas, Asist., Dr.
Anglų filologijos katedra
ISC (Italų studijų centras) 09:00 - 10:30
Italų literatūros kritika (XX a.) (Pasirenkamasis)
Italų filologija 4 k. 1gr.

Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba (morfologija ir leksikologija) III/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 2 k. 1gr. 2gr.
Italų kalba ir kultūra 3 k. 1gr.

Diego Ardoino, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Žiniasklaidos rusų kalba (Pasirenkamasis)
Rusų filologija 2 k. 1gr.
Rusų filologija 3 k. 1gr.
Rusų literatūra 4 k. 1gr.

Ala Lichačiova, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Literatūros teorijos įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 1 k. 1gr.

Paulius Jevsejevas, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Inga Piščikienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Inga Piščikienė, Lekt.
K1 (Jono Dumčiaus) aud. 09:00 - 10:30
Klasikinių studijų įvadas: Antikos mitologija ir tekstologijos pagrindai (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1 k. 1gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 2 k. 1gr.

Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Graikų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1 k. 1gr.
Naujoji graikų kalba 3 k. 1gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 2 k. 1gr.

Nijolė Juchnevičienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Graikų kalba ir autoriai III/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2 k. 1gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3 k. 1gr.

Tomas Veteikis, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Lotynų autoriai ir antikinė retorika I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3 k. 1gr.

Paulius Garbačiauskas, Lekt.
17:00 - 18:30
Metaforos teorija (Pasirenkamasis)
Klasikinės studijos 1 k. 1gr.

Fatima Eloeva, Prof., Dr.
K2 09:00 - 10:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1 k. 1gr.

Alius Jaskelevičius, J. Asist.
11:00 - 12:30
Lotynų autoriai ir antikinė retorika I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3 k. 1gr.

Audronė Kučinskienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Lotynų kalba ir autoriai I/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1 k. 1gr.

Dovilė Keršienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Lotynų kalba ir autoriai III/IV d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2 k. 1gr.

Dovilė Keršienė, Asist., Dr.
18:00 - 19:30
Užsienio kalba (graikų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1 k. 1gr.
Lenkų filologija 2 k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3 k. 1gr.

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
Komentarai: Graikų A1
Pedagogo komentarai: Klasikinės (lotynų ir senovės graikų) filologijos I kurso studentams užsiėmimai prasideda rugsėjo antrą savaitę

18:00 - 19:30
Naujoji graikų kalba I/V d. (Privalomasis)
Naujoji graikų kalba 2 k. 1gr.

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.

18:00 - 19:30
Naujoji graikų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir naujoji graikų kalba 1 k. 1gr.

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
18:00 - 19:30
Užsienio kalba (graikų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1 k. 1gr.
Lenkų filologija 2 k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.
Senoji graikų kalba ir helenistinė kultūra 3 k. 1gr.

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
Komentarai: Graikų A1
Pedagogo komentarai: Klasikinės (lotynų ir senovės graikų) filologijos I kurso studentams užsiėmimai prasideda rugsėjo antrą savaitę

18:00 - 19:30
Naujoji graikų kalba I/V d. (Privalomasis)
Naujoji graikų kalba 2 k. 1gr.

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.

18:00 - 19:30
Naujoji graikų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir naujoji graikų kalba 1 k. 1gr.

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
K3 09:00 - 10:30
Italijos šalityra: geografija, visuomenė, kultūra (Privalomasis)
Italų filologija 2 k. 1gr. 2gr.

Aušra Gataveckaitė, Lekt., Dr.

09:00 - 10:30
Italijos šalityra: geografija, visuomenė, kultūra (Pasirenkamasis)
Italų kalba ir kultūra 4 k. 1gr.

Aušra Gataveckaitė, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Prancūzų kalbos fonetika (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1 k. 1gr.

Olivier Francois Roger Morere, Lekt.
13:00 - 14:30
Vokiečių kalbos morfologija I/II d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1 k. 1gr.
Vokiečių filologija 2 k. 1gr.

Virginija Masiulionytė, Doc., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
15:00 - 16:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1 k. 3gr.

Stasė Paškonytė, Lekt.
K4 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3 k. 2gr.

Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Graikų autoriai I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 4 k. 1gr.

Dalia Andziulytė, Lekt.
Klasikinės filologijos katedra 15:00 - 16:30
Naujoji graikų kalba III/III d. (Privalomasis)
Naujoji graikų kalba 3 k. 1gr.

Kristina Svarevičiūtė, Lekt.
Prancūzų filologijos katedra
Rusų filologijos katedra
SHM aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2 k. 1gr.
Anglų kalba 3 k. 1gr.

Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
Komentarai: leksika, Gretutinių studijų studentai gali rinktis kitą seminaro laiką
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr.

Grant Matthew Rosson, J. Asist.
Komentarai: Teksto analizė
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2 k. 1gr.

Eglė Židonienė, Lekt.
Komentarai: morfologija
15:00 - 16:30
Literatūrinis vertimas II/II d. (Pasirenkamasis)
Vertimas raštu 2 k. 1gr.

Agnė Zolubienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Rūta Kalytienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Rūta Kalytienė, Lekt.
UKI A5 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1 k. 1gr.

Andrius Ledas, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2 k. 1gr.

Ilana Subačienė, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2 k. 1gr.

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
Komentarai: leksika
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2 k. 1gr.

Nadežda Petrauskienė, Lekt.
Komentarai: leksika
UKI Romanų kalbų katedra 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2 k. 2gr.

Eglė Girniuvienė, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2 k. 1gr.

Eglė Girniuvienė, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2 k. 2gr.

Ilana Subačienė, Lekt.
Komentarai: leksika
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Rasa Tamošaitienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Vokiečių filologijos katedra
Vokiečių kabinetas UKI 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1 k. 1gr.

Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2 k. 2gr.

Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2 k. 1gr.

Nora Strikauskaitė, Lekt.
Komentarai: leksika
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2 k. 1gr.

Eglė Židonienė, Lekt.
Komentarai: morfologija

16:30 - 18:00
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2 k. 1gr.

Valentina Belokon, Lekt.
Komentarai: leksika
16:30 - 18:00
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2 k. 1gr.

Valentina Belokon, Lekt.
Komentarai: leksika

18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Virginija Jūratė Pukevičiūtė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Virginija Jūratė Pukevičiūtė, Doc., Dr.
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
107 (Azerbaidžano) aud. 09:00 - 10:30
Kitų skandinavų kalbų pagrindai ir kultūrinis kontekstas (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 4 k. 1gr.

Emil Jonas Slott, Lekt.
11:00 - 12:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Prancūzų filologija 1 k. 1gr.

Vitalija Kazlauskienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Rasa Bačiulienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Tiriamasis projektas (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 4 k. 1gr.

Vuk Vukotic, Asist.
17:00 - 18:30
Tarptautinės ir ES teisės kalba (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1 k. 1gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2 k. 1gr.

Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
108 (Estų) aud. 09:00 - 10:30
Antikinė literatūra (Privalomasis)
Anglų filologija 1 k. 3gr.

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
11:00 - 12:30
Kultūros semiotika (Privalomasis)
Semiotika 2 k. 1gr.

Jurgita Katkuvienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (estų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Eve Raeste, Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas II/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 4 k. 1gr.

Alma Braškytė, Lekt.
17:00 - 18:30
Estų kalba A2 (Laisvasis)

Eve Raeste, Dr.
Komentarai: MVG
19:00 - 20:30
Estų kalba B1 (Laisvasis)

Eve Raeste, Dr.
Komentarai: MVG
109 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1 k. 2gr.

Daiva Repeikaitė-Jarmalavičienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Semantikos įvadas (Privalomasis)
Anglų filologija 3 k. 1gr. 2gr.

Birutė Ryvitytė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1 k. 3gr.
Lietuvių literatūra 2 k. 1gr.

Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
Komentarai: Gretutinių studijų studentai gali rinktis kitą seminaro laiką
Pedagogo komentarai: Spalio 2 d. užsiėmimas perkeliamas į spalio 18 d.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros tendencijos (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1 k. 1gr.

Audinga Tikuišienė, Doc., Dr.
Pedagogo komentarai: Spalio 2 d. užsiėmimas perkeliamas į spalio 18 d.
17:00 - 18:30
Konstitucinės ir administracinės teisės kalba (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1 k. 2gr.
Dalykinė (teisės) kalba 2 k. 2gr.

Egidijus Šileikis, Prof., Dr. (HP)
110 aud. 09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
09:00 - 20:30
REZERVUOTA

Lina Blauzdavičiūtė
Komentarai: Lituanistinių studijų katedra
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. 09:00 - 10:30
Semiotikos teorija (Privalomasis)
Semiotika 1 k. 1gr.

Jurgita Katkuvienė, Asist., Dr.
11:00 - 13:15
Hermeneutinė kultūros teorija (Privalomasis)
Semiotika 1 k. 1gr.

Arūnas Sverdiolas, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 13:15
Hermeneutinė kultūros teorija (Privalomasis)
Semiotika 1 k. 1gr.

Arūnas Sverdiolas, Prof., Dr. (HP)

13:30 - 15:45
Humanitarinių mokslų metodologija (Privalomasis)
Semiotika 2 k. 1gr.

Arūnas Sverdiolas, Prof., Dr. (HP)
13:30 - 15:45
Humanitarinių mokslų metodologija (Privalomasis)
Semiotika 2 k. 1gr.

Arūnas Sverdiolas, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė norvegų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1 k. 1gr.

Viktorija Gercmanienė, lekt.
Komentarai: leksika, dėst. V. Gercmanienė
113 aud. 09:00 - 10:30
Rytai ir Vakarai rusų kultūroje (Privalomasis)
Rusistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1 k. 1gr. 1gr.

Pavel Lavrinec, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1 k. 2gr.

Alessandra Cali, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1 k. 2gr.

Davide Trezzi, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1 k. 1gr.
Italų kalba ir kultūra 2 k. 1gr.

Davide Trezzi, Lekt.
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (turkų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Galina Miškinienė, Doc., Dr.

17:00 - 18:30
Turkų kalba A1 (Laisvasis)

Galina Miškinienė, Doc., Dr.
Komentarai: MVG ir NPD

17:00 - 18:30
Šiuolaikinė turkų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir turkų kalba 1 k. 1gr.

Galina Miškinienė, Doc., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. 09:00 - 10:30
Verslo anglų kalba (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Anglų filologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Jurga Kasteckienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1 k. 2gr.

Jurga Kasteckienė, Lekt.
Komentarai: Rašytinis akademinis diskursas
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba I/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 1 k. 1gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 2 k. 1gr.

Justina Daunorienė, Asist., Dr.
Komentarai: Pažengusiesiems
15:00 - 16:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1 k. 1gr.

Paulius Garbačiauskas, Lekt.
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos

18:30 - 20:30
REZERVUOTA

Komentarai: Choro repeticijos
115A aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 3 k. 1gr.

Cristobal Domingo Jimenez Calvente, Lekt.
Komentarai: Gretutinių studijų studentai prisijungia jiems tinkamu laiku į vieną grupę

09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/V d