kf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Komunikacijos fakultetas

Jungiamieji rūmai
2019.09.09 -- 2019.09.15


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 09:00 - 10:30
Komunikacijos istorija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Kšištof Tolkačevski, Asist., Dr.
JR6
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 09:00 - 10:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Gediminas Beresnevičius, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Komunikacijos etika (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Andrius Gudauskas, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Leidinio dizainas (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1 k. 1gr. 2gr.

Linas Spurga, Lekt.
JR6 11:00 - 12:30
Dailės ir dizaino įvadas (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Žilvinė Gaižutytė-Filipavičienė, Doc., Dr.
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 11:00 - 12:30
Komunikacijos etika (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Audrius Dabrovolskas, Lekt.
JR6 13:00 - 14:30
Integruota komunikacija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 2gr.

Daiva Siudikienė, Asist., Dr.
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 13:00 - 14:30
Kalbinė komunikacija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1 k. 1gr. 2gr.

Jurgita Girčienė, Doc., Dr.

14:00 - 14:45
rezervuota (ketvirtadienis)

Aurelija Novelskaitė, Doc., Dr.
Komentarai: KMM 2 kurso studentų Lyties, kultūros ir kalbos egzamino perlaikymas
15:00 - 16:30
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Ilona Michailovič, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Komunikacijos filosofija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Kęstutis Kirtiklis, Doc., Dr.
JR6 11:00 - 12:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1 k. 1gr.

Zinaida Manžuch, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Vincas Grigas, Asist., Dr.
Komentarai: 2 gr.
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 13:00 - 14:30
Profesinė kalba (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Vilmantė Sinkevičienė, Lekt.
17:00 - 18:30
Profesinė kalba (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Vilmantė Sinkevičienė, Lekt.
JR6 09:00 - 10:30
Programavimo pagrindai (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 2 k. 1gr. 2gr.

Aivaras Čechamiras, Lekt.
15:00 - 16:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Vincas Grigas, Asist., Dr.
Komentarai: 4 gr.
17:00 - 18:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Vincas Grigas, Asist., Dr.
Komentarai: 5 gr.
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5
JR6
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5
JR6