kf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Komunikacijos fakultetas

Jungiamieji rūmai
2019.11.04 -- 2019.11.10


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 09:00 - 10:30
Komunikacijos istorija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Kšištof Tolkačevski, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1 k. 1gr. 2gr.

Daniel Bogdanovič, Lekt.
Komentarai: 3 grupė
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1 k. 1gr.

Daniel Bogdanovič, Lekt.
Komentarai: 1 grupė
JR6 11:00 - 12:30
Tarpkultūrinė komunikacija (Pasirenkamasis)
Kultūros informacija ir komunikacija 4 k. 1gr. 1gr.

Rita Repšienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Pasirenkamasis)
Ryšiai su visuomene 1 k. 1gr. 1gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1 k. 1gr. 1gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 09:00 - 10:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Gediminas Beresnevičius, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Komunikacijos etika (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Andrius Gudauskas, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Leidinio dizainas (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1 k. 1gr. 2gr.

Linas Spurga, Lekt.
JR6 17:00 - 18:30
Socialinis diskursas vizualiame mene (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2 k. 1gr.

Martynas Petrikas, Doc., Dr.
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 09:00 - 10:30
Fotografijos studijos (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Aurelija Maknytė, Lekt.
11:00 - 12:30
Komunikacijos etika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Audrius Dabrovolskas, Lekt.
13:00 - 14:30
Bakalauro darbo projektas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 4 k. 1gr. 1gr.

Giedrė Plepytė-Davidavičienė, J. Asist.
17:00 - 18:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 2gr.

Gediminas Beresnevičius, Lekt., Dr.
19:15 - 19:30
rezervuota (trečiadienis)

Jūratė Petniūnaitė
Komentarai: Bandymas
JR6 11:00 - 12:30
Žurnalistikos įvadas (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 3gr.

Viktor Denisenko, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Leidybos pagrindai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1 k. 1gr.

Remigijus Misiūnas, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Tarptautinė žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 4 k. 1gr.

Gintaras Aleknonis, Prof., Dr.
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 09:00 - 10:30
Komunikacijos filosofija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Kęstutis Kirtiklis, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Komunikacinės kompetencijos ugdymas (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Lijana Stundžė, Doc., Dr.
Komentarai: 1 grupė
13:00 - 14:30
Kalbinė komunikacija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1 k. 1gr. 2gr.

Jurgita Girčienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Aurelija Novelskaitė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Aurelija Novelskaitė, Doc., Dr.
Komentarai: 1 gr.

18:45 - 20:15
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Aurelija Novelskaitė, Doc., Dr.
Komentarai: 2 gr.
18:45 - 20:15
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Aurelija Novelskaitė, Doc., Dr.
Komentarai: 2 gr.
JR6 11:00 - 12:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1 k. 1gr.

Zinaida Manžuch, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1 k. 3gr.

Daniel Bogdanovič, Lekt.
Komentarai: 3 grupė
17:00 - 18:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Vincas Grigas, Asist., Dr.
Komentarai: 2 gr.
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 13:00 - 14:30
Profesinė kalba (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Vilmantė Sinkevičienė, Lekt.
JR6 09:00 - 10:30
Programavimo pagrindai (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 2 k. 1gr. 2gr.

Aivaras Čechamiras, Lekt.
15:00 - 16:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Vincas Grigas, Asist., Dr.
Komentarai: 4 gr.
17:00 - 18:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Vincas Grigas, Asist., Dr.
Komentarai: 5 gr.
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5
JR6
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5
JR6