Chemijos institutas
2021.11.29 -- 2021.12.05

Pirmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
110-FChA- Fizikinės chemijos auditorija 10:00 - 12:00
Matematika I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k. 1gr.

Vytenis Šumskas, J. Asist.
12:00 - 14:00
Polimerizacijos reakcijų mechanizmai (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis

Ričardas Makuška, Prof., Dr. (HP)
14:00 - 16:00
Polimerizacijos reakcijų mechanizmai (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis

Ričardas Makuška, Prof., Dr. (HP)
116-Organinės chemijos mokomoji laboratorija 08:00 - 12:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Algirdas Brukštus, Doc., Dr.
Gražina Petraitytė, M. Darbuot., Dr.
08:00 - 12:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 2k. tvarkaraštis Pogrupiai: 1

Algirdas Brukštus, Doc., Dr.
Gražina Petraitytė, M. Darbuot., Dr.
16:00 - 20:00
Praktinė organinė chemija (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis

Rimantas Vaitkus, Doc., Dr.

16:00 - 20:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k. 1gr.

Rimantas Vaitkus, Doc., Dr.
Albinas Žilinskas, Prof., Dr.
16:00 - 20:00
Praktinė organinė chemija (Pasirenkamasis)
Erasmus+ tvarkaraštis

Rimantas Vaitkus, Doc., Dr.

16:00 - 20:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k. 1gr.

Rimantas Vaitkus, Doc., Dr.
Albinas Žilinskas, Prof., Dr.
125-OChA- Organinės chemijos auditorija 08:00 - 10:00
Matematika I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k. 2gr.

Rita Juodagalvytė, J. Asist.
10:00 - 12:00
Akademinė ir mokslinė anglų kalba (Privalomasis)
Biochemija 1k. 2gr.

Inga Rozgienė, Lekt.
13:00 - 14:00
Analitinės toksikologijos pagrindai (Privalomasis)

Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Doc., Dr.

13:00 - 14:00
Analitinės toksikologijos pagrindai (Privalomasis)
Farmacija 4k. 2gr.

Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Doc., Dr.
16:00 - 18:00
Akademinė ir mokslinė anglų kalba (Privalomasis)
Chemija 1k. 1gr.

Inga Rozgienė, Lekt.
Komentarai: 1/2 gr.
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija 08:00 - 10:00
Neorganinės chemijos rinktiniai skyriai (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis

Aivaras Kareiva, Prof., Habil. dr.
10:00 - 12:00
Neorganinės chemijos rinktiniai skyriai (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis

Justina Gaidukevič, Asist., Dr.
12:00 - 14:00
Akademinė ir mokslinė anglų kalba (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 1k. tvarkaraštis

Inga Rozgienė, Lekt.
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija 10:00 - 12:00
Matematika I/II d. (Privalomasis)
Chemija 1k. 1gr.

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
227-AChA-Analizinės chemijos auditorija 12:00 - 14:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k. 2gr. tvarkaraštis

Ieva Žutautė, Asist., Dr.
16:00 - 17:40
Biocheminė genetika I/II d. (Privalomasis)
Medicinos genetika 1k. 1gr.

Audrius Padarauskas, Prof., Habil. dr.
Stasys Tautkus, Prof., Dr. (HP)
244-Analizinės ir aplinkos chemijos mokomoji laboratorija 10:15 - 14:00
Chemija (Privalomasis)
Geologija 1k. tvarkaraštis

Vilma Olšauskaitė, Doc., Dr.
10:15 - 14:00
Chemija (Privalomasis)
Geologija 1k. tvarkaraštis

Vilma Olšauskaitė, Doc., Dr.
17:00 - 20:00
Analizinės chemijos pagrindai (Privalomasis)
Farmacija 2k. 3gr. Pogrupiai: 1

Vilma Olšauskaitė, Doc., Dr.

17:00 - 20:00
Analizinės chemijos pagrindai (Privalomasis)
Farmacija 2k. 3gr. Pogrupiai: 2

Aleksej Žarkov, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
Analizinės chemijos pagrindai (Privalomasis)
Farmacija 2k. 3gr. Pogrupiai: 1

Vilma Olšauskaitė, Doc., Dr.

17:00 - 20:00
Analizinės chemijos pagrindai (Privalomasis)
Farmacija 2k. 3gr. Pogrupiai: 2

Aleksej Žarkov, Asist., Dr.
250-PChA-Polimerų chemijos auditorija 09:00 - 11:00
Fizikinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 3k. 2gr.

Inga Gabriūnaitė, Asist., Dr.
09:00 - 11:00
Fizikinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 3k. 2gr.

Inga Gabriūnaitė, Asist., Dr.

11:00 - 13:00
Fizikinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 3k. 1gr.

Inga Gabriūnaitė, Asist., Dr.
11:00 - 13:00
Fizikinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 3k. 1gr.

Inga Gabriūnaitė, Asist., Dr.

13:00 - 16:00
Nanobiotechnologija (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 4k. tvarkaraštis

Alma Bočkuvienė, Asist., Dr.
13:00 - 16:00
Nanobiotechnologija (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 4k. tvarkaraštis

Alma Bočkuvienė, Asist., Dr.
Antradienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
110-FChA- Fizikinės chemijos auditorija 08:00 - 10:00
Cheminė kinetika (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis

Arūnas Ramanavičius, Prof., Habil. dr.
10:00 - 11:45
Cheminė kinetika (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis

Povilas Virbickas, J. Asist.

11:45 - 14:45
Elektrocheminė kinetika (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis
Chemija 2k. tvarkaraštis

Inga Gabriūnaitė, Asist., Dr.
Arūnas Ramanavičius, Prof., Habil. dr.
11:45 - 14:45
Elektrocheminė kinetika (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis
Chemija 2k. tvarkaraštis

Inga Gabriūnaitė, Asist., Dr.
Arūnas Ramanavičius, Prof., Habil. dr.
11:45 - 14:45
Elektrocheminė kinetika (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis
Chemija 2k. tvarkaraštis

Inga Gabriūnaitė, Asist., Dr.
Arūnas Ramanavičius, Prof., Habil. dr.
116-Organinės chemijos mokomoji laboratorija 08:00 - 11:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis

Denis Sokol, Asist., Dr.
Rimantas Vaitkus, Doc., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
08:00 - 11:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis

Denis Sokol, Asist., Dr.
Rimantas Vaitkus, Doc., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
14:00 - 18:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k. 1gr. Pogrupiai: 1

Denis Sokol, Asist., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
Komentarai: 1/2 CHEM-1
14:00 - 18:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k. 1gr. Pogrupiai: 1

Denis Sokol, Asist., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
Komentarai: 1/2 CHEM-1
125-OChA- Organinės chemijos auditorija 08:00 - 11:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis

Denis Sokol, Asist., Dr.
Rimantas Vaitkus, Doc., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.

08:00 - 11:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
Komentarai: GMC
08:00 - 11:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Mikrobiologija 1k. tvarkaraštis

Denis Sokol, Asist., Dr.
Rimantas Vaitkus, Doc., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.

08:00 - 11:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
Komentarai: GMC

11:00 - 15:00
Heterociklai farmacinėje chemijoje (Pasirenkamasis)
Farmacinė chemija 2k. tvarkaraštis

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
11:00 - 15:00
Heterociklai farmacinėje chemijoje (Pasirenkamasis)
Farmacinė chemija 2k. tvarkaraštis

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
11:00 - 15:00
Heterociklai farmacinėje chemijoje (Pasirenkamasis)
Farmacinė chemija 2k. tvarkaraštis

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija 14:00 - 17:00
Fizikinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 3k. 1gr. 2gr. tvarkaraštis

Aušra Valiūnienė, Doc., Dr.
14:00 - 17:00
Fizikinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 3k. 1gr. 2gr. tvarkaraštis

Aušra Valiūnienė, Doc., Dr.
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija 08:00 - 09:30
Bendroji ir analizinė chemija (Privalomasis)
Visuomenės sveikata 1k. 1gr. 2gr.

Vida Vičkačkaitė, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 16:00
Supramolekulių chemija (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis
Chemija 2k. tvarkaraštis

Edvinas Orentas, Prof., Dr.
13:00 - 16:00
Supramolekulių chemija (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis
Chemija 2k. tvarkaraštis

Edvinas Orentas, Prof., Dr.
18:30 - 21:00
Choro VIVA repeticija

Pedagogo komentarai: Vilija Mažintaitė
18:30 - 21:00
Choro VIVA repeticija

Pedagogo komentarai: Vilija Mažintaitė
227-AChA-Analizinės chemijos auditorija 08:00 - 12:00
Kietafazės reakcijos (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis
Chemija 2k. tvarkaraštis

Aivaras Kareiva, Prof., Habil. dr.
08:00 - 12:00
Kietafazės reakcijos (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis
Chemija 2k. tvarkaraštis

Aivaras Kareiva, Prof., Habil. dr.
12:00 - 14:00
Matematika I/II d. (Privalomasis)
Chemija 1k. 1gr.

Arvydas Kregždė, Doc., Dr.
244-Analizinės ir aplinkos chemijos mokomoji laboratorija 10:00 - 14:00
Nanomedžiagų analizės metodai (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 3k. tvarkaraštis

Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Doc., Dr.
Stasys Tautkus, Prof., Dr. (HP)
10:00 - 14:00
Nanomedžiagų analizės metodai (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 3k. tvarkaraštis

Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Doc., Dr.
Stasys Tautkus, Prof., Dr. (HP)
250-PChA-Polimerų chemijos auditorija 09:00 - 12:00
Cheminė technologija (Privalomasis)
Chemija 4k. 1gr. 2gr.

Ričardas Makuška, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 12:00
Cheminė technologija (Privalomasis)
Chemija 4k. 1gr. 2gr.

Ričardas Makuška, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 15:00
Pagrindiniai nanodalelių sintezės principai (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 4k. tvarkaraštis

Jurgis Pilipavičius, Asist., Dr.
12:00 - 15:00
Pagrindiniai nanodalelių sintezės principai (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 4k. tvarkaraštis

Jurgis Pilipavičius, Asist., Dr.
Trečiadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
110-FChA- Fizikinės chemijos auditorija 12:00 - 14:00
Matematika I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k. 1gr.

Vytenis Šumskas, J. Asist.
116-Organinės chemijos mokomoji laboratorija 09:00 - 13:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 2

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Ieva Žutautė, Asist., Dr.
Komentarai: 1/2 CHEM-1 + CHEM-2
09:00 - 13:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 2

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Ieva Žutautė, Asist., Dr.
Komentarai: 1/2 CHEM-1 + CHEM-2
09:00 - 13:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k. 1gr. 2gr. Pogrupiai: 2

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Ieva Žutautė, Asist., Dr.
Komentarai: 1/2 CHEM-1 + CHEM-2
14:00 - 17:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Komentarai: GMC

14:00 - 17:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Sigitas Tumkevičius, Prof., Habil. dr.
14:00 - 17:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Komentarai: GMC

14:00 - 17:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Molekulinė biologija 1k. tvarkaraštis

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Sigitas Tumkevičius, Prof., Habil. dr.

17:00 - 20:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Komentarai: GMC

17:00 - 20:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k. tvarkaraštis

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
17:00 - 20:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Komentarai: GMC

17:00 - 20:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k. tvarkaraštis

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
125-OChA- Organinės chemijos auditorija 10:00 - 14:00
Chemijos pagrindai I (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 1k. 1gr.

Julija Grigorjevaitė, J. Asist.
Komentarai: Naugarduko g. 24 Chemijos institute
10:00 - 14:00
Chemijos pagrindai I (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 1k. 1gr.

Julija Grigorjevaitė, J. Asist.
Komentarai: Naugarduko g. 24 Chemijos institute
14:00 - 17:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Komentarai: GMC
14:00 - 17:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Komentarai: GMC

17:00 - 21:00
Augalinės kilmės vaistinės medžiagos ir jų gavybos technologijos (Pasirenkamasis)
Farmacinė chemija 1k. tvarkaraštis

Elmantas Pocevičius, Partn. Doc.
17:00 - 21:00
Augalinės kilmės vaistinės medžiagos ir jų gavybos technologijos (Pasirenkamasis)
Farmacinė chemija 1k. tvarkaraštis

Elmantas Pocevičius, Partn. Doc.
17:00 - 21:00
Augalinės kilmės vaistinės medžiagos ir jų gavybos technologijos (Pasirenkamasis)
Farmacinė chemija 1k. tvarkaraštis

Elmantas Pocevičius, Partn. Doc.
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija 08:00 - 10:00
Bendroji chemija (Privalomasis)
Biochemija 1k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. tvarkaraštis

Rimantas Raudonis, Prof., Dr.
10:00 - 12:00
Matematika I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. tvarkaraštis

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
13:00 - 16:00
Elektrochemija (Pasirenkamasis)
Chemija 4k. 1gr. 2gr.

Aušra Valiūnienė, Doc., Dr.
13:00 - 16:00
Elektrochemija (Pasirenkamasis)
Chemija 4k. 1gr. 2gr.

Aušra Valiūnienė, Doc., Dr.
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija 08:00 - 10:00
Kristalų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k. 1gr. 2gr. tvarkaraštis

Martynas Misevičius, Asist., Dr.
10:00 - 12:00
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 3k. 1gr. 2gr.

Stasys Tautkus, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 13:00
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 3k. 1gr.

Stasys Tautkus, Prof., Dr. (HP)

13:00 - 15:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k. 1gr. 2gr. tvarkaraštis

Edvinas Orentas, Prof., Dr.
13:00 - 15:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k. 1gr. 2gr. tvarkaraštis

Edvinas Orentas, Prof., Dr.

15:00 - 17:00
Kvantinė chemija (Privalomasis)
Biochemija 2k. 1gr. 2gr. tvarkaraštis

Kęstutis Aidas, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Kvantinė chemija (Privalomasis)
Biochemija 2k. 1gr. 2gr. tvarkaraštis

Kęstutis Aidas, Doc., Dr.

17:00 - 19:00
Kvantinė chemija (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 2k. tvarkaraštis

Kęstutis Aidas, Doc., Dr.
17:00 - 19:00
Kvantinė chemija (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 2k. tvarkaraštis

Kęstutis Aidas, Doc., Dr.
227-AChA-Analizinės chemijos auditorija 09:00 - 12:00
Nanobiotechnologija (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 4k. tvarkaraštis

Almira Ramanavičienė, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 12:00
Nanobiotechnologija (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 4k. tvarkaraštis

Almira Ramanavičienė, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 15:00
Plastikai ir kompozitai (Pasirenkamasis)
Chemija 4k. 1gr. 2gr.

Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
12:00 - 15:00
Plastikai ir kompozitai (Pasirenkamasis)
Chemija 4k. 1gr. 2gr.

Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
244-Analizinės ir aplinkos chemijos mokomoji laboratorija 13:00 - 17:00
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 3k. 1gr.

Stasys Tautkus, Prof., Dr. (HP)
Aleksej Žarkov, Asist., Dr.

13:00 - 17:00
Nanobiotechnologija (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 4k. tvarkaraštis

Almira Ramanavičienė, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 17:00
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 3k. 1gr.

Stasys Tautkus, Prof., Dr. (HP)
Aleksej Žarkov, Asist., Dr.

13:00 - 17:00
Nanobiotechnologija (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 4k. tvarkaraštis

Almira Ramanavičienė, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 17:00
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 3k. 1gr.

Stasys Tautkus, Prof., Dr. (HP)
Aleksej Žarkov, Asist., Dr.

13:00 - 17:00
Nanobiotechnologija (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 4k. tvarkaraštis

Almira Ramanavičienė, Prof., Dr. (HP)

17:00 - 20:00
Analizinės chemijos pagrindai (Privalomasis)
Farmacija 2k. 2gr. Pogrupiai: 1

Vilma Olšauskaitė, Doc., Dr.

17:00 - 20:00
Analizinės chemijos pagrindai (Privalomasis)
Farmacija 2k. 2gr. Pogrupiai: 2

Aleksej Žarkov, Asist., Dr.
17:00 - 20:00
Analizinės chemijos pagrindai (Privalomasis)
Farmacija 2k. 2gr. Pogrupiai: 1

Vilma Olšauskaitė, Doc., Dr.

17:00 - 20:00
Analizinės chemijos pagrindai (Privalomasis)
Farmacija 2k. 2gr. Pogrupiai: 2

Aleksej Žarkov, Asist., Dr.
250-PChA-Polimerų chemijos auditorija 09:00 - 12:00
Cheminė technologija (Privalomasis)
Chemija 4k. 1gr. 2gr.

Ričardas Makuška, Prof., Dr. (HP)
09:00 - 12:00
Cheminė technologija (Privalomasis)
Chemija 4k. 1gr. 2gr.

Ričardas Makuška, Prof., Dr. (HP)
12:00 - 14:00
Cheminė technologija (Privalomasis)

Aušvydas Vareikis, Doc., Dr.
Komentarai: Taikomoji fizika, 2 k.
14:00 - 16:00
Matematika I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k. 2gr.

Rita Juodagalvytė, J. Asist.
16:00 - 17:00
Elektrochemija (Pasirenkamasis)
Chemija 4k. 1gr. 2gr.

Povilas Virbickas, J. Asist.

17:00 - 20:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k. tvarkaraštis

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.

17:00 - 20:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Komentarai: GMC
17:00 - 20:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Molekulinė biotechnologija 1k. tvarkaraštis

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.

17:00 - 20:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Komentarai: GMC
Ketvirtadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
110-FChA- Fizikinės chemijos auditorija 10:00 - 12:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k. 1gr.

Rimantas Vaitkus, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Matematika I/II d. (Privalomasis)
Chemija 1k. 2gr. tvarkaraštis

Erikas Karikovas, Asist., Dr.
14:00 - 17:00
Elektrochemija (Pasirenkamasis)
Chemija 4k. 1gr. 2gr.

Aušra Valiūnienė, Doc., Dr.
14:00 - 17:00
Elektrochemija (Pasirenkamasis)
Chemija 4k. 1gr. 2gr.

Aušra Valiūnienė, Doc., Dr.
116-Organinės chemijos mokomoji laboratorija 12:00 - 15:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Komentarai: GMC

12:00 - 15:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
12:00 - 15:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Komentarai: GMC

12:00 - 15:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.

15:00 - 18:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Komentarai: GMC

15:00 - 18:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k. tvarkaraštis

Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Sigitas Tumkevičius, Prof., Habil. dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
15:00 - 18:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Komentarai: GMC

15:00 - 18:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k. tvarkaraštis

Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Sigitas Tumkevičius, Prof., Habil. dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
125-OChA- Organinės chemijos auditorija 08:00 - 10:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k. 1gr. 2gr.

Albinas Žilinskas, Prof., Dr.
10:00 - 12:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k. 2gr.

Albinas Žilinskas, Prof., Dr.
12:00 - 15:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.

12:00 - 15:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Komentarai: GMC
12:00 - 15:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Genetika 1k. tvarkaraštis

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.

12:00 - 15:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Komentarai: GMC

15:00 - 18:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k. tvarkaraštis

Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Sigitas Tumkevičius, Prof., Habil. dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.

15:00 - 18:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
Komentarai: GMC
15:00 - 18:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Neurobiofizika 1k. tvarkaraštis

Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Sigitas Tumkevičius, Prof., Habil. dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.

15:00 - 18:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
Komentarai: GMC
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija 08:00 - 10:00
Bendroji chemija (Privalomasis)
Biochemija 1k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. tvarkaraštis

Rimantas Raudonis, Prof., Dr.
10:00 - 11:00
Bendroji chemija (Privalomasis)
Biochemija 1k. 1gr.

Rimantas Raudonis, Prof., Dr.

11:00 - 14:00
Nanomedžiagų analizės metodai (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 3k. tvarkaraštis

Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Doc., Dr.
11:00 - 14:00
Nanomedžiagų analizės metodai (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 3k. tvarkaraštis

Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Doc., Dr.
14:00 - 17:00
Plastikai ir kompozitai (Pasirenkamasis)
Chemija 4k. 1gr. 2gr.

Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
14:00 - 17:00
Plastikai ir kompozitai (Pasirenkamasis)
Chemija 4k. 1gr. 2gr.

Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija 08:00 - 10:00
Programavimo ir duomenų analizės įvadas (Privalomasis)
K-GIS 2k. tvarkaraštis tvarkaraštis

Linas Vilčiauskas, Doc., Dr.

08:00 - 10:00
Programavimo ir duomenų analizės įvadas (Pasirenkamasis)
Biochemija 4k. 1gr. 2gr.

Linas Vilčiauskas, Doc., Dr.

08:00 - 10:00
Programavimo ir duomenų analizės įvadas (Privalomasis)
Chemija 2k. 1gr. 2gr. tvarkaraštis

Linas Vilčiauskas, Doc., Dr.
10:00 - 11:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k. 1gr. 2gr. tvarkaraštis

Edvinas Orentas, Prof., Dr.

11:00 - 13:00
Kvantinė chemija (Privalomasis)
Chemija 2k. 1gr. 2gr.

Linas Vilčiauskas, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Kvantinė chemija (Privalomasis)
Chemija 2k. 1gr. 2gr.

Linas Vilčiauskas, Doc., Dr.

13:00 - 15:00
Kvantinė chemija (Privalomasis)
Chemija 2k. 1gr. 2gr.

Linas Vilčiauskas, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Kvantinė chemija (Privalomasis)
Chemija 2k. 1gr. 2gr.

Linas Vilčiauskas, Doc., Dr.
18:30 - 21:00
Choro VIVA repeticija

Pedagogo komentarai: Vilija Mažintaitė
18:30 - 21:00
Choro VIVA repeticija

Pedagogo komentarai: Vilija Mažintaitė
227-AChA-Analizinės chemijos auditorija 08:00 - 10:00
Dujų chromatografija (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis
Chemija 2k. tvarkaraštis

Vida Vičkačkaitė, Prof., Dr. (HP)
10:00 - 11:00
Spektroskopiniai analizės metodai (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis
Chemija 2k. tvarkaraštis

Stasys Tautkus, Prof., Dr. (HP)

11:15 - 12:00
Organinės chemijos pagrindai II/II d. (Privalomasis)
Farmacija 2k. 3gr.

Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Imunoanalizė (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis
Chemija 2k. tvarkaraštis

Almira Ramanavičienė, Prof., Dr. (HP)
17:00 - 21:00
Rentgeno spindulių difrakcinė analizė (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis
Chemija 2k. tvarkaraštis

Ramūnas Skaudžius, Prof., Dr.
17:00 - 21:00
Rentgeno spindulių difrakcinė analizė (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis
Chemija 2k. tvarkaraštis

Ramūnas Skaudžius, Prof., Dr.
17:00 - 21:00
Rentgeno spindulių difrakcinė analizė (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis
Chemija 2k. tvarkaraštis

Ramūnas Skaudžius, Prof., Dr.
244-Analizinės ir aplinkos chemijos mokomoji laboratorija 08:00 - 09:50
Biocheminė genetika I/II d. (Privalomasis)
Medicinos genetika 1k. 1gr.

Audrius Padarauskas, Prof., Habil. dr.
Stasys Tautkus, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 15:00
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 3k. 2gr.

Vilius Poškus, Asist., Dr.
Stasys Tautkus, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 15:00
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 3k. 2gr.

Vilius Poškus, Asist., Dr.
Stasys Tautkus, Prof., Dr. (HP)
11:00 - 15:00
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 3k. 2gr.

Vilius Poškus, Asist., Dr.
Stasys Tautkus, Prof., Dr. (HP)
250-PChA-Polimerų chemijos auditorija 10:00 - 12:00
Bendroji chemija (Privalomasis)
Biochemija 1k. 2gr.

Artūras Žalga, Doc., Dr.
16:00 - 19:00
Pagrindiniai nanodalelių sintezės principai (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 4k. tvarkaraštis

Jurgis Pilipavičius, Asist., Dr.
16:00 - 19:00
Pagrindiniai nanodalelių sintezės principai (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 4k. tvarkaraštis

Jurgis Pilipavičius, Asist., Dr.
Penktadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
110-FChA- Fizikinės chemijos auditorija 10:00 - 13:00
Polimerų tirpalai (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis
Chemija 2k. tvarkaraštis

Tatjana Kochanė, Doc., Dr.
10:00 - 13:00
Polimerų tirpalai (Pasirenkamasis)
Chemija 1k. tvarkaraštis
Chemija 2k. tvarkaraštis

Tatjana Kochanė, Doc., Dr.

13:00 - 16:00
Bionanomedžiagos farmacijoje ir jų technologijos (Pasirenkamasis)
Farmacinė chemija 2k. tvarkaraštis

Arūnas Ramanavičius, Prof., Habil. dr.
13:00 - 16:00
Bionanomedžiagos farmacijoje ir jų technologijos (Pasirenkamasis)
Farmacinė chemija 2k. tvarkaraštis

Arūnas Ramanavičius, Prof., Habil. dr.
116-Organinės chemijos mokomoji laboratorija 08:00 - 12:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k. 2gr.

Denis Sokol, Asist., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
08:00 - 12:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k. 2gr.

Denis Sokol, Asist., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
13:00 - 16:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Komentarai: GMC

13:00 - 16:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis

Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Gražina Petraitytė, M. Darbuot., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
13:00 - 16:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Komentarai: GMC

13:00 - 16:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis

Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Gražina Petraitytė, M. Darbuot., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
16:00 - 19:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
Komentarai: GMC
16:00 - 19:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
Komentarai: GMC
125-OChA- Organinės chemijos auditorija 08:00 - 10:00
Bioneorganinė chemija (Privalomasis)
Biochemija 3k. 1gr.

Aldona Beganskienė, Prof., Dr. (HP)
10:00 - 12:00
Bioneorganinė chemija (Privalomasis)
Biochemija 3k. 1gr. 2gr.

Aldona Beganskienė, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 16:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis

Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Gražina Petraitytė, M. Darbuot., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.

13:00 - 16:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
Komentarai: GMC
13:00 - 16:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Biologija 1k. tvarkaraštis

Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Gražina Petraitytė, M. Darbuot., Dr.
Sigita Višniakova, Lekt., Dr.

13:00 - 16:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
Komentarai: GMC
16:00 - 19:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k. tvarkaraštis

Sigita Višniakova, Lekt., Dr.

16:00 - 19:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
Komentarai: GMC
16:00 - 19:00
Organinė chemija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 2k. tvarkaraštis

Sigita Višniakova, Lekt., Dr.

16:00 - 19:00
Organinė chemija (Privalomasis)

Sigita Višniakova, Lekt., Dr.
Komentarai: GMC
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija 08:15 - 10:00
Matematika I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. tvarkaraštis

Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
10:00 - 12:00
Nanomedžiagų chemijos studijų įvadas (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 1k. tvarkaraštis

Vidita Urbonienė, Doc., Dr.
Komentarai: Fizikos įvadas

10:00 - 12:00
Studijų įvadas (Privalomasis)
Chemija 1k. 1gr. 2gr.

Vidita Urbonienė, Doc., Dr.
14:00 - 16:00
Studijų kolegijos posėdis

Aleksandra Prichodko, Dr.
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija 08:00 - 10:00
Biochemija (Privalomasis)
Chemija 3k. 1gr. 2gr. tvarkaraštis

Viktoras Masevičius, Prof., Dr.
10:00 - 12:00
Biochemija (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 3k. tvarkaraštis

Viktoras Masevičius, Prof., Dr.
12:00 - 14:00
Bioneorganinė chemija (Privalomasis)
Biochemija 3k. 2gr.

Aldona Beganskienė, Prof., Dr. (HP)
227-AChA-Analizinės chemijos auditorija 10:00 - 11:00
Elektrochemija (Pasirenkamasis)
Chemija 4k. 1gr. 2gr.

Povilas Virbickas, J. Asist.
12:00 - 16:00
Chromatografiniai analizės metodai (Pasirenkamasis)
Chemija 4k. 1gr. 2gr.

Audrius Padarauskas, Prof., Habil. dr.
12:00 - 16:00
Chromatografiniai analizės metodai (Pasirenkamasis)
Chemija 4k. 1gr. 2gr.

Audrius Padarauskas, Prof., Habil. dr.
244-Analizinės ir aplinkos chemijos mokomoji laboratorija 16:00 - 20:00
Chromatografiniai analizės metodai (Pasirenkamasis)
Chemija 4k. 1gr. 2gr.

Audrius Padarauskas, Prof., Habil. dr.
16:00 - 20:00
Chromatografiniai analizės metodai (Pasirenkamasis)
Chemija 4k. 1gr. 2gr.

Audrius Padarauskas, Prof., Habil. dr.
250-PChA-Polimerų chemijos auditorija 08:00 - 10:00
Cheminė technologija (Privalomasis)
Chemija 4k. 2gr.

Ričardas Makuška, Prof., Dr. (HP)
10:00 - 12:00
Cheminė technologija (Privalomasis)
Chemija 4k. 1gr.

Ričardas Makuška, Prof., Dr. (HP)
13:00 - 17:10
Analitinės toksikologijos pagrindai (Privalomasis)

Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Doc., Dr.
13:00 - 17:10
Analitinės toksikologijos pagrindai (Privalomasis)

Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Doc., Dr.
13:00 - 17:10
Analitinės toksikologijos pagrindai (Privalomasis)

Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Doc., Dr.
Šeštadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
110-FChA- Fizikinės chemijos auditorija
116-Organinės chemijos mokomoji laboratorija
125-OChA- Organinės chemijos auditorija
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija
227-AChA-Analizinės chemijos auditorija
244-Analizinės ir aplinkos chemijos mokomoji laboratorija
250-PChA-Polimerų chemijos auditorija
Sekmadienis
08:0010:0012:0014:0016:0018:0020:00
110-FChA- Fizikinės chemijos auditorija
116-Organinės chemijos mokomoji laboratorija
125-OChA- Organinės chemijos auditorija
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija 19:00 - 21:00
Vokalinio ansamblio "Avanti Vilnius" repeticija

Pedagogo komentarai: Vytas Petrošius
19:00 - 21:00
Vokalinio ansamblio "Avanti Vilnius" repeticija

Pedagogo komentarai: Vytas Petrošius
227-AChA-Analizinės chemijos auditorija
244-Analizinės ir aplinkos chemijos mokomoji laboratorija
250-PChA-Polimerų chemijos auditorija