flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Vertimo studijų katedra ir Skandinavistikos centras
2019.11.04 -- 2019.11.10


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
312 aud. 11:00 - 12:30
Užsienio kalba (švedų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr.

Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.

11:00 - 12:30
Antroji kalba ir kultūra (švedų) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas I.(Skandinavistika (danų)) (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Emil Jonas Slott, Lekt.
313 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė danų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 3k. 1gr.

Emil Jonas Slott, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 3k. 1gr.

Emil Jonas Slott, Lekt.
13:00 - 14:30
Skandinavijos kinematografijos įvadas (Pasirenkamasis)
Skandinavistika (danų) 3k. 1gr. 1gr. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3k. 1gr. 1gr.

Atėnė Mendelytė, Asist., Dr.
Komentarai: pirmas srautas (dėst. Atėnė Mendelytė)
Pedagogo komentarai: dėst. A. Mendelytė
15:00 - 16:30
Skandinavijos kinematografijos įvadas (Pasirenkamasis)
Skandinavistika (danų) 4k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Atėnė Mendelytė, Asist., Dr.
Komentarai: antras srautas(dėst. Atėnė Mendelytė)
Pedagogo komentarai: dėst. A. Mendelytė
314A aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė suomių kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr.

Asta Laugalienė, J. Asist.
314A-314B aud. 09:00 - 10:30
Senosios skandinavų literatūros įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 2k. 1gr. 1gr. 1gr.

Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.

09:00 - 10:30
Senosios skandinavų literatūros įvadas (Pasirenkamasis)
Skandinavistika (danų) 3k. 1gr. 1gr. 1gr.

Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1k. 1gr. 1gr. 1gr.

Birutė Spraunienė, Asist., Dr.

13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Aleksej Burov, Doc., Dr.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš A4 aud.
314B aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1k. 1gr.

Birutė Spraunienė, Asist., Dr.
402 aud. 09:00 - 10:30
REZERVUOTA

Jūratė Levina, Asist., Dr.
Komentarai: užsiėmimų perkėlimas iš spalio 28 ir 30 d.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3k. 1gr.

Vibeke Groven, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 3k. 1gr.

Alma Braškytė, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 3k. 1gr.

Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
Komentarai: dėst. M. Hjortfors
92 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų literatūra (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 3k. 1gr. 2gr.
Ispanų filologija 4k. 1gr. 2gr.

Dovilė Kuzminskaitė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 1gr. 2gr.

Dovilė Kuzminskaitė, Asist., Dr.

11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Dovilė Kuzminskaitė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinės lietuvių literatūros vertimas į anglų kalbą (Pasirenkamasis)
Vertimas 4k. 1gr. 2gr.

Rimas Edvard Užgiris, Asist., Dr.
17:00 - 19:00
REZERVUOTA

Alexander Mionskowski, Asist., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 3k. 1gr.

Vibeke Groven, Lekt.
11:00 - 12:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k. 1gr.

Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (švedų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Agnietė Pranckūnienė, Lekt.
15:00 - 16:30
REZERVUOTA

Vaidotas Vaičaitis, Doc., Dr.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš 108 aud.
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (gruzinų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Giorgi Kobakhidze, dr.

17:00 - 18:30
Kartvelų kalba A1 (Laisvasis)

Giorgi Kobakhidze, dr.
Komentarai: MVG ir NPD

18:30 - 20:00
Kartvelų kalba A2 (Laisvasis)

Giorgi Kobakhidze, dr.
Komentarai: MVG
18:30 - 20:00
Kartvelų kalba A2 (Laisvasis)

Giorgi Kobakhidze, dr.
Komentarai: MVG
KC2 09:00 - 10:30
Nuoseklusis vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1k. 1gr. 2gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
Komentarai: IT
11:00 - 12:30
Vertimo raštu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1k. 1gr. 2gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
Komentarai: IT

11:00 - 12:30
Vertimo raštu metodologija I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1k. 1gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
Komentarai: IT
13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Laura Vilkaitė-Lozdienė, Asist., Dr.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš A4 aud.
17:00 - 18:30
Vertimo raštu metodologija III/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 2k. 1gr.

Nijolė Maskaliūnienė, Prof., Dr.
Komentarai: EN
Palėpė 17:00 - 18:30
Nuoseklusis vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1k. 1gr. 2gr.

Lina Rimkuvienė, Lekt.
Komentarai: FR
19:00 - 20:30
Nuoseklusis vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1k. 1gr. 2gr.

Diana Guogienė, Lekt.
Komentarai: EN
Skandinavistikos centras
V2 11:00 - 12:30
Vertimas žodžiu (nuoseklusis vertimas) (Privalomasis)
Vertimas 4k. 2gr.

Dalia Mankauskienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Vertimas žodžiu (nuoseklusis vertimas) (Privalomasis)
Vertimas 4k. 1gr.

Dalia Mankauskienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Praktinė retorika (Pasirenkamasis)
Vertimas raštu 2k. 1gr.

Rasa Darbutaitė, Lekt.

15:00 - 16:30
Praktinė retorika (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1k. 1gr.

Rasa Darbutaitė, Lekt.
V3 11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k. 2gr. 1gr.

Žygimantas Pekūnas, Lekt.
13:00 - 14:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k. 1gr.

Žygimantas Pekūnas, Lekt.
V4 11:00 - 12:30
Kalba ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k. 1gr.

Agnė Zolubienė, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Kalba ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k. 2gr. 1gr.

Agnė Zolubienė, Lekt.
Komentarai: leksika
Vertimo studijų katedra
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
312 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 3k. 1gr.

Atėnė Mendelytė, Asist., Dr.
Komentarai: dėst. A. Mendelytė
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1k. 1gr.

Emil Jonas Slott, Lekt.
13:00 - 14:30
Prancūzų kalbos fonetika (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 2gr.

Estera Zingerytė, Lekt.
15:00 - 16:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas I.(Skandinavistika (danų)) (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Giedrius Tamaševičius, Asist., Dr.
313 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr.

Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 3k. 1gr.

Atėnė Mendelytė, Asist., Dr.
Komentarai: dėst. A. Mendelytė
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 3k. 1gr.

Eglė Jankauskaitė, J. Asist.
Komentarai: dėst. E Jankauskaitė
15:00 - 16:30
Kitų skandinavų kalbų pagrindai ir kultūrinis kontekstas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 4k. 1gr.

Vibeke Groven, Lekt.
314A aud. 13:00 - 14:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 1k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 2k. 1gr.

Erika Sausverde, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 1k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 2k. 1gr.

Erika Sausverde, Doc., Dr.
314A-314B aud. 09:00 - 10:30
Sintetinis Karen Blixen pasaulis (Pasirenkamasis)
Skandinavistika (danų) 3k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 4k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 4k. 1gr. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 3k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 4k. 1gr. 1gr. 1gr.

Ieva Steponavičiūtė-Aleksiejūnienė, Doc., Dr.
Komentarai: dėstytoja nuo rugsėjo 10d. iki 17d. bus komandiruotėje
Pedagogo komentarai: Užsiėmimas perkeliamas: vietoje 09 10 d. – 09 19 d. 19 val. 314 a ir b. Vietoj 09 17 d. – 10 10 d. 19 val. 314 a ir b.
11:00 - 12:30
Skandinavijos šalių istorija (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 1k. 1gr. 1gr.

Neringa Dambrauskaitė, Asist., Dr.
314B aud. 13:00 - 14:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3k. 1gr.

Vibeke Groven, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė suomių kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 1k. 1gr.

Karin Karčiauskienė, Lekt.
402 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 3k. 1gr.

Emil Jonas Slott, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė danų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 3k. 1gr.

Giedrius Tamaševičius, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 3k. 1gr.

Eglė Išganaitytė-Paulauskienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 3k. 1gr.

Eglė Išganaitytė-Paulauskienė, Lekt.
92 aud. 11:00 - 12:30
Politikos diskursas (Privalomasis)
Vertimas 3k. 1gr. 2gr.

Jonė Grigaliūnienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Teksto stilistika (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k. 1gr. 2gr. 1gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
15:00 - 16:30
Vertimo istorija (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k. 1gr. 2gr. 1gr.

Liucija Černiuvienė, Doc., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. 09:00 - 10:30
Lietuvos romantizmo literatūra: tekstai ir gestai (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 3k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr.

Brigita Speičytė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
H. Ibseno dramų pasaulis (Pasirenkamasis)
Skandinavistika (danų) 4k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 4k. 1gr.
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 4k. 1gr. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 3k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 4k. 1gr.

Jūratė Kumetaitienė, Asist.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 4gr.

Deividas Zibalas, Lekt.
15:00 - 16:30
Terminologija (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 1k. 1gr. 2gr.

Antanas Smetona, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Terminologija (Pasirenkamasis)
Bendroji kalbotyra 1k. 1gr. 1gr. 1gr.
Taikomoji kalbotyra 2k. 1gr.

Antanas Smetona, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Terminologija ir terminografija (Privalomasis)
Vertimas raštu 2k. 1gr.

Nijolė Maskaliūnienė, Prof., Dr.
Antanas Smetona, Doc., Dr.
KC2 11:00 - 12:30
Vertimo raštu metodologija III/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 2k. 1gr.

Liucija Černiuvienė, Doc., Dr.
Komentarai: FR
13:00 - 14:30
Vertimo raštu metodologija III/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 2k. 1gr.

Liucija Černiuvienė, Doc., Dr.
Komentarai: FR
Palėpė
Skandinavistikos centras
V2 11:00 - 12:30
Italų kalba VII/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 4k. 1gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Vertimas 4k. 1gr. 2gr.

Dalia Mankauskienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1k. 1gr. 2gr.

Dalia Mankauskienė, Asist., Dr.
Komentarai: Mokslinio darbo rašymas

15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1k. 1gr.

Dalia Mankauskienė, Asist., Dr.
Komentarai: Mokslinio darbo rašymas
17:00 - 18:30
Probleminiai lietuvių kalbos ortografijos ir punktuacijos aspektai (Privalomasis)
Vertimas raštu 1k. 1gr. 2gr.

Laimutis Laužikas, Lekt.
V3 11:00 - 12:30
Prancūzų kalba III/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 2k. 1gr.

Diana Sroda, Lekt.
V4 11:00 - 12:30
Prancūzų kalba III/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 2k. 2gr.

Stéphanie CRÊTEUR
Komentarai: lekt. Stephanie Creteur
13:00 - 14:30
Politikos diskursas (Privalomasis)
Vertimas 2k. 1gr. 2gr.

Jonė Grigaliūnienė, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Italų kalba VII/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 4k. 2gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
Vertimo studijų katedra
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
312 aud. 13:00 - 14:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 3k. 1gr.

Alma Braškytė, Lekt.
15:00 - 16:30
Vertimo strategijos (Privalomasis)
Vertimas 2k. 2gr.

Daina Valentinavičienė, Lekt.
17:00 - 18:30
Vertimo strategijos (Privalomasis)
Vertimas 2k. 1gr.

Daina Valentinavičienė, Lekt.
313 aud. 11:00 - 12:30
Skandinavijos kinematografijos įvadas (Pasirenkamasis)
Skandinavistika (danų) 3k. 1gr. 1gr. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3k. 1gr. 1gr.

Atėnė Mendelytė, Asist., Dr.
Komentarai: pirmas srautas(dėst. Atėnė Mendelytė)
Pedagogo komentarai: dėst. A. Mendelytė
13:00 - 14:30
Skandinavijos kinematografijos įvadas (Pasirenkamasis)
Skandinavistika (danų) 4k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Atėnė Mendelytė, Asist., Dr.
Komentarai: antras srautas(dėst. Atėnė Mendelytė)
Pedagogo komentarai: dėst. A. Mendelytė
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3k. 1gr.

Vibeke Groven, Lekt.
314A aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė suomių kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr.

Sirkka Sisko Tellervo Ojaniemi, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1k. 1gr.

Emil Jonas Slott, Lekt.
13:00 - 14:30
Literatūros teorijos įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Elžbieta Kmitaitė, Lekt.
Ieva Steponavičiūtė-Aleksiejūnienė, Doc., Dr.
Komentarai: Vietoje lapkr. 13d. 13val. ir 15 val., 14d. 9val. paskaitų vyks I atsiskaitymas lapkr. 13d. nuo13val. iki 17val..Vietoje gruodžio 18 d.13val.ir 15val., 19d. 9val. paskaitų vyks II atsiskaitymas gruodžio 18 d. nuo 15 iki 17val. Saulėtekyje, 1 ir 2 aud.
Pedagogo komentarai: Paskaitos perkialiamos: rugsėjo 11d. 13 val. į rugsėjo 24 d. 17 val. rugsėjo 11d. 15 val. į rugsėjo 20 d. 9 val. rugsėjo 12d. 9 val. į rugsėjo 26 d. 17 val.
15:00 - 16:30
Literatūros teorijos įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Elžbieta Kmitaitė, Lekt.
Ieva Steponavičiūtė-Aleksiejūnienė, Doc., Dr.
Komentarai: Vietoje lapkr. 13d. 13val. ir 15 val., 14d. 9val. paskaitų vyks I atsiskaitymas lapkr. 13d. nuo13val. iki 17val..Vietoje gruodžio 18 d.13val.ir 15val., 19d. 9val. paskaitų vyks II atsiskaitymas gruodžio 18 d. nuo 15 iki 17val. Saulėtekyje, 1 ir 2 aud.
Pedagogo komentarai: Paskaitos perkialiamos: rugsėjo 11d. 13 val. į rugsėjo 24 d. 17 val. rugsėjo 11d. 15 val. į rugsėjo 20 d. 9 val. rugsėjo 12d. 9 val. į rugsėjo 26 d. 17 val.
314A-314B aud.
314B aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė suomių kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 1k. 1gr.

Sirkka Sisko Tellervo Ojaniemi, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 3k. 1gr.

Vibeke Groven, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr.

Ramunė Dambrauskaitė Muralienė, Lekt.
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė suomių kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 1k. 1gr.

Karin Karčiauskienė, Lekt.
402 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 1k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 2k. 1gr.

Agnė Petrauskaitė, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 1k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 2k. 1gr.

Agnė Petrauskaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė danų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 3k. 1gr.

Giedrius Tamaševičius, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Kultūrinės ir politinės kalbos ideologijos (Privalomasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Loreta Vaicekauskienė, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Kultūrinės ir politinės kalbos ideologijos (Privalomasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Vuk Vukotic, Asist.
92 aud. 09:00 - 10:30
Gretinamoji leksikologija (Privalomasis)
Vertimas 3k. 1gr. 2gr.

Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
Komentarai: leksikologija
13:00 - 14:30
Vertimo strategijos (Privalomasis)
Vertimas 2k. 1gr. 2gr.

Daina Valentinavičienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 1gr.

Vitalija Kazlauskienė, Asist., Dr.
Jono Balkevičiaus aud. 09:00 - 10:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 1gr. 2gr.

Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
Komentarai: Anglų filologijos 1 gr. studentams: Budnytskyi Illia, Ismayilov Romin ir Sviatyna Krystyna
11:00 - 12:30
Bendrinė lietuvių kalba: nuostatos ir vartosena (Privalomasis)
Vertimas 2k. 1gr. 2gr.

Irena Smetonienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (švedų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Ramunė Dambrauskaitė Muralienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė italų kalba (morfologija ir leksikologija) III/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 2k. 1gr. 2gr.
Italų kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Paola Fertoli, Lekt.
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (gruzinų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Giorgi Kobakhidze, dr.

17:00 - 18:30
Kartvelų kalba A1 (Laisvasis)

Giorgi Kobakhidze, dr.
Komentarai: MVG ir NPD

18:30 - 20:00
Kartvelų kalba A2 (Laisvasis)

Giorgi Kobakhidze, dr.
Komentarai: MVG
18:30 - 20:00
Kartvelų kalba A2 (Laisvasis)

Giorgi Kobakhidze, dr.
Komentarai: MVG
KC2 11:00 - 12:30
Vertimo seminaras (Privalomasis)
Vertimas 3k. 1gr.

Nijolė Burkšaitienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Vertimo seminaras (Privalomasis)
Vertimas 3k. 2gr.

Nijolė Burkšaitienė, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1k. 1gr. 2gr.

Agnė Zolubienė, Lekt.
Komentarai: EN

15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1k. 1gr.

Agnė Zolubienė, Lekt.
Komentarai: EN
17:00 - 18:30
Vertimo raštu metodologija III/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 2k. 1gr.

Elmina Burneikienė, Lekt.
Komentarai: RU
Palėpė 11:00 - 12:30
Kultūra ir vertimas (Privalomasis)
Vertimas 3k. 2gr.

Rimas Edvard Užgiris, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Kultūra ir vertimas (Privalomasis)
Vertimas 3k. 1gr.

Rimas Edvard Užgiris, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija III/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 2k. 1gr.

Rasa Darbutaitė, Lekt.
Komentarai: DE
19:00 - 20:30
Nuoseklusis vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1k. 1gr. 2gr.

Diana Guogienė, Lekt.
Komentarai: EN
Skandinavistikos centras
V2 11:00 - 12:30
Italų kalba VII/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 4k. 2gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Italijos šalityra (Pasirenkamasis)
Vertimas 4k. 1gr. 2gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
15:00 - 16:30
Italų kalba VII/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 4k. 1gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
17:00 - 18:30
Vertimo istorija ir teorija (Privalomasis)
Vertimas raštu 1k. 1gr. 2gr. 1gr.

Liucija Černiuvienė, Doc., Dr.
V3 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė vokiečių kalba III/IV d. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k. 2gr.
Vokiečių kalba ir kultūra 3k. 1gr.

Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.
Lenkų filologija 2k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Virginija Jūratė Pukevičiūtė, Doc., Dr.
Komentarai: A2-tiems, kurie mokėsi vokiečių kalbos bent 1 metus kaip antrosios užsienio kalbos mokykloje ar kitur
Pedagogo komentarai: Klasikinės (lotynų ir senovės graikų) filologijos I kurso studentams užsiėmimai prasideda rugsėjo antrą savaitę

13:00 - 14:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/II d. (Pasirenkamasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k. 1gr.

Virginija Jūratė Pukevičiūtė, Doc., Dr.
Komentarai: A2 -tiems, kurie mokėsi vokiečių kalbos bent 1 metus kaip antrosios užsienio kalbos mokykloje ar kitur
V4 11:00 - 12:30
Kalba ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k. 1gr.

Vida Vilkienė, Lekt.
Komentarai: fonetika 1 pogrupis
13:00 - 14:30
Kalba ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k. 2gr.

Vida Vilkienė, Lekt.
Komentarai: fonetika 3 pogrupis
15:00 - 16:30
Kalba ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k. 1gr. 2gr.

Vida Vilkienė, Lekt.
Komentarai: fonetika 2 pogrupis
Vertimo studijų katedra 13:00 - 14:30
Vertimo raštu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1k. 1gr. 2gr.

Liucija Černiuvienė, Doc., Dr.
Komentarai: FR

13:00 - 14:30
Vertimo raštu metodologija I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1k. 1gr.

Liucija Černiuvienė, Doc., Dr.
Komentarai: FR
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
312 aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas II/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 4k. 1gr.

Alma Braškytė, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė danų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 3k. 1gr.

Giedrius Tamaševičius, Asist., Dr.
313 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr.

Ramunė Dambrauskaitė Muralienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 3k. 1gr.

Eglė Jankauskaitė, J. Asist.
Komentarai: dėst. E Jankauskaitė
13:00 - 14:30
Sociolingvistika I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Loreta Vaicekauskienė, Prof., Dr.
314A aud. 11:00 - 13:00
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 3k. 1gr.

Erika Sausverde, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 3k. 1gr.

Erika Sausverde, Doc., Dr.
314A-314B aud. 09:00 - 10:30
Senosios skandinavų literatūros įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 2k. 1gr. 1gr. 1gr.

Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.

09:00 - 10:30
Senosios skandinavų literatūros įvadas (Pasirenkamasis)
Skandinavistika (danų) 3k. 1gr. 1gr. 1gr.

Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.
314B aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 1k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 2k. 1gr.

Rima Ciburevkinaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3k. 1gr.

Jurgita Petronytė, Lekt.
15:00 - 16:30
Sociolingvistika I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Loreta Vaicekauskienė, Prof., Dr.
402 aud. 09:00 - 10:30
Tiriamasis projektas (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 4k. 1gr.

Sirkka Sisko Tellervo Ojaniemi, Lekt.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3k. 1gr.

Mikael Schultz Rasmussen, Lekt.
Komentarai: M. Rasmussen
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė švedų kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 3k. 1gr.

Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr.

Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
92 aud. 09:00 - 10:30
Politikos diskursas (Privalomasis)
Vertimas 2k. 1gr. 2gr.

Jonė Grigaliūnienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Politikos diskursas (Privalomasis)
Vertimas 3k. 1gr. 2gr.

Jonė Grigaliūnienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Gretinamoji leksikologija (Privalomasis)
Vertimas 3k. 1gr. 2gr.

Artūras Ratkus, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
Komentarai: morfologija
15:00 - 16:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Erika Sausverde, Doc., Dr.
Komentarai: Užsiėmimai prasidės spalio 10 d.
Jono Balkevičiaus aud. 11:00 - 12:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k. 2gr.

Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
17:30 - 19:00
REZERVUOTA

Paulius Jevsejevas, Asist., Dr.
Jurgita Katkuvienė, Asist., Dr.
KC2 09:00 - 10:30
Vertimas raštu (Privalomasis)
Vertimas 4k. 1gr. 2gr.

Neringa Terleckaitė, Lekt.
Komentarai: 2 pogrupis
Pedagogo komentarai: anglų lietuvių
11:00 - 12:30
Vertimas raštu (Privalomasis)
Vertimas 4k. 1gr.

Neringa Terleckaitė, Lekt.
Komentarai: 1 pogrupis
Pedagogo komentarai: anglų lietuvių
13:00 - 14:30
Vertimas raštu (Privalomasis)
Vertimas 4k. 2gr.

Neringa Terleckaitė, Lekt.
Komentarai: 3 pogrupis
Pedagogo komentarai: anglų lietuvių
15:00 - 16:30
Kompiuterinės vertimo technologijos (Privalomasis)
Vertimas raštu 1k. 1gr. 2gr.

Valentinas Kulinič, Lekt.
17:00 - 18:30
Vertimo raštu metodologija III/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 2k. 1gr.

Žygimantas Pekūnas, Lekt.
Komentarai: EN
Palėpė 17:00 - 18:30
Vertimo žodžiu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1k. 1gr.

Alina Dailidėnaitė, Lekt.
Skandinavistikos centras
V2 09:00 - 10:30
Vokiečių kalba V/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 3k. 1gr. 2gr.

Daumantas Katinas, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Vertimas 2k. 1gr. 2gr.

Elizabeta Khiterer, Lekt.
13:00 - 14:30
Anglų kalbos gramatika III/III d. (Privalomasis)
Vertimas 2k. 1gr. 2gr.

Elizabeta Khiterer, Lekt.
15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija III/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 2k. 1gr.

Rasa Darbutaitė, Lekt.
Komentarai: DE
V3 11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k. 2gr. 1gr.

Žygimantas Pekūnas, Lekt.
13:00 - 14:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k. 1gr.

Žygimantas Pekūnas, Lekt.
V4 09:00 - 10:30
Nuoseklusis vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1k. 1gr. 2gr.

Rasa Klioštoraitytė, Lekt., Dr.
Komentarai: IT
13:00 - 14:30
Kalba ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k. 2gr. 1gr.

Agnė Zolubienė, Lekt.
Komentarai: leksika
15:00 - 16:30
Kalba ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k. 1gr.

Agnė Zolubienė, Lekt.
Komentarai: leksika
Vertimo studijų katedra
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
312 aud. 09:00 - 14:30
REZERVUOTA

Neringa Terleckaitė, Lekt.
09:00 - 14:30
REZERVUOTA

Neringa Terleckaitė, Lekt.
09:00 - 14:30
REZERVUOTA

Neringa Terleckaitė, Lekt.
313 aud. 09:00 - 10:30
Tiriamasis projektas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 4k. 1gr.

Loreta Vaicekauskienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 1k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 2k. 1gr.

Elžbieta Kmitaitė, Lekt.
314A aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 3k. 1gr.

Birutė Spraunienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (švedų) 1k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 2k. 1gr.

Elžbieta Kmitaitė, Lekt.
314A-314B aud. 11:00 - 12:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1k. 1gr. 1gr.

Birutė Spraunienė, Asist., Dr.
314B aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė norvegų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (norvegų) 1k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 2k. 1gr.

Agnė Petrauskaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1k. 1gr.

Daina Urbonaitė
Komentarai: Daina Urbonaitė
15:00 - 16:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas (Skandinavistika: švedų) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Mats Villiam Hjortfors, Lekt.
Komentarai: dėst. M. Hjortfors
402 aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė suomių kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 1k. 1gr.

Sirkka Sisko Tellervo Ojaniemi, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė suomių kalba, stilistika ir vertimas I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr.

Sirkka Sisko Tellervo Ojaniemi, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė danų kalba, kultūra ir visuomenė I/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1k. 1gr.

Daina Urbonaitė
Komentarai: Daina Urbonaitė
92 aud.
Jono Balkevičiaus aud. 09:00 - 10:30
Tiriamasis projektas (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 4k. 1gr.

Sirkka Sisko Tellervo Ojaniemi, Lekt.

09:30 - 11:00
REZERVUOTA

Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
REZERVUOTA

Linara Bartkuvienė, Doc., Dr.
Komentarai: Studijų kolegijos posėdis
KC2 09:00 - 10:30
Vertimas raštu (Privalomasis)
Vertimas 4k. 2gr.

Elizabeta Khiterer, Lekt.
Komentarai: 3 pogrupis
Pedagogo komentarai: lietuvių anglų
11:00 - 12:30
Vertimas raštu (Privalomasis)
Vertimas 4k. 1gr. 2gr.

Elizabeta Khiterer, Lekt.
Komentarai: 2 pogrupis
Pedagogo komentarai: lietuvių anglų
13:00 - 14:30
Vertimas raštu (Privalomasis)
Vertimas 4k. 1gr.

Elizabeta Khiterer, Lekt.
Komentarai: 1 pogrupis
Pedagogo komentarai: lietuvių anglų
Palėpė 13:00 - 14:30
Vertimo žodžiu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1k. 1gr.

Alina Dailidėnaitė, Lekt.
Skandinavistikos centras
V2 09:00 - 10:30
Vertimas žodžiu (nuoseklusis vertimas) (Privalomasis)
Vertimas 4k. 1gr. 2gr.

Dalia Mankauskienė, Asist., Dr.
Komentarai: 2 pogrupis
11:00 - 12:30
Vertimas žodžiu (nuoseklusis vertimas) (Privalomasis)
Vertimas 4k. 1gr.

Dalia Mankauskienė, Asist., Dr.
Komentarai: 1 pogrupis
13:00 - 14:30
Vertimas žodžiu (nuoseklusis vertimas) (Privalomasis)
Vertimas 4k. 2gr.

Dalia Mankauskienė, Asist., Dr.
Komentarai: 3 pogrupis
15:00 - 16:30
Europos Sąjungos institucijos (Privalomasis)
Vertimas raštu 2k. 1gr.

Alina Dailidėnaitė, Lekt.
V3
V4 11:00 - 12:30
Prancūzų kalba III/VII d. (Privalomasis)
Vertimas 2k. 1gr.

Stéphanie CRÊTEUR
Komentarai: lekt. Stephanie Creteur
Vertimo studijų katedra
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
312 aud.
313 aud.
314A aud.
314A-314B aud.
314B aud.
402 aud.
92 aud.
Jono Balkevičiaus aud.
KC2
Palėpė
Skandinavistikos centras
V2
V3
V4
Vertimo studijų katedra
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
312 aud.
313 aud.
314A aud.
314A-314B aud.
314B aud.
402 aud.
92 aud.
Jono Balkevičiaus aud.
KC2
Palėpė
Skandinavistikos centras
V2
V3
V4
Vertimo studijų katedra