10-Fizikinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 12:00
Fizikinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (chemija) 2k.
1gr.
Urtė Prentice, Doc., Dr.
08:00 - 12:00
Fizikinė chemija (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 3
Ernestas Brazys, Lab.
Urtė Prentice, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1/3 jungt. gr.
|
08:00 - 12:00
Fizikinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (chemija) 2k.
1gr.
Urtė Prentice, Doc., Dr.
08:00 - 12:00
Fizikinė chemija (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 3
Ernestas Brazys, Lab.
Urtė Prentice, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1/3 jungt. gr.
|
|
15:00 - 19:00
Koloidų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
2gr.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
|
15:00 - 19:00
Koloidų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
2gr.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
|
15:00 - 19:00
Koloidų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
2gr.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
|
|
110-FChA- Fizikinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
12:00 - 14:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (chemija) 2k.
1gr.
Ieva Žutautė, Doc., Dr.
|
14:00 - 15:00
Matematika II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
2gr.
Rita Juodagalvytė, Asist., Dr.
|
|
|
|
116-Organinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
117-TChA-Taikomosios chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
10:00 - 14:00
Chemijos pagrindai II (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 1k.
1gr.
Denis Sokol, Doc., Dr.
|
10:00 - 14:00
Chemijos pagrindai II (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (biologija) 1k.
1gr.
Denis Sokol, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
1gr.
Albinas Žilinskas, Prof., Dr.
|
|
|
|
125-OChA- Organinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
13:00 - 15:00
Spektroskopija (Privalomasis)
Chemija 3k.
2gr.
tvarkaraštis
Indrė Misiūnaitė, J. Asist.
|
13:00 - 15:00
Spektroskopija (Privalomasis)
Chemija 3k.
2gr.
tvarkaraštis
Indrė Misiūnaitė, J. Asist.
|
|
|
|
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
09:00 - 12:00
Matematika II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
|
09:00 - 12:00
Matematika II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Algis Kavaliauskas, Asist., Dr.
|
12:00 - 14:00
Analizinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
1gr.
2gr.
1gr.
2gr.
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Nanomedžiagų chemija 1k.
tvarkaraštis
Audrius Padarauskas, Prof., Habil. dr.
|
|
17:00 - 20:00
Vadyba chemijos pramonės įmonėse (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
1gr.
2gr.
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Nanomedžiagų chemija 1k.
tvarkaraštis
Irena Vitkauskienė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
17:00 - 20:00
Vadyba chemijos pramonės įmonėse (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
1gr.
2gr.
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Nanomedžiagų chemija 1k.
tvarkaraštis
Irena Vitkauskienė, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
145-TGA-Theodor von Grotthuss auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
12:00 - 14:00
Fizikinė chemija (Laisvasis)
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
12:00 - 14:00
Fizikinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k.
2gr.
Lina Mikoliūnaitė, Doc., Dr.
|
14:00 - 17:00
Matematika II/II d. (Privalomasis)
Chemija 1k.
2gr.
tvarkaraštis
Vytenis Šumskas, Asist., Dr.
|
14:00 - 17:00
Matematika II/II d. (Privalomasis)
Chemija 1k.
2gr.
tvarkaraštis
Vytenis Šumskas, Asist., Dr.
|
|
|
155-Seminarų kambarys, Naugarduko g. 24 |
|
10:00 - 12:00
Neorganinė chemija (Pasirenkamasis)
Erasmus+
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Inga Grigoravičiūtė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: In English
|
|
|
|
|
|
218-ASA-Andriaus Sniadeckio auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
13:00 - 15:00
Neorganinė chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
Valentina Plaušinaitienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 15:00
Neorganinė chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
Valentina Plaušinaitienė, Prof., Dr.
|
|
|
|
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija, Naugarduko g. 24 |
09:00 - 11:00
Neorganinė chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Valentina Plaušinaitienė, Prof., Dr.
|
09:00 - 11:00
Neorganinė chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Valentina Plaušinaitienė, Prof., Dr.
11:00 - 13:00
Koloidų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
|
11:00 - 13:00
Koloidų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
13:00 - 15:00
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 15:00
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Prof., Dr.
15:00 - 15:45
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Prof., Dr.
15:45 - 16:30
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k.
2gr.
Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Prof., Dr.
|
15:45 - 16:30
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k.
2gr.
Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Prof., Dr.
16:30 - 18:30
Rezervacija
Algirdas Brukštus, Doc., Dr.
|
16:30 - 18:30
Rezervacija
Algirdas Brukštus, Doc., Dr.
|
|
227-AChA-Analizinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
12:00 - 14:00
Bendroji ir analizinė chemija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 1k.
tvarkaraštis
Vida Vičkačkaitė, Prof., Dr. (HP)
|
14:00 - 16:00
Analizinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 1k.
1gr.
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Audrius Padarauskas, Prof., Habil. dr.
|
16:00 - 18:00
Analizinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
2gr.
Audrius Padarauskas, Prof., Habil. dr.
|
|
|
241-Neorganinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 12:00
Pagrindinių grupių elementų chemija (Privalomasis)
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 2
Aldona Beganskienė, Prof., Dr. (HP)
Matomi komentarai: 1/3 jungt. gr. 1/2 sav.
|
08:00 - 12:00
Pagrindinių grupių elementų chemija (Privalomasis)
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 2
Aldona Beganskienė, Prof., Dr. (HP)
Matomi komentarai: 1/3 jungt. gr. 1/2 sav.
|
|
15:00 - 19:00
Neorganinė chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Virgaudas Kubilius, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 10 studentų
|
15:00 - 19:00
Neorganinė chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Virgaudas Kubilius, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 10 studentų
|
15:00 - 19:00
Neorganinė chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Virgaudas Kubilius, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 10 studentų
|
|
244-Analizinės ir aplinkos chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 12:00
Bendroji ir analizinė chemija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vida Vičkačkaitė, Prof., Dr. (HP)
|
08:00 - 12:00
Bendroji ir analizinė chemija (Privalomasis)
Aplinkotyra ir aplinkosauga 1k.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 2
Vida Vičkačkaitė, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
|
|
|
250-PChA-Polimerų chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
10:00 - 12:00
Polimerų tyrimo metodai (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Ričardas Makuška, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
|
|
|
253-Polimerų chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 12:00
Polimerinės medžiagos nanotechnologijose (Privalomasis)
Biochemija 2k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Eglė Ežerskytė, Dok.
Matomi komentarai: 10 studentų
|
08:00 - 12:00
Polimerinės medžiagos nanotechnologijose (Privalomasis)
Biochemija 2k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Eglė Ežerskytė, Dok.
Matomi komentarai: 10 studentų
|
12:00 - 14:00
Polimerų tyrimo metodai (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Vaidas Klimkevičius, Doc., Dr.
|
14:00 - 18:00
Praktinė polimerų chemija (Pasirenkamasis)
Erasmus+
tvarkaraštis
Jūratė Jonikaitė-Švėgždienė, Asist., Dr.
|
14:00 - 18:00
Praktinė polimerų chemija (Pasirenkamasis)
Erasmus+
tvarkaraštis
Jūratė Jonikaitė-Švėgždienė, Asist., Dr.
|
|
|
10-Fizikinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 11:00
Cheminė termodinamika nanotechnologijose (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 2k.
tvarkaraštis
Živilė Stankevičiūtė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Nuo vasario 13 d.
|
08:00 - 11:00
Cheminė termodinamika nanotechnologijose (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 2k.
tvarkaraštis
Živilė Stankevičiūtė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: Nuo vasario 13 d.
11:00 - 15:00
Fizikinė chemija (Laisvasis)
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Inga Gabriūnaitė, Asist., Dr.
11:00 - 15:00
Fizikinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
|
11:00 - 15:00
Fizikinė chemija (Laisvasis)
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Inga Gabriūnaitė, Asist., Dr.
11:00 - 15:00
Fizikinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
|
11:00 - 15:00
Fizikinė chemija (Laisvasis)
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Inga Gabriūnaitė, Asist., Dr.
11:00 - 15:00
Fizikinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
|
|
|
|
110-FChA- Fizikinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
09:00 - 11:00
Fizikinė chemija (Laisvasis)
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
09:00 - 11:00
Fizikinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (chemija) 2k.
1gr.
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
09:00 - 11:00
Fizikinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k.
1gr.
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
|
09:00 - 11:00
Fizikinė chemija (Laisvasis)
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
09:00 - 11:00
Fizikinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (chemija) 2k.
1gr.
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
09:00 - 11:00
Fizikinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k.
1gr.
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
|
|
14:00 - 16:00
Bendroji chemija (Pasirenkamasis)
Erasmus+
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Rimantas Raudonis, Prof., Dr.
Matomi komentarai: In English
|
16:00 - 19:00
Termodinamikos rinktiniai skyriai (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Arūnas Ramanavičius, Prof., Habil. dr.
|
16:00 - 19:00
Termodinamikos rinktiniai skyriai (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Arūnas Ramanavičius, Prof., Habil. dr.
|
|
116-Organinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
12:00 - 16:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 3
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Rimantas Vaitkus, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1/3 jungt. gr. Nuo balandžio
|
12:00 - 16:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 3
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
Rimantas Vaitkus, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1/3 jungt. gr. Nuo balandžio
|
|
|
|
117-TChA-Taikomosios chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
17:00 - 20:00
Chemijos istorija (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
1gr.
2gr.
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Nanomedžiagų chemija 1k.
tvarkaraštis
Rimantas Raudonis, Prof., Dr.
17:00 - 20:00
Bendroji chemija (Privalomasis)
Chemija 1k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Rimantas Raudonis, Prof., Dr.
|
17:00 - 20:00
Chemijos istorija (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
1gr.
2gr.
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Nanomedžiagų chemija 1k.
tvarkaraštis
Rimantas Raudonis, Prof., Dr.
17:00 - 20:00
Bendroji chemija (Privalomasis)
Chemija 1k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Rimantas Raudonis, Prof., Dr.
|
|
125-OChA- Organinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 11:00
Masių spektrometrija (Privalomasis)
Erasmus+
tvarkaraštis
Farmacinė chemija 1k.
tvarkaraštis
Lukas Taujenis, Doc., Dr.
|
08:00 - 11:00
Masių spektrometrija (Privalomasis)
Erasmus+
tvarkaraštis
Farmacinė chemija 1k.
tvarkaraštis
Lukas Taujenis, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Neorganinė chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
2gr.
tvarkaraštis
Valentina Plaušinaitienė, Prof., Dr.
|
11:00 - 13:00
Neorganinė chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
2gr.
tvarkaraštis
Valentina Plaušinaitienė, Prof., Dr.
|
15:00 - 19:00
(Q) SAR metodai kompiuterizuotame vaistų kūrimo procese (Pasirenkamasis)
Farmacinė chemija 1k.
tvarkaraštis
Andrius Sazonovas, Doc., Dr.
|
15:00 - 19:00
(Q) SAR metodai kompiuterizuotame vaistų kūrimo procese (Pasirenkamasis)
Farmacinė chemija 1k.
tvarkaraštis
Andrius Sazonovas, Doc., Dr.
|
15:00 - 19:00
(Q) SAR metodai kompiuterizuotame vaistų kūrimo procese (Pasirenkamasis)
Farmacinė chemija 1k.
tvarkaraštis
Andrius Sazonovas, Doc., Dr.
|
|
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
09:00 - 10:30
Spektroskopija (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Chemija 3k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Ieva Žutautė, Doc., Dr.
|
09:00 - 10:30
Spektroskopija (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Chemija 3k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Ieva Žutautė, Doc., Dr.
11:00 - 13:00
Spektroskopija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
Ieva Žutautė, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Spektroskopija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
Ieva Žutautė, Doc., Dr.
|
|
|
18:30 - 21:00
Choro Liepos repeticija
Virginija Linkevičienė
|
18:30 - 21:00
Choro Liepos repeticija
Virginija Linkevičienė
|
145-TGA-Theodor von Grotthuss auditorija, Naugarduko g. 24 |
09:00 - 11:00
Neorganinės chemijos rinktiniai skyriai (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Aivaras Kareiva, Prof., Habil. dr.
|
09:00 - 11:00
Neorganinės chemijos rinktiniai skyriai (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Aivaras Kareiva, Prof., Habil. dr.
11:00 - 13:00
Neorganinės chemijos rinktiniai skyriai (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Justina Gaidukevič, Doc., Dr.
|
11:00 - 13:00
Neorganinės chemijos rinktiniai skyriai (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Justina Gaidukevič, Doc., Dr.
13:00 - 15:00
Aplinkos chemija (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Artūras Katelnikovas, Prof., Dr.
|
13:00 - 15:00
Aplinkos chemija (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Artūras Katelnikovas, Prof., Dr.
15:00 - 16:00
Aplinkos chemija (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Artūras Katelnikovas, Prof., Dr.
|
|
|
|
155-Seminarų kambarys, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
218-ASA-Andriaus Sniadeckio auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
12:00 - 16:00
Cheminė termodinamika nanotechnologijose (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 2k.
tvarkaraštis
Simas Šakirzanovas, Prof., Dr.
|
12:00 - 16:00
Cheminė termodinamika nanotechnologijose (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 2k.
tvarkaraštis
Simas Šakirzanovas, Prof., Dr.
|
|
|
|
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 09:30
Fizikinės chemijos pagrindai (Privalomasis)
Farmacija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Lina Mikoliūnaitė, Doc., Dr.
|
|
|
15:00 - 18:00
Alchemija (Individualiosios studijos)
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Algirdas Brukštus, Doc., Dr.
|
15:00 - 18:00
Alchemija (Individualiosios studijos)
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Algirdas Brukštus, Doc., Dr.
|
18:30 - 21:00
Choro VIVA repeticija
Pedagogo komentarai: Vilija Mažintaitė
|
18:30 - 21:00
Choro VIVA repeticija
Pedagogo komentarai: Vilija Mažintaitė
|
227-AChA-Analizinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
10:00 - 12:00
Biologinių, medicininių ir maistinių medžiagų analizė (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Almira Ramanavičienė, Prof., Dr. (HP)
|
|
14:00 - 16:00
Spektroskopija (ukrainiečiams)
Ieva Žutautė, Doc., Dr.
|
|
|
|
241-Neorganinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
13:00 - 17:00
Neorganinė chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
2gr.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Valentina Plaušinaitienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: 11 studentų
|
13:00 - 17:00
Neorganinė chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
2gr.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Valentina Plaušinaitienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: 11 studentų
|
13:00 - 17:00
Neorganinė chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
2gr.
tvarkaraštis
Pogrupiai: 3
Valentina Plaušinaitienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: 11 studentų
|
|
|
244-Analizinės ir aplinkos chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
13:00 - 17:00
Biologinių, medicininių ir maistinių medžiagų analizė (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Almira Ramanavičienė, Prof., Dr. (HP)
Matomi komentarai: 1/2 sav.
|
13:00 - 17:00
Biologinių, medicininių ir maistinių medžiagų analizė (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Almira Ramanavičienė, Prof., Dr. (HP)
Matomi komentarai: 1/2 sav.
|
13:00 - 17:00
Biologinių, medicininių ir maistinių medžiagų analizė (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Almira Ramanavičienė, Prof., Dr. (HP)
Matomi komentarai: 1/2 sav.
|
|
|
250-PChA-Polimerų chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
14:00 - 18:00
Polimerai restauravimo technologijose (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Jūratė Jonikaitė-Švėgždienė, Asist., Dr.
|
14:00 - 18:00
Polimerai restauravimo technologijose (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Jūratė Jonikaitė-Švėgždienė, Asist., Dr.
|
|
|
253-Polimerų chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
13:00 - 17:00
Polimerų chemija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (chemija) 2k.
1gr.
Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
13:00 - 17:00
Polimerų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Tatjana Kavleiskaja, M. Darbuot., Dr.
|
13:00 - 17:00
Polimerų chemija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (chemija) 2k.
1gr.
Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
13:00 - 17:00
Polimerų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Tatjana Kavleiskaja, M. Darbuot., Dr.
|
13:00 - 17:00
Polimerų chemija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (chemija) 2k.
1gr.
Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
13:00 - 17:00
Polimerų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Tatjana Kavleiskaja, M. Darbuot., Dr.
|
|
|
10-Fizikinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
11:00 - 15:00
Koloidų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Aušra Valiūnienė, Prof., Dr.
|
11:00 - 15:00
Koloidų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Aušra Valiūnienė, Prof., Dr.
|
11:00 - 15:00
Koloidų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Aušra Valiūnienė, Prof., Dr.
15:00 - 19:00
Fizikinė biochemija (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1,2
Deivis Plaušinaitis, Doc., Dr.
Aušra Valiūnienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 jungt. gr. 1/2 sav.
|
15:00 - 19:00
Fizikinė biochemija (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1,2
Deivis Plaušinaitis, Doc., Dr.
Aušra Valiūnienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 jungt. gr. 1/2 sav.
|
15:00 - 19:00
Fizikinė biochemija (Privalomasis)
Biochemija 3k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1,2
Deivis Plaušinaitis, Doc., Dr.
Aušra Valiūnienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 jungt. gr. 1/2 sav.
|
|
110-FChA- Fizikinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 09:30
Organinės chemijos pagrindai I/II d. (Privalomasis)
Farmacija 1k.
3gr.
Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
|
|
|
15:00 - 19:00
Cheminio eksperimento statistika (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Evaldas Naujalis, Prof., Dr.
|
15:00 - 19:00
Cheminio eksperimento statistika (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Evaldas Naujalis, Prof., Dr.
|
15:00 - 19:00
Cheminio eksperimento statistika (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Evaldas Naujalis, Prof., Dr.
|
|
116-Organinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
11:00 - 15:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Matomi komentarai: Nuo balandžio
|
11:00 - 15:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Matomi komentarai: Nuo balandžio
|
11:00 - 15:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Matomi komentarai: Nuo balandžio
|
16:00 - 20:00
Praktinė organinė chemija II/II (Pasirenkamasis)
Erasmus+
tvarkaraštis
Rimantas Vaitkus, Doc., Dr.
|
16:00 - 20:00
Praktinė organinė chemija II/II (Pasirenkamasis)
Erasmus+
tvarkaraštis
Rimantas Vaitkus, Doc., Dr.
|
|
117-TChA-Taikomosios chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
09:00 - 12:00
Medžiagotyra (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Simas Šakirzanovas, Prof., Dr.
|
09:00 - 12:00
Medžiagotyra (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Simas Šakirzanovas, Prof., Dr.
|
12:00 - 15:00
Vaistų kūrimo principai (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Algirdas Brukštus, Doc., Dr.
|
12:00 - 15:00
Vaistų kūrimo principai (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Algirdas Brukštus, Doc., Dr.
15:00 - 17:00
Skysčių chromatografija (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Audrius Padarauskas, Prof., Habil. dr.
|
15:00 - 17:00
Skysčių chromatografija (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Audrius Padarauskas, Prof., Habil. dr.
|
|
|
125-OChA- Organinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
10:30 - 12:00
Organinės chemijos pagrindai I/II d. (Privalomasis)
Farmacija 1k.
1gr.
Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
|
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
08:30 - 10:30
Polimerinės medžiagos nanotechnologijose (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Nanomedžiagų chemija 3k.
tvarkaraštis
Vaidas Klimkevičius, Doc., Dr.
|
08:30 - 10:30
Polimerinės medžiagos nanotechnologijose (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Nanomedžiagų chemija 3k.
tvarkaraštis
Vaidas Klimkevičius, Doc., Dr.
10:30 - 12:00
Polimerinės medžiagos nanotechnologijose (Privalomasis)
Biochemija 2k.
2gr.
Vaidas Klimkevičius, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 sav.
|
12:00 - 14:00
Chemijos pagrindai (Privalomasis)
ŠT 2k.
1gr.
Dovydas Karoblis, J. Asist.
|
|
|
|
|
145-TGA-Theodor von Grotthuss auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
155-Seminarų kambarys, Naugarduko g. 24 |
|
10:00 - 12:00
Analizinė chemija (Pasirenkamasis)
Erasmus+
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Vida Vičkačkaitė, Prof., Dr. (HP)
Matomi komentarai: In English
|
|
|
|
|
|
218-ASA-Andriaus Sniadeckio auditorija, Naugarduko g. 24 |
09:00 - 11:00
Matematika II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
2gr.
Rita Juodagalvytė, Asist., Dr.
|
09:00 - 11:00
Matematika II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
2gr.
Rita Juodagalvytė, Asist., Dr.
11:30 - 13:00
Organinės chemijos pagrindai I/II d. (Privalomasis)
Farmacija 1k.
4gr.
Sigitas Tumkevičius, Prof., Habil. dr.
|
11:30 - 13:00
Organinės chemijos pagrindai I/II d. (Privalomasis)
Farmacija 1k.
4gr.
Sigitas Tumkevičius, Prof., Habil. dr.
|
|
|
|
|
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 10:00
Pagrindinių grupių elementų chemija (Privalomasis)
Chemija 1k.
1gr.
2gr.
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Justina Gaidukevič, Doc., Dr.
|
10:00 - 12:00
Pagrindinių grupių elementų chemija (Privalomasis)
Chemija 2k.
1gr.
Justina Gaidukevič, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Fizikinė chemija (Laisvasis)
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Deivis Plaušinaitis, Doc., Dr.
Ieva Plikusienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Fizikinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (chemija) 2k.
1gr.
Deivis Plaušinaitis, Doc., Dr.
Ieva Plikusienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Fizikinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
Deivis Plaušinaitis, Doc., Dr.
Ieva Plikusienė, Doc., Dr.
12:00 - 14:00
Fizikinė chemija (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
2gr.
Deivis Plaušinaitis, Doc., Dr.
Ieva Plikusienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
|
227-AChA-Analizinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
10:00 - 12:00
Pagrindinių grupių elementų chemija (Privalomasis)
Chemija 2k.
2gr.
Greta Inkrataitė, J. Asist.
|
12:00 - 14:00
Neorganinė chemija ir nanomedžiagos (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 1k.
tvarkaraštis
Nanomedžiagų chemija 2k.
tvarkaraštis
Artūras Žalga, Doc., Dr.
|
14:00 - 16:00
Neorganinė chemija ir nanomedžiagos (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 1k.
tvarkaraštis
Nanomedžiagų chemija 2k.
tvarkaraštis
Artūras Žalga, Doc., Dr.
|
|
|
|
241-Neorganinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 12:00
Neorganinė chemija ir nanomedžiagos (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 2k.
tvarkaraštis
Artūras Žalga, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 sav.
|
08:00 - 12:00
Neorganinė chemija ir nanomedžiagos (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 2k.
tvarkaraštis
Artūras Žalga, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 sav.
|
|
14:00 - 18:00
Chemijos pagrindai (Privalomasis)
ŠT 2k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Dovydas Karoblis, J. Asist.
|
14:00 - 18:00
Chemijos pagrindai (Privalomasis)
ŠT 2k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Dovydas Karoblis, J. Asist.
|
|
|
244-Analizinės ir aplinkos chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
10:00 - 13:00
Analizinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 1k.
1gr.
2gr.
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Vilma Olšauskaitė, Doc., Dr.
Audrius Padarauskas, Prof., Habil. dr.
|
10:00 - 13:00
Analizinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 1k.
1gr.
2gr.
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Vilma Olšauskaitė, Doc., Dr.
Audrius Padarauskas, Prof., Habil. dr.
|
15:00 - 19:00
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Benediktas Brasiūnas, J. Asist.
Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 sav.
|
15:00 - 19:00
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Benediktas Brasiūnas, J. Asist.
Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 sav.
|
15:00 - 19:00
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k.
2gr.
Pogrupiai: 2
Benediktas Brasiūnas, J. Asist.
Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Prof., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 sav.
|
|
250-PChA-Polimerų chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 10:00
Polimerų chemija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (chemija) 2k.
1gr.
Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
08:00 - 10:00
Polimerų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
2gr.
Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
|
10:00 - 11:00
Polimerų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
2gr.
Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
11:00 - 15:00
Organinių junginių chromatografija ir spektroskopija (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Ieva Žutautė, Doc., Dr.
|
11:00 - 15:00
Organinių junginių chromatografija ir spektroskopija (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Ieva Žutautė, Doc., Dr.
|
11:00 - 15:00
Organinių junginių chromatografija ir spektroskopija (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Ieva Žutautė, Doc., Dr.
|
|
|
|
253-Polimerų chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
10:00 - 11:00
Polimerų chemija (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (chemija) 2k.
1gr.
Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
11:00 - 15:00
Polimerų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
2gr.
Pogrupiai: 3
Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
|
11:00 - 15:00
Polimerų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
2gr.
Pogrupiai: 3
Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
|
11:00 - 15:00
Polimerų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
2gr.
Pogrupiai: 3
Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
15:00 - 19:00
Polimerinės medžiagos nanotechnologijose (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
Pogrupiai: 3
Alma Bočkuvienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 sav. (10 studentų)
|
15:00 - 19:00
Polimerinės medžiagos nanotechnologijose (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
Pogrupiai: 3
Alma Bočkuvienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 sav. (10 studentų)
|
15:00 - 19:00
Polimerinės medžiagos nanotechnologijose (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
Pogrupiai: 3
Alma Bočkuvienė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 sav. (10 studentų)
|
|
10-Fizikinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 12:00
Fizikinė chemija (Laisvasis)
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
08:00 - 12:00
Fizikinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
|
08:00 - 12:00
Fizikinė chemija (Laisvasis)
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
08:00 - 12:00
Fizikinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
|
|
|
17:00 - 19:00
Metalų korozija (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Inga Gabriūnaitė, Asist., Dr.
|
17:00 - 19:00
Metalų korozija (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Inga Gabriūnaitė, Asist., Dr.
|
|
110-FChA- Fizikinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
10:00 - 12:00
Fizikinė chemija (Privalomasis)
Biochemija 2k.
2gr.
Inga Gabriūnaitė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 sav.
|
12:00 - 15:00
Taikomoji elektrochemija (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Aušra Valiūnienė, Prof., Dr.
|
12:00 - 15:00
Taikomoji elektrochemija (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Aušra Valiūnienė, Prof., Dr.
|
16:00 - 18:00
Teorinė elektrochemija (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Arūnas Ramanavičius, Prof., Habil. dr.
|
|
|
116-Organinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 12:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (chemija) 2k.
1gr.
Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
08:00 - 12:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k.
2gr.
tvarkaraštis
Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Paulina Kaziukonytė, J. Asist.
|
08:00 - 12:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (chemija) 2k.
1gr.
Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Virginija Jakubkienė, Doc., Dr.
08:00 - 12:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k.
2gr.
tvarkaraštis
Jelena Dodonova-Vaitkūnienė, Doc., Dr.
Paulina Kaziukonytė, J. Asist.
|
|
14:00 - 18:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Matomi komentarai: Nuo balandžio
|
14:00 - 18:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Matomi komentarai: Nuo balandžio
|
|
|
117-TChA-Taikomosios chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
09:00 - 13:00
Neorganinės sintezės metodai (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Dovydas Karoblis, J. Asist.
|
09:00 - 13:00
Neorganinės sintezės metodai (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Dovydas Karoblis, J. Asist.
|
09:00 - 13:00
Neorganinės sintezės metodai (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Dovydas Karoblis, J. Asist.
|
14:00 - 16:00
Analizinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Chemija 1k.
2gr.
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Nanomedžiagų chemija 1k.
tvarkaraštis
Artūras Katelnikovas, Prof., Dr.
|
|
|
|
125-OChA- Organinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
11:30 - 13:00
Organinės chemijos pagrindai I/II d. (Privalomasis)
Farmacija 1k.
2gr.
Sigitas Tumkevičius, Prof., Habil. dr.
|
11:30 - 13:00
Organinės chemijos pagrindai I/II d. (Privalomasis)
Farmacija 1k.
2gr.
Sigitas Tumkevičius, Prof., Habil. dr.
|
|
|
|
|
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
09:00 - 11:00
atsiskaitymas
Sigitas Tumkevičius, Prof., Habil. dr.
|
09:00 - 11:00
atsiskaitymas
Sigitas Tumkevičius, Prof., Habil. dr.
|
12:00 - 15:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (chemija) 2k.
1gr.
Edvinas Orentas, Prof., Dr.
12:00 - 15:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Edvinas Orentas, Prof., Dr.
|
12:00 - 15:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Dalyko pedagogika: Gamtamokslinis ugdymas (chemija) 2k.
1gr.
Edvinas Orentas, Prof., Dr.
12:00 - 15:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Edvinas Orentas, Prof., Dr.
|
|
18:30 - 21:00
Choro Liepos repeticija
Virginija Linkevičienė
|
18:30 - 21:00
Choro Liepos repeticija
Virginija Linkevičienė
|
145-TGA-Theodor von Grotthuss auditorija, Naugarduko g. 24 |
09:00 - 13:00
Paviršiaus chemija (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 3k.
tvarkaraštis
Greta Merkininkaitė, Asist., Dr.
|
09:00 - 13:00
Paviršiaus chemija (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 3k.
tvarkaraštis
Greta Merkininkaitė, Asist., Dr.
|
09:00 - 13:00
Paviršiaus chemija (Privalomasis)
Nanomedžiagų chemija 3k.
tvarkaraštis
Greta Merkininkaitė, Asist., Dr.
|
15:00 - 18:00
Neorganinės sintezės metodai (Pasirenkamasis)
Erasmus+
tvarkaraštis
Dovydas Karoblis, J. Asist.
|
15:00 - 18:00
Neorganinės sintezės metodai (Pasirenkamasis)
Erasmus+
tvarkaraštis
Dovydas Karoblis, J. Asist.
|
|
|
155-Seminarų kambarys, Naugarduko g. 24 |
|
|
13:00 - 15:00
Fizikinė chemija (Laisvasis)
Erasmus+
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Arūnas Ramanavičius, Prof., Habil. dr.
Matomi komentarai: In English
|
13:00 - 15:00
Fizikinė chemija (Laisvasis)
Erasmus+
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Arūnas Ramanavičius, Prof., Habil. dr.
Matomi komentarai: In English
|
|
|
|
218-ASA-Andriaus Sniadeckio auditorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 12:00
Organinė chemija II/II (Pasirenkamasis)
Erasmus+
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Rimantas Vaitkus, Doc., Dr.
Matomi komentarai: In English
|
08:00 - 12:00
Organinė chemija II/II (Pasirenkamasis)
Erasmus+
tvarkaraštis
tvarkaraštis
Rimantas Vaitkus, Doc., Dr.
Matomi komentarai: In English
|
12:00 - 14:00
Pagrindinių grupių elementų chemija (Privalomasis)
Chemija 1k.
1gr.
2gr.
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Greta Inkrataitė, J. Asist.
|
15:00 - 17:00
Metalų korozija (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Inga Gabriūnaitė, Asist., Dr.
|
15:00 - 17:00
Metalų korozija (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Inga Gabriūnaitė, Asist., Dr.
|
|
|
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija, Naugarduko g. 24 |
09:00 - 11:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
1gr.
2gr.
Albinas Žilinskas, Prof., Dr.
|
09:00 - 11:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
1gr.
2gr.
Albinas Žilinskas, Prof., Dr.
11:00 - 14:00
Matematika II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
1gr.
Vytenis Šumskas, Asist., Dr.
|
11:00 - 14:00
Matematika II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
1gr.
Vytenis Šumskas, Asist., Dr.
|
|
|
18:30 - 21:00
Choro VIVA repeticija
Pedagogo komentarai: Vilija Mažintaitė
|
18:30 - 21:00
Choro VIVA repeticija
Pedagogo komentarai: Vilija Mažintaitė
|
227-AChA-Analizinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
15:00 - 17:00
Nanobiotechnologijos analizinėje chemijoje (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Almira Ramanavičienė, Prof., Dr. (HP)
|
15:00 - 17:00
Nanobiotechnologijos analizinėje chemijoje (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Almira Ramanavičienė, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
241-Neorganinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 12:00
Pagrindinių grupių elementų chemija (Privalomasis)
Chemija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 2
Giedrė Gaidamavičienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 jungt. gr. 1/2 sav.
|
08:00 - 12:00
Pagrindinių grupių elementų chemija (Privalomasis)
Chemija 1k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 2
Giedrė Gaidamavičienė, Asist., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 jungt. gr. 1/2 sav.
|
12:00 - 16:00
Neorganinė chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 2
Andrius Pakalniškis, J. Asist.
Matomi komentarai: 10 studentų
|
12:00 - 16:00
Neorganinė chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 2
Andrius Pakalniškis, J. Asist.
Matomi komentarai: 10 studentų
|
|
|
|
244-Analizinės ir aplinkos chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
10:00 - 13:00
Analizinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Nanomedžiagų chemija 1k.
tvarkaraštis
Artūras Katelnikovas, Prof., Dr.
|
10:00 - 13:00
Analizinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Nanomedžiagų chemija 1k.
tvarkaraštis
Artūras Katelnikovas, Prof., Dr.
13:00 - 17:00
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k.
2gr.
Pogrupiai: 3
Benediktas Brasiūnas, J. Asist.
Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 17:00
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k.
2gr.
Pogrupiai: 3
Benediktas Brasiūnas, J. Asist.
Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Prof., Dr.
|
13:00 - 17:00
Analizinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Biochemija 2k.
2gr.
Pogrupiai: 3
Benediktas Brasiūnas, J. Asist.
Asta Kaušaitė-Minkštimienė, Prof., Dr.
17:00 - 19:00
Nanobiotechnologijos analizinėje chemijoje (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Almira Ramanavičienė, Prof., Dr. (HP)
|
17:00 - 19:00
Nanobiotechnologijos analizinėje chemijoje (Pasirenkamasis)
Chemija 1k.
tvarkaraštis
Almira Ramanavičienė, Prof., Dr. (HP)
|
|
250-PChA-Polimerų chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
10:00 - 12:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k.
1gr.
Ieva Žutautė, Doc., Dr.
|
12:00 - 14:00
Koloidų chemija
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
|
14:00 - 16:00
Pigmentai ir dažikliai (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Tatjana Kochanė, Doc., Dr.
|
|
|
|
253-Polimerų chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 12:00
Polimerų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Ričardas Makuška, Prof., Dr. (HP)
|
08:00 - 12:00
Polimerų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 1
Ričardas Makuška, Prof., Dr. (HP)
|
|
|
17:00 - 20:00
Pigmentai ir dažikliai (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Tatjana Kochanė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 gr. 1/2 sav.
|
17:00 - 20:00
Pigmentai ir dažikliai (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Tatjana Kochanė, Doc., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 gr. 1/2 sav.
|
|
10-Fizikinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 12:00
Koloidų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 2
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
09:00 - 13:00
Fizikinės chemijos praktika (Pasirenkamasis)
Erasmus+
tvarkaraštis
Deivis Plaušinaitis, Doc., Dr.
|
08:00 - 12:00
Koloidų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
2gr.
Pogrupiai: 2
Henrikas Cesiulis, Prof., Dr.
09:00 - 13:00
Fizikinės chemijos praktika (Pasirenkamasis)
Erasmus+
tvarkaraštis
Deivis Plaušinaitis, Doc., Dr.
|
09:00 - 13:00
Fizikinės chemijos praktika (Pasirenkamasis)
Erasmus+
tvarkaraštis
Deivis Plaušinaitis, Doc., Dr.
12:00 - 15:00
Fizikinės chemijos pagrindai (Privalomasis)
Farmacija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Inga Gabriūnaitė, Asist., Dr.
Ieva Plikusienė, Doc., Dr.
|
12:00 - 15:00
Fizikinės chemijos pagrindai (Privalomasis)
Farmacija 1k.
1gr.
2gr.
3gr.
4gr.
Inga Gabriūnaitė, Asist., Dr.
Ieva Plikusienė, Doc., Dr.
|
|
|
|
110-FChA- Fizikinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
13:00 - 15:00
Rezervacija
Deivis Plaušinaitis, Doc., Dr.
|
13:00 - 15:00
Rezervacija
Deivis Plaušinaitis, Doc., Dr.
|
|
|
|
116-Organinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 12:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k.
1gr.
Denis Sokol, Doc., Dr.
Sigita Višniakova, Vyresn. Lekt., Dr.
|
08:00 - 12:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k.
1gr.
Denis Sokol, Doc., Dr.
Sigita Višniakova, Vyresn. Lekt., Dr.
|
|
|
|
|
|
117-TChA-Taikomosios chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
10:00 - 12:00
Organinė chemija II/II d. (Privalomasis)
Chemija 2k.
2gr.
tvarkaraštis
Viktoras Masevičius, Prof., Dr.
|
12:00 - 14:00
Spektroskopija (Privalomasis)
Biochemija 2k.
2gr.
Viktoras Masevičius, Prof., Dr.
|
14:00 - 16:00
Spektroskopija (Privalomasis)
Biochemija 2k.
1gr.
Rita Bukšnaitienė, M. Darbuot., Dr.
|
16:00 - 22:30
Rezervacija
Pedagogo komentarai: Gabija Bakutytė
|
16:00 - 22:30
Rezervacija
Pedagogo komentarai: Gabija Bakutytė
|
16:00 - 22:30
Rezervacija
Pedagogo komentarai: Gabija Bakutytė
|
125-OChA- Organinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
14:00 - 22:30
Padalinio dienos
Pedagogo komentarai: GABIJA BAKUTYTĖ
|
14:00 - 22:30
Padalinio dienos
Pedagogo komentarai: GABIJA BAKUTYTĖ
|
14:00 - 22:30
Padalinio dienos
Pedagogo komentarai: GABIJA BAKUTYTĖ
|
14:00 - 22:30
Padalinio dienos
Pedagogo komentarai: GABIJA BAKUTYTĖ
|
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
09:00 - 11:00
Rezervacija
Giedrė Gaidamavičienė, Asist., Dr.
|
09:00 - 11:00
Rezervacija
Giedrė Gaidamavičienė, Asist., Dr.
|
|
15:00 - 22:30
Padalinio dienos
Pedagogo komentarai: GABIJA BAKUTYTĖ
|
15:00 - 22:30
Padalinio dienos
Pedagogo komentarai: GABIJA BAKUTYTĖ
|
15:00 - 22:30
Padalinio dienos
Pedagogo komentarai: GABIJA BAKUTYTĖ
|
15:00 - 22:30
Padalinio dienos
Pedagogo komentarai: GABIJA BAKUTYTĖ
|
145-TGA-Theodor von Grotthuss auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
10:00 - 12:00
Analizinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
1gr.
Audrius Padarauskas, Prof., Habil. dr.
|
12:30 - 13:30
Polimerų chemija (Privalomasis)
Chemija 3k.
1gr.
Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
|
|
|
|
|
155-Seminarų kambarys, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
218-ASA-Andriaus Sniadeckio auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
10:00 - 12:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
2gr.
Albinas Žilinskas, Prof., Dr.
|
12:00 - 15:00
Maisto chemija (Pasirenkamasis)
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Albinas Žilinskas, Prof., Dr.
|
12:00 - 15:00
Maisto chemija (Pasirenkamasis)
Chemija 2k.
1gr.
2gr.
Individualiosios studijos
tvarkaraštis
Albinas Žilinskas, Prof., Dr.
|
|
|
|
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 10:00
Organinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
1gr.
2gr.
Albinas Žilinskas, Prof., Dr.
Matomi komentarai: 1/2 sav.
|
|
|
|
|
|
|
227-AChA-Analizinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
11:00 - 12:30
Polimerų perdirbimas (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
|
11:00 - 12:30
Polimerų perdirbimas (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
|
14:00 - 18:00
Paviršiaus nanochemija ir struktūrinės analizės metodai (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Rasa Pauliukaitė, Prof., Dr.
|
14:00 - 18:00
Paviršiaus nanochemija ir struktūrinės analizės metodai (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Rasa Pauliukaitė, Prof., Dr.
|
|
|
241-Neorganinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
08:00 - 11:00
Bendroji chemija (Privalomasis)
Fiz 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1,2
Aldona Beganskienė, Prof., Dr. (HP)
Giedrė Gaidamavičienė, Asist., Dr.
|
08:00 - 11:00
Bendroji chemija (Privalomasis)
Fiz 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1,2
Aldona Beganskienė, Prof., Dr. (HP)
Giedrė Gaidamavičienė, Asist., Dr.
11:00 - 14:00
Bendroji chemija (Privalomasis)
Fiz 1k.
1gr.
Pogrupiai: 3,4
Aldona Beganskienė, Prof., Dr. (HP)
Virgaudas Kubilius, Doc., Dr.
|
11:00 - 14:00
Bendroji chemija (Privalomasis)
Fiz 1k.
1gr.
Pogrupiai: 3,4
Aldona Beganskienė, Prof., Dr. (HP)
Virgaudas Kubilius, Doc., Dr.
|
14:00 - 17:00
Bendroji chemija (Privalomasis)
Fiz 1k.
1gr.
Pogrupiai: 5
Virgaudas Kubilius, Doc., Dr.
|
14:00 - 17:00
Bendroji chemija (Privalomasis)
Fiz 1k.
1gr.
Pogrupiai: 5
Virgaudas Kubilius, Doc., Dr.
|
|
|
244-Analizinės ir aplinkos chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
12:00 - 16:00
Analizinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
2gr.
Anton Popov, Doc., Dr.
Almira Ramanavičienė, Prof., Dr. (HP)
Matomi komentarai: 1/2 sav.
|
12:00 - 16:00
Analizinė chemija I/II d. (Privalomasis)
Biochemija 1k.
2gr.
Anton Popov, Doc., Dr.
Almira Ramanavičienė, Prof., Dr. (HP)
Matomi komentarai: 1/2 sav.
|
|
|
|
250-PChA-Polimerų chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
09:00 - 11:00
Polimerų perdirbimas (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
|
09:00 - 11:00
Polimerų perdirbimas (Pasirenkamasis)
Chemija 4k.
1gr.
2gr.
tvarkaraštis
Saulutė Budrienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:00
Rezervacija
Aldona Beganskienė, Prof., Dr. (HP)
|
12:00 - 14:00
Bendroji chemija (Privalomasis)
Fiz 1k.
1gr.
Pogrupiai: 1
Rasa Pauliukaitė, Prof., Dr.
|
14:00 - 16:00
Bendroji chemija (Privalomasis)
Fiz 1k.
1gr.
Pogrupiai: 2
Justina Gaidukevič, Doc., Dr.
|
|
|
|
253-Polimerų chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
10-Fizikinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
110-FChA- Fizikinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
116-Organinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
117-TChA-Taikomosios chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
125-OChA- Organinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
145-TGA-Theodor von Grotthuss auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
155-Seminarų kambarys, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
218-ASA-Andriaus Sniadeckio auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
227-AChA-Analizinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
241-Neorganinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
244-Analizinės ir aplinkos chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
250-PChA-Polimerų chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
253-Polimerų chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
10-Fizikinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
110-FChA- Fizikinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
116-Organinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
117-TChA-Taikomosios chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
125-OChA- Organinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
141-NChA-Neorganinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
145-TGA-Theodor von Grotthuss auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
155-Seminarų kambarys, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
218-ASA-Andriaus Sniadeckio auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
223-KDA- Kazio Daukšo auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
227-AChA-Analizinės chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
241-Neorganinės chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
244-Analizinės ir aplinkos chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
250-PChA-Polimerų chemijos auditorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|
253-Polimerų chemijos mokomoji laboratorija, Naugarduko g. 24 |
|
|
|
|
|
|
|