203 |
09:00 - 10:30
Kūrybos ekonomika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k.
4gr.
Rusnė Kregždaitė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Kūrybos ekonomika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k.
2gr.
Rusnė Kregždaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k.
1gr.
2gr.
Leonora Norvilienė
Matomi komentarai: 1 grupė
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k.
1gr.
2gr.
Leonora Norvilienė
Matomi komentarai: 2 grupė
|
17:00 - 18:30
Komunikacinės kompetencijos ugdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
3gr.
Lina Murinienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 3 grupė
|
|
|
204 |
|
11:00 - 13:00
rezervuota (pirmadienis)
Žurnalistika 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Alius Avčininkas, Dok.
Valius Venckūnas, Lekt., Dr.
Matomi komentarai: Žurnalistikos bakalauro antro kurso praktikos gynimas
|
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
2gr.
Daniel Bogdanovič, Lekt.
Matomi komentarai: 2 grupė
|
17:00 - 18:30
Medijų raiškos ir kultūra (Privalomasis)
Medijos ir skaitmeninė leidyba 1k.
1gr.
Aušra Navickienė, Prof., Dr.
|
19:00 - 20:30
Medijų raiškos ir kultūra (Privalomasis)
Medijos ir skaitmeninė leidyba 1k.
1gr.
Kšištof Tolkačevski, Doc., Dr.
|
|
205 |
|
11:00 - 12:30
Tarptautinė verslo aplinka (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1k.
1gr.
Miglė Eleonora Černikovaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Tarptautinė verslo aplinka (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1k.
1gr.
Miglė Eleonora Černikovaitė, Doc., Dr.
|
|
17:00 - 18:30
Unikalusis paveldas (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2k.
1gr.
Tomas Petreikis, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Unikalusis paveldas (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2k.
1gr.
Tomas Petreikis, Doc., Dr.
|
|
208 |
09:00 - 10:30
Semiotika (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k.
1gr.
2gr.
Asta Urbanavičiūtė-Globienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Profesinė užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Žurnalistika 1k.
1gr.
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Profesinė užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Žurnalistika 1k.
2gr.
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Profesinė užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Žurnalistika 1k.
3gr.
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
|
|
|
209 |
09:00 - 10:30
Žinių visuomenės: sąvoka, iššūkiai ir perspektyvos (Pasirenkamasis)
Erasmus
tvarkaraštis
Axel Ernst Walter, Prof., Habil. dr.
|
11:00 - 12:30
Žinių visuomenės: sąvoka, iššūkiai ir perspektyvos (Pasirenkamasis)
Erasmus
tvarkaraštis
Axel Ernst Walter, Prof., Habil. dr.
|
|
|
|
|
|
210 |
09:00 - 10:30
Informacinės sistemos (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2k.
1gr.
2gr.
Aivaras Čechamiras, Lekt.
|
|
|
|
|
|
|
509 |
09:00 - 10:30
Žiniasklaidos planavimas (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 4k.
1gr.
Mindaugas Lastauskas, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Semiotika (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k.
2gr.
Asta Urbanavičiūtė-Globienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Komunikacinės kompetencijos ugdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
2gr.
Lina Murinienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 2 grupė
|
|
17:00 - 18:30
Informacinės ir komunikacinės technologijos (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
2gr.
Dainius Nemanis, Lekt.
Matomi komentarai: 2 grupė
|
|
|
510 |
|
|
13:00 - 14:30
Verslo komunikacija socialinėse medijose (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 2k.
1gr.
2gr.
Andrius Šuminas, Prof., Dr.
Justina Zamauskė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Verslo komunikacija socialinėse medijose (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 2k.
1gr.
2gr.
Andrius Šuminas, Prof., Dr.
Justina Zamauskė, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Verslo inovacijų teisinė apsauga (Privalomasis)
Žinių ir inovacijų vadyba 4k.
1gr.
Rolandas Valančius, Lekt.
|
|
|
513 |
09:00 - 10:30
Teisiniai viešosios kūrybos komunikacijos pagrindai (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
Marija Stonkienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Ekonomikos teorija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k.
1gr.
Regina Paliulytė, Dr.
|
|
|
|
|
|
514-1 |
09:00 - 10:30
Skaitmeninės leidybos pagrindai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 3k.
1gr.
Vigintas Stancelis, Lekt.
Matomi komentarai: 1 grupė
|
11:00 - 12:30
Informacinės sistemos (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2k.
2gr.
Aivaras Čechamiras, Lekt.
|
13:15 - 14:45
Verslo valdymo sistemos (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Justas Gribovskis, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Verslo valdymo sistemos (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 3k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Justas Gribovskis, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Informacijos ir žinių vadyba (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k.
1gr.
Justas Gribovskis, Asist., Dr.
|
19:00 - 20:30
Naujų IT verslų kūrimas (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k.
1gr.
Tadas Limba, Prof., Dr.
|
|
514-2 |
|
|
|
15:00 - 16:30
Magistro baigiamasis darbas (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 2k.
1gr.
Zenona Ona Atkočiūnienė, Dr. (HP)
|
|
|
|
520 |
|
|
|
|
|
|
|
203 |
09:00 - 10:30
Žinių visuomenės: sąvoka, iššūkiai ir perspektyvos (Pasirenkamasis)
Erasmus
tvarkaraštis
Axel Ernst Walter, Prof., Habil. dr.
|
11:00 - 12:30
Sprendimų priėmimo sistemos (Privalomasis)
Žinių ir inovacijų vadyba 4k.
1gr.
Inga Žilinskienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k.
2gr.
Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Doc., Dr.
|
|
17:15 - 18:45
Ryšiai su žiniasklaida (Privalomasis)
Ryšiai su visuomene 1k.
1gr.
Rūta Merčaitienė, Lekt.
|
|
|
204 |
|
11:00 - 12:30
rezervuota (antradienis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1k.
1gr.
Renata Matkevičienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: Meeting with the chairman of the International Communication programme
|
13:00 - 14:30
Reklamos psichologija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 3k.
1gr.
Rosita Pipirienė, Lekt.
|
|
|
|
|
205 |
|
|
|
|
17:00 - 18:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
2gr.
3gr.
Gediminas Beresnevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
Matomi komentarai: 2 grupė
|
19:00 - 20:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Pasirenkamasis)
Ryšiai su visuomene 1k.
1gr.
1gr.
Marija Stonkienė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k.
1gr.
Marija Stonkienė, Doc., Dr.
|
|
208 |
|
11:00 - 12:30
Komunikacinės kompetencijos ugdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
2gr.
Lina Murinienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 2 grupė
|
13:00 - 14:30
Komunikacinės kompetencijos ugdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
1gr.
Lina Murinienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1 grupė
|
15:00 - 16:30
Leidybos marketingas (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 4k.
1gr.
Remigijus Misiūnas, Prof., Dr.
|
|
|
|
209 |
09:00 - 09:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k.
1gr.
2gr.
Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k.
2gr.
Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 4k.
1gr.
Gediminas Beresnevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
|
15:00 - 16:30
Teisiniai viešosios kūrybos komunikacijos pagrindai (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3k.
3gr.
Marija Stonkienė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Strateginė ir korporatyvinė komunikacija (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1k.
1gr.
Daiva Siudikienė, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Strateginė ir korporatyvinė komunikacija (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1k.
1gr.
Daiva Siudikienė, Doc., Dr.
|
|
210 |
|
11:00 - 12:30
Ego-documents in the European Context (Pasirenkamasis)
Erasmus
tvarkaraštis
Arvydas Pacevičius, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
17:00 - 18:30
Tarptautinė žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 4k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Gintaras Aleknonis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
17:00 - 18:30
Tarptautinė žurnalistika (Pasirenkamasis)
Erasmus
tvarkaraštis
Gintaras Aleknonis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
19:00 - 20:30
Socialinis diskursas vizualiame mene (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2k.
1gr.
Martynas Petrikas, Doc., Dr.
|
|
509 |
09:00 - 10:30
Tarpkultūrinė komunikacija (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1k.
1gr.
Beata Grebliauskienė, Asist., Dr.
|
|
|
|
17:00 - 18:30
Komunikacijos filosofija (Privalomasis)
Analitinė žurnalistika 1k.
1gr.
Kęstas Kirtiklis, Doc., Dr.
|
|
|
510 |
09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
2gr.
Deimantė Veličkienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
3gr.
Deimantė Veličkienė, Asist., Dr.
|
|
15:00 - 16:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
1gr.
2gr.
Gediminas Beresnevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
Matomi komentarai: 1 grupė
|
|
|
|
513 |
09:00 - 10:30
Skaitmeninės leidybos pagrindai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 3k.
1gr.
Vigintas Stancelis, Lekt.
09:00 - 10:30
Skaitmeninės leidybos pagrindai (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
Vigintas Stancelis, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 4k.
1gr.
Gediminas Beresnevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
|
13:00 - 14:30
Leidinio dizainas ir reklama (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
Linas Spurga, Partn. Doc.
|
|
|
|
|
514-1 |
09:00 - 10:30
Ekonomikos teorija (Privalomasis)
Žurnalistika 1k.
1gr.
Regina Paliulytė, Dr.
|
11:00 - 12:30
Programavimo pagrindai (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 2k.
1gr.
2gr.
Aivaras Čechamiras, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Programavimo pagrindai (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 2k.
1gr.
2gr.
Aivaras Čechamiras, Lekt.
|
15:00 - 16:30
E. parašo infrastruktūra ir e.komercija (Pasirenkamasis)
Informacijos sistemų vadyba 2k.
1gr.
1gr.
Tadas Limba, Prof., Dr.
|
17:00 - 18:30
E. parašo infrastruktūra ir e.komercija (Pasirenkamasis)
Informacijos sistemų vadyba 2k.
1gr.
1gr.
Tadas Limba, Prof., Dr.
|
|
|
514-2 |
09:00 - 10:30
Sprendimų priėmimo sistemos (Privalomasis)
Žinių ir inovacijų vadyba 4k.
1gr.
Inga Žilinskienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Strateginis skaitmeninimo valdymas (Pasirenkamasis)
Kultūros informacija ir komunikacija 4k.
1gr.
1gr.
Regina Varnienė-Janssen, Dr.
|
|
15:00 - 16:30
Paslaugų vadyba (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 3k.
1gr.
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Paslaugų vadyba (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 3k.
1gr.
Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
|
|
|
520 |
|
11:00 - 13:00
Fizika I (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Sima Paipulienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 15:00
Fizika I (Privalomasis)
Neurobiofizika 2k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Sima Paipulienė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
203 |
09:00 - 10:30
Informacinės paslaugos (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2k.
1gr.
2gr.
Saulė Jokūbauskienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Transnacionalinis kinas (Pasirenkamasis)
Erasmus
tvarkaraštis
Renata Šukaitytė-Coenen, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Leidinio dizainas ir reklama (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
Pogrupiai: 2
Linas Spurga, Partn. Doc.
|
15:00 - 16:30
Rinkodara (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k.
2gr.
Sigita Kiršė, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Rinkodara (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2k.
2gr.
Sigita Kiršė, Asist., Dr.
|
19:00 - 20:30
Ryšiai su žiniasklaida (Privalomasis)
Ryšiai su visuomene 1k.
1gr.
Rūta Merčaitienė, Lekt.
|
|
204 |
09:00 - 10:30
Žinių visuomenės: sąvoka, iššūkiai ir perspektyvos (Pasirenkamasis)
Erasmus
tvarkaraštis
Axel Ernst Walter, Prof., Habil. dr.
|
11:00 - 12:30
Integruota komunikacija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k.
4gr.
Daiva Siudikienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Transnacionalinis kinas (Pasirenkamasis)
Erasmus
tvarkaraštis
Renata Šukaitytė-Coenen, Doc., Dr.
|
|
17:00 - 18:30
Strateginė informacijos ir žinių vadyba (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1k.
1gr.
Zenona Ona Atkočiūnienė, Dr. (HP)
|
19:00 - 20:30
Strateginė informacijos ir žinių vadyba (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1k.
1gr.
Zenona Ona Atkočiūnienė, Dr. (HP)
|
|
205 |
|
11:00 - 12:30
Teisiniai viešosios kūrybos komunikacijos pagrindai (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3k.
2gr.
Marija Stonkienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Rinkodara (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Sigita Kiršė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Naujų IT verslų kūrimas (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k.
1gr.
Tadas Limba, Prof., Dr.
|
|
|
|
208 |
09:00 - 10:30
Ryšiai su visuomene (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 3k.
1gr.
Renata Matkevičienė, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Fotografijos studijos (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k.
1gr.
Aurelija Maknytė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Kultūros politikos įvadas (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
3gr.
Renata Stonytė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Kultūros politikos įvadas (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
1gr.
Renata Stonytė, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija 1k.
1gr.
Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija 1k.
1gr.
Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Doc., Dr.
|
|
209 |
09:00 - 10:30
Reklamos semiotika (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 4k.
1gr.
Asta Urbanavičiūtė-Globienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Informacinės paslaugos (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2k.
2gr.
Saulė Jokūbauskienė, Asist., Dr.
|
|
15:00 - 16:30
Žurnalistikos įvadas (Privalomasis)
Žurnalistika 1k.
2gr.
Viktor Denisenko, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Tarptautinė žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 4k.
2gr.
Gintaras Aleknonis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
19:00 - 20:30
Žmogiškųjų išteklių vadybos strategijos (Pasirenkamasis)
Informacijos sistemų vadyba 2k.
1gr.
Liudmila Lobanova, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
210 |
09:00 - 10:30
Vadybos teorija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k.
2gr.
Erika Janiūnienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
3gr.
Daniel Bogdanovič, Lekt.
Matomi komentarai: 3 grupė
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
1gr.
Daniel Bogdanovič, Lekt.
Matomi komentarai: 1 grupė
|
|
17:00 - 18:30
Žmogiškųjų išteklių vadybos strategijos (Pasirenkamasis)
Informacijos sistemų vadyba 2k.
1gr.
Liudmila Lobanova, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
|
509 |
|
|
13:00 - 14:30
Integruota komunikacija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k.
2gr.
Daiva Siudikienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Leidinio dizainas (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k.
1gr.
Linas Spurga, Partn. Doc.
|
17:00 - 18:30
Informacinės ir komunikacinės technologijos (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
3gr.
Dainius Nemanis, Lekt.
Matomi komentarai: 3 grupė
|
|
|
510 |
09:00 - 10:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
2gr.
3gr.
Gediminas Beresnevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
Matomi komentarai: 2 grupė
|
11:00 - 12:30
Reklamos semiotika (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 4k.
1gr.
Asta Urbanavičiūtė-Globienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Žurnalistikos įvadas (Privalomasis)
Žurnalistika 1k.
1gr.
Viktor Denisenko, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
1gr.
2gr.
Gediminas Beresnevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
Matomi komentarai: 1 grupė
|
17:00 - 18:30
Komercinė teisė (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 4k.
1gr.
Rolandas Valančius, Lekt.
|
|
|
513 |
09:00 - 10:30
Teisiniai viešosios kūrybos komunikacijos pagrindai (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3k.
1gr.
Marija Stonkienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Leidybos pagrindai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k.
1gr.
2gr.
Remigijus Misiūnas, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Fotografijos studijos (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k.
3gr.
Aurelija Maknytė, Lekt.
|
|
17:00 - 18:30
Komunikacijos teorijos (Pasirenkamasis)
Ryšiai su visuomene 1k.
1gr.
Kęstas Kirtiklis, Doc., Dr.
|
|
|
514-1 |
|
11:00 - 12:30
Ekonomikos teorija (Privalomasis)
Žurnalistika 1k.
2gr.
Regina Paliulytė, Dr.
|
|
15:00 - 16:30
Komunikacija socialiniuose tinkluose (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3k.
2gr.
Linas Kontrimas, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Web programavimas (Pasirenkamasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k.
1gr.
Aivaras Čechamiras, Lekt.
|
19:00 - 20:30
Web programavimas (Pasirenkamasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k.
1gr.
Aivaras Čechamiras, Lekt.
|
|
514-2 |
09:00 - 10:30
Lituanistiniai tyrimai (Pasirenkamasis)
Kultūros informacija ir komunikacija 4k.
1gr.
1gr.
1gr.
Vykintas Vaitkevičius, Dr.
|
11:00 - 12:30
Lituanistiniai tyrimai (Pasirenkamasis)
Kultūros informacija ir komunikacija 4k.
1gr.
1gr.
1gr.
Vykintas Vaitkevičius, Dr.
|
13:00 - 14:30
Finansinė apskaita (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 3k.
1gr.
Vilius Savickas, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Kritinės vizualumo teorijos (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1k.
1gr.
Renata Šukaitytė-Coenen, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Kritinės vizualumo teorijos (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1k.
1gr.
Renata Šukaitytė-Coenen, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Kritinės vizualumo teorijos (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1k.
1gr.
Renata Šukaitytė-Coenen, Doc., Dr.
|
|
520 |
|
|
|
|
|
|
|
203 |
|
11:00 - 12:30
Leidybos informacijos analitika ir tvarkyba (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k.
1gr.
2gr.
Tomas Petreikis, Doc., Dr.
|
|
15:00 - 16:30
Quality and Evaluation of Information services (Pasirenkamasis)
Erasmus
tvarkaraštis
Jurgita Rudžionienė, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Quality and Evaluation of Information services (Pasirenkamasis)
Erasmus
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Jurgita Rudžionienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Seminarams studentai skiriami į dvi grupes, kurioms užsiėmimai vyksta kas antrą savaitę
|
|
|
204 |
09:00 - 10:30
Transnacionalinis kinas (Pasirenkamasis)
Erasmus
tvarkaraštis
Renata Šukaitytė-Coenen, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Transnacionalinis kinas (Pasirenkamasis)
Erasmus
tvarkaraštis
Renata Šukaitytė-Coenen, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
rezervuota (ketvirtadienis)
Žurnalistika 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Edvardas Kubilius, Partn. Doc.
Vytenis Radžiūnas, Lekt.
Matomi komentarai: Žurnalistikos bakalauro antro kurso praktikos gynimas
|
15:00 - 16:30
Mokslo tiriamasis darbas II/II d. (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 2k.
1gr.
Rita Repšienė, Doc., Dr.
|
|
19:00 - 20:30
Tarpkultūrinė komunikacija (Pasirenkamasis)
Ryšiai su visuomene 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
Rita Repšienė, Doc., Dr.
|
|
205 |
|
11:00 - 12:30
Komunikacijos etika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
2gr.
Audrius Dabrovolskas, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Dailės ir dizaino įvadas (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Žilvinė Gaižutytė-Filipavičienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 2 grupė
|
15:00 - 16:30
Ekonomikos teorija (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
1gr.
2gr.
Regina Paliulytė, Dr.
Matomi komentarai: 1 grupė Dalykas dėstomas skiriant kursą į dvi grupes
|
17:00 - 18:30
Medijų tyrimų metodika (Privalomasis)
Medijos ir skaitmeninė leidyba 1k.
1gr.
Aušra Navickienė, Prof., Dr.
|
|
|
208 |
09:00 - 10:30
Profesinė užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Žurnalistika 1k.
3gr.
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Profesinė užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Žurnalistika 1k.
1gr.
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Profesinė užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Žurnalistika 1k.
2gr.
Gracija Pleikienė, Lekt.
|
|
|
|
|
209 |
09:00 - 10:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (kiekybiniai metodai) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2k.
1gr.
Giedrė Plepytė-Davidavičienė, Asist., Dr.
|
|
13:00 - 14:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1k.
1gr.
Zinaida Manžuch, Doc., Dr.
|
|
17:00 - 18:30
Paveldo kultūra ir politika (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1k.
1gr.
Tomas Petreikis, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Paveldo kultūra ir politika (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1k.
1gr.
Tomas Petreikis, Doc., Dr.
|
|
210 |
|
|
13:00 - 14:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (kiekybiniai metodai) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2k.
2gr.
Giedrė Plepytė-Davidavičienė, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Kalbinė komunikacija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k.
1gr.
Jurgita Girčienė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Informacinės ir komunikacinės technologijos (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
1gr.
Dainius Nemanis, Lekt.
Matomi komentarai: 1 grupė
|
19:00 - 20:30
Skaitmeninės ir tradicinės leidybos vadyba (Privalomasis)
Medijos ir skaitmeninė leidyba 1k.
1gr.
Remigijus Misiūnas, Prof., Dr.
|
|
509 |
|
11:00 - 12:30
Kūrybinis rašymas (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 4k.
1gr.
Jurgita Girčienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Komunikacijos filosofija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
1gr.
Kęstas Kirtiklis, Doc., Dr.
|
|
|
19:00 - 20:30
Medijų studijos (Privalomasis)
Komunikacija ir informacija 1k.
1gr.
Kšištof Tolkačevski, Doc., Dr.
|
|
510 |
09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
2gr.
Daniel Bogdanovič, Lekt.
Matomi komentarai: 2 grupė
|
11:00 - 12:30
Integruota rinkodaros komunikacija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 3k.
1gr.
Lina Jakučionienė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
13:00 - 14:30
Vartotojų elgsena (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 3k.
1gr.
Lina Markevičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
15:00 - 16:30
Vartotojų elgsena (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 3k.
1gr.
Lina Markevičiūtė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
|
|
513 |
|
|
13:00 - 14:30
TV režisūros teorija ir praktika I/II d. (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Vytenis Pauliukaitis, Partn. Doc.
|
|
|
|
|
514-1 |
09:00 - 10:30
Multimedijos pagrindai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 4k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Vigintas Stancelis, Lekt.
|
|
13:00 - 14:30
Projektų rengimas ir valdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 3k.
1gr.
Erika Janiūnienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
514-2 |
|
11:00 - 12:30
Kultūros ir mokslo renginių organizavimas (Pasirenkamasis)
Kultūros informacija ir komunikacija 4k.
1gr.
1gr.
1gr.
Varsa Liutkutė-Zakarienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Kultūros ir mokslo renginių organizavimas (Pasirenkamasis)
Kultūros informacija ir komunikacija 4k.
1gr.
1gr.
1gr.
Varsa Liutkutė-Zakarienė, Lekt.
|
|
17:00 - 18:30
Taikomieji medijų paveldo tyrimai (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2k.
1gr.
Kšištof Tolkačevski, Doc., Dr.
|
|
|
520 |
|
|
|
|
|
|
|
203 |
|
|
|
|
|
|
|
204 |
09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
3gr.
Deimantė Veličkienė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Žiniasklaidos kalba ir stilius I/II d. (Privalomasis)
Žurnalistika 1k.
1gr.
Laimutis Laužikas, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Žiniasklaidos kalba ir stilius I/II d. (Privalomasis)
Žurnalistika 1k.
2gr.
Laimutis Laužikas, Lekt.
|
15:00 - 16:30
Žiniasklaidos kalba ir stilius I/II d. (Privalomasis)
Žurnalistika 1k.
3gr.
Laimutis Laužikas, Lekt.
|
17:00 - 18:30
Socialiniai ir politiniai diskursai šiuolaikiniame kine (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2k.
1gr.
Renata Šukaitytė-Coenen, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Socialiniai ir politiniai diskursai šiuolaikiniame kine (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2k.
1gr.
Renata Šukaitytė-Coenen, Doc., Dr.
|
|
205 |
|
|
|
|
|
|
|
208 |
|
11:00 - 12:30
Žiniasklaidos kalba ir stilius I/II d. (Privalomasis)
Žurnalistika 1k.
3gr.
Lina Murinienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Žiniasklaidos kalba ir stilius I/II d. (Privalomasis)
Žurnalistika 1k.
1gr.
Lina Murinienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Žiniasklaidos kalba ir stilius I/II d. (Privalomasis)
Žurnalistika 1k.
2gr.
Lina Murinienė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Medijų studijos (Privalomasis)
Komunikacija ir informacija 1k.
1gr.
Aušra Navickienė, Prof., Dr.
|
19:00 - 20:30
Medijų studijos (Privalomasis)
Komunikacija ir informacija 1k.
1gr.
Aušra Navickienė, Prof., Dr.
|
|
209 |
09:00 - 10:30
Poligrafija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k.
1gr.
2gr.
Rimantas Stonkus, Vyresn. Lekt., Dr.
|
11:00 - 12:30
Poligrafija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2k.
2gr.
Rimantas Stonkus, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
|
|
|
|
210 |
09:00 - 10:30
Literatūros adaptacijos vizualinėse medijose (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Alius Avčininkas, Dok.
|
|
13:00 - 14:30
Literatūros adaptacijos vizualinėse medijose (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Alius Avčininkas, Dok.
|
|
|
|
|
509 |
09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
1gr.
Birutė Ona Palovienė, Lekt.
|
|
|
15:00 - 16:30
Informacinių sistemų projektavimas (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k.
1gr.
Rimvydas Laužikas, Prof., Dr.
|
17:00 - 18:30
Informacinių sistemų projektavimas (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k.
1gr.
Rimvydas Laužikas, Prof., Dr.
|
|
|
510 |
|
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
2gr.
Deimantė Veličkienė, Asist., Dr.
|
|
|
|
|
|
513 |
|
|
|
15:00 - 16:30
Informacinės ir komunikacinės technologijos (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Dainius Nemanis, Lekt.
|
|
|
|
514-1 |
|
|
|
|
|
|
|
514-2 |
|
|
|
|
|
|
|
520 |
|
|
|
|
|
|
|