523/Neurologijos ir neurochirurgijos klinikos auditorija, Šiltnamių g. 29, B korpusas, 5 a, |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
905/Neuroangiochirurgijos centro auditorija, Neurochirurgijos skyrius, Šiltnamių g. 29, 9 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
A531/Neurologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 5 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
A543/Neurologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 5 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
F453C/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas, 4 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
F453D/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas, 4 a. |
|
|
|
|
|
|
|
F492C/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių st. 2, F korpusas, 4 a. |
|
|
|
|
|
|
|
523/Neurologijos ir neurochirurgijos klinikos auditorija, Šiltnamių g. 29, B korpusas, 5 a, |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
905/Neuroangiochirurgijos centro auditorija, Neurochirurgijos skyrius, Šiltnamių g. 29, 9 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
A531/Neurologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 5 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
A543/Neurologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 5 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
F453C/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas, 4 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
F453D/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas, 4 a. |
|
|
|
|
|
|
|
F492C/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių st. 2, F korpusas, 4 a. |
|
|
|
|
|
|
|
523/Neurologijos ir neurochirurgijos klinikos auditorija, Šiltnamių g. 29, B korpusas, 5 a, |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
905/Neuroangiochirurgijos centro auditorija, Neurochirurgijos skyrius, Šiltnamių g. 29, 9 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
A531/Neurologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 5 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
A543/Neurologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 5 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
F453C/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas, 4 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
F453D/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas, 4 a. |
|
|
|
|
|
|
|
F492C/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių st. 2, F korpusas, 4 a. |
|
|
|
|
|
|
|
523/Neurologijos ir neurochirurgijos klinikos auditorija, Šiltnamių g. 29, B korpusas, 5 a, |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
905/Neuroangiochirurgijos centro auditorija, Neurochirurgijos skyrius, Šiltnamių g. 29, 9 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
A531/Neurologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 5 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
A543/Neurologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 5 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
F453C/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas, 4 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
F453D/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas, 4 a. |
|
|
|
|
|
|
|
F492C/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių st. 2, F korpusas, 4 a. |
|
|
|
|
|
|
|
523/Neurologijos ir neurochirurgijos klinikos auditorija, Šiltnamių g. 29, B korpusas, 5 a, |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
905/Neuroangiochirurgijos centro auditorija, Neurochirurgijos skyrius, Šiltnamių g. 29, 9 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
A531/Neurologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 5 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
A543/Neurologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 5 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
F453C/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas, 4 a. |
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
14gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
08:00 - 11:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
17gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
5gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
12:00 - 15:45
Neurologija ir neurochirurgija II/II d. (Privalomasis)
Medicina 4k.
8gr.
Eglė Audronytė, J. Asist., Dr.
Eglė Bacevičiūtė, Lekt.
Žilvinas Chomanskis, J. Asist., Dr.
Aurelija Daškevičiūtė, J. Asist.
Rytis Daukšys, Asist., Dr.
Aleksandra Ekkert, J. Asist., Dr.
Nataša Giedraitienė, Doc., Dr.
Jevgenija Guk, J. Asist.
Arminas Jasionis, Doc., Dr.
Dalius Jatužis, Prof., Dr.
Rūta Kaladytė Lokominienė, Asist., Dr.
Gintaras Ferdinandas Kaubrys, Prof., Dr.
Rasa Kizlaitienė, Doc., Dr.
Aušra Klimašauskienė, Asist., Dr.
Robertas Kvaščevičius, Asist., Dr.
Vytautas Lukošaitis, J. Asist.
Gediminas Lukšys, Lekt.
Rūta Mameniškienė, Prof., Dr.
Rytis Masiliūnas, Asist., Dr.
Aidanas Preikšaitis, Asist., Dr.
Saulius Ročka, Prof., Dr.
Kristina Ryliškienė, Doc., Dr.
Ieva Sereikė, Asist., Dr.
Inga Slautaitė, Asist., Dr.
Vera Taluntienė, J. Asist.
Gunaras Terbetas, Asist., Dr.
Arūnas Vaitkevičius, Asist., Dr.
Jurgita Valaikienė, Doc., Dr.
Aleksandras Vilionskis, Doc., Dr.
Aistė Visockytė, Lekt.
|
|
|
|
F453D/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas, 4 a. |
|
|
|
|
|
|
|
F492C/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių st. 2, F korpusas, 4 a. |
|
|
|
|
|
|
|
523/Neurologijos ir neurochirurgijos klinikos auditorija, Šiltnamių g. 29, B korpusas, 5 a, |
|
|
|
|
|
|
|
905/Neuroangiochirurgijos centro auditorija, Neurochirurgijos skyrius, Šiltnamių g. 29, 9 a. |
|
|
|
|
|
|
|
A531/Neurologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 5 a. |
|
|
|
|
|
|
|
A543/Neurologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 5 a. |
|
|
|
|
|
|
|
F453C/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas, 4 a. |
|
|
|
|
|
|
|
F453D/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas, 4 a. |
|
|
|
|
|
|
|
F492C/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių st. 2, F korpusas, 4 a. |
|
|
|
|
|
|
|
523/Neurologijos ir neurochirurgijos klinikos auditorija, Šiltnamių g. 29, B korpusas, 5 a, |
|
|
|
|
|
|
|
905/Neuroangiochirurgijos centro auditorija, Neurochirurgijos skyrius, Šiltnamių g. 29, 9 a. |
|
|
|
|
|
|
|
A531/Neurologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 5 a. |
|
|
|
|
|
|
|
A543/Neurologijos centro auditorija, Santariškių g. 2, A korpusas, 5 a. |
|
|
|
|
|
|
|
F453C/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas, 4 a. |
|
|
|
|
|
|
|
F453D/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių g. 2, F korpusas, 4 a. |
|
|
|
|
|
|
|
F492C/Neurochirurgijos centro auditorija, Santariškių st. 2, F korpusas, 4 a. |
|
|
|
|
|
|
|