mif-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Matematikos ir informatikos fakultetas

MIF - Šaltinių g. 1a
2019.09.09 -- 2019.09.15


Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
S-101 10:15 - 12:00
Skaitiniai metodai (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.

Rokas Astrauskas, J. Asist.
12:00 - 14:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
EKO 2 k. 2gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
14:00 - 16:00
Informatika (Privalomasis)
DM 1 k. 2gr.

Linas Petkevičius, J. Asist.
16:00 - 18:00
Informatika (Privalomasis)
DM 1 k. 1gr.

Linas Petkevičius, J. Asist.
S-102 11:30 - 14:00
JAVA technologijos (Pasirenkamasis)
FDM 4 k. 1gr. 2gr.
MMT 3 k. 1gr.

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
11:30 - 14:00
JAVA technologijos (Pasirenkamasis)
FDM 4 k. 1gr. 2gr.
MMT 3 k. 1gr.

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
S-103 10:15 - 14:00
Duomenų bazių projektavimas (Pasirenkamasis)
ISI 2 k. 1gr. 2gr.

Kęstutis Žilinskas, Doc., Dr.
10:15 - 14:00
Duomenų bazių projektavimas (Pasirenkamasis)
ISI 2 k. 1gr. 2gr.

Kęstutis Žilinskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Skaitiniai metodai (Pasirenkamasis)
PS 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Rokas Astrauskas, J. Asist.
16:00 - 18:00
Nereliacinės duomenų bazės (Pasirenkamasis)
ISI 2 k. 1gr.

Giedrius Graževičius, Lekt.
18:30 - 20:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
MMT 4 k. 1gr.

Pranas Katauskis, Prof., Dr.
S-104
S-203 12:00 - 14:00
Informacinės ir grupinio darbo sistemos (Privalomasis)
ISI 1 k. 2gr. Pogrupiai: 1

Igor Katin, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Informacinės ir grupinio darbo sistemos (Privalomasis)
ISI 1 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Igor Katin, Asist., Dr.
16:00 - 18:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
PS 3 k. 2gr. Pogrupiai: 1

Saulė Girdzijauskaitė, Lekt.
S-204 10:15 - 12:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1 k. 3gr. Pogrupiai: 2

Irmantas Radavičius, Lekt.
16:00 - 18:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
PS 3 k. 2gr. Pogrupiai: 2

Boleslovas Dapkūnas, J. Asist.
S-206 08:30 - 11:00
Apibendrintieji tiesiniai modeliai (Privalomasis)
STA 4 k. 1gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.
08:30 - 11:00
Apibendrintieji tiesiniai modeliai (Privalomasis)
STA 4 k. 1gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.

11:00 - 14:00
Cenzūruotų imčių analizė (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1gr. 1gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
11:00 - 14:00
Cenzūruotų imčių analizė (Pasirenkamasis)
EKO 4 k. 1gr. 1gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
14:00 - 16:00
Praktinė informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 1gr.

Tatjana Jevsikova, M. Darbuot., Dr.
S-207 08:30 - 10:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
ISI 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Marius Liutvinavičius, Dok.
12:00 - 14:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
ISI 1 k. 2gr. Pogrupiai: 2

Marius Liutvinavičius, Dok.
14:00 - 16:00
Ekonometrinis projektas-kursinis darbas (Privalomasis)
EKO 3 k. 1gr.

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Interneto technologijos (Privalomasis)
PS 3 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Vaidas Jusevičius, Partn. Doc.
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
S-101 08:30 - 10:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
FDM 2 k. 3gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.

09:00 - 12:00
Finansų rinkų matematika (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1gr.

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.

09:00 - 12:00
Finansų rinkų matematika (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1gr.

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Finansų rinkų matematika (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1gr.

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.

09:00 - 12:00
Finansų rinkų matematika (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1gr.

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.

10:15 - 12:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
EKO 2 k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
12:00 - 14:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
FDM 2 k. 2gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
14:00 - 16:00
Mikroekonomika (Privalomasis)
FDM 2 k. 1gr.

Neringa Ramanauskė, Lekt.
17:00 - 20:00
Duomenų gavyba (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
MDA DM 1 k. 1gr.
MDA DM (I) 2 k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Duomenų gavyba (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
MDA DM 1 k. 1gr.
MDA DM (I) 2 k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
S-102 09:00 - 12:00
Finansų rinkų matematika (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1gr.

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.

09:00 - 12:00
Finansų rinkų matematika (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1gr.

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Finansų rinkų matematika (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1gr.

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.

09:00 - 12:00
Finansų rinkų matematika (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1gr.

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
12:00 - 15:00
Informacijos teorija ir duomenų struktūra (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1gr.

Rokas Tamošiūnas, Asist., Dr.
12:00 - 15:00
Informacijos teorija ir duomenų struktūra (Pasirenkamasis)
MMT 4 k. 1gr.

Rokas Tamošiūnas, Asist., Dr.
16:00 - 19:00
Interneto technologijos (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1gr.

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
16:00 - 19:00
Interneto technologijos (Pasirenkamasis)
MMT 3 k. 1gr.

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
S-103 08:30 - 10:00
Verslo procesų modeliavimas (Privalomasis)
ISI 2 k. 2gr. Pogrupiai: 2

Jolanta Miliauskaitė, J. M. Darbuot., Dr.
10:15 - 12:00
Informatika (Privalomasis)
EKO 1 k. 2gr.

Jolanta Miliauskaitė, J. M. Darbuot., Dr.
12:00 - 14:00
Informatika (Privalomasis)
EKO 1 k. 1gr.

Jolanta Miliauskaitė, J. M. Darbuot., Dr.
14:00 - 17:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1gr.
STA 4 k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
14:00 - 17:00
Dinaminės sistemos (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1gr.
STA 4 k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
S-104
S-203 08:30 - 10:00
Naudotojo sąsajos kūrimas (Privalomasis)
ISI 2 k. 2gr. Pogrupiai: 1

Gintautas Tamulevičius, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Naudotojo sąsajos kūrimas (Privalomasis)
ISI 2 k. 2gr. Pogrupiai: 2

Gintautas Tamulevičius, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1 k. 2gr. Pogrupiai: 1

Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
S-204 12:00 - 14:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1 k. 3gr. Pogrupiai: 1

Irmantas Radavičius, Lekt.
14:00 - 16:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1 k. 2gr. Pogrupiai: 1

Irmantas Radavičius, Lekt.
16:00 - 18:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Irmantas Radavičius, Lekt.
S-206 10:15 - 12:00
Praktinė informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 2gr.

Tatjana Jevsikova, M. Darbuot., Dr.
12:00 - 14:00
Praktinė informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 2 k. 3gr.

Tatjana Jevsikova, M. Darbuot., Dr.
14:00 - 17:00
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
MDA DM 1 k. 1gr. 1gr.
MDA DM (I) 2 k. 1gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
14:00 - 17:00
Parametrinė ir neparametrinė statistika (Privalomasis)
MDA DM 1 k. 1gr. 1gr.
MDA DM (I) 2 k. 1gr.

Vilijandas Bagdonavičius, Prof., Habil. dr.
S-207
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
S-101 08:30 - 10:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 2gr.

Albertas Gimbutas, Lekt., Dr.
10:15 - 12:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
FDM 1 k. 1gr.

Albertas Gimbutas, Lekt., Dr.
12:00 - 14:00
Informatika (Privalomasis)
DM 1 k. 1gr.

Linas Petkevičius, J. Asist.
14:00 - 16:00
Informatika (Privalomasis)
DM 1 k. 2gr.

Linas Petkevičius, J. Asist.
S-102 09:00 - 12:00
Duomenų tvarkyba ir transformavimas R aplinkoje (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1gr.
FDM 4 k. 1gr. 2gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
09:00 - 12:00
Duomenų tvarkyba ir transformavimas R aplinkoje (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1gr.
FDM 4 k. 1gr. 2gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Statistinė duomenų analizė (Pasirenkamasis)
PS 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
14:00 - 17:00
Kategorinių duomenų analizė (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1gr.
STA 4 k. 1gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.
14:00 - 17:00
Kategorinių duomenų analizė (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1gr.
STA 4 k. 1gr.

Vytautas Kazakevičius, Prof., Dr.
S-103 08:30 - 10:00
Informatika (Privalomasis)
EKO 1 k. 2gr.

Jolanta Miliauskaitė, J. M. Darbuot., Dr.
10:15 - 12:00
Informatika (Privalomasis)
EKO 1 k. 1gr.

Jolanta Miliauskaitė, J. M. Darbuot., Dr.
12:00 - 14:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
PS 1 k. 3gr. Pogrupiai: 2

Kęstutis Mizara, Lekt.
14:00 - 16:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
PS 1 k. 3gr. Pogrupiai: 1

Kęstutis Mizara, Lekt.
S-104
S-203 10:15 - 12:00
Praktiniai investavimo pagrindai (Privalomasis)
FDM 3 k. 2gr.

Aistis Raudys, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
ISI 1 k. 2gr. Pogrupiai: 2

Algirdas Lančinskas, Doc., Dr.
S-204 08:30 - 10:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 3gr. Pogrupiai: 1

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
10:15 - 12:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Irmantas Radavičius, Lekt.
14:00 - 15:45
Programavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 1 k. 2gr. Pogrupiai: 2

Irmantas Radavičius, Lekt.

15:45 - 20:00
Biometrija (Privalomasis)
BIO 3 k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
15:45 - 20:00
Biometrija (Privalomasis)
BIO 3 k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
15:45 - 20:00
Biometrija (Privalomasis)
BIO 3 k. 1gr.

Rimantas Eidukevičius, Doc., Dr.
S-206 08:30 - 10:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 3gr. Pogrupiai: 2

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 2gr. Pogrupiai: 2

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
14:00 - 17:00
Imitaciniai metodai ekonometrijoje (Pasirenkamasis)
MDA EKO 1 k. 1gr. 1gr.
MDA EKO (I) 2 k. 1gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
14:00 - 17:00
Imitaciniai metodai ekonometrijoje (Pasirenkamasis)
MDA EKO 1 k. 1gr. 1gr.
MDA EKO (I) 2 k. 1gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
S-207 08:30 - 10:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
INF 2 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Mantas Grubliauskis, Lekt.
10:15 - 12:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
INF 2 k. 2gr. Pogrupiai: 2

Mantas Grubliauskis, Lekt.
12:00 - 14:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 3gr. Pogrupiai: 1

Stasys Peldžius, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Procedūrinis programavimas (Privalomasis)
PS 1 k. 3gr. Pogrupiai: 2

Stasys Peldžius, Asist., Dr.
Ketvirtadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
S-101 08:30 - 10:00
Praktiniai investavimo pagrindai (Privalomasis)
FDM 3 k. 1gr.

Saulius Blažiūnas, Lekt.
14:00 - 16:00
Panelinių duomenų ekonometrija (Pasirenkamasis)
MDA DM 1 k. 1gr. 1gr.
MDA DM (I) 2 k. 1gr.
MDA EKO 1 k. 1gr. 1gr.
MDA EKO (I) 2 k. 1gr.

Gediminas Murauskas, Doc., Dr.
S-102 08:30 - 10:00
Programų sistemų inžinerija I/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 5gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
10:15 - 12:00
Programų sistemų inžinerija I/II d. (Privalomasis)
PS 2 k. 3gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Praktinė ekonometrija su R ir Python (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
EKO 2 k. 1gr. 2gr.

Andrius Buteikis, J. Asist.
S-103 10:15 - 12:00
Skaitiniai metodai (Pasirenkamasis)
EKO 3 k. 1gr.
EKO 4 k. 1gr.

Olga Štikonienė, Prof., Dr.
S-104
S-203
S-204 10:15 - 12:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PS 2 k. 5gr. Pogrupiai: 1

Raimundas Savukynas, J. Asist.
12:00 - 14:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
PS 2 k. 3gr. Pogrupiai: 1

Raimundas Savukynas, J. Asist.
S-206 12:00 - 14:00
Baigtinių populiacijų statistika (Privalomasis)
FDM 3 k. 2gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Statistinė duomenų analizė (Pasirenkamasis)
PS 3 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.
PS 4 k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr. 6gr.

Viktor Skorniakov, Doc., Dr.
18:00 - 20:00
Daugiamatė statistika (Privalomasis)
ES tvarkaraštis
MDA DM 1 k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Vydas Čekanavičius, Prof., Habil. dr.
S-207 08:30 - 10:00
Taikomasis objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 2 k. 3gr. Pogrupiai: 2

Karolis Uosis, Lekt.
10:15 - 12:00
Taikomasis objektinis programavimas (Privalomasis)
PS 2 k. 5gr. Pogrupiai: 2

Karolis Uosis, Lekt.
Penktadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
S-101 15:00 - 18:00
Statistikos paketai (Privalomasis)
MAT 2 k. 1gr.

Dainius Dzindzalieta, M. Darbuot., Dr.
15:00 - 18:00
Statistikos paketai (Privalomasis)
MAT 2 k. 1gr.

Dainius Dzindzalieta, M. Darbuot., Dr.
S-102 08:30 - 12:00
Programavimas "Windows.NET" (Pasirenkamasis)
IT 3 k. 2gr. 3gr. 1gr.

Balys Šulmanas, Lekt.
Komentarai: rugsėjo 20 d. paskaitos ir pratybos vyks S 101 klasėje
08:30 - 12:00
Programavimas "Windows.NET" (Pasirenkamasis)
IT 3 k. 2gr. 3gr. 1gr.

Balys Šulmanas, Lekt.
Komentarai: rugsėjo 20 d. paskaitos ir pratybos vyks S 101 klasėje
14:00 - 16:00
Įvadas į specialybę (Privalomasis)
DM 1 k. 2gr.

Rūta Levulienė, Doc., Dr.
S-103 12:00 - 14:00
Matematinio modeliavimo pagrindai (Privalomasis)
INF 2 k. 2gr. Pogrupiai: 1

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
S-104
S-203 08:30 - 10:00
Informacinės ir grupinio darbo sistemos (Privalomasis)
ISI 1 k. 1gr. Pogrupiai: 1

Igor Katin, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Informacinės ir grupinio darbo sistemos (Privalomasis)
ISI 1 k. 2gr. Pogrupiai: 2

Igor Katin, Asist., Dr.
S-204 12:00 - 14:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 1gr.

Tomas Plankis, Asist., Dr.
S-206 12:00 - 14:00
Informatika I/II d. (Privalomasis)
MMT 1 k. 2gr.

Raivydas Šimėnas, Asist., Dr.
S-207 12:00 - 14:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
ISI 1 k. 1gr. Pogrupiai: 2

Marius Liutvinavičius, Dok.
14:00 - 16:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
ISI 1 k. 2gr. Pogrupiai: 1

Marius Liutvinavičius, Dok.
Šeštadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
S-101
S-102
S-103
S-104
S-203
S-204
S-206
S-207
Sekmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
S-101
S-102
S-103
S-104
S-203
S-204
S-206
S-207