fsf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filosofijos fakultetas

Verslo mokykla
2019.11.18 -- 2019.11.24


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54)
003 (49)
004 (54) 09:00 - 10:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k. 1gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
Asta Meškauskienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k. 1gr. 2gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
Asta Meškauskienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k. 1gr. 2gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
Asta Meškauskienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k. 2gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
Asta Meškauskienė, Doc., Dr.
005 (54)
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48)
011 (108)
014 (79) 09:00 - 10:30
Socialinės politikos sprendimai ir instrumentai (Privalomasis)
Socialinė politika 3k. 1gr.

Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Socialinės politikos sprendimai ir instrumentai (Privalomasis)
Socialinė politika 3k. 1gr.

Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Socialinės politikos sprendimai ir instrumentai (Privalomasis)
Socialinė politika 3k. 1gr.

Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
15:00 - 18:30
Ekonomika ir valstybės socialinė veikla (Privalomasis)
Socialinė politika 2k. 1gr.

Nerijus Černiauskas, J. Asist.
15:00 - 18:30
Ekonomika ir valstybės socialinė veikla (Privalomasis)
Socialinė politika 2k. 1gr.

Nerijus Černiauskas, J. Asist.
015 (60)
016 (63)
017 (53)
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54) 15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k. 1gr.

Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
003 (49)
004 (54)
005 (54)
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48)
011 (108)
014 (79) 09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Gracija Pleikienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Gracija Pleikienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Gracija Pleikienė, Lekt.
19:00 - 20:30
Ekonomika ir valstybės socialinė veikla (Privalomasis)
Socialinė politika 2k. 1gr.

Nerijus Černiauskas, J. Asist.
015 (60)
016 (63)
017 (53)
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54)
003 (49)
004 (54)
005 (54)
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48) 09:00 - 10:30
Integruoto ugdymo turinio pagrindai (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k. 1gr. 2gr.

Agnė Juškevičienė, Asist., Dr.
011 (108)
014 (79) 09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Gracija Pleikienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Gracija Pleikienė, Lekt.
015 (60) 09:00 - 10:30
Šeimos ir lyčių lygybės politika (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Lina Šumskaitė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Senėjimo psichologija (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Rūta Sargautytė, Doc., Dr.
016 (63)
017 (53)
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54) 13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k. 2gr.

Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Olga Zamalijeva, Asist., Dr.
Komentarai: paskaitos vyks Verslo mokyklos (Saulėtekio al. 22) 002 aud.
17:00 - 18:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Tomas Maceina, Asist., Dr.
Komentarai: seminarai vyks Verslo mokyklos (Saulėtekio al. 22) 002 aud.
003 (49) 15:00 - 16:30
Logika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Logika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
004 (54)
005 (54)
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48) 15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k. 2gr.

Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
011 (108)
014 (79) 11:00 - 12:30
Logika (Erasmus) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Logika (Erasmus) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Politinė filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Vytautas Radžvilas, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Politinė filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
015 (60) 11:00 - 12:30
Socialinės problemos ir socialinės inovacijos (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Ieva Adomaitytė Subačienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Socialinės problemos ir socialinės inovacijos (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Ieva Adomaitytė Subačienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Sociologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Laimutė Žilinskienė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Sociologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Jovita Žėkaitė
016 (63) 15:00 - 16:30
Klasikinė etika ir modernioji lyderystė (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Renata Bikauskaitė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Klasikinė etika ir modernioji lyderystė (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Renata Bikauskaitė, Asist., Dr.
017 (53) 15:00 - 16:30
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54) 15:00 - 16:30
Socialinė filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
Komentarai: paskaitos vyks Verslo mokyklos (Saulėtekio al. 22) 002 aud.
003 (49) 15:00 - 16:30
Socialinė psichologija (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Alfredas Laurinavičius, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Alfredas Laurinavičius, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Alfredas Laurinavičius, Doc., Dr.
004 (54) 15:00 - 16:30
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Aldona Radzevičienė, Lekt., Dr.
17:00 - 18:30
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Rosita Kanapeckaitė, J. Asist.
005 (54)
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48)
011 (108)
014 (79) 17:00 - 18:30
Sociologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Aušra Širvinskienė, Lekt., Dr.
015 (60) 15:00 - 16:30
Asmenybė ir jos tapsmas (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Asmenybė ir jos tapsmas (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Karolina Petraškaitė, J. Asist.
016 (63) 15:00 - 16:30
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Ingrida Gabrialavičiūtė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Dovilė Šorytė, Dok.
017 (53) 15:00 - 16:30
Globalizacija: raida ir pasekmės (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Lidija Šabajevaitė, Dr. afil. doc.
17:00 - 18:30
Globalizacija: raida ir pasekmės (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Lidija Šabajevaitė, Dr. afil. doc.
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54)
003 (49)
004 (54)
005 (54)
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48)
011 (108)
014 (79)
015 (60)
016 (63)
017 (53)
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54)
003 (49)
004 (54)
005 (54)
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48)
011 (108)
014 (79)
015 (60)
016 (63)
017 (53)