flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Užsienio kalbų institutas
2019.10.28 -- 2019.11.03


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
SP0 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k. 1gr.

Elina Sidorovič, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k. 1gr.

Eglė Židonienė, Lekt.
Komentarai: morfologija
13:00 - 14:30
Britų Fantasy literatūra vaikams ir paaugliams (anglų k.) (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Svetozar Postic, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k. 1gr.

Dalius Jarmalavičius, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
SP1 aud. 09:00 - 12:30
REZERVUOTA

Komentarai: Istorijos fakultetas
09:00 - 12:30
REZERVUOTA

Komentarai: Istorijos fakultetas
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
Komentarai: morfologija
15:00 - 16:30
Skandinavijos šalių istorija (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k. 1gr. 2gr.

Saulius Pivoras, Prof., Dr.

15:00 - 16:30
Skandinavijos šalių istorija (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Saulius Pivoras, Prof., Dr.
SP2 (Spaustuvės 2-oji) aud. 09:00 - 10:30
Ispanų kalbos fonetika ir fonologija (Privalomasis)
Ispanų filologija 2k. 1gr. 2gr.

Miguel Karl Villanueva Svensson, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Graikų ir lotynų kalbų istorinė gramatika I/II d. (graikų) (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k. 1gr.

Miguel Karl Villanueva Svensson, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Dalykinė italų kalba (ekonomikos ir teisės diskursas) (Pasirenkamasis)
Italų filologija 3k. 1gr.
Italų filologija 4k. 1gr.

Alessandra Cali, Lekt.
17:00 - 18:30
Naratologija (Privalomasis)
Semiotika 1k. 1gr.

Nijolė Keršytė, Doc., Dr.

17:00 - 18:30
Naratologija: literatūra, kinas, reklama (Privalomasis)
Intermedialios literatūros studijos 1k. 1gr.

Nijolė Keršytė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Naratologija (Privalomasis)
Semiotika 1k. 1gr.

Nijolė Keršytė, Doc., Dr.

19:00 - 20:30
Naratologija: literatūra, kinas, reklama (Privalomasis)
Intermedialios literatūros studijos 1k. 1gr.

Nijolė Keršytė, Doc., Dr.
UK2 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k. 1gr.

Eglė Girniuvienė, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k. 2gr.

Eglė Girniuvienė, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k. 2gr.

Eglė Girniuvienė, Lekt.
Komentarai: leksika
15:00 - 16:30
Prancūzų kalbos sintaksė (Privalomasis)
Prancūzų filologija 2k. 1gr.

Rasa Tamošaitienė, Lekt.

15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 2k. 1gr.

Rasa Tamošaitienė, Lekt.

15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3k. 1gr.

Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Komentarai: sintaksė
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Rūta Kalytienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Rūta Kalytienė, Lekt.
UK3 aud. 11:00 - 12:30
Slavų kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k. 1gr.

Viktorija Makarova, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k. 1gr.
Lenkų filologija 2k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Virginija Jūratė Pukevičiūtė, Doc., Dr.
Komentarai: A2 -tiems, kurie mokėsi vokiečių kalbos bent 1 metus kaip antrosios užsienio kalbos mokykloje ar kitur

13:00 - 14:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/II d. (Pasirenkamasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k. 1gr.

Virginija Jūratė Pukevičiūtė, Doc., Dr.
Komentarai: A2 -tiems, kurie mokėsi vokiečių kalbos bent 1 metus kaip antrosios užsienio kalbos mokykloje ar kitur
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
UK4 aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k. 1gr.

Lina Inčiuraitė- Noreikienė, Asist., Dr.
Komentarai: morfologija
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k. 2gr.

Lina Inčiuraitė- Noreikienė, Asist., Dr.
Komentarai: morfologija
17:00 - 18:30
Rumunų kalba A1 (Laisvasis)

Ovidiu Ivancu, Asist., Dr.
Komentarai: MVG
UKD aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k. 2gr.

Eglė Židonienė, Lekt.
Komentarai: morfologija
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė norvegų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k. 1gr. 2gr.

Ieva Motiejauskė, Lekt.
Komentarai: sintaksė
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė norvegų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k. 1gr. 2gr.

Ieva Motiejauskė, Lekt.
Komentarai: sintaksė
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 3k. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr.

Rasa Bačiulienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Aušra Dapšienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Aušra Dapšienė, Lekt.
UKI Soc. ir hum. mokslų katedra
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
SP0 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3k. 1gr.

Daiva Mickūnaitytė, Doc., Dr.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k. 1gr. 2gr.

Carmen Caro Dugo, Doc., Dr.
Komentarai: sintaksė
13:00 - 14:30
Teksto redagavimas (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr.

Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k. 2gr.

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
Komentarai: leksika
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
SP1 aud. 09:00 - 12:30
REZERVUOTA

Komentarai: Istorijos fakultetas
09:00 - 12:30
REZERVUOTA

Komentarai: Istorijos fakultetas
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k. 2gr.

Dalius Jarmalavičius, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr.

Danguolė Melnikienė, Prof., Dr.
Komentarai: 24 val.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
Komentarai: fonetika
17:00 - 18:30
Vertimo teorija (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr.
Anglų kalba 4k. 1gr.

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
SP2 (Spaustuvės 2-oji) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k. 2gr.

Grant Matthew Rosson, J. Asist.
Komentarai: Teksto analizė
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k. 2gr.

Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Ispanų kalbos sintaksė (Privalomasis)
Ispanų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Carmen Caro Dugo, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Psicholingvistikos įvadas (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr.
Skandinavistika (danų) 2k. 1gr. 1gr.
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 3k. 1gr. 1gr.
Vokiečių filologija 4k. 1gr. 2gr.

Laura Vilkaitė-Lozdienė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Literatūra ir migracija. Migracija šiuolaikinėje prancūzų ir frankofoniškoje literatūroje (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 3k. 1gr. 2gr.
Prancūzų filologija 4k. 1gr. 2gr.

Eglė Kačkutė-Hagan, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Prancūzų kino įvadas (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 3k. 1gr. 2gr.
Prancūzų filologija 4k. 1gr. 2gr.

Eglė Kačkutė-Hagan, Doc., Dr.
UK2 aud. 09:00 - 10:30
Vokiečių literatūra: viduramžiai – XIX a. 1 p. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k. 1gr. 2gr.
Vokiečių filologija 3k. 1gr.

Aleksej Burov, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
REZERVUOTA

Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
Komentarai: atidirbamos paskaitos
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Miroslav Stasilo, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k. 2gr.

Nora Strikauskaitė, Lekt.
Komentarai: leksika
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Gintarė Paulauskaitė
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Gintarė Paulauskaitė
UK3 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k. 2gr.

Hannah Lucy Shipman, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Tekstynų lingvistika (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3k. 1gr.

Lina Bikelienė, Doc., Dr.

11:00 - 12:30
Tekstynų lingvistika (Pasirenkamasis)
Anglų ir rusų kalbos 4k. 1gr.

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Atidirbamos paskaitos (Laisvasis)

Greta Maslauskienė, Lekt.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš spalio 25 d.
15:00 - 16:30
Diskurso analizė (Privalomasis)
Anglistika (medijų lingvistika) 1k. 1gr.

Liudmila Arcimavičienė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
UK4 aud. 09:00 - 10:30
Rusų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 4k. 1gr.

Danutė Balšaitytė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k. 1gr.

Danutė Balšaitytė, Prof., Dr.
Komentarai: fonetika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k. 1gr.

Danutė Balšaitytė, Prof., Dr.
Komentarai: morfologija
15:15 - 16:45
Kroatų kalba B1 (Laisvasis)

Josip Vuckovic, lekt.
Komentarai: MVG
UKD aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė norvegų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1k. 1gr.

Nora Strikauskaitė, Lekt.
Komentarai: fonetika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k. 1gr. 2gr.

Daiva Mickūnaitytė, Doc., Dr.
Komentarai: fonetika
13:00 - 14:30
Anglų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 4k. 1gr. 2gr. 1gr.

Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Prancūzų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 4k. 1gr. 2gr.

Danguolė Melnikienė, Prof., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Aušra Dapšienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Aušra Dapšienė, Lekt.
UKI Soc. ir hum. mokslų katedra
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
SP0 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k. 2gr.

Eglė Petronienė, Doc., Dr.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Lotynų Amerikos civilizacija ir kultūra (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k. 1gr. 2gr.

Chordana Gonsales Krus, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1k. 1gr.

Eglė Židonienė, Lekt.
Komentarai: morfologija
15:00 - 16:30
Prancūzų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 4k. 1gr. 2gr.

Danguolė Melnikienė, Prof., Dr.

15:00 - 17:00
REZERVUOTA

Monika Meilutytė, Dok.
Komentarai: Karjeros centro organizuojami mokymai ape streso valdymą
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
SP1 aud. 09:00 - 10:30
REZERVUOTA

Komentarai: Istorijos fakultetas
11:00 - 12:30
REZERVUOTA

Komentarai: Istorijos fakultetas
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr.
Anglų kalba 3k. 1gr.

Lina Inčiuraitė- Noreikienė, Asist., Dr.
Komentarai: leksikologija ir leksikografija (12 val.)
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k. 1gr. 2gr.

Elina Sidorovič, Lekt.
Komentarai: morfologija
SP2 (Spaustuvės 2-oji) aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 2k. 1gr.

Cristobal Domingo Jimenez Calvente, Lekt.
13:00 - 14:30
Didžiosios Britanijos istorija (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 1gr. 2gr.

Eimantė Liubertaitė, J. Asist.
15:00 - 16:30
Didžiosios Britanijos istorija (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 3gr. 4gr.

Eimantė Liubertaitė, J. Asist.
17:00 - 18:30
Literatūra ir migracija. Migracija šiuolaikinėje prancūzų ir frankofoniškoje literatūroje (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 3k. 1gr. 2gr.
Prancūzų filologija 4k. 1gr. 2gr.

Eglė Kačkutė-Hagan, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Prancūzų kino įvadas (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 3k. 1gr. 2gr.
Prancūzų filologija 4k. 1gr. 2gr.

Eglė Kačkutė-Hagan, Doc., Dr.
UK2 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k. 1gr.

Andrius Ledas, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k. 2gr.

Andrius Ledas, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k. 2gr.

Alfonso Rascon Caballero, J. Asist.
Komentarai: morfologija
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (vokiečių) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k. 1gr.
Lenkų filologija 3k. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Diana Babušytė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Rūta Kalytienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Rūta Kalytienė, Lekt.
UK3 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k. 1gr.

Jelena Kirejeva, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k. 1gr.

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
Komentarai: fonetika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k. 1gr.

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
Komentarai: fonetika
15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1k. 1gr. 2gr.

Liucija Černiuvienė, Doc., Dr.
Komentarai: FR

15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1k. 1gr.

Liucija Černiuvienė, Doc., Dr.
Komentarai: FR
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
UK4 aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k. 1gr.

Danutė Balšaitytė, Prof., Dr.
Komentarai: morfologija
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1k. 1gr. 2gr.

Danutė Balšaitytė, Prof., Dr.
Komentarai: fonetika
15:00 - 16:30
Rusų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 4k. 1gr.

Danutė Balšaitytė, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Rumunų kalba A1 (Laisvasis)

Ovidiu Ivancu, Asist., Dr.
Komentarai: MVG
UKD aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1k. 1gr. 2gr.

Jelena Kirejeva, Lekt.
Komentarai: leksika
15:00 - 16:30
Ispanijos civilizacija ir kultūra (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k. 1gr. 2gr.

Chordana Gonsales Krus, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Aušra Dapšienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Aušra Dapšienė, Lekt.
UKI Soc. ir hum. mokslų katedra
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
SP0 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k. 1gr.

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k. 1gr.

Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k. 2gr.

Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Komentarai: leksika
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
SP1 aud. 09:00 - 10:30
Tekstynų lingvistika (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr.

Lina Bikelienė, Doc., Dr.

09:00 - 10:30
Tekstynų lingvistika (Pasirenkamasis)
Anglų ir rusų kalbos 4k. 1gr.

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Prancūzų literatūra (XIX-XX a.) (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 4k. 1gr. 2gr.

Danguolė Melnikienė, Prof., Dr.
Komentarai: apžvalga
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė norvegų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1k. 1gr.

Simona Kamarauskaitė, Lekt.
Komentarai: leksika
15:00 - 16:30
Antikinė literatūra (Privalomasis)
Anglų filologija 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr.

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.

15:00 - 16:30
Antikinė literatūra (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 3k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr.
Vertimas 2k. 1gr. 2gr.

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
17:00 - 18:30
REZERVUOTA

Komentarai: Istorijos fakultetas
SP2 (Spaustuvės 2-oji) aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k. 4gr.

Grant Matthew Rosson, J. Asist.
Komentarai: Teksto analizė
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k. 3gr.

Grant Matthew Rosson, J. Asist.
Komentarai: Teksto analizė
13:00 - 14:30
Poezija XIX a. amerikiečių visuomenėje (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Grant Matthew Rosson, J. Asist.
15:00 - 16:30
Rusų kalba A1 (Privalomasis)

Julija Snežko, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Prancūzų kino įvadas (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 3k. 1gr. 2gr.
Prancūzų filologija 4k. 1gr. 2gr.

Eglė Kačkutė-Hagan, Doc., Dr.
UK2 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k. 1gr.

Andrius Ledas, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k. 2gr.

Andrius Ledas, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Ispanų kalbos sintaksė (Privalomasis)
Ispanų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Carmen Caro Dugo, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k. 2gr.

Dalius Jarmalavičius, Doc., Dr.
Komentarai: 8 val.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Gintarė Paulauskaitė
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Gintarė Paulauskaitė
UK3 aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė norvegų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k. 2gr.

Komentarai: leksika
Pedagogo komentarai: V. Gercmanienė
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1k. 1gr. 2gr.

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
Komentarai: fonetika
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1k. 1gr. 2gr.

Nadežda Petrauskienė, Lekt.
Komentarai: leksika
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
UK4 aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k. 1gr.

Ilana Subačienė, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k. 2gr.

Eglė Petronienė, Doc., Dr.
Komentarai: leksika
UKD aud. 09:00 - 10:30
Prancūzų literatūra (XIX-XX a.) (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 4k. 1gr. 2gr.

Danguolė Melnikienė, Prof., Dr.
Komentarai: apžvalga
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k. 2gr.

Nora Strikauskaitė, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k. 1gr.

Liudmila Arcimavičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Įvadas į politinį diskursą
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1k. 1gr.

Jelena Kirejeva, Lekt.
Komentarai: leksika
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Aušra Dapšienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Aušra Dapšienė, Lekt.
UKI Soc. ir hum. mokslų katedra
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
SP0 aud.
SP1 aud.
SP2 (Spaustuvės 2-oji) aud.
UK2 aud.
UK3 aud.
UK4 aud.
UKD aud.
UKI Soc. ir hum. mokslų katedra
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
SP0 aud.
SP1 aud.
SP2 (Spaustuvės 2-oji) aud.
UK2 aud.
UK3 aud.
UK4 aud.
UKD aud.
UKI Soc. ir hum. mokslų katedra
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
SP0 aud.
SP1 aud.
SP2 (Spaustuvės 2-oji) aud.
UK2 aud.
UK3 aud.
UK4 aud.
UKD aud.
UKI Soc. ir hum. mokslų katedra