Pirmadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | |
VUL SK 1/E003, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
VUL SK 2/E005, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
VUL SK 3/E010, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas |
09:30 - 11:00 Neįgaliųjų integracija (Privalomasis) Ergoterapija 3k. 1gr. Aušra Budėjienė, Lekt. 09:30 - 11:00 Neįgaliųjų integracija (Privalomasis) Ergoterapija 3k. 2gr. Aušra Budėjienė, Lekt. |
09:30 - 11:00 Neįgaliųjų integracija (Privalomasis) Ergoterapija 3k. 1gr. Aušra Budėjienė, Lekt. 09:30 - 11:00 Neįgaliųjų integracija (Privalomasis) Ergoterapija 3k. 2gr. Aušra Budėjienė, Lekt. 11:00 - 13:00 Neįgaliųjų integracija (Privalomasis) Ergoterapija 3k. 1gr. 2gr. Aušra Budėjienė, Lekt. |
11:00 - 13:00 Neįgaliųjų integracija (Privalomasis) Ergoterapija 3k. 1gr. 2gr. Aušra Budėjienė, Lekt. |
||||
VUL SK 5/ B325B, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, B korpusas |
16:00 - 18:00 Ergoterapija darbingo amžiaus žmonėms (Privalomasis) Ergoterapija 3k. 1gr. Aušra Adomavičienė, Doc., Dr. Mantvilė Grybauskaitė, Lekt. 16:00 - 18:00 Ergoterapija darbingo amžiaus žmonėms (Privalomasis) Ergoterapija 3k. 2gr. Aušra Adomavičienė, Doc., Dr. Mantvilė Grybauskaitė, Lekt. |
||||||
VUL SK Raudonoji/E122, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
Vitražinė salė/B325A, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, B korpusas |
Antradienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | |
VUL SK 1/E003, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
VUL SK 2/E005, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
VUL SK 3/E010, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
VUL SK 5/ B325B, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, B korpusas |
09:00 - 10:30 Molekulinė biologija, žmogaus molekulinė genetika ir genomika (Žmogaus molekulinė genetika ir genomika) (Privalomasis) Medicinos biologija 1k. 1gr. Laima Ambrozaitytė, Prof., Dr. Aušra Morkūnienė, Doc., Dr. Vytautas Šliužas, Asist., Dr. |
09:00 - 10:30 Molekulinė biologija, žmogaus molekulinė genetika ir genomika (Žmogaus molekulinė genetika ir genomika) (Privalomasis) Medicinos biologija 1k. 1gr. Laima Ambrozaitytė, Prof., Dr. Aušra Morkūnienė, Doc., Dr. Vytautas Šliužas, Asist., Dr. 10:45 - 11:30 Molekulinė biologija, žmogaus molekulinė genetika ir genomika (Žmogaus molekulinė genetika ir genomika) (Privalomasis) Medicinos biologija 1k. 1gr. Aušra Morkūnienė, Doc., Dr. Vytautas Šliužas, Asist., Dr. |
|||||
VUL SK Raudonoji/E122, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
Vitražinė salė/B325A, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, B korpusas |
Ketvirtadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | |
VUL SK 1/E003, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
VUL SK 2/E005, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
VUL SK 3/E010, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
VUL SK 5/ B325B, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, B korpusas |
15:00 - 16:30 Socialinės gerovės aspektai ergoterapijoje (Pasirenkamasis) Reabilitacija 1k. 1gr. Aušra Adomavičienė, Doc., Dr. |
15:00 - 16:30 Socialinės gerovės aspektai ergoterapijoje (Pasirenkamasis) Reabilitacija 1k. 1gr. Aušra Adomavičienė, Doc., Dr. 16:30 - 18:55 Socialinės gerovės aspektai ergoterapijoje (Pasirenkamasis) Reabilitacija 1k. 1gr. Aušra Adomavičienė, Doc., Dr. |
16:30 - 18:55 Socialinės gerovės aspektai ergoterapijoje (Pasirenkamasis) Reabilitacija 1k. 1gr. Aušra Adomavičienė, Doc., Dr. |
||||
VUL SK Raudonoji/E122, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
Vitražinė salė/B325A, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, B korpusas |
Penktadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | |
VUL SK 1/E003, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
VUL SK 2/E005, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
VUL SK 3/E010, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
VUL SK 5/ B325B, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, B korpusas | |||||||
VUL SK Raudonoji/E122, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
Vitražinė salė/B325A, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, B korpusas |
Šeštadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | |
VUL SK 1/E003, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
VUL SK 2/E005, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
VUL SK 3/E010, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
VUL SK 5/ B325B, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, B korpusas | |||||||
VUL SK Raudonoji/E122, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
Vitražinė salė/B325A, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, B korpusas |
Sekmadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | |
VUL SK 1/E003, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
VUL SK 2/E005, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
VUL SK 3/E010, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
VUL SK 5/ B325B, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, B korpusas | |||||||
VUL SK Raudonoji/E122, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, E korpusas | |||||||
Vitražinė salė/B325A, Bendro naudojimo auditorija, Santariškių g. 2, B korpusas |