mif-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas

MIF - Naugarduko g. 24
2019.10.28 -- 2019.11.03


Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 10:15 - 12:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Irmantas Radavičius, Lekt.
14:30 - 16:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
PS 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.

Vaidas Jusevičius, Partn. Doc.
102 09:00 - 12:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
EKO 2 k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 3gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
09:00 - 12:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
EKO 2 k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 3gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
12:00 - 14:00
Informatika (Privalomasis)
DM 1 k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
14:00 - 17:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
BIO 1 k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
14:00 - 17:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
BIO 1 k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
103 10:15 - 13:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1 k. 1gr. 2gr.

Paulius Drungilas, Prof., Dr.

10:15 - 13:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1 k. 1gr. 2gr.

Paulius Drungilas, Prof., Dr.
10:15 - 13:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1 k. 1gr. 2gr.

Paulius Drungilas, Prof., Dr.

10:15 - 13:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1 k. 1gr. 2gr.

Paulius Drungilas, Prof., Dr.
14:00 - 17:00
Algebra II/II d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1gr.

Paulius Drungilas, Prof., Dr.
14:00 - 17:00
Algebra II/II d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1gr.

Paulius Drungilas, Prof., Dr.
105 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 3gr. Pogrupiai: 2

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 3gr. Pogrupiai: 1

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 3gr. Pogrupiai: 2

Rasa Stalnionytė, Lekt.
14:00 - 16:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
EKO 1 k. 1gr.

Diana Gornatkevičienė, Lekt.
107
109 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 4gr. Pogrupiai: 2

Rūta Burbaitė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 4gr. Pogrupiai: 1

Rūta Burbaitė, Lekt.
111 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Inga Piščikienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1 k. 2gr. Pogrupiai: 1

Inga Piščikienė, Lekt.
18:30 - 20:00
Magistro baigiamojo darbo seminaras (Privalomasis)
MDA DM 2 k. 1gr. 1gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
113 12:00 - 14:00
Anglų kalba I/II d. (specialybės) (Privalomasis)
EKO 2 k. 1gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Anglų kalba I/II d. (specialybės) (Privalomasis)
EKO 2 k. 2gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
116
201 10:15 - 12:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
ISI 1 k. 1gr. 2gr.

Marius Liutvinavičius, Dok.
12:00 - 14:00
Skaitiniai metodai (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.
PS 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Rokas Astrauskas, J. Asist.
14:00 - 16:00
Nereliacinės duomenų bazės (Pasirenkamasis)
ISI 2 k. 1gr. 2gr.

Giedrius Graževičius, Lekt.
202
203 10:15 - 12:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
DM 1 k. 1gr.

Rūta Burbaitė, Lekt.
12:00 - 14:00
Diferencialinės lygtys I/II d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1gr.

Artūras Štikonas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
MMT 4 k. 1gr.

Pranas Katauskis, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
MMT 4 k. 1gr.

Pranas Katauskis, Prof., Dr.
300 11:00 - 14:00
Cenzūruotų imčių analizė (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1gr. 1gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
11:00 - 14:00
Cenzūruotų imčių analizė (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1gr. 1gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
14:00 - 18:00
Makroekonometrija (Privalomasis)
EKO 4 k. 1gr.

Vaidotas Zemlys, Asist., Dr.
14:00 - 18:00
Makroekonometrija (Privalomasis)
EKO 4 k. 1gr.

Vaidotas Zemlys, Asist., Dr.
301 12:00 - 14:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
EKO 3 k. 1gr. 1gr. 2gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 18:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
DM 1 k. 2gr.

Rūta Burbaitė, Lekt.
302 10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
BIO 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Danguolė Straižytė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
BIO 1 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Danguolė Straižytė, Lekt.
18:00 - 21:00
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
MDA EKO 1 k. 1gr. 1gr.
MDA EKO (I) 2 k. 1gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
18:00 - 21:00
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
MDA EKO 1 k. 1gr. 1gr.
MDA EKO (I) 2 k. 1gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
303 12:00 - 14:00
Praktinė informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Tatjana Jevsikova, M. Darbuot., Dr.
14:00 - 16:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
FDM 3 k. 1gr. 2gr.

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
16:00 - 19:00
Diskretaus laiko finansų modeliai (Privalomasis)
FDM 4 k. 1gr. 2gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Diskretaus laiko finansų modeliai (Privalomasis)
FDM 4 k. 1gr. 2gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
304 16:00 - 20:00
Papildomi funkcinės analizės skyriai (Privalomasis)
MAT 1 k. 1gr.

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
16:00 - 20:00
Papildomi funkcinės analizės skyriai (Privalomasis)
MAT 1 k. 1gr.

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
306
307
309 16:00 - 20:45
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1 k. 1gr.
MAT 2 k. 1gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:45
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1 k. 1gr.
MAT 2 k. 1gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:45
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1 k. 1gr.
MAT 2 k. 1gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
311
312
400
405 12:00 - 14:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1 k. 2gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
409
411
413
415 08:30 - 10:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1 k. 5gr. Pogrupiai: 1

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1 k. 2gr. Pogrupiai: 1

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 08:30 - 10:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
DM 1 k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
102 08:30 - 10:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
10:15 - 12:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
Duomenų gavyba (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
MDA DM 1 k. 1gr.
MDA DM (I) 2 k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Duomenų gavyba (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
MDA DM 1 k. 1gr.
MDA DM (I) 2 k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
103 10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.
105 08:30 - 10:00
Matematinė analizė (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.
PS 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
10:15 - 12:00
Matematinė analizė (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.
PS 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 3gr. Pogrupiai: 2

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 3gr. Pogrupiai: 1

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
107
109 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 3gr.

Asta Statkevičienė, Lekt.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 1gr.

Asta Statkevičienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1 k. 2gr.

Asta Statkevičienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 2gr.

Ieva Stasiūnaitė, J. Asist.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1gr.

Ieva Stasiūnaitė, J. Asist.
111 10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 2gr. Pogrupiai: 1

Laura Giniūnienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Laura Giniūnienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 2gr. Pogrupiai: 2

Laura Giniūnienė, Lekt.
16:00 - 17:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1gr.
STA 4 k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
113 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 2gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 3gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 1gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
BIO 1 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Danguolė Straižytė, Lekt.
116
201 10:15 - 12:00
Naudotojo sąsajos kūrimas (Privalomasis)
ISI 2 k. 1gr. 2gr.

Gintautas Tamulevičius, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis)
ISI 1 k. 1gr. 2gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Finansų ekonomika (Privalomasis)
EKO 3 k. 1gr.

Tautvydas Marčiulaitis, Partn. Doc.
17:00 - 20:00
Finansų ekonomika (Privalomasis)
EKO 3 k. 1gr.

Tautvydas Marčiulaitis, Partn. Doc.
202
203 08:30 - 10:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1gr.

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Algebra II/II d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1gr.

Aivaras Novikas, Asist., Dr.
14:00 - 15:00
Algebra II/II d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1gr.

Aivaras Novikas, Asist., Dr.
16:00 - 18:30
Viešieji finansai (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1gr. 1gr. 2gr.

Irmantas Mikulėnas, Lekt.
16:00 - 18:30
Viešieji finansai (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1gr. 1gr. 2gr.

Irmantas Mikulėnas, Lekt.

18:30 - 21:00
Viešieji finansai (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1gr. 1gr. 2gr.

Irmantas Mikulėnas, Lekt.
18:30 - 21:00
Viešieji finansai (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1gr. 1gr. 2gr.

Irmantas Mikulėnas, Lekt.
300 12:00 - 14:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1 k. 1gr.

Laima Kaziulytė, J. Asist.
14:00 - 16:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1 k. 2gr.

Laima Kaziulytė, J. Asist.
301 08:30 - 10:00
Išgyvenamumo demografiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3 k. 1gr. 2gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Sveikatos draudimas (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 4 k. 1gr. 2gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
302 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
BIO 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Danguolė Straižytė, Lekt.
14:00 - 16:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1gr.
STA 4 k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
MDA EKO 1 k. 1gr. 1gr.
MDA EKO (I) 2 k. 1gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:00
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
MDA EKO 1 k. 1gr. 1gr.
MDA EKO (I) 2 k. 1gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
303 12:00 - 16:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
EKO 2 k. 1gr. 2gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
12:00 - 16:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
EKO 2 k. 1gr. 2gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Elektroninės komercijos technologijų pagrindai (Pasirenkamasis)
INF 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
PS 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.
PS 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Saulius Minkevičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
16:00 - 20:00
Elektroninės komercijos technologijų pagrindai (Pasirenkamasis)
INF 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
PS 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.
PS 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Saulius Minkevičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
304 16:00 - 18:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
MAT 2 k. 1gr.

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
306 10:15 - 12:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
EKO 1 k. 1gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
EKO 1 k. 2gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
BIO 1 k. 1gr.

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
307 08:30 - 10:00
Matematika informatikams I/III d. (Privalomasis)
IT 1 k. 2gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Matematika informatikams I/III d. (Privalomasis)
IT 1 k. 3gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Matematika informatikams I/III d. (Privalomasis)
IT 1 k. 3gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
309 10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 3gr.

Aistė Elijio, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 2gr.

Aistė Elijio, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 1gr.

Aistė Elijio, Doc., Dr.
311 12:00 - 14:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2 k. 2gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
14:30 - 17:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
ES tvarkaraštis

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
14:30 - 17:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
ES tvarkaraštis

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
312 12:00 - 14:00
Skaitiniai metodai II/II d. (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1gr.

Olga Štikonienė, Prof., Dr.
14:00 - 16:00
Kompleksinio kintamojo funkcijų teorijos papildomi skyriai (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1gr.

Ramūnas Garunkštis, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 18:00
Diferencialinių lygčių skaitiniai sprendimo metodai (Pasirenkamasis)
MAT 1 k. 1gr.

Olga Štikonienė, Prof., Dr.
18:00 - 20:00
Integralinės lygtys (Pasirenkamasis)
MAT 1 k. 1gr.

Raimundas Vidunas, Doc., Dr.
400
405 12:00 - 14:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1 k. 1gr.

Lukas Maciulevičius, Lab.
14:00 - 16:00
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis)
ISI 1 k. 1gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis)
ISI 1 k. 2gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
409 10:15 - 12:00
Išgyvenamumo demografiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3 k. 2gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 2gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Ne gyvybės draudimas (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1 k. 1gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 20:00
Ne gyvybės draudimas (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1 k. 1gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
411 10:15 - 12:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
FDM 3 k. 1gr.

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
12:00 - 14:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
FDM 1 k. 2gr.

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
14:00 - 16:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 2gr.

Eglė Jaunė, Asist., Dr.
16:00 - 19:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 1gr.

Eglė Jaunė, Asist., Dr.
16:00 - 19:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 1gr.

Eglė Jaunė, Asist., Dr.
413 13:00 - 16:00
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
EKO 4 k. 1gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
13:00 - 16:00
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
EKO 4 k. 1gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
415 10:15 - 12:00
Matematikos pagrindai (Privalomasis)
DM 1 k. 1gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Matematikos pagrindai (Privalomasis)
DM 1 k. 2gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 08:30 - 10:00
Programų kūrimo procesas (Privalomasis)
PS 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Programų kūrimo procesas (Privalomasis)
PS 4 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
12:00 - 14:30
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
BIO 4 k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
12:00 - 14:30
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
BIO 4 k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
102 14:00 - 16:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
103 10:15 - 12:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
INF 1 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Aidas Balčiūnas, Asist., Dr.
105 08:30 - 10:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
EKO 1 k. 1gr.

Diana Gornatkevičienė, Lekt.
10:15 - 12:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
EKO 1 k. 2gr.

Diana Gornatkevičienė, Lekt.
107
109 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1 k. 2gr. Pogrupiai: 2

Rūta Burbaitė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Rūta Burbaitė, Lekt.
17:00 - 20:00
Funkcijų erdvės (Privalomasis)
MAT 1 k. 1gr.

Artūras Štikonas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
17:00 - 20:00
Funkcijų erdvės (Privalomasis)
MAT 1 k. 1gr.

Artūras Štikonas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
111 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 2gr. Pogrupiai: 2

Laura Giniūnienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Laura Giniūnienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 2gr. Pogrupiai: 1

Laura Giniūnienė, Lekt.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Laura Giniūnienė, Lekt.
113 08:30 - 10:00
Anglų kalba I/II d. (specialybės) (Privalomasis)
EKO 2 k. 1gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
10:15 - 12:00
Anglų kalba I/II d. (specialybės) (Privalomasis)
EKO 2 k. 2gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 2gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
116 08:30 - 10:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 3gr. Pogrupiai: 2

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 2gr. Pogrupiai: 2

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
15:00 - 18:00
Laiko eilučių analizė (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1 k. 1gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
15:00 - 18:00
Laiko eilučių analizė (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1 k. 1gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
201 10:15 - 12:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1 k. 1gr. 2gr.

Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Diferencialinės lygtys I/II d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1gr.

Artūras Štikonas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
202
203 08:30 - 10:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
DM 1 k. 1gr.

Rūta Burbaitė, Lekt.
10:15 - 12:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
DM 1 k. 2gr.

Rūta Burbaitė, Lekt.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1gr.

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
14:30 - 16:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
INF 4 k. 3gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
300
301 10:15 - 12:00
Programų sistemų projektų ir kokybės valdymas (Privalomasis)
PS 4 k. 4gr. 5gr. 6gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Praktiniai investavimo pagrindai (Privalomasis)
FDM 3 k. 1gr. 2gr.

Aistis Raudys, Prof., Dr.
302 16:00 - 19:00
Funkcinių duomenų statistika (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
16:00 - 19:00
Funkcinių duomenų statistika (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
303 12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 1gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
Mikroekonominė analizė (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
MDA EKO 1 k. 1gr.
MDA EKO (I) 2 k. 1gr.

Dmitrij Celov, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
Mikroekonominė analizė (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
MDA EKO 1 k. 1gr.
MDA EKO (I) 2 k. 1gr.

Dmitrij Celov, Asist., Dr.
304 10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 2gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
306 10:15 - 12:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
DM 1 k. 1gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
DM 1 k. 2gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PKI 1 k. 1gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PKI 1 k. 1gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
307 08:30 - 10:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
INF 1 k. 3gr.

Aidas Balčiūnas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
INF 1 k. 2gr.

Aidas Balčiūnas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
INF 1 k. 1gr.

Aidas Balčiūnas, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 3gr.

Antanas Lenkšas, Asist., Dr.
309 10:15 - 13:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
MMT 3 k. 1gr.

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
10:15 - 13:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
MMT 3 k. 1gr.

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.

13:00 - 16:00
Mechanika (Privalomasis)
MMT 3 k. 1gr.

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
13:00 - 16:00
Mechanika (Privalomasis)
MMT 3 k. 1gr.

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1 k. 1gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
311 10:15 - 12:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2 k. 3gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2 k. 1gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
312 10:15 - 12:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
EKO 2 k. 1gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
EKO 2 k. 2gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
15:45 - 20:00
Biometrija (Privalomasis)
BIO 3 k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
15:45 - 20:00
Biometrija (Privalomasis)
BIO 3 k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
15:45 - 20:00
Biometrija (Privalomasis)
BIO 3 k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
400
405 10:15 - 12:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1 k. 2gr.

Lukas Maciulevičius, Lab.
409 10:15 - 12:00
Išgyvenamumo demografiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3 k. 1gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Sveikatos draudimas (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 4 k. 1gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
411 10:15 - 12:00
Diskrečiosios matematikos pagrindai (Privalomasis)
MMT 1 k. 1gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Diskrečiosios matematikos pagrindai (Privalomasis)
MMT 1 k. 2gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
15:00 - 18:00
Algoritminė skaičių teorija (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1gr.

Artūras Dubickas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
15:00 - 18:00
Algoritminė skaičių teorija (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1gr.

Artūras Dubickas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
18:00 - 20:00
Mokslinio darbo pagrindai (Privalomasis)
MAT 2 k. 1gr.

Konstantinas Pileckas, Prof., Habil. dr.
413
415 10:15 - 12:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1 k. 3gr. Pogrupiai: 1

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
Ketvirtadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 16:00 - 18:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.

Viktoras Golubevas, Lekt.
102
103 08:30 - 10:00
Diskrečiosios matematikos pagrindai (Privalomasis)
MMT 1 k. 1gr. 2gr.

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.

08:30 - 10:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
FDM 1 k. 1gr. 2gr.

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
10:15 - 12:00
Baigtinių populiacijų statistika (Privalomasis)
FDM 3 k. 1gr. 2gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 1gr. 2gr. 3gr.

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
16:00 - 19:00
Loginio mąstymo ir kūrybingumo strategijos ne matematikams (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Loginio mąstymo ir kūrybingumo strategijos ne matematikams (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
105 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 3gr. Pogrupiai: 2

Rasa Stalnionytė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 2gr. Pogrupiai: 2

Laura Giniūnienė, Lekt.
107
109 10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 5gr. Pogrupiai: 1

Rūta Sirvydė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 3gr. Pogrupiai: 1

Rūta Sirvydė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1 k. 2gr. Pogrupiai: 1

Rūta Sirvydė, Lekt.
111 10:15 - 12:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PS 1 k. 4gr.

Rokas Astrauskas, J. Asist.
12:00 - 14:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PS 1 k. 2gr.

Rokas Astrauskas, J. Asist.
14:00 - 16:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PS 1 k. 3gr.

Rokas Astrauskas, J. Asist.
113 14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 3gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 1gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
116 12:00 - 15:00
Finansų ekonometrijos modeliai (Privalomasis)
EKO 4 k. 1gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
12:00 - 15:00
Finansų ekonometrijos modeliai (Privalomasis)
EKO 4 k. 1gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
201 10:15 - 12:00
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis)
ISI 1 k. 1gr. 2gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
202
203 08:30 - 10:00
Mokslinio darbo pagrindai (Privalomasis)
FDM 4 k. 1gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
10:15 - 12:00
Mokslinio darbo pagrindai (Privalomasis)
FDM 4 k. 1gr. 2gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Mokslinio darbo pagrindai (Privalomasis)
FDM 4 k. 2gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
300 10:15 - 14:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis)
MMT 2 k. 1gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
10:15 - 14:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis)
MMT 2 k. 1gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Statistinė duomenų analizė (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.
PS 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
301 08:30 - 10:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
MMT 2 k. 1gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Praktinė ekonometrija su R ir Python (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
EKO 2 k. 1gr. 2gr.

Andrius Buteikis, J. Asist.
16:00 - 18:00
Daugiamatė statistika (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
MDA DM 1 k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
302 08:30 - 10:00
Skaitiniai metodai (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1gr.

Olga Štikonienė, Prof., Dr.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 2gr.

Ieva Stasiūnaitė, J. Asist.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1gr.

Ieva Stasiūnaitė, J. Asist.
303 09:00 - 12:00
Įvadas į ekonometrijos studijas (Privalomasis)
EKO 1 k. 1gr. 2gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
09:00 - 12:00
Įvadas į ekonometrijos studijas (Privalomasis)
EKO 1 k. 1gr. 2gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 1gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
304 10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 2gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
306 10:15 - 12:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
FDM 1 k. 1gr.

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
EKO 3 k. 1gr.

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
307 09:00 - 12:00
Patikimumo teorija (Privalomasis)
MMT 4 k. 1gr.

Aidas Balčiūnas, Asist., Dr.
09:00 - 12:00
Patikimumo teorija (Privalomasis)
MMT 4 k. 1gr.

Aidas Balčiūnas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 1gr.

Antanas Lenkšas, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 2gr.

Antanas Lenkšas, Asist., Dr.
309 08:30 - 10:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
MMT 3 k. 1gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
10:15 - 14:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika II/II d. (Privalomasis)
MMT 3 k. 1gr.

Vytautas Stepas, Lekt., Dr.
10:15 - 14:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika II/II d. (Privalomasis)
MMT 3 k. 1gr.

Vytautas Stepas, Lekt., Dr.
311
312 12:00 - 14:00
Panelinių duomenų ekonometrija (Pasirenkamasis)
MDA DM 1 k. 1gr. 1gr.
MDA DM (I) 2 k. 1gr.
MDA EKO 1 k. 1gr. 1gr.
MDA EKO (I) 2 k. 1gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Analizinė skaičių teorija (Pasirenkamasis)
MAT 1 k. 1gr.

Aidas Balčiūnas, Asist., Dr.
15:00 - 17:00
Analizinė skaičių teorija (Pasirenkamasis)
MAT 1 k. 1gr.

Aidas Balčiūnas, Asist., Dr.

17:00 - 20:00
Aukštesnio lygio matematinis raštingumas (Privalomasis)
MAT 1 k. 1gr.

Artūras Dubickas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
17:00 - 20:00
Aukštesnio lygio matematinis raštingumas (Privalomasis)
MAT 1 k. 1gr.

Artūras Dubickas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
400 08:30 - 10:00
Matematika informatikams III/III d. (Privalomasis)
IT 2 k. 2gr.

Severinas Zubė, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Matematika informatikams III/III d. (Privalomasis)
IT 2 k. 2gr. 3gr.

Severinas Zubė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Matematika informatikams III/III d. (Privalomasis)
IT 2 k. 3gr.

Severinas Zubė, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Rinktiniai analizės skyriai (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1 k. 1gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Rinktiniai analizės skyriai (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1 k. 1gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
405 12:00 - 14:00
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis)
ISI 1 k. 1gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1 k. 1gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
409 10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 2gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 2gr.

Eglė Jaunė, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2 k. 3gr.

Eglė Jaunė, Asist., Dr.
411 08:30 - 10:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
FDM 3 k. 2gr.

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
10:15 - 12:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1 k. 3gr.

Aivaras Novikas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1 k. 4gr.

Aivaras Novikas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1 k. 5gr.

Aivaras Novikas, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Matematinė Navjė-Stokso lygčių teorija (Pasirenkamasis)
MAT 2 k. 1gr.

Konstantinas Pileckas, Prof., Habil. dr.
413
415 14:00 - 16:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1 k. 4gr. Pogrupiai: 1

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
Penktadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
103
105
107
109
111
113
116
201
202
203
300
301
302
303
304
306
307
309
311
312
400
405
409
411
413
415
Šeštadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
103
105
107
109
111
113
116
201
202
203
300
301
302
303
304
306
307
309
311
312
400
405
409
411
413
415
Sekmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
103
105
107
109
111
113
116
201
202
203
300
301
302
303
304
306
307
309
311
312
400
405
409
411
413
415