215 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
|
|
|
|
13:00 - 14:30
Kūrybos ekonomika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Rusnė Kregždaitė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Kūrybos ekonomika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Rusnė Kregždaitė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Integruota komunikacija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Daiva Siudikienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Integruota komunikacija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Daiva Siudikienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
JR5 |
09:00 - 10:30
Komunikacijos istorija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Kšištof Tolkačevski, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
Komunikacijos istorija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Kšištof Tolkačevski, Doc., Dr.
|
|
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k.
1gr.
2gr.
Daniel Bogdanovič, Lekt.
Matomi komentarai: 3 grupė
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k.
1gr.
2gr.
Daniel Bogdanovič, Lekt.
Matomi komentarai: 3 grupė
|
|
|
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
1gr.
Daniel Bogdanovič, Lekt.
Matomi komentarai: 1 grupė
|
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
1gr.
Daniel Bogdanovič, Lekt.
Matomi komentarai: 1 grupė
|
|
|
|
JR6 |
|
|
11:00 - 12:30
Tarpkultūrinė komunikacija (Pasirenkamasis)
Kultūros informacija ir komunikacija 4k.
1gr.
1gr.
Rita Repšienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Tarpkultūrinė komunikacija (Pasirenkamasis)
Kultūros informacija ir komunikacija 4k.
1gr.
1gr.
Rita Repšienė, Doc., Dr.
|
|
|
15:00 - 16:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Pasirenkamasis)
Ryšiai su visuomene 1k.
1gr.
1gr.
Marija Stonkienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k.
1gr.
1gr.
Marija Stonkienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Pasirenkamasis)
Ryšiai su visuomene 1k.
1gr.
1gr.
Marija Stonkienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k.
1gr.
1gr.
Marija Stonkienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
215 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
09:00 - 10:30
Kultūros politikos įvadas (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Renata Stonytė, Asist., Dr.
|
09:00 - 10:30
Kultūros politikos įvadas (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Renata Stonytė, Asist., Dr.
|
11:00 - 12:30
Komunikacijos teorijos (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1k.
1gr.
Gintaras Aleknonis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
11:00 - 12:30
Komunikacijos teorijos (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1k.
1gr.
Gintaras Aleknonis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
13:00 - 14:30
Komunikacijos teorijos (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1k.
1gr.
Gintaras Aleknonis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
13:00 - 14:30
Komunikacijos teorijos (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1k.
1gr.
Gintaras Aleknonis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
|
|
|
|
|
|
|
JR5 |
09:00 - 10:30
Fotografijos studijos (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Aurelija Maknytė, Lekt.
|
09:00 - 10:30
Fotografijos studijos (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Aurelija Maknytė, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Komunikacijos etika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Audrius Dabrovolskas, Lekt.
|
11:00 - 12:30
Komunikacijos etika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Audrius Dabrovolskas, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Bakalauro darbo projektas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 4k.
1gr.
1gr.
Giedrė Plepytė-Davidavičienė, Asist., Dr.
|
13:00 - 14:30
Bakalauro darbo projektas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 4k.
1gr.
1gr.
Giedrė Plepytė-Davidavičienė, Asist., Dr.
|
|
|
17:00 - 18:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k.
2gr.
Gediminas Beresnevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
|
17:00 - 18:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k.
2gr.
Gediminas Beresnevičius, Vyresn. Lekt., Dr.
|
19:15 - 19:30
rezervuota (trečiadienis)
Jūratė Petniūnaitė
Matomi komentarai: Bandymas
|
|
|
JR6 |
|
|
11:00 - 12:30
Žurnalistikos įvadas (Privalomasis)
Žurnalistika 1k.
3gr.
Viktor Denisenko, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Žurnalistikos įvadas (Privalomasis)
Žurnalistika 1k.
3gr.
Viktor Denisenko, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Leidybos pagrindai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k.
1gr.
Remigijus Misiūnas, Prof., Dr.
|
13:00 - 14:30
Leidybos pagrindai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k.
1gr.
Remigijus Misiūnas, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
Tarptautinė žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 4k.
1gr.
Gintaras Aleknonis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
15:00 - 16:30
Tarptautinė žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 4k.
1gr.
Gintaras Aleknonis, Vyr. M. Darbuot., Dr.
|
|
|
|
|
|
215 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
09:00 - 10:30
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Žygintas Pečiulis, Prof., Dr. (HP)
|
09:00 - 10:30
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Žygintas Pečiulis, Prof., Dr. (HP)
|
11:00 - 15:00
rezervuota (ketvirtadienis)
Žurnalistika 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Viktor Denisenko, Doc., Dr.
Deimantas Jastramskis, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Žurnalistikos bakalauro antro kurso praktikos gynimas
|
11:00 - 15:00
rezervuota (ketvirtadienis)
Žurnalistika 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Viktor Denisenko, Doc., Dr.
Deimantas Jastramskis, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Žurnalistikos bakalauro antro kurso praktikos gynimas
|
11:00 - 15:00
rezervuota (ketvirtadienis)
Žurnalistika 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Viktor Denisenko, Doc., Dr.
Deimantas Jastramskis, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Žurnalistikos bakalauro antro kurso praktikos gynimas
|
11:00 - 15:00
rezervuota (ketvirtadienis)
Žurnalistika 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Viktor Denisenko, Doc., Dr.
Deimantas Jastramskis, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Žurnalistikos bakalauro antro kurso praktikos gynimas
|
15:00 - 16:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Vincas Grigas, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Vincas Grigas, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Ilona Michailovič, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 3 gr.
|
17:00 - 18:30
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Ilona Michailovič, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 3 gr.
18:45 - 20:15
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Ilona Michailovič, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 4 gr.
|
18:45 - 20:15
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Ilona Michailovič, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 4 gr.
|
18:45 - 20:15
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Ilona Michailovič, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 4 gr.
|
|
JR5 |
09:00 - 10:30
Komunikacijos filosofija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Kęstas Kirtiklis, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
Komunikacijos filosofija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Kęstas Kirtiklis, Doc., Dr.
|
|
|
13:00 - 14:30
Kalbinė komunikacija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k.
1gr.
2gr.
Jurgita Girčienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Kalbinė komunikacija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k.
1gr.
2gr.
Jurgita Girčienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Aurelija Novelskaitė, Prof., Dr.
|
15:00 - 16:30
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Aurelija Novelskaitė, Prof., Dr.
|
17:00 - 18:30
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Aurelija Novelskaitė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: 1 gr.
|
17:00 - 18:30
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Aurelija Novelskaitė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: 1 gr.
18:45 - 20:15
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Aurelija Novelskaitė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: 2 gr.
|
18:45 - 20:15
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Aurelija Novelskaitė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: 2 gr.
|
18:45 - 20:15
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Aurelija Novelskaitė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: 2 gr.
|
|
JR6 |
|
|
11:00 - 12:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1k.
1gr.
Zinaida Manžuch, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1k.
1gr.
Zinaida Manžuch, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
3gr.
Daniel Bogdanovič, Lekt.
Matomi komentarai: 3 grupė
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k.
3gr.
Daniel Bogdanovič, Lekt.
Matomi komentarai: 3 grupė
|
|
|
17:00 - 18:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Vincas Grigas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 2 gr.
|
17:00 - 18:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Vincas Grigas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 2 gr.
|
|
|
|
215 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
09:00 - 10:30
rezervuota (penktadienis)
Žurnalistika 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Laimutis Laužikas, Lekt.
Matomi komentarai: Atsiskaitomasis kontrolinis
|
09:00 - 10:30
rezervuota (penktadienis)
Žurnalistika 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Laimutis Laužikas, Lekt.
Matomi komentarai: Atsiskaitomasis kontrolinis
|
11:00 - 12:30
Skaitmeninio kultūros turinio ilgalaikis išsaugojimas: dabarties tendencijos (Pasirenkamasis)
Erasmus
tvarkaraštis
Regina Varnienė-Janssen, Dr.
|
11:00 - 12:30
Skaitmeninio kultūros turinio ilgalaikis išsaugojimas: dabarties tendencijos (Pasirenkamasis)
Erasmus
tvarkaraštis
Regina Varnienė-Janssen, Dr.
|
13:00 - 14:30
Skaitmeninio kultūros turinio ilgalaikis išsaugojimas: dabarties tendencijos (Pasirenkamasis)
Erasmus
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Regina Varnienė-Janssen, Dr.
|
13:00 - 14:30
Skaitmeninio kultūros turinio ilgalaikis išsaugojimas: dabarties tendencijos (Pasirenkamasis)
Erasmus
tvarkaraštis
Pogrupiai: 1
Regina Varnienė-Janssen, Dr.
|
|
|
|
|
|
|
|
JR5 |
|
|
|
|
13:00 - 14:30
Profesinė kalba (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Vilmantė Sinkevičienė, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Profesinė kalba (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
Vilmantė Sinkevičienė, Lekt.
|
|
|
|
|
|
|
|
JR6 |
09:00 - 10:30
Programavimo pagrindai (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 2k.
1gr.
2gr.
Aivaras Čechamiras, Lekt.
|
09:00 - 10:30
Programavimo pagrindai (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 2k.
1gr.
2gr.
Aivaras Čechamiras, Lekt.
|
|
|
|
|
15:00 - 16:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Vincas Grigas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 4 gr.
|
15:00 - 16:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Vincas Grigas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 4 gr.
|
17:00 - 18:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Vincas Grigas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 5 gr.
|
17:00 - 18:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS
tvarkaraštis
Vincas Grigas, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 5 gr.
|
|
|
|