flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Filologijos fakultetas
2019.11.04 -- 2019.11.10


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
105A 09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai

09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai
09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai

09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai
09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai

09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai
105B 09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai

09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai
09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai

09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai
09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai

09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai
A.J. Greimo centras
Dekano menė (Dekanatas) 17:00 - 18:30
Mokslo tiriamasis darbas II/II d. (Privalomasis)
Dalykinė (teisės) kalba 2 k. 1gr.

Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
Latvistikos kabinetas 09:00 - 10:30
Baltijos šalių ir kultūrų istorija (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir užsienio (latvių) kalba 2 k. 1gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.

09:00 - 10:30
Latvistikos pagrindai (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 4 k. 1gr. 2gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė latvių kalba ir kultūra I/IV d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir latvių kalba 1 k. 1gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
Komentarai: 24 val.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (latvių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Vytautas Rinkevičius, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Latvių kalba B1 (Pasirenkamasis)

Evaldas Švageris, Asist., Dr.
Komentarai: MVG
Polonistikos centras 13:00 - 14:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas I.(Polonistika) (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1 k. 1gr.

Kristina Rutkovska, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas I.(Polonistika) (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1 k. 1gr.

Kristina Rutkovska, Prof., Dr.
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji a.) 11:00 - 12:30
REZERVUOTA

Lina Plaušinaitytė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (italų) I/II d. (Pasirenkamasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3 k. 1gr.

Fatima Eloeva, Prof., Dr.

13:00 - 14:30
Užsienio kalba (italų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1 k. 1gr.

Fatima Eloeva, Prof., Dr.
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
105A 09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai

09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai
09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai

09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai
09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai

09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai
105B 09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai

09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai
09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai

09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai
09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai

09:00 - 15:00
REZERVUOTA

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
Skaistė Volungevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Rinkimai
A.J. Greimo centras
Dekano menė (Dekanatas)
Latvistikos kabinetas 09:00 - 10:30
Latvių kalba ir kultūra II/IV d. (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Vytautas Rinkevičius, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Tarpkultūrinė komunikacija: kalbiniai aspektai (Pasirenkamasis)
Rusų filologija 3 k. 1gr.
Rusų filologija 4 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Ala Lichačiova, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Latvių kalba lituanistams IV/IV d. (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 3 k. 1gr. 2gr.

Eglė Žilinskaitė-Šinkūnienė, Asist., Dr.

13:00 - 14:30
Šiuolaikinė latvių kalba ir kultūra III/IV d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir užsienio (latvių) kalba 2 k. 1gr.

Eglė Žilinskaitė-Šinkūnienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
REZERVUOTA

Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, Doc., Dr.
Komentarai: Erasmus
17:00 - 18:30
Latvių kalba B1 (Pasirenkamasis)

Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
Komentarai: MVG
Polonistikos centras 11:00 - 12:30
Lenkų kalbos morfologija (Privalomasis)
Lenkų filologija 2 k. 1gr.

Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji a.) 11:00 - 12:30
REZERVUOTA

Dovilė Kuzminskaitė, Asist., Dr.
Komentarai: atidirbamos paskaitos
13:00 - 14:30
Graikų autoriai ir antikinė eilėdara I/II d. (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3 k. 1gr.

Mindaugas Strockis, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Senoji graikų kalba I/II d. (Pasirenkamasis)

Nijolė Juchnevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: MVG
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
105A
105B
A.J. Greimo centras
Dekano menė (Dekanatas)
Latvistikos kabinetas 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė latvių kalba ir kultūra I/IV d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir latvių kalba 1 k. 1gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.

09:00 - 10:30
Latvių kalba I/VII d. (Privalomasis)
Vertimas (latvių k.) 1 k. 1gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas I.(Latvistika) (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1 k. 1gr.

Vytautas Rinkevičius, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (latvių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr.

Vytautas Rinkevičius, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė latvių kalba ir kultūra I/IV d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir latvių kalba 1 k. 1gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.

15:00 - 16:30
Latvių kalba I/VII d. (Privalomasis)
Vertimas (latvių k.) 1 k. 1gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Latvių kalba B1 (Pasirenkamasis)

Evaldas Švageris, Asist., Dr.
Komentarai: MVG
Polonistikos centras
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji a.) 11:00 - 12:30
Lenkų Nobelio premijos laureatų kūryba (Pasirenkamasis)
Lenkų filologija 3 k. 1gr.
Lenkų filologija 4 k. 1gr.

Irena Fedorovič, Doc., Dr.
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
105A
105B
A.J. Greimo centras 13:00 - 14:30
Kalbos metateorija (Pasirenkamasis)
Semiotika 1 k. 1gr.
Semiotika 2 k. 1gr.

Naglis Kardelis, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Kalbos metateorija (Pasirenkamasis)
Semiotika 1 k. 1gr.
Semiotika 2 k. 1gr.

Naglis Kardelis, Doc., Dr.
Dekano menė (Dekanatas)
Latvistikos kabinetas 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė latvių kalba ir kultūra III/IV d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir užsienio (latvių) kalba 2 k. 1gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė švedų kalba, kultūra ir visuomenė III/IV d. (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3 k. 1gr.

Ramunė Dambrauskaitė Muralienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Slavų kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2 k. 1gr.

Viktorija Makarova, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė latvių kalba ir kultūra I/IV d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir latvių kalba 1 k. 1gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.

15:00 - 16:30
Latvių kalba I/VII d. (Privalomasis)
Vertimas (latvių k.) 1 k. 1gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Latvių kalba B1 (Pasirenkamasis)

Ernesta Kazakėnaitė, Asist., Dr.
Komentarai: MVG
Polonistikos centras 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė lenkų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 2 k. 1gr.

Miroslav Davlevič, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1 k. 2gr.
Lenkų kalba ir kultūra 2 k. 1gr.

Viktorija Ušinskienė, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji a.)
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
105A
105B
A.J. Greimo centras
Dekano menė (Dekanatas)
Latvistikos kabinetas 09:00 - 10:30
Latvių kalba ir kultūra II/IV d. (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Vytautas Rinkevičius, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Baltijos šalių ir kultūrų istorija (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir užsienio (latvių) kalba 2 k. 1gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.

11:00 - 12:30
Latvistikos pagrindai (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 4 k. 1gr. 2gr.

Agnė Navickaitė-Klišauskienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Latvių kalba lituanistams IV/IV d. (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 3 k. 1gr. 2gr.

Eglė Žilinskaitė-Šinkūnienė, Asist., Dr.

13:00 - 14:30
Šiuolaikinė latvių kalba ir kultūra III/IV d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija ir užsienio (latvių) kalba 2 k. 1gr.

Eglė Žilinskaitė-Šinkūnienė, Asist., Dr.
Polonistikos centras
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji a.)
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
105A
105B
A.J. Greimo centras
Dekano menė (Dekanatas)
Latvistikos kabinetas
Polonistikos centras
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji a.)
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
105A
105B
A.J. Greimo centras
Dekano menė (Dekanatas)
Latvistikos kabinetas
Polonistikos centras
SFC1 (Skaitmeninės filologijos centro 1-oji a.)