A.J. Greimo centras |
|
|
|
|
17:00 - 18:30
Sociosemiotika (Privalomasis)
Semiotika 2k.
1gr.
Paulius Jevsejevas, Asist., Dr.
Eric Landowski, Prof.
|
|
|
Dekano menė (Dekanatas) |
|
|
|
|
17:00 - 18:30
Mokslo tiriamasis darbas II/II d. (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 2k.
1gr.
Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
|
|
|
Latvistikos kabinetas |
09:00 - 10:30
Baltijos šalių ir kultūrų istorija (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir užsienio (latvių) kalba 2k.
1gr.
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
09:00 - 10:30
Latvistikos pagrindai (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 4k.
1gr.
2gr.
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė latvių kalba ir kultūra I/IV d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir latvių kalba 1k.
1gr.
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: 24 val.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (latvių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
Vytautas Rinkevičius, Doc., Dr.
|
|
17:00 - 18:30
Latvių kalba B1 (Pasirenkamasis)
Evaldas Švageris, Doc., Dr.
Matomi komentarai: MVG
|
|
|
Polonistikos centras |
|
|
13:00 - 14:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas (Polonistika) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k.
1gr.
Kristina Rutkovska, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas (Polonistika) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k.
1gr.
Kristina Rutkovska, Prof., Dr.
|
|
|
|
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji) aud. |
|
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Fatima Eloeva, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (italų) I/II d. (Pasirenkamasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k.
1gr.
Fatima Eloeva, Prof., Dr.
|
|
|
|
|
A.J. Greimo centras |
|
|
|
|
|
|
|
Dekano menė (Dekanatas) |
|
|
|
|
|
|
|
Latvistikos kabinetas |
09:00 - 10:30
Latvių kalba ir kultūra II/IV d. (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Vytautas Rinkevičius, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
REZERVUOTA
Dustan Moreira Santo Tomas, Lekt.
Matomi komentarai: gretutinių studijų studento mokymas
11:00 - 12:30
Tarpkultūrinė komunikacija: kalbiniai aspektai (Pasirenkamasis)
Rusų filologija 3k.
1gr.
Rusų filologija 4k.
1gr.
1gr.
1gr.
Ala Lichačiova, Dr.
|
13:00 - 14:30
Latvių kalba lituanistams IV/IV d. (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 3k.
1gr.
2gr.
Eglė Žilinskaitė-Šinkūnienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė latvių kalba ir kultūra III/IV d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir užsienio (latvių) kalba 2k.
1gr.
Eglė Žilinskaitė-Šinkūnienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
REZERVUOTA
Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Erasmus
|
17:00 - 18:30
Latvių kalba B1 (Pasirenkamasis)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: MVG
|
|
|
Polonistikos centras |
|
11:00 - 12:30
Lenkų kalbos morfologija (Privalomasis)
Lenkų filologija 2k.
1gr.
Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji) aud. |
|
|
13:00 - 14:30
Graikų autoriai ir antikinė eilėdara I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k.
1gr.
Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
|
|
17:00 - 18:30
Senoji graikų kalba I/II d. (Pasirenkamasis)
Nijolė Juchnevičienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: MVG
|
|
|
A.J. Greimo centras |
|
|
13:00 - 14:30
Kalbos metateorija (Pasirenkamasis)
Semiotika 1k.
1gr.
Semiotika 2k.
1gr.
Naglis Kardelis, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
Kalbos metateorija (Pasirenkamasis)
Semiotika 1k.
1gr.
Semiotika 2k.
1gr.
Naglis Kardelis, Prof., Dr.
|
|
|
|
Dekano menė (Dekanatas) |
|
|
|
|
|
|
|
Latvistikos kabinetas |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė latvių kalba ir kultūra III/IV d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir užsienio (latvių) kalba 2k.
1gr.
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k.
1gr.
Ramunė Dambrauskaitė Muralienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Slavų kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k.
1gr.
Viktorija Makarova, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Latvių kalba I/VII d. (Privalomasis)
Vertimas (latvių k.) 1k.
1gr.
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė latvių kalba ir kultūra I/IV d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir latvių kalba 1k.
1gr.
Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Latvių kalba B1 (Pasirenkamasis)
Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: MVG
|
|
|
Polonistikos centras |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė lenkų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 2k.
1gr.
Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
|
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k.
2gr.
Lenkų kalba ir kultūra 2k.
1gr.
Viktorija Ušinskienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Pradedantiesiems
|
|
|
|
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji) aud. |
|
|
|
|
|
|
|