fsf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filosofijos fakultetas

Verslo mokykla
2019.10.28 -- 2019.11.03


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54)
003 (49)
004 (54) 09:00 - 10:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k. 1gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc.
Asta Meškauskienė, Doc.
11:00 - 12:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k. 1gr. 2gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc.
Asta Meškauskienė, Doc.
13:00 - 14:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k. 1gr. 2gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc.
Asta Meškauskienė, Doc.
15:00 - 16:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k. 2gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc.
Asta Meškauskienė, Doc.
005 (54)
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48)
011 (108)
014 (79) 11:00 - 12:30
Socialinės politikos sprendimai ir instrumentai (Privalomasis)
Socialinė politika 3k. 1gr.

Eugenijus Dunajevas, Doc.
13:00 - 14:30
Socialinės politikos sprendimai ir instrumentai (Privalomasis)
Socialinė politika 3k. 1gr.

Eugenijus Dunajevas, Doc.
15:00 - 18:30
Ekonomika ir valstybės socialinė veikla (Privalomasis)
Socialinė politika 2k. 1gr.

Nerijus Černiauskas, J. Asist.
15:00 - 18:30
Ekonomika ir valstybės socialinė veikla (Privalomasis)
Socialinė politika 2k. 1gr.

Nerijus Černiauskas, J. Asist.
015 (60)
016 (63)
017 (53)
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54) 13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k. 1gr.

Roma Kriaučiūnienė, Prof.
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k. 1gr.

Roma Kriaučiūnienė, Prof.
003 (49)
004 (54) 17:00 - 18:30
Baigiamasis darbas (Privalomasis)
Dalyko pedagogika 4k. tvarkaraštis

Justina Garbauskaitė-Jakimovska, J. Asist.
Komentarai: 1 ir 2 gr. kartu
005 (54)
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48)
011 (108)
014 (79) 09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Gracija Pleikienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Gracija Pleikienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Gracija Pleikienė, Lekt.
17:00 - 18:30
Ekonomika ir valstybės socialinė veikla (Privalomasis)
Socialinė politika 2k. 1gr.

Nerijus Černiauskas, J. Asist.
19:00 - 20:30
Ekonomika ir valstybės socialinė veikla (Privalomasis)
Socialinė politika 2k. 1gr.

Nerijus Černiauskas, J. Asist.
015 (60)
016 (63)
017 (53)
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54)
003 (49)
004 (54)
005 (54)
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48) 09:00 - 10:30
Integruoto ugdymo turinio pagrindai (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k. 1gr. 2gr.

Agnė Juškevičienė, Asist.
11:00 - 12:30
Integruoto ugdymo turinio pagrindai (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k. 1gr. 2gr.

Agnė Juškevičienė, Asist.
011 (108)
014 (79) 09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Gracija Pleikienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Gracija Pleikienė, Lekt.
015 (60) 09:00 - 10:30
Šeimos ir lyčių lygybės politika (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Lina Šumskaitė, Asist.
11:00 - 12:30
Šeimos ir lyčių lygybės politika (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Lina Šumskaitė, Asist.
13:00 - 14:30
Senėjimo psichologija (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Rūta Sargautytė, Doc.
15:00 - 16:30
Senėjimo psichologija (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Rūta Sargautytė, Doc.
016 (63)
017 (53)
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54) 13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1k. 2gr.

Roma Kriaučiūnienė, Prof.
15:00 - 16:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Olga Zamalijeva, Asist.
Komentarai: paskaitos vyks Verslo mokyklos (Saulėtekio al. 22) 002 aud.
17:00 - 18:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Tomas Maceina, Asist.
Komentarai: seminarai vyks Verslo mokyklos (Saulėtekio al. 22) 002 aud.
003 (49) 15:00 - 16:30
Logika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Mindaugas Gilaitis, Asist.
17:00 - 18:30
Logika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Mindaugas Gilaitis, Asist.
004 (54)
005 (54)
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48)
011 (108)
014 (79) 13:00 - 14:30
Logika (Erasmus) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Mindaugas Gilaitis, Asist.
15:00 - 16:30
Politinė filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Vytautas Radžvilas, Prof.
17:00 - 18:30
Politinė filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Mindaugas Stoškus, Asist.
015 (60) 13:00 - 14:30
Socialinės problemos ir socialinės inovacijos (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Ieva Adomaitytė Subačienė, Asist.
15:00 - 16:30
Sociologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Laimutė Žilinskienė, Doc.
17:00 - 18:30
Sociologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Jovita Žėkaitė, Dok.
016 (63) 15:00 - 16:30
Klasikinė etika ir modernioji lyderystė (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Renata Bikauskaitė, Asist.
17:00 - 18:30
Klasikinė etika ir modernioji lyderystė (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Renata Bikauskaitė, Asist.
017 (53) 15:00 - 16:30
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Jūratė Rubavičienė, Prof.
17:00 - 18:30
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Jūratė Rubavičienė, Prof.
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54)
003 (49)
004 (54)
005 (54)
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48)
011 (108)
014 (79)
015 (60)
016 (63)
017 (53)
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54)
003 (49)
004 (54)
005 (54)
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48)
011 (108)
014 (79)
015 (60)
016 (63)
017 (53)
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54)
003 (49)
004 (54)
005 (54)
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48)
011 (108)
014 (79)
015 (60)
016 (63)
017 (53)