flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Užsienio kalbų institutas
2019.11.04 -- 2019.11.10


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
SP01 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1 k. 1gr.

Elina Sidorovič, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1 k. 1gr.

Eglė Židonienė, Lekt.
Komentarai: morfologija
13:00 - 14:30
Britų Fantasy literatūra vaikams ir paaugliams (anglų k.) (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Svetozar Postic, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
SP1 a. 09:00 - 12:30
REZERVUOTA

Komentarai: Istorijos fakultetas
09:00 - 12:30
REZERVUOTA

Komentarai: Istorijos fakultetas
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1 k. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
Komentarai: morfologija
15:00 - 16:30
Skandinavijos šalių istorija (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3 k. 1gr. 2gr.

Saulius Pivoras, Prof., Dr.

15:00 - 16:30
Skandinavijos šalių istorija (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1 k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Saulius Pivoras, Prof., Dr.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) 09:00 - 10:30
Ispanų kalbos fonetika ir fonologija (Privalomasis)
Ispanų filologija 2 k. 1gr. 2gr.

Miguel Karl Villanueva Svensson, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Graikų ir lotynų kalbų istorinė gramatika I/II d. (graikų) (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3 k. 1gr.

Miguel Karl Villanueva Svensson, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Dalykinė italų kalba (ekonomikos ir teisės diskursas) (Pasirenkamasis)
Italų filologija 3 k. 1gr.
Italų filologija 4 k. 1gr.

Alessandra Cali, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinės kalbotyros kryptys (ir tyrimas) (Privalomasis)
Bendroji kalbotyra 1 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Aksel Holvoet, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
17:00 - 18:30
Naratologija (Privalomasis)
Semiotika 1 k. 1gr.

Nijolė Keršytė, Doc., Dr.

17:00 - 18:30
Naratologija: literatūra, kinas, reklama (Privalomasis)
Intermedialios literatūros studijos 1 k. 1gr.

Nijolė Keršytė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Naratologija (Privalomasis)
Semiotika 1 k. 1gr.

Nijolė Keršytė, Doc., Dr.

19:00 - 20:30
Naratologija: literatūra, kinas, reklama (Privalomasis)
Intermedialios literatūros studijos 1 k. 1gr.

Nijolė Keršytė, Doc., Dr.
UK2 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1 k. 1gr.

Eglė Girniuvienė, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1 k. 2gr.

Eglė Girniuvienė, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2 k. 2gr.

Eglė Girniuvienė, Lekt.
Komentarai: leksika
15:00 - 16:30
Prancūzų kalbos sintaksė (Privalomasis)
Prancūzų filologija 2 k. 1gr.

Rasa Tamošaitienė, Lekt.

15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 2 k. 1gr.

Rasa Tamošaitienė, Lekt.

15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3 k. 1gr.

Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Komentarai: sintaksė
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Rūta Kalytienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Rūta Kalytienė, Lekt.
UK3 11:00 - 12:30
Slavų kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2 k. 1gr.

Viktorija Makarova, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1 k. 1gr.
Lenkų filologija 2 k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Virginija Jūratė Pukevičiūtė, Doc., Dr.
Komentarai: A2 -tiems, kurie mokėsi vokiečių kalbos bent 1 metus kaip antrosios užsienio kalbos mokykloje ar kitur

13:00 - 14:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/II d. (Pasirenkamasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3 k. 1gr.

Virginija Jūratė Pukevičiūtė, Doc., Dr.
Komentarai: A2 -tiems, kurie mokėsi vokiečių kalbos bent 1 metus kaip antrosios užsienio kalbos mokykloje ar kitur
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
UK4 aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2 k. 1gr.

Lina Inčiuraitė- Noreikienė, Asist., Dr.
Komentarai: morfologija
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2 k. 2gr.

Lina Inčiuraitė- Noreikienė, Asist., Dr.
Komentarai: morfologija

14:30 - 16:30
REZERVUOTA

Hannah Lucy Shipman, Lekt.
14:30 - 16:30
REZERVUOTA

Hannah Lucy Shipman, Lekt.
17:00 - 18:30
Rumunų kalba A1 (Laisvasis)

Ovidiu Ivancu, Asist., Dr.
Komentarai: MVG
UKD aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1 k. 2gr.

Eglė Židonienė, Lekt.
Komentarai: morfologija
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė norvegų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3 k. 1gr. 2gr.

Ieva Motiejauskė, Lekt.
Komentarai: sintaksė
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė norvegų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3 k. 1gr. 2gr.

Ieva Motiejauskė, Lekt.
Komentarai: sintaksė
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 3 k. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr.

Rasa Bačiulienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Aušra Dapšienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Aušra Dapšienė, Lekt.
UKI Soc. ir hum. mokslų katedra
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
SP01 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3 k. 1gr.

Daiva Mickūnaitytė, Doc., Dr.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3 k. 1gr. 2gr.

Carmen Caro Dugo, Doc., Dr.
Komentarai: sintaksė
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3 k. 1gr. 2gr.

Liudmila Arcimavičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Įvadas į politinį diskursą

13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Danguolė Melnikienė, Prof., Dr.
Komentarai: tarpinis Kalbotyros įvado atsiskaitymas
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2 k. 2gr.

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
Komentarai: leksika
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
SP1 a. 09:00 - 12:30
REZERVUOTA

Komentarai: Istorijos fakultetas
09:00 - 12:30
REZERVUOTA

Komentarai: Istorijos fakultetas
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1 k. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr.

Danguolė Melnikienė, Prof., Dr.
Komentarai: 24 val.
17:00 - 18:30
Vertimo teorija (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3 k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr.
Anglų kalba 4 k. 1gr.

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2 k. 2gr.

Grant Matthew Rosson, J. Asist.
Komentarai: Teksto analizė
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1 k. 2gr.

Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Ispanų literatūra: XVIII–XX a. (Privalomasis)
Ispanų filologija 3 k. 1gr. 2gr.

Aistė Kučinskienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Psicholingvistikos įvadas (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 4 k. 1gr. 2gr.
Skandinavistika (danų) 2 k. 1gr. 1gr.
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3 k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 2 k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 3 k. 1gr. 1gr.
Vokiečių filologija 4 k. 1gr. 2gr.

Laura Vilkaitė-Lozdienė, Asist., Dr.
UK2 09:00 - 10:30
Vokiečių literatūra: viduramžiai – XIX a. 1 p. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2 k. 1gr. 2gr.
Vokiečių filologija 3 k. 1gr.

Aleksej Burov, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Medijų lingvistika I/III d. (Privalomasis)
Anglistika (medijų lingvistika) 1 k. 1gr.

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3 k. 1gr. 2gr.

Miroslav Stasilo, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2 k. 2gr.

Nora Strikauskaitė, Lekt.
Komentarai: leksika
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Gintarė Paulauskaitė
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Gintarė Paulauskaitė
UK3 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3 k. 2gr.

Hannah Lucy Shipman, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1 k. 1gr.

Daiva Mickūnaitytė, Doc., Dr.
Komentarai: fonetika
13:00 - 14:30
Tekstynų lingvistika (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3 k. 1gr. 2gr.

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Diskurso analizė (Privalomasis)
Anglistika (medijų lingvistika) 1 k. 1gr.

Liudmila Arcimavičienė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
UK4 aud. 11:00 - 12:30
Rusų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 4 k. 1gr.

Danutė Balšaitytė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2 k. 1gr.

Danutė Balšaitytė, Prof., Dr.
Komentarai: morfologija
15:15 - 16:45
Kroatų kalba B1 (Laisvasis)

Josip Vuckovic, lekt.
Komentarai: MVG
UKD aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė norvegų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1 k. 1gr.

Nora Strikauskaitė, Lekt.
Komentarai: fonetika
11:00 - 12:30
Antikinė literatūra (Privalomasis)
Ispanų filologija 1 k. 2gr.

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
13:00 - 14:30
Anglų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 4 k. 1gr. 2gr. 1gr.

Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Prancūzų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 4 k. 1gr. 2gr.

Danguolė Melnikienė, Prof., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Aušra Dapšienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Aušra Dapšienė, Lekt.
UKI Soc. ir hum. mokslų katedra
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
SP01 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2 k. 2gr.

Eglė Petronienė, Lektorius
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Lotynų Amerikos civilizacija ir kultūra (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3 k. 1gr. 2gr.

Chordana Gonsales Krus, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1 k. 1gr.

Eglė Židonienė, Lekt.
Komentarai: morfologija
15:00 - 16:30
Prancūzų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 4 k. 1gr. 2gr.

Danguolė Melnikienė, Prof., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
SP1 a. 09:00 - 10:30
REZERVUOTA

Komentarai: Istorijos fakultetas
11:00 - 12:30
REZERVUOTA

Komentarai: Istorijos fakultetas
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2 k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr.
Anglų kalba 3 k. 1gr.

Lina Inčiuraitė- Noreikienė, Asist., Dr.
Komentarai: leksikologija ir leksikografija (12 val.)
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1 k. 1gr. 2gr.

Elina Sidorovič, Lekt.
Komentarai: morfologija
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 2 k. 1gr.

Cristobal Domingo Jimenez Calvente, Lekt.
13:00 - 14:30
Didžiosios Britanijos istorija (Privalomasis)
Anglų filologija 1 k. 1gr. 2gr.

Eimantė Liubertaitė, J. Asist.
15:00 - 16:30
Didžiosios Britanijos istorija (Privalomasis)
Anglų filologija 1 k. 3gr. 4gr.

Eimantė Liubertaitė, J. Asist.
17:00 - 20:00
REZERVUOTA

Vita Valiukienė, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
REZERVUOTA

Vita Valiukienė, Asist., Dr.
UK2 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1 k. 1gr.

Andrius Ledas, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1 k. 2gr.

Andrius Ledas, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1 k. 1gr.

Alfonso Rascon Caballero, J. Asist.
Komentarai: morfologija
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (vokiečių) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2 k. 1gr.
Lenkų filologija 3 k. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Diana Babušytė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Rūta Kalytienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Rūta Kalytienė, Lekt.
UK3 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2 k. 1gr.

Jelena Kirejeva, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1 k. 2gr.

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
Komentarai: fonetika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1 k. 2gr.

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
Komentarai: fonetika
15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1 k. 1gr. 2gr.

Liucija Černiuvienė, Doc., Dr.
Komentarai: FR

15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1 k. 1gr.

Liucija Černiuvienė, Doc., Dr.
Komentarai: FR
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
UK4 aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2 k. 1gr.

Danutė Balšaitytė, Prof., Dr.
Komentarai: morfologija
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1 k. 1gr. 2gr.

Danutė Balšaitytė, Prof., Dr.
Komentarai: fonetika
15:00 - 16:30
Rusų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 4 k. 1gr.

Danutė Balšaitytė, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Rumunų kalba A1 (Laisvasis)

Ovidiu Ivancu, Asist., Dr.
Komentarai: MVG
UKD aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3 k. 1gr.

Liudmila Arcimavičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Įvadas į politinį diskursą
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1 k. 1gr. 2gr.

Jelena Kirejeva, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
REZERVUOTA

Ieva Steponavičiūtė-Aleksiejūnienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Ispanijos civilizacija ir kultūra (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3 k. 1gr. 2gr.

Chordana Gonsales Krus, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Aušra Dapšienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Aušra Dapšienė, Lekt.
UKI Soc. ir hum. mokslų katedra
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
SP01 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2 k. 1gr.

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1 k. 1gr.

Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1 k. 2gr.

Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Komentarai: leksika
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
SP1 a. 09:00 - 10:30
REZERVUOTA

Danguolė Melnikienė, Prof., Dr.
Komentarai: Susitikimas su Prancūzijos ambasada
11:00 - 12:30
Prancūzų literatūra (XIX-XX a.) (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 4 k. 1gr. 2gr.

Danguolė Melnikienė, Prof., Dr.
Komentarai: apžvalga
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė norvegų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1 k. 1gr.

Simona Kamarauskaitė, Lekt.
Komentarai: leksika
15:00 - 16:30
Antikinė literatūra (Privalomasis)
Anglų filologija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr.

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.

15:00 - 16:30
Antikinė literatūra (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 3 k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 4 k. 1gr. 2gr.
Vertimas 2 k. 1gr. 2gr.

Dovilė Čitavičiūtė, Lekt.
17:00 - 18:30
REZERVUOTA

Komentarai: Istorijos fakultetas
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2 k. 4gr.

Grant Matthew Rosson, J. Asist.
Komentarai: Teksto analizė
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2 k. 3gr.

Grant Matthew Rosson, J. Asist.
Komentarai: Teksto analizė
13:00 - 14:30
Poezija XIX a. amerikiečių visuomenėje (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Grant Matthew Rosson, J. Asist.
15:00 - 16:30
Rusų kalba A1 (Privalomasis)

Julija Snežko, Asist., Dr.
UK2 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1 k. 1gr.

Andrius Ledas, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1 k. 2gr.

Andrius Ledas, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Ispanų kalbos sintaksė (Privalomasis)
Ispanų filologija 3 k. 1gr. 2gr.

Carmen Caro Dugo, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Gintarė Paulauskaitė
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Gintarė Paulauskaitė
UK3 09:00 - 10:30
Tekstynų lingvistika (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3 k. 1gr. 2gr.

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1 k. 1gr.

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
Komentarai: fonetika
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1 k. 1gr. 2gr.

Nadežda Petrauskienė, Lekt.
Komentarai: leksika
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Lina Bikelienė, Doc., Dr.
UK4 aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2 k. 1gr.

Ilana Subačienė, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2 k. 2gr.

Eglė Petronienė, Lektorius
Komentarai: leksika
UKD aud. 09:00 - 10:30
Prancūzų literatūra (XIX-XX a.) (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 4 k. 1gr. 2gr.

Danguolė Melnikienė, Prof., Dr.
Komentarai: apžvalga
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2 k. 2gr.

Nora Strikauskaitė, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3 k. 2gr.

Liudmila Arcimavičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Įvadas į politinį diskursą
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1 k. 1gr.

Jelena Kirejeva, Lekt.
Komentarai: leksika
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Aušra Dapšienė, Lekt.
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)

Aušra Dapšienė, Lekt.
UKI Soc. ir hum. mokslų katedra
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
SP01 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2 k. 1gr. 2gr.

Alfonso Rascon Caballero, J. Asist.
Komentarai: leksikologija
11:00 - 12:30
Anglų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4 k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr.

Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1 k. 1gr. 2gr.

Aistė Kučinskienė, Asist., Dr.
Komentarai: morfologija
SP1 a. 09:00 - 14:30
REZERVUOTA

Komentarai: Istorijos fakultetas
09:00 - 14:30
REZERVUOTA

Komentarai: Istorijos fakultetas
09:00 - 14:30
REZERVUOTA

Komentarai: Istorijos fakultetas
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.) 09:00 - 10:30
Rusų kalba A1 (Privalomasis)

Julija Snežko, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
REZERVUOTA

Deividas Zibalas, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1 k. 2gr.

Eglė Židonienė, Lekt.
Komentarai: morfologija
UK2 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3 k. 2gr.

Gitana Irnienė, Lekt.
Komentarai: leksika
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1 k. 1gr.

Eglė Girniuvienė, Lekt.
Komentarai: leksika
15:00 - 18:30
REZERVUOTA

Aušra Janulienė, Doc., Dr.
Komentarai: dalyko didaktikos seminarams
15:00 - 18:30
REZERVUOTA

Aušra Janulienė, Doc., Dr.
Komentarai: dalyko didaktikos seminarams
UK3 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1 k. 1gr.

Andrius Ledas, Lekt.
Komentarai: leksika
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2 k. 1gr.

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
Komentarai: leksika
UK4 aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė lenkų kalba I/IV d. (Privalomasis)
Lenkų filologija 1 k. 2gr.
Lenkų kalba ir kultūra 2 k. 1gr.

Kinga Geben, Doc., Dr.
Komentarai: Pradedantiesiems
11:00 - 14:30
REZERVUOTA

Kęstutis Bredelis, Lekt.
Komentarai: darbas su gretutinių studijų studentais
11:00 - 14:30
REZERVUOTA

Kęstutis Bredelis, Lekt.
Komentarai: darbas su gretutinių studijų studentais
UKD aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1 k. 1gr. 2gr.

Eglė Židonienė, Lekt.
Komentarai: morfologija
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė norvegų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3 k. 2gr.

Simona Kamarauskaitė, Lekt.
Komentarai: leksika
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė norvegų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1 k. 1gr.

Viktorija Gercmanienė, lekt.
Komentarai: leksika, dėst. V. Gercmanienė
UKI Soc. ir hum. mokslų katedra
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
SP01 aud.
SP1 a.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.)
UK2 10:00 - 13:30
REZERVUOTA

Aušra Janulienė, Doc., Dr.
Komentarai: dalyko didaktikos seminarams
10:00 - 13:30
REZERVUOTA

Aušra Janulienė, Doc., Dr.
Komentarai: dalyko didaktikos seminarams
10:00 - 13:30
REZERVUOTA

Aušra Janulienė, Doc., Dr.
Komentarai: dalyko didaktikos seminarams
UK3
UK4 aud.
UKD aud. 09:00 - 10:30
Anglų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų kalbos mokomojo dalyko modulis 1 k. 1gr.

Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika I/III d. (Privalomasis)
Anglų kalbos mokomojo dalyko modulis 1 k. 1gr.

Eglė Židonienė, Lekt.
13:00 - 15:00
Semantikos įvadas (Privalomasis)
Anglų kalbos mokomojo dalyko modulis 1 k. 1gr.

Birutė Ryvitytė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Semantikos įvadas (Privalomasis)
Anglų kalbos mokomojo dalyko modulis 1 k. 1gr.

Birutė Ryvitytė, Doc., Dr.
UKI Soc. ir hum. mokslų katedra
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
SP01 aud.
SP1 a.
SP2 (Spaustuvės 2-oji a.)
UK2
UK3
UK4 aud.
UKD aud.
UKI Soc. ir hum. mokslų katedra