fsf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filosofijos fakultetas

Orientalistikos centras
2019.11.18 -- 2019.11.24


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
112 11:00 - 12:30
Turkų kalba I/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis

Natela Statkienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Turkų kalba I/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis

Natela Statkienė, Lekt.
A. Binderio auditorija (32) 09:00 - 10:30
Hindi kalba II/IV d. (Privalomasis)
Pietų Azijos studijos 2 k. tvarkaraštis

Nomeda Gabija Vosyliūtė, Lekt.
11:00 - 12:30
Sanskrito skaitiniai (Pasirenkamasis)
Pietų Azijos studijos 2 k. tvarkaraštis
Pietų Azijos studijos 3 k. tvarkaraštis

Vytis Vidūnas, Lekt.
13:00 - 14:30
Sanskritas I/II d. (Privalomasis)
Pietų Azijos studijos 1 k. tvarkaraštis

Vytis Vidūnas, Lekt.
17:00 - 18:30
Įvadas į pagrindines Korano temas (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Algimantas Litvinas, Lekt.

18:30 - 20:00
Sanskritas (1 lygis, RKM) (Laisvasis)

Vytis Vidūnas, Lekt.
18:30 - 20:00
Sanskritas (1 lygis, RKM) (Laisvasis)

Vytis Vidūnas, Lekt.
Hindi kalbos kab. (24) 09:00 - 10:30
Islamo filosofija (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis
Artimųjų Rytų studijos 3 k. tvarkaraštis

Ernestas Jančenkas, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Islamo filosofija (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis
Artimųjų Rytų studijos 3 k. tvarkaraštis

Ernestas Jančenkas, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Arabų kalba I/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis

Gintarė Sereikaitė
17:00 - 18:30
Regionistikos teorijos (Privalomasis)
Šiuolaikinės Azijos studijos 1 k. 1gr.

Valdas Jaskūnas, Dr.

18:30 - 20:00
Šiuolaikiniai Azijos tyrimo metodai (Privalomasis)
Šiuolaikinės Azijos studijos 1 k. 1gr.

Vladimir Korobov, Asist., Dr.
Kristina Šliavaitė, Asist., Dr.
18:30 - 20:00
Šiuolaikiniai Azijos tyrimo metodai (Privalomasis)
Šiuolaikinės Azijos studijos 1 k. 1gr.

Vladimir Korobov, Asist., Dr.
Kristina Šliavaitė, Asist., Dr.
J. Kovalevskio auditorija (70) 09:00 - 10:30
Japonų kalba V/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 3 k. tvarkaraštis

Mindaugas Ignotas, Lekt.
11:00 - 12:30
Japonų kalba V/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 3 k. tvarkaraštis

Mindaugas Ignotas, Lekt.
13:00 - 14:30
Japonų kalba VII/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 4 k. tvarkaraštis

Mindaugas Ignotas, Lekt.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Deimantė Veličkienė, Asist.
17:00 - 18:30
Kinų kalba III/V d. (Privalomasis)
Sinologija 2 k. 1gr.

Onutė Jankauskaitė, Lekt.

18:30 - 20:00
Kinų kalba III/V d. (Privalomasis)
Sinologija 2 k. 1gr.

Onutė Jankauskaitė, Lekt.
18:30 - 20:00
Kinų kalba III/V d. (Privalomasis)
Sinologija 2 k. 1gr.

Onutė Jankauskaitė, Lekt.
Japonų kalbos auditorija (35) 11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Japonologija 1 k. 1gr. 2gr.

Deimantė Veličkienė, Asist.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Japonologija 1 k. 1gr. 2gr.

Deimantė Veličkienė, Asist.
15:00 - 16:30
Japonų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 1 k. 2gr.

Tomaš Voicechovič, Lekt.

15:00 - 16:30
Japonų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 1 k. 1gr.

Tomaš Voicechovič, Lekt.
17:00 - 18:30
Kultūros savivoka Azijos literatūroje (Privalomasis)
Šiuolaikinės Azijos studijos 2 k. 1gr.

Dalia Švambarytė, Doc., Dr.
Kinų kalbos kabinetas (10) 09:00 - 10:30
Farsi kalba I/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis

Algimantas Litvinas, Lekt.
13:00 - 14:30
Hindi kalba IV/IV d. (Privalomasis)
Pietų Azijos studijos 3 k. tvarkaraštis

Kristina Dolinina, J. Asist.
15:00 - 16:30
Arabų kalba III/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis

Maritana Larbi, Lekt.
17:00 - 18:30
Arabų kalba VII/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 4 k. tvarkaraštis

Maritana Larbi, Lekt.

18:30 - 20:00
Migracija ir tarpkultūrinė mediacija (Privalomasis)
Šiuolaikinės Azijos studijos 2 k. 1gr.

Asta Dervinytė - Bongarzoni, Lekt., Dr.
18:30 - 20:00
Migracija ir tarpkultūrinė mediacija (Privalomasis)
Šiuolaikinės Azijos studijos 2 k. 1gr.

Asta Dervinytė - Bongarzoni, Lekt., Dr.
Orientalistikos centras
Orientalistikos centro rūsys
Turkų k. kab. 13:00 - 14:30
Šnekamoji turkų kalba (Laisvasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis

Dilek Yumru, Lekt.
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
112 11:00 - 12:30
Turkų kalba I/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis

Natela Statkienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Turkų kalba III/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis

Natela Statkienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Tiurkų tautos Lietuvoje (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis
Artimųjų Rytų studijos 3 k. tvarkaraštis
Artimųjų Rytų studijos 4 k. tvarkaraštis

Galina Miškinienė, Doc., Dr.
17:30 - 19:00
Turkų kalba (1 lygis, RKM) (Laisvasis)

Natela Statkienė, Lekt.
A. Binderio auditorija (32) 09:00 - 10:30
Hindi kalba II/IV d. (Privalomasis)
Pietų Azijos studijos 2 k. tvarkaraštis

Nomeda Gabija Vosyliūtė, Lekt.
11:00 - 12:30
Hindi kalba II/IV d. (Privalomasis)
Pietų Azijos studijos 2 k. tvarkaraštis

Nomeda Gabija Vosyliūtė, Lekt.
15:00 - 16:30
Japonų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 1 k. 2gr.

Tomaš Voicechovič, Lekt.

15:00 - 16:30
Japonų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 1 k. 1gr.

Tomaš Voicechovič, Lekt.
17:00 - 18:30
Kinų kalba III/V d. (Privalomasis)
Sinologija 2 k. 1gr.

Onutė Jankauskaitė, Lekt.

18:30 - 20:00
Įvadas į Centrinės Azijos politiką (Pasirenkamasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis
Japonologija 2 k. tvarkaraštis 1gr. 2gr.
Japonologija 3 k. tvarkaraštis
Japonologija 4 k. tvarkaraštis
Pietų Azijos studijos 2 k. tvarkaraštis
Pietų Azijos studijos 3 k. tvarkaraštis
Sinologija 2 k. 1gr.
Sinologija 3 k. 1gr.
Sinologija 4 k. 1gr.

Fabio Belafatti, J. Asist.
18:30 - 20:00
Įvadas į Centrinės Azijos politiką (Pasirenkamasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis
Japonologija 2 k. tvarkaraštis 1gr. 2gr.
Japonologija 3 k. tvarkaraštis
Japonologija 4 k. tvarkaraštis
Pietų Azijos studijos 2 k. tvarkaraštis
Pietų Azijos studijos 3 k. tvarkaraštis
Sinologija 2 k. 1gr.
Sinologija 3 k. 1gr.
Sinologija 4 k. 1gr.

Fabio Belafatti, J. Asist.
Hindi kalbos kab. (24) 09:00 - 10:30
Islamo literatūros įvadas (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis
Artimųjų Rytų studijos 3 k. tvarkaraštis
Artimųjų Rytų studijos 4 k. tvarkaraštis

Algimantas Litvinas, Lekt.
13:00 - 14:30
Japonų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 1 k. 1gr.

Jurgita Ignotienė, Lekt.

13:00 - 14:30
Japonų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 1 k. 2gr.

Jurgita Ignotienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Pietų Azijos kultūra ir jos tyrimai I/II d. (Privalomasis)
Pietų Azijos studijos 1 k. tvarkaraštis

Audrius Beinorius, Prof., Dr. (HP)
Kristina Dolinina, J. Asist.
Deimantas Valančiūnas, Doc., Dr.
Vytis Vidūnas, Lekt.
Evelina Vilčinskaitė, Lekt.
17:00 - 18:30
Pietų Azijos istorija I/II d. (Privalomasis)
Pietų Azijos studijos 1 k. tvarkaraštis

Diana Mickevičienė, Lekt.

18:30 - 20:00
Pietų Azijos istorija I/II d. (Privalomasis)
Pietų Azijos studijos 1 k. tvarkaraštis

Diana Mickevičienė, Lekt.
Komentarai: (Konsultacijų laikas bus tikslinamas)
18:30 - 20:00
Pietų Azijos istorija I/II d. (Privalomasis)
Pietų Azijos studijos 1 k. tvarkaraštis

Diana Mickevičienė, Lekt.
Komentarai: (Konsultacijų laikas bus tikslinamas)
J. Kovalevskio auditorija (70) 13:00 - 14:30
Artimieji Rytai ir islamas: istorija ir kultūra I/II d. (Privalomasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis

Maritana Larbi, Lekt.
Algimantas Litvinas, Lekt.
Šarūnas Rinkevičius, J. Asist.
Komentarai: Rugsėjo 17 d. paskaita vyks A.Binderio auditorijoje
15:00 - 16:30
Įvadas į Azijos politiką ir politines teorijas (Pasirenkamasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis
Japonologija 2 k. tvarkaraštis 1gr. 2gr.
Japonologija 3 k. tvarkaraštis
Japonologija 4 k. tvarkaraštis
Pietų Azijos studijos 2 k. tvarkaraštis
Pietų Azijos studijos 3 k. tvarkaraštis
Sinologija 2 k. 1gr.
Sinologija 3 k. 1gr.
Sinologija 4 k. 1gr.

Konstantinas Andrijauskas, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Azijos vizualioji kultūra (Privalomasis)
Šiuolaikinės Azijos studijos 2 k. 1gr.

Deimantas Valančiūnas, Doc., Dr.

18:30 - 20:00
Azijos miestai: bendruomenė ir miesto erdvė (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis
Artimųjų Rytų studijos 3 k. tvarkaraštis
ERASMUS+ tvarkaraštis
Japonologija 2 k. tvarkaraštis 1gr. 2gr.
Japonologija 3 k. tvarkaraštis
Japonologija 4 k. tvarkaraštis
Pietų Azijos studijos 2 k. tvarkaraštis
Pietų Azijos studijos 3 k. tvarkaraštis
Sinologija 2 k. 1gr.
Sinologija 3 k. 1gr.
Sinologija 4 k. 1gr.

Kristina Jonutytė, Asist., Dr.
18:30 - 20:00
Azijos miestai: bendruomenė ir miesto erdvė (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis
Artimųjų Rytų studijos 3 k. tvarkaraštis
ERASMUS+ tvarkaraštis
Japonologija 2 k. tvarkaraštis 1gr. 2gr.
Japonologija 3 k. tvarkaraštis
Japonologija 4 k. tvarkaraštis
Pietų Azijos studijos 2 k. tvarkaraštis
Pietų Azijos studijos 3 k. tvarkaraštis
Sinologija 2 k. 1gr.
Sinologija 3 k. 1gr.
Sinologija 4 k. 1gr.

Kristina Jonutytė, Asist., Dr.
Japonų kalbos auditorija (35) 11:00 - 12:30
Japonų kalba III/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 2 k. tvarkaraštis 1gr. 2gr.

Tomaš Voicechovič, Lekt.
13:00 - 14:30
Japonų kalba III/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 2 k. tvarkaraštis 1gr. 2gr.

Tomaš Voicechovič, Lekt.
15:00 - 16:30
Koranistikos įvadas (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis
Artimųjų Rytų studijos 3 k. tvarkaraštis
Artimųjų Rytų studijos 4 k. tvarkaraštis

Maritana Larbi, Lekt.
17:00 - 18:30
Šiuolaikinės Azijos raida (Privalomasis)
Šiuolaikinės Azijos studijos 1 k. 1gr.

Konstantinas Andrijauskas, Doc., Dr.
Loreta Poškaitė, Doc., Dr.
Dalia Švambarytė, Doc., Dr.
Deimantas Valančiūnas, Doc., Dr.

18:30 - 20:00
Šiuolaikinės Azijos raida (Privalomasis)
Šiuolaikinės Azijos studijos 1 k. 1gr.

Konstantinas Andrijauskas, Doc., Dr.
Loreta Poškaitė, Doc., Dr.
Dalia Švambarytė, Doc., Dr.
Deimantas Valančiūnas, Doc., Dr.
18:30 - 20:00
Šiuolaikinės Azijos raida (Privalomasis)
Šiuolaikinės Azijos studijos 1 k. 1gr.

Konstantinas Andrijauskas, Doc., Dr.
Loreta Poškaitė, Doc., Dr.
Dalia Švambarytė, Doc., Dr.
Deimantas Valančiūnas, Doc., Dr.
Kinų kalbos kabinetas (10) 11:00 - 12:30
Hindi kalba IV/IV d. (Privalomasis)
Pietų Azijos studijos 3 k. tvarkaraštis

Kristina Dolinina, J. Asist.
13:00 - 14:30
Hindi kalba IV/IV d. (Privalomasis)
Pietų Azijos studijos 3 k. tvarkaraštis

Kristina Dolinina, J. Asist.
15:00 - 16:30
Farsi kalba A1 I/VII d. (Pasirenkamasis)

Algimantas Litvinas, Lekt.
18:30 - 20:00
Arabų kalba (1 lygis, RKM) (Laisvasis)

Maritana Larbi, Lekt.
18:30 - 20:00
Arabų kalba (1 lygis, RKM) (Laisvasis)

Maritana Larbi, Lekt.
Orientalistikos centras
Orientalistikos centro rūsys
Turkų k. kab. 15:00 - 16:30
Šnekamoji turkų kalba (Laisvasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis

Dilek Yumru, Lekt.
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
112 11:00 - 12:30
Turkų kalba III/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis

Natela Statkienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Turkų kalba III/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis

Natela Statkienė, Lekt.
A. Binderio auditorija (32) 09:00 - 10:30
Sanskritas I/II d. (Privalomasis)
Pietų Azijos studijos 1 k. tvarkaraštis

Vytis Vidūnas, Lekt.
11:00 - 12:30
Sociologijos įvadas
Kriminologija 1 k. 2gr.

Maryja Šupa, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Sanskrito skaitiniai (Pasirenkamasis)
Pietų Azijos studijos 2 k. tvarkaraštis
Pietų Azijos studijos 3 k. tvarkaraštis

Vytis Vidūnas, Lekt.
15:00 - 16:30
Farsi kalba A1 I/VII d. (Pasirenkamasis)

Algimantas Litvinas, Lekt.
17:00 - 18:30
Įvadas į Balkanų studijas (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis
Artimųjų Rytų studijos 3 k. tvarkaraštis
Japonologija 2 k. tvarkaraštis 1gr. 2gr.
Japonologija 3 k. tvarkaraštis
Japonologija 4 k. tvarkaraštis
Pietų Azijos studijos 2 k. tvarkaraštis
Pietų Azijos studijos 3 k. tvarkaraštis
Sinologija 2 k. 1gr.
Sinologija 3 k. 1gr.
Sinologija 4 k. 1gr.

Šarūnas Rinkevičius, J. Asist.

18:30 - 20:00
Sanskritas (1 lygis, RKM) (Laisvasis)

Vytis Vidūnas, Lekt.
18:30 - 20:00
Sanskritas (1 lygis, RKM) (Laisvasis)

Vytis Vidūnas, Lekt.
Hindi kalbos kab. (24) 09:00 - 10:30
Vaiko žaidimas I/II d. (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 2 k. tvarkaraštis

Milda Brėdikytė, Doc., Dr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Vaiko žaidimas I/II d. (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 2 k. tvarkaraštis

Milda Brėdikytė, Doc., Dr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 2 k. tvarkaraštis

Milda Brėdikytė, Doc., Dr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Tarptautiniai santykiai ir saugumo politika Azijoje ir Artimuosiuose Rytuose (Privalomasis)
Šiuolaikinės Azijos studijos 2 k. 1gr.

Konstantinas Andrijauskas, Doc., Dr.
Fabio Belafatti, J. Asist.
Ieva Koreivaitė, Asist., Dr.

18:30 - 20:00
Tarptautiniai santykiai ir saugumo politika Azijoje ir Artimuosiuose Rytuose (Privalomasis)
Šiuolaikinės Azijos studijos 2 k. 1gr.

Konstantinas Andrijauskas, Doc., Dr.
Fabio Belafatti, J. Asist.
Ieva Koreivaitė, Asist., Dr.
18:30 - 20:00
Tarptautiniai santykiai ir saugumo politika Azijoje ir Artimuosiuose Rytuose (Privalomasis)
Šiuolaikinės Azijos studijos 2 k. 1gr.

Konstantinas Andrijauskas, Doc., Dr.
Fabio Belafatti, J. Asist.
Ieva Koreivaitė, Asist., Dr.
J. Kovalevskio auditorija (70) 11:00 - 12:30
Mokslo tiriamasis darbas (Privalomasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis 1gr. 2gr. tvarkaraštis 1gr.

Kristina Garalytė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Intelektinės Vakarų kultūros raida (Privalomasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis 1gr. 2gr. tvarkaraštis 1gr.

Vladimir Korobov, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Religijotyros metodologija (Privalomasis)
Artimųjų Rytų studijos 3 k. tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis 1gr.

Vladimir Korobov, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Kultūros teorijos (Privalomasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis tvarkaraštis 1gr. 2gr. tvarkaraštis 1gr.

Rasa Pranskevičiūtė-Amoson, Doc., Dr.

18:45 - 20:15
Kultūros teorijos (Privalomasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis tvarkaraštis 1gr. 2gr. tvarkaraštis 1gr.

Rasa Pranskevičiūtė-Amoson, Doc., Dr.
Komentarai: (bus tikslinama)
18:45 - 20:15
Kultūros teorijos (Privalomasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis tvarkaraštis 1gr. 2gr. tvarkaraštis 1gr.

Rasa Pranskevičiūtė-Amoson, Doc., Dr.
Komentarai: (bus tikslinama)
Japonų kalbos auditorija (35) 09:00 - 10:30
Klasikinė japonų literatūra (Privalomasis)
Japonologija 4 k. tvarkaraštis

Dalia Švambarytė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Klasikinė japonų literatūra (Privalomasis)
Japonologija 4 k. tvarkaraštis

Dalia Švambarytė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Japonų kalba VII/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 4 k. tvarkaraštis

Mindaugas Ignotas, Lekt.
17:00 - 18:30
Religijotyros metodologija (Privalomasis)
Artimųjų Rytų studijos 3 k. tvarkaraštis tvarkaraštis tvarkaraštis 1gr.

Vladimir Korobov, Asist., Dr.
19:00 - 20:30
Japonų kalba

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: dėst. Agnė Andriuškaitė
Kinų kalbos kabinetas (10) 11:00 - 12:30
Japonų kalba V/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 3 k. tvarkaraštis

Mindaugas Ignotas, Lekt.
13:00 - 14:30
Arabų kalba VII/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 4 k. tvarkaraštis

Maritana Larbi, Lekt.
15:00 - 16:30
Arabų kalba III/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis

Maritana Larbi, Lekt.
17:00 - 18:30
Artimieji Rytai ir islamas: istorija ir kultūra I/II d. (Privalomasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis

Maritana Larbi, Lekt.
Algimantas Litvinas, Lekt.
Šarūnas Rinkevičius, J. Asist.
Orientalistikos centras
Orientalistikos centro rūsys
Turkų k. kab.
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
112 11:00 - 12:30
Artimieji Rytai ir islamas: istorija ir kultūra I/II d. (Privalomasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis

Maritana Larbi, Lekt.
Algimantas Litvinas, Lekt.
Šarūnas Rinkevičius, J. Asist.
13:00 - 14:30
Turkų kalba I/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis

Natela Statkienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Turkų kalba III/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis

Natela Statkienė, Lekt.
17:30 - 19:00
Turkų kalba (1 lygis, RKM) (Laisvasis)

Natela Statkienė, Lekt.
A. Binderio auditorija (32) 09:00 - 10:30
Sanskritas I/II d. (Privalomasis)
Pietų Azijos studijos 1 k. tvarkaraštis

Vytis Vidūnas, Lekt.
11:00 - 12:30
Sanskritas I/II d. (Privalomasis)
Pietų Azijos studijos 1 k. tvarkaraštis

Vytis Vidūnas, Lekt.
13:00 - 14:30
Arabų kalba I/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis

Gintarė Sereikaitė
17:00 - 18:30
Japonų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 1 k. 2gr.

Tomaš Voicechovič, Lekt.

17:00 - 18:30
Japonų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 1 k. 1gr.

Tomaš Voicechovič, Lekt.
Hindi kalbos kab. (24) 09:00 - 10:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo modeliai) I/III d. (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 2 k. tvarkaraštis

Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo modeliai) I/III d. (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika (Ikimokyklinis ugdymas) 2 k. tvarkaraštis

Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Šiuolaikinės Azijos raida (Privalomasis)
Šiuolaikinės Azijos studijos 1 k. 1gr.

Konstantinas Andrijauskas, Doc., Dr.
Loreta Poškaitė, Doc., Dr.
Dalia Švambarytė, Doc., Dr.
Deimantas Valančiūnas, Doc., Dr.

18:30 - 20:00
Šiuolaikiniai Azijos tyrimo metodai (Privalomasis)
Šiuolaikinės Azijos studijos 1 k. 1gr.

Kristina Šliavaitė, Asist., Dr.
18:30 - 20:00
Šiuolaikiniai Azijos tyrimo metodai (Privalomasis)
Šiuolaikinės Azijos studijos 1 k. 1gr.

Kristina Šliavaitė, Asist., Dr.
J. Kovalevskio auditorija (70) 09:00 - 10:30
Japonų kalba V/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 3 k. tvarkaraštis

Mindaugas Ignotas, Lekt.
11:00 - 12:30
Afrikos ir Azijos ryšiai: istorinės ir šiuolaikinės perspektyvos (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 3 k. tvarkaraštis
ERASMUS+ tvarkaraštis
Japonologija 3 k. tvarkaraštis
Japonologija 4 k. tvarkaraštis
Pietų Azijos studijos 2 k. tvarkaraštis
Pietų Azijos studijos 3 k. tvarkaraštis 1gr.
Sinologija 4 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: dėst. Karina Simonson
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Japonologija 1 k. 1gr. 2gr.

Deimantė Veličkienė, Asist.
15:00 - 16:30
Pasaulio religijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Kęstutis Dubnikas, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Pasaulio religijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Kęstutis Dubnikas, Doc., Dr.
Japonų kalbos auditorija (35) 09:00 - 10:30
Hindi kalba II/IV d. (Privalomasis)
Pietų Azijos studijos 2 k. tvarkaraštis

Nomeda Gabija Vosyliūtė, Lekt.
15:00 - 16:30
Japonų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 1 k. 2gr.

Jurgita Ignotienė, Lekt.

15:00 - 16:30
Japonų kalba I/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 1 k. 1gr.

Jurgita Ignotienė, Lekt.
Kinų kalbos kabinetas (10) 09:00 - 10:30
Farsi kalba I/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis

Algimantas Litvinas, Lekt.
13:00 - 14:30
Arabų kalba III/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis

Maritana Larbi, Lekt.
15:00 - 16:30
Arabų kalba III/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 2 k. tvarkaraštis

Maritana Larbi, Lekt.
18:30 - 20:00
Arabų kalba (1 lygis, RKM) (Laisvasis)

Maritana Larbi, Lekt.
18:30 - 20:00
Arabų kalba (1 lygis, RKM) (Laisvasis)

Maritana Larbi, Lekt.
Orientalistikos centras
Orientalistikos centro rūsys
Turkų k. kab.
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
112
A. Binderio auditorija (32) 09:00 - 10:30
Japonų kalba III/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 2 k. tvarkaraštis 1gr. 2gr.

Jurgita Ignotienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Japonų kalba III/VII d. (Privalomasis)
Japonologija 2 k. tvarkaraštis 1gr. 2gr.

Jurgita Ignotienė, Lekt.
13:20 - 14:50
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Deimantė Veličkienė, Asist.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Deimantė Veličkienė, Asist.
Hindi kalbos kab. (24) 09:00 - 10:30
Arabų kalba I/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis

Gintarė Sereikaitė
11:00 - 12:30
Arabų kalba I/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis

Gintarė Sereikaitė
13:00 - 14:30
Hindi kalba IV/IV d. (Privalomasis)
Pietų Azijos studijos 3 k. tvarkaraštis

Kristina Dolinina, J. Asist.
J. Kovalevskio auditorija (70) 09:00 - 10:30
Socialinės pagalbos istorinė raida (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 4 k. 1gr.

Urtė Lina Orlova, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Socialinės pagalbos istorinė raida (Pasirenkamasis)
Socialinė politika 4 k. 1gr.

Urtė Lina Orlova, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Ramunė Dirvanskienė, Lekt., Dr.
Japonų kalbos auditorija (35) 11:00 - 12:30
Japonijos kultūra ir jos tyrimai I/II d. (Privalomasis)
Japonologija 1 k. 1gr. 2gr.

Dalia Švambarytė, Doc., Dr.
Kinų kalbos kabinetas (10) 09:00 - 10:30
Farsi kalba I/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis

Algimantas Litvinas, Lekt.
11:00 - 12:30
Farsi kalba I/VII d. (Pasirenkamasis)
Artimųjų Rytų studijos 1 k. tvarkaraštis

Algimantas Litvinas, Lekt.
Orientalistikos centras
Orientalistikos centro rūsys
Turkų k. kab.
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
112
A. Binderio auditorija (32)
Hindi kalbos kab. (24)
J. Kovalevskio auditorija (70)
Japonų kalbos auditorija (35)
Kinų kalbos kabinetas (10)
Orientalistikos centras
Orientalistikos centro rūsys
Turkų k. kab.
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
112
A. Binderio auditorija (32)
Hindi kalbos kab. (24)
J. Kovalevskio auditorija (70)
Japonų kalbos auditorija (35)
Kinų kalbos kabinetas (10)
Orientalistikos centras
Orientalistikos centro rūsys
Turkų k. kab.