flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Vertimo studijų katedra ir Skandinavistikos centras
2019.11.04 -- 2019.11.10


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
312 aud. 11:00 - 12:30
Užsienio kalba (švedų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr.

Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.

11:00 - 12:30
Antroji kalba ir kultūra (švedų) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1 k. 1gr.

Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas I.(Skandinavistika (danų)) (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1 k. 1gr.

Emil Jonas Slott, Lekt.
313 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė danų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 3 k. 1gr.

Emil Jonas Slott, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 3 k. 1gr.

Emil Jonas Slott, Lekt.
13:00 - 14:30
Skandinavijos kinematografijos įvadas (Pasirenkamasis)
Skandinavistika (danų) 3 k. 1gr. 1gr. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3 k. 1gr. 1gr.

Atėnė Mendelytė, Asist., Dr.
Komentarai: pirmas srautas (dėst. Atėnė Mendelytė)
Pedagogo komentarai: dėst. A. Mendelytė
15:00 - 16:30
Skandinavijos kinematografijos įvadas (Pasirenkamasis)
Skandinavistika (danų) 4 k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Atėnė Mendelytė, Asist., Dr.
Komentarai: antras srautas(dėst. Atėnė Mendelytė)
Pedagogo komentarai: dėst. A. Mendelytė
314A aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė suomių kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3 k. 1gr.

Asta Laugalienė, J. Asist.
314A-314B aud. 09:00 - 10:30
Senosios skandinavų literatūros įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 2 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.

09:00 - 10:30
Senosios skandinavų literatūros įvadas (Pasirenkamasis)
Skandinavistika (danų) 3 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Birutė Spraunienė, Asist., Dr.

13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Aleksej Burov, Doc., Dr.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš A4 aud.
314B aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1 k. 1gr.

Birutė Spraunienė, Asist., Dr.
402 aud. 09:00 - 10:30
REZERVUOTA

Jūratė Levina, Asist., Dr.
Komentarai: užsiėmimų perkėlimas iš spalio 28 ir 30 d.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3 k. 1gr.

Vibeke Groven, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 3 k. 1gr.

Alma Braškytė, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 3 k. 1gr.

Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
Komentarai: dėst. M. Hjortfors
92 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų literatūra (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 3 k. 1gr. 2gr.
Ispanų filologija 4 k. 1gr. 2gr.

Dovilė Kuzminskaitė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1 k. 1gr. 2gr.

Dovilė Kuzminskaitė, Asist., Dr.

11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 2 k. 1gr.

Dovilė Kuzminskaitė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros vertimas į anglų kalbą (Pasirenkamasis)
Vertimas 4 k. 1gr. 2gr.

Rimas Edvard Užgiris, Asist., Dr.
17:00 - 19:00
REZERVUOTA

Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 3 k. 1gr.

Vibeke Groven, Lekt.
11:00 - 12:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1 k. 1gr.

Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (švedų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Agnietė Merkliopaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
REZERVUOTA

Vaidotas Vaičaitis, Doc., Dr.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš 108 aud.
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (gruzinų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Giorgi Kobakhidze, dr.

17:00 - 18:30
Kartvelų kalba A1 (Laisvasis)

Giorgi Kobakhidze, dr.
Komentarai: MVG ir NPD

18:30 - 20:00
Kartvelų kalba A2 (Laisvasis)

Giorgi Kobakhidze, dr.
Komentarai: MVG
18:30 - 20:00
Kartvelų kalba A2 (Laisvasis)

Giorgi Kobakhidze, dr.
Komentarai: MVG
KC2 09:00 - 10:30
Nuoseklusis vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1 k. 1gr. 2gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
Komentarai: IT
11:00 - 12:30
Vertimo raštu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1 k. 1gr. 2gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
Komentarai: IT

11:00 - 12:30
Vertimo raštu metodologija I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1 k. 1gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
Komentarai: IT
13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Laura Vilkaitė-Lozdienė, Asist., Dr.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš A4 aud.
17:00 - 18:30
Vertimo raštu metodologija III/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 2 k. 1gr.

Nijolė Maskaliūnienė, Prof., Dr.
Komentarai: EN
Palėpė 17:00 - 18:30
Nuoseklusis vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1 k. 1gr. 2gr.

Lina Rimkuvienė, Lekt.
Komentarai: FR
19:00 - 20:30
Nuoseklusis vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1 k. 1gr. 2gr.

Diana Guogienė, Lekt.
Komentarai: EN
Skandinavistikos centras
V2 11:00 - 12:30
Vertimas žodžiu (nuoseklusis vertimas) (Privalomasis)
Vertimas 4 k. 2gr.

Dalia Mankauskienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Vertimas žodžiu (nuoseklusis vertimas) (Privalomasis)
Vertimas 4 k. 1gr.

Dalia Mankauskienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Praktinė retorika (Pasirenkamasis)
Vertimas raštu 2 k. 1gr.

Rasa Darbutaitė, Lekt.

15:00 - 16:30
Praktinė retorika (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1 k. 1gr.

Rasa Darbutaitė, Lekt.
V3 11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1 k. 2gr. 1gr.

Žygimantas Pekūnas, Lekt.
13:00 - 14:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1 k. 1gr.

Žygimantas Pekūnas, Lekt.
V4 11:00 - 12:30
Kalba ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1 k. 1gr.

Agnė Zolubienė, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Kalba ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1 k. 2gr. 1gr.

Agnė Zolubienė, Lekt.
Komentarai: leksika
Vertimo studijų katedra
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
312 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 3 k. 1gr.

Atėnė Mendelytė, Asist., Dr.
Komentarai: dėst. A. Mendelytė
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1 k. 1gr.

Emil Jonas Slott, Lekt.
13:00 - 14:30
Prancūzų kalbos fonetika (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1 k. 2gr.

Estera Zingerytė, Lekt.
15:00 - 16:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas I.(Skandinavistika (danų)) (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1 k. 1gr.

Giedrius Tamaševičius, Asist., Dr.
313 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3 k. 1gr.

Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 3 k. 1gr.

Atėnė Mendelytė, Asist., Dr.
Komentarai: dėst. A. Mendelytė
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 3 k. 1gr.

Eglė Jankauskaitė, J. Asist.
Komentarai: dėst. E Jankauskaitė
15:00 - 16:30
Kitų skandinavų kalbų pagrindai ir kultūrinis kontekstas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 4 k. 1gr.

Vibeke Groven, Lekt.
314A aud. 13:00 - 14:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 1 k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 2 k. 1gr.

Erika Sausverde, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 1 k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 2 k. 1gr.

Erika Sausverde, Doc., Dr.
314A-314B aud. 09:00 - 10:30
Sintetinis Karen Blixen pasaulis (Pasirenkamasis)
Skandinavistika (danų) 3 k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 4 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 4 k. 1gr. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 3 k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 4 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Ieva Steponavičiūtė-Aleksiejūnienė, Doc., Dr.
Komentarai: dėstytoja nuo rugsėjo 10d. iki 17d. bus komandiruotėje
Pedagogo komentarai: Užsiėmimas perkeliamas: vietoje 09 10 d. – 09 19 d. 19 val. 314 a ir b. Vietoj 09 17 d. – 10 10 d. 19 val. 314 a ir b.
11:00 - 12:30
Skandinavijos šalių istorija (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 1 k. 1gr. 1gr.

Neringa Dambrauskaitė, Asist., Dr.
314B aud. 13:00 - 14:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3 k. 1gr.

Vibeke Groven, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė suomių kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 1 k. 1gr.

Karin Karčiauskienė, Lekt.
402 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 3 k. 1gr.

Emil Jonas Slott, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė danų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 3 k. 1gr.

Giedrius Tamaševičius, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 3 k. 1gr.

Eglė Išganaitytė-Paulauskienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 3 k. 1gr.

Eglė Išganaitytė-Paulauskienė, Lekt.
92 aud. 11:00 - 12:30
Politikos diskursas (Privalomasis)
Vertimas 3 k. 1gr. 2gr.

Jonė Grigaliūnienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Teksto stilistika (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1 k. 1gr. 2gr. 1gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
15:00 - 16:30
Vertimo istorija (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1 k. 1gr. 2gr. 1gr.

Liucija Černiuvienė, Doc., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. 09:00 - 10:30
Lietuvos romantizmo literatūra: tekstai ir gestai (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 3 k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 4 k. 1gr. 2gr.

Brigita Speičytė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
H. Ibseno dramų pasaulis (Pasirenkamasis)
Skandinavistika (danų) 4 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 4 k. 1gr.
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3 k. 1gr. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 4 k. 1gr. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 3 k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 4 k. 1gr.

Jūratė Kumetaitienė, Asist.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1 k. 4gr.

Deividas Zibalas, Lekt.
15:00 - 16:30
Terminologija (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1 k. 1gr. 2gr.

Antanas Smetona, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Terminologija (Pasirenkamasis)
Bendroji kalbotyra 1 k. 1gr. 1gr. 1gr.
Taikomoji kalbotyra 2 k. 1gr.

Antanas Smetona, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Terminologija ir terminografija (Privalomasis)
Vertimas raštu 2 k. 1gr.

Nijolė Maskaliūnienė, Prof., Dr.
Antanas Smetona, Doc., Dr.
KC2 11:00 - 12:30
Vertimo raštu metodologija III/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 2 k. 1gr.

Liucija Černiuvienė, Doc., Dr.
Komentarai: FR
13:00 - 14:30
Vertimo raštu metodologija III/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 2 k. 1gr.

Liucija Černiuvienė, Doc., Dr.
Komentarai: FR
Palėpė
Skandinavistikos centras
V2 11:00 - 12:30
Italų kalba VII/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 4 k. 1gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Vertimas 4 k. 1gr. 2gr.

Dalia Mankauskienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1 k. 1gr. 2gr.

Dalia Mankauskienė, Asist., Dr.
Komentarai: Mokslinio darbo rašymas

15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1 k. 1gr.

Dalia Mankauskienė, Asist., Dr.
Komentarai: Mokslinio darbo rašymas
17:00 - 18:30
Probleminiai lietuvių kalbos ortografijos ir punktuacijos aspektai (Privalomasis)
Vertimas raštu 1 k. 1gr. 2gr.

Laimutis Laužikas, Lekt.
V3 11:00 - 12:30
Prancūzų kalba III/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 2 k. 1gr.

Diana Sroda, Lekt.
V4 11:00 - 12:30
Prancūzų kalba III/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 2 k. 2gr.

Stéphanie CRÊTEUR
Komentarai: lekt. Stephanie Creteur
13:00 - 14:30
Politikos diskursas (Privalomasis)
Vertimas 2 k. 1gr. 2gr.

Jonė Grigaliūnienė, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Italų kalba VII/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 4 k. 2gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
Vertimo studijų katedra
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
312 aud. 13:00 - 14:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 3 k. 1gr.

Alma Braškytė, Lekt.
15:00 - 16:30
Vertimo strategijos (Privalomasis)
Vertimas 2 k. 2gr.

Daina Valentinavičienė, Lekt.
17:00 - 18:30
Vertimo strategijos (Privalomasis)
Vertimas 2 k. 1gr.

Daina Valentinavičienė, Lekt.
313 aud. 11:00 - 12:30
Skandinavijos kinematografijos įvadas (Pasirenkamasis)
Skandinavistika (danų) 3 k. 1gr. 1gr. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3 k. 1gr. 1gr.

Atėnė Mendelytė, Asist., Dr.
Komentarai: pirmas srautas(dėst. Atėnė Mendelytė)
Pedagogo komentarai: dėst. A. Mendelytė
13:00 - 14:30
Skandinavijos kinematografijos įvadas (Pasirenkamasis)
Skandinavistika (danų) 4 k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Atėnė Mendelytė, Asist., Dr.
Komentarai: antras srautas(dėst. Atėnė Mendelytė)
Pedagogo komentarai: dėst. A. Mendelytė
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3 k. 1gr.

Vibeke Groven, Lekt.
314A aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė suomių kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3 k. 1gr.

Sirkka Sisko Tellervo Ojaniemi, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1 k. 1gr.

Emil Jonas Slott, Lekt.
13:00 - 14:30
Literatūros teorijos įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1 k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Elžbieta Kmitaitė, Lekt.
Ieva Steponavičiūtė-Aleksiejūnienė, Doc., Dr.
Komentarai: Vietoje lapkr. 13d. 13val. ir 15 val., 14d. 9val. paskaitų vyks I atsiskaitymas lapkr. 13d. nuo13val. iki 17val..Vietoje gruodžio 18 d.13val.ir 15val., 19d. 9val. paskaitų vyks II atsiskaitymas gruodžio 18 d. nuo 15 iki 17val. Saulėtekyje, 1 ir 2 aud.
Pedagogo komentarai: Paskaitos perkialiamos: rugsėjo 11d. 13 val. į rugsėjo 24 d. 17 val. rugsėjo 11d. 15 val. į rugsėjo 20 d. 9 val. rugsėjo 12d. 9 val. į rugsėjo 26 d. 17 val.
15:00 - 16:30
Literatūros teorijos įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1 k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Elžbieta Kmitaitė, Lekt.
Ieva Steponavičiūtė-Aleksiejūnienė, Doc., Dr.
Komentarai: Vietoje lapkr. 13d. 13val. ir 15 val., 14d. 9val. paskaitų vyks I atsiskaitymas lapkr. 13d. nuo13val. iki 17val..Vietoje gruodžio 18 d.13val.ir 15val., 19d. 9val. paskaitų vyks II atsiskaitymas gruodžio 18 d. nuo 15 iki 17val. Saulėtekyje, 1 ir 2 aud.
Pedagogo komentarai: Paskaitos perkialiamos: rugsėjo 11d. 13 val. į rugsėjo 24 d. 17 val. rugsėjo 11d. 15 val. į rugsėjo 20 d. 9 val. rugsėjo 12d. 9 val. į rugsėjo 26 d. 17 val.
314A-314B aud.
314B aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė suomių kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 1 k. 1gr.

Sirkka Sisko Tellervo Ojaniemi, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 3 k. 1gr.

Vibeke Groven, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3 k. 1gr.

Ramunė Dambrauskaitė Muralienė, Lekt.
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė suomių kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 1 k. 1gr.

Karin Karčiauskienė, Lekt.
402 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 1 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 2 k. 1gr.

Agnė Petrauskaitė, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 1 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 2 k. 1gr.

Agnė Petrauskaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė danų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 3 k. 1gr.

Giedrius Tamaševičius, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Kultūrinės ir politinės kalbos ideologijos (Privalomasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1 k. 1gr.

Loreta Vaicekauskienė, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Kultūrinės ir politinės kalbos ideologijos (Privalomasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1 k. 1gr.

Vuk Vukotic, Asist.
92 aud. 09:00 - 10:30
Gretinamoji leksikologija (Privalomasis)
Vertimas 3 k. 1gr. 2gr.

Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
Komentarai: leksikologija
13:00 - 14:30
Vertimo strategijos (Privalomasis)
Vertimas 2 k. 1gr. 2gr.

Daina Valentinavičienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1 k. 1gr.

Vitalija Kazlauskienė, Asist., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. 09:00 - 10:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų filologija 1 k. 1gr. 2gr.

Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
Komentarai: Anglų filologijos 1 gr. studentams: Budnytskyi Illia, Ismayilov Romin ir Sviatyna Krystyna
11:00 - 12:30
Bendrinė lietuvių kalba: nuostatos ir vartosena (Privalomasis)
Vertimas 2 k. 1gr. 2gr.

Irena Smetonienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (švedų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Ramunė Dambrauskaitė Muralienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė italų kalba (morfologija ir leksikologija) III/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 2 k. 1gr. 2gr.
Italų kalba ir kultūra 3 k. 1gr.

Paola Fertoli, Lekt.
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (gruzinų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Giorgi Kobakhidze, dr.

17:00 - 18:30
Kartvelų kalba A1 (Laisvasis)

Giorgi Kobakhidze, dr.
Komentarai: MVG ir NPD

18:30 - 20:00
Kartvelų kalba A2 (Laisvasis)

Giorgi Kobakhidze, dr.
Komentarai: MVG
18:30 - 20:00
Kartvelų kalba A2 (Laisvasis)

Giorgi Kobakhidze, dr.
Komentarai: MVG
KC2 11:00 - 12:30
Vertimo seminaras (Privalomasis)
Vertimas 3 k. 1gr.

Nijolė Burkšaitienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Vertimo seminaras (Privalomasis)
Vertimas 3 k. 2gr.

Nijolė Burkšaitienė, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1 k. 1gr. 2gr.

Agnė Zolubienė, Lekt.
Komentarai: EN

15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1 k. 1gr.

Agnė Zolubienė, Lekt.
Komentarai: EN
17:00 - 18:30
Vertimo raštu metodologija III/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 2 k. 1gr.

Elmina Burneikienė, Lekt.
Komentarai: RU
Palėpė 11:00 - 12:30
Kultūra ir vertimas (Privalomasis)
Vertimas 3 k. 2gr.

Rimas Edvard Užgiris, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Kultūra ir vertimas (Privalomasis)
Vertimas 3 k. 1gr.

Rimas Edvard Užgiris, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija III/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 2 k. 1gr.

Rasa Darbutaitė, Lekt.
Komentarai: DE
19:00 - 20:30
Nuoseklusis vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1 k. 1gr. 2gr.

Diana Guogienė, Lekt.
Komentarai: EN
Skandinavistikos centras
V2 11:00 - 12:30
Italų kalba VII/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 4 k. 2gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Italijos šalityra (Pasirenkamasis)
Vertimas 4 k. 1gr. 2gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
15:00 - 16:30
Italų kalba VII/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 4 k. 1gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
17:00 - 18:30
Vertimo istorija ir teorija (Privalomasis)
Vertimas raštu 1 k. 1gr. 2gr. 1gr.

Liucija Černiuvienė, Doc., Dr.
V3 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba III/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2 k. 2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 3 k. 1gr.

Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1 k. 1gr.
Lenkų filologija 2 k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Virginija Jūratė Pukevičiūtė, Doc., Dr.
Komentarai: A2-tiems, kurie mokėsi vokiečių kalbos bent 1 metus kaip antrosios užsienio kalbos mokykloje ar kitur
Pedagogo komentarai: Klasikinės (lotynų ir senovės graikų) filologijos I kurso studentams užsiėmimai prasideda rugsėjo antrą savaitę

13:00 - 14:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/II d. (Pasirenkamasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3 k. 1gr.

Virginija Jūratė Pukevičiūtė, Doc., Dr.
Komentarai: A2 -tiems, kurie mokėsi vokiečių kalbos bent 1 metus kaip antrosios užsienio kalbos mokykloje ar kitur
V4 11:00 - 12:30
Kalba ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1 k. 1gr.

Vida Vilkienė, Lekt.
Komentarai: fonetika 1 pogrupis
13:00 - 14:30
Kalba ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1 k. 2gr.

Vida Vilkienė, Lekt.
Komentarai: fonetika 3 pogrupis
15:00 - 16:30
Kalba ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1 k. 1gr. 2gr.

Vida Vilkienė, Lekt.
Komentarai: fonetika 2 pogrupis
Vertimo studijų katedra 13:00 - 14:30
Vertimo raštu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1 k. 1gr. 2gr.

Liucija Černiuvienė, Doc., Dr.
Komentarai: FR

13:00 - 14:30
Vertimo raštu metodologija I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1 k. 1gr.

Liucija Černiuvienė, Doc., Dr.
Komentarai: FR
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
312 aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas II/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 4 k. 1gr.

Alma Braškytė, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė danų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 3 k. 1gr.

Giedrius Tamaševičius, Asist., Dr.
313 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3 k. 1gr.

Ramunė Dambrauskaitė Muralienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 3 k. 1gr.

Eglė Jankauskaitė, J. Asist.
Komentarai: dėst. E Jankauskaitė
13:00 - 14:30
Sociolingvistika I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1 k. 1gr.

Loreta Vaicekauskienė, Prof., Dr.
314A aud. 11:00 - 13:00
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 3 k. 1gr.

Erika Sausverde, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 3 k. 1gr.

Erika Sausverde, Doc., Dr.
314A-314B aud. 09:00 - 10:30
Senosios skandinavų literatūros įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 2 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.

09:00 - 10:30
Senosios skandinavų literatūros įvadas (Pasirenkamasis)
Skandinavistika (danų) 3 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.
314B aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 1 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 2 k. 1gr.

Rima Ciburevkinaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3 k. 1gr.

Jurgita Petronytė, Lekt.
15:00 - 16:30
Sociolingvistika I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1 k. 1gr.

Loreta Vaicekauskienė, Prof., Dr.
402 aud. 09:00 - 10:30
Tiriamasis projektas (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 4 k. 1gr.

Sirkka Sisko Tellervo Ojaniemi, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3 k. 1gr.

Mikael Schultz Rasmussen, Lekt.
Komentarai: M. Rasmussen
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 3 k. 1gr.

Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3 k. 1gr.

Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
92 aud. 09:00 - 10:30
Politikos diskursas (Privalomasis)
Vertimas 2 k. 1gr. 2gr.

Jonė Grigaliūnienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Politikos diskursas (Privalomasis)
Vertimas 3 k. 1gr. 2gr.

Jonė Grigaliūnienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Gretinamoji leksikologija (Privalomasis)
Vertimas 3 k. 1gr. 2gr.

Artūras Ratkus, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Komentarai: morfologija
15:00 - 16:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1 k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Erika Sausverde, Doc., Dr.
Komentarai: Užsiėmimai prasidės spalio 10 d.
Jono Balkevičiaus aud. 11:00 - 12:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1 k. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1 k. 2gr.

Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
REZERVUOTA

Paulius Jevsejevas, Asist., Dr.
Jurgita Katkuvienė, Asist., Dr.
KC2 09:00 - 10:30
Vertimas raštu (Privalomasis)
Vertimas 4 k. 1gr. 2gr.

Neringa Terleckaitė, Lekt.
Komentarai: 2 pogrupis
Pedagogo komentarai: anglų lietuvių
11:00 - 12:30
Vertimas raštu (Privalomasis)
Vertimas 4 k. 1gr.

Neringa Terleckaitė, Lekt.
Komentarai: 1 pogrupis
Pedagogo komentarai: anglų lietuvių
13:00 - 14:30
Vertimas raštu (Privalomasis)
Vertimas 4 k. 2gr.

Neringa Terleckaitė, Lekt.
Komentarai: 3 pogrupis
Pedagogo komentarai: anglų lietuvių
15:00 - 16:30
Kompiuterinės vertimo technologijos (Privalomasis)
Vertimas raštu 1 k. 1gr. 2gr.

Valentinas Kulinič, Lekt.
17:00 - 18:30
Vertimo raštu metodologija III/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 2 k. 1gr.

Žygimantas Pekūnas, Lekt.
Komentarai: EN
Palėpė 17:00 - 18:30
Vertimo žodžiu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1 k. 1gr.

Alina Dailidėnaitė, Lekt.
Skandinavistikos centras
V2 09:00 - 10:30
Vokiečių kalba V/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 3 k. 1gr. 2gr.

Daumantas Katinas, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Vertimas 2 k. 1gr. 2gr.

Elizabeta Khiterer, Lekt.
13:00 - 14:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Vertimas 2 k. 1gr. 2gr.

Elizabeta Khiterer, Lekt.
15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija III/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 2 k. 1gr.

Rasa Darbutaitė, Lekt.
Komentarai: DE
V3 11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1 k. 2gr. 1gr.

Žygimantas Pekūnas, Lekt.
13:00 - 14:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1 k. 1gr.

Žygimantas Pekūnas, Lekt.
V4 09:00 - 10:30
Nuoseklusis vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1 k. 1gr. 2gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
Komentarai: IT
13:00 - 14:30
Kalba ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1 k. 2gr. 1gr.

Agnė Zolubienė, Lekt.
Komentarai: leksika
15:00 - 16:30
Kalba ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1 k. 1gr.

Agnė Zolubienė, Lekt.
Komentarai: leksika
Vertimo studijų katedra
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
312 aud. 09:00 - 14:30
REZERVUOTA

Neringa Terleckaitė, Lekt.
09:00 - 14:30
REZERVUOTA

Neringa Terleckaitė, Lekt.
09:00 - 14:30
REZERVUOTA

Neringa Terleckaitė, Lekt.
313 aud. 09:00 - 10:30
Tiriamasis projektas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 4 k. 1gr.

Loreta Vaicekauskienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 1 k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 2 k. 1gr.

Elžbieta Kmitaitė, Lekt.
314A aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 3 k. 1gr.

Birutė Spraunienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 1 k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 2 k. 1gr.

Elžbieta Kmitaitė, Lekt.
314A-314B aud. 11:00 - 12:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1 k. 1gr. 1gr.

Birutė Spraunienė, Asist., Dr.
314B aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 1 k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 2 k. 1gr.

Agnė Petrauskaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1 k. 1gr.

Daina Urbonaitė
Komentarai: Daina Urbonaitė
15:00 - 16:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas I.(Skandinavistika(švedų)) (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1 k. 1gr.

Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
Komentarai: dėst. M. Hjortfors
402 aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė suomių kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 1 k. 1gr.

Sirkka Sisko Tellervo Ojaniemi, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė suomių kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3 k. 1gr.

Sirkka Sisko Tellervo Ojaniemi, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1 k. 1gr.

Daina Urbonaitė
Komentarai: Daina Urbonaitė
92 aud.
Jono Balkevičiaus aud. 09:00 - 10:30
Tiriamasis projektas (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 4 k. 1gr.

Sirkka Sisko Tellervo Ojaniemi, Lekt.

09:30 - 11:00
REZERVUOTA

Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
REZERVUOTA

Linara Bartkuvienė, Doc., Dr.
Komentarai: Studijų kolegijos posėdis
KC2 09:00 - 10:30
Vertimas raštu (Privalomasis)
Vertimas 4 k. 2gr.

Elizabeta Khiterer, Lekt.
Komentarai: 3 pogrupis
Pedagogo komentarai: lietuvių anglų
11:00 - 12:30
Vertimas raštu (Privalomasis)
Vertimas 4 k. 1gr. 2gr.

Elizabeta Khiterer, Lekt.
Komentarai: 2 pogrupis
Pedagogo komentarai: lietuvių anglų
13:00 - 14:30
Vertimas raštu (Privalomasis)
Vertimas 4 k. 1gr.

Elizabeta Khiterer, Lekt.
Komentarai: 1 pogrupis
Pedagogo komentarai: lietuvių anglų
Palėpė 13:00 - 14:30
Vertimo žodžiu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1 k. 1gr.

Alina Dailidėnaitė, Lekt.
Skandinavistikos centras
V2 09:00 - 10:30
Vertimas žodžiu (nuoseklusis vertimas) (Privalomasis)
Vertimas 4 k. 1gr. 2gr.

Dalia Mankauskienė, Asist., Dr.
Komentarai: 2 pogrupis
11:00 - 12:30
Vertimas žodžiu (nuoseklusis vertimas) (Privalomasis)
Vertimas 4 k. 1gr.

Dalia Mankauskienė, Asist., Dr.
Komentarai: 1 pogrupis
13:00 - 14:30
Vertimas žodžiu (nuoseklusis vertimas) (Privalomasis)
Vertimas 4 k. 2gr.

Dalia Mankauskienė, Asist., Dr.
Komentarai: 3 pogrupis
15:00 - 16:30
Europos Sąjungos institucijos (Privalomasis)
Vertimas raštu 2 k. 1gr.

Alina Dailidėnaitė, Lekt.
V3
V4 11:00 - 12:30
Prancūzų kalba III/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 2 k. 1gr.

Stéphanie CRÊTEUR
Komentarai: lekt. Stephanie Creteur
Vertimo studijų katedra
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
312 aud.
313 aud.
314A aud.
314A-314B aud.
314B aud.
402 aud.
92 aud.
Jono Balkevičiaus aud.
KC2
Palėpė
Skandinavistikos centras
V2
V3
V4
Vertimo studijų katedra
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
312 aud.
313 aud.
314A aud.
314A-314B aud.
314B aud.
402 aud.
92 aud.
Jono Balkevičiaus aud.
KC2
Palėpė
Skandinavistikos centras
V2
V3
V4
Vertimo studijų katedra