kf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Komunikacijos fakultetas

Jungiamieji rūmai
2019.11.11 -- 2019.11.17


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 09:00 - 10:30
Komunikacijos istorija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 1gr. 2gr. 3gr.

Kšištof Tolkačevski, Asist.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k. 1gr. 2gr.

Daniel Bogdanovič, Lekt.
Komentarai: 3 grupė
17:00 - 18:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k. 1gr.

Daniel Bogdanovič, Lekt.
Komentarai: 1 grupė
JR6 11:00 - 12:30
Tarpkultūrinė komunikacija (Pasirenkamasis)
Kultūros informacija ir komunikacija 4k. 1gr. 1gr.

Rita Repšienė, Doc.
13:00 - 14:30
Tarpkultūrinė komunikacija (Pasirenkamasis)
Kultūros informacija ir komunikacija 4k. 1gr. 1gr.

Rita Repšienė, Doc.
15:00 - 16:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Pasirenkamasis)
Ryšiai su visuomene 1k. 1gr. 1gr.

Marija Stonkienė, Doc.

15:00 - 16:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Privalomasis)
Informacijos sistemų vadyba 1k. 1gr. 1gr.

Marija Stonkienė, Doc.
17:00 - 18:30
Intelektinės nuosavybės teisė (Privalomasis)
Medijos ir skaitmeninė leidyba 1k. 1gr.

Marija Stonkienė, Doc.
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 09:00 - 10:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Gediminas Beresnevičius, Lekt.
13:00 - 14:30
Komunikacijos etika (Privalomasis)
Žurnalistika 1k. 1gr. 2gr. 3gr.

Andrius Gudauskas, Doc.
15:00 - 16:30
Leidinio dizainas (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k. 1gr. 2gr.

Linas Spurga, Lekt.
JR6 13:00 - 14:30
Leidinio dizainas ir reklama (Pasirenkamasis)
Kūrybos komunikacija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. Pogrupiai: 2

Linas Spurga, Lekt.
17:00 - 18:30
Socialinis diskursas vizualiame mene (Pasirenkamasis)
Komunikacijos mokslai 2k. 1gr.

Martynas Petrikas, Doc.
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 09:00 - 10:30
Fotografijos studijos (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Aurelija Maknytė, Lekt.
17:00 - 18:30
Kūrybiškumo ugdymas (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 2k. 4gr.

Gediminas Beresnevičius, Lekt.
JR6 11:00 - 12:30
Žurnalistikos įvadas (Privalomasis)
Žurnalistika 1k. 3gr.

Viktor Denisenko, Asist.
13:00 - 14:30
Leidybos pagrindai (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k. 2gr.

Remigijus Misiūnas, Prof.
15:00 - 16:30
Tarptautinė žurnalistika (Privalomasis)
Žurnalistika 4k. 1gr.

Gintaras Aleknonis, Prof.
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 09:00 - 10:30
Komunikacijos filosofija (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 1gr. 2gr. 3gr.

Kęstutis Kirtiklis, Doc.
13:00 - 14:30
Kalbinė komunikacija (Privalomasis)
Leidyba ir reklama 1k. 1gr. 2gr.

Jurgita Girčienė, Doc.
15:00 - 16:30
Lyčių studijos (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Ilona Michailovič, Doc.
JR6 11:00 - 12:30
Komunikacijos tyrimų metodai (Privalomasis)
Tarptautinė komunikacija (A) 1k. 1gr.

Zinaida Manžuch, Doc.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k. 3gr.

Daniel Bogdanovič, Lekt.
Komentarai: 3 grupė
15:00 - 16:30
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
Verslo informacijos vadyba 1k. 1gr.

Daniel Bogdanovič, Lekt.
Komentarai: 1 grupė
17:00 - 18:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Vincas Grigas, Doc.
Komentarai: 1 gr.
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5 13:00 - 14:30
Profesinė kalba (Privalomasis)
Kūrybos komunikacija 1k. 1gr. 2gr. 3gr.

Vilmantė Sinkevičienė, Lekt.
JR6 09:00 - 10:30
Programavimo pagrindai (Pasirenkamasis)
Verslo informacijos vadyba 2k. 1gr. 2gr.

Aivaras Čechamiras, Lekt.
15:00 - 16:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Vincas Grigas, Doc.
Komentarai: 3 gr.
17:00 - 18:30
Skaitmeninė kultūra (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Vincas Grigas, Doc.
Komentarai: 1 gr.
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5
JR6
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
JR5
JR6