mif-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas

MIF - Naugarduko g. 24
2019.11.04 -- 2019.11.10


Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 08:30 - 10:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1k. 1gr. 2gr. 3gr.

Irmantas Radavičius, Lekt.
14:30 - 16:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
PS 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.

Vaidas Jusevičius, Partn. Doc.
102 09:00 - 12:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
EKO 2k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
09:00 - 12:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
EKO 2k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
12:00 - 14:00
Informatika (Privalomasis)
DM 1k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
14:00 - 17:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
BIO 1k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
14:00 - 17:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
BIO 1k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
103 10:15 - 13:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr. 2gr.

Paulius Drungilas, Prof., Dr.

10:15 - 13:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1k. 1gr. 2gr.

Paulius Drungilas, Prof., Dr.
10:15 - 13:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr. 2gr.

Paulius Drungilas, Prof., Dr.

10:15 - 13:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1k. 1gr. 2gr.

Paulius Drungilas, Prof., Dr.
14:00 - 17:00
Algebra II/II d. (Privalomasis)
MMT 2k. 1gr.

Paulius Drungilas, Prof., Dr.
14:00 - 17:00
Algebra II/II d. (Privalomasis)
MMT 2k. 1gr.

Paulius Drungilas, Prof., Dr.
105 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k. 3gr. Pogrupiai: 2

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k. 3gr. Pogrupiai: 1

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k. 3gr. Pogrupiai: 2

Rasa Stalnionytė, Lekt.
14:00 - 16:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
EKO 1k. 1gr.

Diana Gornatkevičienė, Lekt.
107
109 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k. 4gr. Pogrupiai: 2

Rūta Burbaitė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k. 4gr. Pogrupiai: 1

Rūta Burbaitė, Lekt.
111 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Inga Piščikienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1k. 2gr. Pogrupiai: 1

Inga Piščikienė, Lekt.
18:30 - 20:00
Magistro baigiamojo darbo seminaras (Privalomasis)
MDA DM 2k. 1gr. 1gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
113 12:00 - 14:00
Anglų kalba I/II d. (specialybės) (Privalomasis)
EKO 2k. 1gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Anglų kalba I/II d. (specialybės) (Privalomasis)
EKO 2k. 2gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
116
201 10:15 - 12:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
ISI 1k. 1gr. 2gr.

Marius Liutvinavičius, Dok.
12:00 - 14:00
Skaitiniai metodai (Pasirenkamasis)
PS 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.
PS 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Rokas Astrauskas, J. Asist.
14:00 - 16:00
Nereliacinės duomenų bazės (Pasirenkamasis)
ISI 2k. 1gr. 2gr.

Giedrius Graževičius, Lekt.
202
203 10:15 - 12:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
DM 1k. 1gr.

Rūta Burbaitė, Lekt.
12:00 - 14:00
Diferencialinės lygtys I/II d. (Privalomasis)
MMT 2k. 1gr.

Artūras Štikonas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
17:00 - 18:30
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
MMT 4k. 1gr.

Pranas Katauskis, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
MMT 4k. 1gr.

Pranas Katauskis, Prof., Dr.
300 11:00 - 14:00
Cenzūruotų imčių analizė (Pasirenkamasis)
EKO 4k. 1gr. 1gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
11:00 - 14:00
Cenzūruotų imčių analizė (Pasirenkamasis)
EKO 4k. 1gr. 1gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
14:00 - 18:00
Makroekonometrija (Privalomasis)
EKO 4k. 1gr.

Vaidotas Zemlys, Asist., Dr.
14:00 - 18:00
Makroekonometrija (Privalomasis)
EKO 4k. 1gr.

Vaidotas Zemlys, Asist., Dr.
301 12:00 - 14:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
EKO 3k. 1gr. 1gr. 2gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 18:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
DM 1k. 2gr.

Rūta Burbaitė, Lekt.
302 10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
BIO 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Danguolė Straižytė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
BIO 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Danguolė Straižytė, Lekt.
18:00 - 21:00
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
MDA EKO 1k. 1gr. 1gr.
MDA EKO (I) 2k. 1gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
18:00 - 21:00
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
MDA EKO 1k. 1gr. 1gr.
MDA EKO (I) 2k. 1gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
303 12:00 - 14:00
Praktinė informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 2k. 1gr. 2gr.

Tatjana Jevsikova, M. Darbuot., Dr.
14:00 - 16:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
FDM 3k. 1gr. 2gr.

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
16:00 - 19:00
Diskretaus laiko finansų modeliai (Privalomasis)
FDM 4k. 1gr. 2gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Diskretaus laiko finansų modeliai (Privalomasis)
FDM 4k. 1gr. 2gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
304 16:00 - 20:00
Papildomi funkcinės analizės skyriai (Privalomasis)
MAT 1k. 1gr.

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
16:00 - 20:00
Papildomi funkcinės analizės skyriai (Privalomasis)
MAT 1k. 1gr.

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
306
307
309 16:00 - 20:45
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1k. 1gr.
MAT 2k. 1gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:45
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1k. 1gr.
MAT 2k. 1gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:45
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1k. 1gr.
MAT 2k. 1gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
311
312
400
405 12:00 - 14:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1k. 2gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
409
411
413
415 12:00 - 14:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k. 2gr. Pogrupiai: 2

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 08:30 - 10:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
DM 1k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
102 08:30 - 10:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2k. 1gr. 2gr. 3gr.

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
10:15 - 12:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2k. 1gr. 2gr. 3gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
Duomenų gavyba (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
MDA DM 1k. 1gr.
MDA DM (I) 2k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Duomenų gavyba (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
MDA DM 1k. 1gr.
MDA DM (I) 2k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
103 10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.
16:00 - 18:00


Kristina Kaulakytė, Doc., Dr.
105 08:30 - 10:00
Matematinė analizė (Pasirenkamasis)
PS 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.
PS 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
10:15 - 12:00
Matematinė analizė (Pasirenkamasis)
PS 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.
PS 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Gediminas Stepanauskas, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k. 3gr. Pogrupiai: 2

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k. 3gr. Pogrupiai: 1

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
107
109 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1k. 3gr.

Asta Statkevičienė, Lekt.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1k. 1gr.

Asta Statkevičienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
IT 1k. 2gr.

Asta Statkevičienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
MMT 1k. 2gr.

Ieva Stasiūnaitė, J. Asist.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
MMT 1k. 1gr.

Ieva Stasiūnaitė, J. Asist.
111 10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k. 2gr. Pogrupiai: 1

Laura Giniūnienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Laura Giniūnienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k. 2gr. Pogrupiai: 2

Laura Giniūnienė, Lekt.
16:00 - 17:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
EKO 3k. 1gr.
STA 4k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
113 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2k. 2gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)

Aušra Dapšienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2k. 1gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
BIO 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Danguolė Straižytė, Lekt.
116 09:00 - 17:00
Donorystės diena

Pedagogo komentarai: Evelina Molytė (SA MIF)
09:00 - 17:00
Donorystės diena

Pedagogo komentarai: Evelina Molytė (SA MIF)
09:00 - 17:00
Donorystės diena

Pedagogo komentarai: Evelina Molytė (SA MIF)
09:00 - 17:00
Donorystės diena

Pedagogo komentarai: Evelina Molytė (SA MIF)
09:00 - 17:00
Donorystės diena

Pedagogo komentarai: Evelina Molytė (SA MIF)
201 10:15 - 12:00
Naudotojo sąsajos kūrimas (Privalomasis)
ISI 2k. 1gr. 2gr.

Gintautas Tamulevičius, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Finansų ekonomika (Privalomasis)
EKO 3k. 1gr.

Tautvydas Marčiulaitis, Partn. Doc.
17:00 - 20:00
Finansų ekonomika (Privalomasis)
EKO 3k. 1gr.

Tautvydas Marčiulaitis, Partn. Doc.
202
203 10:15 - 12:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
MMT 2k. 1gr.

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Algebra II/II d. (Privalomasis)
MMT 2k. 1gr.

Aivaras Novikas, Asist., Dr.
16:00 - 18:30
Viešieji finansai (Pasirenkamasis)
EKO 4k. 1gr. 1gr. 2gr.

Irmantas Mikulėnas, Lekt.
16:00 - 18:30
Viešieji finansai (Pasirenkamasis)
EKO 4k. 1gr. 1gr. 2gr.

Irmantas Mikulėnas, Lekt.

18:30 - 21:00
Viešieji finansai (Pasirenkamasis)
EKO 4k. 1gr. 1gr. 2gr.

Irmantas Mikulėnas, Lekt.
18:30 - 21:00
Viešieji finansai (Pasirenkamasis)
EKO 4k. 1gr. 1gr. 2gr.

Irmantas Mikulėnas, Lekt.
300 12:00 - 14:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr.

Laima Kaziulytė, J. Asist.
14:00 - 16:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1k. 2gr.

Laima Kaziulytė, J. Asist.
301 08:30 - 10:00
Išgyvenamumo demografiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3k. 1gr. 2gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Sveikatos draudimas (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 4k. 1gr. 2gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
302 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
BIO 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Danguolė Straižytė, Lekt.
14:00 - 16:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
EKO 3k. 1gr.
STA 4k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
MDA EKO 1k. 1gr. 1gr.
MDA EKO (I) 2k. 1gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 20:00
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
MDA EKO 1k. 1gr. 1gr.
MDA EKO (I) 2k. 1gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
303 12:00 - 16:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
EKO 2k. 1gr. 2gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
12:00 - 16:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
EKO 2k. 1gr. 2gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Elektroninės komercijos technologijų pagrindai (Pasirenkamasis)
INF 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
PS 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.
PS 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Saulius Minkevičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
16:00 - 20:00
Elektroninės komercijos technologijų pagrindai (Pasirenkamasis)
INF 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
PS 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.
PS 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Saulius Minkevičius, Vyresn. M. Darbuot., Dr.
304 16:00 - 18:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
MAT 2k. 1gr.

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
306 10:15 - 12:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
EKO 1k. 1gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
EKO 1k. 2gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
BIO 1k. 1gr.

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
307 08:30 - 10:00
Matematika informatikams I/III d. (Privalomasis)
IT 1k. 2gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Matematika informatikams I/III d. (Privalomasis)
IT 1k. 2gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Matematika informatikams I/III d. (Privalomasis)
IT 1k. 3gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
309 10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
INF 1k. 3gr.

Aistė Elijio, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
INF 1k. 2gr.

Aistė Elijio, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
INF 1k. 1gr.

Aistė Elijio, Doc., Dr.
311 12:00 - 14:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2k. 2gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
14:30 - 17:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
ES tvarkaraštis

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
14:30 - 17:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
ES tvarkaraštis

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
312 12:00 - 14:00
Kompleksinio kintamojo funkcijų teorijos papildomi skyriai (Pasirenkamasis)
MMT 3k. 1gr.

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Kompleksinio kintamojo funkcijų teorijos papildomi skyriai (Pasirenkamasis)
MMT 3k. 1gr.

Ramūnas Garunkštis, Prof., Dr. (HP)
16:00 - 18:00
Diferencialinių lygčių skaitiniai sprendimo metodai (Pasirenkamasis)
MAT 1k. 1gr.

Olga Štikonienė, Prof., Dr.
18:00 - 20:00
Integralinės lygtys (Pasirenkamasis)
MAT 1k. 1gr.

Raimundas Vidunas, Doc., Dr.
400
405 12:00 - 14:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1k. 1gr.

Lukas Maciulevičius, Lab.
14:00 - 16:00
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis)
ISI 1k. 1gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis)
ISI 1k. 2gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
409 10:15 - 12:00
Išgyvenamumo demografiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3k. 2gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1k. 2gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1k. 1gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Ne gyvybės draudimas (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1k. 1gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 20:00
Ne gyvybės draudimas (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1k. 1gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
411 10:15 - 12:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
FDM 3k. 1gr.

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
12:00 - 14:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
FDM 1k. 2gr.

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
14:00 - 16:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)

Eglė Jaunė, Asist., Dr.
16:00 - 19:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2k. 1gr.

Eglė Jaunė, Asist., Dr.
16:00 - 19:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2k. 1gr.

Eglė Jaunė, Asist., Dr.
413 13:00 - 16:00
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
EKO 4k. 1gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
13:00 - 16:00
Operacijų tyrimas (Privalomasis)
EKO 4k. 1gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
415 10:15 - 12:00
Matematikos pagrindai (Privalomasis)
DM 1k. 1gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Matematikos pagrindai (Privalomasis)
DM 1k. 2gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 08:30 - 10:00
Programų kūrimo procesas (Privalomasis)
PS 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Programų kūrimo procesas (Privalomasis)
PS 4k. 1gr. 2gr. 3gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
12:00 - 14:30
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
BIO 4k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
12:00 - 14:30
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
BIO 4k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
102 08:30 - 10:00
Kontrolinis darbas

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
10:00 - 12:00
Kokliokviumas

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
14:00 - 16:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2k. 1gr. 2gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
103 10:15 - 12:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
INF 1k. 1gr. 2gr. 3gr.

Aidas Balčiūnas, Asist., Dr.
105 08:30 - 10:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
EKO 1k. 1gr.

Diana Gornatkevičienė, Lekt.
10:15 - 12:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
EKO 1k. 2gr.

Diana Gornatkevičienė, Lekt.
107
109 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1k. 2gr. Pogrupiai: 2

Rūta Burbaitė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Rūta Burbaitė, Lekt.
17:00 - 20:00
Funkcijų erdvės (Privalomasis)
MAT 1k. 1gr.

Artūras Štikonas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
17:00 - 20:00
Funkcijų erdvės (Privalomasis)
MAT 1k. 1gr.

Artūras Štikonas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
111 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k. 2gr. Pogrupiai: 2

Laura Giniūnienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Laura Giniūnienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k. 2gr. Pogrupiai: 1

Laura Giniūnienė, Lekt.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Laura Giniūnienė, Lekt.
113 08:30 - 10:00
Anglų kalba I/II d. (specialybės) (Privalomasis)
EKO 2k. 1gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
10:15 - 12:00
Anglų kalba I/II d. (specialybės) (Privalomasis)
EKO 2k. 2gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2k. 2gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
116 08:30 - 10:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2k. 3gr. Pogrupiai: 2

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2k. 1gr. Pogrupiai: 2

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2k. 2gr. Pogrupiai: 2

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
15:00 - 18:00
Laiko eilučių analizė (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1k. 1gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
15:00 - 18:00
Laiko eilučių analizė (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1k. 1gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
201 10:15 - 12:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1k. 1gr. 2gr.

Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Diferencialinės lygtys I/II d. (Privalomasis)
MMT 2k. 1gr.

Artūras Štikonas, Vyr. M. Darbuot., Dr. (HP)
202
203 08:30 - 10:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
DM 1k. 1gr.

Rūta Burbaitė, Lekt.
10:15 - 12:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
DM 1k. 2gr.

Rūta Burbaitė, Lekt.
14:30 - 16:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
INF 4k. 3gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
300
301 08:30 - 10:00
Išgyvenamumo demografiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3k. 1gr. 2gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Programų sistemų projektų ir kokybės valdymas (Privalomasis)
PS 4k. 4gr. 5gr. 6gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
302 16:00 - 19:00
Funkcinių duomenų statistika (Pasirenkamasis)
EKO 4k. 1gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
16:00 - 19:00
Funkcinių duomenų statistika (Pasirenkamasis)
EKO 4k. 1gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
303 08:30 - 12:00


Rūta Burbaitė, Lekt.
08:30 - 12:00


Rūta Burbaitė, Lekt.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
Mikroekonominė analizė (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
MDA EKO 1k. 1gr.
MDA EKO (I) 2k. 1gr.

Dmitrij Celov, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
Mikroekonominė analizė (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
MDA EKO 1k. 1gr.
MDA EKO (I) 2k. 1gr.

Dmitrij Celov, Asist., Dr.
304 10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
FDM 1k. 2gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
306 10:15 - 12:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
DM 1k. 1gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Algebra I/II d. (Privalomasis)
DM 1k. 2gr.

Edmundas Gaigalas, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PKI 1k. 1gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PKI 1k. 1gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
307 08:30 - 10:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
INF 1k. 3gr.

Aidas Balčiūnas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
INF 1k. 2gr.

Aidas Balčiūnas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
INF 1k. 1gr.

Aidas Balčiūnas, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)

Antanas Lenkšas, Asist., Dr.
309 10:15 - 13:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
MMT 3k. 1gr.

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
10:15 - 13:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
MMT 3k. 1gr.

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.

13:00 - 16:00
Mechanika (Privalomasis)
MMT 3k. 1gr.

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
13:00 - 16:00
Mechanika (Privalomasis)
MMT 3k. 1gr.

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1k. 1gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
311 10:15 - 12:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2k. 3gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2k. 1gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
312 10:15 - 12:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
EKO 2k. 1gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
EKO 2k. 2gr.

Alfredas Račkauskas, Prof., Habil. dr.
15:45 - 20:00
Biometrija (Privalomasis)
BIO 3k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
15:45 - 20:00
Biometrija (Privalomasis)
BIO 3k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
15:45 - 20:00
Biometrija (Privalomasis)
BIO 3k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
400
405 10:15 - 12:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1k. 2gr.

Lukas Maciulevičius, Lab.
409 10:15 - 12:00
Išgyvenamumo demografiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3k. 1gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Sveikatos draudimas (Privalomasis)
FDM 4k. 2gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
14:00 - 18:00
Papildomos paskaitos studentams, diskusijos

Pedagogo komentarai: Atsakingas asmuo Saulius Mikelionis (SA MIF)
14:00 - 18:00
Papildomos paskaitos studentams, diskusijos

Pedagogo komentarai: Atsakingas asmuo Saulius Mikelionis (SA MIF)
411 10:15 - 12:00
Diskrečiosios matematikos pagrindai (Privalomasis)
MMT 1k. 1gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Diskrečiosios matematikos pagrindai (Privalomasis)
MMT 1k. 2gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
15:00 - 18:00
Algoritminė skaičių teorija (Pasirenkamasis)
MMT 4k. 1gr.

Artūras Dubickas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
15:00 - 18:00
Algoritminė skaičių teorija (Pasirenkamasis)
MMT 4k. 1gr.

Artūras Dubickas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
18:00 - 20:00
Mokslinio darbo pagrindai (Privalomasis)
MAT 2k. 1gr.

Artūras Dubickas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
413
415 10:15 - 12:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k. 3gr. Pogrupiai: 2

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
Ketvirtadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 14:00 - 16:00
Kontrolinis darbas

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
PS 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.

Viktoras Golubevas, Lekt.
102
103 08:30 - 10:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr. 2gr.

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.

08:30 - 10:00
Diskrečiosios matematikos pagrindai (Privalomasis)
MMT 1k. 1gr. 2gr.

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
10:15 - 12:00
Baigtinių populiacijų statistika (Privalomasis)
FDM 3k. 1gr. 2gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2k. 1gr. 2gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Loginio mąstymo ir kūrybingumo strategijos ne matematikams (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Loginio mąstymo ir kūrybingumo strategijos ne matematikams (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
105 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k. 3gr. Pogrupiai: 2

Rasa Stalnionytė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k. 2gr. Pogrupiai: 2

Laura Giniūnienė, Lekt.
107
109 10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k. 5gr. Pogrupiai: 1

Rūta Sirvydė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k. 3gr. Pogrupiai: 1

Rūta Sirvydė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k. 2gr. Pogrupiai: 1

Rūta Sirvydė, Lekt.
111 10:15 - 12:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PS 1k. 4gr.

Rokas Astrauskas, J. Asist.
12:00 - 14:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PS 1k. 2gr.

Rokas Astrauskas, J. Asist.
14:00 - 16:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PS 1k. 3gr.

Rokas Astrauskas, J. Asist.
113 14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)

Aušra Dapšienė, Lekt.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) II/II d. (Privalomasis)
FDM 2k. 1gr.

Aušra Dapšienė, Lekt.
116 12:00 - 15:00
Finansų ekonometrijos modeliai (Privalomasis)
EKO 4k. 1gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
12:00 - 15:00
Finansų ekonometrijos modeliai (Privalomasis)
EKO 4k. 1gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
201 10:15 - 12:00
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis)
ISI 1k. 1gr. 2gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
202
203 08:30 - 10:00
Mokslinio darbo pagrindai (Privalomasis)
FDM 4k. 1gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
10:15 - 12:00
Mokslinio darbo pagrindai (Privalomasis)
FDM 4k. 1gr. 2gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Mokslinio darbo pagrindai (Privalomasis)
FDM 4k. 2gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
300 10:15 - 14:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis)
MMT 2k. 1gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
10:15 - 14:00
Kombinatorika ir grafų teorija (Privalomasis)
MMT 2k. 1gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Statistinė duomenų analizė (Pasirenkamasis)
PS 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.
PS 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
301 08:30 - 10:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
MMT 2k. 1gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Praktinė ekonometrija su R ir Python (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
EKO 2k. 1gr. 2gr.

Andrius Buteikis, J. Asist.
16:00 - 18:00
Daugiamatė statistika (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
MDA DM 1k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
302 08:30 - 10:00
Skaitiniai metodai (Pasirenkamasis)
EKO 4k. 1gr.

Olga Štikonienė, Prof., Dr.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
MMT 1k. 2gr.

Ieva Stasiūnaitė, J. Asist.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
MMT 1k. 1gr.

Ieva Stasiūnaitė, J. Asist.
303 09:00 - 12:00
Įvadas į ekonometrijos studijas (Privalomasis)
EKO 1k. 1gr. 2gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
09:00 - 12:00
Įvadas į ekonometrijos studijas (Privalomasis)
EKO 1k. 1gr. 2gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
304 10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
FDM 1k. 2gr.

Šarūnas Repšys, Asist., Dr.
306 10:15 - 12:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr.

Mindaugas Bloznelis, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
EKO 3k. 1gr.

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
307 09:00 - 12:00
Patikimumo teorija (Privalomasis)
MMT 4k. 1gr.

Aidas Balčiūnas, Asist., Dr.
09:00 - 12:00
Patikimumo teorija (Privalomasis)
MMT 4k. 1gr.

Aidas Balčiūnas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
FDM 2k. 1gr.

Antanas Lenkšas, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
FDM 2k. 2gr.

Antanas Lenkšas, Asist., Dr.
309 08:30 - 10:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
MMT 3k. 1gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
10:15 - 14:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika II/II d. (Privalomasis)
MMT 3k. 1gr.

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
10:15 - 14:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika II/II d. (Privalomasis)
MMT 3k. 1gr.

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
311
312 12:00 - 14:00
Panelinių duomenų ekonometrija (Pasirenkamasis)
MDA DM 1k. 1gr. 1gr.
MDA DM (I) 2k. 1gr.
MDA EKO 1k. 1gr. 1gr.
MDA EKO (I) 2k. 1gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Analizinė skaičių teorija (Pasirenkamasis)
MAT 1k. 1gr.

Aidas Balčiūnas, Asist., Dr.
15:00 - 17:00
Analizinė skaičių teorija (Pasirenkamasis)
MAT 1k. 1gr.

Aidas Balčiūnas, Asist., Dr.

17:00 - 20:00
Aukštesnio lygio matematinis raštingumas (Privalomasis)
MAT 1k. 1gr.

Artūras Dubickas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
17:00 - 20:00
Aukštesnio lygio matematinis raštingumas (Privalomasis)
MAT 1k. 1gr.

Artūras Dubickas, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
400 08:30 - 10:00
Matematika informatikams III/III d. (Privalomasis)
IT 2k. 2gr.

Severinas Zubė, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Matematika informatikams III/III d. (Privalomasis)
IT 2k. 2gr. 3gr.

Severinas Zubė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Matematika informatikams III/III d. (Privalomasis)
IT 2k. 3gr.

Severinas Zubė, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Rinktiniai analizės skyriai (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1k. 1gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Rinktiniai analizės skyriai (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1k. 1gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
405 12:00 - 14:00
Matematika informacinėms sistemoms (Privalomasis)
ISI 1k. 2gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1k. 1gr.

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
409 10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1k. 1gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1k. 2gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 2k. 2gr.

Eglė Jaunė, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)

Eglė Jaunė, Asist., Dr.
411 08:30 - 10:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
FDM 3k. 2gr.

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
10:15 - 12:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1k. 3gr.

Aivaras Novikas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1k. 4gr.

Aivaras Novikas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Matematika programų sistemoms I/III d. (Privalomasis)
PS 1k. 5gr.

Aivaras Novikas, Asist., Dr.
18:00 - 20:00
Matematinė Navjė-Stokso lygčių teorija (Pasirenkamasis)
MAT 2k. 1gr.

Konstantinas Pileckas, Prof., Habil. dr.
413
415 12:00 - 14:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k. 5gr. Pogrupiai: 2

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k. 4gr. Pogrupiai: 2

Romualdas Kašuba, Doc., Dr.
Penktadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 08:30 - 10:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Matematikos pagrindai (Privalomasis)
DM 1k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Programų sistemų projektų ir kokybės valdymas (Privalomasis)
PS 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Programų sistemų projektų ir kokybės valdymas (Privalomasis)
PS 4k. 1gr. 2gr. 3gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
102 08:30 - 12:00
Informatikos teisė (Privalomasis)
INF 2k. 1gr. 2gr. 3gr.

Darius Sauliūnas, Partn. Prof., Dr.

08:30 - 12:00
Informatikos teisė (Pasirenkamasis)
BIO 2k. 1gr.
BIO 3k. 1gr.
PS 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Darius Sauliūnas, Partn. Prof., Dr.
08:30 - 12:00
Informatikos teisė (Privalomasis)
INF 2k. 1gr. 2gr. 3gr.

Darius Sauliūnas, Partn. Prof., Dr.

08:30 - 12:00
Informatikos teisė (Pasirenkamasis)
BIO 2k. 1gr.
BIO 3k. 1gr.
PS 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Darius Sauliūnas, Partn. Prof., Dr.
15:00 - 17:00
Kontrolinis darbas

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
15:00 - 17:00
Kontrolinis darbas

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
103 10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.
12:00 - 15:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
FDM 2k. 1gr. 2gr.

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.
12:00 - 15:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
FDM 2k. 1gr. 2gr.

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.
16:00 - 19:00
Stochastinė analizė (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1k. 1gr.

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.
16:00 - 19:00
Stochastinė analizė (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
FDM 1k. 1gr.

Vigirdas Mackevičius, Prof., Habil. dr.
105 08:30 - 10:00
Specialybės anglų kalba (Privalomasis)
EKO 1k. 2gr.

Diana Gornatkevičienė, Lekt.
107
109 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Rūta Burbaitė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1k. 2gr. Pogrupiai: 2

Rūta Burbaitė, Lekt.
111 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1k. 2gr. Pogrupiai: 1

Inga Piščikienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Inga Piščikienė, Lekt.
113
116
201 10:15 - 12:00
Informacinės ir grupinio darbo sistemos (Privalomasis)
ISI 1k. 1gr. 2gr.

Igor Katin, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Įvadas į specialybę (Privalomasis)
DM 1k. 1gr. 2gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
15:00 - 19:00
Algebra (Privalomasis)
MA 1k. 1gr.

Paulius Drungilas, Prof., Dr.
15:00 - 19:00
Algebra (Privalomasis)
MA 1k. 1gr.

Paulius Drungilas, Prof., Dr.
15:00 - 19:00
Algebra (Privalomasis)
MA 1k. 1gr.

Paulius Drungilas, Prof., Dr.
202
203 12:00 - 14:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
INF 4k. 1gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Programų kūrimo procesas (Privalomasis)
PS 4k. 4gr. 5gr. 6gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Elektroninio parašo infrastruktūra ir elektroniniai dokumentai (Pasirenkamasis)
PS 2k. 1gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
16:00 - 20:00
Elektroninio parašo infrastruktūra ir elektroniniai dokumentai (Pasirenkamasis)
PS 2k. 1gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
Antanas Mitašiūnas, Doc., Dr.
Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
300 12:00 - 14:00


Rūta Burbaitė, Lekt.
14:00 - 18:00
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
MDA DM 1k. 1gr. 1gr.
MDA DM (I) 2k. 1gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
14:00 - 18:00
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
MDA DM 1k. 1gr. 1gr.
MDA DM (I) 2k. 1gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
301 08:30 - 10:00
Investicijų teorija (Privalomasis)
FDM 3k. 1gr. 2gr.

Andrius Grigutis, Doc., Dr.
10:15 - 14:00
Geometrija (Privalomasis)
MMT 2k. 1gr.

Rimvydas Krasauskas, Doc., Dr.
10:15 - 14:00
Geometrija (Privalomasis)
MMT 2k. 1gr.

Rimvydas Krasauskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00


Rūta Burbaitė, Lekt.
302
303 08:30 - 10:00
Laikinės sekos (Privalomasis)
STA 4k. 1gr.

Eglė Gutauskaitė, J. Asist.
Komentarai: su FDM studentais

08:30 - 10:00
Laiko eilutės (Privalomasis)
FDM 4k. 1gr. 2gr.

Eglė Gutauskaitė, J. Asist.
10:15 - 12:00
Laikinės sekos (Privalomasis)
STA 4k. 1gr.

Eglė Gutauskaitė, J. Asist.
Komentarai: su FDM studentais

10:15 - 12:00
Laiko eilutės (Privalomasis)
FDM 4k. 2gr.

Eglė Gutauskaitė, J. Asist.
12:00 - 15:00
Įvadas į finansų ir draudimo matematiką (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr. 2gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
12:00 - 15:00
Įvadas į finansų ir draudimo matematiką (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr. 2gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
304
306
307 10:15 - 12:00
Investicijų teorija (Privalomasis)
FDM 3k. 2gr.

Andrius Grigutis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Investicijų teorija (Privalomasis)
FDM 3k. 1gr.

Andrius Grigutis, Doc., Dr.
309
311
312 09:00 - 12:00
Chaoso teorija ir fraktalai (Pasirenkamasis)
BIO 4k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Chaoso teorija ir fraktalai (Pasirenkamasis)
BIO 4k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
400
405
409 08:30 - 10:00
Matematikos pagrindai (Privalomasis)
EKO 1k. 1gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Matematikos pagrindai (Privalomasis)
EKO 1k. 2gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
14:00 - 17:00
Šiuolaikinė matematinė ekonomika (Pasirenkamasis)
MDA EKO 1k. 1gr. 1gr.
MDA EKO (I) 2k. 1gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
14:00 - 17:00
Šiuolaikinė matematinė ekonomika (Pasirenkamasis)
MDA EKO 1k. 1gr. 1gr.
MDA EKO (I) 2k. 1gr.

Rimas Norvaiša, Prof., Habil. dr.
411 10:15 - 12:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3k. 1gr.

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
12:00 - 14:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3k. 2gr.

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
413
415
Šeštadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
103 16:00 - 18:00
1979 metų laidos susitikimui - absolventė Lolita Zemlienė

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
105
107
109
111
113
116
201
202
203
300
301
302
303
304
306
307
309
311
312
400
405
409
411
413
415
Sekmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
103
105
107
109
111
113
116
201
202
203 09:30 - 21:00
VU SA MIF narių mokymai

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Monika Barauskaitė(SA MIF)
09:30 - 21:00
VU SA MIF narių mokymai

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Monika Barauskaitė(SA MIF)
09:30 - 21:00
VU SA MIF narių mokymai

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Monika Barauskaitė(SA MIF)
09:30 - 21:00
VU SA MIF narių mokymai

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Monika Barauskaitė(SA MIF)
09:30 - 21:00
VU SA MIF narių mokymai

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Monika Barauskaitė(SA MIF)
09:30 - 21:00
VU SA MIF narių mokymai

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Monika Barauskaitė(SA MIF)
09:30 - 21:00
VU SA MIF narių mokymai

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Monika Barauskaitė(SA MIF)
300
301
302
303
304
306
307
309
311
312
400
405
409
411
413