MIF - Naugarduko g. 24
2021.11.29 -- 2021.12.05

Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 14:00 - 16:00
Kontrolinio darbo peržiūra

Edmundas Mazėtis, Doc., Dr.
102
103 15:00 - 17:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
EKO 3k. 1gr. 1gr. 2gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
15:00 - 17:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
EKO 3k. 1gr. 1gr. 2gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)

17:00 - 20:00
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
MDA EKO 1k. 1gr. 1gr.
MDA EKO (I) 2k. 1gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 20:00
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
MDA EKO 1k. 1gr. 1gr.
MDA EKO (I) 2k. 1gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
105 18:00 - 20:00
Rezervacija

Paulius Drungilas, Prof., Dr.
107
109
111
113
116
201 17:00 - 20:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr.
MAT 2k. 1gr.
ES tvarkaraštis

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 20:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr.
MAT 2k. 1gr.
ES tvarkaraštis

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
202
203
300
301
302
303
304
306
307 17:00 - 20:00
Audriaus Kačėno paskaitų ir pratybų transliacija

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
17:00 - 20:00
Audriaus Kačėno paskaitų ir pratybų transliacija

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
309
311
312 09:00 - 16:00
Studentų tikslams – klausyti nuotolinių paskaitų bei mokytis

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Atsakingas asmuo - Eugenijus Ivanauskas (SA MIF) arba Gabrielė Kasperaitė (SA MIF)
09:00 - 16:00
Studentų tikslams – klausyti nuotolinių paskaitų bei mokytis

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Atsakingas asmuo - Eugenijus Ivanauskas (SA MIF) arba Gabrielė Kasperaitė (SA MIF)
09:00 - 16:00
Studentų tikslams – klausyti nuotolinių paskaitų bei mokytis

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Atsakingas asmuo - Eugenijus Ivanauskas (SA MIF) arba Gabrielė Kasperaitė (SA MIF)
09:00 - 16:00
Studentų tikslams – klausyti nuotolinių paskaitų bei mokytis

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Atsakingas asmuo - Eugenijus Ivanauskas (SA MIF) arba Gabrielė Kasperaitė (SA MIF)
400
405
409
411
413
415
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102 16:00 - 18:00
Diskrečiosios matematikos pagrindai (Privalomasis)
MMT 1k. 2gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
103 12:00 - 14:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2k. 1gr. 2gr. 3gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
105
107
109
111
113
116
201 10:15 - 12:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1k. 2gr.

Lukas Maciulevičius, J. Asist.
12:00 - 14:00
Algebra ir geometrija (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr.

Lukas Maciulevičius, J. Asist.
202
203 15:30 - 18:00
Viešieji finansai (Pasirenkamasis)
EKO 4k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 1

Irmantas Mikulėnas, Lekt.
15:30 - 18:00
Viešieji finansai (Pasirenkamasis)
EKO 4k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 1

Irmantas Mikulėnas, Lekt.
18:00 - 20:30
Viešieji finansai (Pasirenkamasis)
EKO 4k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 2

Irmantas Mikulėnas, Lekt.
18:00 - 20:30
Viešieji finansai (Pasirenkamasis)
EKO 4k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 2

Irmantas Mikulėnas, Lekt.
300 15:00 - 20:00
SA MIF tikslams

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Atsakingi asmenys - Aleksandras Melnik, Gabrielė Kasperaitė
15:00 - 20:00
SA MIF tikslams

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Atsakingi asmenys - Aleksandras Melnik, Gabrielė Kasperaitė
15:00 - 20:00
SA MIF tikslams

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Atsakingi asmenys - Aleksandras Melnik, Gabrielė Kasperaitė
301 08:30 - 10:00
Regresiniai modeliai (Privalomasis)
EKO 3k. 1gr.

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
10:15 - 12:00
Matematinė analizė I/II d. (Privalomasis)
BIO 1k. 1gr.

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
12:00 - 14:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
FDM 1k. 2gr.

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
14:00 - 16:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1k. 2gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1k. 1gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
302
303 12:00 - 14:00
Sveikatos draudimas (Privalomasis)
FDM 4k. 1gr.
ES tvarkaraštis

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2k. 1gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
304
306
307 10:00 - 18:00
Audriaus Kačėno paskaitų ir pratybų transliacija

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
10:00 - 18:00
Audriaus Kačėno paskaitų ir pratybų transliacija

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
10:00 - 18:00
Audriaus Kačėno paskaitų ir pratybų transliacija

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
10:00 - 18:00
Audriaus Kačėno paskaitų ir pratybų transliacija

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
309
311
312 09:00 - 16:00
Studentų tikslams – klausyti nuotolinių paskaitų bei mokytis

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Atsakingas asmuo - Eugenijus Ivanauskas arba Gabrielė Kasperaitė
09:00 - 16:00
Studentų tikslams – klausyti nuotolinių paskaitų bei mokytis

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Atsakingas asmuo - Eugenijus Ivanauskas arba Gabrielė Kasperaitė
09:00 - 16:00
Studentų tikslams – klausyti nuotolinių paskaitų bei mokytis

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Atsakingas asmuo - Eugenijus Ivanauskas arba Gabrielė Kasperaitė
09:00 - 16:00
Studentų tikslams – klausyti nuotolinių paskaitų bei mokytis

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Atsakingas asmuo - Eugenijus Ivanauskas arba Gabrielė Kasperaitė
400
405
409
411
413
415
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 12:00 - 14:00
Finansų ekonometrijos modeliai (Privalomasis)
EKO 4k. 1gr. 2gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
14:00 - 16:00
Finansų ekonometrijos modeliai (Privalomasis)
EKO 4k. 1gr.

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
102 14:00 - 16:00
Diskrečiosios matematikos pagrindai (Privalomasis)
MMT 1k. 1gr.

Albertas Zinevičius, Asist., Dr.
103 13:00 - 14:00
Natūralios kalbos apdorojimas (Pasirenkamasis)
DM 3k. 1gr. 2gr.

Linas Petkevičius, Asist., Dr.
105 18:00 - 20:00
Modelių teorijos seminaras

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
Pedagogo komentarai: Atsakingas asmuo - Lukas Jonuška
107
109
111
113
116
201 12:00 - 14:00
Matematikos pagrindai (Privalomasis)
DM 1k. 1gr.

Ieva Kilienė, J. Asist.
14:00 - 16:00
Matematikos pagrindai (Privalomasis)
DM 1k. 2gr.

Ieva Kilienė, J. Asist.
16:00 - 18:00
Matematikos pagrindai (Privalomasis)
EKO 1k. 1gr.

Ieva Kilienė, J. Asist.
202
203 14:00 - 16:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1k. 2gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Matematinė analizė I/III d. (Privalomasis)
MMT 1k. 1gr.

Gintaras Puriuškis, Doc., Dr.
300 14:00 - 17:00
Mechanika (Pasirenkamasis)
MMT 3k. 1gr.

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
14:00 - 17:00
Mechanika (Pasirenkamasis)
MMT 3k. 1gr.

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
301 14:00 - 16:00
Matematika I/II d. ChGF studentams

Rita Juodagalvytė, J. Asist.
17:00 - 20:00
Finansinių technologijų modeliai (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr.
ES tvarkaraštis

Rokas Gylys, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
Finansinių technologijų modeliai (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr.
ES tvarkaraštis

Rokas Gylys, Asist., Dr.
302 14:00 - 16:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
MMT 2k. 1gr.

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
16:00 - 18:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
MMT 2k. 2gr.

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
303 10:00 - 12:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2k. 2gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Algoritmų teorija (Privalomasis)
INF 2k. 3gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PKI 1k. 1gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
Diskrečioji matematika (Privalomasis)
PKI 1k. 1gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
304
306
307 09:00 - 18:00
Audriaus Kačėno paskaitų ir pratybų transliacija

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
09:00 - 18:00
Audriaus Kačėno paskaitų ir pratybų transliacija

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
09:00 - 18:00
Audriaus Kačėno paskaitų ir pratybų transliacija

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
09:00 - 18:00
Audriaus Kačėno paskaitų ir pratybų transliacija

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
09:00 - 18:00
Audriaus Kačėno paskaitų ir pratybų transliacija

Audrius Kačėnas, Lekt., Dr.
309
311
312
400
405
409
411
413
415
Ketvirtadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 08:30 - 11:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
FDM 2k. 1gr.

Andrius Grigutis, Doc., Dr.
08:30 - 11:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
FDM 2k. 1gr.

Andrius Grigutis, Doc., Dr.

11:00 - 14:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
FDM 2k. 2gr.

Andrius Grigutis, Doc., Dr.
11:00 - 14:00
Tikimybių teorija (Privalomasis)
FDM 2k. 2gr.

Andrius Grigutis, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Atsiskaitymas (Sveikatos draudimas)

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
102 13:00 - 16:00
Laiko eilučių analizė (Pasirenkamasis)
FDM 1k. 1gr.
ES tvarkaraštis

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
13:00 - 16:00
Laiko eilučių analizė (Pasirenkamasis)
FDM 1k. 1gr.
ES tvarkaraštis

Remigijus Leipus, Prof., Habil. dr.
103 12:00 - 14:00
Mokslinio darbo pagrindai (Privalomasis)
FDM 4k. 1gr. 2gr.

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
18:00 - 20:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr.
ES tvarkaraštis

Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
105
107
109
111
113
116
201 10:15 - 13:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika II/II d. (Privalomasis)
MMT 3k. 1gr.
ES tvarkaraštis

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
10:15 - 13:00
Tikimybių teorija ir matematinė statistika II/II d. (Privalomasis)
MMT 3k. 1gr.
ES tvarkaraštis

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1k. 2gr.

Lukas Maciulevičius, J. Asist.
16:00 - 18:00
Tiesinė algebra ir geometrija (Privalomasis)
MMT 1k. 1gr.

Lukas Maciulevičius, J. Asist.
202
203
300
301 12:00 - 14:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
FDM 3k. 2gr.

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
14:00 - 16:00
Funkcinė analizė (Privalomasis)
FDM 3k. 1gr.

Šarūnas Dirmeikis, Lekt.
18:00 - 20:00
Parametrinė ir neparametrinė ekonometrija (Privalomasis)
MDA EKO 1k. 1gr. 1gr.
MDA EKO (I) 2k. 1gr.

Marijus Radavičius, Prof., Dr. (HP)
302 14:00 - 16:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
MMT 2k. 1gr.

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
16:00 - 18:00
Matematinė analizė III/III d. (Privalomasis)
MMT 2k. 2gr.

Algirdas Ambrazevičius, Prof., Dr.
Komentarai: Pakeistas pratybų laikas
303 12:00 - 14:00
Išgyvenamumo demografiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3k. 1gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
14:00 - 16:00
Išgyvenamumo demografiniai modeliai (Privalomasis)
FDM 3k. 2gr.

Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
304
306
307
309
311 14:00 - 17:00
Matematika I (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 1k. 1gr. 1gr. 1gr.

Erikas Karikovas, Asist., Dr.
Komentarai: Matematikos ir informatikos fak.,Naugarduko g. 24
14:00 - 17:00
Matematika I (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 1k. 1gr. 1gr. 1gr.

Erikas Karikovas, Asist., Dr.
Komentarai: Matematikos ir informatikos fak.,Naugarduko g. 24
312 09:00 - 16:00
Studentų tikslams – klausyti nuotolinių paskaitų bei mokytis

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Atsakingas asmuo - Eugenijus Ivanauskas arba Gabrielė Kasperaitė
09:00 - 16:00
Studentų tikslams – klausyti nuotolinių paskaitų bei mokytis

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Atsakingas asmuo - Eugenijus Ivanauskas arba Gabrielė Kasperaitė
09:00 - 16:00
Studentų tikslams – klausyti nuotolinių paskaitų bei mokytis

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Atsakingas asmuo - Eugenijus Ivanauskas arba Gabrielė Kasperaitė
09:00 - 16:00
Studentų tikslams – klausyti nuotolinių paskaitų bei mokytis

Vytautas Stepas, Asist., Dr.
Pedagogo komentarai: Atsakingas asmuo - Eugenijus Ivanauskas arba Gabrielė Kasperaitė
400
405
409
411
413
415
Penktadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101 12:00 - 14:00
Programų kūrimo procesas (Privalomasis)
PS 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 5gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
102
103 12:00 - 15:00
Įvadas į finansų ir draudimo matematiką (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr. 2gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
12:00 - 15:00
Įvadas į finansų ir draudimo matematiką (Privalomasis)
FDM 1k. 1gr. 2gr.

Martynas Manstavičius, Doc., Dr.
Jonas Šiaulys, Prof., Dr. (HP)
Aldona Skučaitė, Asist., Dr.
105
107
109 08:30 - 14:00
Matematinės statistikos užsiėmimų (nuotoliniu būdu) 2 k. IT studentams transliacija

Rokas Astrauskas, Asist., Dr.
08:30 - 14:00
Matematinės statistikos užsiėmimų (nuotoliniu būdu) 2 k. IT studentams transliacija

Rokas Astrauskas, Asist., Dr.
08:30 - 14:00
Matematinės statistikos užsiėmimų (nuotoliniu būdu) 2 k. IT studentams transliacija

Rokas Astrauskas, Asist., Dr.
111
113
116
201 10:15 - 12:00
Programų kūrimo procesas (Privalomasis)
PS 4k. 4gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Programų kūrimo procesas (Privalomasis)
PS 4k. 2gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Programų kūrimo procesas (Privalomasis)
PS 4k. 5gr.

Saulius Ragaišis, Doc., Dr.
202
203
300
301 08:30 - 10:00
Investicijų teorija (Privalomasis)
FDM 3k. 1gr. 2gr.

Andrius Grigutis, Doc., Dr.
10:15 - 12:00
Investicijų teorija (Privalomasis)
FDM 3k. 2gr.

Andrius Grigutis, Doc., Dr.
302
303 16:00 - 19:00
Elektroninio parašo infrastruktūra ir elektroniniai dokumentai (Pasirenkamasis)
PS 2k. 1gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
16:00 - 19:00
Elektroninio parašo infrastruktūra ir elektroniniai dokumentai (Pasirenkamasis)
PS 2k. 1gr.

Adomas Birštunas, Asist., Dr.
304
306
307
309
311
312
400
405
409
411
413
415
Šeštadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
103
105
107
109
111
113
116
201
202
203
300 09:00 - 11:00
Delta mokyklos šeštadieninės pamokos

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
09:00 - 11:00
Delta mokyklos šeštadieninės pamokos

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
301
302 09:00 - 11:00
Delta mokyklos šeštadieninės pamokos

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
09:00 - 11:00
Delta mokyklos šeštadieninės pamokos

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
303
304
306
307 09:00 - 11:00
Delta mokyklos šeštadieninės pamokos

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
09:00 - 11:00
Delta mokyklos šeštadieninės pamokos

Jurgita Markevičiūtė, Doc., Dr.
309
311
312
400
405
409
411
413
415
Sekmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
101
102
103
105
107
109
111
113
116
201
202
203
300
301
302
303
304
306
307
309
311
312
400
405
409
411
413
415