fsf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filosofijos fakultetas

Verslo mokykla
2019.11.04 -- 2019.11.10


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54)
003 (49) 14:00 - 15:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas 2 gr.
14:00 - 15:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas 2 gr.

15:50 - 17:20
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas 2 gr.
15:50 - 17:20
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas 2 gr.
004 (54) 09:00 - 10:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1 k. 1gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
Asta Meškauskienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1 k. 1gr. 2gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
Asta Meškauskienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1 k. 1gr. 2gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
Asta Meškauskienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Pedagogika (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1 k. 2gr.

Violeta Gevorgianienė, Doc., Dr.
Asta Meškauskienė, Doc., Dr.
005 (54) 14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (filosofija vaikams) (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (filosofija vaikams) (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.

15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (filosofija vaikams) (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (filosofija vaikams) (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.

17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Dailė) II/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Dailė) II/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas

19:30 - 21:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Dailė) II/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48)
011 (108) 14:00 - 15:30
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Milda Brėdikytė, Doc., Dr.
14:00 - 15:30
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Milda Brėdikytė, Doc., Dr.

15:50 - 17:20
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Milda Brėdikytė, Doc., Dr.
15:50 - 17:20
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Milda Brėdikytė, Doc., Dr.

17:40 - 19:10
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Milda Brėdikytė, Doc., Dr.
17:40 - 19:10
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Milda Brėdikytė, Doc., Dr.

19:30 - 21:00
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Milda Brėdikytė, Doc., Dr.
014 (79) 09:00 - 10:30
Socialinės politikos sprendimai ir instrumentai (Privalomasis)
Socialinė politika 3 k. 1gr.

Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Socialinės politikos sprendimai ir instrumentai (Privalomasis)
Socialinė politika 3 k. 1gr.

Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Socialinės politikos sprendimai ir instrumentai (Privalomasis)
Socialinė politika 3 k. 1gr.

Eugenijus Dunajevas, Doc., Dr.
15:00 - 18:30
Ekonomika ir valstybės socialinė veikla (Privalomasis)
Socialinė politika 2 k. 1gr.

Nerijus Černiauskas, J. Asist.
15:00 - 18:30
Ekonomika ir valstybės socialinė veikla (Privalomasis)
Socialinė politika 2 k. 1gr.

Nerijus Černiauskas, J. Asist.
015 (60) 17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: doc. dr. Sergejus Neifachas 1 gr.
17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: doc. dr. Sergejus Neifachas 1 gr.

19:30 - 21:00
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: doc. dr. Sergejus Neifachas 1 gr.
016 (63) 14:00 - 15:30
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (kūrybiškumo ugdymas) (Kūrybiškumo ugdymas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Albina Saikauskienė, Lekt.
Komentarai: 1 gr.
14:00 - 15:30
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (kūrybiškumo ugdymas) (Kūrybiškumo ugdymas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Albina Saikauskienė, Lekt.
Komentarai: 1 gr.

15:50 - 17:20
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (kūrybiškumo ugdymas) (Kūrybiškumo ugdymas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Albina Saikauskienė, Lekt.
Komentarai: 1 gr.
15:50 - 17:20
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (kūrybiškumo ugdymas) (Kūrybiškumo ugdymas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Albina Saikauskienė, Lekt.
Komentarai: 1 gr.

17:40 - 19:10
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (kūrybiškumo ugdymas) (Kūrybiškumo ugdymas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Albina Saikauskienė, Lekt.
Komentarai: 2 gr.
17:40 - 19:10
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (kūrybiškumo ugdymas) (Kūrybiškumo ugdymas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Albina Saikauskienė, Lekt.
Komentarai: 2 gr.

19:30 - 21:00
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (kūrybiškumo ugdymas) (Kūrybiškumo ugdymas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Albina Saikauskienė, Lekt.
Komentarai: 2 gr.
017 (53) 14:00 - 15:30
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Gyvosios gamtos pažinimo didaktika) I/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
14:00 - 15:30
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Gyvosios gamtos pažinimo didaktika) I/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.

15:50 - 17:20
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Gyvosios gamtos pažinimo didaktika) I/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
15:50 - 17:20
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Gyvosios gamtos pažinimo didaktika) I/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.

17:40 - 19:10
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Gyvosios gamtos pažinimo didaktika) I/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
17:40 - 19:10
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Gyvosios gamtos pažinimo didaktika) I/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.

19:30 - 21:00
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Gyvosios gamtos pažinimo didaktika) I/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54) 15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1 k. 1gr.

Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
003 (49)
004 (54) 14:23 - 15:30
Vaiko savireguliacija ir psichikos sveikata (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Rima Breidokienė, Asist., Dr.
14:23 - 15:30
Vaiko savireguliacija ir psichikos sveikata (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Rima Breidokienė, Asist., Dr.

15:50 - 17:20
Vaiko savireguliacija ir psichikos sveikata (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Rima Breidokienė, Asist., Dr.
15:50 - 17:20
Vaiko savireguliacija ir psichikos sveikata (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Rima Breidokienė, Asist., Dr.

17:40 - 19:10
Vaiko savireguliacija ir psichikos sveikata (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Rima Breidokienė, Asist., Dr.
17:40 - 19:10
Vaiko savireguliacija ir psichikos sveikata (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Rima Breidokienė, Asist., Dr.

19:30 - 21:00
Vaiko savireguliacija ir psichikos sveikata (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Rima Breidokienė, Asist., Dr.
005 (54) 14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Muzika) IV/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Muzika) IV/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas

15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Muzika) IV/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Muzika) IV/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas

17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas

19:30 - 21:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
006 (30)
007 (18)
009 (30) 15:00 - 18:30
Profesinė savarankiška praktika (Privalomasis)
Dalyko pedagogika 4 k. 1gr.

Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: 1 gr.
15:00 - 18:30
Profesinė savarankiška praktika (Privalomasis)
Dalyko pedagogika 4 k. 1gr.

Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: 1 gr.
010 (48)
011 (108) 14:00 - 15:30
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
14:00 - 15:30
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.

15:50 - 17:20
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.
15:50 - 17:20
Vaiko žaidimas II/II d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Monika Skerytė-Kazlauskienė, Asist., Dr.

17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.

19:30 - 21:00
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
014 (79) 09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Gracija Pleikienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Gracija Pleikienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Gracija Pleikienė, Lekt.
19:00 - 20:30
Ekonomika ir valstybės socialinė veikla (Privalomasis)
Socialinė politika 2 k. 1gr.

Nerijus Černiauskas, J. Asist.
015 (60)
016 (63)
017 (53) 14:00 - 15:30
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Gyvosios gamtos pažinimo didaktika) I/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
14:00 - 15:30
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Gyvosios gamtos pažinimo didaktika) I/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.

15:50 - 17:20
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Gyvosios gamtos pažinimo didaktika) I/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.
15:50 - 17:20
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Gyvosios gamtos pažinimo didaktika) I/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Rita Makarskaitė-Petkevičienė, Doc., Dr.

17:40 - 19:10
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
17:40 - 19:10
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.

19:30 - 21:00
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54)
003 (49)
004 (54) 14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) (Sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Jūratė Armonienė, Doc., Dr.
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) (Sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Jūratė Armonienė, Doc., Dr.

15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) (Sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Jūratė Armonienė, Doc., Dr.
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) (Sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Jūratė Armonienė, Doc., Dr.

17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) (Sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Jūratė Armonienė, Doc., Dr.
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) (Sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Jūratė Armonienė, Doc., Dr.

19:30 - 21:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) (Sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Jūratė Armonienė, Doc., Dr.
005 (54) 14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (filosofija vaikams) (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (filosofija vaikams) (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.

15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (filosofija vaikams) (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (filosofija vaikams) (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.

17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Dailė) II/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Dailė) II/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas

19:30 - 21:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Dailė) II/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
006 (30)
007 (18)
009 (30) 15:00 - 18:30
Profesinė savarankiška praktika (Privalomasis)
Dalyko pedagogika 4 k. 2gr.

Agnė Juškevičienė, Asist., Dr.
Komentarai: 2 gr.
15:00 - 18:30
Profesinė savarankiška praktika (Privalomasis)
Dalyko pedagogika 4 k. 2gr.

Agnė Juškevičienė, Asist., Dr.
Komentarai: 2 gr.
010 (48) 09:00 - 10:30
Integruoto ugdymo turinio pagrindai (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1 k. 1gr. 2gr.

Agnė Juškevičienė, Asist., Dr.
011 (108) 14:00 - 15:30
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (Socialinis - emocinis ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Albina Saikauskienė, Lekt.
14:00 - 15:30
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (Socialinis - emocinis ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Albina Saikauskienė, Lekt.

15:50 - 17:20
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (Socialinis - emocinis ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Albina Saikauskienė, Lekt.
15:50 - 17:20
Psichologiniai ankstyvojo ugdymo aspektai (Socialinis - emocinis ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Albina Saikauskienė, Lekt.

17:40 - 19:10
Ankstyvojo raštingumo ugdymas (Socialinis ugdymas) I/IV d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
17:40 - 19:10
Ankstyvojo raštingumo ugdymas (Socialinis ugdymas) I/IV d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.

19:30 - 21:00
Ankstyvojo raštingumo ugdymas (Socialinis ugdymas) I/IV d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
014 (79) 09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Gracija Pleikienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Socialinis darbas 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Gracija Pleikienė, Lekt.
015 (60) 09:00 - 10:30
Šeimos ir lyčių lygybės politika (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Lina Šumskaitė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Senėjimo psichologija (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Rūta Sargautytė, Doc., Dr.
016 (63)
017 (53) 14:00 - 15:30
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Nadia Venskuvienė, J. Asist.
14:00 - 15:30
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Nadia Venskuvienė, J. Asist.

15:50 - 17:20
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Nadia Venskuvienė, J. Asist.
15:50 - 17:20
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Nadia Venskuvienė, J. Asist.

17:40 - 19:10
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Nadia Venskuvienė, J. Asist.
17:40 - 19:10
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Nadia Venskuvienė, J. Asist.

19:30 - 21:00
Matematinio ir informatinio raštingumo ugdymas (Kiekio pažinimo didaktika) II/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Nadia Venskuvienė, J. Asist.
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54) 13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1 k. 2gr.

Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Olga Zamalijeva, Asist., Dr.
Komentarai: paskaitos vyks Verslo mokyklos (Saulėtekio al. 22) 002 aud.
17:00 - 18:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Tomas Maceina, Asist., Dr.
Komentarai: seminarai vyks Verslo mokyklos (Saulėtekio al. 22) 002 aud.
003 (49) 15:00 - 16:30
Logika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Logika (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
004 (54) 14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, ugdančioji drama) (Muzika ir ugdančioji drama) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Milda Brėdikytė, Doc., Dr.
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, ugdančioji drama) (Muzika ir ugdančioji drama) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Milda Brėdikytė, Doc., Dr.

15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, ugdančioji drama) (Muzika ir ugdančioji drama) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Emilija Alma Sakadolskis, Doc., Dr.
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, ugdančioji drama) (Muzika ir ugdančioji drama) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Emilija Alma Sakadolskis, Doc., Dr.

17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Dailė) II/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Dėstytojas Dėstytojas
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Dailė) II/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Dėstytojas Dėstytojas

19:30 - 21:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Dailė) II/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Dėstytojas Dėstytojas
005 (54) 14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Muzika) IV/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Muzika) IV/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas

15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Muzika) IV/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Muzika) IV/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas

17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Muzika) IV/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Muzika) IV/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas

19:30 - 21:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Muzika) IV/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48) 15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Vaikystės pedagogika 1 k. 2gr.

Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
011 (108) 14:00 - 15:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas
14:00 - 15:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas

15:50 - 17:20
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas
15:50 - 17:20
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas

17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas
17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas

19:30 - 21:00
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: Doc. dr. Sergejus Neifachas
014 (79) 11:00 - 12:30
Logika (Erasmus) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Logika (Erasmus) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Politinė filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Vytautas Radžvilas, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Politinė filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
015 (60) 11:00 - 12:30
Socialinės problemos ir socialinės inovacijos (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Ieva Adomaitytė Subačienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Socialinės problemos ir socialinės inovacijos (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Ieva Adomaitytė Subačienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Sociologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Laimutė Žilinskienė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Sociologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Jovita Žėkaitė, Dok.
016 (63) 15:00 - 16:30
Klasikinė etika ir modernioji lyderystė (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Renata Bikauskaitė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Klasikinė etika ir modernioji lyderystė (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Renata Bikauskaitė, Asist., Dr.
017 (53) 15:00 - 16:30
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Jūratė Rubavičienė, Prof., Dr.
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54) 15:00 - 16:30
Socialinė filosofija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Mindaugas Stoškus, Asist., Dr.
Komentarai: paskaitos vyks Verslo mokyklos (Saulėtekio al. 22) 002 aud.
003 (49) 15:00 - 16:30
Socialinė psichologija (Erasmus+) (Laisvasis)
ERASMUS+ tvarkaraštis

Alfredas Laurinavičius, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Alfredas Laurinavičius, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Taikomoji socialinė psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Alfredas Laurinavičius, Doc., Dr.
004 (54) 15:00 - 16:30
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Aldona Radzevičienė, Lekt., Dr.
17:00 - 18:30
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Rosita Kanapeckaitė, Dok.
005 (54) 14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Muzika) IV/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Muzika) IV/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas

15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Muzika) IV/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
15:50 - 17:20
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, muzika) (Muzika) IV/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas

17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
17:40 - 19:10
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas

19:30 - 21:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Muzikos didaktika) V/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Dėstytojas Dėstytojas
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48) 14:00 - 15:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: doc. dr. Sergejus Neifachas
14:00 - 15:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: doc. dr. Sergejus Neifachas

15:50 - 17:20
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: doc. dr. Sergejus Neifachas
15:50 - 17:20
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: doc. dr. Sergejus Neifachas

17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: doc. dr. Sergejus Neifachas
17:40 - 19:10
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: doc. dr. Sergejus Neifachas

19:30 - 21:00
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo programų rengimas) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Dėstytojas Dėstytojas
Komentarai: doc. dr. Sergejus Neifachas
011 (108) 14:00 - 15:30
Ankstyvojo raštingumo ugdymas (Socialinis ugdymas) I/IV d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
14:00 - 15:30
Ankstyvojo raštingumo ugdymas (Socialinis ugdymas) I/IV d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.

15:50 - 17:20
Ankstyvojo raštingumo ugdymas (Socialinis ugdymas) I/IV d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
15:50 - 17:20
Ankstyvojo raštingumo ugdymas (Socialinis ugdymas) I/IV d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.

17:40 - 19:10
Ankstyvojo raštingumo ugdymas (Socialinis ugdymas) I/IV d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
17:40 - 19:10
Ankstyvojo raštingumo ugdymas (Socialinis ugdymas) I/IV d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.

19:30 - 21:00
Ankstyvojo raštingumo ugdymas (Socialinis ugdymas) I/IV d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
014 (79) 17:00 - 18:30
Sociologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Aušra Širvinskienė, Lekt., Dr.
015 (60) 15:00 - 16:30
Asmenybė ir jos tapsmas (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Lauryna Rakickienė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Asmenybė ir jos tapsmas (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Karolina Petraškaitė, J. Asist.
016 (63) 15:00 - 16:30
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Ingrida Gabrialavičiūtė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Psichologija (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Dovilė Šorytė, J. Asist.
017 (53) 15:00 - 16:30
Globalizacija: raida ir pasekmės (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Lidija Šabajevaitė, Dr. afil. doc.
17:00 - 18:30
Globalizacija: raida ir pasekmės (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis Pogrupiai: 2

Lidija Šabajevaitė, Dr. afil. doc.
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54)
003 (49)
004 (54) 08:30 - 10:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) (Sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Jūratė Armonienė, Doc., Dr.

10:20 - 11:50
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) (Sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Jūratė Armonienė, Doc., Dr.
10:20 - 11:50
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) (Sportinė veikla ir sveikatos ugdymas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Jūratė Armonienė, Doc., Dr.

12:10 - 13:40
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, ugdančioji drama) (Muzika ir ugdančioji drama) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Emilija Alma Sakadolskis, Doc., Dr.
Komentarai: ir doc. dr. Milda Brėdikytė
12:10 - 13:40
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, ugdančioji drama) (Muzika ir ugdančioji drama) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Emilija Alma Sakadolskis, Doc., Dr.
Komentarai: ir doc. dr. Milda Brėdikytė

14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, ugdančioji drama) (Muzika ir ugdančioji drama) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Emilija Alma Sakadolskis, Doc., Dr.
Komentarai: ir doc. dr. Milda Brėdikytė
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (dailė, ugdančioji drama) (Muzika ir ugdančioji drama) III/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinio ugdymo modulis 2 k. tvarkaraštis

Emilija Alma Sakadolskis, Doc., Dr.
Komentarai: ir doc. dr. Milda Brėdikytė
005 (54) 08:30 - 10:00
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.

10:20 - 11:50
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
10:20 - 11:50
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.

12:10 - 13:40
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
12:10 - 13:40
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.

14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
14:00 - 15:30
Meninės, kūrybinės ir sportinės raiškos ugdymas (technologijos, muzikos didaktika) (Technologijos) III/VI d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 2 k. 1gr.

Vaiva Grabauskienė, Doc., Dr.
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48)
011 (108) 08:30 - 10:00
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.

10:20 - 11:50
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
10:20 - 11:50
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.

12:10 - 13:40
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
12:10 - 13:40
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.

14:00 - 15:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
14:00 - 15:30
Ikimokyklinė pedagogika ir ugdymo programų rengimas (Ugdymo procesas ir pasiekimų vertinimas) I/III d. (Privalomasis)
Ikimokyklinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Birutė Autukevičienė, Doc., Dr.
014 (79)
015 (60)
016 (63)
017 (53) 08:30 - 10:00
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Praktinis krašto pažinimas) IV/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.

10:20 - 11:50
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Praktinis krašto pažinimas) IV/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
10:20 - 11:50
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Praktinis krašto pažinimas) IV/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.

12:10 - 13:40
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Praktinis krašto pažinimas) IV/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
12:10 - 13:40
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Praktinis krašto pažinimas) IV/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.

14:00 - 15:30
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Praktinis krašto pažinimas) IV/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
14:00 - 15:30
Gamtamokslinio ir socialinio raštingumo ugdymas (Praktinis krašto pažinimas) IV/IV d. (Privalomasis)
Pradinis ugdymas (modulis) 1 k. 1gr.

Aušra Žemgulienė, Doc., Dr.
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
002 (54)
003 (49)
004 (54)
005 (54)
006 (30)
007 (18)
009 (30)
010 (48)
011 (108)
014 (79)
015 (60)
016 (63)
017 (53)