flf-logotipas.png
Vilniaus universiteto tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas

Lituanistikos centras
2019.11.11 -- 2019.11.17


Pirmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
Baltistikos katedra
K. Donelaičio aud. 11:00 - 12:30
Baigiamojo darbo seminaras (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 4k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr. 1gr.

Roma Kriaučiūnienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Tiriamasis projektas (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 4k. 1gr.

Emil Jonas Slott, Lekt.
15:00 - 16:30
Šiuolaikinė kalbotyra: kalbos tyrimo metodai ir teorijos (Privalomasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Jolanta Šinkūnienė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. 09:00 - 10:30
Leksinė tipologija (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 3k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr.

Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Lingvistinė teksto analizė (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 3k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr.

Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Leksikografija (Pasirenkamasis)
Dalykinė (teisės) kalba 2k. 1gr. 2gr. 1gr.

Nijolė Maskaliūnienė, Prof., Dr.
Lina Plaušinaitytė, Doc., Dr.
Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Drama tarp literatūros ir teatro (Privalomasis)
Intermedialios literatūros studijos 1k. 1gr.

Neringa Klišienė, Asist., Dr.
17:00 - 18:30
Antikinių ir krikščioniškųjų šaltinių sankirtos (Pasirenkamasis)
Klasikinė filologija 2k. 1gr.

Ona Dilytė-Čiurinskienė, Asist., Dr.
L2 aud.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. 11:00 - 12:30
Baltų filologijos įvadas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2k. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Birutė Kabašinskaitė, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Skandinavistika (suomių ir švedų) 1k. 1gr.

Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Teatras ir literatūra (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr.
Skandinavistika (danų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 4k. 1gr.
Skandinavistika (suomių ir švedų) 3k. 1gr.
Vertimas 2k. 1gr. 2gr.

Neringa Klišienė, Asist., Dr.
Lietuvių kalbos katedra
Lietuvių literatūros katedra
Lituanistinių studijų katedra
Antradienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
Baltistikos katedra
K. Donelaičio aud. 09:00 - 10:30
Ispanų literatūra: XVIII–XX a. (Privalomasis)
Ispanų filologija 3k. 1gr. 2gr.

Aistė Kučinskienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Lietuvių kalbos morfologija ir žodžių daryba (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Antanas Smetona, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Gotikinė ir siaubo literatūra ir kinas (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 3k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Anglų filologija 4k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.

Deimantas Valančiūnas, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
REZERVUOTA

Jovita Dikmonienė, Asist., Dr.
Komentarai: užsiėmimo perkėlimas iš gruodžio 20 d.
Kazimiero Būgos aud. 09:00 - 10:30
Bendrinė lietuvių kalba (teksto lingvistika, retorika, stilistika ir kalbos norma) (Privalomasis)
Lietuvių filologija 3k. 1gr.

Irena Smetonienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Bendrinė lietuvių kalba (teksto lingvistika, retorika, stilistika ir kalbos norma) (Privalomasis)
Lietuvių filologija 3k. 2gr.
Lietuvių kalba 4k. 1gr.

Irena Smetonienė, Prof., Dr.
Komentarai: Gretutinių studijų studentai gali rinktis kitą seminaro laiką
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 1gr.

Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 2gr.

Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
17:00 - 18:30
Leksinė tipologija (Pasirenkamasis)
Bendroji kalbotyra 1k. 1gr. 1gr. 1gr.

Vilma Zubaitienė, Doc., Dr.
L2 aud.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. 09:00 - 10:30
REZERVUOTA

Greta Maslauskienė, Lekt.
Komentarai: atidirbamos paskaitos
11:00 - 12:30
Sociolingvistika (Pasirenkamasis)
Dalykinė (teisės) kalba 2k. 1gr. 2gr.

Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.

11:00 - 12:30
Sociolingvistika (Privalomasis)
Taikomoji kalbotyra 2k. 1gr.

Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos morfologija ir žodžių daryba (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2k. 1gr.

Antanas Smetona, Doc., Dr.
15:00 - 16:30
Akademinis skaitymas ir rašymas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
REZERVUOTA

Mindaugas Kvietkauskas, Doc., Dr.
Lietuvių kalbos katedra
Lietuvių literatūros katedra
Lituanistinių studijų katedra
Trečiadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
Baltistikos katedra
K. Donelaičio aud. 09:00 - 10:30
Taikomosios kalbotyros įvadas (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 3k. 1gr. 2gr.
Ispanų filologija 4k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr.
Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr.
Skandinavistika (danų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 3k. 1gr.
Skandinavistika (danų) 4k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (norvegų) 3k. 1gr.
Skandinavistika (suomių ir švedų) 4k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 2k. 1gr.
Skandinavistika (švedų) 3k. 1gr.
Vertimas 4k. 1gr. 2gr.
Vokiečių filologija 3k. 1gr.
Vokiečių filologija 4k. 1gr. 2gr.

Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
11:00 - 12:30
Vokiečių literatūra: XIX a. 2 p. – XX a. (Privalomasis)
Vokiečių filologija 3k. 1gr.
Vokiečių filologija 4k. 1gr.

Violeta Katinienė, Asist., Dr.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/V d. (Privalomasis)
Ispanų filologija 1k. 1gr. 2gr.

Dovilė Kuzminskaitė, Asist., Dr.

13:00 - 14:30
Šiuolaikinė ispanų kalba I/III d. (Privalomasis)
Ispanų kalba ir kultūra 2k. 1gr.

Dovilė Kuzminskaitė, Asist., Dr.

14:30 - 16:30
REZERVUOTA

14:30 - 16:30
REZERVUOTA

17:00 - 18:30
Šiuolaikinė ispanų kalba III/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (ispanų) kalba 2k. 1gr.

Chordana Gonsales Krus, Lekt.
Komentarai: leksika
Kazimiero Būgos aud. 09:00 - 10:30
Šiuolaikinė prancūzų kalba I/V d. (Privalomasis)
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 1k. 1gr.

Vita Valiukienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Lietuvių kalbos leksikologija (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k. 2gr.
Lietuvių filologija ir užsienio (latvių) kalba 2k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos leksikologija (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k. 1gr.

Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Semantika ir pragmatika (Privalomasis)
Rusistika 2k. 1gr.

Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Lietuvių kalba nuo seniausių laikų iki dabar (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr.
Ispanų filologija 3k. 1gr. 2gr.
Italų filologija 2k. 1gr. 2gr.
Italų filologija 3k. 1gr. 1gr.
Rusų filologija 2k. 1gr. 1gr. 2gr.

Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, Doc., Dr.
L2 aud.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. 11:00 - 12:30
Taikomoji kalbotyra (Pasirenkamasis)
Gretinamoji kalbotyra (italų kalbotyra) 1k. 1gr.

Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.

11:00 - 12:30
Taikomoji kalbotyra (Privalomasis)
Bendroji kalbotyra 1k. 1gr. 1gr.

Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Užsienio kalba (švedų) I/IV d. (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 3gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr. 1gr. 2gr. 1gr.

Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.

13:00 - 14:30
Antroji kalba ir kultūra (švedų) I/III d. (Pasirenkamasis)
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.

Rasa Baranauskienė, Asist., Dr.
15:00 - 16:30
Akademinis skaitymas ir rašymas (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k. 3gr.

Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
Lietuvių kalbos katedra
Lietuvių literatūros katedra
Lituanistinių studijų katedra
Ketvirtadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
Baltistikos katedra
K. Donelaičio aud. 09:00 - 10:30
Kalbotyra I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 3k. 1gr. 1gr. 1gr.

Birutė Spraunienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Lietuvių kalbos istorija ir dialektologija (Privalomasis)
Lietuvių filologija 3k. 2gr.

Vytautas Kardelis, Prof., Dr.
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos istorija ir dialektologija (Privalomasis)
Lietuvių filologija 3k. 1gr.

Vytautas Kardelis, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Biblija Vakarų pasaulio literatūroje (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Biblija Vakarų pasaulio literatūroje (Bendrosios universitetinės studijos)
BUS tvarkaraštis

Dalia Čiočytė, Doc., Dr.
Kazimiero Būgos aud. 09:00 - 10:30
Kalbotyros įvadas (Privalomasis)
Vertimas (ispanų k.) 1k. 2gr. 1gr.

Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Bakalauro darbo seminaras (Privalomasis)
Italų filologija 4k. 1gr.

Novella Di Nunzio, Doc., Dr.
Komentarai: literatūra
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos leksikologija (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k. 3gr.

Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
15:00 - 16:30
Romanų onomastika (Pasirenkamasis)
Ispanų filologija 4k. 1gr. 2gr. 1gr.

Daiva Sinkevičiūtė, Prof., Dr.
Komentarai: užsiėmimai prasidės antrą rugsėjo savaitę
17:00 - 18:30
Kalba ir kultūra (Pasirenkamasis)
Bendroji kalbotyra 1k. 1gr. 1gr. 1gr.

Marius Smetona, Asist., Dr.
L2 aud.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. 09:00 - 10:30
Lietuvių egzodo literatūra (Pasirenkamasis)
Lietuvių filologija 3k. 1gr. 2gr.
Lietuvių filologija 4k. 1gr. 2gr.

Rita Tūtlytė, Doc., Dr.
11:00 - 12:30
Lietuvių kalbos morfologija ir žodžių daryba (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2k. 2gr.

Antanas Smetona, Doc., Dr.
13:00 - 14:30
Lietuvių kalbos morfologija ir žodžių daryba (Privalomasis)
Lietuvių filologija 2k. 3gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Antanas Smetona, Doc., Dr.
17:00 - 18:30
Miesto diskursai: sociumas ir kultūra (Pasirenkamasis)
Intermedialios literatūros studijos 1k. 1gr.
Literatūros antropologija ir kultūra 2k. 1gr.

Mindaugas Kvietkauskas, Doc., Dr.
Lietuvių kalbos katedra
Lietuvių literatūros katedra
Lituanistinių studijų katedra
Penktadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
Baltistikos katedra
K. Donelaičio aud. 09:00 - 10:30
Kalbotyra I/II d. (Privalomasis)
Skandinavistika (danų) 3k. 1gr. 1gr. 1gr. 1gr.

Aksel Holvoet, Vyr. M. Darbuot., Habil. dr.
Ringailė Trakymaitė, Dok.
Loreta Vaicekauskienė, Prof., Dr.
Komentarai: Prof. Axel Holvoet (4 val. pask.+6 val. kons.), doc. dr. L. Vaicekauskienė (4 val. pask.)Paskaitas (12 val.) planuoja skaityti doktorantė R. Trakymaitė.
Kazimiero Būgos aud. 09:00 - 10:30
Bendrinė lietuvių kalba: nuostatos ir vartosena (Pasirenkamasis)
Anglų filologija 2k. 1gr. 2gr. 3gr. 4gr.
Ispanų filologija 4k. 1gr. 2gr.
Klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija 3k. 1gr. 1gr.
Prancūzų filologija (pradedantiesiems) 2k. 1gr. 2gr. 1gr. 2gr.

Erika Jasionytė-Mikučionienė, Asist., Dr.
11:00 - 12:30
Lotynų kalba I/II d. (Privalomasis)
Lietuvių filologija 1k. 1gr.

Stasė Paškonytė, Lekt.
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/VI d. (Privalomasis)
Anglų ir kita užsienio (norvegų) kalba 1k. 1gr.

Jelena Kirejeva, Lekt.
Komentarai: leksika
15:00 - 19:00
REZERVUOTA

Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
Komentarai: Dalyko (rusų k.) didaktika
15:00 - 19:00
REZERVUOTA

Anastasija Belovodskaja, Doc., Dr.
Komentarai: Dalyko (rusų k.) didaktika
L2 aud.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud. 11:00 - 12:30
Šiuolaikinė italų kalba (fonetika ir fonologija) I/V d. (Privalomasis)
Italų filologija 1k. 2gr.

Davide Trezzi, Lekt.
13:00 - 14:30
Semiotikos įvadas (Pasirenkamasis)
Lenkų filologija 3k. 1gr.
Lenkų filologija 4k. 1gr. 1gr.
Vokiečių filologija 3k. 1gr.
Vokiečių filologija 4k. 1gr. 2gr.

Paulius Jevsejevas, Asist., Dr.

14:30 - 16:00
REZERVUOTA

Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
14:30 - 16:00
REZERVUOTA

Meilutė Ramonienė, Prof., Dr.
Lietuvių kalbos katedra
Lietuvių literatūros katedra
Lituanistinių studijų katedra
Šeštadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
Baltistikos katedra
K. Donelaičio aud.
Kazimiero Būgos aud.
L2 aud.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud.
Lietuvių kalbos katedra
Lietuvių literatūros katedra
Lituanistinių studijų katedra
Sekmadienis
09:0011:0013:0015:0017:0019:0021:00
Baltistikos katedra
K. Donelaičio aud.
Kazimiero Būgos aud.
L2 aud.
LLS (Lietuvių literatūros seminarų) aud.
Lietuvių kalbos katedra
Lietuvių literatūros katedra
Lituanistinių studijų katedra