kf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Komunikacijos fakultetas

Skirmanto Valiulio medijų centras
2019.12.02 -- 2019.12.08


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
"Universiteto žurnalisto" redakcija 17:00 - 18:30
Teatro meno seminaras (Pasirenkamasis)
Analitinė žurnalistika 1 k. 1gr.

Martynas Petrikas, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Teatro meno seminaras (Pasirenkamasis)
Analitinė žurnalistika 1 k. 1gr.

Martynas Petrikas, Doc., Dr.
J. Keliuočio 13:00 - 14:30
Baigiamasis kūrybinis teminis darbas (vaizdo raiška) (Pasirenkamasis)
Žurnalistika 4 k. 1gr. 2gr.

Žygintas Pečiulis, Prof., Dr. (HP)
Radijo auditorija 09:00 - 10:30
Balso lavinimas ir retorika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 3gr.

Asta Stankūnaitė, Lekt.
11:00 - 12:30
Balso lavinimas ir retorika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 1gr.

Asta Stankūnaitė, Lekt.
13:00 - 14:30
Balso lavinimas ir retorika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 3gr.

Asta Stankūnaitė, Lekt.
15:00 - 16:30
Balso lavinimas ir retorika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 2gr.

Asta Stankūnaitė, Lekt.
TV montažinė
TV studija 11:00 - 12:30
TV režisūros teorija ir praktika I/II d. (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Vytenis Pauliukaitis, Partn. Doc.
13:00 - 14:30
TV režisūros teorija ir praktika I/II d. (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 3 k. 3gr.

Vytenis Pauliukaitis, Partn. Doc.
Vilniaus balso salė 09:00 - 10:30
Kultūrų komunikacija ir medijos (Privalomasis)
Žurnalistika 4 k. 1gr. 2gr.

Tomaš Božerocki, Lekt.
11:00 - 12:30
Kultūrų komunikacija ir medijos (Privalomasis)
Žurnalistika 4 k. 1gr.

Tomaš Božerocki, Lekt.
13:00 - 14:30
Vaizdo publicistika ir interviu (Pasirenkamasis)
Žurnalistika 3 k. 1gr.

Eugenijus Kryžanovskis, Partn. Doc.
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
"Universiteto žurnalisto" redakcija 09:00 - 10:30
Europos Sąjunga ir medijos (Pasirenkamasis)
Žurnalistika 3 k. 1gr.

Viktor Denisenko, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Žiniasklaidos teisė (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 3gr.

Jolanta Mažylė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Tarptautinio verslo aplinka (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija 1 k. 1gr.

Miglė Eleonora Černikovaitė, Lekt., Dr.
17:00 - 18:30
Tarptautinio verslo aplinka (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija 1 k. 1gr.

Miglė Eleonora Černikovaitė, Lekt., Dr.
19:00 - 20:30
Komunikacijos projektas (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija 1 k. 1gr.

Jolanta Gužaitė Kvintus, Partn. Doc.
J. Keliuočio 15:00 - 16:30
Tarptautinės komunikacijos kampanijos (Privalomasis)
Ryšiai su visuomene 2 k. 1gr.

Daiva Lialytė, Partn. Doc.
17:00 - 18:30
Tarptautinės komunikacijos kampanijos (Privalomasis)
Ryšiai su visuomene 2 k. 1gr.

Daiva Lialytė, Partn. Doc.
19:00 - 20:30
Tarptautinės komunikacijos kampanijos (Privalomasis)
Ryšiai su visuomene 2 k. 1gr.

Daiva Lialytė, Partn. Doc.
Radijo auditorija 15:00 - 16:30
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Edvardas Kubilius, Lekt.
17:00 - 18:30
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Edvardas Kubilius, Lekt.
19:00 - 19:45
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Edvardas Kubilius, Lekt.
TV montažinė
TV studija 15:00 - 16:30
Tarptautinė žurnalistika (Pasirenkamasis)
Erasmus tvarkaraštis

Gintaras Aleknonis, Prof., Dr.
Vilniaus balso salė 15:00 - 16:30
Kūrybiškumas ir verslumas (Pasirenkamasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1 k. 1gr.

Neringa Petrauskaitė, Lekt.
17:00 - 18:30
Kūrybiškumas ir verslumas (Pasirenkamasis)
Žinių vadyba ir lyderystė 1 k. 1gr.

Neringa Petrauskaitė, Lekt.
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
"Universiteto žurnalisto" redakcija 09:00 - 10:30
Fotožurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 3 k. 1gr.

Vytenis Radžiūnas, Lekt.
11:00 - 12:30
Fotožurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 3 k. 1gr.

Vytenis Radžiūnas, Lekt.
17:00 - 18:30
Kiekybiniai ir kokybiniai tyrimų metodai (Privalomasis)
Analitinė žurnalistika 2 k. 1gr.

Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Kiekybiniai ir kokybiniai tyrimų metodai (Privalomasis)
Analitinė žurnalistika 2 k. 1gr.

Rūta Žiliukaitė, Doc., Dr.
J. Keliuočio 09:00 - 10:30
Žiniasklaidos auditorijos tyrimai (Privalomasis)
Žurnalistika 4 k. 1gr. 2gr.

Giedrė Plepytė-Davidavičienė, J. Asist.
11:00 - 12:30
Žiniasklaidos auditorijos tyrimai (Privalomasis)
Žurnalistika 4 k. 2gr.

Giedrė Plepytė-Davidavičienė, J. Asist.
17:00 - 18:30
Komunikacijos projektas (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1 k. 1gr.

Jolanta Gužaitė Kvintus, Partn. Doc.
19:00 - 20:30
Komunikacijos projektas (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1 k. 1gr.

Jolanta Gužaitė Kvintus, Partn. Doc.
Radijo auditorija 13:00 - 14:30
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 2gr. Pogrupiai: 4

Edvardas Kubilius, Lekt.
15:00 - 16:30
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 2gr. Pogrupiai: 4

Edvardas Kubilius, Lekt.
17:00 - 17:45
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 2gr. Pogrupiai: 4

Edvardas Kubilius, Lekt.
TV montažinė
TV studija 09:00 - 10:30
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 2gr. Pogrupiai: 3

Žygintas Pečiulis, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 12:30
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 2gr. Pogrupiai: 3

Žygintas Pečiulis, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 13:45
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 2gr. Pogrupiai: 3

Žygintas Pečiulis, Prof., Dr. (HP)
Vilniaus balso salė 11:00 - 12:30
Žmogiškųjų išteklių valdymas (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 3 k. 1gr.

Liudmila Lobanova, Lekt., Dr.
13:00 - 14:30
Kursinis darbas (Privalomasis)
Žurnalistika 4 k. 1gr. 2gr.

Vytenis Radžiūnas, Lekt.
17:00 - 18:30
Inovacijų vadyba (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 3 k. 1gr.

Ingrida Girnienė, Asist., Dr.
19:00 - 20:30
Inovacijų vadyba (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 3 k. 1gr.

Ingrida Girnienė, Asist., Dr.
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
"Universiteto žurnalisto" redakcija 15:00 - 16:00
rezervuota (ketvirtadienis)
Žurnalistika 3 k. 1gr.

Gintaras Aleknonis, Prof., Dr.
Edvardas Kubilius, Lekt.
Komentarai: Žurnalistikos bakalauro trečio kurso praktikos gynimas

16:00 - 17:00
rezervuota (ketvirtadienis)
Analitinė žurnalistika 2 k. 1gr.

Gintaras Aleknonis, Prof., Dr.
Edvardas Kubilius, Lekt.
Komentarai: Analitinės žurnalistikos magistro antro kurso praktikos gynimas
17:00 - 18:30
Verslas ir finansai žiniasklaidoje (Privalomasis)
Žurnalistika 3 k. 1gr.

Artūras Ketlerius, Lekt.
19:00 - 20:30
Verslas ir finansai žiniasklaidoje (Privalomasis)
Žurnalistika 3 k. 1gr.

Artūras Ketlerius, Lekt.
J. Keliuočio 14:00 - 15:00
rezervuota (ketvirtadienis)

Austė Telyčėnaitė, Lekt.
Komentarai: Priėmimo valandos
17:00 - 18:30
Audiovizualinė raiška (Privalomasis)
Analitinė žurnalistika 1 k. 1gr.

Žygintas Pečiulis, Prof., Dr. (HP)
19:00 - 20:30
Audiovizualinė raiška (Privalomasis)
Analitinė žurnalistika 1 k. 1gr.

Žygintas Pečiulis, Prof., Dr. (HP)
Radijo auditorija
TV montažinė
TV studija
Vilniaus balso salė 09:00 - 10:30
Komunikacijos etika (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 1gr.

Deividas Velkas, Lekt.
11:00 - 12:30
Komunikacijos etika (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 2gr.

Deividas Velkas, Lekt.
13:00 - 14:30
Komunikacijos etika (Privalomasis)
Žurnalistika 1 k. 3gr.

Deividas Velkas, Lekt.
17:00 - 18:30
Fotografijos ir kino estetika (Pasirenkamasis)
Analitinė žurnalistika 2 k. 1gr.

Andrius Gudauskas, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Fotografijos ir kino estetika (Pasirenkamasis)
Analitinė žurnalistika 2 k. 1gr.

Andrius Gudauskas, Doc., Dr.
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
"Universiteto žurnalisto" redakcija 17:00 - 18:30
Politikos komunikacija (Privalomasis)
Komunikacijos mokslai 1 k. 1gr.

Valius Venckūnas, J. Asist.
J. Keliuočio 09:00 - 10:30
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Domas Burkauskas, Lekt.
11:00 - 12:30
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Domas Burkauskas, Lekt.
13:00 - 13:45
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Domas Burkauskas, Lekt.
15:00 - 17:00
rezervuota (penktadienis)

Deimantas Jastramskis, Doc., Dr.
Komentarai: Priėmimo valandos
17:00 - 18:30
Žiniasklaidos psichologija (Privalomasis)
Analitinė žurnalistika 1 k. 1gr.

Deimantas Jastramskis, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Žiniasklaidos psichologija (Privalomasis)
Analitinė žurnalistika 1 k. 1gr.

Deimantas Jastramskis, Doc., Dr.
Radijo auditorija
TV montažinė
TV studija 09:00 - 10:30
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 3gr. Pogrupiai: 6

Rimvydas Paleckis, Lekt.
11:00 - 12:30
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 3gr. Pogrupiai: 6

Rimvydas Paleckis, Lekt.
13:00 - 13:45
Vaizdo ir garso raiškos žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 2 k. 3gr. Pogrupiai: 6

Rimvydas Paleckis, Lekt.
Vilniaus balso salė 11:00 - 12:30
Žurnalistikos istorija ir įžvalgos I/II d. (Privalomasis)
Žurnalistika 3 k. 1gr.

Andrius Vaišnys, Prof., Dr.
17:15 - 18:45
Ryšių su visuomene projektas (Privalomasis)
Ryšiai su visuomene 1 k. 1gr.

Justė Michailinaitė, Lekt.
19:00 - 20:30
Ryšių su visuomene projektas (Privalomasis)
Ryšiai su visuomene 1 k. 1gr.

Justė Michailinaitė, Lekt.
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
"Universiteto žurnalisto" redakcija
J. Keliuočio
Radijo auditorija
TV montažinė
TV studija
Vilniaus balso salė
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
"Universiteto žurnalisto" redakcija
J. Keliuočio
Radijo auditorija
TV montažinė
TV studija
Vilniaus balso salė