Pirmadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | 10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | |
108-1 |
19:00 - 20:30 Vidaus ligos ir kineziterapija Emilija Strazdaitė, Lekt. |
||||||
108-2 |
19:00 - 20:30 Vidaus ligos ir kineziterapija Emilija Strazdaitė, Lekt. |
||||||
108-3 | |||||||
108-4 | |||||||
108-5 |
11:00 - 12:00 Egzaminas Vitas Vasiliauskas, Dr. |
18:00 - 19:00 OĮTS T1 Sandra Pralgauskaitė, Doc., Dr. |
18:00 - 19:00 OĮTS T1 Sandra Pralgauskaitė, Doc., Dr. |
Antradienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | 10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | |
108-1 |
09:00 - 11:00 Numerical Methods I assessment Marijus Ambrozas, J. Asist. |
09:00 - 11:00 Numerical Methods I assessment Marijus Ambrozas, J. Asist. |
15:00 - 16:30 Patologija Sandra Ančienė Arvydas Laurinavičius, Prof., Dr. (HP) |
||||
108-2 |
08:00 - 10:00 Mokslinio darbo metodologija ir biostatistika Aldona Apanavičienė Lina Zabulienė, Doc., Dr. |
14:00 - 18:00 Ekonomikos teorijos paskaita Neringa Ramanauskė, Lekt. |
14:00 - 18:00 Ekonomikos teorijos paskaita Neringa Ramanauskė, Lekt. 14:30 - 16:00 Ekonomika (Privalomasis) Socialinė politika 1k. 1gr. Neringa Ramanauskė, Lekt. Matomi komentarai: Vyks Saulėtekio al. 9 16:15 - 17:45 Ekonomika (Privalomasis) Socialinė politika 1k. 1gr. Neringa Ramanauskė, Lekt. Matomi komentarai: Vyks Saulėtekio al. 9 |
14:00 - 18:00 Ekonomikos teorijos paskaita Neringa Ramanauskė, Lekt. 16:15 - 17:45 Ekonomika (Privalomasis) Socialinė politika 1k. 1gr. Neringa Ramanauskė, Lekt. Matomi komentarai: Vyks Saulėtekio al. 9 |
|||
108-3 |
08:00 - 10:00 Mokslinio darbo metodologija ir biostatistika Aldona Apanavičienė Lina Zabulienė, Doc., Dr. 10:00 - 11:00 Akių ligos Aldona Apanavičienė Rimvydas Stanislovas Ašoklis, Doc., Dr. |
10:00 - 11:00 Akių ligos Aldona Apanavičienė Rimvydas Stanislovas Ašoklis, Doc., Dr. |
14:00 - 15:00 Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d. Aldona Apanavičienė Edvardas Danila, Prof., Dr. (HP) |
14:00 - 15:00 Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d. Aldona Apanavičienė Edvardas Danila, Prof., Dr. (HP) 15:00 - 16:30 Patologija Sandra Ančienė Arvydas Laurinavičius, Prof., Dr. (HP) |
|||
108-4 |
08:00 - 10:00 Mokslinio darbo metodologija ir biostatistika Aldona Apanavičienė Lina Zabulienė, Doc., Dr. 10:00 - 11:00 Akių ligos Aldona Apanavičienė Rimvydas Stanislovas Ašoklis, Doc., Dr. |
10:00 - 11:00 Akių ligos Aldona Apanavičienė Rimvydas Stanislovas Ašoklis, Doc., Dr. |
14:00 - 15:00 Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d. Aldona Apanavičienė Edvardas Danila, Prof., Dr. (HP) |
14:00 - 15:00 Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d. Aldona Apanavičienė Edvardas Danila, Prof., Dr. (HP) 15:00 - 16:30 Patologija Sandra Ančienė Arvydas Laurinavičius, Prof., Dr. (HP) |
|||
108-5 |
10:00 - 11:00 Akių ligos Aldona Apanavičienė Rimvydas Stanislovas Ašoklis, Doc., Dr. |
10:00 - 11:00 Akių ligos Aldona Apanavičienė Rimvydas Stanislovas Ašoklis, Doc., Dr. |
14:00 - 15:00 Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d. Aldona Apanavičienė Edvardas Danila, Prof., Dr. (HP) |
14:00 - 15:00 Pulmonologija, alergologija ir klinikinė imunologija, krūtinės chirurgija II/II d. Aldona Apanavičienė Edvardas Danila, Prof., Dr. (HP) 15:00 - 16:30 Patologija Sandra Ančienė Arvydas Laurinavičius, Prof., Dr. (HP) |
Trečiadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | 10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | |
108-1 |
09:00 - 10:45 Atsiskaitymas Beata Grebliauskienė, Asist., Dr. |
09:00 - 10:45 Atsiskaitymas Beata Grebliauskienė, Asist., Dr. |
13:30 - 14:30 Tarpinis žinių patikrinimas Saulė Jokūbauskienė, Asist., Dr. Matomi komentarai: 03.13 d. rezervaciją atšauksiu, tiesiog perkeliu atsiskaitymą. |
15:00 - 15:30 Lyginamosios histologijos tarpinis atsiskaitymas Rasa Aukštikalnienė, Asist., Dr. |
|||
108-2 |
09:00 - 10:45 Atsiskaitymas Beata Grebliauskienė, Asist., Dr. |
09:00 - 10:45 Atsiskaitymas Beata Grebliauskienė, Asist., Dr. |
13:30 - 14:30 Tarpinis žinių patikrinimas Saulė Jokūbauskienė, Asist., Dr. Matomi komentarai: 03.13 d. rezervaciją atšauksiu, tiesiog perkeliu atsiskaitymą. |
||||
108-3 |
09:00 - 10:45 Atsiskaitymas Beata Grebliauskienė, Asist., Dr. |
09:00 - 10:45 Atsiskaitymas Beata Grebliauskienė, Asist., Dr. |
13:30 - 14:30 Tarpinis žinių patikrinimas Saulė Jokūbauskienė, Asist., Dr. Matomi komentarai: 03.13 d. rezervaciją atšauksiu, tiesiog perkeliu atsiskaitymą. |
||||
108-4 | |||||||
108-5 |
Ketvirtadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | 10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | |
108-1 |
08:00 - 10:00 Patologija Sandra Ančienė 10:00 - 11:00 Patologija Juzefa Volodkienė |
10:00 - 11:00 Patologija Juzefa Volodkienė |
13:00 - 15:00 Kritinių būklių medicina, transfuziologija ir toksikologija Aldona Apanavičienė Jūratė Šipylaitė, Prof., Dr. (HP) |
13:00 - 15:00 Kritinių būklių medicina, transfuziologija ir toksikologija Aldona Apanavičienė Jūratė Šipylaitė, Prof., Dr. (HP) |
|||
108-2 |
08:00 - 10:00 Patologija Sandra Ančienė 10:00 - 11:00 Patologija Juzefa Volodkienė |
10:00 - 11:00 Patologija Juzefa Volodkienė |
13:00 - 15:00 Kritinių būklių medicina, transfuziologija ir toksikologija Aldona Apanavičienė Jūratė Šipylaitė, Prof., Dr. (HP) |
13:00 - 15:00 Kritinių būklių medicina, transfuziologija ir toksikologija Aldona Apanavičienė Jūratė Šipylaitė, Prof., Dr. (HP) |
|||
108-3 |
08:00 - 10:00 Patologija Sandra Ančienė 10:00 - 11:00 Ausų, nosies ir gerklės ligos Aldona Apanavičienė Eugenijus Lesinskas, Prof., Dr. |
10:00 - 11:00 Ausų, nosies ir gerklės ligos Aldona Apanavičienė Eugenijus Lesinskas, Prof., Dr. |
13:00 - 14:55 Electricity Midterm Tadas Malinauskas, Prof., Dr. |
13:00 - 14:55 Electricity Midterm Tadas Malinauskas, Prof., Dr. |
|||
108-4 |
08:00 - 10:00 Patologija Sandra Ančienė 10:00 - 11:00 Ausų, nosies ir gerklės ligos Aldona Apanavičienė Eugenijus Lesinskas, Prof., Dr. |
10:00 - 11:00 Ausų, nosies ir gerklės ligos Aldona Apanavičienė Eugenijus Lesinskas, Prof., Dr. |
13:00 - 14:55 Electricity Midterm Tadas Malinauskas, Prof., Dr. |
13:00 - 14:55 Electricity Midterm Tadas Malinauskas, Prof., Dr. |
17:00 - 21:10 Atsiskaitymas Jolanta Miliauskaitė, Doc., Dr. Jolanta Miliauskaitė, Dr. |
17:00 - 21:10 Atsiskaitymas Jolanta Miliauskaitė, Doc., Dr. Jolanta Miliauskaitė, Dr. |
17:00 - 21:10 Atsiskaitymas Jolanta Miliauskaitė, Doc., Dr. Jolanta Miliauskaitė, Dr. |
108-5 |
08:00 - 10:00 Patologija Sandra Ančienė 10:00 - 11:00 Ausų, nosies ir gerklės ligos Aldona Apanavičienė Eugenijus Lesinskas, Prof., Dr. |
10:00 - 11:00 Ausų, nosies ir gerklės ligos Aldona Apanavičienė Eugenijus Lesinskas, Prof., Dr. |
13:00 - 14:55 Electricity Midterm Tadas Malinauskas, Prof., Dr. |
13:00 - 14:55 Electricity Midterm Tadas Malinauskas, Prof., Dr. |
Penktadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | 10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | |
108-1 |
08:00 - 09:00 Ginekologija Aldona Apanavičienė Mindaugas Šilkūnas, Doc., Dr. 09:00 - 10:00 Atsiskaitymas "Ląstelės biologija" Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr. 10:00 - 12:00 Vaikų ligos ir chirurgija II/II d. Aldona Apanavičienė Jurgita Grikinienė, Doc., Dr. |
10:00 - 12:00 Vaikų ligos ir chirurgija II/II d. Aldona Apanavičienė Jurgita Grikinienė, Doc., Dr. |
18:00 - 20:00 Darbo teisės I/II d. egzaminas Teisė MAN 2k. 1gr. 2gr. Vida Petrylaitė, Doc., Dr. |
18:00 - 20:00 Darbo teisės I/II d. egzaminas Teisė MAN 2k. 1gr. 2gr. Vida Petrylaitė, Doc., Dr. |
|||
108-2 |
08:00 - 09:00 Ginekologija Aldona Apanavičienė Mindaugas Šilkūnas, Doc., Dr. 09:00 - 10:00 Atsiskaitymas "Ląstelės biologija" Aušra Sasnauskienė, Doc., Dr. 10:00 - 12:00 Vaikų ligos ir chirurgija II/II d. Aldona Apanavičienė Jurgita Grikinienė, Doc., Dr. |
10:00 - 12:00 Vaikų ligos ir chirurgija II/II d. Aldona Apanavičienė Jurgita Grikinienė, Doc., Dr. |
18:00 - 20:00 Darbo teisės I/II d. egzaminas Teisė MAN 2k. 1gr. 2gr. Vida Petrylaitė, Doc., Dr. |
18:00 - 20:00 Darbo teisės I/II d. egzaminas Teisė MAN 2k. 1gr. 2gr. Vida Petrylaitė, Doc., Dr. |
|||
108-3 | |||||||
108-4 |
09:00 - 10:00 VIDAUS LIGŲ PROPEDEUTIKA IR VIDAUS LIGOS (VIDAUS LIGŲ PROPEDEUTIKA)anglų gr. Zita Svirid |
11:00 - 13:00 Elektronikos pagrindų seminarai. Linas Minkevičius, Asist., Dr. |
11:00 - 13:00 Elektronikos pagrindų seminarai. Linas Minkevičius, Asist., Dr. |
16:00 - 19:30 Atsiskaitymas Jolanta Miliauskaitė, Doc., Dr. Jolanta Miliauskaitė, Dr. |
16:00 - 19:30 Atsiskaitymas Jolanta Miliauskaitė, Doc., Dr. Jolanta Miliauskaitė, Dr. |
16:00 - 19:30 Atsiskaitymas Jolanta Miliauskaitė, Doc., Dr. Jolanta Miliauskaitė, Dr. |
|
108-5 |
09:00 - 10:00 VIDAUS LIGŲ PROPEDEUTIKA IR VIDAUS LIGOS (VIDAUS LIGŲ PROPEDEUTIKA)anglų gr. Zita Svirid |
Šeštadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | 10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | |
108-1 |
10:00 - 14:00 Farmakologijos koliokviumas Dalė Marčiulionienė |
10:00 - 14:00 Farmakologijos koliokviumas Dalė Marčiulionienė |
10:00 - 14:00 Farmakologijos koliokviumas Dalė Marčiulionienė |
||||
108-2 |
10:00 - 14:00 Farmakologijos koliokviumas Dalė Marčiulionienė |
10:00 - 14:00 Farmakologijos koliokviumas Dalė Marčiulionienė |
10:00 - 14:00 Farmakologijos koliokviumas Dalė Marčiulionienė |
||||
108-3 |
10:00 - 14:00 Farmakologijos koliokviumas Dalė Marčiulionienė |
10:00 - 14:00 Farmakologijos koliokviumas Dalė Marčiulionienė |
10:00 - 14:00 Farmakologijos koliokviumas Dalė Marčiulionienė |
||||
108-4 |
10:00 - 14:00 Farmakologijos koliokviumas Dalė Marčiulionienė |
10:00 - 14:00 Farmakologijos koliokviumas Dalė Marčiulionienė |
10:00 - 14:00 Farmakologijos koliokviumas Dalė Marčiulionienė |
||||
108-5 |
10:00 - 14:00 Farmakologijos koliokviumas Dalė Marčiulionienė |
10:00 - 14:00 Farmakologijos koliokviumas Dalė Marčiulionienė |
10:00 - 14:00 Farmakologijos koliokviumas Dalė Marčiulionienė |
Sekmadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | 10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 | 20:30 | |
108-1 | |||||||
108-2 | |||||||
108-3 | |||||||
108-4 | |||||||
108-5 |