Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas
Tvarkaraštis
Anglistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k. 1gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2022/2023 Ruduo
2023/2024 Ruduo
2023/2024 Pavasaris
2024/2025 Ruduo
Anglistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k. 1gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
FLF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
FLF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Pasirenkamieji dalykai (Pavasario semestras):
Kognityvinė lingvistika
Medijų lingvistika II/III d.
Medijų žanrų tipologija ir medijų teksto kūrimas
Psicholingvistika
Tekstynų lingvistika ir frazeologija
Užsienio kalbų mokymo/si aktualijos
XX amžiaus anglų-amerikiečių poezija: autoriai, judėjimai ir formos
Pasirenkamieji dalykai (Rudens semestras):
Anglų kalbos fonologija
Beprotybės tema literatūroje
Dalykinės kalbos teorija
Diskurso analizė
Kalbų tipologija
Lingvistinė pragmatika
Medijų lingvistika (politinio diskurso medializavimas) III/III d.
Medijų lingvistika I/III d.
Postkolonializmas ir literatūra
Šiuolaikinės kalbotyros kryptys
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Anglistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k. 1gr.
Pirmadienis
15:00 - 16:30
Šiuolaikinės kalbotyros kryptys
(paskaitos ir seminarai)
Aksel Holvoet, Habil. dr.
Kazimiero Būgos aud. (FLF LC)
15:00 - 16:30
Medijų lingvistika I/III d.
(seminaras)
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
,
Lina Inčiuraitė-Noreikienė, Doc., Dr.
,
Julija Korostenskienė, Prof., Dr.
UK3 aud. (UKI)
17:00 - 18:30
Diskurso analizė
(seminaras)
Liudmila Arcimavičienė, Doc., Dr.
119 (Adomo Mickevičiaus) (Domus)
17:00 - 18:30
Medijų lingvistika I/III d.
(seminaras)
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
,
Lina Inčiuraitė-Noreikienė, Doc., Dr.
,
Julija Korostenskienė, Prof., Dr.
UK3 aud. (UKI)
19:00 - 20:30
Dalykinės kalbos teorija
(paskaitos ir seminarai)
Ugnė Rutkauskaitė, Lekt.
107 (Azerbaidžano) aud. (Domus)
Antradienis
13:00 - 14:30
Beprotybės tema literatūroje
(paskaitos ir seminarai)
Linara Bartkuvienė, Asist., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Semantika
(paskaitos ir seminarai)
Audronė Šolienė, Doc., Dr.
A8 aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Semantika
(paskaitos ir seminarai)
Audronė Šolienė, Doc., Dr.
A8 aud. (Domus)
Trečiadienis
15:00 - 16:30
Šiuolaikinės kalbotyros kryptys
(paskaitos ir seminarai)
Aksel Holvoet, Habil. dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Kultūros studijos
(paskaitos ir seminarai)
Almantas Liudas Samalavičius, Prof., Dr.
A8 aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Kalbų tipologija
(paskaitos ir seminarai)
Vladimir Panov, Doc., Dr.
SP2 (Jono Kazlausko) aud. (UKI)
19:00 - 20:30
Kalbų tipologija
(paskaitos ir seminarai)
Vladimir Panov, Doc., Dr.
SP2 (Jono Kazlausko) aud. (UKI)
19:00 - 20:30
Postkolonializmas ir literatūra
(seminaras)
Almantas Liudas Samalavičius, Prof., Dr.
A8 aud. (Domus)
19:00 - 20:30
Lingvistinė pragmatika
(paskaitos ir seminarai)
Alexandre Malo Eric Cremers, Doc., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (Domus)
Ketvirtadienis
13:00 - 14:30
Viktorijos epochos romanas ir jo šiuolaikinės transformacijos
(seminaras)
Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Medijų lingvistika (politinio diskurso medializavimas) III/III d.
(paskaitos ir seminarai)
Liudmila Arcimavičienė, Doc., Dr.
,
Ovidiu Ivancu, Asist., Dr.
,
Adam Mastandrea, Asist., Dr.
Vokiečių kabinetas UKI (Domus)
15:00 - 16:30
Viktorijos epochos romanas ir jo šiuolaikinės transformacijos
(seminaras)
Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Medijų lingvistika (politinio diskurso medializavimas) III/III d.
(paskaitos ir seminarai)
Liudmila Arcimavičienė, Doc., Dr.
,
Ovidiu Ivancu, Asist., Dr.
,
Adam Mastandrea, Asist., Dr.
Vokiečių kabinetas UKI (Domus)
19:00 - 20:30
Lingvistinė pragmatika
(paskaitos ir seminarai)
Alexandre Malo Eric Cremers, Doc., Dr.
A8 aud. (Domus)
Penktadienis
13:00 - 14:00
SPK susitikimas su pirmo kurso studentais
(paskaitos ir seminarai)
92 (Zigmo Zinkevičiaus ) aud. (FLF VSK/SC)
13:00 - 14:30
Anglų kalbos fonologija
(paskaitos ir seminarai)
Lina Bikelienė, Doc., Dr.
UK3 aud. (UKI)
15:00 - 16:30
Lietuvių kalba A1.1 (A2.1) d.
(paskaitos ir seminarai)
Vaida Našlėnaitė Eberhardt, Vyresn. Lekt., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Lietuvių kalba A1.1 (A2.1) d.
(paskaitos ir seminarai)
Vaida Našlėnaitė Eberhardt, Vyresn. Lekt., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
2023/2024 Pavasaris
Anglistika (literatūra, lingvistika, kultūra) 1k. 1gr.
Pirmadienis
10:00 - 12:00
Psicholingvistika
(EGZAMINAS)
Laura Vilkaitė-Lozdienė, Doc., Dr.
K3 aud. (Domus)
10:00 - 12:00
Tekstynų lingvistika ir frazeologija
(EGZAMINAS)
Rita Juknevičienė, Doc., Dr.
K3 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Medijų lingvistika II/III d.
(paskaitos ir seminarai)
Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Medijų lingvistika II/III d.
(paskaitos ir seminarai)
Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Medijų lingvistika II/III d.
(paskaitos ir seminarai)
Jurga Cibulskienė, Doc., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Medijų lingvistika II/III d.
(paskaitos ir seminarai)
Julija Korostenskienė, Prof., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Medijų lingvistika II/III d.
(paskaitos ir seminarai)
Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Medijų lingvistika II/III d.
(paskaitos ir seminarai)
Loreta Chodzkienė, Doc., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (Domus)
19:00 - 20:30
Medijų žanrų tipologija ir medijų teksto kūrimas
(paskaitos ir seminarai)
Svetozar Postic, Doc., Dr.
A8 aud. (Domus)
Antradienis
11:00 - 13:00
Kognityvinė lingvistika
(EGZAMINAS)
Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
[2 Sav.]
Mokslinio tyrimo metodai
(paskaitos ir seminarai)
Rūta Šlapkauskaitė, Doc., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
[1 Sav.]
Mokslinio tyrimo metodai
(paskaitos ir seminarai)
Jolanta Šinkūnienė, Prof., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
[2 Sav.]
Mokslinio tyrimo metodai
(paskaitos ir seminarai)
Jolanta Šinkūnienė, Prof., Dr.
A8 aud. (Domus)
17:00 - 18:30
XX amžiaus anglų-amerikiečių poezija: autoriai, judėjimai ir formos
(paskaitos ir seminarai)
Davide Castiglione, Doc., Dr.
,
Rimas Edvard Užgiris, Asist., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Užsienio kalbų mokymo/si aktualijos
(paskaitos ir seminarai)
Giedrė Balčytytė, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. (Domus)
18:40 - 20:10
Kognityvinė lingvistika
(paskaitos ir seminarai)
Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (Domus)
Trečiadienis
15:00 - 16:30
Tekstynų lingvistika ir frazeologija
(seminaras)
Rita Juknevičienė, Doc., Dr.
K3 aud. (Domus)
17:00 - 18:30
XX a. anglų romanas: nuo modernizmo iki postpostmodernizmo
(paskaitos ir seminarai)
Linara Bartkuvienė, Asist., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (Domus)
19:00 - 20:30
[2 Sav.]
XX a. anglų romanas: nuo modernizmo iki postpostmodernizmo
(paskaitos ir seminarai)
Linara Bartkuvienė, Asist., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (Domus)
Ketvirtadienis
15:00 - 16:30
Tekstynų lingvistika ir frazeologija
(PASKAITA)
Jonė Grigaliūnienė, Prof., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Britų kultūros studijos
(paskaitos ir seminarai)
Leonard Anthony Stone, Asist., Dr.
A8 aud. (Domus)
Penktadienis
15:00 - 16:30
Psicholingvistika
(paskaitos ir seminarai)
Laura Vilkaitė-Lozdienė, Doc., Dr.
A8 aud. (Domus)