kf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Komunikacijos fakultetas

Jungiamieji rūmai
2019.09.02 -- 2019.09.08


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5
JR6 15:00 - 16:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Pasirenkamasis)
Ryšiai su visuomene 1 k. 1gr. 1gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.

15:00 - 16:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1 k. 1gr. 1gr.

Marija Stonkienė, Doc., Dr.
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 09:00 - 10:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Gediminas Beresnevičius, Lekt., Dr.
JR6 09:00 - 10:30
Žiniasklaidos teisė (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Jolanta Mažylė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Dailės ir dizaino įvadas (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Žilvinė Gaižutytė-Filipavičienė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Socialinis diskursas vizualiame mene (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2 k. 1gr.

Martynas Petrikas, Doc., Dr.
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 09:00 - 10:30
Fotografijos studijos (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Aurelija Maknytė, Lekt.
11:00 - 12:30
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 3 k. 1gr.

Liudmila Lobanova, Lekt., Dr.
JR6 11:00 - 12:00
rezervuota (trečiadienis)

Martynas Petrikas, Doc., Dr.
Komentarai: Meno ir muzikos istorijos dalyko perlaikymas KIIK bakalauro 3 kurso studentams
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 15:00 - 16:30
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Aurelija Novelskaitė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Aurelija Novelskaitė, Doc., Dr.
Komentarai: 1 gr.

18:45 - 20:15
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Aurelija Novelskaitė, Doc., Dr.
Komentarai: 2 gr.
18:45 - 20:15
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Aurelija Novelskaitė, Doc., Dr.
Komentarai: 2 gr.
JR6 11:00 - 12:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1 k. 1gr.

Zinaida Manžuch, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Vincas Grigas, Doc., Dr.
Komentarai: 1 gr.
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 09:00 - 10:30
Kino ir televizijos dramaturgija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Birutė Kapustinskaitė, Lekt.
JR6 09:00 - 10:30
Programavimo pagrindai (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 2 k. 1gr. 2gr.

Aivaras Čechamiras, Lekt.
15:00 - 16:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Vincas Grigas, Doc., Dr.
Komentarai: 3 gr.
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5
JR6
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5
JR6