Dėstytojas Dėstytojas

2020/2021 Pavasaris  Dėstytojas Dėstytojas

Pirmadienis
17:00 - 18:30 Užsienio kalba (kroatų) A2 II/IV d.
pratybos
Italų filologija 2k. 1gr.     Italų filologija 2k. 2gr.
Vyksta nuotoliniu būdu
17:00 - 18:30 Kroatų kalba A2
pratybos
Vyksta nuotoliniu būdu
19:00 - 20:30 Kroatų kalba A1
paskaitos ir seminarai
Vyksta nuotoliniu būdu
Antradienis
09:00 - 13:00 REZERVUOTA
EGZAMINAS
108 (Estų) aud. (Domus)

2020/2021 Pavasaris  Dėstytojas Dėstytojas

Antradienis
17:00 - 18:30 Kroatų kalba B1
pratybos
Vyksta nuotoliniu būdu

2020/2021 Pavasaris  Dėstytojas Dėstytojas

Antradienis
18:00 - 20:00 The meeting with manager of IPM study program
konsultacija
Tarptautinė projektų vadyba (anglų kalba) 1k. 1gr.     Vyksta nuotoliniu būdu

2020/2021 Pavasaris  Dėstytojas Dėstytojas

Antradienis
19:00 - 20:30 Kroatų kalba B2
pratybos
Vyksta nuotoliniu būdu

2020/2021 Pavasaris  Dėstytojas Dėstytojas

Trečiadienis
14:40 - 16:10 Kinų kalba I/III
Paskaitos, seminarai, pratybos
Tarptautinis verslas 1k. 1gr.     Tarptautinis verslas (anglų kalba) 1k. 2gr.
Tarptautinis verslas (anglų kalba) 1k. 1gr.     Tarptautinis verslas (Sesijomis) 1k. 1gr.
Vyksta nuotoliniu būdu

2020/2021 Pavasaris  Dėstytojas Dėstytojas

Trečiadienis
15:00 - 16:30 Kroatų kalba A1
paskaitos ir seminarai
Vyksta nuotoliniu būdu
17:00 - 18:30 Užsienio kalba (kroatų) A2 II/IV d.
pratybos
Italų filologija 2k. 1gr.     Italų filologija 2k. 2gr.
Vyksta nuotoliniu būdu
17:00 - 18:30 Kroatų kalba A2
pratybos
Vyksta nuotoliniu būdu
Ketvirtadienis
11:00 - 18:00 REZERVUOTA
paskaitos ir seminarai
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (Domus)
17:00 - 18:30 Kroatų kalba B1
pratybos
Vyksta nuotoliniu būdu
19:00 - 20:30 Kroatų kalba B2
pratybos
Vyksta nuotoliniu būdu

2020/2021 Pavasaris  Dėstytojas Dėstytojas

Penktadienis
11:00 - 12:30 Kinų kalba I/III
Paskaitos, seminarai, pratybos
Tarptautinis verslas 1k. 1gr.     Tarptautinis verslas (anglų kalba) 1k. 2gr.
Tarptautinis verslas (anglų kalba) 1k. 1gr.     Tarptautinis verslas (Sesijomis) 1k. 1gr.
Vyksta nuotoliniu būdu

2020/2021 Pavasaris  Dėstytojas Dėstytojas

Šeštadienis
11:00 - 18:00 REZERVUOTA
paskaitos ir seminarai
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (Domus)
Sekmadienis
11:00 - 18:00 REZERVUOTA
paskaitos ir seminarai
127 (Valerijaus Čekmono) aud. (Domus)

2020/2021 Ruduo  Dėstytojas Dėstytojas

Pirmadienis
08:00 - 20:45 REZERVUOTA
paskaitos ir seminarai
SP2 (Spaustuvės 2-oji) aud. (UKI)

2020/2021 Ruduo  Dėstytojas Dėstytojas

Pirmadienis
15:00 - 17:00 Ikimoderniųjų laikų visuotinė ir Lietuvos istorija I
PASKAITA
Dalyko pedagogika (Socialinis ugdymas) 1k. 1gr.     Vyksta nuotoliniu būdu
17:00 - 19:00 Ikimoderniųjų laikų visuotinė ir Lietuvos istorija I
PASKAITA
Dalyko pedagogika (Socialinis ugdymas) 1k. 1gr.     Vyksta nuotoliniu būdu

2020/2021 Ruduo  Dėstytojas Dėstytojas

Pirmadienis
18:00 - 19:30 Kalbų mokykla
paskaitos ir seminarai
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. (Domus)

2020/2021 Ruduo  Dėstytojas Dėstytojas

Antradienis
13:00 - 15:00 Ikimoderniųjų laikų visuotinė ir Lietuvos istorija I
PASKAITA
Dalyko pedagogika (Socialinis ugdymas) 1k. 1gr.     Vyksta nuotoliniu būdu

2020/2021 Ruduo  Dėstytojas Dėstytojas

Antradienis
13:00 - 14:30 Kalba, visuomenė, kultūra, vertimas (Skandinavistika: suomių) I/III d.
paskaitos ir seminarai
Šiaurės Europos kalbos ir kultūros 1k. 1gr.     Skandinavistikos centras (FLF VSK/SC)
16:30 - 20:00 REZERVUOTA
PASKAITA
SP1 aud. (UKI)

2020/2021 Ruduo  Dėstytojas Dėstytojas

Trečiadienis
09:00 - 11:00 Ikimoderniųjų laikų visuotinė ir Lietuvos istorija I
PASKAITA
Dalyko pedagogika (Socialinis ugdymas) 1k. 1gr.     Vyksta nuotoliniu būdu
11:00 - 13:00 Ikimoderniųjų laikų visuotinė ir Lietuvos istorija I
PASKAITA
Dalyko pedagogika (Socialinis ugdymas) 1k. 1gr.     Vyksta nuotoliniu būdu

2020/2021 Ruduo  Dėstytojas Dėstytojas

Trečiadienis
16:30 - 20:00 REZERVUOTA
paskaitos ir seminarai
92 (Zigmo Zinkevičiaus ) aud. (FLF VSK/SC)