kf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Komunikacijos fakultetas

I rūmai
2019.09.02 -- 2019.09.08


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
203
204 17:00 - 18:30
Profesinė praktika (Privalomasis)
Žurnalistika 4 k. 1gr. 2gr.

Deimantas Jastramskis, Doc., Dr.
205
208
209
210
217
507 11:00 - 12:00
rezervuota (pirmadienis)

Rasa Miškinytė, Lekt.
Renata Šukaitytė, Doc., Dr.
Komentarai: KKB 2 kurso studentų Kino gamybos ir vadybos egzamino perlaikymas
509
510
513
514-1
514-2
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
203 10:00 - 10:45
rezervuota (antradienis)
Leidyba ir reklama 1 k. 1gr. 2gr.

Komentarai: LRB pirmo kurso orientacinės savaitės renginys - susitikimas su studijų programos komiteto pirmininku
11:00 - 12:30
Sprendimų priėmimo sistemos (Privalomasis)
Žinių ir inovacijų vadyba 4 k. 1gr.

Inga Žilinskienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2 k. 1gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Profesinė praktika (Privalomasis)
Žurnalistika 4 k. 1gr. 2gr.

Deimantas Jastramskis, Doc., Dr.
204
205 10:00 - 10:45
rezervuota (antradienis)
Žurnalistika 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Komentarai: ŽB pirmo kurso orientacinės savaitės renginys - susitikimas su studijų programos komiteto pirmininku
19:00 - 20:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Pasirenkamasis)
Ryšiai su visuomene 1 k. 1gr. 1gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.

19:00 - 20:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1 k. 1gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.
208 10:00 - 10:45
rezervuota (antradienis)
Verslo informacijos vadyba 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Komentarai: VIVB pirmo kurso orientacinės savaitės renginys - susitikimas su studijų programos komiteto pirmininku
15:00 - 16:30
Leidybos marketingas (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 4 k. 1gr.

Remigijus Misiūnas, Prof., Dr.
209 09:00 - 10:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2 k. 1gr. 2gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2 k. 1gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Teisiniai viešosios kūrybos komunikacijos pagrindai (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 3gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Strateginė ir korporatyvinė komunikacija (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1 k. 1gr.

Daiva Siudikienė, Asist., Dr.
210 11:00 - 12:30
Ego-documents in the European Context (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Arvydas Pacevičius, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 14:30
Ego-documents in the European Context (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Arvydas Pacevičius, Prof., Dr. (HP)
19:00 - 20:30
Socialinis diskursas vizualiame mene (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2 k. 1gr.

Martynas Petrikas, Doc., Dr.
217 09:00 - 10:00
rezervuota (antradienis)

Komentarai: KF Dekano paskaita pirmo kurso studentams

10:00 - 10:45
rezervuota (antradienis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Komentarai: KKB pirmo kurso orientacinės savaitės renginys - susitikimas su studijų programos komiteto pirmininku
11:00 - 12:00
rezervuota (antradienis)

Komentarai: VU SA KF prisistatymo renginys
507 10:00 - 11:00
rezervuota (antradienis)

Rasa Murauskaitė, Lekt.
Komentarai: KKB 2 kurso studentų Muzikos kritikos ir žanrų egzamino perlaikymas
11:00 - 12:30
Šiuolaikinio teatro studijos (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Martynas Petrikas, Doc., Dr.
15:00 - 16:00
rezervuota (antradienis)

Dalia Kutraitė Giedraitienė, Partn. Doc.
Komentarai: RSVM 2 kurso studentų Krizių vadybos egzamino perlaikymas
509 17:00 - 18:30
Komunikacijos filosofija (Privalomasis)
Analitinė žurnalistika 1 k. 1gr. 1gr.

Kęstutis Kirtiklis, Doc., Dr.
510 11:00 - 13:00
rezervuota (antradienis)
Erasmus tvarkaraštis

Axel Ernst Walter, Prof., Habil. dr.
Komentarai: Travel Writing - from Medieval Piligrims to Postmodern Journalists reexamination for ERASMUS students
13:00 - 14:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 4 k. 1gr.

Gediminas Beresnevičius, Lekt., Dr.
513 09:00 - 10:30
Skaitmeninės leidybos pagrindai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 3 k. 1gr.

Arūnas Gudinavičius, Doc., Dr.

09:00 - 10:30
Skaitmeninės leidybos pagrindai (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Arūnas Gudinavičius, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 4 k. 1gr.

Gediminas Beresnevičius, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Leidinio dizainas ir reklama (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Linas Spurga, Lekt.
17:00 - 18:30
Komunikacija socialiniuose tinkluose (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Linas Kontrimas, Lekt.
514-1 11:00 - 12:30
Programavimo pagrindai (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 2 k. 1gr. 2gr.

Aivaras Čechamiras, Lekt.
13:00 - 14:30
Programavimo pagrindai (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 2 k. 1gr. 2gr.

Aivaras Čechamiras, Lekt.
15:00 - 16:30
E. parašo infrastruktūra ir e.komercija (Pasirenkamasis)
Informacijos sistemų vadyba 2 k. 1gr. 1gr.

Tadas Limba, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
E. parašo infrastruktūra ir e.komercija (Pasirenkamasis)
Informacijos sistemų vadyba 2 k. 1gr. 1gr.

Tadas Limba, Prof., Dr.
514-2 09:00 - 10:30
Sprendimų priėmimo sistemos (Privalomasis)
Žinių ir inovacijų vadyba 4 k. 1gr.

Inga Žilinskienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Strateginis skaitmeninimo valdymas (Pasirenkamasis)
Kultūros informacija ir komunikacija 4 k. 1gr. 1gr.

Regina Varnienė-Janssen, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Strateginis skaitmeninimo valdymas (Pasirenkamasis)
Kultūros informacija ir komunikacija 4 k. 1gr. 1gr.

Regina Varnienė-Janssen, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Paslaugų vadyba (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 3 k. 1gr.

Jolanta Žemgulienė, Doc., Dr.
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
203 11:00 - 12:30
Ryšiai su visuomene (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 3 k. 1gr.

Renata Matkevičienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Leidinio dizainas ir reklama (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 1

Linas Spurga, Lekt.
15:00 - 16:30
Rinkodara (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2 k. 1gr.

Sigita Kiršė, J. Asist.
17:00 - 18:30
Rinkodara (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2 k. 1gr.

Sigita Kiršė, J. Asist.
19:00 - 20:30
Ryšiai su žiniasklaida (Privalomasis)
Ryšiai su visuomene 1 k. 1gr.

Rūta Merčaitienė, Lekt.
204 11:00 - 12:30
Integruota komunikacija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 3gr.

Daiva Siudikienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Integruota komunikacija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr.

Daiva Siudikienė, Asist., Dr.
16:00 - 17:00
rezervuota (trečiadienis)

Ingrida Girnienė, Asist., Dr.
Komentarai: VIV bakalauro pirmo kurso studentų konsultacija dėl Informacijos vadybos egzamino perlaikymo
17:00 - 18:30
Strateginė informacijos ir žinių vadyba (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1 k. 1gr.

Zenona Ona Atkočiūnienė, Prof., Dr. (HP)
19:00 - 20:30
Strateginė informacijos ir žinių vadyba (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1 k. 1gr.

Zenona Ona Atkočiūnienė, Prof., Dr. (HP)
205 11:00 - 12:30
Teisiniai viešosios kūrybos komunikacijos pagrindai (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 2gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Rinkodara (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2 k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Sigita Kiršė, J. Asist.
15:00 - 16:30
Informacijos ir žinių vadyba (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1 k. 1gr.

Zenona Ona Atkočiūnienė, Prof., Dr. (HP)
208 09:00 - 10:30
Ryšiai su visuomene (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 3 k. 1gr.

Renata Matkevičienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Fotografijos studijos (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 2gr.

Aurelija Maknytė, Lekt.
209 09:00 - 10:30
Reklamos semiotika (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 4 k. 1gr.

Asta Urbanavičiūtė-Globienė, Lekt.
11:00 - 12:30
Reklamos semiotika (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 4 k. 1gr.

Asta Urbanavičiūtė-Globienė, Lekt.
19:00 - 20:30
Žmogiškųjų išteklių vadybos strategijos (Pasirenkamasis)
Informacijos sistemų vadyba 2 k. 1gr.

Liudmila Lobanova, Lekt., Dr.
210 09:00 - 10:30
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 3 k. 1gr.

Liudmila Lobanova, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Žinių visuomenės: sąvoka, iššūkiai ir perspektyvos (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Axel Ernst Walter, Prof., Habil. dr.
19:00 - 20:30
Skaitmeninės ir tradicinės leidybos vadyba (Privalomasis)
Medijos ir skaitmeninė leidyba 1 k. 1gr.

Remigijus Misiūnas, Prof., Dr.
217 11:00 - 12:30
Komunikacijos teorijos (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1 k. 1gr.

Gintaras Aleknonis, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Komunikacijos teorijos (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1 k. 1gr.

Gintaras Aleknonis, Prof., Dr.
15:00 - 17:00
rezervuota (trečiadienis)
Analitinė žurnalistika 1 k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Povilas Šklėrius
Komentarai: Renginys pirmo kurso magistrantams
507 10:00 - 11:30
rezervuota (trečiadienis)

Aurelija Maknytė, Lekt.
Komentarai: LRB 3 kurso studentų Vaizdo operatoriaus meno egzamino perlaikymas
10:00 - 11:30
rezervuota (trečiadienis)

Aurelija Maknytė, Lekt.
Komentarai: LRB 3 kurso studentų Vaizdo operatoriaus meno egzamino perlaikymas
509
510 09:00 - 11:00
rezervuota (trečiadienis)
Erasmus tvarkaraštis

Titas Petrikis, Partn. Doc., Dr.
Komentarai: Film Music Analysis and History reexamination for Erasmus studens
17:00 - 18:30
Komercinė teisė (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 4 k. 1gr.

Rolandas Valančius, Lekt.
19:00 - 20:30
Komercinė teisė (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 4 k. 1gr.

Rolandas Valančius, Lekt.
513 09:00 - 10:30
Teisiniai viešosios kūrybos komunikacijos pagrindai (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Fotografijos studijos (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 4gr.

Aurelija Maknytė, Lekt.
17:00 - 18:30
Komunikacijos teorijos (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija 1 k. 1gr.

Kęstutis Kirtiklis, Doc., Dr.

17:00 - 18:30
Komunikacijos teorijos (Pasirenkamasis)
Ryšiai su visuomene 1 k. 1gr.

Kęstutis Kirtiklis, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Komunikacijos teorijos (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija 1 k. 1gr.

Kęstutis Kirtiklis, Doc., Dr.
514-1 15:00 - 16:30
Komunikacija socialiniuose tinkluose (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr.

Linas Kontrimas, Lekt.
17:00 - 18:30
Web programavimas (Pasirenkamasis)
Informacijos sistemų vadyba 1 k. 1gr.

Aivaras Čechamiras, Lekt.
19:00 - 20:30
Web programavimas (Pasirenkamasis)
Informacijos sistemų vadyba 1 k. 1gr.

Aivaras Čechamiras, Lekt.
514-2 13:00 - 14:30
Finansinė apskaita (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 3 k. 1gr.

Vilius Savickas, J. Asist.
15:00 - 16:30
Finansinė apskaita (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 3 k. 1gr.

Vilius Savickas, J. Asist.
17:00 - 18:30
Kritinės vizualumo teorijos (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1 k. 1gr.

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Kritinės vizualumo teorijos (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1 k. 1gr.

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
203 09:00 - 11:00
rezervuota (ketvirtadienis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1 k. 1gr.

Renata Matkevičienė, Doc., Dr.
Komentarai: Studijų programos komiteto pirmininkės susitikimas su TK(A) magistro pirmo kurso studentais / Meeting with the Head of the Committee of the Program
11:00 - 12:30
Leidybos informacijos analitika ir tvarkyba (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2 k. 1gr. 2gr.

Tomas Petreikis, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Quality and Evaluation of Information services (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Jurgita Rudžionienė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Quality and Evaluation of Information services (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Jurgita Rudžionienė, Asist., Dr.
Komentarai: Seminarams studentai skiriami į dvi grupes, kurioms užsiėmimai vyksta kas antrą savaitę
204 09:00 - 10:30
Transnacionalinis kinas (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Transnacionalinis kinas (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Projektų rengimas ir valdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 3 k. 1gr.

Erika Janiūnienė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Tarpkultūrinė komunikacija (Pasirenkamasis)
Ryšiai su visuomene 1 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Rita Repšienė, Doc., Dr.
205 11:00 - 12:30
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Guoda Litvaitienė, Partn. Doc.
13:00 - 14:30
Dailės ir dizaino įvadas (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Žilvinė Gaižutytė-Filipavičienė, Doc., Dr.
Komentarai: 1 grupė
15:00 - 16:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1 k. 1gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.

15:00 - 16:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija 1 k. 1gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.

15:00 - 16:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1 k. 1gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.
208 15:00 - 17:00
rezervuota (ketvirtadienis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1 k. 1gr.

Komentarai: Meeting with the Student Card Coordinator
209 09:00 - 10:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (kiekybiniai metodai) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2 k. 1gr.

Giedrė Plepytė-Davidavičienė, J. Asist.
13:00 - 14:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1 k. 1gr.

Zinaida Manžuch, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Ryšiai su visuomene 1 k. 1gr.

Deimantė Šėporaitytė-Vismantė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Paveldo kultūra ir politika (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1 k. 1gr.

Tomas Petreikis, Asist., Dr.
19:00 - 20:30
Paveldo kultūra ir politika (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1 k. 1gr.

Tomas Petreikis, Asist., Dr.
210 11:00 - 12:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (kiekybiniai metodai) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2 k. 1gr. 2gr.

Giedrė Plepytė-Davidavičienė, J. Asist.
13:00 - 14:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (kiekybiniai metodai) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 2 k. 2gr.

Giedrė Plepytė-Davidavičienė, J. Asist.
217 09:00 - 10:30
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Žygintas Pečiulis, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 14:30
Politinės komunikacijos teorija (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Andrius Vaišnys, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Vincas Grigas, Doc., Dr.
507 13:00 - 14:30
Leidybos informacijos analitika ir tvarkyba (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2 k. 1gr.

Tomas Petreikis, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (kokybiniai metodai) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 3 k. 1gr.

Giedrė Plepytė-Davidavičienė, J. Asist.
509 11:00 - 12:30
Kūrybinis rašymas (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 4 k. 1gr.

Jurgita Girčienė, Doc., Dr.
510 11:00 - 12:30
Integruota rinkodaros komunikacija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 3 k. 1gr.

Lina Jakučionienė, Lekt.
13:00 - 14:30
Integruota rinkodaros komunikacija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 3 k. 1gr.

Lina Jakučionienė, Lekt.
17:00 - 18:30
Sociologiniai informacinės veiklos tyrimo metodai (kokybiniai metodai) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 3 k. 1gr.

Giedrė Plepytė-Davidavičienė, J. Asist.
19:00 - 20:30
Socialiniai ir politiniai diskursai šiuolaikiniame kine (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2 k. 1gr.

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.
513 11:00 - 12:30
Projektų rengimas ir valdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 3 k. 1gr.

Erika Janiūnienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
TV režisūros teorija ir praktika I/II d. (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Vytenis Pauliukaitis, Partn. Doc.
15:00 - 16:30
Viešojo komunikavimo įgūdžiai (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Lijana Stundžė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Tarpkultūrinė komunikacija (Pasirenkamasis)
Ryšiai su visuomene 1 k. 1gr. 1gr. 1gr.

Rita Repšienė, Doc., Dr.
514-1 09:00 - 10:30
Multimedijos pagrindai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 4 k. 1gr.

Vigintas Stancelis, Lekt.
17:00 - 18:30
Skaitmeninės technologijos leidyboje (Privalomasis)
Medijos ir skaitmeninė leidyba 1 k. 1gr.

Vigintas Stancelis, Lekt.
514-2 17:00 - 18:30
Taikomieji medijų paveldo tyrimai (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2 k. 1gr.

Kšištof Tolkačevski, Asist., Dr.
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
203 09:00 - 10:30
Vartotojų elgsena (Pasirenkamasis)
Leidyba ir reklama 3 k. 1gr.

Lina Markevičiūtė, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Kino ir televizijos dramaturgija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr.

Birutė Kapustinskaitė, Lekt.
204 09:00 - 10:30
Transnacionalinis kinas (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Transnacionalinis kinas (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Socialiniai ir politiniai diskursai šiuolaikiniame kine (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2 k. 1gr.

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Socialiniai ir politiniai diskursai šiuolaikiniame kine (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2 k. 1gr.

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.
205 17:00 - 18:30
Elgsenos ekonomika ir įvaizdžio formavimas (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1 k. 1gr.

Asta Mikalauskienė, Prof., Dr.
208 16:00 - 17:00
rezervuota (penktadienis)
Komunikacija ir informacija 1 k. 1gr.

Erika Janiūnienė, Doc., Dr.
Komentarai: Studentų susitikimas su programos koordinatoriais
17:00 - 18:30
Informacijos ir žinių vadyba (Privalomasis)
Komunikacija ir informacija 1 k. 1gr.

Saulė Jokūbauskienė, Lekt., Dr.
19:00 - 20:30
Informacijos ir žinių vadyba (Privalomasis)
Komunikacija ir informacija 1 k. 1gr.

Saulė Jokūbauskienė, Lekt., Dr.
209 09:00 - 10:30
Poligrafija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2 k. 1gr. 2gr.

Rimantas Stonkus, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Poligrafija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 2 k. 1gr.

Rimantas Stonkus, Lekt., Dr.
210 09:00 - 10:30
Literatūros adaptacijos vizualinėse medijose (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Alius Avčininkas, J. Asist.
11:00 - 12:30
Literatūros adaptacijos vizualinėse medijose (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Alius Avčininkas, J. Asist.
217
507 09:00 - 10:00
rezervuota (penktadienis)

Martynas Petrikas, Doc., Dr.
Komentarai: KKB 1 kurso studentų Mados ir stiliaus raiškos egzamino perlaikymas
17:00 - 18:00
rezervuota (penktadienis)

Miglė Eleonora Černikovaitė, Lekt., Dr.
Komentarai: RSVM 2 kurso studentų Ryšių su visuomene internete egzamino perlaikymas
19:00 - 20:30
Elgsenos ekonomika ir įvaizdžio formavimas (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1 k. 1gr.

Asta Mikalauskienė, Prof., Dr.
509 09:00 - 10:00
rezervuota (penktadienis)

Audrius Dabrovolskas, Lekt.
Kęstutis Petrauskis, Lekt.
Komentarai: KKB 2 kurso studentų Televizijos studijų egzamino perlaikymas
13:00 - 14:30
Kino ir televizijos dramaturgija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 2gr.

Birutė Kapustinskaitė, Lekt.
15:00 - 16:00
rezervuota (penktadienis)

Renata Stonytė, Lekt.
Komentarai: KKB 2 kurso studentų Politikos komunikacijos teorijos egzamino perlaikymas
510 15:00 - 17:00
rezervuota (penktadienis)
Informacijos sistemų vadyba 1 k. 1gr. 1gr.

Zenona Ona Atkočiūnienė, Prof., Dr. (HP)
Komentarai: Susitikimas su ISV ir ŽVL studijų programų komitetų pirmininke
513 17:00 - 18:30
Medijų raiškos ir kultūra (Privalomasis)
Medijos ir skaitmeninė leidyba 1 k. 1gr.

Aušra Navickienė, Prof., Dr.
19:00 - 20:45
rezervuota (ketvirtadienis)

Komentarai: Protmūšis
514-1
514-2
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
203
204 09:00 - 10:30
Informacijos ir žinių vadyba (Privalomasis)
Komunikacija ir informacija 1 k. 1gr.

Saulė Jokūbauskienė, Lekt., Dr.
11:00 - 12:30
Informacijos ir žinių vadyba (Privalomasis)
Komunikacija ir informacija 1 k. 1gr.

Saulė Jokūbauskienė, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Informacijos ir žinių vadyba (Privalomasis)
Komunikacija ir informacija 1 k. 1gr.

Saulė Jokūbauskienė, Lekt., Dr.
205 09:00 - 10:30
Elgsenos ekonomika ir įvaizdžio formavimas (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1 k. 1gr.

Asta Mikalauskienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Elgsenos ekonomika ir įvaizdžio formavimas (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1 k. 1gr.

Asta Mikalauskienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Elgsenos ekonomika ir įvaizdžio formavimas (Privalomasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1 k. 1gr.

Asta Mikalauskienė, Prof., Dr.
208
209
210
217
507
509
510
513
514-1
514-2 09:00 - 10:30
Kritinės vizualumo teorijos (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1 k. 1gr.

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Kritinės vizualumo teorijos (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1 k. 1gr.

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Kritinės vizualumo teorijos (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1 k. 1gr.

Renata Šukaitytė, Doc., Dr.
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
203
204
205
208
209
210
217
507
509
510
513
514-1
514-2