Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Teisės fakultetas
Tvarkaraštis
Teisė (D) 1k. 3gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2020/2021 Ruduo
2020/2021 Pavasaris
2021/2022 Ruduo
2021/2022 Pavasaris
2022/2023 Ruduo
2022/2023 Pavasaris
2023/2024 Ruduo
2023/2024 Pavasaris
Teisė (D) 1k. 3gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
TF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
TF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Pasirenkamieji dalykai (Pavasario semestras):
Retorika ir teisinė kalba
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Teisė (D) 1k. 3gr.
Pirmadienis
09:00 - 11:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 5
Rūta Sirvydė, Lekt.
303 (I r.)
11:00 - 13:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 9
Gracija Pleikienė, Lekt.
312 (I r.)
11:00 - 13:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 10
Gracija Pleikienė, Lekt.
312 (I r.)
13:00 - 16:00
Teisės teorija
(PASKAITA)
Giedrė Lastauskienė, Doc., Dr.
JR2 (JR)
Antradienis
09:00 - 11:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 1
Ugnė Rutkauskaitė, Lekt.
710 (I r.)
09:00 - 11:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 6
Rūta Sirvydė, Lekt.
303 (I r.)
11:00 - 13:00
Teisininko profesija
(PASKAITA)
Elena Masnevaitė, Asist., Dr.
JR2 (JR)
15:00 - 17:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 1
Ugnė Rutkauskaitė, Lekt.
710 (I r.)
Trečiadienis
09:00 - 11:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 9
Gracija Pleikienė, Lekt.
312 (I r.)
09:00 - 11:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 6
Rūta Sirvydė, Lekt.
303 (I r.)
09:00 - 11:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 5
Rūta Sirvydė, Lekt.
303 (I r.)
11:00 - 13:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 10
Gracija Pleikienė, Lekt.
312 (I r.)
11:00 - 13:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 7
Rūta Sirvydė, Lekt.
303 (I r.)
11:00 - 13:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 4
Daniel Bogdanovič, Lekt.
605 (I r.)
11:00 - 13:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 3
Daniel Bogdanovič, Lekt.
605 (I r.)
11:00 - 13:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 2
Ugnė Rutkauskaitė, Lekt.
710 (I r.)
13:00 - 15:00
Politikos teorija ir politinės sistemos
(PASKAITA)
Haroldas Šinkūnas, Doc., Dr.
JR2 (JR)
15:00 - 17:00
Logika ir argumentacija
(PASKAITA)
Mindaugas Gilaitis, Asist., Dr.
,
Julita Slipkauskaitė, Asist., Dr.
JR2 (JR)
Ketvirtadienis
11:00 - 13:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 3
Daniel Bogdanovič, Lekt.
605 (I r.)
11:00 - 13:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 2
Ugnė Rutkauskaitė, Lekt.
710 (I r.)
13:00 - 16:00
Teisės istorija
(PASKAITA)
Jevgenij Machovenko, Prof., Dr. (HP)
JR2 (JR)
17:00 - 19:00
Teisės istorija
(PRATYBOS)
Lina Griškevič, Vyresn. Lekt., Dr.
709 (I r.)
Penktadienis
09:00 - 11:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 8
Rūta Sirvydė, Lekt.
703 (I r.)
09:00 - 11:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 4
Daniel Bogdanovič, Lekt.
605 (I r.)
11:00 - 13:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 8
Rūta Sirvydė, Lekt.
703 (I r.)
11:00 - 13:00
Užsienio kalba (anglų) (profesinė) C1
(PRATYBOS)
Pogrupiai: 7
Rūta Sirvydė, Lekt.
703 (I r.)
15:00 - 17:00
Teisės teorija
(seminaras)
Giedrė Lastauskienė, Doc., Dr.
412 (I r.)
2023/2024 Pavasaris
Teisė (D) 1k. 3gr.
Pirmadienis
09:00 - 11:00
Tarptautinių santykių istorija
(paskaitos ir seminarai)
Vygantė Milašiūtė, Doc., Dr.
412 (I r.)
11:00 - 13:00
Konstitucinė teisė
(PASKAITA)
Egidijus Šileikis, Prof., Dr. (HP)
JR2 (JR)
13:00 - 15:00
[1 Sav.]
Konstitucinė teisė
(PASKAITA)
Egidijus Šileikis, Prof., Dr. (HP)
JR2 (JR)
15:00 - 17:00
Teisė, teisingumas ir moralė
(paskaitos ir seminarai)
Johanas Baltrimas, Asist., Dr.
403 (I r.)
Antradienis
09:00 - 11:00
Retorika ir teisinė kalba
(seminaras)
Marius Smetona, Doc., Dr.
609 (I r.)
09:00 - 11:00
Retorika ir teisinė kalba
(PASKAITA)
Antanas Smetona, Doc., Dr.
JR2 (JR)
09:00 - 11:00
Retorika ir teisinė kalba
(PASKAITA)
Marius Smetona, Doc., Dr.
JR2 (JR)
09:00 - 11:00
Retorika ir teisinė kalba
(seminaras)
Antanas Smetona, Doc., Dr.
604 (I r.)
11:00 - 13:00
Administracinė teisė
(PASKAITA)
Jurgita Paužaitė-Kulvinskienė, Prof., Dr.
JR2 (JR)
13:00 - 15:00
Romėnų privatinė teisė
(PASKAITA)
Vytautas Nekrošius, Prof., Habil. dr.
JR2 (JR)
Trečiadienis
11:00 - 13:00
Teisė ir skaitmeninės technologijos
(paskaitos ir seminarai)
Neringa Gaubienė, Vyresn. Lekt., Dr.
703 (I r.)
15:00 - 17:00
Konstitucinė teisė
(seminaras)
Vaidotas Vaičaitis, Doc., Dr.
404 (I r.)
Ketvirtadienis
09:00 - 11:00
Politinių ir teisinių teorijų istorija
(PASKAITA)
Haroldas Šinkūnas, Doc., Dr.
JR4 (JR)
11:00 - 13:00
Romėnų privatinė teisė
(PRATYBOS)
Aurelija Šerniūtė, J. Asist.
605 (I r.)
11:00 - 13:00
Romėnų privatinė teisė
(PRATYBOS)
Šarūnas Šavėla, Asist., Dr.
605 (I r.)
13:00 - 15:00
Administracinė teisė
(seminaras)
Laura Paškevičienė, Asist., Dr.
303 (I r.)
Penktadienis
09:00 - 11:00
[2 Sav.]
Politinių ir teisinių teorijų istorija
(PRATYBOS)
Rūta Latvelė, Vyresn. Lekt., Dr.
604 (I r.)
11:00 - 13:00
Teisės sociologija
(PASKAITA)
Rūta Bakševičienė, Asist., Dr.
JR4 (JR)
13:00 - 15:00
Žmogaus teisės ir menas
(paskaitos ir seminarai)
Elena Masnevaitė, Asist., Dr.
605 (I r.)