kf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Komunikacijos fakultetas

I rūmai
2019.09.16 -- 2019.09.22


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
203 09:00 - 10:30
Kūrybos ekonomika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 3gr.

Rusnė Kregždaitė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Kūrybos ekonomika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr.

Rusnė Kregždaitė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1 k. 1gr. 2gr.

Leonora Norvilienė, Lekt.
Komentarai: 1 grupė
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1 k. 1gr. 2gr.

Leonora Norvilienė, Lekt.
Komentarai: 2 grupė
19:00 - 20:30
Medijų raiškos ir kultūra (Privalomasis)
Medijos ir skaitmeninė leidyba 1 k. 1gr.

Aušra Navickienė, Prof., Dr.
204 11:00 - 12:30
rezervuota (pirmadienis)

Renata Matkevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Posėdis
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1 k. 2gr.

Daniel Bogdanovič, Lekt.
Komentarai: 2 grupė
205 09:00 - 10:30
Balso lavinimas ir retorika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Asta Stankūnaitė, Lekt.
17:00 - 18:30
Unikalusis paveldas (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2 k. 1gr.

Tomas Petreikis, Asist., Dr.
19:00 - 20:30
Unikalusis paveldas (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2 k. 1gr.

Tomas Petreikis, Asist., Dr.
208 09:00 - 10:30
Semiotika (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2 k. 1gr. 2gr.

Asta Urbanavičiūtė-Globienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Profesinė užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 1gr.

Gracija Pleikienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Profesinė užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 2gr.

Gracija Pleikienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Profesinė užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 3gr.

Gracija Pleikienė, Lekt.
209 11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 1gr.

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
210 09:00 - 10:30
Informacinės sistemos (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2 k. 1gr. 2gr.

Aivaras Čechamiras, Lekt.
15:00 - 16:30
Vadybos teorija (Privalomasis)
Kultūros informacija ir komunikacija 4 k. 1gr.

Erika Janiūnienė, Doc., Dr.
217 13:00 - 14:30
Kūrybos ekonomika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Rusnė Kregždaitė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Integruota komunikacija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Daiva Siudikienė, Asist., Dr.
507 11:00 - 12:30
Komunikacijos istorija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 3gr.

Kšištof Tolkačevski, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Teatro meno seminaras (Pasirenkamasis)
Analitinė žurnalistika 1 k. 1gr.

Martynas Petrikas, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Kritinės vizualumo teorijos (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1 k. 1gr.

Martynas Petrikas, Doc., Dr.
509 09:00 - 10:30
Žiniasklaidos planavimas (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 4 k. 1gr.

Mindaugas Lastauskas, Lekt.
11:00 - 12:30
Semiotika (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2 k. 1gr.

Asta Urbanavičiūtė-Globienė, Lekt.
510 11:00 - 12:30
Žiniasklaidos planavimas (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 4 k. 1gr.

Mindaugas Lastauskas, Lekt.
13:00 - 14:30
Verslo komunikacija socialinėse medijose (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 2 k. 1gr. 2gr.

Justina Januškevičiūtė, Dok.
Andrius Šuminas, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
rezervuota (pirmadienis)

Kristina Gedvilaitė
Komentarai: Skaitmeninimo technologijų egzaminas doktorantūros studentams
17:00 - 18:30
Verslo inovacijų teisinė apsauga (Privalomasis)
Žinių ir inovacijų vadyba 4 k. 1gr.

Rolandas Valančius, Lekt.
19:00 - 20:30
Verslo inovacijų teisinė apsauga (Privalomasis)
Žinių ir inovacijų vadyba 4 k. 1gr.

Rolandas Valančius, Lekt.
513 11:00 - 12:30
Ekonomikos teorija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1 k. 2gr.

Regina Paliulytė, Doc., Dr.
514-1 09:00 - 10:30
Skaitmeninės leidybos pagrindai (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Vigintas Stancelis, Lekt.
Komentarai: 1 grupė
11:00 - 12:30
Informacinės sistemos (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2 k. 1gr.

Aivaras Čechamiras, Lekt.
13:15 - 14:45
Verslo valdymo sistemos (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 3 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Justas Gribovskis, J. Asist.
15:00 - 16:30
Verslo valdymo sistemos (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 3 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Justas Gribovskis, J. Asist.
17:00 - 18:30
Informacijos ir žinių vadyba (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1 k. 1gr.

Justas Gribovskis, J. Asist.
19:00 - 20:30
Naujų IT verslų kūrimas (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1 k. 1gr.

Tadas Limba, Prof., Dr.
514-2 09:00 - 10:30
Kultūrinės atminties komunikacija (Privalomasis)
Kultūros informacija ir komunikacija 4 k. 1gr.

Neringa Latvytė-Gustaitienė, Lekt.
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
203 11:00 - 12:30
Sprendimų priėmimo sistemos (Privalomasis)
Žinių ir inovacijų vadyba 4 k. 1gr.

Inga Žilinskienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2 k. 1gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.
17:15 - 18:45
Ryšiai su žiniasklaida (Privalomasis)
Ryšiai su visuomene 1 k. 1gr.

Rūta Merčaitienė, Lekt.
204
205 09:00 - 10:30
Žiniasklaidos teisė (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Jolanta Mažylė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Vadybos teorija (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1 k. 1gr. 2gr.

Erika Janiūnienė, Doc., Dr.
Komentarai: 1 grupė Dalykas dėstomas skiriant studentus į dvi grupes
13:00 - 14:30
Vadybos teorija (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1 k. 2gr. 3gr.

Erika Janiūnienė, Doc., Dr.
Komentarai: 2 grupė Dalykas dėstomas skiriant studentus į dvi grupes
19:00 - 20:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Pasirenkamasis)
Ryšiai su visuomene 1 k. 1gr. 1gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.

19:00 - 20:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1 k. 1gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.
208 15:00 - 16:30
Leidybos marketingas (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 4 k. 1gr.

Remigijus Misiūnas, Prof., Dr.
209 11:00 - 12:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2 k. 1gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Teisiniai viešosios kūrybos komunikacijos pagrindai (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 3gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Strateginė ir korporatyvinė komunikacija (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1 k. 1gr.

Daiva Siudikienė, Asist., Dr.
210 11:00 - 12:30
Ego-documents in the European Context (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Arvydas Pacevičius, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 14:30
Ego-documents in the European Context (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Arvydas Pacevičius, Prof., Dr. (HP)
19:00 - 20:30
Socialinis diskursas vizualiame mene (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2 k. 1gr.

Martynas Petrikas, Doc., Dr.
217 15:00 - 16:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Gediminas Beresnevičius, Lekt., Dr.
Komentarai: Dalykas dėstomas skiriant studentus į dvi grupes
17:00 - 18:30
Komunikacinės kompetencijos ugdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Lijana Stundžė, Doc., Dr.
Komentarai: Dalyko pratybos vyks 3 grupėms
507 11:00 - 12:30
Šiuolaikinio teatro studijos (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Martynas Petrikas, Doc., Dr.
509 09:00 - 10:30
Tarpkultūrinė komunikacija (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1 k. 1gr.

Beata Grebliauskienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Tarpkultūrinė komunikacija (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1 k. 1gr.

Beata Grebliauskienė, Asist., Dr.
510 09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 2gr.

Deimantė Veličkienė, Asist.
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 3gr.

Deimantė Veličkienė, Asist.
13:00 - 14:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 4 k. 1gr.

Gediminas Beresnevičius, Lekt., Dr.
513 09:00 - 10:30
Skaitmeninės leidybos pagrindai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 3 k. 1gr.

Arūnas Gudinavičius, Doc., Dr.

09:00 - 10:30
Skaitmeninės leidybos pagrindai (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Arūnas Gudinavičius, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 4 k. 1gr.

Gediminas Beresnevičius, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Leidinio dizainas ir reklama (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Linas Spurga, Lekt.
17:00 - 18:30
Komunikacija socialiniuose tinkluose (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Linas Kontrimas, Lekt.
514-1 09:00 - 10:30
Ekonomikos teorija (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 3gr.

Regina Paliulytė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Programavimo pagrindai (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 2 k. 1gr. 2gr.

Aivaras Čechamiras, Lekt.
13:00 - 14:30
Programavimo pagrindai (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 2 k. 1gr. 2gr.

Aivaras Čechamiras, Lekt.
15:00 - 16:30
E. parašo infrastruktūra ir e.komercija (Pasirenkamasis)
Informacijos sistemų vadyba 2 k. 1gr. 1gr.

Tadas Limba, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
E. parašo infrastruktūra ir e.komercija (Pasirenkamasis)
Informacijos sistemų vadyba 2 k. 1gr. 1gr.

Tadas Limba, Prof., Dr.
514-2 09:00 - 10:30
Sprendimų priėmimo sistemos (Privalomasis)
Žinių ir inovacijų vadyba 4 k. 1gr.

Inga Žilinskienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Strateginis skaitmeninimo valdymas (Pasirenkamasis)
Kultūros informacija ir komunikacija 4 k. 1gr. 1gr.

Regina Varnienė-Janssen, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Strateginis skaitmeninimo valdymas (Pasirenkamasis)
Kultūros informacija ir komunikacija 4 k. 1gr. 1gr.

Regina Varnienė-Janssen, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Paslaugų vadyba (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 3 k. 1gr.

Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
203 11:00 - 12:30
Ryšiai su visuomene (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 3 k. 1gr.

Renata Matkevičienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Leidinio dizainas ir reklama (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 1

Linas Spurga, Lekt.
19:00 - 20:30
Ryšiai su žiniasklaida (Privalomasis)
Ryšiai su visuomene 1 k. 1gr.

Rūta Merčaitienė, Lekt.
204 11:00 - 12:30
Integruota komunikacija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 3gr.

Daiva Siudikienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Integruota komunikacija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr.

Daiva Siudikienė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Strateginė informacijos ir žinių vadyba (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1 k. 1gr.

Zenona Ona Atkočiūnienė, Prof., Dr. (HP)
19:00 - 20:30
Strateginė informacijos ir žinių vadyba (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1 k. 1gr.

Zenona Ona Atkočiūnienė, Prof., Dr. (HP)
205 09:00 - 10:30
Komunikacijos teorijos (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Andrius Šuminas, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Teisiniai viešosios kūrybos komunikacijos pagrindai (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 2gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Informacijos ir žinių vadyba (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1 k. 1gr.

Zenona Ona Atkočiūnienė, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Komunikacijos teorijos (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 3gr.

Andrius Šuminas, Doc., Dr.
208 09:00 - 10:30
Ryšiai su visuomene (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 3 k. 1gr.

Renata Matkevičienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Fotografijos studijos (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 2gr.

Aurelija Maknytė, Lekt.
15:00 - 16:30
Kultūros politikos įvadas (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 2gr.

Renata Stonytė, Lekt.
209 09:00 - 10:30
Reklamos semiotika (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 4 k. 1gr.

Asta Urbanavičiūtė-Globienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Reklamos semiotika (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 4 k. 1gr.

Asta Urbanavičiūtė-Globienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Komunikacijos teorijos (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 2gr.

Andrius Šuminas, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Žurnalistikos įvadas (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 2gr.

Deimantas Jastramskis, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Žmogiškųjų išteklių vadybos strategijos (Pasirenkamasis)
Informacijos sistemų vadyba 2 k. 1gr.

Liudmila Lobanova, Lekt., Dr.
210 09:00 - 10:30
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 3 k. 1gr.

Liudmila Lobanova, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1 k. 3gr.

Daniel Bogdanovič, Lekt.
Komentarai: 3 grupė
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1 k. 1gr.

Daniel Bogdanovič, Lekt.
Komentarai: 1 grupė
17:00 - 18:30
Žmogiškųjų išteklių vadybos strategijos (Pasirenkamasis)
Informacijos sistemų vadyba 2 k. 1gr.

Liudmila Lobanova, Lekt., Dr.
217 09:00 - 10:30
Kultūros politikos įvadas (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Renata Stonytė, Lekt.
11:00 - 12:30
Komunikacijos teorijos (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1 k. 1gr.

Gintaras Aleknonis, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Komunikacijos teorijos (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1 k. 1gr.

Gintaras Aleknonis, Prof., Dr.
507 13:00 - 14:30
Komunikacijos etika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 2gr.

Audrius Dabrovolskas, Lekt.
509 11:00 - 12:30
Komunikacijos teorijos (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 1gr.

Andrius Šuminas, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Leidinio dizainas (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1 k. 2gr.

Linas Spurga, Lekt.
510 09:00 - 10:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1 k. 2gr. 3gr.

Gediminas Beresnevičius, Lekt., Dr.
Komentarai: 2 grupė
11:00 - 12:30
Žurnalistikos įvadas (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 3gr.

Deimantas Jastramskis, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Žurnalistikos įvadas (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 1gr.

Deimantas Jastramskis, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1 k. 1gr. 2gr.

Gediminas Beresnevičius, Lekt., Dr.
Komentarai: 1 grupė
17:00 - 18:30
Komercinė teisė (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 4 k. 1gr.

Rolandas Valančius, Lekt.
19:00 - 20:30
Komercinė teisė (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 4 k. 1gr.

Rolandas Valančius, Lekt.
513 09:00 - 10:30
Teisiniai viešosios kūrybos komunikacijos pagrindai (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Leidybos pagrindai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1 k. 1gr. 2gr.

Remigijus Misiūnas, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Fotografijos studijos (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 4gr.

Aurelija Maknytė, Lekt.
514-1 15:00 - 16:30
Komunikacija socialiniuose tinkluose (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr.

Linas Kontrimas, Lekt.
17:00 - 18:30
Web programavimas (Pasirenkamasis)
Informacijos sistemų vadyba 1 k. 1gr.

Aivaras Čechamiras, Lekt.
19:00 - 20:30
Web programavimas (Pasirenkamasis)
Informacijos sistemų vadyba 1 k. 1gr.

Aivaras Čechamiras, Lekt.
514-2 13:00 - 14:30
Finansinė apskaita (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 3 k. 1gr.

Vilius Savickas, J. Asist.
15:00 - 16:30
Finansinė apskaita (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 3 k. 1gr.

Vilius Savickas, J. Asist.
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
203 11:00 - 12:30
Leidybos informacijos analitika ir tvarkyba (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2 k. 1gr. 2gr.

Tomas Petreikis, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Quality and Evaluation of Information services (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Jurgita Rudžionienė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Quality and Evaluation of Information services (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Jurgita Rudžionienė, Asist., Dr.
Komentarai: Seminarams studentai skiriami į dvi grupes, kurioms užsiėmimai vyksta kas antrą savaitę
204 13:00 - 14:30
Projektų rengimas ir valdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 3 k. 1gr.

Erika Janiūnienė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Tarpkultūrinė komunikacija (Pasirenkamasis)
Ryšiai su visuomene 1 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Rita Repšienė, Doc., Dr.
205 11:00 - 12:30
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Guoda Litvaitienė, Partn. Doc.
13:00 - 14:30
Dailės ir dizaino įvadas (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Žilvinė Gaižutytė-Filipavičienė, Doc., Dr.
Komentarai: 1 grupė
15:00 - 16:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1 k. 1gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.

15:00 - 16:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija 1 k. 1gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.

15:00 - 16:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1 k. 1gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.
208 09:00 - 10:30
Profesinė užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 3gr.

Gracija Pleikienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Profesinė užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 1gr.

Gracija Pleikienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Profesinė užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 2gr.

Gracija Pleikienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Ekonomikos teorija (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1 k. 2gr. 3gr.

Regina Paliulytė, Doc., Dr.
Komentarai: 2 grupė Dalykas dėstomas skiriant kursą į dvi grupes
209 09:00 - 10:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (kiekybiniai metodai) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2 k. 1gr.

Giedrė Plepytė-Davidavičienė, J. Asist.
11:00 - 12:30
Ekonomikos teorija (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1 k. 2gr. 3gr.

Regina Paliulytė, Doc., Dr.
Komentarai: 2 grupė Dalykas dėstomas skiriant kursą į dvi grupes
13:00 - 14:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1 k. 1gr.

Zinaida Manžuch, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Ryšiai su visuomene 1 k. 1gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Paveldo kultūra ir politika (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1 k. 1gr.

Tomas Petreikis, Asist., Dr.
19:00 - 20:30
Paveldo kultūra ir politika (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1 k. 1gr.

Tomas Petreikis, Asist., Dr.
210 11:00 - 12:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (kiekybiniai metodai) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2 k. 1gr. 2gr.

Giedrė Plepytė-Davidavičienė, J. Asist.
13:00 - 14:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (kiekybiniai metodai) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2 k. 2gr.

Giedrė Plepytė-Davidavičienė, J. Asist.
15:00 - 16:30
Kalbinė komunikacija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1 k. 2gr.

Jurgita Girčienė, Doc., Dr.
217 09:00 - 10:30
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Žygintas Pečiulis, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 14:30
Politinės komunikacijos teorija (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Andrius Vaišnys, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Rimvydas Laužikas, Prof., Dr.
507 13:00 - 14:30
Leidybos informacijos analitika ir tvarkyba (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2 k. 1gr.

Tomas Petreikis, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (kokybiniai metodai) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 3 k. 1gr.

Giedrė Plepytė-Davidavičienė, J. Asist.
509 11:00 - 12:30
Kūrybinis rašymas (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 4 k. 1gr.

Jurgita Girčienė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Informacinių sistemų projektavimas (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1 k. 1gr.

Rimvydas Laužikas, Prof., Dr.
510 17:00 - 18:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (kokybiniai metodai) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 3 k. 1gr.

Giedrė Plepytė-Davidavičienė, J. Asist.
513 09:00 - 10:30
Leidybos pagrindai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1 k. 1gr. 2gr.

Remigijus Misiūnas, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Projektų rengimas ir valdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 3 k. 1gr.

Erika Janiūnienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
TV režisūros teorija ir praktika I/II d. (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Vytenis Pauliukaitis, Partn. Doc.
15:00 - 16:30
Viešojo komunikavimo įgūdžiai (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Lijana Stundžė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Tarpkultūrinė komunikacija (Pasirenkamasis)
Ryšiai su visuomene 1 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Rita Repšienė, Doc., Dr.
514-1 09:00 - 10:30
Multimedijos pagrindai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 4 k. 1gr.

Vigintas Stancelis, Lekt.
17:00 - 18:30
Skaitmeninės technologijos leidyboje (Privalomasis)
Medijos ir skaitmeninė leidyba 1 k. 1gr.

Vigintas Stancelis, Lekt.
514-2 11:00 - 12:30
Kultūros ir mokslo renginių organizavimas (Pasirenkamasis)
Kultūros informacija ir komunikacija 4 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Agnė Žilinskaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Kultūros ir mokslo renginių organizavimas (Pasirenkamasis)
Kultūros informacija ir komunikacija 4 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Agnė Žilinskaitė, Lekt.
17:00 - 18:30
Taikomieji medijų paveldo tyrimai (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2 k. 1gr.

Kšištof Tolkačevski, Asist., Dr.
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
203 09:00 - 10:30
Vartotojų elgsena (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 3 k. 1gr.

Lina Markevičiūtė, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Kino ir televizijos dramaturgija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Birutė Kapustinskaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Kino ir televizijos dramaturgija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 3gr.

Birutė Kapustinskaitė, Lekt.
204 09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 3gr.

Deimantė Veličkienė, Asist.
11:00 - 12:30
Žiniasklaidos kalba ir stilius I/II d. (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 1gr.

Laimutis Laužikas, Lekt.
13:00 - 14:30
Žiniasklaidos kalba ir stilius I/II d. (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 2gr.

Laimutis Laužikas, Lekt.
15:00 - 16:30
Žiniasklaidos kalba ir stilius I/II d. (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 3gr.

Laimutis Laužikas, Lekt.
205 09:00 - 10:30
Žiniasklaidos kalba ir stilius I/II d. (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Laimutis Laužikas, Lekt.
17:00 - 18:30
Elgsenos ekonomika ir įvaizdžio formavimas (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1 k. 1gr.

Asta Mikalauskienė, Prof., Dr.
208 17:00 - 18:30
Informacijos ir žinių vadyba (Privalomasis)
Komunikacija ir informacija 1 k. 1gr.

Saulė Jokūbauskienė, Lekt., Dr.
19:00 - 20:30
Informacijos ir žinių vadyba (Privalomasis)
Komunikacija ir informacija 1 k. 1gr.

Saulė Jokūbauskienė, Lekt., Dr.
209 09:00 - 10:30
Poligrafija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2 k. 1gr. 2gr.

Rimantas Stonkus, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Poligrafija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2 k. 1gr.

Rimantas Stonkus, Lekt., Dr.
210 09:00 - 10:30
Literatūros adaptacijos vizualinėse medijose (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Alius Avčininkas, J. Asist.
11:00 - 12:30
Literatūros adaptacijos vizualinėse medijose (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Alius Avčininkas, J. Asist.
217 09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1 k. 2gr.

Daniel Bogdanovič, Lekt.
Komentarai: 2 grupė
11:00 - 12:30
Skaitmeninio kultūros turinio ilgalaikis išsaugojimas: dabarties tendencijos (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Regina Varnienė-Janssen, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Skaitmeninio kultūros turinio ilgalaikis išsaugojimas: dabarties tendencijos (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Regina Varnienė-Janssen, Doc., Dr.
507 19:00 - 20:30
Elgsenos ekonomika ir įvaizdžio formavimas (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1 k. 1gr.

Asta Mikalauskienė, Prof., Dr.
509 09:00 - 10:30
Kino ir televizijos dramaturgija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr.

Birutė Kapustinskaitė, Lekt.

09:00 - 10:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 1gr.

Birutė Ona Palovienė, Lekt.
17:00 - 18:30
Informacinių sistemų projektavimas (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1 k. 1gr.

Rimvydas Laužikas, Prof., Dr.
510 11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 2gr.

Deimantė Veličkienė, Asist.
513 11:00 - 12:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1 k. 3gr.

Daniel Bogdanovič, Lekt.
Komentarai: 3 grupė
13:00 - 14:30
Informacinės ir komunikacinės technologijos (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Dainius Nemanis, Lekt.
Komentarai: Dalyko pratybos vyks skirstant studentus į 3 grupes
514-1 13:00 - 14:30
Ekonomikos teorija (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 3gr.

Regina Paliulytė, Doc., Dr.
514-2
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
203
204 09:00 - 10:30
Sociologinių tyrimų pagrindai (Privalomasis)
Komunikacija ir informacija 1 k. 1gr.

Asta Visockaitė, Lekt.
11:00 - 12:30
Sociologinių tyrimų pagrindai (Privalomasis)
Komunikacija ir informacija 1 k. 1gr.

Asta Visockaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Sociologinių tyrimų pagrindai (Privalomasis)
Komunikacija ir informacija 1 k. 1gr.

Asta Visockaitė, Lekt.
205 09:00 - 10:30
Elgsenos ekonomika ir įvaizdžio formavimas (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1 k. 1gr.

Asta Mikalauskienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Elgsenos ekonomika ir įvaizdžio formavimas (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1 k. 1gr.

Asta Mikalauskienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Elgsenos ekonomika ir įvaizdžio formavimas (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1 k. 1gr.

Asta Mikalauskienė, Prof., Dr.
208
209
210
217
507
509
510
513
514-1
514-2
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
203
204
205
208
209
210
217
507
509
510
513
514-1
514-2