SP0 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k.
1gr.
Elina Sidorovič, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
1gr.
Eglė Židonienė, Lekt.
Matomi komentarai: morfologija
|
13:00 - 14:30
Britų Fantasy literatūra vaikams ir paaugliams (anglų k.) (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 4k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Svetozar Postic, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k.
1gr.
Dalius Jarmalavičius, Doc., Dr.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Birutė Ona Palovienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Birutė Ona Palovienė, Lekt.
|
|
SP1 aud. |
09:00 - 12:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Istorijos fakultetas
|
09:00 - 12:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Istorijos fakultetas
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: morfologija
|
15:00 - 16:30
Skandinavijos šalių istorija (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k.
1gr.
2gr.
Saulius Pivoras, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Skandinavijos šalių istorija (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 1k.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Saulius Pivoras, Prof., Dr.
|
|
|
|
SP2 (Jono Kazlausko) aud. |
09:00 - 10:30
Ispanų kalbos fonetika ir fonologija (Privalomasis)
Ispanų filologija 2k.
1gr.
2gr.
Miguel Karl Villanueva Svensson, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Graikų ir lotynų kalbų istorinė gramatika I/II d. (graikų) (Privalomasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k.
1gr.
Miguel Karl Villanueva Svensson, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Dalykinė italų kalba (ekonomikos ir teisės diskursas) (Pasirenkamasis)
Italų filologija 3k.
1gr.
Italų filologija 4k.
1gr.
Alessandra Cali, Lekt.
|
|
17:00 - 18:30
Naratologija (Privalomasis)
Semiotika 1k.
1gr.
Nijolė Keršytė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Naratologija: literatūra, kinas, reklama (Privalomasis)
Intermedialios literatūros studijos 1k.
1gr.
Nijolė Keršytė, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Naratologija (Privalomasis)
Semiotika 1k.
1gr.
Nijolė Keršytė, Doc., Dr.
19:00 - 20:30
Naratologija: literatūra, kinas, reklama (Privalomasis)
Intermedialios literatūros studijos 1k.
1gr.
Nijolė Keršytė, Doc., Dr.
|
|
UK2 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
1gr.
Eglė Girniuvienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
2gr.
Eglė Girniuvienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k.
2gr.
Eglė Girniuvienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
15:00 - 16:30
Prancūzų kalbos sintaksė (Privalomasis)
Prancūzų filologija 2k.
1gr.
Rasa Tamošaitienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 2k.
1gr.
Rasa Tamošaitienė, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3k.
1gr.
Rasa Tamošaitienė, Lekt.
Matomi komentarai: sintaksė
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Rūta Kalytienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Rūta Kalytienė, Lekt.
|
|
UK3 aud. |
|
11:00 - 12:30
Slavų kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k.
1gr.
Viktorija Makarova, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 1k.
1gr.
Lenkų filologija 2k.
1gr.
1gr.
2gr.
3gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Virginija Jūratė Pukevičiūtė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: A2 -tiems, kurie mokėsi vokiečių kalbos bent 1 metus kaip antrosios užsienio kalbos mokykloje ar kitur
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (vokiečių) I/II d. (Pasirenkamasis)
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k.
1gr.
Virginija Jūratė Pukevičiūtė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: A2 -tiems, kurie mokėsi vokiečių kalbos bent 1 metus kaip antrosios užsienio kalbos mokykloje ar kitur
|
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
|
|
UK4 aud. |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k.
1gr.
Lina Inčiuraitė-Noreikienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: morfologija
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k.
2gr.
Lina Inčiuraitė-Noreikienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: morfologija
|
|
17:00 - 18:30
Rumunų kalba A1 (Laisvasis)
Ovidiu Ivancu, Asist., Dr.
Matomi komentarai: MVG
|
|
|
UKD aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
2gr.
Eglė Židonienė, Lekt.
Matomi komentarai: morfologija
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė norvegų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k.
1gr.
2gr.
Ieva Motiejauskė, Lekt.
Matomi komentarai: sintaksė
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė norvegų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k.
1gr.
2gr.
Ieva Motiejauskė, Lekt.
Matomi komentarai: sintaksė
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 3k.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
Rasa Bačiulienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Aušra Dapšienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Aušra Dapšienė, Lekt.
|
|
UKI Soc. ir hum. mokslų katedra |
|
|
|
|
|
|
|
SP0 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3k.
1gr.
Daiva Mickūnaitytė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k.
1gr.
2gr.
Carmen Caro Dugo, Doc., Dr.
Matomi komentarai: sintaksė
|
13:00 - 14:30
Teksto redagavimas (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k.
2gr.
Birutė Ona Palovienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Birutė Ona Palovienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Birutė Ona Palovienė, Lekt.
|
|
SP1 aud. |
09:00 - 12:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Istorijos fakultetas
|
09:00 - 12:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Istorijos fakultetas
|
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k.
2gr.
Dalius Jarmalavičius, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
Danguolė Melnikienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: 24 val.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: fonetika
|
17:00 - 18:30
Vertimo teorija (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
Anglų kalba 4k.
1gr.
Vilma Vaskelaitė, Lekt.
|
|
|
SP2 (Jono Kazlausko) aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k.
2gr.
Grant Matthew Rosson, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Teksto analizė
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
2gr.
Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Ispanų kalbos sintaksė (Privalomasis)
Ispanų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Carmen Caro Dugo, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Psicholingvistikos įvadas (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Lietuvių filologija 4k.
1gr.
2gr.
Skandinavistika (danų) 2k.
1gr.
1gr.
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k.
1gr.
Skandinavistika (švedų) 2k.
1gr.
Skandinavistika (švedų) 3k.
1gr.
1gr.
Vokiečių filologija 4k.
1gr.
2gr.
Laura Vilkaitė-Lozdienė, Doc., Dr.
|
17:00 - 18:30
Literatūra ir migracija. Migracija šiuolaikinėje prancūzų ir frankofoniškoje literatūroje (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Prancūzų filologija 4k.
1gr.
2gr.
Eglė Kačkutė-Hagan, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Prancūzų kino įvadas (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Prancūzų filologija 4k.
1gr.
2gr.
Eglė Kačkutė-Hagan, Doc., Dr.
|
|
UK2 aud. |
09:00 - 10:30
Vokiečių literatūra: viduramžiai – XIX a. 1 p. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 2k.
1gr.
2gr.
Vokiečių filologija 3k.
1gr.
Aleksej Burov, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
REZERVUOTA
Daiva Sinkevičiūtė-Villanueva Svensson, Prof., Dr.
Matomi komentarai: atidirbamos paskaitos
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba V/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Miroslav Stasilo, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k.
2gr.
Nora Strikauskaitė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Gintarė Paulauskaitė
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Gintarė Paulauskaitė
|
|
UK3 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k.
2gr.
Hannah Lucy Shipman-Griciene, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Tekstynų lingvistika (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 3k.
1gr.
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Tekstynų lingvistika (Pasirenkamasis)
Anglų ir rusų kalbos 4k.
1gr.
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
|
13:00 - 14:30
Atidirbamos paskaitos (Laisvasis)
Greta Maslauskienė, J. Asist.
Matomi komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš spalio 25 d.
|
15:00 - 16:30
Diskurso analizė (Privalomasis)
Anglistika (medijų lingvistika) 1k.
1gr.
Liudmila Arcimavičienė, Doc., Dr.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
|
|
UK4 aud. |
09:00 - 10:30
Rusų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 4k.
1gr.
Danutė Balšaitytė, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k.
1gr.
Danutė Balšaitytė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: fonetika
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k.
1gr.
Danutė Balšaitytė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: morfologija
|
15:15 - 16:45
Kroatų kalba B1 (Laisvasis)
Josip Vuckovic, lekt.
Matomi komentarai: MVG
|
|
|
|
UKD aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė norvegų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1k.
1gr.
Nora Strikauskaitė, Lekt.
Matomi komentarai: fonetika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k.
1gr.
2gr.
Daiva Mickūnaitytė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: fonetika
|
13:00 - 14:30
Anglų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 4k.
1gr.
2gr.
1gr.
Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Prancūzų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 4k.
1gr.
2gr.
Danguolė Melnikienė, Prof., Dr.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Aušra Dapšienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Aušra Dapšienė, Lekt.
|
|
UKI Soc. ir hum. mokslų katedra |
|
|
|
|
|
|
|
SP0 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k.
2gr.
Eglė Petronienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Lotynų Amerikos civilizacija ir kultūra (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k.
1gr.
2gr.
Chordana Gonsales Krus, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1k.
1gr.
Eglė Židonienė, Lekt.
Matomi komentarai: morfologija
|
15:00 - 16:30
Prancūzų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 4k.
1gr.
2gr.
Danguolė Melnikienė, Prof., Dr.
15:00 - 17:00
REZERVUOTA
Monika Meilutytė, Dok.
Matomi komentarai: Karjeros centro organizuojami mokymai ape streso valdymą
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Birutė Ona Palovienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Birutė Ona Palovienė, Lekt.
|
|
SP1 aud. |
09:00 - 10:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Istorijos fakultetas
|
11:00 - 12:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Istorijos fakultetas
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
Anglų kalba 3k.
1gr.
Lina Inčiuraitė-Noreikienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: leksikologija ir leksikografija (12 val.)
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k.
1gr.
2gr.
Elina Sidorovič, Lekt.
Matomi komentarai: morfologija
|
|
|
|
SP2 (Jono Kazlausko) aud. |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 2k.
1gr.
Cristobal Domingo Jimenez Calvente, Lekt.
|
13:00 - 14:30
Didžiosios Britanijos istorija (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
1gr.
2gr.
Eimantė Liubertaitė, J. Asist.
|
15:00 - 16:30
Didžiosios Britanijos istorija (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
3gr.
4gr.
Eimantė Liubertaitė, J. Asist.
|
17:00 - 18:30
Literatūra ir migracija. Migracija šiuolaikinėje prancūzų ir frankofoniškoje literatūroje (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Prancūzų filologija 4k.
1gr.
2gr.
Eglė Kačkutė-Hagan, Doc., Dr.
|
19:00 - 20:30
Prancūzų kino įvadas (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Prancūzų filologija 4k.
1gr.
2gr.
Eglė Kačkutė-Hagan, Doc., Dr.
|
|
UK2 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
1gr.
Andrius Ledas, Dok.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
2gr.
Andrius Ledas, Dok.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
2gr.
Alfonso Rascon Caballero, Asist., Dr.
Matomi komentarai: morfologija
|
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (vokiečių) III/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
1gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 2k.
1gr.
Lenkų filologija 3k.
1gr.
1gr.
2gr.
1gr.
1gr.
1gr.
1gr.
Diana Babušytė, Doc., Dr.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Rūta Kalytienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Rūta Kalytienė, Lekt.
|
|
UK3 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k.
1gr.
Jelena Kirejeva, Asist., Dr.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 1k.
1gr.
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: fonetika
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
1gr.
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: fonetika
|
15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija I/IV d. (Privalomasis)
Vertimas raštu 1k.
1gr.
2gr.
Liucija Černiuvienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: FR
15:00 - 16:30
Vertimo raštu metodologija I/II d. (Privalomasis)
Vertimas žodžiu 1k.
1gr.
Liucija Černiuvienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: FR
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
|
|
UK4 aud. |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė rusų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 2k.
1gr.
Danutė Balšaitytė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: morfologija
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1k.
1gr.
2gr.
Danutė Balšaitytė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: fonetika
|
15:00 - 16:30
Rusų kalbos stilistika (Privalomasis)
Anglų ir rusų kalbos 4k.
1gr.
Danutė Balšaitytė, Prof., Dr.
|
17:00 - 18:30
Rumunų kalba A1 (Laisvasis)
Ovidiu Ivancu, Asist., Dr.
Matomi komentarai: MVG
|
|
|
UKD aud. |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1k.
1gr.
2gr.
Jelena Kirejeva, Asist., Dr.
Matomi komentarai: leksika
|
|
15:00 - 16:30
Ispanijos civilizacija ir kultūra (Pasirenkamasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k.
1gr.
2gr.
Chordana Gonsales Krus, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Aušra Dapšienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Aušra Dapšienė, Lekt.
|
|
UKI Soc. ir hum. mokslų katedra |
|
|
|
|
|
|
|
SP0 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k.
1gr.
Birutė Ona Palovienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
1gr.
Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
2gr.
Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Birutė Ona Palovienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Birutė Ona Palovienė, Lekt.
|
|
SP1 aud. |
09:00 - 10:30
Tekstynų lingvistika (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 3k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
1gr.
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
09:00 - 10:30
Tekstynų lingvistika (Pasirenkamasis)
Anglų ir rusų kalbos 4k.
1gr.
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
|
11:00 - 12:30
Prancūzų literatūra (XIX-XX a.) (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 4k.
1gr.
2gr.
Danguolė Melnikienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: apžvalga
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė norvegų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1k.
1gr.
Simona Kamarauskaitė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
15:00 - 16:30
Antikinė literatūra (Privalomasis)
Anglų filologija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
1gr.
2gr.
Dovilė Čitavičiūtė, J. Asist.
15:00 - 16:30
Antikinė literatūra (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
Lietuvių filologija 3k.
1gr.
2gr.
Lietuvių filologija 4k.
1gr.
2gr.
Vertimas 2k.
1gr.
2gr.
Dovilė Čitavičiūtė, J. Asist.
|
17:00 - 18:30
REZERVUOTA
Matomi komentarai: Istorijos fakultetas
|
|
|
SP2 (Jono Kazlausko) aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k.
4gr.
Grant Matthew Rosson, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Teksto analizė
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/IV d. (Privalomasis)
Anglų filologija 2k.
3gr.
Grant Matthew Rosson, Asist., Dr.
Matomi komentarai: Teksto analizė
|
13:00 - 14:30
Poezija XIX a. amerikiečių visuomenėje (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Grant Matthew Rosson, Asist., Dr.
|
15:00 - 16:30
Rusų kalba A1 (Privalomasis)
Julija Snežko, Asist., Dr.
|
17:00 - 18:30
Prancūzų kino įvadas (Pasirenkamasis)
Prancūzų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Prancūzų filologija 4k.
1gr.
2gr.
Eglė Kačkutė-Hagan, Doc., Dr.
|
|
|
UK2 aud. |
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
1gr.
Andrius Ledas, Dok.
Matomi komentarai: leksika
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
2gr.
Andrius Ledas, Dok.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Ispanų kalbos sintaksė (Privalomasis)
Ispanų filologija 3k.
1gr.
2gr.
Carmen Caro Dugo, Doc., Dr.
|
15:00 - 16:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 1k.
2gr.
Dalius Jarmalavičius, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 8 val.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Gintarė Paulauskaitė
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Gintarė Paulauskaitė
|
|
UK3 aud. |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė norvegų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k.
2gr.
Matomi komentarai: leksika
Pedagogo komentarai: V. Gercmanienė
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1k.
1gr.
2gr.
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: fonetika
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė rusų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (rusų) kalba 1k.
1gr.
2gr.
Nadežda Petrauskienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
|
|
UK4 aud. |
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 2k.
1gr.
Ilana Subačienė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k.
2gr.
Eglė Petronienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: leksika
|
|
|
|
|
UKD aud. |
09:00 - 10:30
Prancūzų literatūra (XIX-XX a.) (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (prancūzų) kalba 4k.
1gr.
2gr.
Danguolė Melnikienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: apžvalga
|
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė norvegų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 2k.
2gr.
Nora Strikauskaitė, Lekt.
Matomi komentarai: leksika
|
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba V/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 3k.
1gr.
Liudmila Arcimavičienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Įvadas į politinį diskursą
|
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1k.
1gr.
Jelena Kirejeva, Asist., Dr.
Matomi komentarai: leksika
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Aušra Dapšienė, Lekt.
|
18:00 - 20:00
Kalbų mokykla (Laisvasis)
Aušra Dapšienė, Lekt.
|
|
UKI Soc. ir hum. mokslų katedra |
|
|
|
|
|
|
|