Pirmadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |
Baltistikos katedra | |||||||
K. Donelaičio aud. |
11:00 - 12:30 Baigiamojo darbo seminaras (Privalomasis) Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr. Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr. |
13:00 - 14:30 Tiriamasis projektas (Privalomasis) Skandinavistika (danų) 4k. 1gr. Emil Jonas Slott, Lekt. 14:30 - 16:00 REZERVUOTA Giedrė Matkėnienė Matomi komentarai: Seminaras apie klausos negalią |
14:30 - 16:00 REZERVUOTA Giedrė Matkėnienė Matomi komentarai: Seminaras apie klausos negalią |
||||
Kazimiero Būgos aud. |
09:00 - 10:30 Leksinė tipologija (Pasirenkamasis) Lietuvių filologija 3k. 1gr. 2gr. Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr. Vilma Zubaitienė, Doc., Dr. |
11:00 - 12:30 Lingvistinė teksto analizė (Pasirenkamasis) Lietuvių filologija 3k. 1gr. 2gr. Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr. Vilma Zubaitienė, Doc., Dr. |
13:00 - 14:30 Leksikografija (Pasirenkamasis) Dalykinė (teisės) kalba 2k. 1gr. 2gr. 1gr. Nijolė Maskaliūnienė, Prof., Dr. Lina Plaušinaitytė, Doc., Dr. Vilma Zubaitienė, Doc., Dr. |
15:00 - 16:30 Drama tarp literatūros ir teatro (Privalomasis) Intermedialios literatūros studijos 1k. 1gr. Neringa Klišienė, Asist., Dr. |
17:00 - 18:30 Antikinių ir krikščioniškųjų šaltinių sankirtos (Privalomasis) Klasikinė filologija 2k. 1gr. Ona Dilytė-Čiurinskienė, Doc., Dr. |
||
L1 aud. | |||||||
L2 aud. | |||||||
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. |
11:00 - 12:30 Baltų filologijos įvadas (Privalomasis) Lietuvių filologija 2k. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr. |
13:00 - 14:30 Kalbotyros įvadas (Privalomasis) Skandinavistika (suomių ir švedų) 1k. 1gr. Jurgis Pakerys, Prof., Dr. |
17:00 - 18:30 Teatras ir literatūra (Pasirenkamasis) Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr. Skandinavistika (danų) 2k. 1gr. Skandinavistika (danų) 4k. 1gr. Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr. Vertimas 2k. 1gr. 2gr. Neringa Klišienė, Asist., Dr. |
||||
Lietuvių kalbos katedra | |||||||
Lietuvių literatūros katedra |
Penktadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |
Baltistikos katedra | |||||||
K. Donelaičio aud. |
09:00 - 10:30 Kalbotyra I/II d. (Privalomasis) Skandinavistika (danų) 3k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr. Aksel Holvoet, Habil. dr. Ringailė Trakymaitė, Asist., Dr. Loreta Vaicekauskienė, Prof., Dr. Matomi komentarai: Prof. Axel Holvoet (4 val. pask.+6 val. kons.), doc. dr. L. Vaicekauskienė (4 val. pask.)Paskaitas (12 val.) planuoja skaityti doktorantė R. Trakymaitė. |
13:00 - 14:30 REZERVUOTA Liudmila Arcimavičienė, Doc., Dr. Matomi komentarai: seminaras |
|||||
Kazimiero Būgos aud. |
09:00 - 10:30 Bendrinė lietuvių kalba: nuostatos ir vartosena (Pasirenkamasis) Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. Ispanų filologija 4k. 1gr. 2gr. Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k. 1gr. 1gr. Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. Erika Jasionytė-Mikučionienė, Doc., Dr. |
11:00 - 12:30 Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis) Lietuvių filologija 1k. 1gr. Stasė Paškonytė, Lekt. |
13:00 - 14:30 Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis) Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1k. 1gr. Jelena Kirejeva, Asist., Dr. Matomi komentarai: leksika |
||||
L1 aud. | |||||||
L2 aud. | |||||||
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. |
11:00 - 12:30 Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis) Italų filologija 1k. 2gr. Davide Trezzi, Lekt. |
13:00 - 14:30 Semiotikos įvadas (Pasirenkamasis) Lenkų filologija 3k. 1gr. Lenkų filologija 4k. 1gr. 1gr. Vokiečių filologija 3k. 1gr. Vokiečių filologija 4k. 1gr. 2gr. Paulius Jevsejevas, Asist., Dr. |
|||||
Lietuvių kalbos katedra | |||||||
Lietuvių literatūros katedra |
Šeštadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |
Baltistikos katedra | |||||||
K. Donelaičio aud. | |||||||
Kazimiero Būgos aud. | |||||||
L1 aud. | |||||||
L2 aud. | |||||||
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. | |||||||
Lietuvių kalbos katedra | |||||||
Lietuvių literatūros katedra |
Sekmadienis | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | |
Baltistikos katedra | |||||||
K. Donelaičio aud. | |||||||
Kazimiero Būgos aud. | |||||||
L1 aud. | |||||||
L2 aud. | |||||||
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. | |||||||
Lietuvių kalbos katedra | |||||||
Lietuvių literatūros katedra |