Tvarkaraštis
Dėstytojai
Dalykai
Atsiskaitymai
Patalpos
Pastatai
Auditorijos
Įranga
EN
ePaslaugos
Prisijungti
EN
Tvarkaraščiai
Filologijos fakultetas
Tvarkaraštis
Anglų filologija 1k. 1gr.
Tvarkaraštis
2023/2024 Pavasaris
2022/2023 Ruduo
2023/2024 Ruduo
2023/2024 Pavasaris
2024/2025 Ruduo
Anglų filologija 1k. 1gr.
Spausdinimo nustatymai
Rodyti laiką
Rodyti savaičių intervalus
Rodyti įvykių tipus
Rodyti pogrupius
Rodyti dėstytojus
Rodyti auditorijas
Semestrai:
FLF 2023 - 2024 m. m. Rudens semestras
FLF 2023 - 2024 m. m. Pavasario semestras
Spausdinti
2023/2024 Ruduo
Anglų filologija 1k. 1gr.
Pirmadienis
09:00 - 10:30
Kalbotyros įvadas
(PASKAITA)
Jurgis Pakerys, Prof., Dr.
SP1 aud. (UKI)
11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika I/III d.
(seminaras)
Deividas Zibalas, J. Asist.
115B aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d.
(seminaras)
Jelena Kirejeva, Asist., Dr.
115A aud. (Domus)
Trečiadienis
09:00 - 10:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d.
(seminaras)
Deividas Zibalas, J. Asist.
UK2 aud. (UKI)
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba I/IV d.
(seminaras)
Jurga Kasteckienė, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Akademiniai pranešimai anglų kalba
(paskaitos ir seminarai)
Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
A8 aud. (Domus)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
Anglų kalbos fonetika
(seminaras)
Giedrė Balčytytė, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Kalbotyros įvadas
(seminaras)
Anna Daugavet, Doc., Dr.
,
Vladimir Panov, Doc., Dr.
130 aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Didžiosios Britanijos visuomenė ir kultūra
(seminaras)
Eimantė Liubertaitė, J. Asist.
A9 (Germanistikos studijų kabinetas ) aud. (Domus)
Penktadienis
09:00 - 10:30
Anglų kalbos gramatika I/III d.
(seminaras)
Deividas Zibalas, J. Asist.
130 aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Akademiniai pranešimai anglų kalba
(paskaitos ir seminarai)
Justina Urbonaitė, Asist., Dr.
A7 (Kanados studijų) aud. (Domus)
12:00 - 13:00
SPK susitikimas su pirmo kurso studentais
(paskaitos ir seminarai)
Agnė Leonaitė
92 (Zigmo Zinkevičiaus ) aud. (FLF VSK/SC)
15:00 - 16:30
Lietuvių kalba A1.1 (A2.1) d.
(paskaitos ir seminarai)
Vaida Našlėnaitė Eberhardt, Vyresn. Lekt., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
17:00 - 18:30
Lietuvių kalba A1.1 (A2.1) d.
(paskaitos ir seminarai)
Vaida Našlėnaitė Eberhardt, Vyresn. Lekt., Dr.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
2023/2024 Pavasaris
Anglų filologija 1k. 1gr.
Pirmadienis
11:00 - 12:30
Anglų kalbos gramatika II/III d.
(paskaitos ir seminarai)
Anna Daugavet, Doc., Dr.
,
Jekaterina Šukalova, Lekt.
114 (Balio Sruogos) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
JAV visuomenė ir kultūra
(EGZAMINAS)
Grant Matthew Rosson, Asist., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
JAV visuomenė ir kultūra
(paskaitos ir seminarai)
Grant Matthew Rosson, Asist., Dr.
119 (Adomo Mickevičiaus) (Domus)
15:00 - 16:30
Anglų kalbos leksikologija ir leksikografija
(ĮSKAITA)
Davide Castiglione, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Anglų kalbos leksikologija ir leksikografija
(PASKAITA)
Davide Castiglione, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Anglų kalbos leksikologija ir leksikografija
(PASKAITA)
Davide Castiglione, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Anglų kalbos leksikologija ir leksikografija
(PASKAITA)
Davide Castiglione, Doc., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Anglų kalbos leksikologija ir leksikografija
(PASKAITA)
Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
Antradienis
11:00 - 13:00
Šiuolaikinė anglų kalba II/IV d.
(EGZAMINAS)
Rūta Burbaitė, Lekt.
SP0 aud. (UKI)
13:00 - 15:00
Šiuolaikinė anglų kalba II/IV d.
(EGZAMINAS)
Kotryna Garanašvili, J. Asist.
118 (Vinco Krėvės) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba II/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Rūta Burbaitė, Lekt.
128 (Taraso Ševčenkos) aud. (Domus)
13:00 - 14:30
Šiuolaikinė anglų kalba II/IV d.
(paskaitos ir seminarai)
Kotryna Garanašvili, J. Asist.
Vokiečių kabinetas UKI (Domus)
15:00 - 16:30
Anglų kalbos leksikologija ir leksikografija
(seminaras)
Inesa Šeškauskienė, Prof., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Anglų kalbos leksikologija ir leksikografija
(seminaras)
Davide Castiglione, Doc., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Anglų kalbos leksikologija ir leksikografija
(seminaras)
Davide Castiglione, Doc., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (Domus)
15:00 - 16:30
Anglų kalbos leksikologija ir leksikografija
(seminaras)
Davide Castiglione, Doc., Dr.
107 (Azerbaidžano) aud. (Domus)
Trečiadienis
09:00 - 10:30
Anglų kalbos gramatika II/III d.
(paskaitos ir seminarai)
Jekaterina Šukalova, Lekt.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
11:00 - 12:30
Šiuolaikinė anglų kalba II/IV d.
(seminaras)
Jurga Kasteckienė, Lekt.
A7 (Kanados studijų) aud. (Domus)
Ketvirtadienis
09:00 - 10:30
Anglų kalbos fonologija
(paskaitos ir seminarai)
Giedrė Balčytytė, Doc., Dr.
A4 (Kalbų laboratorija 1) aud. (Domus)
11:00 - 13:00
Anglų kalbos gramatika II/III d.
(EGZAMINAS)
Anna Daugavet, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)
Penktadienis
15:00 - 16:30
Anglų kalbos gramatika II/III d.
(paskaitos ir seminarai)
Anna Daugavet, Doc., Dr.
111 (Algirdo Juliaus Greimo) aud. (Domus)