fsf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filosofijos fakultetas

Filosofijos fakultetas
2019.11.04 -- 2019.11.10


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
001 (17) 11:00 - 12:30
S. Kierkegaardas
Filosofija 3 k. 1gr.
Filosofija 4 k. 1gr.

Laimutė Jakavonytė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Psichologija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 3

Simona Kontrimienė, Lekt., Dr.
17:00 - 18:30
Profesinė (socialinio darbo vadybos) praktika (Privalomasis)
Socialinis darbas 2 k. 1gr.

Dalia Beliukevičiūtė, Lekt.
19:00 - 20:30
Profesinė (socialinio darbo vadybos) praktika (Privalomasis)
Socialinis darbas 2 k. 1gr.

Dalia Beliukevičiūtė, Lekt.
004 (12)
106 (25) 09:00 - 12:30
Klinikinis psichologinis vaiko vertinimas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 2 k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 1

Rasa Barkauskienė, Doc., Dr.
09:00 - 12:30
Klinikinis psichologinis vaiko vertinimas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 2 k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 1

Rasa Barkauskienė, Doc., Dr.
13:00 - 16:30
Klinikinis psichologinis vaiko vertinimas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 2 k. 1gr. 2gr.

Rasa Barkauskienė, Doc., Dr.
13:00 - 16:30
Klinikinis psichologinis vaiko vertinimas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 2 k. 1gr. 2gr.

Rasa Barkauskienė, Doc., Dr.
107 (33) 09:00 - 10:30
Statistinė analizė socialiniuose moksluose
Kriminologija 1 k. 1gr.

Vincentas Rolandas Giedraitis, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas
Organizacinė psichologija 1 k. 1gr.
Organizacinė psichologija 2 k. 1gr.

Vilmantė Pakalniškienė, Doc., Dr.

11:00 - 12:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas
Edukacinė ir vaiko psichologija 1 k. 1gr.

Vilmantė Pakalniškienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Nusikaltimų tyrimų psichologija (Privalomasis)
Teisės psichologija 1 k. 1gr.

Kristina Vanagaitė, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
Nusikaltimų tyrimų psichologija (Privalomasis)
Sociologija ir kriminologija 2 k. 1gr.

Kristina Vanagaitė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Nusikaltimų tyrimų psichologija (Privalomasis)
Teisės psichologija 1 k. 1gr.

Kristina Vanagaitė, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Nusikaltimų tyrimų psichologija (Privalomasis)
Sociologija ir kriminologija 2 k. 1gr.

Kristina Vanagaitė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas 5: Muzikos didaktika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 3 k. 1gr.

Emilija Alma Sakadolskis, Doc., Dr.
111 (23) 09:00 - 10:30
Pažinimo psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 1

Vytautas Jurkuvėnas, Asist., Dr.
Aldona Radzevičienė, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Pažinimo psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 1

Vytautas Jurkuvėnas, Asist., Dr.
Aldona Radzevičienė, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Pažinimo psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 2

Vytautas Jurkuvėnas, Asist., Dr.
Aldona Radzevičienė, Lekt., Dr.
15:00 - 16:30
Pažinimo psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 2

Vytautas Jurkuvėnas, Asist., Dr.
Aldona Radzevičienė, Lekt., Dr.
201 (71) 13:00 - 14:30
Bendruomenių organizavimas ir raida: praktinis ir lyginamasis aspektai (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Erika Ruschhoff, Lekt.
204 (38) 09:00 - 12:30
Psichologinės terapijos paradigmos (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1 k. 1gr. 2gr.

Danutė Gailienė, Prof., Habil. dr.
Evaldas Kazlauskas, Prof., Dr.
09:00 - 12:30
Psichologinės terapijos paradigmos (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1 k. 1gr. 2gr.

Danutė Gailienė, Prof., Habil. dr.
Evaldas Kazlauskas, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Psichotraumatologijos įvadas
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Evaldas Kazlauskas, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Atstovaujamasis socialinis darbas (Privalomasis)
Socialinis darbas 2 k. 1gr.

Eglė Šumskienė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Kultūra, vertybės, ugdymas (Privalomasis)
Edukologija 1 k. 1gr.

Vita Venslovaitė, Asist., Dr.
19:00 - 20:30
Kultūra, vertybės, ugdymas (Privalomasis)
Edukologija 1 k. 1gr.

Vita Venslovaitė, Asist., Dr.
205 (27) 09:00 - 10:30
Teisės psichologija (Privalomasis)
Teisės psichologija 1 k. 1gr.

Dovilė Petkevičiūtė-Barysienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Gyvenimo kelio sociologija
Kriminologija 2 k. 1gr. 2gr. 1gr.

Inga Gaižauskaitė, Lekt.
13:00 - 16:30
Psichologinis įvertinimas ir testavimas (Privalomasis)
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 4

Dovilė Butkienė, Lekt.
Kęstutis Dragūnevičius, Lekt.
13:00 - 16:30
Psichologinis įvertinimas ir testavimas (Privalomasis)
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 4

Dovilė Butkienė, Lekt.
Kęstutis Dragūnevičius, Lekt.
17:00 - 18:30
Psichologijos tyrimo metodai (Privalomasis)
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 3

Danguolė Čekuolienė, Doc., Dr.
Kęstutis Dragūnevičius, Lekt.
Vita Mikuličiūtė, Asist., Dr.

18:30 - 20:00
Kinų kalba (1 lygis, RKM) (Laisvasis)

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: dėst. Gustina Jaraitė
18:30 - 20:00
Kinų kalba (1 lygis, RKM) (Laisvasis)

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: dėst. Gustina Jaraitė
207 (66) 11:00 - 12:30
Žmogaus teisės ir socialinis darbas (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 4 k. 1gr.

Eglė Šumskienė, Doc., Dr.

11:00 - 12:30
Žmogaus teisės (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 2 k. 1gr.

Eglė Šumskienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Naujųjų amžių filosofijos tekstai (Dekartas, Kantas) (Privalomasis)
Filosofija 3 k. 1gr.

Arūnas Mickevičius, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Paauglių ir jaunimo psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Rima Breidokienė, Asist., Dr.
19:00 - 20:30
Japonų kalba

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: dėst. Agnė Andriuškaitė
208 (22)
209 (55) 09:00 - 10:30
Konsultavimo ir psichoterapijos įvadas
ERASMUS+ tvarkaraštis

Miglė Dovydaitienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Socialinio darbo įvadas (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr.
Socialinė politika 2 k. 1gr.

Jurga Mataitytė-Diržienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas 3: Muzika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Pradinis ugdymas) 2 k. tvarkaraštis

Emilija Alma Sakadolskis, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Kinų kalba V/V d. (Privalomasis)
Sinologija 3 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: dėst. Meili Gao
214 (65) 09:00 - 10:30
Filosofija (Pasirenkamasis)
Sociologija 1 k. 1gr. 2gr.

Arūnas Mickevičius, Doc., Dr.

09:00 - 10:30
Filosofijos įvadas (Privalomasis)
Filosofija 1 k. 1gr. 2gr.
Filosofija 2 k. 1gr.

Arūnas Mickevičius, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Statistinė analizė socialiniuose moksluose
Kriminologija 1 k. 1gr. 2gr.

Vincentas Rolandas Giedraitis, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Teisėsaugos pareigūnų psichologija
Kriminologija 2 k. 1gr. 2gr.

Dovilė Petkevičiūtė-Barysienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Teisėsaugos pareigūnų psichologija
Kriminologija 2 k. 2gr.

Dovilė Petkevičiūtė-Barysienė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Lotynų kalba (Privalomasis)
Filosofija 1 k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 2

Živilė Pabijutaitė, J. Asist.
301 (81) 09:00 - 10:30
Psichologijos studijų įvadas (Privalomasis)
Psichologija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Psichologija 2 k. 1gr.

Remigijus Bliumas, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Įvadas į statistinę duomenų analizę psichologijoje
Psichologija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
13:00 - 14:30
Lotynų kalba (Privalomasis)
Filosofija 1 k. 1gr. 2gr.

Živilė Pabijutaitė, J. Asist.
15:00 - 16:30
Kriminologija
Kriminologija 2 k. 1gr.

Gintautas Sakalauskas, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Raidos psichologija I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Dalia Nasvytienė, Asist., Dr.
302 (78) 11:00 - 12:30
Filosofija (Pasirenkamasis)
Sociologija 1 k. 1gr. 2gr.

Arūnas Mickevičius, Doc., Dr.

11:00 - 12:30
Filosofijos įvadas (Privalomasis)
Filosofija 1 k. 2gr.

Arūnas Mickevičius, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Socialinio darbo įvadas (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr.

Jurga Mataitytė-Diržienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Psichologija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 4

Simona Kontrimienė, Lekt., Dr.
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Filosofija 1 k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 1

Svetozar Postic, Doc., Dr.
303 (46) 09:00 - 10:30
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas 1: Formos pažinimo didaktika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 3 k. 1gr.

Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas 1: Formos pažinimo didaktika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 3 k. 1gr.

Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas 4: Technologijos (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 3 k. 1gr.

Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Lotynų kalba (Privalomasis)
Filosofija 1 k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 1

Živilė Pabijutaitė, J. Asist.
17:00 - 18:30
Psichologijos studijų įvadas (Privalomasis)
Psichologija 1 k. 4gr.

Agnė Dzimidienė, J. Asist.

18:45 - 20:15
Japonų kalba

Mindaugas Ignotas, Lekt.
18:45 - 20:15
Japonų kalba

Mindaugas Ignotas, Lekt.
304 (57) 09:00 - 10:30
Pažinimo psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija (S) 2 k. 1gr.

Birutė Marytė Pociūtė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Pažinimo psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija (S) 2 k. 1gr.

Birutė Marytė Pociūtė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Socialinė psichologija (+socialinių įgūdžių praktikumas)
Psichologija (S) 2 k. 1gr.

Marija Vaštakė, J. Asist.
Komentarai: Socialinių įgūdžių praktikumas
17:00 - 18:30
Socialinė psichologija (+socialinių įgūdžių praktikumas)
Psichologija (S) 2 k. 1gr.

Marija Vaštakė, J. Asist.
Komentarai: Socialinių įgūdžių praktikumas
305 (18) 09:00 - 10:30
Užsienio šalių socialinė apsauga (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 3 k. 1gr.
Socialinis darbas 4 k. 1gr.

Erika Ruschhoff, Lekt.
11:00 - 12:30
Užsienio šalių socialinė apsauga (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 3 k. 1gr.
Socialinis darbas 4 k. 1gr.

Erika Ruschhoff, Lekt.
13:00 - 14:30
Atstovaujamasis socialinis darbas (Privalomasis)
Socialinis darbas 2 k. 1gr.

Eglė Šumskienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas 5: Muzikos didaktika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 3 k. 1gr.

Emilija Alma Sakadolskis, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Bausmė ir resocializacija (Pasirenkamasis)
Sociologija ir kriminologija 1 k. 1gr.
Sociologija ir kriminologija 2 k. 1gr.
Teisės psichologija 1 k. 1gr.

Laimutė Žilinskienė, Doc., Dr.
306 (74) 09:00 - 10:30
Daugiamatės statistikos metodai psichologijoje
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
11:00 - 12:30
Sveikatos psichologija (Privalomasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Psichologija 3 k. 1gr.
Psichologija 4 k. 1gr.

Laimutė Bulotaitė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Socialinė pedagogika (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 2 k. 1gr.

Indrė Gajdosikienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Įvadas į teisinę sistemą (Privalomasis)
Kriminologija 1 k. 1gr. 2gr.

Algimantas Čepas, Doc., Dr.
307 (66) 09:00 - 12:30
Viduramžių filosofija (Privalomasis)
Filosofija 2 k. 1gr. 2gr.
Filosofija 3 k. 1gr.

Naglis Kardelis, Doc., Dr.
09:00 - 12:30
Viduramžių filosofija (Privalomasis)
Filosofija 2 k. 1gr. 2gr.
Filosofija 3 k. 1gr.

Naglis Kardelis, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Psichologijos studijų įvadas (Privalomasis)
Psichologija 1 k. 1gr.

Dovilė Šorytė, J. Asist.
15:00 - 16:30
Įvadas į statistinę duomenų analizę psichologijoje
Psichologija 1 k. 1gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
17:00 - 18:30
Skurdas ir nelygybė
Socialinė politika 1 k. 1gr.

Jekaterina Navickė, Asist., Dr.

17:00 - 18:30
Skurdas ir nelygybė
Sociologija 1 k. 1gr.

Jekaterina Navickė, Asist., Dr.
19:00 - 20:30
Skurdas ir nelygybė
Socialinė politika 1 k. 1gr.

Jekaterina Navickė, Asist., Dr.

19:00 - 20:30
Skurdas ir nelygybė
Sociologija 1 k. 1gr.

Jekaterina Navickė, Asist., Dr.
308 (21) 11:00 - 12:30
Kriminologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Socialinė politika 2 k. 1gr.
Sociologija 4 k. 1gr.

Maryja Šupa, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Įvadas į statistinę duomenų analizę psichologijoje
Psichologija 1 k. 4gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
15:00 - 16:30
Tarpkultūrinis ugdymas (Pasirenkamasis)
Edukologija 1 k. 1gr. 1gr.

Lilija Duoblienė, Prof., Dr.
Sandra Kairė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Psichologinis konsultavimas (Privalomasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 8

Vaiva Klimaitė, Lekt., Dr.

18:30 - 20:00
Korėjiečių kalba (1 lygis, RKM) (Laisvasis)

Dae Suk Choi, Lekt.
18:30 - 20:00
Korėjiečių kalba (1 lygis, RKM) (Laisvasis)

Dae Suk Choi, Lekt.
313 (29) 11:00 - 12:30
Raidos psichologija I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 2 k. 3gr.

Tomas Lazdauskas, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Raidos psichologija I/II d. (Privalomasis)
Psichologija 2 k. 1gr.

Tomas Lazdauskas, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Filosofija 1 k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 2

Svetozar Postic, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Bendruomenės įgalinimas (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr.

Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
Erika Ruschhoff, Lekt.
19:00 - 20:30
Bendruomenės įgalinimas (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr.

Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
Erika Ruschhoff, Lekt.
401 (18) 11:00 - 14:30
Šiuolaikinė sveikatos psichologija: teorija ir praktika (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1 k. 1gr.

Roma Jusienė, Prof., Dr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
11:00 - 14:30
Šiuolaikinė sveikatos psichologija: teorija ir praktika (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1 k. 1gr.

Roma Jusienė, Prof., Dr.
Rytis Stanikūnas, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Bendruomenių organizavimas ir raida: praktinis ir lyginamasis aspektai (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Erika Ruschhoff, Lekt.
17:05 - 19:20
Anglų kalba pradedantiesiems (Pasirenkamasis)
Sociologija 1 k. 1gr. 2gr.

Rasa Bačiulienė, Lekt.
17:05 - 19:20
Anglų kalba pradedantiesiems (Pasirenkamasis)
Sociologija 1 k. 1gr. 2gr.

Rasa Bačiulienė, Lekt.
403 (27) 11:00 - 12:30
Teisės psichologija (Privalomasis)
Teisės psichologija 1 k. 1gr.

Gintautas Valickas, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 14:30
Sveikatos psichologija (Privalomasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 4

Laimutė Bulotaitė, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Sveikatos psichologija (Privalomasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 2

Laimutė Bulotaitė, Prof., Dr.
17:00 - 20:30
Klinikinis psichologinis vaiko vertinimas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 2 k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 2

Rasa Barkauskienė, Doc., Dr.
17:00 - 20:30
Klinikinis psichologinis vaiko vertinimas (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 2 k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 2

Rasa Barkauskienė, Doc., Dr.
406 (20) 09:00 - 12:30
Mokymas ir mokymasis (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2 k. 1gr.

Aida Šimelionienė, Lekt., Dr.
09:00 - 12:30
Mokymas ir mokymasis (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2 k. 1gr.

Aida Šimelionienė, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Gerovės valstybės lyginamosios studijos (Privalomasis)
Socialinė politika 1 k. 1gr.

Greta Skubiejūtė, Dok.
17:00 - 18:30
Vizualumas šiuolaikiniame ugdyma (Pasirenkamasis)
Švietimo kultūra 2 k. 1gr. 1gr.

Lilija Duoblienė, Prof., Dr.
Sandra Kairė, Asist., Dr.

18:30 - 20:00
Kinų kalba (2 lygis, RKM) (Laisvasis)

Balys Astrauskas
18:30 - 20:00
Kinų kalba (2 lygis, RKM) (Laisvasis)

Balys Astrauskas
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
001 (17) 11:00 - 12:30
Filosofija ir menas: Deleuzeo studijos (Pasirenkamasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
WAIS-III/WASI (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 2 k. 1gr.

Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Psichologija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 1

Simona Kontrimienė, Lekt., Dr.
004 (12)
106 (25) 11:00 - 12:30
Darbas su jaunimu
Socialinis darbas 3 k. 1gr.

Jolita Buzaitytė Kašalynienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Psichologija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 5

Simona Kontrimienė, Lekt., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė italų filosofija: Giorgio Agambenas "Homo Sacer"
Religijos studijos 1 k. 1gr.

Rita Šerpytytė, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė italų filosofija: Giorgio Agambenas "Homo Sacer"
Religijos studijos 1 k. 1gr.

Rita Šerpytytė, Prof., Dr. (HP)
107 (33) 11:00 - 12:30
Priklausomybių psichologija (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1 k. 1gr.

Arūnas Žiedelis, J. Asist.
13:00 - 14:30
Psichikos sveikata ir sutrikimai baudžiamosios justicijos sistemoje (Privalomasis)
Kriminologija 3 k. 2gr.

Ksenija Čunichina, Asist., Dr.
111 (23) 09:00 - 10:30
Įvadas į statistinę analizę socialiniams mokslams
Sociologija 1 k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 1

Agnė Girkontaitė, Lekt.
11:00 - 12:30
Įvadas į statistinę analizę socialiniams mokslams
Sociologija 1 k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 2

Agnė Girkontaitė, Lekt.
17:00 - 18:30
Įvadas į statistinę duomenų analizę psichologijoje
Psichologija 1 k. 4gr.

Jonas Eimontas, Asist., Dr.
201 (71) 09:00 - 10:30
Priklausomybių psichologija (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1 k. 1gr.

Laimutė Bulotaitė, Prof., Dr.

09:00 - 10:30
Priklausomybių psichologija (Pasirenkamasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1 k. 1gr.
Edukacinė ir vaiko psichologija 2 k. 1gr. 1gr.
Sociologija ir kriminologija 1 k. 1gr.
Sociologija ir kriminologija 2 k. 1gr.
Teisės psichologija 1 k. 1gr.

Laimutė Bulotaitė, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Demografija (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 2 k. 1gr.

Daumantas Stumbrys, Asist., Dr.
204 (38) 09:00 - 14:30
Klinikinis psichologinis suaugusiųjų vertinimas I/II d. (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1 k. 1gr. 2gr.

Neringa Grigutytė, Doc., Dr.
Gražina Gudaitė, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 14:30
Klinikinis psichologinis suaugusiųjų vertinimas I/II d. (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1 k. 1gr. 2gr.

Neringa Grigutytė, Doc., Dr.
Gražina Gudaitė, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 14:30
Klinikinis psichologinis suaugusiųjų vertinimas I/II d. (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1 k. 1gr. 2gr.

Neringa Grigutytė, Doc., Dr.
Gražina Gudaitė, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 18:30
Psichologinės terapijos paradigmos (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1 k. 1gr. 2gr.

Gražina Gudaitė, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 18:30
Psichologinės terapijos paradigmos (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1 k. 1gr. 2gr.

Gražina Gudaitė, Prof., Dr. (HP)
205 (27) 09:00 - 10:30
Vaikų  ir paauglių psichologinis konsultavimas (Pasirenkamasis)
Klinikinė psichologija 2 k. 1gr. 2gr.

Asta Adler, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Vaikų  ir paauglių psichologinis konsultavimas (Pasirenkamasis)
Klinikinė psichologija 2 k. 1gr. 2gr.

Asta Adler, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Logika (Privalomasis)
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Jonas Dagys, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Darbo rinkos politika
Socialinis darbas 4 k. 1gr.

Rūta Brazienė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Teisės pagrindai (Pasirenkamasis)
Sociologija 4 k. 1gr.

Algimantas Čepas, Doc., Dr.
207 (66) 09:00 - 10:30
Darbas su jaunimu
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Socialinis darbas 2 k. 1gr.
Socialinis darbas 3 k. 1gr.

Jolita Buzaitytė Kašalynienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Nusikaltimai elektroninėje erdvėje
Kriminologija 2 k. 2gr.

Maryja Šupa, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Socialinė psichologija (Privalomasis)
Psichologija 2 k. 4gr.
Psichologija 3 k. 1gr.

Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Socialinių institucijų vadyba (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr.

Laimutė Žalimienė, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Socialinio darbo mokslo raida (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr.

Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Socialinio darbo mokslo raida (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr.

Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
208 (22) 17:00 - 18:30
Profesinė praktika (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2 k. 1gr.

Gražina Gintilienė, Doc., Dr.
Dalia Nasvytienė, Asist., Dr.
209 (55) 11:00 - 12:30
Vertybės ir profesinė etika (Privalomasis)
Socialinis darbas 4 k. 1gr.

Indrė Gajdosikienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Baudžiamosios atsakomybės realizavimo pagrindai (Privalomasis)
Kriminologija 3 k. 1gr.

Jonas Prapiestis, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Baudžiamosios atsakomybės realizavimo pagrindai (Privalomasis)
Kriminologija 3 k. 1gr. 2gr.

Jonas Prapiestis, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Socialinė ekologija (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 4 k. 1gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.

18:30 - 20:00
Korėjiečių kalba 2 lygis

Dae Suk Choi, Lekt.
18:30 - 20:00
Korėjiečių kalba 2 lygis

Dae Suk Choi, Lekt.
214 (65) 09:00 - 10:30
Socialinė filosofija
Filosofija 2 k. 1gr. 2gr.

Albinas Plėšnys, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Politikos sociologija (Privalomasis)
Sociologija 3 k. 1gr.

Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.

11:00 - 12:30
Politikos sociologija (Privalomasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Psichologija (Pasirenkamasis)
Sociologija 1 k. 1gr. 2gr.

Kęstutis Dragūnevičius, Lekt.
15:00 - 16:30
Psichologija (Pasirenkamasis)
Sociologija 1 k. 1gr. 2gr.

Kęstutis Dragūnevičius, Lekt.

15:00 - 16:30
Psichologijos įvadas
Filosofija 1 k. 1gr. 2gr.

Kęstutis Dragūnevičius, Lekt.
17:00 - 20:30
Personalo psichologija (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1 k. 1gr. 1gr.

Irena Žukauskaitė, Doc., Dr.
17:00 - 20:30
Personalo psichologija (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1 k. 1gr. 1gr.

Irena Žukauskaitė, Doc., Dr.
301 (81) 09:00 - 10:30
Pažinimo psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Birutė Marytė Pociūtė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Logika (Privalomasis)
Filosofija 1 k. 2gr.

Jonas Dagys, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Politikos sociologija (Privalomasis)
Sociologija 3 k. 1gr.

Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
Politikos sociologija (Privalomasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Socialinė psichologija (Privalomasis)
Psichologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Psichologija 3 k. 1gr.

Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Tarptautinių organizacijų socialinė politika
Socialinė politika 1 k. 1gr.
Socialinis darbas 2 k. 1gr.

Romas Lazutka, Prof., Dr. (HP)
Laimutė Žalimienė, Prof., Dr. (HP)
19:00 - 20:30
Tarptautinių organizacijų socialinė politika
Socialinė politika 1 k. 1gr.
Socialinis darbas 2 k. 1gr.

Romas Lazutka, Prof., Dr. (HP)
Laimutė Žalimienė, Prof., Dr. (HP)
302 (78) 09:00 - 10:30
Kriminalinio elgesio psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Ksenija Čunichina, Asist., Dr.
Vita Mikuličiūtė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Psichologija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 4

Simona Kontrimienė, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Socialinė psichologija (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 3 k. 1gr. 1gr.
Sociologija 2 k. 1gr.

Ramunė Dirvanskienė, Lekt., Dr.
15:00 - 16:30
Psichologijos įvadas
Kriminologija 1 k. 1gr. 2gr.

Jonas Eimontas, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Socialinė psichologija (+socialinių įgūdžių praktikumas)
Psichologija 2 k. 2gr.

Agnė Dzimidienė, J. Asist.
303 (46) 09:00 - 10:30
Nūdienės analitinės filosofijos problemos (Privalomasis)
Filosofija 1 k. 1gr.
Filosofija 2 k. 1gr.

Jonas Dagys, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinės Lietuvos socialinė kaita (Pasirenkamasis)
Filosofija 1 k. 1gr.
Filosofija 2 k. 1gr.
Sociologija 1 k. 1gr.
Sociologija 2 k. 1gr.

Marius Povilas Šaulauskas, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 14:30
Habermas - Rorty kontroversija (Pasirenkamasis)
Filosofija 1 k. 1gr.
Filosofija 2 k. 1gr.

Marius Povilas Šaulauskas, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 20:30
Švietimo politika ir vadyba (Privalomasis)
Edukologija 1 k. 1gr.

Rimantas Želvys, Prof., Habil. dr.

17:00 - 20:30
Švietimo politika ir vadyba (Privalomasis)
Sociologija 1 k. 1gr.

Rimantas Želvys, Prof., Habil. dr.
17:00 - 20:30
Švietimo politika ir vadyba (Privalomasis)
Edukologija 1 k. 1gr.

Rimantas Želvys, Prof., Habil. dr.

17:00 - 20:30
Švietimo politika ir vadyba (Privalomasis)
Sociologija 1 k. 1gr.

Rimantas Želvys, Prof., Habil. dr.
304 (57) 09:00 - 10:30
Motyvacija (Pasirenkamasis)
Psichologija (S) 2 k. 1gr.

Dovilė Butkienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Motyvacija (Pasirenkamasis)
Psichologija (S) 2 k. 1gr.

Dovilė Butkienė, Lekt.
13:00 - 16:30
Vaiko psichologinis įvertinimas II/II d. (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2 k. 1gr.

Gražina Gintilienė, Doc., Dr.
Katažyna Labanienė, J. Asist.
13:00 - 16:30
Vaiko psichologinis įvertinimas II/II d. (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2 k. 1gr.

Gražina Gintilienė, Doc., Dr.
Katažyna Labanienė, J. Asist.
305 (18) 11:00 - 12:30
Medijos ir postsekuliarizacija
Religijos studijos 2 k. 1gr.

Rita Šerpytytė, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 14:30
Vertybės ir profesinė etika (Privalomasis)
Socialinis darbas 4 k. 1gr.

Indrė Gajdosikienė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Mokslinio tyrimo praktika (Privalomasis)
Socialinė politika 2 k. 1gr.

Daiva Skučienė, Doc., Dr.
306 (74) 09:00 - 10:30
Nusikaltimai elektroninėje erdvėje
Kriminologija 2 k. 1gr. 2gr.

Maryja Šupa, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Psichikos sveikata ir sutrikimai baudžiamosios justicijos sistemoje (Privalomasis)
Kriminologija 3 k. 1gr. 2gr.

Ksenija Čunichina, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Psichologijos įvadas
Kriminologija 1 k. 1gr.

Jonas Eimontas, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Anomalios raidos psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Psichologija 3 k. 1gr.
Psichologija 4 k. 1gr.

Vilmantė Pakalniškienė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Kūdikių ir vaikų psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
19:00 - 20:30
Kūdikių ir vaikų psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 2

Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
307 (66) 11:00 - 12:30
Šeimos psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Virginija Klimukienė, J. Asist.
13:00 - 14:30
Psichologinis konsultavimas (Privalomasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 4

Asta Adler, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Demografija (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 2 k. 1gr.
Socialinė politika 3 k. 1gr.
Socialinė politika 4 k. 1gr.
Sociologija 2 k. 1gr.

Daumantas Stumbrys, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Psichologija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 2

Simona Kontrimienė, Lekt., Dr.
308 (21) 09:00 - 10:30
Religijos filosofija (Privalomasis)
Filosofija 4 k. 1gr. 1gr.

Kęstutis Dubnikas, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Socialinė psichologija (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 3 k. 1gr.

Violeta Cimalanskaitė, Dok.
13:00 - 16:30
Socialinių tyrimų metodai (Privalomasis)
Socialinis darbas 2 k. 1gr.

Jolita Buzaitytė Kašalynienė, Doc., Dr.
13:00 - 16:30
Socialinių tyrimų metodai (Privalomasis)
Socialinis darbas 2 k. 1gr.

Jolita Buzaitytė Kašalynienė, Doc., Dr.
313 (29) 09:00 - 12:30
WAIS-III/WASI (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 2 k. 1gr.

Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
09:00 - 12:30
WAIS-III/WASI (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 2 k. 1gr.

Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
13:00 - 16:30
Baudžiamosios justicijos problemos I/II d. (Privalomasis)
Sociologija ir kriminologija 1 k. 1gr. 1gr.

Algimantas Čepas, Doc., Dr.
13:00 - 16:30
Baudžiamosios justicijos problemos I/II d. (Privalomasis)
Sociologija ir kriminologija 1 k. 1gr. 1gr.

Algimantas Čepas, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Pažinimo psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija 2 k. 3gr.

Remigijus Bliumas, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Projektinės veiklos modeliavimas (Privalomasis)
Švietimo kultūra 2 k. 1gr. 1gr.

Vilija Targamadzė, Prof., Habil. dr.
401 (18) 11:00 - 12:30
Vaiko savireguliacija ir psichikos sveikata (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 2 k. tvarkaraštis

Rima Breidokienė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė sveikatos psichologija: teorija ir praktika (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 1 k. 1gr.

Zdislavas Skvarciany, Lekt., Dr.
403 (27) 11:00 - 12:30
Retorika (Pasirenkamasis)
Filosofija 2 k. 1gr. 2gr.

Audrius Valotka, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Istorijos filosofija (Privalomasis)
Filosofija 3 k. 1gr. 1gr.
Filosofija 4 k. 1gr.

Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
G. Hegelis (Pasirenkamasis)
Filosofija 3 k. 1gr.

Tomas Sodeika, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Anomalios raidos psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr.

Vilmantė Pakalniškienė, Doc., Dr.
406 (20) 09:00 - 10:30
Filosofija ir menas: Deleuzeo studijos (Pasirenkamasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinės edukacinės psichologijos paradigmos (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1 k. 1gr.

Birutė Marytė Pociūtė, Doc., Dr.
Rimantas Želvys, Prof., Habil. dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinės edukacinės psichologijos paradigmos (Privalomasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1 k. 1gr.

Birutė Marytė Pociūtė, Doc., Dr.
Rimantas Želvys, Prof., Habil. dr.
15:00 - 16:30
Taikinamasis tarpininkavimas
Socialinis darbas 2 k. 1gr. 1gr.

Daiva Skučienė, Doc., Dr.
18:30 - 20:00
Arabų kalba (2 lygis, RKM) (Laisvasis)

Gintarė Sereikaitė
18:30 - 20:00
Arabų kalba (2 lygis, RKM) (Laisvasis)

Gintarė Sereikaitė
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
001 (17) 11:00 - 12:30
Antikinė literatūra (Pasirenkamasis)
Filosofija 2 k. 1gr. 2gr.

Paulius Garbačiauskas, Lekt.
13:00 - 14:30
Klasikinė etika ir modernioji lyderystė (Erasmus+) (Pasirenkamasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Renata Bikauskaitė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Klasikinė etika ir modernioji lyderystė (Erasmus+) (Pasirenkamasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Renata Bikauskaitė, Asist., Dr.
004 (12)
106 (25) 09:00 - 10:30
Edukacinė psichologija (Privalomasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. Pogrupiai: 1

Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Socialinės politikos sprendimai ir instrumentai (Privalomasis)
Socialinė politika 3 k. 1gr.

Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Filosofija 1 k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 2

Svetozar Postic, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Vadyba (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 4 k. 1gr.

Kristina Jakutytė-Ancienė, Lekt., Dr.
17:30 - 19:00
Švietimo teisė (Privalomasis)
Švietimo politika ir administravimas 2 k. 1gr.

Rūta Bružienė, J. Asist.
Kęstutis Kaminskas, Lekt., Dr.
107 (33) 09:00 - 10:30
Pažinimo psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 7

Vytautas Jurkuvėnas, Asist., Dr.
Aldona Radzevičienė, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Pažinimo psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 7

Vytautas Jurkuvėnas, Asist., Dr.
Aldona Radzevičienė, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Pažinimo psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 5

Vytautas Jurkuvėnas, Asist., Dr.
Aldona Radzevičienė, Lekt., Dr.
15:00 - 16:30
Pažinimo psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 5

Vytautas Jurkuvėnas, Asist., Dr.
Aldona Radzevičienė, Lekt., Dr.
17:00 - 18:30
Socialinių tyrimų metodai socialinėje politikoje (Privalomasis)
Socialinė politika 2 k. 1gr.

Daiva Skučienė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Socialinių tyrimų metodai socialinėje politikoje (Privalomasis)
Socialinė politika 2 k. 1gr.

Daiva Skučienė, Doc., Dr.
111 (23) 09:00 - 10:30
Daugiamatės statistikos metodai psichologijoje
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 4

Antanas Kairys, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Daugiamatės statistikos metodai psichologijoje
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 3

Antanas Kairys, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Klinikinės psichologijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1 k. 2gr.

Evaldas Kazlauskas, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Duomenų statistinė analizė (Privalomasis)
Socialinis darbas 4 k. 1gr.

Aistė Elijio, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Duomenų statistinė analizė (Privalomasis)
Socialinis darbas 4 k. 1gr.

Aistė Elijio, Doc., Dr.
201 (71)
204 (38) 11:00 - 12:30
Klinikinės psichologijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1 k. 1gr. 2gr.

Evaldas Kazlauskas, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Evoliucinė psichologija (Privalomasis)
Psichologija 1 k. 4gr.

Antanas Kairys, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Gadameris ir šiuolaikinės hermeneutikos kontroversijos (Pasirenkamasis)
Filosofija 1 k. 1gr.
Filosofija 2 k. 1gr.

Arūnas Mickevičius, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Sociokultūrinis identitetas ir atskirtis (Pasirenkamasis)
Sociologija ir kriminologija 1 k. 1gr.
Sociologija ir kriminologija 2 k. 1gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.

17:00 - 18:30
Sociokultūrinis identitetas ir atskirtis (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
205 (27) 11:00 - 12:30
Krizių ir traumų psichologija (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 2 k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 1

Danutė Gailienė, Prof., Habil. dr.
13:00 - 16:30
Krizių ir traumų psichologija (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 2 k. 1gr. 2gr.

Danutė Gailienė, Prof., Habil. dr.
13:00 - 16:30
Krizių ir traumų psichologija (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 2 k. 1gr. 2gr.

Danutė Gailienė, Prof., Habil. dr.
17:00 - 18:30
Krizių ir traumų psichologija (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 2 k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 2

Danutė Gailienė, Prof., Habil. dr.
19:00 - 20:30
Sociokultūrinis identitetas ir atskirtis (Pasirenkamasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.

19:00 - 20:30
Sociokultūrinis identitetas ir atskirtis (Pasirenkamasis)
Sociologija ir kriminologija 1 k. 1gr.
Sociologija ir kriminologija 2 k. 1gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
207 (66) 09:00 - 10:30
Sociologijos įvadas
Kriminologija 1 k. 1gr. 2gr.

Maryja Šupa, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Įvadas į statistinę analizę socialiniams mokslams
Sociologija 1 k. 1gr. 2gr.

Agnė Girkontaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Filosofijos įvadas (Privalomasis)
Kriminologija 1 k. 2gr.

Mintautas Gutauskas, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Gyventojų užimtumo teorijos ir darbo rinka (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 2 k. 1gr.

Boguslavas Gruževskis, Prof., Dr.

15:00 - 16:30
Gyventojų užimtumo teorijos ir darbo rinka (Pasirenkamasis)
Sociologija 1 k. 1gr. 1gr.

Boguslavas Gruževskis, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Žmogaus neuropsichologija
Sveikatos psichologija 1 k. 1gr.

Albinas Bagdonas, Dr. (HP)

17:00 - 18:30
Žmogaus neuropsichologija
Edukacinė ir vaiko psichologija 1 k. 1gr. 1gr.

Albinas Bagdonas, Dr. (HP)
19:00 - 20:30
Žmogaus neuropsichologija
Sveikatos psichologija 1 k. 1gr.

Vytautas Jurkuvėnas, Asist., Dr.
208 (22) 11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Filosofija 1 k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 1

Svetozar Postic, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Socialinių tyrimų metodai (Privalomasis)
Socialinis darbas 2 k. 1gr.

Jurga Mataitytė-Diržienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Socialinių tyrimų metodai (Privalomasis)
Socialinis darbas 2 k. 1gr.

Jurga Mataitytė-Diržienė, Asist., Dr.
209 (55) 09:00 - 10:30
Darbo rinkos politika
Socialinis darbas 4 k. 1gr.

Boguslavas Gruževskis, Prof., Dr.

09:00 - 10:30
Darbo rinkos politika
Sociologija 3 k. 1gr.

Boguslavas Gruževskis, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Kalbinio raštingumo ir komunikavimo ugdymas (Skaitymo ir rašymo technologijos) III/IV d. (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Pradinis ugdymas) 2 k. tvarkaraštis

Agnė Juškevičienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinės kriminologijos teorijos (Privalomasis)
Kriminologija 3 k. 2gr.

Maryja Šupa, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Žiniasklaidos vidinės ideologijos tyrimai (Pasirenkamasis)
Sociologija 3 k. 1gr.

Laimutė Žilinskienė, Doc., Dr.
214 (65) 09:00 - 10:30
Kalbinio raštingumo ir komunikavimo ugdymas (Skaitytojo ugdymas) I/IV d. (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Pradinis ugdymas) 2 k. tvarkaraštis

Vaiva Schoroškienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Vietos savivaldos socialinė politika (Pasirenkamasis)
Kriminologija 3 k. 1gr. 2gr.
Socialinė politika 2 k. 1gr.
Socialinė politika 4 k. 1gr.
Socialinė politika 2 k. 1gr.

Rūta Brazienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Neklasikinė logika (Pasirenkamasis)
Filosofija 2 k. 1gr. 2gr.

Jonas Dagys, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Sociologijos įvadas
Filosofija 1 k. 1gr. 2gr.

Milda Pivoriūtė, J. Asist.
17:00 - 18:30
Žiniasklaidos vidinės ideologijos tyrimai (Pasirenkamasis)
Sociologija 3 k. 1gr.

Laimutė Žilinskienė, Doc., Dr.
301 (81) 09:00 - 10:30
Vietos savivaldos socialinė politika (Pasirenkamasis)
Kriminologija 3 k. 1gr. 2gr.

Rūta Brazienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Edukacinė psichologija (Privalomasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Psichologija 3 k. 1gr.
Psichologija 4 k. 1gr.

Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Psichologo profesinė etika (Privalomasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 1

Alfredas Laurinavičius, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Evoliucinė psichologija (Privalomasis)
Psichologija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Psichologija 3 k. 1gr.
Psichologija 4 k. 1gr.

Albinas Bagdonas, Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Psichologinis įvertinimas ir testavimas (Privalomasis)
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Gražina Gintilienė, Doc., Dr.
302 (78) 09:00 - 10:30
Logika (Privalomasis)
Filosofija 1 k. 1gr. 2gr.
Psichologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Sociologija 1 k. 1gr. 2gr.
Filosofija 2 k. 1gr.

Jonas Dagys, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Šiuolaikinės sociologijos teorijos
Sociologija 2 k. 1gr.

Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.

11:00 - 12:30
Šiuolaikinės sociologijos teorijos
Socialinė politika 3 k. 1gr.
Socialinis darbas 4 k. 1gr.

Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinės sociologijos teorijos
Sociologija 2 k. 1gr.

Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
Šiuolaikinės sociologijos teorijos
Socialinė politika 3 k. 1gr.
Socialinis darbas 4 k. 1gr.

Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.
303 (46) 11:00 - 12:30
Šiuolaikinio filosofijos diskurso problemos ir perspektyvos (Privalomasis)
Filosofija 1 k. 1gr.
Filosofija 2 k. 1gr.

Marius Povilas Šaulauskas, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: IX.11.25 lekt.V.Dranseika, X.2,9 doc.K.Kirtiklis
13:00 - 14:30
Šiuolaikinio filosofijos diskurso problemos ir perspektyvos (Privalomasis)
Filosofija 1 k. 1gr.
Filosofija 2 k. 1gr.

Marius Povilas Šaulauskas, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: IX.11.25 lekt.V.Dranseika, X.2,9 doc.K.Kirtiklis
15:00 - 16:30
Nacionalizmo teorijos (Pasirenkamasis)
Sociologija 2 k. 1gr.

Regimantas Juras, Lekt.
17:00 - 18:30
Šiuolaikinė ugdymo filosofija (Privalomasis)
Edukologija 1 k. 1gr.

Lilija Duoblienė, Prof., Dr.
19:00 - 20:30
Šiuolaikinė ugdymo filosofija (Privalomasis)
Edukologija 1 k. 1gr.

Lilija Duoblienė, Prof., Dr.
304 (57) 09:00 - 10:30
Socialinė psichologija (+socialinių įgūdžių praktikumas)
Psichologija (S) 2 k. 1gr.

Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Socialinė psichologija (+socialinių įgūdžių praktikumas)
Psichologija (S) 2 k. 1gr.

Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Socialinė psichologija (+socialinių įgūdžių praktikumas)
Psichologija (S) 2 k. 1gr.

Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Socialinė psichologija (+socialinių įgūdžių praktikumas)
Psichologija (S) 2 k. 1gr.

Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė, Doc., Dr.
305 (18) 09:00 - 14:30
Vaikų raidos psichologija ir psichopatologija
Edukacinė ir vaiko psichologija 1 k. 1gr.

Dovilė Butkienė, Lekt.
Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
Roma Jusienė, Prof., Dr.
Sigita Lesinskienė, Prof., Dr.
Dalia Nasvytienė, Asist., Dr.
Gintautas Valickas, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 14:30
Vaikų raidos psichologija ir psichopatologija
Edukacinė ir vaiko psichologija 1 k. 1gr.

Dovilė Butkienė, Lekt.
Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
Roma Jusienė, Prof., Dr.
Sigita Lesinskienė, Prof., Dr.
Dalia Nasvytienė, Asist., Dr.
Gintautas Valickas, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 14:30
Vaikų raidos psichologija ir psichopatologija
Edukacinė ir vaiko psichologija 1 k. 1gr.

Dovilė Butkienė, Lekt.
Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
Roma Jusienė, Prof., Dr.
Sigita Lesinskienė, Prof., Dr.
Dalia Nasvytienė, Asist., Dr.
Gintautas Valickas, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 16:30
Ugdymo procesas, kokybė, vertinimas (Privalomasis)
Švietimo kultūra 2 k. 1gr.

Vita Venslovaitė, Asist., Dr.
306 (74) 09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Psichologija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 1

Simona Kontrimienė, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Socialinė politika
Socialinis darbas 2 k. 1gr.

Romas Lazutka, Prof., Dr. (HP)

11:00 - 12:30
Socialinė politika
Psichologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Sociologija 3 k. 1gr.

Romas Lazutka, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 14:30
Motyvacija (Pasirenkamasis)
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Psichologija 4 k. 1gr.

Dovilė Butkienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Mokymosi motyvacija (Pasirenkamasis)
Vaikystės pedagogika 4 k. 1gr.

Dovilė Butkienė, Lekt.

15:00 - 16:30
Motyvacija (Pasirenkamasis)
Psichologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Psichologija 3 k. 1gr.

Dovilė Butkienė, Lekt.
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Psichologija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 2

Simona Kontrimienė, Lekt., Dr.
307 (66) 09:00 - 10:30
Socialinės politikos sprendimai ir instrumentai (Privalomasis)
Socialinė politika 3 k. 1gr.

Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Pietų Azijos mitologija (Pasirenkamasis)
Japonologija 2 k. tvarkaraštis 1gr. 2gr.
Japonologija 3 k. tvarkaraštis
Japonologija 4 k. tvarkaraštis
Pietų Azijos studijos 2 k. tvarkaraštis
Pietų Azijos studijos 3 k. tvarkaraštis
Sinologija 2 k. 1gr.
Sinologija 3 k. 1gr.
Sinologija 4 k. 1gr.

Vytis Vidūnas, Lekt.
13:00 - 14:30
Gyventojų ekonominis aktyvinimas (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 4 k. 1gr.
Socialinė politika 2 k. 1gr.

Boguslavas Gruževskis, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Filosofijos įvadas (Privalomasis)
Kriminologija 1 k. 1gr. 2gr.

Mintautas Gutauskas, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Psichologo profesinė etika (Privalomasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 3

Alfredas Laurinavičius, Doc., Dr.
308 (21) 09:00 - 10:30
Mokslo filosofija (Privalomasis)
Filosofija 4 k. 1gr.
Filosofija 3 k. 1gr.
Filosofija 4 k. 1gr.

Julita Slipkauskaitė, Dok.
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Psichologija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 5

Simona Kontrimienė, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Psichologija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Pogrupiai: 3

Simona Kontrimienė, Lekt., Dr.
18:45 - 20:15
Japonų kalba

Mindaugas Ignotas, Lekt.
18:45 - 20:15
Japonų kalba

Mindaugas Ignotas, Lekt.
313 (29) 09:00 - 12:30
Psichologinis įvertinimas ir testavimas (Privalomasis)
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 2

Dovilė Butkienė, Lekt.
Kęstutis Dragūnevičius, Lekt.
09:00 - 12:30
Psichologinis įvertinimas ir testavimas (Privalomasis)
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 2

Dovilė Butkienė, Lekt.
Kęstutis Dragūnevičius, Lekt.
13:00 - 14:30
Kalbinio raštingumo ir komunikavimo ugdymas (Skaitymo ir rašymo technologijos) III/IV d. (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Pradinis ugdymas) 2 k. tvarkaraštis

Agnė Juškevičienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Naujieji religiniai judėjimai (Pasirenkamasis)
Religijos studijos 1 k. 1gr.

Aušrelė Kristina Pažėraitė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Vadyba (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 4 k. 1gr.

Kristina Jakutytė-Ancienė, Lekt., Dr.

18:30 - 20:00
Korėjiečių kalba (1 lygis, RKM) (Laisvasis)

Dae Suk Choi, Lekt.
18:30 - 20:00
Korėjiečių kalba (1 lygis, RKM) (Laisvasis)

Dae Suk Choi, Lekt.
401 (18) 11:00 - 12:30
Mokslo filosofija (Privalomasis)
Filosofija 4 k. 1gr.
Filosofija 3 k. 1gr.
Filosofija 4 k. 1gr.

Albinas Plėšnys, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Edukacinė psichologija (Privalomasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 4

Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
15:00 - 18:30
Ankstyvųjų santykių psichopatologija: intervencijos modeliai ir korekcijos metodai (Pasirenkamasis)
Klinikinė psichologija 1 k. 1gr. 2gr.

Danguolė Čekuolienė, Doc., Dr.
15:00 - 18:30
Ankstyvųjų santykių psichopatologija: intervencijos modeliai ir korekcijos metodai (Pasirenkamasis)
Klinikinė psichologija 1 k. 1gr. 2gr.

Danguolė Čekuolienė, Doc., Dr.

18:30 - 20:00
Kinų kalba (2 lygis, RKM) (Laisvasis)

Balys Astrauskas
18:30 - 20:00
Kinų kalba (2 lygis, RKM) (Laisvasis)

Balys Astrauskas
403 (27) 09:00 - 10:30
Konsultavimas sveikatos priežiūros įstaigose (Privalomasis)
Sveikatos psichologija 2 k. 1gr.

Miglė Dovydaitienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Evoliucinė psichologija (Privalomasis)
Psichologija 1 k. 2gr.
Psichologija 4 k. 1gr.

Viktorija Ivleva, Dok.
13:00 - 14:30
Socialinis darbas ir žmogaus teisės Social Work and Human Rights (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Eglė Šumskienė, Doc., Dr.
Laimutė Žalimienė, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 16:30
Estetika ir meno filosofija (Privalomasis)
Filosofija 3 k. 1gr. 1gr.
Filosofija 4 k. 1gr.

Nerijus Milerius, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Vidinė komunikacija ir konfliktų valdymas ogranizacijose
Organizacinė psichologija 1 k. 1gr. 1gr.

Dalia Bagdžiūnienė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Vidinė komunikacija ir konfliktų valdymas ogranizacijose
Organizacinė psichologija 1 k. 1gr. 1gr.

Dalia Bagdžiūnienė, Doc., Dr.
406 (20) 13:00 - 14:30
Pozityvistinė filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 4 k. 1gr.

Albinas Plėšnys, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Socialinis darbas ir žmogaus teisės Social Work and Human Rights (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Eglė Šumskienė, Doc., Dr.
Laimutė Žalimienė, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Ugdymo procesas, kokybė, vertinimas (Privalomasis)
Švietimo kultūra 2 k. 1gr.

Vita Venslovaitė, Asist., Dr.
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
001 (17) 11:00 - 20:00
Komunikacija ir socialinė lyderystė (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Donata Petružytė, Doc., Dr.
11:00 - 20:00
Komunikacija ir socialinė lyderystė (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Donata Petružytė, Doc., Dr.
11:00 - 20:00
Komunikacija ir socialinė lyderystė (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Donata Petružytė, Doc., Dr.
11:00 - 20:00
Komunikacija ir socialinė lyderystė (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Donata Petružytė, Doc., Dr.
11:00 - 20:00
Komunikacija ir socialinė lyderystė (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Donata Petružytė, Doc., Dr.
004 (12)
106 (25) 09:00 - 10:30
Socialinio darbo metodai (Privalomasis)
Socialinis darbas 2 k. 1gr.

Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
Komentarai: Spalio 3 d. pask. nevyks
11:00 - 12:30
Socialinio darbo metodai (Privalomasis)
Socialinis darbas 2 k. 1gr.

Lijana Gvaldaitė, Doc., Dr.
Komentarai: Spalio 3 d. sem. nevyks
13:00 - 14:30
Psichologinis konsultavimas (Privalomasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 5

Paulina Želvienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinės religijos filosofijos problemos: nihilizmas ir sekuliarizacija
Religijos studijos 2 k. 1gr.

Rita Šerpytytė, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Šiuolaikinės religijos filosofijos problemos: nihilizmas ir sekuliarizacija
Religijos studijos 2 k. 1gr.

Rita Šerpytytė, Prof., Dr. (HP)
107 (33) 09:00 - 10:30
Etika
Psichologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Naujųjų amžių filosofijos tekstai (Dekartas, Kantas) (Privalomasis)
Filosofija 3 k. 1gr.

Alvydas Jokubaitis, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 14:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas
Edukacinė ir vaiko psichologija 1 k. 1gr.

Vilmantė Pakalniškienė, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas
Organizacinė psichologija 1 k. 1gr.
Organizacinė psichologija 2 k. 1gr.

Vilmantė Pakalniškienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Psichotraumatologijos įvadas
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Paulina Želvienė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas
Sveikatos psichologija 1 k. 1gr. 1gr.

Vilmantė Pakalniškienė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas
Sveikatos psichologija 1 k. 1gr. 1gr.

Vilmantė Pakalniškienė, Doc., Dr.
111 (23) 09:00 - 10:30
Duomenų analizė (Privalomasis)
Sociologija 2 k. 1gr.

Agnė Girkontaitė, Lekt.
11:00 - 12:30
Psichologinis konsultavimas (Privalomasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 2

Odeta Geležėlytė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Įvadas į statistinę duomenų analizę psichologijoje
Psichologija 1 k. 2gr.

Jonas Eimontas, Asist., Dr.
19:00 - 20:30
Vizualiosios sociologijos metodai (Privalomasis)
Sociologija 1 k. 1gr.
Sociologija 2 k. 1gr.

Irma Budginaitė-Mačkinė, Lekt.
201 (71)
204 (38)
205 (27) 09:00 - 10:30
Raidos psichopatologija (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1 k. 2gr.

Rasa Barkauskienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Socialinio tyrimo dizainas
Psichologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Sociologija 1 k. 1gr. 2gr.

Daiva Skučienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Kriminologiniai diskursai (Pasirenkamasis)
Sociologija 2 k. 1gr.

Aleksandras Dobryninas, Prof., Dr. (HP)

13:00 - 14:30
Teorinė kriminologija III/III d. (Privalomasis)
Sociologija ir kriminologija 2 k. 1gr.

Aleksandras Dobryninas, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 16:30
Asmenybės sutrikimų vertinimas ir psichoterapija (Pasirenkamasis)
Klinikinė psichologija 2 k. 1gr. 2gr.

Gražina Gudaitė, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Asmenybės sutrikimų vertinimas ir psichoterapija (Pasirenkamasis)
Klinikinė psichologija 2 k. 1gr. 2gr.

Gražina Gudaitė, Prof., Dr. (HP)
207 (66) 09:00 - 10:30
Socialinė ir sveikatos apsauga (Privalomasis)
Socialinė politika 3 k. 1gr.

Jurga Mataitytė-Diržienė, Asist., Dr.
Jekaterina Navickė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Fenomenologija
Filosofija 4 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Mintautas Gutauskas, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Naujųjų amžių filosofija (XVIII-XIX a.) (Privalomasis)
Filosofija 3 k. 1gr.
Filosofija 4 k. 1gr.

Alvydas Jokubaitis, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 16:30
Žmogaus evoliucinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Albinas Bagdonas, Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Žmogaus evoliucinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Albinas Bagdonas, Dr. (HP)

18:30 - 20:00
Kinų kalba (1 lygis, RKM) (Laisvasis)

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: dėst. Gustina Jaraitė
18:30 - 20:00
Kinų kalba (1 lygis, RKM) (Laisvasis)

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: dėst. Gustina Jaraitė
208 (22) 09:00 - 10:30
Darbo motyvacija (Privalomasis)
Organizacinė psichologija 1 k. 1gr.

Jurgita Bajoriūnienė, Lekt.
209 (55) 09:00 - 10:30
Socialinis darbas ir sistemų teorija (Privalomasis)
Socialinis darbas 3 k. 1gr.

11:00 - 12:30
Lotynų kalba (Privalomasis)
Filosofija 1 k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 3

Živilė Pabijutaitė, J. Asist.
13:00 - 14:30
Lotynų kalba (Privalomasis)
Filosofija 1 k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 1

Živilė Pabijutaitė, J. Asist.
15:00 - 16:30
Pažinimas ir kultūra (Pasirenkamasis)
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Renatas Berniūnas, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Darbo teisė (Privalomasis)
Organizacinė psichologija 1 k. 1gr.

Nerijus Kasiliauskas, Lekt., Dr.
19:00 - 20:30
Darbo teisė (Privalomasis)
Organizacinė psichologija 1 k. 1gr.

Nerijus Kasiliauskas, Lekt., Dr.
214 (65) 09:00 - 10:30
Fenomenologija
Filosofija 4 k. 1gr.

Mintautas Gutauskas, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Socialinė ir sveikatos apsauga (Privalomasis)
Socialinė politika 3 k. 1gr.

Jurga Mataitytė-Diržienė, Asist., Dr.
Jekaterina Navickė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Lyginamoji edukologija (Pasirenkamasis)
Edukologija 1 k. 1gr.

Monika Orechova, Dok.
Irena Stonkuvienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Kinų kalba V/V d. (Privalomasis)
Sinologija 3 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: dėst. Meili Gao
301 (81) 09:00 - 10:30
Sociologijos įvadas
Filosofija 1 k. 1gr. 2gr.

Milda Pivoriūtė, J. Asist.

09:00 - 10:30
Sociologija
Socialinis darbas 1 k. 1gr. 1gr. 2gr.

Milda Pivoriūtė, J. Asist.
11:00 - 12:30
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas 2: Kiekio pažinimo didaktika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 3 k. 1gr.

Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
Nadia Venskuvienė, J. Asist.
13:00 - 14:30
Socialinio tyrimo dizainas
Sociologija 1 k. 1gr. 2gr.

Daiva Skučienė, Doc., Dr.

13:00 - 14:30
Socialinio tyrimo dizainas
Psichologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Daiva Skučienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas
Edukacinė ir vaiko psichologija 1 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Vilmantė Pakalniškienė, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Šiuolaikiniai statistiniai metodai ir tyrimo planavimas
Organizacinė psichologija 1 k. 1gr.
Organizacinė psichologija 2 k. 1gr.

Vilmantė Pakalniškienė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Korupcijos socialinės problemos (Pasirenkamasis)
Kriminologija 2 k. 1gr. 2gr.

Margarita Švedkauskienė, Asist., Dr.
302 (78) 09:00 - 10:30
Psichologijos tyrimo metodai (Privalomasis)
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Psichologija 2 k. 1gr.

Danguolė Čekuolienė, Doc., Dr.
Kęstutis Dragūnevičius, Lekt.
Vita Mikuličiūtė, Asist., Dr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Psichologijos tyrimo metodai (Privalomasis)
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 4

Danguolė Čekuolienė, Doc., Dr.
Kęstutis Dragūnevičius, Lekt.
Vita Mikuličiūtė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Robertas Povilaitis, Lekt., Dr.
17:00 - 18:30
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Robertas Povilaitis, Lekt., Dr.
303 (46) 09:00 - 10:30
Potrauminė visuomenė
ERASMUS+ tvarkaraštis

Paulina Želvienė, Asist., Dr.
304 (57) 09:00 - 10:30
Kūrybos psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija (S) 2 k. 1gr.

Donatas Noreika, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Kūrybos psichologija (Pasirenkamasis)
Psichologija (S) 2 k. 1gr.

Donatas Noreika, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Pažinimo psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija (S) 2 k. 1gr.

Remigijus Bliumas, Doc., Dr.
Komentarai: (Atmintis)
15:00 - 16:30
Pažinimo psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija (S) 2 k. 1gr.

Remigijus Bliumas, Doc., Dr.
Komentarai: (Atmintis)
17:00 - 18:30
Emocijos (Privalomasis)
Psichologija (S) 2 k. 1gr.

Dovilė Butkienė, Lekt.
305 (18) 09:00 - 10:30
Evoliucija, smegenys, psichika (Pasirenkamasis)
Filosofija 1 k. 1gr.
Filosofija 2 k. 1gr.

Albinas Bagdonas, Dr. (HP)
11:00 - 12:30
Darbo motyvacija (Privalomasis)
Organizacinė psichologija 1 k. 1gr.

Jurgita Bajoriūnienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Raidos psichopatologija (Privalomasis)
Klinikinė psichologija 1 k. 1gr.

Gabrielė Skabeikytė, Dok.
15:00 - 16:30
E. Huserlis (Pasirenkamasis)
Filosofija 4 k. 1gr.

Mintautas Gutauskas, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Švietimo reformų raida (Privalomasis)
Švietimo politika ir administravimas 2 k. 1gr.

Irena Stonkuvienė, Doc., Dr.
Rimantas Želvys, Prof., Habil. dr.
306 (74) 09:00 - 10:30
Psichologinis konsultavimas (Privalomasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Asta Adler, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Viduramžių filosofijos tekstai ( Augustinas ir Tomas Akvinietis) (Privalomasis)
Filosofija 2 k. 1gr. 2gr.

Albinas Plėšnys, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Viduramžių filosofijos tekstai ( Augustinas ir Tomas Akvinietis) (Privalomasis)
Filosofija 2 k. 1gr. 2gr.

Gintarė Kurlavičiūtė, Lekt.
15:00 - 16:30
Socialinės psichologijos taikymas kriminologijoje (Pasirenkamasis)
Kriminologija 3 k. 1gr. 2gr.

Vita Mikuličiūtė, Asist., Dr.
17:00 - 20:30
Kokybinis tyrimas (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr.

Donata Petružytė, Doc., Dr.
Miroslavas Seniutis, Dok.
17:00 - 20:30
Kokybinis tyrimas (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr.

Donata Petružytė, Doc., Dr.
Miroslavas Seniutis, Dok.
307 (66) 09:00 - 10:30
Įvadas į studijas ir kriminologo profesija
Kriminologija 1 k. 2gr.

Jolanta Aleknevičienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Įvadas į studijas ir kriminologo profesija
Kriminologija 1 k. 1gr. 2gr.

Jolanta Aleknevičienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Pažinimo psichologija II/II d. (Privalomasis)
Psichologija 2 k. 4gr.

Birutė Marytė Pociūtė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Pedagoginė sistema ir jos projektavimas II/II d. (Privalomasis)
Dalyko pedagogika 2 k. tvarkaraštis

Vita Venslovaitė, Asist., Dr.
308 (21) 09:00 - 10:30
Bakalauro darbo projektas (Privalomasis)
Socialinis darbas 4 k. 1gr.

Jolita Buzaitytė Kašalynienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Duomenų analizė (Privalomasis)
Sociologija 2 k. 1gr.

Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Socialinė politika (Pasirenkamasis)
Psichologija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Sociologija 3 k. 1gr.

Lina Šumskaitė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Kriminologijos teorijos (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Aleksandras Dobryninas, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Asmenybės socializacija ir kūrybiškumas (Privalomasis)
Švietimo kultūra 2 k. 1gr.

Vita Venslovaitė, Asist., Dr.

18:30 - 20:00
Korėjiečių kalba 2 lygis

Dae Suk Choi, Lekt.
18:30 - 20:00
Korėjiečių kalba 2 lygis

Dae Suk Choi, Lekt.
313 (29) 09:00 - 12:30
Vaikų raidos psichologija ir psichopatologija
Edukacinė ir vaiko psichologija 1 k. 1gr.

Dovilė Butkienė, Lekt.
Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
Sigita Lesinskienė, Prof., Dr.
Dalia Nasvytienė, Asist., Dr.
Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
Gintautas Valickas, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 12:30
Vaikų raidos psichologija ir psichopatologija
Edukacinė ir vaiko psichologija 1 k. 1gr.

Dovilė Butkienė, Lekt.
Sigita Girdzijauskienė, Doc., Dr.
Sigita Lesinskienė, Prof., Dr.
Dalia Nasvytienė, Asist., Dr.
Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
Gintautas Valickas, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 14:30
Socialinė ir sveikatos apsauga (Privalomasis)
Socialinė politika 3 k. 1gr.

Jurga Mataitytė-Diržienė, Asist., Dr.
Jekaterina Navickė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Vizualiosios sociologijos metodai (Privalomasis)
Sociologija 1 k. 1gr.
Sociologija 2 k. 1gr.

Irena Emilija Juozeliūnienė, Prof., Dr.
401 (18) 09:00 - 10:30
Mokslo filosofija ir istorija (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Jonas Čiurlionis, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Mokslo filosofija ir istorija (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Jonas Čiurlionis, Asist., Dr.
18:30 - 20:00
Arabų kalba (2 lygis, RKM) (Laisvasis)

Gintarė Sereikaitė
18:30 - 20:00
Arabų kalba (2 lygis, RKM) (Laisvasis)

Gintarė Sereikaitė
403 (27) 09:00 - 14:30
Šeimos psichologinis konsultavimas (Pasirenkamasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2 k. 1gr. 1gr. 2gr.
Sveikatos psichologija 1 k. 1gr.

Danguolė Čekuolienė, Doc., Dr.
09:00 - 14:30
Šeimos psichologinis konsultavimas (Pasirenkamasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2 k. 1gr. 1gr. 2gr.
Sveikatos psichologija 1 k. 1gr.

Danguolė Čekuolienė, Doc., Dr.
09:00 - 14:30
Šeimos psichologinis konsultavimas (Pasirenkamasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 2 k. 1gr. 1gr. 2gr.
Sveikatos psichologija 1 k. 1gr.

Danguolė Čekuolienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Naujosios medijos (Pasirenkamasis)
Psichologija 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.
Sociologija 3 k. 1gr.

Dalia Čiupailaitė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Švietimo sociologijos teorijos (Privalomasis)
Edukologija 1 k. 1gr.

Arūnas Poviliūnas, Prof., Dr. (HP)
406 (20) 09:00 - 10:30
Vaikų  ir paauglių psichologinis konsultavimas (Pasirenkamasis)
Klinikinė psichologija 2 k. 1gr. 2gr.

Marija Giedraitytė-Guzikauskienė, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Bakalauro darbo projektas (Privalomasis)
Socialinis darbas 4 k. 1gr.

Jolita Buzaitytė Kašalynienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
M. Heideggerio filosofija
Filosofija 4 k. 1gr.

Mintautas Gutauskas, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Migracijos procesai ir politika (Privalomasis)
Socialinė politika 1 k. 1gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Migracijos procesai ir politika (Privalomasis)
Socialinė politika 1 k. 1gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
001 (17) 11:00 - 12:30
Dogmų istorija ir sistematika I (Privalomasis)
Religijos studijos 1 k. 1gr.

Benas Ulevičius, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė sąmonės filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 1 k. 1gr.
Filosofija 2 k. 1gr.

Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
Paulius Rimkevičius, J. Asist.
004 (12)
106 (25) 11:00 - 14:30
Kokybinių duomenų analizė (Privalomasis)
Sociologija 2 k. 1gr.

Dalia Čiupailaitė, Asist., Dr.
11:00 - 14:30
Kokybinių duomenų analizė (Privalomasis)
Sociologija 2 k. 1gr.

Dalia Čiupailaitė, Asist., Dr.
107 (33) 13:00 - 14:30
Medijų turinio analizė
Kriminologija 3 k. 1gr. 2gr.
Sociologija 4 k. 1gr.

Aleksandras Dobryninas, Prof., Dr. (HP)
111 (23) 09:00 - 10:30
Daugiamatės statistikos metodai psichologijoje
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 2

Antanas Kairys, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Daugiamatės statistikos metodai psichologijoje
Psichologija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 1

Antanas Kairys, Doc., Dr.
15:00 - 18:30
Kokybinių duomenų analizė (Privalomasis)
Sociologija 2 k. 1gr.

Irma Budginaitė-Mačkinė, Lekt.
15:00 - 18:30
Kokybinių duomenų analizė (Privalomasis)
Sociologija 2 k. 1gr.

Irma Budginaitė-Mačkinė, Lekt.
201 (71)
204 (38)
205 (27) 09:00 - 10:30
Socialinė filosofija
Filosofija 2 k. 2gr.

Julija Tuleikytė, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Psichologija (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr.

Aldona Radzevičienė, Lekt., Dr.

11:00 - 12:30
Psichologija (Privalomasis)
Socialinė politika 2 k. 1gr.

Aldona Radzevičienė, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Pozityvioji psichologija: teorija ir praktika (Pasirenkamasis)
Edukacinė ir vaiko psichologija 1 k. 1gr.
Edukacinė ir vaiko psichologija 2 k. 1gr.
Sveikatos psichologija 1 k. 1gr.

Antanas Kairys, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Socialinės deviacijų problemos
Sociologija 2 k. 1gr.

Aleksandras Dobryninas, Prof., Dr. (HP)
Arūnas Poviliūnas, Prof., Dr. (HP)

17:00 - 18:30
Socialinės deviacijų problemos
Socialinis darbas 2 k. 1gr.

Aleksandras Dobryninas, Prof., Dr. (HP)
Arūnas Poviliūnas, Prof., Dr. (HP)

17:00 - 18:30
Teorinė kriminologija I/III d. (Privalomasis)
Sociologija ir kriminologija 1 k. 1gr.

Aleksandras Dobryninas, Prof., Dr. (HP)
Arūnas Poviliūnas, Prof., Dr. (HP)
19:00 - 20:30
Socialinės deviacijų problemos
Sociologija 2 k. 1gr.

Aleksandras Dobryninas, Prof., Dr. (HP)
Arūnas Poviliūnas, Prof., Dr. (HP)

19:00 - 20:30
Socialinės deviacijų problemos
Socialinis darbas 2 k. 1gr.

Aleksandras Dobryninas, Prof., Dr. (HP)
Arūnas Poviliūnas, Prof., Dr. (HP)

19:00 - 20:30
Teorinė kriminologija I/III d. (Privalomasis)
Sociologija ir kriminologija 1 k. 1gr.

Aleksandras Dobryninas, Prof., Dr. (HP)
Arūnas Poviliūnas, Prof., Dr. (HP)
207 (66) 09:00 - 10:30
Refleksyvioji sociologija: Bourdieu
Filosofija 1 k. 1gr.
Filosofija 2 k. 1gr.
Sociologija 1 k. 1gr. 1gr.
Sociologija ir kriminologija 2 k. 1gr.

Arūnas Poviliūnas, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 14:30
Religijų istorija (Pasirenkamasis)
Filosofija 2 k. 1gr. 2gr.

Kęstutis Dubnikas, Doc., Dr.
11:00 - 14:30
Religijų istorija (Pasirenkamasis)
Filosofija 2 k. 1gr. 2gr.

Kęstutis Dubnikas, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Logika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Logika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
208 (22) 11:00 - 12:30
Teisės filosofija (Pasirenkamasis)
Filosofija 3 k. 1gr.

Albinas Plėšnys, Prof., Dr.
209 (55) 09:00 - 10:30
Lotynų kalba (Privalomasis)
Filosofija 1 k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 2

Živilė Pabijutaitė, J. Asist.
11:00 - 12:30
Lotynų kalba (Privalomasis)
Filosofija 1 k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 3

Živilė Pabijutaitė, J. Asist.
13:00 - 14:30
Kokybinių tyrimų metodologija: biografinis metodas (Pasirenkamasis)
Sociologija 1 k. 1gr.