MIF - Didlaukio g. 47
2021.11.29 -- 2021.12.05

Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
103 16:00 - 18:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
109A - Inovacijų erdvė
109B
202
207
213 09:00 - 10:30
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
INF 4k. 2gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
09:00 - 10:30
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
INF 4k. 2gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.

10:30 - 12:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
BIO 4k. 1gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
303
307
308
310
316
317
318
319
321
323
409
410
413
414
415
418
419
421 08:30 - 12:00
Diskrečiosios struktūros (Privalomasis)
BIO 1k. 1gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
08:30 - 12:00
Diskrečiosios struktūros (Privalomasis)
BIO 1k. 1gr.

Gintautas Bareikis, Doc., Dr.
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
103
109A - Inovacijų erdvė
109B
202
207 08:30 - 10:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k. 5gr.

Laura Giniūnienė, Lekt.
10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k. 4gr.

Laura Giniūnienė, Lekt.
213
303 14:00 - 18:00
Įvadas į robotiką (Pasirenkamasis)
ISI 3k. 1gr. 2gr.

Linas Aidokas, J. Asist.
14:00 - 18:00
Įvadas į robotiką (Pasirenkamasis)
ISI 3k. 1gr. 2gr.

Linas Aidokas, J. Asist.
307
308
310
316
317 08:30 - 10:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k. 2gr. Pogrupiai: 2

Vytautas Čyras, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k. 5gr. Pogrupiai: 2

Vytautas Čyras, Doc., Dr.
318
319 08:30 - 10:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k. 2gr. Pogrupiai: 1

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
321 10:15 - 12:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k. 5gr. Pogrupiai: 1

Rima Žagūnienė, Lekt.
323
409
410
413
414
415
418
419
421
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 10:15 - 12:00
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
INF 4k. 3gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
12:00 - 14:40
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
BIO 4k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
12:00 - 14:40
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
BIO 4k. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.

14:40 - 16:15
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
INF 4k. 1gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
14:40 - 16:15
Programų sistemų inžinerija (Privalomasis)
INF 4k. 1gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
102
103 08:30 - 10:00
Programų sistemų projektų ir kokybės valdymas (Privalomasis)
PS 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.

Asta Vaitkevičienė, Lekt., Dr.
10:15 - 12:00
Programų sistemų projektų ir kokybės valdymas (Privalomasis)
PS 4k. 1gr. 2gr. 3gr.

Asta Vaitkevičienė, Lekt., Dr.
Komentarai: PS 1 grupė, PS 2 grupė ir PS 3 grupės 1-mas pogrupis
12:00 - 13:30
Programų sistemų projektų ir kokybės valdymas (Privalomasis)
PS 4k. 3gr. 4gr. 5gr.

Asta Vaitkevičienė, Lekt., Dr.
Komentarai: PS 5 grupė, PS 4 grupė ir PS 3 grupės 2-as pogrupis
109A - Inovacijų erdvė
109B
202
207 10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k. 3gr.

Laura Giniūnienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k. 5gr.

Laura Giniūnienė, Lekt.
213 14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1k. 2gr.

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
16:00 - 18:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k. 2gr.

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
303 16:00 - 18:00
Transliavimo metodai (Pasirenkamasis)
INF 3k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.
PS 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.

Jonas Žagūnas, Lekt.
18:00 - 20:00
Transliavimo metodai (Pasirenkamasis)
INF 3k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.
PS 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.

Jonas Žagūnas, Lekt.
307
308 12:00 - 14:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
IT 2k. 3gr.

Agnė Brilingaitė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
IT 2k. 2gr.

Agnė Brilingaitė, Doc., Dr.
310
316
317
318
319
321 08:30 - 10:00
Optimizavimo metodai (Privalomasis)
INF 3k. 2gr. Pogrupiai: 2

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
10:15 - 11:45
Optimizavimo metodai (Privalomasis)
INF 3k. 1gr. Pogrupiai: 2

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
323
409
410
413
414
415
418
419
421 10:15 - 11:30
Fizikinė chemija (Privalomasis)
BIO 1k. 1gr.

Živilė Lukšienė, Prof., Habil. dr.
12:30 - 14:00
Fizikinė chemija (Privalomasis)
BIO 1k. 1gr.

Živilė Lukšienė, Prof., Habil. dr.
Ketvirtadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102 16:00 - 18:00
Seminaras “International mobility: benefit or trouble for a present-day student”

Justina Krauledaitė
103 08:30 - 10:00
Matematika informatikams I/III d. (Privalomasis)
IT 1k. 1gr. 2gr. 3gr.

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
109A - Inovacijų erdvė
109B
202
207 10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k. 4gr.

Laura Giniūnienė, Lekt.
12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k. 1gr.

Laura Giniūnienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
PS 1k. 3gr.

Laura Giniūnienė, Lekt.
213 17:00 - 20:00
Išskirstytos sistemos (Pasirenkamasis)
INF 2k. 1gr. 1gr.
PS (I) 3k. 1gr.

Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Išskirstytos sistemos (Pasirenkamasis)
INF 2k. 1gr. 1gr.
PS (I) 3k. 1gr.

Karolis Petrauskas, Doc., Dr.
303
307 08:30 - 10:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k. 4gr. Pogrupiai: 2

Rima Žagūnienė, Lekt.
308 08:30 - 12:00
Problemų sprendimu grįstas projektas (Privalomasis)
IT IN 2k. 1gr.
ES tvarkaraštis

Agnė Brilingaitė, Doc., Dr.
Linas Bukauskas, Doc., Dr.
Linas Būtėnas, Lekt.
08:30 - 12:00
Problemų sprendimu grįstas projektas (Privalomasis)
IT IN 2k. 1gr.
ES tvarkaraštis

Agnė Brilingaitė, Doc., Dr.
Linas Bukauskas, Doc., Dr.
Linas Būtėnas, Lekt.
12:00 - 14:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
IT IN 2k. 1gr.

Agnė Brilingaitė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Duomenų bazių valdymo sistemos (Privalomasis)
ES tvarkaraštis

Agnė Brilingaitė, Doc., Dr.
310
316
317
318
319 08:30 - 10:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k. 4gr. Pogrupiai: 1

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k. 3gr. Pogrupiai: 1

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Praktinė informatika (Privalomasis)
INF 1k. 1gr. Pogrupiai: 1

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
321 10:15 - 12:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Rima Žagūnienė, Lekt.
12:00 - 14:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k. 3gr. Pogrupiai: 2

Rima Žagūnienė, Lekt.
14:00 - 16:00
Praktinė informatika (Privalomasis)
INF 1k. 1gr. Pogrupiai: 2

Rima Žagūnienė, Lekt.
323
409
410
413
414
415
418
419
421 10:15 - 13:00
Matematika informatikams I/III d. (Privalomasis)
IT 1k. 1gr.

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
10:15 - 13:00
Matematika informatikams I/III d. (Privalomasis)
IT 1k. 1gr.

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
Penktadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 09:00 - 11:00
Programavimo .NET kontrolinis

Balys Šulmanas, Lekt.
Komentarai: Reikia gyvai parašyti kontrolinį. Studentų bus 20, bet kuo daugiau vietos, tuo geriau, kad kuo rečiau sėdėtų.
09:00 - 11:00
Programavimo .NET kontrolinis

Balys Šulmanas, Lekt.
Komentarai: Reikia gyvai parašyti kontrolinį. Studentų bus 20, bet kuo daugiau vietos, tuo geriau, kad kuo rečiau sėdėtų.
102 08:30 - 10:00
Praktinė informatika (Privalomasis)
INF 1k. 1gr. 2gr.

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
103 08:30 - 10:00
IT ir komunikacijos įgūdžiai (Privalomasis)
PS 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.
ES tvarkaraštis

Vytautas Ašeris, Partn. Prof., Dr.
10:15 - 12:00
Kompiuterių architektūra (Privalomasis)
PS 1k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.

Vytautas Valaitis, Asist., Dr.
109A - Inovacijų erdvė
109B
202
207 10:15 - 12:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k. 1gr.

Laura Giniūnienė, Lekt.
213 12:00 - 14:00
Užsienio kalba (anglų) I/II d. (Privalomasis)
INF 1k. 2gr.

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
14:00 - 16:00
Užsienio kalba (anglų) (Privalomasis)
ISI 1k. 2gr.

Vilma Vaskelaitė, Lekt.
303
307
308 13:00 - 16:30
Saugios interneto technologijos (Privalomasis)
KM 1k. 1gr.
ES tvarkaraštis

Linas Bukauskas, Doc., Dr.
13:00 - 16:30
Saugios interneto technologijos (Privalomasis)
KM 1k. 1gr.
ES tvarkaraštis

Linas Bukauskas, Doc., Dr.
13:00 - 16:30
Saugios interneto technologijos (Privalomasis)
KM 1k. 1gr.
ES tvarkaraštis

Linas Bukauskas, Doc., Dr.
310
316
317
318
319 10:15 - 12:00
Praktinė informatika (Privalomasis)
INF 1k. 2gr. Pogrupiai: 1

Sigitas Dapkūnas, Doc., Dr.
321 10:15 - 12:00
Praktinė informatika (Privalomasis)
INF 1k. 2gr. Pogrupiai: 2

Rima Žagūnienė, Lekt.
323
409
410
413
414
415
418
419 16:00 - 19:00
Objektinės duomenų bazės (Pasirenkamasis)
INF 1k. 1gr.
PS 2k. 1gr.

Arūnas Janeliūnas, Partn. Doc.
16:00 - 19:00
Objektinės duomenų bazės (Pasirenkamasis)
INF 1k. 1gr.
PS 2k. 1gr.

Arūnas Janeliūnas, Partn. Doc.
421
Šeštadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
103
109A - Inovacijų erdvė
109B
202
207
213
303
307
308
310
316
317
318
319
321
323
409
410
413
414
415
418
419
421
Sekmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
103
109A - Inovacijų erdvė
109B
202
207
213
303
307
308
310
316
317
318
319
321
323
409
410
413
414
415
418
419
421