Pirmadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |
NFTMC A 210 | |||||||
NFTMC B 236 | |||||||
NFTMC B 336 |
15:00 - 17:00 Skaitmeninė optika ir vaizdinimas (Privalomasis) Gyvybės ir cheminė fizika 1k. 1gr. Vytautas Balevičius, Habil. dr. |
Antradienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |
NFTMC A 210 |
12:00 - 14:00 Fotovoltinių silicio elementų gamybos technologijos (Pasirenkamasis) Optoelektronikos medžiagos ir technologijos 2k. 7gr. Vincas Tamošiūnas, Prof., Dr. 12:00 - 14:00 Fotovoltinių silicio elementų gamybos technologijos (Pasirenkamasis) Optoelektronikos medžiagos ir technologijos 2k. 7gr. Vincas Tamošiūnas, Prof., Dr. |
12:00 - 14:00 Fotovoltinių silicio elementų gamybos technologijos (Pasirenkamasis) Optoelektronikos medžiagos ir technologijos 2k. 7gr. Vincas Tamošiūnas, Prof., Dr. 12:00 - 14:00 Fotovoltinių silicio elementų gamybos technologijos (Pasirenkamasis) Optoelektronikos medžiagos ir technologijos 2k. 7gr. Vincas Tamošiūnas, Prof., Dr. |
|||||
NFTMC B 236 | |||||||
NFTMC B 336 |
Trečiadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |
NFTMC A 210 |
09:00 - 12:00 Kietakūnio apšvietimo technologijos (Privalomasis) Optoelektronikos medžiagos ir technologijos 2k. 7gr. Pranciškus Vitta, Prof., Dr. |
09:00 - 12:00 Kietakūnio apšvietimo technologijos (Privalomasis) Optoelektronikos medžiagos ir technologijos 2k. 7gr. Pranciškus Vitta, Prof., Dr. |
|||||
NFTMC B 236 |
13:00 - 16:00 Organinės optoelektronikos technologijos (Privalomasis) Optoelektronikos medžiagos ir technologijos 1k. 1gr. Saulius Antanas Juršėnas, Prof., Habil. dr. |
13:00 - 16:00 Organinės optoelektronikos technologijos (Privalomasis) Optoelektronikos medžiagos ir technologijos 1k. 1gr. Saulius Antanas Juršėnas, Prof., Habil. dr. |
|||||
NFTMC B 336 |
Ketvirtadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |
NFTMC A 210 | |||||||
NFTMC B 236 | |||||||
NFTMC B 336 |
16:00 - 20:00 Skaitmeninė optika (Pasirenkamasis) Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr. Vytautas Balevičius, Habil. dr. |
16:00 - 20:00 Skaitmeninė optika (Pasirenkamasis) Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr. Vytautas Balevičius, Habil. dr. |
16:00 - 20:00 Skaitmeninė optika (Pasirenkamasis) Elektronika ir telekomunikacijų technologijos 1k. 1gr. Vytautas Balevičius, Habil. dr. |
Penktadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |
NFTMC A 210 | |||||||
NFTMC B 236 | |||||||
NFTMC B 336 |
Šeštadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |
NFTMC A 210 | |||||||
NFTMC B 236 | |||||||
NFTMC B 336 |
Sekmadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |
NFTMC A 210 | |||||||
NFTMC B 236 | |||||||
NFTMC B 336 |