flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Lituanistikos centras
2019.11.04 -- 2019.11.10


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
Baltistikos katedra
K. Donelaičio aud. 11:00 - 12:30
Baigiamojo darbo seminaras (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4 k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr.

Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Tiriamasis projektas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 4 k. 1gr.

Emil Jonas Slott, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė kalbotyra: kalbos tyrimo metodai ir teorijos (Privalomasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. 09:00 - 10:30
Leksinė tipologija (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 3 k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 4 k. 1gr. 2gr.

Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Lingvistinė teksto analizė (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 3 k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 4 k. 1gr. 2gr.

Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Leksikografija (Pasirenkamasis)
Dalykinė (teisės) kalba 2 k. 1gr. 2gr. 1gr.

Nijolė Maskaliūnienė, Prof., Dr.
Lina Plaušinaitytė, Doc., Dr.
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Drama tarp literatūros ir teatro (Privalomasis)
Intermedialios literatūros studijos 1 k. 1gr.

Neringa Klišienė, Asist., Dr.
L2
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) 11:00 - 12:30
Baltų filologijos įvadas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2 k. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 1 k. 1gr.

Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Teatras ir literatūra (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 4 k. 1gr. 2gr.
Skandinavistika (danų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 4 k. 1gr.
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3 k. 1gr.
Vertimas 2 k. 1gr. 2gr.

Neringa Klišienė, Asist., Dr.
Lietuvių kalbos katedra
Lietuvių literatūros katedra
Lituanistinių studijų katedra
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
Baltistikos katedra
K. Donelaičio aud. 09:00 - 10:30
Ispanų literatūra: XVIII–XX a. (Privalomasis)
Ispanų filologija 3 k. 1gr. 2gr.

Aistė Kučinskienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Lietuvių kalbos morfologija ir žodžių daryba (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Antanas Smetona, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Gotikinė ir siaubo literatūra ir kinas (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Anglų filologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Deimantas Valančiūnas, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2 k. 1gr. 2gr.

Aistė Kučinskienė, Asist., Dr.
Komentarai: morfologija
Kazimiero Būgos aud. 09:00 - 10:30
Bendrinė lietuvių kalba (teksto lingvistika, retorika, stilistika ir kalbos norma) (Privalomasis)
Lietuvių filologija 3 k. 1gr.

Irena Smetonienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Bendrinė lietuvių kalba (teksto lingvistika, retorika, stilistika ir kalbos norma) (Privalomasis)
Lietuvių filologija 3 k. 2gr.
Lietuvių kalba 4 k. 1gr.

Irena Smetonienė, Prof., Dr.
Komentarai: Gretutinių studijų studentai gali rinktis kitą seminaro laiką
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Ispanų filologija 1 k. 1gr.

Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Ispanų filologija 1 k. 2gr.

Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Leksinė tipologija (Pasirenkamasis)
Bendroji kalbotyra 1 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
L2
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) 09:00 - 10:30
Sociolingvistika (Pasirenkamasis)
Dalykinė (teisės) kalba 2 k. 1gr. 2gr.

Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.

09:00 - 10:30
Sociolingvistika (Privalomasis)
Taikomoji kalbotyra 2 k. 1gr.

Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Sociolingvistika (Pasirenkamasis)
Dalykinė (teisės) kalba 2 k. 1gr. 2gr.

Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.

11:00 - 12:30
Sociolingvistika (Privalomasis)
Taikomoji kalbotyra 2 k. 1gr.

Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos morfologija ir žodžių daryba (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2 k. 1gr.

Antanas Smetona, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Akademinis skaitymas ir rašymas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1 k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Miesto diskursai: sociumas ir kultūra (Pasirenkamasis)
Intermedialios literatūros studijos 1 k. 1gr.
Literatūros antropologija ir kultūra 2 k. 1gr.

Mindaugas Kvietkauskas, Doc., Dr.
Lietuvių kalbos katedra
Lietuvių literatūros katedra
Lituanistinių studijų katedra
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
Baltistikos katedra
K. Donelaičio aud. 09:00 - 10:30
Taikomosios kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 3 k. 1gr. 2gr.
Ispanų filologija 4 k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 3 k. 1gr.
Vertimas 4 k. 1gr. 2gr.

Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Taikomosios kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr.
Skandinavistika (danų) 3 k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 4 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3 k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 2 k. 1gr.
Vokiečių filologija 3 k. 1gr.
Vokiečių filologija 4 k. 1gr. 2gr.

Loreta Vilkienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1 k. 1gr. 2gr.

Dovilė Kuzminskaitė, Asist., Dr.

13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 2 k. 1gr.

Dovilė Kuzminskaitė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2 k. 1gr.

Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Komentarai: leksika
Kazimiero Būgos aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1 k. 1gr.

Vita Valiukienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Lietuvių kalbos leksikologija (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1 k. 2gr.
Lietuvių filologija ir užsienio (latvių) kalba 2 k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos leksikologija (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1 k. 1gr.

Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Semantika ir pragmatika (Privalomasis)
Rusistika 2 k. 1gr.

Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Lietuvių kalba nuo seniausių laikų iki dabar (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 4 k. 1gr. 2gr.
Prancūzų filologija 2 k. 1gr. 1gr. 2gr.

Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, Doc., Dr.
L2
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) 09:00 - 10:30
Taikomoji kalbotyra (Pasirenkamasis)
Gretinamoji kalbotyra (italų kalbotyra) 1 k. 1gr.

Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.

09:00 - 10:30
Taikomoji kalbotyra (Privalomasis)
Bendroji kalbotyra 1 k. 1gr. 1gr.

Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Taikomoji kalbotyra (Pasirenkamasis)
Gretinamoji kalbotyra (italų kalbotyra) 1 k. 1gr.

Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.

11:00 - 12:30
Taikomoji kalbotyra (Privalomasis)
Bendroji kalbotyra 1 k. 1gr. 1gr.

Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (švedų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr.

Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.

13:00 - 14:30
Antroji kalba ir kultūra (švedų) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1 k. 1gr.

Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Akademinis skaitymas ir rašymas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1 k. 3gr.

Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
Lietuvių kalbos katedra
Lietuvių literatūros katedra
Lituanistinių studijų katedra
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
Baltistikos katedra
K. Donelaičio aud. 09:00 - 10:30
Kalbotyra I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 3 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Birutė Spraunienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Lietuvių kalbos istorija ir dialektologija (Privalomasis)
Lietuvių filologija 3 k. 2gr.

Vytautas Kardelis, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos istorija ir dialektologija (Privalomasis)
Lietuvių filologija 3 k. 1gr.

Vytautas Kardelis, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Biblija Vakarų pasaulio literatūroje (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Biblija Vakarų pasaulio literatūroje (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. 09:00 - 10:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1 k. 2gr. 1gr.

Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1 k. 1gr. 2gr.

Viktorija Makarova, Doc., Dr.
Komentarai: morfologija
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos leksikologija (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1 k. 3gr.

Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Romanų onomastika (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 4 k. 1gr. 2gr. 1gr.

Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
Komentarai: užsiėmimai prasidės antrą rugsėjo savaitę
L2
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) 09:00 - 10:30
Lietuvių egzodo literatūra (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 3 k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 4 k. 1gr. 2gr.

Rita Tūtlytė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Lietuvių kalbos morfologija ir žodžių daryba (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2 k. 2gr.

Antanas Smetona, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos morfologija ir žodžių daryba (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2 k. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Antanas Smetona, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Miesto diskursai: sociumas ir kultūra (Pasirenkamasis)
Intermedialios literatūros studijos 1 k. 1gr.
Literatūros antropologija ir kultūra 2 k. 1gr.

Mindaugas Kvietkauskas, Doc., Dr.
Lietuvių kalbos katedra
Lietuvių literatūros katedra
Lituanistinių studijų katedra
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
Baltistikos katedra
K. Donelaičio aud. 09:00 - 10:30
Kalbotyra I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 3 k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Aksel Holvoet, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
Ringailė Trakymaitė, Dok.
Loreta Vaicekauskienė, Prof., Dr.
Komentarai: Prof. Axel Holvoet (4 val. pask.+6 val. kons.), doc. dr. L. Vaicekauskienė (4 val. pask.)Paskaitas (12 val.) planuoja skaityti doktorantė R. Trakymaitė.
11:00 - 12:30
REZERVUOTA

Diego Ardoino, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Deividas Zibalas, Lekt.
15:00 - 16:30
REZERVUOTA

Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. 09:00 - 10:30
Bendrinė lietuvių kalba: nuostatos ir vartosena (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Ispanų filologija 4 k. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3 k. 1gr. 1gr.
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2 k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Erika Jasionytė-Mikučionienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1 k. 1gr.

Stasė Paškonytė, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1 k. 1gr.

Jelena Kirejeva, Lekt.
Komentarai: leksika
15:00 - 19:00
REZERVUOTA

Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
Komentarai: Dalyko (rusų k.) didaktika
15:00 - 19:00
REZERVUOTA

Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
Komentarai: Dalyko (rusų k.) didaktika
L2
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.) 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1 k. 2gr.

Davide Trezzi, Lekt.
13:00 - 14:30
Semiotikos įvadas (Pasirenkamasis)
Lenkų filologija 3 k. 1gr.
Lenkų filologija 4 k. 1gr. 1gr.
Vokiečių filologija 3 k. 1gr.
Vokiečių filologija 4 k. 1gr. 2gr.

Paulius Jevsejevas, Asist., Dr.
Lietuvių kalbos katedra
Lietuvių literatūros katedra
Lituanistinių studijų katedra
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
Baltistikos katedra
K. Donelaičio aud.
Kazimiero Būgos aud.
L2
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.)
Lietuvių kalbos katedra
Lietuvių literatūros katedra
Lituanistinių studijų katedra
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
Baltistikos katedra
K. Donelaičio aud.
Kazimiero Būgos aud.
L2
LLS (Lietuvių literatūros seminarų a.)
Lietuvių kalbos katedra
Lietuvių literatūros katedra
Lituanistinių studijų katedra