002 (54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
003 (49) |
|
|
|
|
|
14:00 - 15:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas 2 gr.
|
14:00 - 15:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas 2 gr.
15:50 - 17:20
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas 2 gr.
|
15:50 - 17:20
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas 2 gr.
|
15:50 - 17:20
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas 2 gr.
17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas 1 gr.
|
17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas 1 gr.
|
17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas 1 gr.
|
|
|
004 (54) |
09:00 - 10:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
Asta Meškauskienė, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
Asta Meškauskienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
2gr.
Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
Asta Meškauskienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
2gr.
Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
Asta Meškauskienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
2gr.
Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
Asta Meškauskienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
2gr.
Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
Asta Meškauskienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
2gr.
Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
Asta Meškauskienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
2gr.
Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
Asta Meškauskienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
005 (54) |
|
|
|
|
|
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (filosofija vaikams) (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
|
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (filosofija vaikams) (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (filosofija vaikams) (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
|
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (filosofija vaikams) (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
|
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (filosofija vaikams) (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
|
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
|
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
19:30 - 21:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
|
19:30 - 21:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
|
|
009 (30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
010 (48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
011 (108) |
|
|
|
|
|
14:00 - 15:30
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
|
14:00 - 15:30
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
15:50 - 17:20
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
|
15:50 - 17:20
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
|
15:50 - 17:20
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
17:40 - 19:10
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
|
17:40 - 19:10
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
|
17:40 - 19:10
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
19:30 - 21:00
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
|
19:30 - 21:00
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
|
|
014 (79) |
|
|
11:00 - 12:30
Socialinės politikos sprendimai ir instrumentai (Privalomasis)
Socialinė politika 3k.
1gr.
Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Socialinės politikos sprendimai ir instrumentai (Privalomasis)
Socialinė politika 3k.
1gr.
Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Socialinės politikos sprendimai ir instrumentai (Privalomasis)
Socialinė politika 3k.
1gr.
Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Socialinės politikos sprendimai ir instrumentai (Privalomasis)
Socialinė politika 3k.
1gr.
Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
|
15:00 - 18:30
Ekonomika ir valstybės socialinė veikla (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Nerijus Černiauskas, Asist., Dr.
|
15:00 - 18:30
Ekonomika ir valstybės socialinė veikla (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Nerijus Černiauskas, Asist., Dr.
|
15:00 - 18:30
Ekonomika ir valstybės socialinė veikla (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Nerijus Černiauskas, Asist., Dr.
|
15:00 - 18:30
Ekonomika ir valstybės socialinė veikla (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Nerijus Černiauskas, Asist., Dr.
|
|
|
|
015 (60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19:30 - 21:00
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: doc. dr. Sergejus Neifachas 1 gr.
|
19:30 - 21:00
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: doc. dr. Sergejus Neifachas 1 gr.
|
|
016 (63) |
|
|
|
|
|
14:00 - 15:30
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (kūrybiškumo ugdymas) (Kūrybiškumo ugdymas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Albina Saikauskienė, Lekt.
Matomi komentarai: 1 gr.
|
14:00 - 15:30
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (kūrybiškumo ugdymas) (Kūrybiškumo ugdymas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Albina Saikauskienė, Lekt.
Matomi komentarai: 1 gr.
15:50 - 17:20
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (kūrybiškumo ugdymas) (Kūrybiškumo ugdymas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Albina Saikauskienė, Lekt.
Matomi komentarai: 1 gr.
|
15:50 - 17:20
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (kūrybiškumo ugdymas) (Kūrybiškumo ugdymas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Albina Saikauskienė, Lekt.
Matomi komentarai: 1 gr.
|
15:50 - 17:20
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (kūrybiškumo ugdymas) (Kūrybiškumo ugdymas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Albina Saikauskienė, Lekt.
Matomi komentarai: 1 gr.
17:40 - 19:10
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (kūrybiškumo ugdymas) (Kūrybiškumo ugdymas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Albina Saikauskienė, Lekt.
Matomi komentarai: 2 gr.
|
17:40 - 19:10
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (kūrybiškumo ugdymas) (Kūrybiškumo ugdymas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Albina Saikauskienė, Lekt.
Matomi komentarai: 2 gr.
|
17:40 - 19:10
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (kūrybiškumo ugdymas) (Kūrybiškumo ugdymas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Albina Saikauskienė, Lekt.
Matomi komentarai: 2 gr.
19:30 - 21:00
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (kūrybiškumo ugdymas) (Kūrybiškumo ugdymas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Albina Saikauskienė, Lekt.
Matomi komentarai: 2 gr.
|
19:30 - 21:00
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (kūrybiškumo ugdymas) (Kūrybiškumo ugdymas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Albina Saikauskienė, Lekt.
Matomi komentarai: 2 gr.
|
|
017 (53) |
|
|
|
|
|
14:00 - 15:30
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Negyvosios gamtos pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
|
14:00 - 15:30
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Negyvosios gamtos pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
15:50 - 17:20
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Negyvosios gamtos pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
|
15:50 - 17:20
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Negyvosios gamtos pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
|
15:50 - 17:20
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Negyvosios gamtos pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
17:40 - 19:10
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Negyvosios gamtos pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
|
17:40 - 19:10
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Negyvosios gamtos pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
|
17:40 - 19:10
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Negyvosios gamtos pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
19:30 - 21:00
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Negyvosios gamtos pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
|
19:30 - 21:00
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Negyvosios gamtos pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
|
|
002 (54) |
|
|
|
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
|
|
|
|
|
|
003 (49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
004 (54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
005 (54) |
|
|
|
|
|
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
|
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
|
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
|
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
|
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
|
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
19:30 - 21:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
|
19:30 - 21:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
|
|
009 (30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
010 (48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
011 (108) |
|
|
|
|
|
14:00 - 15:30
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
|
14:00 - 15:30
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
15:50 - 17:20
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
|
15:50 - 17:20
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
|
15:50 - 17:20
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
17:40 - 19:10
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
|
17:40 - 19:10
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
|
17:40 - 19:10
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
19:30 - 21:00
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
|
19:30 - 21:00
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
|
|
014 (79) |
09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
|
|
17:00 - 18:30
Ekonomika ir valstybės socialinė veikla (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Nerijus Černiauskas, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Ekonomika ir valstybės socialinė veikla (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Nerijus Černiauskas, Asist., Dr.
|
19:00 - 20:30
Ekonomika ir valstybės socialinė veikla (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Nerijus Černiauskas, Asist., Dr.
|
19:00 - 20:30
Ekonomika ir valstybės socialinė veikla (Privalomasis)
Socialinė politika 2k.
1gr.
Nerijus Černiauskas, Asist., Dr.
|
|
015 (60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
016 (63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
017 (53) |
|
|
|
|
|
14:00 - 15:30
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Negyvosios gamtos pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
|
14:00 - 15:30
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Negyvosios gamtos pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
15:50 - 17:20
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Negyvosios gamtos pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
|
15:50 - 17:20
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Negyvosios gamtos pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
|
15:50 - 17:20
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Negyvosios gamtos pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
002 (54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
003 (49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Dailė) II/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: Lekt. Jurgita Sidabrienė 2 gr.
|
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Dailė) II/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: Lekt. Jurgita Sidabrienė 2 gr.
|
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Dailė) II/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: Lekt. Jurgita Sidabrienė 2 gr.
19:30 - 21:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Dailė) II/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: Lekt. Jurgita Sidabrienė 1 gr.
|
19:30 - 21:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Dailė) II/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: Lekt. Jurgita Sidabrienė 1 gr.
|
|
004 (54) |
|
|
|
|
|
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) (Sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Jūratė Armonienė, Dr.
|
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) (Sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Jūratė Armonienė, Dr.
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) (Sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Jūratė Armonienė, Dr.
|
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) (Sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Jūratė Armonienė, Dr.
|
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) (Sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Jūratė Armonienė, Dr.
17:40 - 19:40
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: doc. dr. Sergejus Neifachas 1 gr.
|
17:40 - 19:40
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: doc. dr. Sergejus Neifachas 1 gr.
|
17:40 - 19:40
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: doc. dr. Sergejus Neifachas 1 gr.
19:30 - 21:00
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: doc. dr. Sergejus Neifachas 2 gr.
|
19:30 - 21:00
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2k.
tvarkaraštis
Dėstytojas Dėstytojas
Matomi komentarai: doc. dr. Sergejus Neifachas 2 gr.
|
|
005 (54) |
|
|
|
|
|
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (filosofija vaikams) (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
|
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (filosofija vaikams) (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
|
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
|
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
|
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
|
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
|
|
|
009 (30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
010 (48) |
09:00 - 10:30
Integruoto ugdymo turinio pagrindai (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
2gr.
Agnė Šimkienė, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
Integruoto ugdymo turinio pagrindai (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
2gr.
Agnė Šimkienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Integruoto ugdymo turinio pagrindai (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
2gr.
Agnė Šimkienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Integruoto ugdymo turinio pagrindai (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
1gr.
2gr.
Agnė Šimkienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
011 (108) |
|
|
|
|
|
14:00 - 15:30
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (Socialinis - emocinis ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
|
14:00 - 15:30
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (Socialinis - emocinis ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
15:50 - 17:20
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (Socialinis - emocinis ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
|
15:50 - 17:20
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (Socialinis - emocinis ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
|
15:50 - 17:20
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (Socialinis - emocinis ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Albina Saikauskienė, Lekt.
17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
|
17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
|
17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
19:30 - 21:00
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
|
19:30 - 21:00
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
|
|
014 (79) |
09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
015 (60) |
09:00 - 10:30
Šeimos ir lyčių lygybės politika (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+
tvarkaraštis
Lina Šumskaitė, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
Šeimos ir lyčių lygybės politika (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+
tvarkaraštis
Lina Šumskaitė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šeimos ir lyčių lygybės politika (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+
tvarkaraštis
Lina Šumskaitė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šeimos ir lyčių lygybės politika (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+
tvarkaraštis
Lina Šumskaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Senėjimo psichologija (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+
tvarkaraštis
Rūta Sargautytė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Senėjimo psichologija (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+
tvarkaraštis
Rūta Sargautytė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Senėjimo psichologija (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+
tvarkaraštis
Rūta Sargautytė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Senėjimo psichologija (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+
tvarkaraštis
Rūta Sargautytė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
016 (63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
017 (53) |
|
|
|
|
|
14:00 - 15:30
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Nadia Venskuvienė, Lekt.
|
14:00 - 15:30
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Nadia Venskuvienė, Lekt.
15:50 - 17:20
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Nadia Venskuvienė, Lekt.
|
15:50 - 17:20
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Nadia Venskuvienė, Lekt.
|
15:50 - 17:20
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Nadia Venskuvienė, Lekt.
17:40 - 19:10
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Nadia Venskuvienė, Lekt.
|
17:40 - 19:10
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Nadia Venskuvienė, Lekt.
|
17:40 - 19:10
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Nadia Venskuvienė, Lekt.
19:30 - 21:00
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Nadia Venskuvienė, Lekt.
|
19:30 - 21:00
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Nadia Venskuvienė, Lekt.
|
|
002 (54) |
|
|
|
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
2gr.
Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k.
2gr.
Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Olga Zamalijeva, Doc., Dr.
Matomi komentarai: paskaitos vyks Verslo mokyklos (Saulėtekio al. 22) 002 aud.
|
15:00 - 16:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Olga Zamalijeva, Doc., Dr.
Matomi komentarai: paskaitos vyks Verslo mokyklos (Saulėtekio al. 22) 002 aud.
|
17:00 - 18:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Tomas Maceina, Asist., Dr.
Matomi komentarai: seminarai vyks Verslo mokyklos (Saulėtekio al. 22) 002 aud.
|
17:00 - 18:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Tomas Maceina, Asist., Dr.
Matomi komentarai: seminarai vyks Verslo mokyklos (Saulėtekio al. 22) 002 aud.
|
|
|
|
003 (49) |
|
|
|
|
|
|
15:00 - 16:30
Logika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Logika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Logika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Logika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
|
|
|
|
004 (54) |
|
|
|
|
|
14:00 - 15:30
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Valstybės ir visuomenės raidos didaktika) III/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
|
14:00 - 15:30
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Valstybės ir visuomenės raidos didaktika) III/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
15:50 - 17:20
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Valstybės ir visuomenės raidos didaktika) III/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
|
15:50 - 17:20
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Valstybės ir visuomenės raidos didaktika) III/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
|
15:50 - 17:20
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Valstybės ir visuomenės raidos didaktika) III/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
17:40 - 19:10
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Valstybės ir visuomenės raidos didaktika) III/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
|
17:40 - 19:10
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Valstybės ir visuomenės raidos didaktika) III/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
|
17:40 - 19:10
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Valstybės ir visuomenės raidos didaktika) III/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
19:30 - 21:00
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Valstybės ir visuomenės raidos didaktika) III/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
|
19:30 - 21:00
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Valstybės ir visuomenės raidos didaktika) III/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
|
|
005 (54) |
|
|
|
|
|
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
|
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
|
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
|
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
|
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
|
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
19:30 - 21:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
|
19:30 - 21:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
|
|
009 (30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
010 (48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
011 (108) |
|
|
|
|
|
14:00 - 15:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
|
14:00 - 15:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
15:50 - 17:20
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
|
15:50 - 17:20
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
|
15:50 - 17:20
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
|
17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
|
17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
19:30 - 21:00
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
|
19:30 - 21:00
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
|
|
014 (79) |
|
|
|
|
13:00 - 14:30
Logika (Laisvasis)
ERASMUS+
tvarkaraštis
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Logika (Laisvasis)
ERASMUS+
tvarkaraštis
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Politinė filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Vytautas Radžvilas, Prof., Dr. (HP)
|
15:00 - 16:30
Politinė filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Vytautas Radžvilas, Prof., Dr. (HP)
|
17:00 - 18:30
Politinė filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Politinė filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
|
|
|
|
015 (60) |
|
|
|
|
13:00 - 14:30
Socialinės problemos ir socialinės inovacijos (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+
tvarkaraštis
Ieva Adomaitytė Subačienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Socialinės problemos ir socialinės inovacijos (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+
tvarkaraštis
Ieva Adomaitytė Subačienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Sociologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Laimutė Žilinskienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Sociologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Laimutė Žilinskienė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Sociologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Jovita Žėkaitė-Maconko, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Sociologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Jovita Žėkaitė-Maconko, Lekt.
|
|
|
|
016 (63) |
|
|
|
|
|
|
15:00 - 16:30
Klasikinė etika ir modernioji lyderystė (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Renata Bikauskaitė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Klasikinė etika ir modernioji lyderystė (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Renata Bikauskaitė, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Klasikinė etika ir modernioji lyderystė (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Renata Bikauskaitė, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Klasikinė etika ir modernioji lyderystė (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Renata Bikauskaitė, Asist., Dr.
|
|
|
|
017 (53) |
|
|
|
|
|
|
15:00 - 16:30
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
|
17:00 - 18:30
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
|
17:00 - 18:30
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
|
|
|
|
002 (54) |
|
|
|
|
|
|
15:00 - 16:30
Socialinė filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
Matomi komentarai: paskaitos vyks Verslo mokyklos (Saulėtekio al. 22) 002 aud.
|
15:00 - 16:30
Socialinė filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
Matomi komentarai: paskaitos vyks Verslo mokyklos (Saulėtekio al. 22) 002 aud.
|
17:00 - 18:30
Socialinė filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
Matomi komentarai: seminarai vyks Verslo mokyklos (Saulėtekio al. 22) 002 aud.
|
17:00 - 18:30
Socialinė filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
Matomi komentarai: seminarai vyks Verslo mokyklos (Saulėtekio al. 22) 002 aud.
|
|
|
|
003 (49) |
|
|
|
|
|
|
15:00 - 16:30
Socialinė psichologija (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+
tvarkaraštis
Alfredas Laurinavičius, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Alfredas Laurinavičius, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Socialinė psichologija (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+
tvarkaraštis
Alfredas Laurinavičius, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Alfredas Laurinavičius, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Alfredas Laurinavičius, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Alfredas Laurinavičius, Doc., Dr.
|
|
|
|
004 (54) |
|
|
|
|
|
|
15:00 - 16:30
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Aldona Radzevičienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Aldona Radzevičienė, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rosita Kanapeckaitė, J. Asist.
|
17:00 - 18:30
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Rosita Kanapeckaitė, J. Asist.
|
|
|
|
005 (54) |
|
|
|
|
|
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
|
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
|
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
|
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
|
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
|
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
19:30 - 21:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
|
19:30 - 21:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2k.
1gr.
Dėstytojas Dėstytojas
|
|
009 (30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
010 (48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
011 (108) |
|
|
|
|
|
14:00 - 15:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
|
14:00 - 15:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
15:50 - 17:20
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
|
15:50 - 17:20
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
|
15:50 - 17:20
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
|
17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
|
17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
19:30 - 21:00
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
|
19:30 - 21:00
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1k.
1gr.
Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
|
|
014 (79) |
|
|
|
|
|
|
15:00 - 16:30
Sociologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Regimantas Juras, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Sociologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Regimantas Juras, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Sociologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Aušra Širvinskienė, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Sociologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Aušra Širvinskienė, Asist., Dr.
|
|
|
|
015 (60) |
|
|
|
|
|
|
15:00 - 16:30
Asmenybė ir jos tapsmas (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Asmenybė ir jos tapsmas (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Asmenybė ir jos tapsmas (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Karolina Petraškaitė, J. Asist.
|
17:00 - 18:30
Asmenybė ir jos tapsmas (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Karolina Petraškaitė, J. Asist.
|
|
|
|
016 (63) |
|
|
|
|
|
|
15:00 - 16:30
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Ingrida Gabrialavičiūtė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Ingrida Gabrialavičiūtė, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Dovilė Šorytė, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Dovilė Šorytė, Asist., Dr.
|
|
|
|
017 (53) |
|
|
|
|
|
|
15:00 - 16:30
Globalizacija: raida ir pasekmės (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Lidija Šabajevaitė, Dr. afil. doc.
|
15:00 - 16:30
Globalizacija: raida ir pasekmės (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Lidija Šabajevaitė, Dr. afil. doc.
|
17:00 - 18:30
Globalizacija: raida ir pasekmės (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Lidija Šabajevaitė, Dr. afil. doc.
|
17:00 - 18:30
Globalizacija: raida ir pasekmės (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Lidija Šabajevaitė, Dr. afil. doc.
|
|
|
|