flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Filologijos fakultetas
2019.10.28 -- 2019.11.03


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
105 A/B aud.
A.J. Greimo centras 17:00 - 18:30
Sociosemiotika (Privalomasis)
Semiotika 2k. 1gr.

Paulius Jevsejevas, Asist.
Eric Landowski, Prof.
Dekano menė (Dekanatas)
Latvistikos kabinetas 09:00 - 10:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas (Latvistika) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Vytautas Rinkevičius, Doc.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė latvių kalba ir kultūra I/IV d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir latvių kalba 1k. 1gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist.
Komentarai: 24 val.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (latvių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Vytautas Rinkevičius, Doc.
17:00 - 18:30
Latvių kalba B1 (Pasirenkamasis)

Evaldas Švageris, Asist.
Komentarai: MVG
Polonistikos centras 13:00 - 14:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas (Polonistika) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Kristina Rutkovska, Prof.
15:00 - 16:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas (Polonistika) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Kristina Rutkovska, Prof.
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji) aud. 11:00 - 12:30
Atidirbamos paskaitos (Laisvasis)

Greta Maslauskienė, Lekt.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš spalio 24 d.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (italų) I/II d. (Pasirenkamasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k. 1gr.

Fatima Eloeva, Prof.

13:00 - 14:30
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.

Fatima Eloeva, Prof.
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
105 A/B aud.
A.J. Greimo centras
Dekano menė (Dekanatas)
Latvistikos kabinetas 09:00 - 10:30
Latvių kalba ir kultūra II/IV d. (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr.

Vytautas Rinkevičius, Doc.
11:00 - 12:30
Tarpkultūrinė komunikacija: kalbiniai aspektai (Pasirenkamasis)
Rusų filologija 3k. 1gr.
Rusų filologija 4k. 1gr. 1gr. 1gr.

Ala Lichačiova, Prof.
13:00 - 14:30
Latvių kalba lituanistams IV/IV d. (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 3k. 1gr. 2gr.

Eglė Žilinskaitė-Šinkūnienė, Asist.

13:00 - 14:30
Šiuolaikinė latvių kalba ir kultūra III/IV d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir užsienio (latvių) kalba 2k. 1gr.

Eglė Žilinskaitė-Šinkūnienė, Asist.
15:00 - 16:30
REZERVUOTA

Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, Doc.
Komentarai: Erasmus
17:00 - 18:30
Latvių kalba B1 (Pasirenkamasis)

Ernesta Kazakėnaitė, Asist.
Komentarai: MVG
Polonistikos centras 11:00 - 12:30
Lenkų kalbos morfologija (Privalomasis)
Lenkų filologija 2k. 1gr.

Miroslav Davlevič, Doc.
13:00 - 14:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Lenkų filologija 4k. 1gr.

Viktorija Ušinskienė, Doc.
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji) aud. 11:00 - 12:30
Atidirbamos paskaitos (Laisvasis)

Mikael Schultz Rasmussen, Lekt.
13:00 - 14:30
Graikų autoriai ir antikinė eilėdara I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k. 1gr.

Mindaugas Strockis, Doc.
17:00 - 18:30
Senoji graikų kalba I/II d. (Pasirenkamasis)

Nijolė Juchnevičienė, Doc.
Komentarai: MVG
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
105 A/B aud.
A.J. Greimo centras
Dekano menė (Dekanatas)
Latvistikos kabinetas 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė latvių kalba ir kultūra I/IV d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir latvių kalba 1k. 1gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist.

09:00 - 10:30
Latvių kalba I/VII d. (Privalomasis)
Vertimas (latvių k.) 1k. 1gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist.
11:00 - 12:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas (Latvistika) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Vytautas Rinkevičius, Doc.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (latvių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Vytautas Rinkevičius, Doc.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė latvių kalba ir kultūra I/IV d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir latvių kalba 1k. 1gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist.

15:00 - 16:30
Latvių kalba I/VII d. (Privalomasis)
Vertimas (latvių k.) 1k. 1gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist.
17:00 - 18:30
Latvių kalba B1 (Pasirenkamasis)

Evaldas Švageris, Asist.
Komentarai: MVG
Polonistikos centras
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji) aud. 13:00 - 14:30
Viešasis kalbėjimas (Pasirenkamasis)
Vokiečių filologija 3k. 1gr.
Vokiečių filologija 4k. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr.

Alexander Mionskowski, Asist.
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
105 A/B aud.
A.J. Greimo centras 13:00 - 14:30
Kalbos metateorija (Pasirenkamasis)
Semiotika 1k. 1gr.
Semiotika 2k. 1gr.

Naglis Kardelis, Doc.
15:00 - 16:30
Kalbos metateorija (Pasirenkamasis)
Semiotika 1k. 1gr.
Semiotika 2k. 1gr.

Naglis Kardelis, Doc.
Dekano menė (Dekanatas)
Latvistikos kabinetas 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė latvių kalba ir kultūra III/IV d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir užsienio (latvių) kalba 2k. 1gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr.

Ramunė Dambrauskaitė Muralienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Lenkijos kultūra ir menas (Pasirenkamasis)
Lenkų filologija 3k. 1gr.

Kinga Geben, Doc.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė latvių kalba ir kultūra I/IV d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir latvių kalba 1k. 1gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist.

15:00 - 16:30
Latvių kalba I/VII d. (Privalomasis)
Vertimas (latvių k.) 1k. 1gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist.
17:00 - 18:30
Latvių kalba B1 (Pasirenkamasis)

Ernesta Kazakėnaitė, Asist.
Komentarai: MVG
Polonistikos centras 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė lenkų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 2k. 1gr.

Miroslav Davlevič, Doc.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1k. 2gr.
Lenkų kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Viktorija Ušinskienė, Doc.
Komentarai: Pradedantiesiems
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji) aud. 13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k. 1gr.

Dalius Jarmalavičius, Doc.
Komentarai: 8 val.
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
105 A/B aud.
A.J. Greimo centras
Dekano menė (Dekanatas)
Latvistikos kabinetas
Polonistikos centras
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji) aud.
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
105 A/B aud.
A.J. Greimo centras
Dekano menė (Dekanatas)
Latvistikos kabinetas
Polonistikos centras
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji) aud.
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
105 A/B aud.
A.J. Greimo centras
Dekano menė (Dekanatas)
Latvistikos kabinetas
Polonistikos centras
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji) aud.